Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kikína

Prosim vás, potřebuju poradit. Dělají se mi pupínky i na zádech a to už je na mě trochu moc. Nevíte jak si s tim mám poradit?

Palátová Vendula

Věděla bych si s tím rady,moje kamarádka tento problém měla taky,začala jsem pracovat pro jednu zahraniční firmu a nabídla jsem jí výrobek s vysokým obsahem Aloe Vera....moc mi nevěřila,ale byla vážně už zoufalá,tak přece jen mou nabídku přijala,v současné době je to 7 měsíců co má pokoj a kdykoliv mě vidí,tak děkuje a je šťastná že už svá záda nemusí schvávat.Pro více info pište na [email protected]

Jooo:-)

Rozhodně doporučuji navštívit kožního..já jsem se k tomu odhodlávala asi rok a až teď vidím, jaká to byla chyba!nemám sice pleť úplně hladkou, ale rozhodně mi to pomohlo!A co jsem brala? Protože jsem měla pleť uplně rozežranou od všelijakých těch Klínendklírů a Ryorů tak jsem měla spešl léčbu-první týden omývání Jaroshovou vodou a mazání krémem na dětskou prdýlku, to mi pleť zjemnilo a zmizely ty největší boláky..potom gel Bioderma, krém od nějaké holandské firmy(fakt dobrej a navíc kráásně voněl=)a na noc Zineryt a občas na to připlácnout pudr se septonexem..další krok je kombinace Differine - Pevaryl nebo Aknemycin..tež pomáhá,ale musíte FAKT každý večer a ráno věnovat akné pozornost...stojí to za to!!!mno nits..teďka mam zrowna hnisavou angínu tak si du dát antibiotika..papaaa a nevzdávat se!!!!!!!!!:-*

nikola

Před týdnem jsem dokončila úspěšnou tří měsíční léčbu antibiotiky(doxybene) a AKNÉ SE VRÁTILO. Takže hledám jiný způsob jak mé pleti pomoci. Slyšela jsem o KONOPNÉM KRÉMU proti akné . Máte s ním nějaké zkušenosti? Děkuji za všechny informace

Iveta

ahojky tak konopnej krém je super,tak jsem měla problém s akné,bylo to docela v pokročilém stádiu,už jsem nedoufala,pak přišla sousedka a dala mi konopnej krém po 4 měsících jsem měla a do tedka mám pokoj,dokonce zmizeli i jizvičky,takže já bych doporučovala..:-)

Travnickar
1x

nazdar, jak sehnat ten konopnej krem, akne me moc uz netrapi ale zustaly mi ty zas. jizvy , pokud mi muze nekdo poradit tak dik

mirek
1x

vypěstuj si vlastni konopí a udelej si masticku ne ty tvoje jizvicky . tak se mej , posilam ti hubicku a at se dari muck a pote masti muzes zajit za mnou , mam rad vuni konopí

jita

ahoj Iveto, pls za kolik je ten konopny krem? je volne k dostani v lekarnach nebo na predpis? diky

ahojky chtěla sem se zaptat na ten konopný krém.....opravdu to pomíhá? já mam na obliceji docela dost malých jizviček....a už je tam mít nechci. Díky za tvou odpověd

Denisa

nO TEN JE PĚKNĚ BLBEJ SEM HO MĚLA A JE TO JEŠTĚ HORŠÍ :-(

Prostě já.

Ano, mně taky nepomohl. Naštěstí se to projevilo už po pár aplikacích ze vzorečku. Neinvestovala jsem opět zbytečně :-)

alex

ahoj ja s tim konopnym keremem mam nake skusenosti on pomaha ale ne dys se pouziva casto to pak prestava ucinkovat ale co se mi osvedcilo nejvic je nejist mleko ,med, ostry jidla,cokoladu a jiny a kdys se pok k tomu potria morskou vodou tak ro myzi celkem rychle ale nesmi se to mackat .

zuzik

No mam samej problem co vy trpim akne od 18let a tetka je mi 22pomaha mi vzdy v lete jen slunce.Ale tetka jsem zacla uzivat syrovatku,a zinek se selenem myslim si ze me to docela pomaha.Ale muj problem je v tom ze si dotoho porad vrtam a mam jizvicky.Chtela bych se jich zbavit jelikoz jsem blond mam hodne svetlou plet a vse na ni jde vydet.mohl by mi nekdo poradit prej je na jizvicky dobry VERMIO BETA mate nekdo nakou skusenost budu rada za kazdou odpoved dekuji Zuzik muj email [email protected]

Klára

Chci se zeptat jestli tady někdo nemá zkušenosti se skinstarem a pak jestli se da koupit i v lékárně protože přes interne to nechci kupovat.

Tereza Nová

Nemáte někdo zkušenosti s Nature's Bounty Zacne(proti akné)

Kára

Ahoj, já jsem měla velmi silné akné, a od té doby co jsem na doporučení kamarádky začala jest každý den trochu kvasnic mi akné výrazně mizelo. Ale chce to trpělivost, zkusteto za to nic nedáte

Petka

Mě akné trápilo 5 let. Měla jsem docela těžkou formu. Hodně se mi snížilo sebevědomí a taky mě léčba vším(antibiotika, léky, masti...) možným stála dost peněz. Před 14 dny mi moje známá doporučila, ať si akné sama vyléčím močí. Vím, že to zní nechutně. Mě to taky ze začátku nebylo příjemné, ale ta to si po pár dnech zvyknete. Naštěstí to vůbec nesmrdí. Do kelímku vžgy načurám trochu moči a pak to vatovou špilkou do uší nanáším na jednotlivé pupínky nebo nebo ložiska. Pokud to půjde rychle jako doposud tak budu mít do týdne téměř dokonalou pleť. Určitě překonejte odpor a zkuste to taky. Za úplné vyléčení AKNÉ to na 100% stojí.

koril

co je to za blbost za chvilku budes psat a t si do kelimkku naseru a budu si to spulkou davat na jednotlivy pupinky ne ? ...

Alex

Ahoj, chtěla jsem se zeptat,kolikrát denně si zanícená místa potíraš a jak dlouho by ,,léčba ´´měla trvat. K celkovému vyléčení asi ale nedojde,že?

M

Před týdnem jsem konopný krém začala používat a taky musim uznat, že je to o dost lepší, než pře tím. Používám ho 3 krát denně akorát nevím jestli na noc není lepší koupit si ten noční.

Petra

Ahoj vsichni. Akne mam zhruba od ctrnacti let. Ted je mi devatenact a je to mnohem lepsi. Mam pro Vas par rad, ktere opravdu pomahaji: 1, U doktorky si nechat predepsat antikoncepci Diane 35. Mnohem min se po ni masti plet a celkove se citim tak nak lip. 2, Koupit si hydratacni peci od Vichy Normaderm.Opravdu pomaha na ucpane pory. 3,Nejist sladkosti a mastna nebo korenena jidla. Vubec nejlepsi je nejist aspon jeden mesic maso. Plet se mi krasne procistila. 4, Uzivat zinek v tabletkach. 5, Zadny stres!!!!! Mela jsem dost tezke obdobi a na me pleti se to velmi viditelne projevovalo obrovskyma bolakama. 6, Hlavne to nevzdavat!!!!!!!!!! Uvidite, ze kdyz dodrzite vsechny moje rady, za mesic budou videt vysledky. Vsem moc drzim palce.

k

Ahoj, mě trápí akné už pěkně dlouho... kožařka mi předepisovala všechno možné (eryfluid, zineryt,...). Na nějaký čas byly přípravky účinné, ale po delším používání efekt zmizel. Tak jsem se rozhodla pro antikoncepci -MINERVU- teď ji beru asi půl roku a pomalu začíná fungovat. Pleť se mi opravdu zlepšila a tím se mi o hodně vrátilo i sebevědomí. Přeji hodněhu úspěchů a nevzdávejte to!!! :-)

Monika

Vím , že nejsem sama , kdo se trápí lupénkou. Můžete mi doporučit , jak se ji zbavit ?

