Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ivana

ahoj, je pravda,ze je na akne dobrej zinek?

aaa

neni na predpis a stoji priblizne tak 150-180 kc. no ja uz se ted zase loupu a bedary mizi,ale kdo vi jak to bude za tyden.

Ivana

chci si koupit konopny krem,maji ho v kazdy lekarne? mam si koupit ten CutisHelp nebo ten druhy? a jaky je v nich rozdil? predem dik Ivana

N

Na akné je zinek opravdu skvělý. Já užívám 2 tablety po 15 mg denně. Ke konop. krému: Já mám od firmy Parenteral (v lékarně řekni Cutis Help). Mě teda jako skoro vůbec nepomohl ani za měsíc. Možná se do toho v létě zas pustím a určitě zkusím Canaderm. Pravděpodobně budou ty účinky dost podobné. Je k sehnání asi v každé lékárně ale musíš ho nejprve objednat Nikol

Ivana

mate tady nekdo zkusenost s vyrobky SkinStar? Jakou? Daji se koupit normalne v lekarne? a jednotlive nebo jen ta cela sada? Kolik to priblizne stoji? predem dekuji za odpoved Ivana

Ivana

prosim moc, odepiste mi nekdo, Ivana

jana

mate někdo nějaké zkušenosti s kosmetikou sébium od biodermy?

miska

tu jsem nějaký čas používala a řekla bych že z těch kosmetik z lékárny byla nejlepší. Určitě mi pomohla mnohem víc než La Roche nebo Vichy.

N

Já jsem užívala 14 dní sebium krém ale samozřejmě výsledky se tak brzo nedostavily a já místo toho užívám skvělý přípravek od kožní Eclanar5. Ale ten musím přestat užívat až bude hodně svítit slunce takže se k sébium vrátím a uvidím Nikca

Palátová Vendula

Fakt to funguje,za zkoušku nic nedáte,problém je v tom,že se tyto výrobky nechají sehnat jen od LR poradců,tak v případě zájmu pište na [email protected]

Ivana

Kolik ta kosmetika od LR priblizne stoji? pomaha konopny krem na cerne uhriky? Ivca

Dana

na jake stadium akne se pouziva kk? Danka

Nik

Paní Trojanová, laskavě si tu nedělejte reklamu!!!!!!!!

klara

ma tady nekdo zkusenosti s proactiv solution?

Mg

Cau lidi , na to blbe akne ( je mi 21 ) mi zabralo vite co ? Uz 14 dni dodrzuju pitny rezim 3,5 litru vody denne ( + 2 x denne lzicku pupalkoveho oleje ) . Je to tak jednoduchy a nikoho asi ani nenepadne , ze to opravdu muze mit vetsi ucinek nez "vsechny ty " Vichy , La-Roche atd .. Ale kazdopadne je to fakt, a i kdyz je tezky si tenhle pitnej rezim hlidat vysledek stoji za to. Nutno dodat , ze samozrejme pouzivam i ruzny pletovy pripravky, to je jasny ( nejlepší je Aknemíň, kam se hrabe Vichy za 500... ) . Mno takze tak. PIJTE !!!!!!

Bara

A jakou formu akne mas, ze ti pitny rezim tolik pomaha? Samozrejme to zkusim taky, tim nic nezkazim.

Bára

Chtela bych se zeptat, na jakou formu akne konopny krem pomaha? Ja mam spis lehci formu. Pekne tady o nem pisete, tak asi bude fakt dobrej. apsali byste mi o nem nejake informace? Diky za odpoved, muzete mi psat na [email protected] Diky

Ivana

ja mam akne dedicne a uz pul roku piju jen vodu, tim se prej plet procisti, ale jako akne mam teda porad skoro stejny, na nej to moc nepomaha, akorat teda mam pevnejsi kuzi na tele, tak aspon neco. dneska jsem si koupila ten konopny krem, tak doufam, ze to po case zabere ahoj Ivana

fungující experiment

Já s akné bojuju fakt hodně let - dřív včetně antibiotik a jiných prostředků klasický medicíny - a nic - pořád to byl boj s větrnými mlýny. Před asi půl rokem jsem začala s homeopatií a je to mnohem lepší. Před týdnem jsem se poprvé odhodlala k ozkoušela urionoterapie - potíráním - a to zázračný zlepšení mi vyráží dech.

Megi
1x

môžeš mi trochu venovať čas a napísať svoje skúsenosti na [email protected],ďakujem!

klara

mě osobně teda konopný krém vůbec nepomohl...děsně se mi pleť zhoršila...no ale kazdej ma jinou plet tak kazdymu pomaha neco jinyho

Radek

Vy všichni, co tady píšete že vám konopný krém nezabral tak mi připadá že tomu vůbec nerozumíte. To, že se pleť nejdříve trochu zlepší a poté zhorší je úplně normální. Tělo na přípravek začne reagovat a vy to takhle poznáte.Začne se pročišťovat pleť a všechen ten sajrajt MUSÍ nějak vyjít na povrch. Nemůžete přece čekat zázraky hned po 14 dnech léčby. Je lepší vytrvat a přežít to zhoršení. Ještě sem nenarazil na někoho, komu by se akné po přírodní léčbě zhoršilo(leda by měl alergii).Mě trápilo akné už hoďně dlouho (ještě musím poznamenat že akné nemám dedičné, ale získané) protože moji rodiče ani nikdo z mých příbuzných akné v mládí netrpěli tak jako já, začal sem hledat PŘÍČINU toho, proč se akné tvoří..Od malička mě moje "skvělá" doktorka na dětském krmila antibiotiky, myslím, že tenhle nešvar hodně přispěl k tomu co mi začlo v pubetrálním věku (DOSTAL SEM ALERGIE + ASTMA + AKNÉ a myslím že se to už dnes hodně ukazuje kde sme udělali chybu, proč myslíte, že v poslední době nastal tak výrazný výskyt těchto 3 nemocí---faktorů je mnoho) 3 skvělá "áčka" a vůbec sem netušil z čeho by to mohlo být.Jak se správně domníváte na vině u mě byly léčebné metody mojí paní doktorky která mi na každou prkotinu předepsala antibiotika. Další tři roky to šlo ráz na ráz. Akné se mi zhoršovalo a já nevěděl proč.Vyzkoušel sem snad všechny kosmetické výrobky které mě pokaždé zklamaly. Pak i antibiotika (Zinerit), ty samozřejmě pomůžou JENŽE jak už víme jen na nějakou dobu, takže když mi moje skvělá kožní předepsala další antibiotický přípravek na akné (Duac gel) obratem sem recept roztrhal a rozhodl se že už v životě nechci brát na akné antibiotika a když tak na jiné nemoci a v co možná nejmenší možné míře..Totálně sem se vyprd na všechny ty skvělý přípravky na akné a odteď se to snažím řešit co možná nejvíc přírodní cestou...sám si delám občas klystýry piju pročišťovací čaje a beru řasu Chlorellu(sladkovodní řasa původem z Číny tuším :-) ) + Zinek (tablety). Hodně piju a snažím se nejíst moc toho "špatného" cukru (tj. bílého).Ráno k snídani si často dávám nějaký zakysaný výrobek +nějaké ovoce (třeba banány) + spolknu 4tablety té řasy (mají se brát 4 ráno a 4 večer v průběhu jídla) Na mytí používám mýdlo s ICHTAMOLEM(hodbě doporučuji !! lékárna cca do 70 kč) je výborné, neparfémované a snižuje tvorbu kožního mazua zabraňuje podráždění pleti a svědění. Po umytí používám ve slabé vrstvičce Konopný krém od Cutis-Help denní. Také není dobré na obličej moc sahat. Mýt si obličej(nebo místo postižené akné) také není moc dobré(max. tak 2x až 3x denně--i to už je dost). OD té doby co se hlídám tak je to MNOHONÁSOBNĚ lepší, pleť se cítí skvěle a i já se cítím "lehčí" a čistější. Ještě bych si chtěl koupit nejakou tu knížku (třeba od pana Cingroše kde popisuje příroní očistu) ale zas bych to tak nehrotil. Myslím že to nejdůležitější sem tady popsal. Kdybyste se chtěl někdo na něco zeptat [email protected]

Radek

Vy všichni, co tady píšete že vám konopný krém nezabral tak mi připadá že tomu vůbec nerozumíte. To, že se pleť nejdříve trochu zlepší a poté zhorší je úplně normální. Tělo na přípravek začne reagovat a vy to takhle poznáte.Začne se pročišťovat pleť a všechen ten sajrajt MUSÍ nějak vyjít na povrch. Nemůžete přece čekat zázraky hned po 14 dnech léčby. Je lepší vytrvat a přežít to zhoršení. Ještě sem nenarazil na někoho, komu by se akné po přírodní léčbě zhoršilo(leda by měl alergii).Mě trápilo akné už hoďně dlouho (ještě musím poznamenat že akné nemám dedičné, ale získané) protože moji rodiče ani nikdo z mých příbuzných akné v mládí netrpěli tak jako já, začal sem hledat PŘÍČINU toho, proč se akné tvoří..Od malička mě moje "skvělá" doktorka na dětském krmila antibiotiky, myslím, že tenhle nešvar hodně přispěl k tomu co mi začlo v pubetrálním věku (DOSTAL SEM ALERGIE + ASTMA + AKNÉ a myslím že se to už dnes hodně ukazuje kde sme udělali chybu, proč myslíte, že v poslední době nastal tak výrazný výskyt těchto 3 nemocí---faktorů je mnoho) 3 skvělá "áčka" a vůbec sem netušil z čeho by to mohlo být.Jak se správně domníváte na vině u mě byly léčebné metody mojí paní doktorky která mi na každou prkotinu předepsala antibiotika. Další tři roky to šlo ráz na ráz. Akné se mi zhoršovalo a já nevěděl proč.Vyzkoušel sem snad všechny kosmetické výrobky které mě pokaždé zklamaly. Pak i antibiotika (Zinerit), ty samozřejmě pomůžou JENŽE jak už víme jen na nějakou dobu, takže když mi moje skvělá kožní předepsala další antibiotický přípravek na akné (Duac gel) obratem sem recept roztrhal a rozhodl se že už v životě nechci brát na akné antibiotika a když tak na jiné nemoci a v co možná nejmenší možné míře..Totálně sem se vyprd na všechny ty skvělý přípravky na akné a odteď se to snažím řešit co možná nejvíc přírodní cestou...sám si delám občas klystýry piju pročišťovací čaje a beru řasu Chlorellu(sladkovodní řasa původem z Číny tuším :-) ) + Zinek (tablety). Hodně piju a snažím se nejíst moc toho "špatného" cukru (tj. bílého).Ráno k snídani si často dávám nějaký zakysaný výrobek +nějaké ovoce (třeba banány) + spolknu 4tablety té řasy (mají se brát 4 ráno a 4 večer v průběhu jídla) Na mytí používám mýdlo s ICHTAMOLEM(hodbě doporučuji !! lékárna cca do 70 kč) je výborné, neparfémované a snižuje tvorbu kožního mazua zabraňuje podráždění pleti a svědění. Po umytí používám ve slabé vrstvičce Konopný krém od Cutis-Help denní. Také není dobré na obličej moc sahat. Mýt si obličej(nebo místo postižené akné) také není moc dobré(max. tak 2x až 3x denně--i to už je dost). OD té doby co se hlídám tak je to MNOHONÁSOBNĚ lepší, pleť se cítí skvěle a i já se cítím "lehčí" a čistější. Ještě bych si chtěl koupit nejakou tu knížku (třeba od pana Cingroše kde popisuje příroní očistu) ale zas bych to tak nehrotil. Myslím že to nejdůležitější sem tady popsal. Kdybyste se chtěl někdo na něco zeptat [email protected]

Radek

Vy všichni, co tady píšete že vám konopný krém nezabral tak mi připadá že tomu vůbec nerozumíte. To, že se pleť nejdříve trochu zlepší a poté zhorší je úplně normální. Tělo na přípravek začne reagovat a vy to takhle poznáte.Začne se pročišťovat pleť a všechen ten sajrajt MUSÍ nějak vyjít na povrch. Nemůžete přece čekat zázraky hned po 14 dnech léčby. Je lepší vytrvat a přežít to zhoršení. Ještě sem nenarazil na někoho, komu by se akné po přírodní léčbě zhoršilo(leda by měl alergii).Mě trápilo akné už hoďně dlouho (ještě musím poznamenat že akné nemám dedičné, ale získané) protože moji rodiče ani nikdo z mých příbuzných akné v mládí netrpěli tak jako já, začal sem hledat PŘÍČINU toho, proč se akné tvoří..Od malička mě moje "skvělá" doktorka na dětském krmila antibiotiky, myslím, že tenhle nešvar hodně přispěl k tomu co mi začlo v pubetrálním věku (DOSTAL SEM ALERGIE + ASTMA + AKNÉ a myslím že se to už dnes hodně ukazuje kde sme udělali chybu, proč myslíte, že v poslední době nastal tak výrazný výskyt těchto 3 nemocí---faktorů je mnoho) 3 skvělá "áčka" a vůbec sem netušil z čeho by to mohlo být.Jak se správně domníváte na vině u mě byly léčebné metody mojí paní doktorky která mi na každou prkotinu předepsala antibiotika. Další tři roky to šlo ráz na ráz. Akné se mi zhoršovalo a já nevěděl proč.Vyzkoušel sem snad všechny kosmetické výrobky které mě pokaždé zklamaly. Pak i antibiotika (Zinerit), ty samozřejmě pomůžou JENŽE jak už víme jen na nějakou dobu, takže když mi moje skvělá kožní předepsala další antibiotický přípravek na akné (Duac gel) obratem sem recept roztrhal a rozhodl se že už v životě nechci brát na akné antibiotika a když tak na jiné nemoci a v co možná nejmenší možné míře..Totálně sem se vyprd na všechny ty skvělý přípravky na akné a odteď se to snažím řešit co možná nejvíc přírodní cestou...sám si delám občas klystýry piju pročišťovací čaje a beru řasu Chlorellu(sladkovodní řasa původem z Číny tuším :-) ) + Zinek (tablety). Hodně piju a snažím se nejíst moc toho "špatného" cukru (tj. bílého).Ráno k snídani si často dávám nějaký zakysaný výrobek +nějaké ovoce (třeba banány) + spolknu 4tablety té řasy (mají se brát 4 ráno a 4 večer v průběhu jídla) Na mytí používám mýdlo s ICHTAMOLEM(hodbě doporučuji !! lékárna cca do 70 kč) je výborné, neparfémované a snižuje tvorbu kožního mazua zabraňuje podráždění pleti a svědění. Po umytí používám ve slabé vrstvičce Konopný krém od Cutis-Help denní. Také není dobré na obličej moc sahat. Mýt si obličej(nebo místo postižené akné) také není moc dobré(max. tak 2x až 3x denně--i to už je dost). OD té doby co se hlídám tak je to MNOHONÁSOBNĚ lepší, pleť se cítí skvěle a i já se cítím "lehčí" a čistější. Ještě bych si chtěl koupit nejakou tu knížku (třeba od pana Cingroše kde popisuje příroní očistu) ale zas bych to tak nehrotil. Myslím že to nejdůležitější sem tady popsal. Kdybyste se chtěl někdo na něco zeptat [email protected]

Radek

Vy všichni, co tady píšete že vám konopný krém nezabral tak mi připadá že tomu vůbec nerozumíte. To, že se pleť nejdříve trochu zlepší a poté zhorší je úplně normální. Tělo na přípravek začne reagovat a vy to takhle poznáte.Začne se pročišťovat pleť a všechen ten sajrajt MUSÍ nějak vyjít na povrch. Nemůžete přece čekat zázraky hned po 14 dnech léčby. Je lepší vytrvat a přežít to zhoršení. Ještě sem nenarazil na někoho, komu by se akné po přírodní léčbě zhoršilo(leda by měl alergii).Mě trápilo akné už hoďně dlouho (ještě musím poznamenat že akné nemám dedičné, ale získané) protože moji rodiče ani nikdo z mých příbuzných akné v mládí netrpěli tak jako já, začal sem hledat PŘÍČINU toho, proč se akné tvoří..Od malička mě moje "skvělá" doktorka na dětském krmila antibiotiky, myslím, že tenhle nešvar hodně přispěl k tomu co mi začlo v pubetrálním věku (DOSTAL SEM ALERGIE + ASTMA + AKNÉ a myslím že se to už dnes hodně ukazuje kde sme udělali chybu, proč myslíte, že v poslední době nastal tak výrazný výskyt těchto 3 nemocí---faktorů je mnoho) 3 skvělá "áčka" a vůbec sem netušil z čeho by to mohlo být.Jak se správně domníváte na vině u mě byly léčebné metody mojí paní doktorky která mi na každou prkotinu předepsala antibiotika. Další tři roky to šlo ráz na ráz. Akné se mi zhoršovalo a já nevěděl proč.Vyzkoušel sem snad všechny kosmetické výrobky které mě pokaždé zklamaly. Pak i antibiotika (Zinerit), ty samozřejmě pomůžou JENŽE jak už víme jen na nějakou dobu, takže když mi moje skvělá kožní předepsala další antibiotický přípravek na akné (Duac gel) obratem sem recept roztrhal a rozhodl se že už v životě nechci brát na akné antibiotika a když tak na jiné nemoci a v co možná nejmenší možné míře..Totálně sem se vyprd na všechny ty skvělý přípravky na akné a odteď se to snažím řešit co možná nejvíc přírodní cestou...sám si delám občas klystýry piju pročišťovací čaje a beru řasu Chlorellu(sladkovodní řasa původem z Číny tuším :-) ) + Zinek (tablety). Hodně piju a snažím se nejíst moc toho "špatného" cukru (tj. bílého).Ráno k snídani si často dávám nějaký zakysaný výrobek +nějaké ovoce (třeba banány) + spolknu 4tablety té řasy (mají se brát 4 ráno a 4 večer v průběhu jídla) Na mytí používám mýdlo s ICHTAMOLEM(hodbě doporučuji !! lékárna cca do 70 kč) je výborné, neparfémované a snižuje tvorbu kožního mazua zabraňuje podráždění pleti a svědění. Po umytí používám ve slabé vrstvičce Konopný krém od Cutis-Help denní. Také není dobré na obličej moc sahat. Mýt si obličej(nebo místo postižené akné) také není moc dobré(max. tak 2x až 3x denně--i to už je dost). OD té doby co se hlídám tak je to MNOHONÁSOBNĚ lepší, pleť se cítí skvěle a i já se cítím "lehčí" a čistější. Ještě bych si chtěl koupit nejakou tu knížku (třeba od pana Cingroše kde popisuje příroní očistu) ale zas bych to tak nehrotil. Myslím že to nejdůležitější sem tady popsal. Kdybyste se chtěl někdo na něco zeptat [email protected]

ll

NA zaklade prispevku na zdejsim foru jsem se zacaltady v Australii poohlizet po konopnych pripravcich. Nicmene, muze mi nekdo napsat, co vsechno obsahuje ten konopny krem? Myslim tim slozeni opsane z krabicky konopneho kremu. Tady v Australii neni ta nabidka takova, ale sehnal jsem tady neco a kdyz jsem si to v klidu doma precetl a vyzkousel zjistil jsem, ze to toho konopneho oleje [hemp seed oil] obsahuje jenom mizive mnozstvi [tato slozka je na vyctu slozeni az skoro na konci, jinak to obsahuje jenom samy chemikalie apod.]. A co vic, kdyz k tomu cichnete a pouzivate, citite tam jasny lanolin a jine chemicke sr*cky. Je to jen marketingovy trik. Dalsi vyrobek, taky udajne hlavne z konopi obsahuje prevazne jine rosline vytazky. Koupil jsem si take cisty konopny olej, ale ten mi moc nepomohl - je to jako jakykoli jiny olej [olivovy, rostliny, atd.]- promasti ti plet... TAkze by mne zajimalo, co presne obsahuji pripavky konopne kremu v Cechach. Muze to nekdo pro mne opsat to slozeni? Je to cistne konopny krem z konopneho oleje nebo jsou tam i dalsi pridavky???? Dekuji Jinak musim potvrdit, co me nejvic prozatim pomaha na akne a na jizvy je jasne aloe vera gel [100%]

hraběnka

Nazdárek, v Teplicích se vyrábí konopná kosmetika Cannaderm a obsahuje 1-50% čistého konopného oleje v každém výrobku podle druhu výrobku. Pro děti méně, pro dospělé více.Tak to píšou na obalu. Používám krém na ekzém a funguje to. Mají i webovky,tak si další info najdi tam - w.cannaderm.cz. papa

Martina

tak tady je to složení:obsahuje olej (10% hmotnosti krému) ze semen technického konopí (obohacený vitamíny A, C, D, E) s přirozenými protialergickými, protibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi i filtrem UV záření, přírodní emulgátor, bílou vazelínu a kyselinu azelaovou/azelainovou Více informací máš na stránkcáh www.parenteral.cz

Ivana

konopny krem pouzivan zatim jen tri dny a musim rict, ze mam plet ted takovou hladkou, predtim to byly jen samy hrbolky, plet mam takovou hezci tak to taky zkuste, pa Ivana

Blanka

Ahoj všem, asi bych mohla být vaše máma, ale měla jsem taky takový problémy a jediný, co jsem pro to dělala,tak jsem jedla kvasnice. Chvíli je to hnusný, ale žádná jizva, zádný hnisání, nic z puberty mi na tváři nezůstalo, čau. B

davi
1x

Nejlepší je Zineryt!!!!!!!!!Pomůže určitě každému

klára

ahoj všem:-)já používám Eryfluid sice hrozně smrdí ale pomáhá to:-) akorát mě to po něm trošku svědí:-/ ale pokožku podrážděnou nemám tak je to asi normální....jinak jsem slyšela o léčbě akné vlastní močí:-/ já teda nevim,zatim jsem k tomu nenašla odvahu ale prej to dost lidem pomohlo:-) tak pokud jí někdo najdete dřív než já tak dejte vědět,jak to dopadlo:-)

jitule

Ahoj, já jsem s kamarádkou tu odvahu před několika lety našla- a věř mi- ani to nezkoušej!.-) Prostě hnus...Koupily jsme si knížku s názvem Urinoterapie...Teorie zní moc hezky, ale praxe- dost nerada na to vzpomínám:-))

osmacice

Čím horší je tvůj jídelníček,tím hůř chutná tvoje moč.

katerina
1x

ahojky,no ja nevim ja uz jsem zkusila snad vsechno, i kdyz treba na chvili se to zlepsi tak se to stejne za cas zase vrati,ja uz si vazne nevim rady...proste je to asi normalni a musime to proste tech par let prezit a cisti¨t plet a hlevne hodne pit.. no a jinak teda neznate jeste neco co opravduu pomaha? mimo konopneho kremu ,ten mam sice ze zacatu mi pomohl ale ted uz vubec a spis naopak se mi po nem delaji pupinky..tak se mejte a prezijte to

Hanka

Ahojky lidičky, měla bych na vás ty co používali roaccutane velikou prosbu? Chci se jen optat, na kolik vás vyšla celková léčba, když vám to nehradila pojišťovna. DÍKY MOOOC!

jalala

Ahoj, chodila jsem ke skvělému doktorovi v Praze, který mi ho dával zadarmo -tvrdil, že je to zbytečně předražené. Jedna návštěva u něj ale stojí 600Kč. Jinak mi ale bývalá kožní lékařka doporučovala něco jiného než Roaccutane- bohužel si nepamatuji, jak se to jmenuje, ale složení by mělo být stejné a o mnoho levnější..Zkus se zeptat... Jinak je Roaccutan bezvadná věc, ale nedávno jsem četla, že u mnoha pacientů způsobil psychické potíže...

kety

prodáma roaccutane [email protected]

Leník

Docela pomáhá normální dětský zásyp. Ale po určité době ani to...

AndreaM

Akné mě už taky nějakej ten rok trápí a věřte mi, že jsem si za tu dobu na obličej naplacala všechno možny, brala ruzne vitamin. doplnky a podobně, ale nikdy mi např. kožařka nenapsala žádná antibiotika. Prý to strašně zatěžuje organismus a v některých případech to ani není potřeba. Ted jsem zkusila zázračnou léčbu močí - každý večer si postižena mista ( hlavně čelo) potírám čerstvou močí a můžu potvrdit, že zlepšení je zde hned po pár dnech vidět, smaozřejmě k tomu dodržuji pitnej režim+ jim zdravě a víceméně často sportuju a myslim si že když člověik tyto věco zkombinuje, tak může čekat skvělé výsledky - ALE NE HNED!!!jak si každý myslí...Takže radím vyzkoušet toto a ne se vrhat hned na antibiotika a mastičky + vodičky....Já používala zynerit asi 4 měsíce a po prvním měsíci byla kuže nadherna...ale pak....ani se neptejte:( Tak hooodně štěstí....

Peter

V lekárni som videl nejaký nový prírodný prípravok na čistenie pleti. Mál by zároveň pôsobiť protizápalovo (teda proti akné). Podľa ich webu to nevyzerá zle (http://www.f akne.cz), ale má niekto s Fakné praktické skúsenosti?

Radmila

Ahoj, už mám 2 roky akné a jsem z toho úplně na sračku.Vždy když mi kožařka něco předepíše,tak mi řekne,že za 3 měsíce by to mělo bejt dobrý a nikdy není.Připadá mi, že jsem ti postižená jenom já.Od tý doby, co to mám mě přestalo všechno bavit.Jsem úplně jiná, ztratila jsem ňáký kamarády, protože se stydím se před nima vystavovat.Bojím se že se mi budou smát.Před lidma dělám, že mi to nevadí, ale vadí a jak.nejvíc mě ničí, když vidím v reklamě, že má holka 1 beďara a už nemůže jít na párty, to mě vždycky trhá kůži.Musím říct, kdybych nebyla ospalá, tak o akné dokážu napsat knihu

mirka

neviete niekto nahodou, ako dlho sa moze zyneryt uzivat? mam 24, ale asi poslednych par mesiacov trpim oneskorenou pubertou, lebo akne sa mi dost zhorsilo. o zyneryte som sa dozvedela od sesternice, a tak nejak pod rukou som zohnala dve balenia (lebo som leniva ist k doktorovi), ale ziadny zazrak to nespravilo (z prirodnych prostriedkov som vyskusala x veci, a pomohla jedina - more a slnko, ale to si kazdy den dopriat nemozem;( ) pocula som, ze antibiotika (ako zyneryt) sa nemaju uzivat pridlho, ale neviem, co to znamena. no nic ... uz som na stredu objednana k tomu doktorovi. snad aspon to pomoze,

misulka

ahoj, zrovna sem si přečetla tvůj příspěvěk, kde píšeš, že si sehnala od sestřenice balení Zineryt. Já ho už dlouhou dobu sháním. Je to jediný přípravek, který mi kdy pomohl, ale kožní mi místo toho stále předepisuje všechny jiné možné přípravky jen ne ten , co mi pomohl. Proto jsem te chtela poprosit, jestli bys nemohla sehnat jedno baleni i pro me. Samozrejme bych ti zaplatila plnou cenu. pokud by to bylo mozne, prosim zavolej nebo posli sms na tel.732953205.Díky /vzkaz pro Mirku-SR/

daniela

Máte někdo zkušenost s léčbou přístrojem omnilux? Narazila jsem na to na stránkách Laser Esthetic. Prý ten přístroj produkuje záření, které likviduje bakterie způsobující akné. Nabízejí tam antiakné program sestavený z různých metod léčby. Zřejmě to bude finančně náročná záležitost, ale já se s problémy s pletí trápím od 18 a už je mi 28, takže žádná puberťačka. Kosmetika dlouhodobě nepomáhá a s antikoncepcí nemám dobré zkušenosti. Budu vděčná za jakékoli reference.

ijáček

uvařte vodu a až začnevařit vypněte předkloňte se nad hrnec překrýte senrušníkem a jakoby inhalujte a pak jenv vymačkejte tak papa docela to pomáhá

Tonda

Ahoj, na akné trpím již od svých 16 let(teď mám 19let), a akné "nepolevuje". Vyzkoušel jsem Eryfluid, Isotrxin, Aknecolor, Clear and Clean, dokonce i vlastní moč, dokonce jsem omezil konzumaci sladkých a smažených jídel, ale bohužel účinnek žádný. Už jsem z toho fakt bezradný, může mi někdo pomoc co by mi aspoň trochu pomohlo.

Lucien
1x

Ahoj, doktorka mi předepsala Duac gel...chtěla bych se zeptat, jeslti neomezí funkčnost antikoncepce. Jinak Defferine mám taky,...opravdu mi pomohl, ale po roce užívání už zase nic moc... fakt nevím...

fialka

Ahojte všichni, mě to začalo nedávno, nejsem žádná puberťačka, je mi 26 a začalo to jako by nic. Nedávno jsem slyšela,že nejlepší na tohle je biolampa. Údajně to pomáhá, tak za dva měsíce jsou výsledky znát, a během dalšího každodenního svícení se vám ztratí i ty nejhlubší jizvy, které po akné zůstávají. Je v tom jeden háček, tahle lampa stojí tak 8000,- tak vy co na to nemáte poproste rodiče o lampu k vánocům. Já to asi zkusím a pak vám napíšu jak to dopadlo.

Martina

Ahojky lidi! S akné bojuji již 6 let a konečně jsem zvítězila. Stálo to hodně času, úsilí a peněz, než jsem se dopracovala k výsledku, který jsem chtěla, ale stálo to za to. Tak bych se s tím chtěla podělit a když tak někomu pomoc, protože vím, co to je mít akné (v té horší variantě)... Vyzkoušela jsem plno kosmetiky, ale jediná, která fakt funguje je od La Roche-Posay nebo pak ještě Vichy. Pak užívám Diane-35, který mi taky hodně pomohl, ale pořád to nebylo ono, takže jsem minulý rok zašla na laser (je to něco, jako chemický peeling, ale má mnohem lepší výsledky a delší trvání) na kliniku Esthé. Co se týče peněz, tak to byl děs (studenti mají slevu, takže 3 sezení vyjdou na 6000), ale fakt hned po prvním sezením byly vidět výsledky, a to ne nějaký malý-měla jsem stahnutý póry, jizvy se viditelně vyhladily a zmírnily,... Teď se cítím uplně jako jiný člověk:-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce