Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Akné na zadku

Ahoj či dobrý den, jsem už z toho celkem zoufalá, tak to píši sem v naději, že mi někdo poradí. Prakticky odmalička se mi dělají pupínky na zadku, jak normální, které jsou třeba od podráždění, tak i takové ty tvrdé boláky. Byla jsem s tím snad tisíckrát u praktické i kožní lékařky, pořád na mě něco zkouší a nic mi na to ještě nezabralo. Už se tam i stydím chodit, pořád na ně vystrkovat zadek, však chápete. Někdy je to lepší, někdy horší, ale ty tvrdé boláky jsou příšerné. Hrozně to svědí, bolí, teď na tom ještě musíte sedět... Neznám nikoho, kdo by to měl, většinou to třeba trápí lidi na zádech, ale ne na pozadí. Jestli má někdo podobný problém, dejte mi prosím vědět :( Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Matyl
2x

Bleena, tak jsem si právě objednala ten Akneline :-)

Bleena
2x

Vřele doporučuju Akneline. Od tohoto výrobce používám i gel na celulitidu, jsem s nimi nadmíru spokojená! Přeju hodně zdaru ;-)

nick
1x

Zdravím všechny s tímto problémem, můj přetrvává asi 7let...a stále jsem nepřišla na zaručený způsob jak s ním bojovat. Zinková mast nezabírá, číštění pleťovou vodou nezabírá, peeling nezabírá ani pleťové masky. Zkoušela jsem i Tee Tree ale také nic...už opravdu nevím co s tím, proto prosím poraďte...mám to nejen na pozadí, ale částečně i na stehnech pod zadkem. Doma se stydím chodit v prádle, nedej bože si vzít třeba tanga...a v létě do plavek? Utrpení a strašné přemáhání a přemlouvání se se vůbec do nich vysvléct...Někde jsem četla že je na to dobrá mast Ictamo Pro...máte s tím někdo zkušenosti?Díky

Lucie
2x

Tato bakterie,která se objevuje jak na zadečku,tak i na jiným místě způsobuje bolavé a hnisavé boláčky má název STAFYLOKOK.Tato bakterie nemá na svědomí jen tento problém,ale obtěžuje i jinýmy problémy.Dnes mi to sdělila moje mamka,která s tímto má problém a byla u lékaře,který jí udělal stěry z boláčka a bude se čekat na výsledek,zda opravdu jí napadla tato bakterie.A já to mám taky.asi od 18ti let.Jsem dcera,takže geny.Tak jsem teď zvědavá jak to bude dál pokračovat..jaká bude léčba a snad to bude úspěšné. Opravdu to hodně narušuje můj osobní život a sebevědomí. Pokud budete chtít vědět více napište na [email protected] Ahoj Lucie

Elena
2x

zdravim vsechny, mne se delaji pupinky sice jenom jednou za cas, ale trva to pak moc dlouho, nez se zahoji. muj hlavni problem je, ze mi po nich zustavaji fleky, vypadaji jako modriny, je to otres. nevite nekdo, jak se zbavit techto stop? jsem z nich zoufala... prosim, pokud mate nekdo na nejakou radu, byla bych vdecna

xxx
1x

Mám stejný problém, přišla jsi už na něco, čím se těchto fleků alespoň částečne zbavit???

Helča
2x

Ahoj holky, mám stejný problém a musím říct že mě osobně nejvíce pomáhá když se vykoupu tak si zadek sprchnout studenou vodou a potom jeste na trosku navlhceny zadecek namazat krem ktery obsahuje složku Urea, napriklad ja mela krem Vitella s obsahem Urey a dost mi pomáhal, ale samozřejmě se nesmí moc sedět apod...což je pro mě problém protože ještě studuji :-( ale když mám čas třeba týden doma tak to krásně vymizí. Takovehle kremy s obsahem urey jsou i treba Eucerin, ten si tedka budu kupovat, ale jsou hodne drahe kolem 400 stovek. Přeju at se vam všem podari se s tim vyporadat a nebo alespon najit protejsek ktery to ma taky at se nemusite stydet :-D.

Jiří
1x

Hlavní příčinou většinou bývá znečištěný lymfatický systém na you tubě najdete 3.denní návod,jak tento systém vyčistit 😉

julie
2x

AHOJ .... Holky ja jsem mela stejny problem a neco mi pomohlo je to sice na plet ale ja to pouzivala na zadek je to takova antibiotikova kulicka nevim jak se to jmenuje v cechach ja ziji v uk a tady se to jmenuje Zineryt a dost mi to pomohlo a vim ze neco podobneho je i v CR.Jinak zasadni vec nesahat a nemackat ale vubec .

aja
2x

zineryt! diky julie, tohle me predepsala doktorka v cechach pred 9 lety,kdyz se mi tento problem poprve stal problemem a musim rict,ze po nekolika tydnech to zmizelo a vratilo se to az tento rok a ja jsem uz ztracela nadeji,ze si vzpomenu jak se to jmenuje, diky moc, hned to jdu objednavat, jestli se to da koupit bez predpisu.

Majka
1x

no tak já zynerit měla a nepomohlo mi to :( po čem sem mi to celkem zlepšilo, byla vodička ERYFLUID, předepsala mi ho kožařka..mam uplně ten samý problém a sem neskutečně ráda že nejsem sama..taky je mi to hrozně trapné, mám to i na stehnech a co je nejhorší i v rozkroku..jakože na třislech..a někdy sou to i velké hnisavé boláky, mám kvůli tomu úplně zjizvenou kůži na třislech a zadek samej pupínek..sem z toho fakt neskutečně zoufalá, a jak tady ještě čtu že se to po desítkách let slečnám nezlepšuje a to vyzkoušely všechno možné, chce se mi brečet...je to neskutečně potupné ...:(

renys
2x

Ahojky..zkuste olšovou mast...;-) nebo antivlk.....a pak sem napište jak to zabralo vám...:-)

La Nugo
2x

Mám, resp. měla jsem stejný problém od 13 let. Kožní mi řekla, že se jedná o akné a že mám být ráda, že to nemám na obličeji. Pupínky byly třeba 1cm do hloubky a 0,5cm nad povrch, průměrně jsem takové obří boláky měla tak dva, tři, krom toho třeba 10 menších, zhoršovalo se to podle stresu ve škole, pak v práci a se sezením. Paní doktorka mi předepsala Oilatum tekutý parafín na sprchování, dá se v lékárně koupit i bez předpisu a krásně zjemňuje kůži, a potom přímo na boláky Eclaran 5, který je jen na předpis a který si naneseš na zanícený beďar (funguje to i na obličeji). Beďar se pak cca druhý den rozmyslí, jestli pujde lehce vymáčknout nebo jestli se vstřebá. Tímto způsobem jsem to několik let ošetřovala a bylo to asi o 40% lepší. Krom toho jsem si trochu přeorganizovala život, takže bylo méně stresu. A teď to nejlepší: zjistila jsem příčinu, u mě je to kravské mléko. Na radu kamarádky jsem přestala pít mléko a jíst jogurty a sýry, prostě všechno z kravského mléka. Od 3. týdne už mám jen ty jizvy a jeden dva miniaturní pupínky a držím to teď 7. týden a je to tak i dál. Je to o řekněme o 95% lepší. Kůži mám suchou celkově tak jsem zůstala u Oilatum mazání, občas používám levnější dětský olej Johnson's. Moje máma měla prý totéž od puberty až do menopauzy, souvisí to tedy asi s ženskými hormony. Podobné kravské hormony jsou nejspíš i kravském mléce a tak to u mě dělá problémy. Je pravděpodobné, že různým lidem působí pupínky na zadku různé věci, ale tuhle dietu může zkusit každý. Smí se jíst maso, vejce, mouka, zelenina, atd. jen pozor na běžné oplatky a sušenky, ve všem je sušené mléko nebo sušená syrovátka a to je potřeba vyloučit, čtěte složení. Když je někde napsáno, že to obsahuje jen stopy mléka, tak to jím.

martha.
1x

zdravím . já tenhle problém s akné na zadku ale i rukou mám od deseti let. Nechodím v plavkách , Před přítelem se kterým sme spolu 4 roky se nevysleču pokud neni tma. Nechodim ani ve spodních kalhotkách po bytě nic. Nenávidím svoje tělo a nevím kam se obrátit je to hodně trapné a choulostivé téma . prosím pokud někdo máte nějakou radu napište mi :( [email protected]

La Nugo
9x

Akné je známkou toho, že jsi na sebe zlá, sama píšeš: nenávidím svoje tělo. Je to začarovaný kruh. Mám to taky, od 13 let - zkušeností s bojem je na celou knihu. Zkusila jsem: diety, peeling, antibiotika, masti uplně všechny, studenou sprchu, opalování, probírala jsem toto téma v rámci psychoterapie, častější sprchování, méně časté sprchování, česnek, tea tree oil, pravidelný pohyb, zinek, punčocháče prostřižné na hýždích, aby to mohlo dýchat, rady kožařky i z internetu. Možná tu knihu fakt napíšu, třeba je tím zaženu. Jsem přesvědčená, že příčinné souvislosti jsou propletené psychické způsobují fyzické, které člověka ničí a tak zhoršují to psychické a tak to jde ruku v ruce. Nikdo to neošílí tím, že si řekne, aha tak já teda přijmu sám sebe, budu v pohodě, razdvatři teď a ono se to vyřeší. Psala jsem asi před půl rokem sem, jak jsem na to přišla a že to nakonec je alergie na méko. Bezmléčná a bezcukerná dieta zabrala na pár měsíců. Pak se akné na zadek vrátilo. Tak jsem se naštvala a řekla si, mám té diety dost, kašlu na to. A co se nestalo za pár dnů se mi zadnice zase krásně zahojila. Pak se to zase trochu vrátilo a já jsem si řekla, tak co zkusím tentokrát? Tak třeba solárko, to vím, že mi vždycky trochu pomáhalo, a výsledek? Teď je to ok. Až to přestane zabírat, budu muset přejít na nějakou další metodu. Jediné, co se mi osvědčilo je finta: Nové koště dobře mete. Myslím, že můj zadek (nebo spíš imunitní systém) mi přes pupínky vzkazuje: Podvědomě jsi na sebe zlá, zkus s tím něco udělat, buď na sebe hodná. Vlastně je to kamarádka, říká zajdem do solárka... V různých knihách jsem vyčetla tyto příčiny: Vnitřní konflikt (jedna vaše část si chce užívat a druhá říká to se přece nesluší, fuj), porovnávání se s ostatními v tom, co na sobě nemůžeme ovlivnit, truc, že náš život není, jak jsme ho chtěli, podvědomý vztek. A jak to tělo realizuje? Bakterie, viry a plísně jsou všude, tak si je do sebe pustí. Nejšastěji kvasinku, zlatého stafylokoka, papiloma virus, nebo rovnou všechny. Vzhledem k tomu, že mojí matku zadní akné přešlo až po přechodu, má to asi sexuální podtext. Je to zamotané, ale zajímavé. Pište zkušenosti.

Janczha

Ahoj Martha,ja myslim ze by jsi nemela mit takovou depku,musis si s pritelem o tvem problemu promluvit,trpim stejnym problemem a mam to na moha mistech ,pritelovi jsem jednou rekla ze stim mam problem a ejhle pritel jse mi sam pokousel pomoct a videl ze mi nic nezabira nakonec to vzdal a rekl mi ze mne lituje ale ze me bude milovat i s bedarama😀.chlap pokud te miluje a stoji o zivot stebou te musi brat takova jaka jses!! Nemej takovou depku a neuzavirej se do sebe hlavu vzhuru a res sve problemy👍👍mej se

simi
1x

taky mam takoví problé je to fakt hrozný a ta studená voda jak je tady v diskuzi tak ono to pomáhá opravdu alespoň na ruce mi to pomohlo ale na zadek to až moc studí :D

Jarka

Ahoj všem. Pupínky mě trápí už od mala. V zimě se to vždy zhorší.U kožního jsem vždy dostala jen vodičku která fungovala chvilku.Jediný co mě opravdu pomohlo na delší dobu bylo solárko.Ale kdo má čas pořád někde běhat.Budu ráda když někdo písnete co opravdu zabere i v klídku doma :-)))

Kate
4x

Drahé ženy, 1. stačí si při sprchování zadek drhnout malinko ostřejší žínkou a obyčejným tuhým mýdlem v kostce aby se kůže hned vysušila. pokud to nebude stačit, tak to spraví určitě 2. přímý kontakt se sluníčkem... nejlepší je, v létě nebo na dovolené u moře prostě vystrčit zadek... nebudete věřit, ale sluníčko opravdu pomáhá. pokud ani to nepomůže... tak za 3. stačí vajíčka smíchaná se sodou a pořádně drhnout!!! Pupínky se hlavně tvoří z toho důvodu, že vaše kůže není zvyklá na určitý druh látky, tak například zkuste změnit druh tkaniny a chtělo by to spíše něco průdušného.

Lolí
2x

Ahoj a pomahá ti to jo? To jsou takové domací :) Ještě jsem četla o Tea Tree Oil tak si ho asi zkusím a také vyzkouším. Děkuji ti za radu a musím to vyzkoušet ;)

cing
3x

ahoj , tenhle problém mi kazil život asi 10 let , jednou když nám netekla teplá voda sem se musela osprchovat studenou , a druhej den mi přišlo že se mi pupínky na zadku slepčili , tak sem se od toho dne sprdchovala převvážně studenou vodou nejenom že se mi zlepšila plet , ae i celulitida se zlepšila , zhubla sem a cítím se zdravěji , pak sem se někde dočetla že máslo a vejce je hodně dobrý na tenhle problém , tak sem to zkusila , a byla to stále lepší a lepší , dnes už mám na zadku jen malé jizvičky nebo ružové tečky , ae v letě ho vystrčim na sluníčko a bude to v pohodě :D*

ponquie
2x

ahoj, taky mam tenhle problem a vyzkousela jsem namazat na zadek vejce s maslem (masla staci trochu), pote oplachnout studenou vodou. vysledek byl viditelny, zlepsilo se mi to.potom pouzivam prirodni mydlo ´maxifik´ kazdy vecer i rano. samozrejme oplachnu studenou vodou. to mydlo sezenete od firmy LUSH, pry pomaha i mydlo ´miranda´. na spani nosim ´´volnejsi´´ tanga (nikde vam netlaci), at se klidne vyspim :D. myslim, ze neni dobre zadek necim porad zakryvat cely den, kuze se potrebuje ´´nadechnout vzduchem´´. a na jizvy pomuze urcite slunicko nebo solarko:). jo a pred okoupani pouzivam pletovou vodu (odstrani necistoty). studena voda ma na zadek dobre ucinky. :)

Zara
2x

ahoj holky tenhle problém mě trepříápil stejně šíleně jako vás, které si to zažily .. asamozřejmě mě to nejvíce trápilo před přítelem, který mi neustále dokola opakoval, jak se mu můj zadek líbí (tvarově) a pořád chtěl, at mu ho ukážu, ať se může "pomazlit" atd... no myslela jsem, že zešílím.. já osobně jsem odzkoušela snad vše, dětské olejíčky, všemožné masti, zinkovou, černou, obyčejné krémy i ty, co snad na zadek vůbec nepatří.. také jsem zkoušela to smíchané máslo s vejci, ale je to naprd.. možná mi to krátkodobě pomohlo, ale člověk s tím vše akorát zašpiní a zrovna dvakrtá to nevoní ... tak jsem se jako absolutně neotužilý člověk rozhodla tu studenou sprchu.. tedy koupu se v normální teplé vodě, ale na konci každé sprchy na zadek pustím tu studenou na pár minut, pak namažu konopným krémem a musím říct, že to zabírá.. nevím, která věc z těchle dvou více.. ale po studené sprše je kůže opravdu jemnější.. ta "hroší" jakoby vymizela, menší pupínky se po pár dnech o hodně zmenšil a ty velké jsou čím dál méně výraznější. takže to určitě za pokus stojí ... taky se vyvarovávám nošení tang do tvrdých kalhot, např ryflí a celkově nosím raději kraťáskové kalhotky a kalhoty z jemnějších látek.. rozhodně jsem odvrhla všechno, co má na zadních kapsách cvočky, ze krecýh mi příjde, že nakonec na zadku mívám ty největší otlačeniny a pupínky... snad vám to též zabere :) ještě nemám vyhráno, ale téhle procedury se nevzdám a v létě vytáhnu zadek na slunko, což zábírá 100% :)

Anna

Vyzkoušejte FUCIDIN opravdu zabere a pokud pěstuje te Aloe vera (rostlinku) možnost si potírat pupínky štávou z listů.Hodně štěstí s léčbou přeje Anna K.

David
7x

Drahe damy, jsem rad, ze jsem se docetl jak s problemem nalozit. Neco z uvedenych pripravku zkusim, takze dekuju za rady. Hlavne, ale reaguju, protoze me mrzi, kdyz ctujak vas to trapi. Mozna je to i psychikou, nepodlehejte tomu tolik. Nestydte se tolik pred partnery, cim vetsi tragedii z toho budete delat, tim to bude horsi. Verim, ze mate jine kvality a partneri vas miluji i s drobnymi nedostatky - kazdy je ma!!!! Ja mam strasne krivy nohy (o zadku nemluvim :-), ale mam kvuli tomu chodit po tme?? Blbost!!! Hlavu vzhuru - v lete do plavek a uzivejte sexu i za svetla - bude lepe!!!!! :-) s pozdravem, david

Petr
2x

Ahoj. Já mám stejnej problém jako holky tady. Zadek plný nehezkých pupálů. Už jsem zkoušel kdeco, ale zatím i nic moc nepomohlo. Trochu se mi to zlepšilo,když jsem byl týden u moře. Asi ta slaná voda? Doma koupel ve slané vodě bez učinku. Už taky nevím co s tím. Přítelkyni to dost vadí :-( Každou radu rád uvítám na [email protected]

sisinka
1x

Holky, zkuste masticku IMAZOL , me dost pomohla, ale asi tak po 14ti dnech

J.S.

Pouzivam Imazol mast jiz nekolik let, hlavne tedy na pupinky na obliceji, ale i jinde a pomaha. Doporucil mi ji kdysi kozni spolecne s nejakou jeste tekutou jako by dezinfekci, ale ta nevim jak se jmenuje. Tu uz ani nekupuji.

ada

I já měla stejný problém. A skutečně měla, minulý čas. Teď jsem šťastná, že problém je pryč. Jak? První věc je být v pohodě, psychycky vyrovnana. Dále je důležité mít se ráda, mít ráda své tělo. Též je důležitý jídelníček. Jezte zravě a pravidelně v malých dávkách.. Alkohol omezujtě. Noste bavlněné prádlo. V teplem období se snažte nosit spíše sukně či tenké bavlněné kalhoty. V případě, že máte sedavou práci, kupte si prodyšný bavlněný podprdelník. Anebo zdravotní židly. Pravidelně, každý den si pozadí myjte antibakteriálním mýdlem nebo tekutým mýdlem. V případě, že je pozadí hodně zanícené, myjte jen ob den a pudrujte (dětský pudr). Pozadí nemačkejte, to se stav jen zhoršuje. Každý večer pozadí natírejte konopnou mastí a každé ráno zinkovou mastí. A i když se v kalhotách zpotíte, pupínky se neudělají. Doufám, že alespoň někomu tento vzak pomůže.

Rebecah
1x

Ahojky :-) až doteď jsem žila v přesvědčení, že jsem jediná kdo tohle má ?! Jo, vím jak je to ponižující a taky vím jaké to je v létě u bazénu apod... já měla kdysi to samé, šílené boláky, a začala jsem nosit obyčejné bavlněné kalhotky a patlala hory dětského pudru a vždycky to bylo lepší. Pak se mi to po pár letech ale samo začalo ztrácet, a můj taťka to měl taky a už to nemá. Tak vám to možná taky zmizí časem...kdo ví?! No a nevím jestli to pomůže, ale jednou jsem si udělala na nohy zábal proti celulitidě z kávy a skořice, a ten když jsem pak smývala tak jsem se tou kávou pěkně podrchlila a na pár dní jsem to téměř neměla, ale nevím jestli to pomůže i ostatním :-( achjo, jakoby se i bez toho člověk necítil jako debil pokaždé co vyleze z domu, a ještě tohle... soucítím s vámi...

Niki

Ahojky, jsem ráda, že jsem se na tuhle stránku podívala a nejsem v tom sama, určitě něco z toho vyzkouším, nikdy jsem na to netrpěla, ale co se nám narodila malá před 2 roky, tak od té doby mám tyhle pupínky na zadku taky. Říkala jsem si, že je to možná hormonální změna po porodu, ale už jsou to 2 roky a zlepšení nic moc. Ale zkusila jsem si minule potřít od Oriflame tyčinkou s Tea tree olejem a najednou veliké zlepšení, takže asi má ten tea tree olej něco do sebe, hodně zdaru s léčením přeji všem, vím co to je, jít na bazén, nebo se ukazovat před manželem.

M

Ahoj. Mám také podobný problém. Ale jak jsem tak vypozorovala, tak co mi na to celkem zabíralo byla antikoncepce stejně jako na akné na zádech a na obličeji. Nevím, jestli to stejně působí na ostatní. Jinak věřím, že tea tree olej a zinková mast taky pomůžou.

kikinka

me hodne pomohla zmena spodniho pradla a hermanek. Pry se to dela z vetsiho poceni ( napr. pri sezeni nebo neprodysne latky ) . Takze jsem vymenila spodni pradlo za lepsi a koupala se v hermanku. Vysledek je super. Po pupinkach ani stopa.

Ivuše
1x

Teda všem,co sem kdy napsali o svých problémech,všem co poradili,prostě všem děkuju!!!Bála jsem se i v lékárně poptat na nějaký přípravek na ony příšery na zadnici.Myslela jsem,že je to za trest a už začínalo zoufalství....Jsem ráda,že jsem zabrousila na tuto stránku a rozhodně vyzkouším všechno a pevně doufám,že to pomůže....

jaaana

zkuste obyčejnou dezinfekci (peroxid).

lucka

také mě to trápilo a pomohl mi sprchový gel palmolive s perličkami (modrý s obsahem aloe vera a solí) a pak tělové mléko urea (používám 10%) od balea.po několika dnech je ten výsledek znát,jsem spokojená:) sice sem tam něco se objeví,ale není to už taková hrůza jako kdysi a rychle se mi to hojí.tak snad to někomu pomůže;) a před sprchováním používám odličovač na obličej

Vt
1x

Trápí mě to furt, je to tím posraným seděním podle mě.... v létě tohle neřeším jen v zimě!

Mr. P

Přesně!

berta

já vyzkoušela zinkovou mast a je to supr, asi po měsíci výrazný zlepšení, plus jsem si dopřávala peeling :))

Dee

aa pani jsem hodně rada že nejsem jedináá už jsem se bala tajto mi zvedlo trochu sebevědomí mati mi řikala že to měla taky ale néé tolik a když si čtu ty vaše komentáře..:) že to je možna stresem že mate taky problemy s přítelem v postely nebo že to je jak furt sedíme ve škole.... no rozhodně skusim vaše rady a snad to pomuže....to je asi jediný co mě braní být štastná..:) jinak vám taky přeju aby náký metody vám pomohly..:)

Ja

Ahojte, už som si myslela ze som jedina ktora ma tento problem, pretoze naozaj nikoho nepoznam kto by niecim takymto trpel. Mam to uz velmi dlho, povedala by som ze ma to trapi asi 7 rokov, ked som zacala brat antikoncepciu zlepsilo sa to tak o 30% ale stale mam zadok spatny flakaty. Raz mi kozna predpisana krem alebo skor nieco ako zasyp, vyzeralo to ak obahno. Pomohlo mi to trochu ale bol oto neprakticke, vsetko od toho bolo spivane a pyzamo mohlo ist do kosa. Uz stracam nadej ze sa to niekedy zlepsi alebo zmizne uplne

luciii

Holky, kupte si v lékárně dětský ALPA krém(červená tuba), obsahuje zinek. Mám teda měla jsem stejný problém jako vy. Používám 3 roky a je opravdu vynikající. Mažu si zadeček krémem jen na noc a ráno opláchnu, docela blbě se roztírá a trochu špiní prádlo ale to je vedlejší :-) Naučila jsem se nanášet každý večer, protože když vynechám třeba 2 dny, začne to znovu. Ale jde o zvyk, pevnou vůli holky........

Nika
1x

Ahoj holky, mela jsem to taky hrozny, pomohl Sodocream! tyden mazu a vyrazne se to zlepsilo .. je to vysusujici krem se zinkem bezne v lekarnach maji ruzne velka baleni.. mazu dvakrat za den .. asi bych doporucila nakombinovat s tea tree koncentrovanym na ty nejhorsi bolacky aby byl proces hojeni rychlejsi a sudocream (hlavne kdyz nosite rifle atd.) ktery urcite pusobi i jako prevence pred tvorbou dalsich .. a navic mam po nem jemnejsi plet :))

emiki

ahoj holky taky mam takovy problem a uz strasne dlouho take se stidim pred mojim klukem porad se mi smeje a je mi trapne :(nevim co stim delat jednou to trochu zmizi ale zase se to nobjevi a nejvic jak se spotim a je teplo ,snazim se a porad nic nekdy ani nemuzu jit do plavek protoze to jde strasne videt a je to cervene zarudle no des uz nevim co stim delat jsem zoufala :(

Christie

Ahojte, najprv by som sa chcela poďakovať za všetky rady a nápady, ako sa zbaviť tohoto nepríjemného problému. Trápim sa s tým už asi od šestnástich rokov a do 20-tky som si s tým nevedela dať rady. Pre mňa je to dosť veľký problém a neskutočne som sa za to hanbila. Zmena nastala vlastne tým, že som nenašla túto diskusiu. Skúšala som čokoľvek. Našla som aj rady a la prestaň nosiť tangá, čo je úplná blbosť, lebo nech som nosila čo som nosila, nič sa nezmenilo. Čo mne pomáha? Odporučila by som určite tú studenú vodu, tá to dokázala celkom zmierniť. K tomu tea tree olej. No proste skvelý, veľmi mi pomáhal, teraz ho však nemám,musím si kúpiť. Jediný problém čo sa tea tree oleja týkal bola jeho prenikavá a ono v podstate aj nie veľmi príjemná vôňa. Čiže je ho strašne cítiť ešte dlho potom, čo si ho dáte. To mi celkom vadí, ale inak pomáha. Dá sa na to zvyknúť :) A do tretice a to je pre mňa to najúčinnejšie-už spomínaný sudocrem. Ráno , večer, občas cez deň ... . A keď to natieranie nezanedbávam, z veľkého problému je problém úplne malý až nebadateľný :) Čiže pre mňa jednoznačne studená voda, tea tree olej a sudocrem. ..... PS: čítala som aj o tom, že pomáha gáfrová masť, ale poviem vám, je to hnus, otrasne to smrdí a nešla som sa toho zbaviť či už z oblečenia, alebo z pokožky ... Držím palce :)

Honza

Dobrý večer, stejný problém mám i já, ale už po 3, asi jednou za rok se mi dělá na zadku bolavé akné, a nevím co by mohlo pomoct, dnes jsem zkusil konopnou mast, tak uvidim jestli to nějak pomůže...Každopádně všem ženám přeji mnoho zdaru a at vám to zmizí! :)

yyy

skinoren

vk

ahoj, ja mam take stejny problem.. mam to uz od malicka, ted je mi 16 let a ne a ne se toho zbavit. jednu chvili je to lepsi, nekdy je to horsi. Nase znama kozarka mi doporucila krem Aknemicin, ale ten mi nepomohl:( opravdu nevim, jak se toho mam zbavit, je mi to neprijemne uz i kvuli klukum, kvuli tomuto problemu jsem jeste s nikym nespala.. poradte nekdo diky

Madlena

Ahoj. Mě pomohly až celkový antibiotika, takže jestli Ti nic jinýho nezabírá, nebála bych říct si o tohle. I když je to asi větší zásah do těla, myslím, že je to lepší, než se trápit se svým zadkem. Já sem návštěvu kožní odkládala asi tak 5 let a dost mě mrzí, že sem to nezačala řešit dřív.

mišula
1x

holky po koupeli teplou vodou namazat fialkou a muzete se redovat uz za par dni,fialovej zadek sice neni nic moc,ale po dvou az trech dnech nebudete litovat..pak namazat kremem na opruzeniny,nejlepsi je fakt bepanthen a jednou za cas to zopakovat,taky pomaha solarko,ale neprehanet!drzim palce vsem podobanym zadnicim,at jsou hladky,jako miminkovsky prdelkyl.)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce