Inzerce

operace krční páteře

Jdu na operaci krční páteře.Co mne čeká a nemine,na co se mám připravit,jak přežít......?Prosím podělte se o zkušenosti.Díky.

Inzerce
Odpovědi
Jean

bolesti páteře i jiných částí těla působí mikroparaziti, pochybuji, že se po operacích nárůstky a potíže nebudou opakovat !

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. srpna 2016, 13:36:54

Dan

Před osmi lety výhřez ploténky C5/C6 6mm do páteřního kanálu, útlak kořenového nervu, silné bolesti levé paže. Operace v FNO Ostrava, po cca 2 měsících rekonvalescence návrat do práce, zcela bez potíží a jakýchkoliv bolestí. Bohužel sešroubování dvou obratlů vede k tomu, že hybnost musejí převzít další obratle a ploténky a o to rychleji degenerují, takže nyní opět výhřez, tentokrát C6/C7. Když mi to zase sešroubují, tak za 5 let jsem tam znovu, a tentokrát to bude C4/C5 nebo C3/C4. Tak bych rád namísto fixace mobilní náhradu, terá nesnižuje hybnost, ale v Ostravě to nedělají. Máte s tím zkušenosti? Kde to dělají nejlépe?

22. srpna 2016, 09:54:45

Dan

A ještě dodatek - výhřez C6/C7 má velikost asi 5mm, je rovněž do kanálu, ale vůbec mě nebolí krk, ale bolest bývá příšerná mezi lopatkami a střílí až do hrudní kosti. Po 5 infuzích kortikosteroidů zlepšení, ale pořád to pobolívá, hlavně při trhavém pohybu, kašlání, smíchu. Neurolog si nebyl jistý, jestli bolest mezi lopatkami souvisí s tím výhřezem, řekl jen, že je to možné.

22. srpna 2016, 10:04:09

Helča

Já mám c6/c7 15 mm výhřez do míchy a nic mne nebolí. Myslím si, že ohledně mobilní náhrady na krční páteři, musí být páteř v naprostém pořádku. Nesmí být různá zakřivení (lordoza, kyfoza) a v nesmí být více než 1 výhřez na krku. Pacient musí být mladšího věku, na to také koukají. Ale toto rozhodnutí je stejně v rukou neurochirurgů, dělat by to mohli v nejlepších nemocnicích v čr (motol, homolka, brno, liberec, úvn)

25. srpna 2016, 07:03:30

Jean

léč si chlamydie nebo jiné mikroparazity a nediskutuj !

25. srpna 2016, 07:38:16

Mildo

Nedajte si operovat krcnu chrbticu nie vzdy to pomuze po operaci su mnozi invalidi s dozivotnimi nasledkami a cesta spet uz neexituje. Krcna chrbtica je na takyto velky zasah moc citliva ,co ma za nasledek mnozstvo dalsich komplikacich no bohuzel dozivotnich.Musite myslet i nato ze lidske telo ma uzasnou regeneracnu schopnost , trva to sice delsi obdobi,ale stoji si na to pockat az se telo s tim samo vysporadat.

25. listopadu 2016, 21:26:14

anonym

Na nic nečekat, příčinou jsou chlamydie a ostatní potvory, léčit na vlastní pěst a nečekat na nesmyslné dg. doktorů !

27. listopadu 2016, 05:36:30

Petra

Dobrý den. Při mírném sklonu hlavy mě brní nepříjemně skoro celé tělo. Je mi 25 let a měla jsem po úrazu frakturu krčního obratle C6 a C7, které mi následně operovali a sešroubovali. Do této doby jsem neměla díky bohu žádné komplikace. Brnění se poslední dobou urychleně horší ( nemám žádnou fyzickou námahu ). Jsem po operaci zhruba 2 měsíce a za 14 dní jdu na další kontrolu a RTG. Mám vyhledat lékaře radši dříve? Nerada bych něco zameškala. Děkuji

16. ledna 2017, 20:15:22

Denis

A jak je ti po letech me cekaji dve nahrady mam brneni v prave ruce od lokte az do 3prstű . Dikza odpoved

7. listopadu 2017, 23:53:26

Martina

Dobrý den,jak dlouho jste měli dren a bolí to vytahnuti potom???

13. listopadu 2017, 12:54:28

Anys

Dobrý den, mám jít na operaci krční páteře do Motole . Má mě operovat pan Štulík ale mám hrozný strach. Nevíte někdo jestli je opravdu dobrý ?? Je mi 22 a život mám před sebou proto mám strach aby se nedej bože neco stalo.... Děkuji za odpověď.

24. února 2018, 17:10:58

Ivett

Tak o něm jsem slyšela že je kapacita tak přeji brzké uzdravení ,,,,,, :)

26. února 2018, 10:19:15

JménoLenka

Take jsem byla u kapacity docenta Suchomela v Liberci a sprasil co mohl.tak vam drzim palce!!!!

15. května 2018, 22:43:36

Vladimira

No...me ceka totez..Homolka a Mudr. Sroubek...bojim se..jasne..ale tak jak je to ted to neni l ziti..tak ze..verim v lepsi..nalez spatny..tezka vicesegnentova stenosa cp s cervikalni myelopatii...tak ze..bez oparace ochrnout..nebo s operaci..trwba ne. Volba je jen jedna..

29. dubna 2018, 12:52:15

JménoLenka

Jsem 2 mesice po operaci krcni patere a jsem na tom hur nez pred ni(C5/6 a C6/7 desticky a frezovani osteofytu)bolest a brneni pr.ruky motani a bolesti hlavy a stale hematomy v rane a spatne polykani.Byl mi doporucen Liberec a kapacita docent Suchomel.Takze kapacita uz asi neni kapacita a uz vubec ne zaruka uspechu.jinak bolesti po operaci byly v podstane az do ted akorat se daly vydrzet.analgetika beru porad.nechapu jak nekdo po teto operaci muze jit po 2 mesicich do prace a normalne fungovat.uz bych na to nesla.

15. května 2018, 22:39:37

20212223
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Trpíte na prasklé koutky úst? Po čem se Vám zaručeně udělají?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zald (tonsilektomie) 15. května 2018, 02:21:25

Ahoj Katko, kdy ti ustoupila bolest? Mně začali bolesti 2. den po operaci, 6.den nastoupili… Diskutovat

• Jin (Nosní polypy) 19. května 2018, 20:57:34

Muzu se zeptat kde jste tinkturu koupila? A zda stale tato metoda zabira a polypy zmizely?… Diskutovat

• JménoLenka (operace krční páteře) 15. května 2018, 22:43:36

Take jsem byla u kapacity docenta Suchomela v Liberci a sprasil co mohl.tak vam drzim palce!!!! Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.