Palátová Vendula

Lupenka je zákeřná nemoc,znám jedinný lék,pít Aloe Vera gel,aby se tělo detoxikovalo a potírat postižená místa krémem s propolisem.Tyto výrobky se nedají sehnat v maloobchodní síti,kdyby jste měla zájem o více info,napište na [email protected]

lil´ joe

Vyzkoušel jsem již mnoho chemických přípravků, ovšem všechny vysušují pleť a přestanou postupně účinkovat, ovšem konopný krém mi pomohl nejvíce, mohu jen doporučit, bez chemických látek, což je fajn!

Eminka

Ahojky. Já jsem se konečně odhodlala jít ke kožařce. Asi nemám akné v takový fázi jako sposta jiných lidí, co se napsali příspěvky. Furt sem si řikala, že beďary zmizí s pubertou - ale už je mi 22 a nic. Poslední půlrok se mi pleť dost zhoršila, hlavně na tvářích, dělaj se mi takový ty boule, co se zahojej až tak za měsíc. Pleť bez beďaru sem naposled měla tak v deseti :-( Kožařka mi předepsala Isotrexin a dala mi vzorky gelu Effaclar od La Roche. Tak sem na to zvědavá. Chtěla jsem se zeptat někoho kdo používal Isotrexin - jaká je posloupnost aplikace přípravků? Pleť je celkem vysušená, ale ten gel se po vyschnutí loupe, tak jestli se ten gel ne chá působit, pak se smeje a pak krém, nebo nejdřív krém a pak Isotrexin. A popřípadě jaký krém se komu osvědčil. Docela mě zaujala ta konopná kosmetika. Prosím poraďte. Díky moc!!

Vláďa

Dobrý den, podívejte se na stránky http://www.colway.cz/index.php? dealer=233 Jedná se o čistě přírodní kolagen a známe již případy ,kdy si úspěšně poradil i s problémem, který Vás trápí. s pozdravem Vladimír Dvořáček Sdružení prevence civilizačních nemocí [email protected]

Vláďa

Dobrý den, podívejte se na stránky http://www.colway.cz/index.php? dealer=233 Jedná se o čistě přírodní kolagen a známe již případy ,kdy si úspěšně poradil i s problémem, který Vás trápí. s pozdravem Vladimír Dvořáček Sdružení prevence civilizačních nemocí [email protected]

miskis

čau, bral jsem proteiny a akne se mi strasne zhorsilo, nevim proc alejsou na to dost blby. Nevite jak by telo reagovalo na gainer? dik

Martina

na těchto stránkách mě zaujaly rady na konopný krém.....stojí teda 189Kč....ale proč to nezkusit?Mazala jsem se zatím jen jednou včera večer,radši jen na kousku,kdyby to pleť nepobrala,ale myslím,že výsledky budou.Ráno jsem namazala celý obličej,funguje to i jako podklad pod make up...a mám hlaďonkou tvářičku,nevysušenou....pokud to bude 100%,napíšu a poradím dál.papa

T

Již od 12 let jsem měl problém se středně těžkým akné s projevy na obličeji, zádech, ale i hrudi a krku. Zkusil jsem snad všechno z kosmetiky než jsem zjistil, že akné se kosmetickými přípravky léčit nedá... V 19 mi předepsala doktorka hotový zázrak, který se jmenuje Roaccutan od Roche. Je to to nejsilnější a nejúčinnější na léčbu akné. Bere se 3 až 4 měsíce na podzim či v zimě. Během léčby se nesmí na slunce apod. také se samozřejmě nesmí pít alkohol pokud si nechcete zničit játro (to sem ovšem nedodržel:-)). Po 4 měsících bylo zlepšení přibližně 85 % a lék působí ještě několik měsíců, poté co se přestane brát, nyní mám jen mírné projevy (zlepšení tak 95 %). Občas se mi ještě nějaké malé pupínky udělají, ale těch se již rychle zbavím. Už se mi nedělají velké boule atd. Na doléčení jizev apod. je dobré poté slunce a časté krátké koupání. Během léčby, také nesmíte "vyndavat" Vaše "beďary" (pouze ty s jasnou "bílou hlavičkou" - pak provést dezinfekci nějakým oxy přípravkem či podobným) a musíte dodržovat dobrý pitný režim čisté neperlivé vody (ne coca-colu apod. sračky s velkým obsahem cukru). Také nesmíte jíst horčici, chipsy a okurky. Doufám, že Vám tento můj příspěvek pomohl, protože já již snad toto fórum nikdy nenavštívím:-) P.S. Fakt díky Roche...

Martina

ahoj,tak jsem tu po týdnu zpět,psala jsem vám,že pokud to bude 100% napíšu.....lidičky,konopný krém můžu jen doporučit,to je bomba...možná se mi něco na obličeji někdy objeví,doufám a myslím si že už ne,ale vše se hojí rychlostí blesku a pleť je krásně hladká...doporučuju a věřím,že vám pomůže tak jako mně.papa

Martina

A dneska si jdu pro noční krém na akné,denní už mám...nechtěla jsem si kupovat oboje,když to nebude fungovat,ale teď vím,že ano:-)

Petr

Prosim o pomoc. Narozdil od vetsiny z vas jsem starsi [30 let] a problemy tohoto typu se mi objevily az posledni dobou [1 rok]. Problemy s akne jsem vlastne mel uz asi od 23 ale ty se mi objevovaly jen na zadech. Tedka mam silne akne na tvari a to zejmena na brade a to jeste lokalne [treba jeden nebo dva bolaky]. Na ostatnich partiich tvare to jen zridkave. Silne akne - tim myslim hluboke hnisani s cervenym zarudnutim se silnou vrstvou mazu. Spolu s tim mam suchou plet, po kazdem sprchovani nebo jakemkoli naneseni pripravku [a to i tech zvlhcovacich] mi tvar zrudne, pak se uklidni, ale behem dne zase nekdy zrudne. Problemy s pleti nemam kazdy den. Treba 2 tydny OK pak to zacne: Citim ze mi neco rasi na brade. Podle hmatu zjistim ze se mi zacina delat tvrda boule pod kuzi, ktera se jeste ten den zvetsi a zrudne. Pupinek se udela az v posledni fazi. Takze problem je ten stav udrzet a casto se mi bolaky vraci na stejne misto, kde byly, aniz se rana staci zahojit. Abych to uvedl, jak asi vypadam, plet cista a zdrava ale na brade visi jedne cervenej bolak. Vyzkousel jsem hodne pripravku a to i od doktoru, ale nic nepomaha dlouhodobe. Pomaha jen docasne a jako vyleceni dusledku ne priciny! Snazim se jist zdrave, nejim sladky, tucny a mleko. Chodim do sauny [muze to pomoci?], cvicim, plavu. Co s tim? Na http://www.acnetreatmenttalk.com/ jsem cetl ze dobry je malinova kase - ze to spolehlive pomaha. Dale levandulova voda apod, Co dal? Doporucuje se jist citrusove plody? Jsem zmaten. Dusevne jsme OK az na tu "emotional scar" ktera vznika vzdy po bolacich. Diky za kazdy napad adresovany na muj mail [nachazim se dlouhodobe v zahranici].

Petr

muj mail je: [email protected] Diky

Martina

kup si konopný krém na akné.pa

Kateřina

Ahojky lidicky, potrebovala bych poradit ohledne konopneho kremu.. pouzivam ho asi 4 dny ,sice uz se mi moc nedelaji pupinky ale na obliceji mam stroupky a loupe se mi plet,a vzdy po nem hrozne zrudne ,tak nevim nedelam neco spatne? dekuju moc za odpoved na mail: [email protected]

M.

Přemýšlím o koupení Konopného krému ale zajímalo by mě jestli není moc mastný a zda opravdu pomáhá,protoze uz jsem na akne skusila hodně věcí ale nic nějak závratně nepomáhalo.A pomaha i proti jizvam po akne?

Martina

vůbec se nerozhodujte jestli koupit či ne......je to zázrak...mě to pomohlo úžasně...a mažu si s ním i kůži okolo pupíku,protože mám alergii na přesky pásků od kalhot,dřív jsem tam měla boláky a teď vůbec nic...moje mamka si bude kupovat konopný krém na ekzém a strejdovi jsem doporučila na lupénku,dlouho s ní bojuje:-)Fakt to zkuste!!!

Martina

mastný neni,krásně se roztírá a pak se skvěle vsaje do kůže...

Martina

jestli to vyhladí velké jizvy po akné to nevim,mám jen malinkaté a ty mizí:-)

Martina

ahoj.....pleť se mi neloupe....jen ta kůže okolo akné, když se zahojili......teď mám krásnou pleť

Ivana

Kolik stoji ten konopny krem? diky moc

h

Jí jsem konopný krém užívala měsíc a dost jsem tomu věřila.Protože výsledky byly nevalné, krém jsem přestala používat. A místo toho jsem zkusila jiné léčivo od kožařky a ani to není nic moc..... Tak nevím jestli mám začít konopný krém znovu používat. ZA JAK DLOUHO SE VÁM S KONOP. KRÉMEM DOSTAVILY VÝSLEDKY? Díky za odpověď

Nikol.

Konopný krém stojí okolo 180Kč

nikol

Myslím, že by bylo dobré kdybychom se pod články podepisovali. Když je tu např. 9 doporučení na KONOPNÝ KRÉM, tak nevím jestli to psal vše jeden člověk nebo s konop. krémem má zkušenosti 9 lidí. Bohužel je tato diskuse dělaná velmi provizorně a tak se naše jména nezobrazují.. Děkuji ,pokud se budete podepisovat Nikol

Nikča

Chci se zeptat těch co jim konopný krém pomohl: Jaký stupeň ä rozsah akné jste měli? Nikol

klára

já jsem taky konopný krém používala a opravdu asi po týdnu začal účinkovat...po deseti dnech jsem měla po akné....jenže moje štěstí netrvalo ani týden a všechno se vrátilo do původního stavu...ale je pravda že každému pomáha něcojiného

klára

asi měsíc používám pleťovku a krém aknemíň a musím ho vřele doporučit...je to zatim jediný krém který mi léčí akné bez toho aby se znovu objevilo do týdne

Petzová Jitka

Na jizvičky po akné mi hodně dobře zabrala novinka od La Roche-Posay CICAPLAST.Obsahuje rostlinné výtažky,které hodně urychlí obnovu kůže.Navíc má antibakteriální účinky,takže by se po tom neměly dělat nový pupínky.Mě to pomohlo a po 14 dnech vypadala má původně dost zjizvená brada celkem k světu.Neni to hned,chce to trpělivost,ale zabírá to.Doporučuju.Jinak na obličej už jsem vyzkoušela tolik krémů a žádnej 100% nezabral.Byla jsem dokonce i na laseru Smoothbeam,vrazila do toho majlant a žádný zázrak.Sice už se mi nedělají velký ložiska,ale malý pupínky se nevzdávají.Hodně to závisí na výživě,je důležitý pročistit střeva,jíst zdravě,hodně pít vodu.Jinak na tělo je dobrý přírodní mýdlo s ichtyolem z lékárny a konopné tělové mléko.Různý parfémovaný sprchový gely a mléka to jen zhoršujou.Jako pleťovou a tělovou masku používam přírodní černý bahno z mrtvýho moře.Držim všem palce a nejste v tom sami-je nás hodně :-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce