Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Lupénka - Psoriáza

Lupénka postihuje zhruba 2 % populace, to znamená, že jen v Česku jí trpí přes 200.000 lidí. Trpí je v tomto případě slovem na svém místě, protože lupénka razantně zasahuje do všech oblastí života: od prosté fyzické bolesti přes psychickou újmu až po ovlivnění pracovních i partnerských vztahů. Je to další z řady autoimunitních onemocnění, které neumíme vyléčit úplně, ale včasnou a vhodnou léčbou ho lze dostat pod kontrolu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Míša

Mně ne :( ale zainvestovala jsem do něho sama, před chvíli jsem si ho objednala :)

Elina

Pro mě je baobab celkem drahý jako...4 kila je dost a kdo ví na jak dlouho to vydrží!

Lola

No...stojí necelé 4 stovky a mě teda celkem vydrží :-)

P.

Mně bohužel nepomáhá ani mast s domácího konopí, ani Dr. Michaels. Zlepšení je vždy po koupeli s různými oleji a mořskou solí, také přemýšlím nad nějakými sirnými lázněmi.

Žofka

Ahojte všichni, nemám přímo lupenku, ale mám dost vysušenou kůži, je to vážně nepříjemné. Nevíte někdo co s tím? :'(

Irena

Zajdi si k dermatologovi, něco ti předepíše :-)

Lucie

Zkus baobabový olej! !!

Lucie

A hlavně kdyby sis pročetla diskuzi výše, tak si to mohla vědět dříve :-)

mirka

Zkuste MMS.

Můžu doporučit

dobrý den, doporučuji baobab od maxivitlias

Jean

jen to jen hloupá reklama, lupénka je jen jeden příznak chlamydiozy, musí se léčit hlavně vnitřně :-o

anonym

Blbost, podvod !

Janka

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let lupenkou. Má ložiska především ve vlasech, ale nic nepomáhá. Nyní začíná kůru biodelta s chytrou houbou, vypadá to, že se kůže zlepšuje, ale ráda bych slyšela názor zkušenějších.

Roman

Přidávám me zkušenosti s lupenkou. Konopné masti nic, teď 2x - 3x denně baobabovy olej + 2x denně tobolku omega 3 (rybí tuk) a výsledek je videt už po 14 dnech, olej zabírá neskutečně dobře - velmi doporučuji. Věřím, že v létě bude lupénka zcela pryč.

Pavel

Ahoj všem lupenkářům. Začal jsem lupénkou trpět až kolem 25 let věku. Myslím si, že za to mohl stres. Bohužel se to čím dal zhoršovalo, pomáhaly jen pobyty u Mrtvého moře, ale na několikaměsíční pobyt nebyly peníze. Vyzkoušel jsem mastičky s kortikoidy, olejíčky apod. Poslední dobou mi dělá moc dobře krém v kombinaci s olejíčkem Psoeasy. Dávám si krém přímo na postižené místo (v mém případě celé ruce) a pomáhá fakt rychle, doporučuji

Sammy

Mně na lupénka pomohla pravidelná konzumace červené řepy, zprvu šťáva s jablkem a mrkví, pak tablety z červené řepy. Ložiska jsou o 95% lepší.

Glik

Ahoj lidicky ...ja ji mela 15 let a musim rict,ze fakt peklo!! ...ale vyhrala jsem nad ni ;-) a 2 roky jsem cista! Stacilo malo!! ...v bazalce jsem si koupila LKVB6 vitaminy ..bambucky maslo ...aktivne sportuju a obcas si zajdu na solarko ;-) ...mydla se soli jsou taky super ....

Adéla

tak dceři zase jenom masti z konopí, vůbec jsem tomu nedávala důvěru, ale ona s tím přišla a tak jsem jí chtěla pomoct, protože v pubertě to není nic příjemného no a ono to fakt zabralo a teď jsem velký zastánce konopných věcí

Denisa

Mám lupenku jenom ve vlasech, ale o to mi dokáže velmi znepříjemňovat život. Poradíte co se vám osvědčilo, co vám ulevuje, jak to řešíte?

Laura

Lupénkou trpím pár let , někdy mám stav horší někdy lepší. Hledala jsem přírodní přípravek, který by mě ulevil. Používám CannaCare CBD a CBG masti. Užívám taky vnitřně CC kapsle k ulevení od stresu a posílení imunity . Tato kombinace mě vyhovuje.

Edita

Z vlastní zkušenosti vím, že boj s lupénkou je velmi náročný. Takže taky zkouším pořád něco nového a účinného. Vyzkouším mast s CBD.

Beáta

CannaCare masti pomáhají i při hojení drobnějších poranění a oděrek. Mám vyzkoušené u dětí.

Ivona

Mě nejvíc zaujaly kapky s CBD, určitě je zkusím při problému se spánkem. V poslední době s tím mám problém.

Hana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Beáta

Samozřejmě, ten účinek je tam hodně velký. Nebo bych to zkusila kombinovat a koupila si ty kapky cc drops a cbd a tu denní konopnou mast cc cream s cbg.

Simona

S jakými kapkami s cbd máš zkušenost ? Těch výrobců je poměrně dost, ale nevím které vybrat, protože o některých se mi nedařilo zjistit víc informací.

Beáta

Mám výbornou zkušenost s oleji od CannaCare které užívám vitřně i zevně a ještě budu objednávat tu jejich Noční konopnou mast CC Cream s CBD a Denní konopnou mast CC s CBG

Hanina

V případě lupénky je potom teda lepší užívat olej nebo promazávat místa konopnou mastí ? Popřípadě dá se nějakým způsobem kombinovat obojí ?

Pavlína

MM lupenku ale trápí mně to

Pavlína

Trápí mně lupénka co pomůže

Karolína

Hodně si tady chválí ty cbd kapky a mastičky, takže docela vážně uvažuju o tom, že bych to vyzkoušela.

Kristy

Dokázali by jste mi poradit od jakého výrobce ten cbd olej zkusit ?

Tereza

Velký dojem na mě udělalo cbd od carunu. Jsou totiž první, kteří tady s těmi konopnými přípravky přišly a navíc je mají v bio kvalitě.

Kristy

On je to český výrobce ? Dívala jsem se co nabízejí a mají je i za dostupnou cenu což se mi líbí. Nemáš od nich něco vyzkoušeného ?

Sandra

Nemáte zkušenost s kosmetikou, která obsahuje cbd? Je účinnější?

Olga

Dcera (19 let) má lupénku s tím teda, že zkouší různé mastičky, ale zatím o žádné nemůžeme říct, že by pomohla, tak mě napadlo, že bych jí zkusila koupit ten konopný olej. Stačí užívat jenom to cbd nebo i to cbg?

Simona

Za mě ano, protože mě cbd vždycky pomohlo, takže za mě ano :)

Sandra

A máš nějakou značku, co používáš pravidelně a osvědčila se ti?

Dasa horbsthova

Dobrej ma dcera ma lupenku suchou uz asi 5 let chtela bych pomoc

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce