Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
beruška

Slyšela jsem že, ta kosmetika značky Neostrata je výborná na akné, ale prý ji bere jen málo lékáren.Prý se dá se koupit v Praze v Letňanech, v Brně bohužel nevím.Nemá náhodou někdo zkušenost s touhle kosmetikou na akné?

Daniela

Beruško, tuhle kosmetiku jsem dlouho nemohla sehnat a žádná lékárna v mém okolí ji neobjednávala, nakonec jsem uspěla na této adrese: www.e-p harmacie.cz Je tam velmi ochotný lékárník, pan Lajkep, který mi vybraný krém poslal na objednávku, krém jsem si vybrala přímo na adrese výrobce, www.neomed.c z Jinak je to kosmetika s ovocnými kyselinami, je dobrá na mastnou pleť a akné, ale každý si to musí vyzkoušet sám, je to poměrně drahá záležitost, jeden krém cca 1 000 Kč. Mně moc nepomohla, možná proto, že jsem neměla trpělivost při používání, protože se u této kosmetiky jako u každé s ovocnými kys. se může stav přechodně zhoršit a nastane drobné olupování, to je ale žádoucí. Teď jsem krém vynechala, protože pleť dráždil (má 10%AHA), ale možná to zkusím znovu. Přeju hodně štěstí, třeba to zabere.

vitanka

Ráda bych se podělila o mé opravdu dlouholeté boje s akné. Mám 27 let a od cca 15 let jsem měla akné. Vyměnila jsem několik kožních lékařů a milion mastiček a jiných nesmyylů, včetně různých pročisťovadel atd. Nic ne nedělo, maximálně malinké zlepšení, ale prou mou psychiku změna nepodstatná. Postupem času jsem si svým způsobem trochu přyvykla, "sžila jsem se s tím", navštěvovala 1xza 4 týdny kosmetičku (hlavně kvůli čištění) a používala kosmetiku jako Vichy , ale to jen pro můj dobrý pocit, že něco dělám pro zlepšení, které vůbec nebylo... Myslím si, že jím docela zdravě, stresy nějak nezažívám a neprožívám, a moje ple´t se po těch letech dostala do stádia , kdy už asi nikdy nebude vypadat tak jako "v reklamě". No ale k jádru věci. Opět jsem se rozhodla , že zkusím štěstí a na doporučení kosmetičky( s kterou to hodně řešíme) jsem navštívila jednu kožní lékařku. Prostě jsem si řekla, že budu trvat na komplexním vyšetření, protože to jde zevnitř. Všichni vždy tvrdili, že ne, že je to normální, ale v 27 letech to normální prostě není. Paní doktorka se na mě mrkla lupou a řekla , že musím začít s antibiotiky. Napsala mi balení (50 tablet) MINOCYCLIN 50 , DUAC gel a doporučila mi ovocné kyseliny od Neostraty pro odstranění jizev a flíčku a celkové vyhlzení pleti. Rozhodla jsem se i pro to . antibiotika cca 400,- , Duac 350,- . doporučila kyseliny 6x. Je za to docela pálka 1x to stojí 1.000,- Antibiotik jsem brala dvě balení (100 dní)- skončila jsem s nimi , Duac mi vydrží asi na 2 měsíce- te´d končím druhé nbaelní , a na kyseliny chodím co 3 týdny. Závěr: je to krásný pocit , když Vám manžel a známí stále opakují, že máte krásnější a zdravější pleť. Včera jsem byla počtvrté na kyselinách , trochu se mi tentokrát udělali puchýřky, ple´t je hodně suchá, ale to patří k tomu, do týdne po tom nebude ani památky. (70% kyselinka dělá svoje) . Prostě je to super, npoužívám krycí prostředky. Jen se ráno nakrémuji , lehce přejedu pudrem a fičím do práce. Úžasné , po těch letech maskování a znechucí před zrcadlem. Jo a sestřička mi řekla, že si myslí, že v kyselinách už pokračovat asi nebudeme ( v té 5. a 6. dávce), že už to nepotřebuji. Takže , se nenechte odbýt, tak jako vždycky já a nechte se komplexně vyšetřit, jděte i do těch antibiotik, protože podle mých zkušeností ,pokud to máte dlouho, tak je to uvnitř, v krvi nebo já nevím kde, ale je to třeba léčit a zničit. krém ani mastička nepomůže , jen to zklidní a to podle mě není účelem. Omlouvám se za chyby , píšu rychle a nečtu to po sobě. Kdyby něco , ozvěte se na maila: [email protected]

Andrea

Zdravím všechny lidičky co mají jaký koli problém skuží ,nabízím konopný krem vlasní výroby .Více info na e-mailu [email protected]

Daniela
1x

K diskusi o kosmetice nejen na akné doporučuji stránky www.omlaze ni.cz, popřípadě poradnu na Atlasu www.zena.atlas.cz

Laikon

Já mám akné už od 17. Ted‘ mi 20. Nikdy jsem nepoužíval žádné antibiotika, protože myslím že antibiotika nejsou dobrý nápad pro můj organismus. Proto používám jenom doplňky stravy a kosmetiku. A mně to pomáhá.

gymka

Ahoj!Taky me trápí akné ale hlavne na zádech a dekoltu..zkousela jsem dycky vsechno možné ale porad se to vracelo..ted jsem byla nedavno u doktorky a poradila mi že to může bejt způsobený přemnožením kvasinek to akné..tak jím nejaké doplnky proti tem kvasinkam a tak a trosku to pomáhá..ale zatim je to krátce..takže uvidím pozdeji.

ftpůůůů

Cus,cus,cus!:-)Je mi 19 a akne me trapilo pekne dlouho.....Zhruba v 15/16 mi moje praktická doktorka předepsala Zinerit (je to vnější antibiotikum) to hodně pomohlo,ale zapomněla mi oznámit,že se Zinerit musí používat v kombinaci ještě s nějakým jiným přípravkem, páč po čase dochází k tomu,že si kůže na tuto formu antibiotik zvykne a pak Zinerit přestane nadobro pomáhat.Nicméně Zinerit mi pomáhal cca 2 roky,poté se akné znovu vrátilo....To co tu píšu znám z vlastní zkušenosti,protože jsem se pokoušel potom Zinerit používat znovu-nepomáhal.....Zhruba v půlce loňských velkých prázdnin jsem to už nevydržel a rozhodl jsem se navštívit kožní....Nejdříve mi napsali Isotrexin,což je mast,která obsahuje isotretinoinum (něco jako vitamín A),bylo mi řečeno,ať mast používám 4 týdny a pak ať se příjdu ukazát....opět nevalný úspěch!Následovala léčba minockliny (to už je vnitřní antibiotikum),to jsem papal asi 4 měsíce,výsledek používání již byl patrný,ale pořád to nebylo ono.K tomuto mi byla předepsána mast Eclaran 5 (není na to žádný doplatek),akorát než si na to pokožka zvykne, jste trošku rudí ;) Po dobrání těchto léků mi byl předepsán AKNENORMIN (stejná věc jako ROACCUTANE,jen od jiné firmy).Než vám může doktor tento lék napsat,musíte projít celkovou léčbou (viz výše-vnější antibiotika->vnitřní antibiotika) a také musíte podstoupit rozbor krve,aby se zjistilo,jestli máte v pořádku játra a lék můžete užívat.Tento lék má sice hromadu vedlejších účínků,avšak já tento lék beru zhruba od půlky prosince,čili zhruba 4 měsíce a kromě strašně vysušených rtů (hlavně koutků) netrpím ničím jiným,co je v příbalovým letáku uvedeno (občas mi teče krev z nosu).(Ty rty se dají spravit hodně častým používáním jeleního loje nebo nějaké pomády).Když tento lék berete musíte zhruba každé dva měsíce na kontrolní odběry krve a moči.LÉČBU VÁM HRADÍ POJIŠŤOVNA,ALE POUZE V TOM PŘÍPADĚ,ŽE PROJDETE CELKOVOU LÉČBOU A NIC NA VÁS NEZABERE!Celkově se cena za léčení vyšplhá na cenu okolo 10000:))Mám před sebou ještě zhruba 3 týdny léčby a MUSÍM VÁM ŘÍCT,ŽE JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN!JE TO SICE DRIJÁK NA RTY A SLIZNICE OBECNĚ,ALE POMÁHÁ TO MAXIMÁLNĚ!!!!TAKŽE KDO MÁTE PODOBNÝ PROBLÉM,JAKÝ JSEM MĚL I JÁ,NEVÁHEJTE BĚŽTE NA KOŽNÍ,A PROJDĚTE TOU LÉČBOU-JE TO ZDLOUHAVÝ PROCES (CCA 9 MĚSÍCŮ),ALE VÝSLEDEK FAKT STOJÍ ZA TO!!!!!!!!!BĚŽTE DO TOHO A NENECHTE SE ODRADIT PŘÍBALOVÝM LETÁKEM (I DOKTOR MI ŘEKL,ŽE JE TO JEN TAKOVÁ PRÁVNÍ OCHRANA)!!!!!!DRŽÍM PALEČKY...................

Ivcik

bere tady nekdo Roaccutane? jak vysokou davku berete? ja mam brat 60mg denne, neni to moc?

Mia
1x

Já mám výbornou zkušenost s krémem Differine. Akne jsem mela nekolik let a vyzkousela snad vsechno.. od "zarucene ucinne" kosmetiky az po ruzny leky.. navstevu kozni doktorky jsem absolvovala v lednu - doporucila mi cistit plet pripravkem Cetaphil - je vybornej!! Jako lek mi predepsala Differine krem. Fakt rychle zabal a ted se mi plet hezky vyjasnilaa vycistila - dulezity ale je pouzivat Differine pravidelne kazdy den. V lekarne se doplaci 190kc. Co vam jednoznacne muzu poradit je - jakmile uvidite prvni priznaky akne, BEZTE HNED KE KOZNIMU LEKARI! Usetrite cas a hlavne penize. Mia

Ivcik

muzu brat soucasne s roaccutanem pangamin?

Berys

Za par dni mam prestat brat roaccutane nevi nekdo jestli budu moct po ukonceni lecby hrat fotbal a chodit normalne na slunce???Slysel jsem ze latky z roaccutanu zustavaji v tele po dobu 2 mesicu.Dekuji za odpoved s pozdravem Berys

Jarka

Ahoj lidičky, máte někdo osobní zkušenosti s Roaccutane?? Vedlejší účinky, celková účinnost atd?? díky

Michal

akne je spusobene tim že se člověk neumi uvolnit a byt vyrovnany prostě moc přetahuje mozek stres a mozek se neuvolnuje tak jak ma a vypoušti potom takove bolaky do obličeje prostě by měl každej mit tu svou přijemnou pohodičku a ještě horši je když se člověk nasebe diva do zrcadla na to sve akne tak si to vezme do hlavy a tim se trapi a mozek uzavira a neda mu svobodu a tak to vznika a potom se divi že je to čim dal ti horši když už nenajde tu svou pohodu stim jeho akne a neni jako dřiv v pohodě tak se to snim tahne

Michal

akne je zpusobeno tim jak sem psal prostě stresy trapeni a žadna krasna neustala hřejiva pohodička člověk se nesmi uzavirat dosebe musi byt prostě psychycky volny a akne opravdu zmizi zkuste to a uvidite a je zvlastni jak jsou doktoři nevědomi mno člověk je člověk že nikdo neni dokonali opravdu to zkuste co vam radim a kdyžtak mi pisněte na email [email protected]

ConnectingBoy
1x

To co jsi napsal je kravina všech kravin :o) co jsem zatím četl. Je fakt že stres může mít na akné vliv. Člověk se při stresu potí atd. ale že by to bylo to co akné "probouzí" asi těžko. A to tvoje uvolnění mozku kterej pouští boláky mne upřímně pobavilo :). Nejsem typ co by byl nějak ve stresu, nebo napětí a akné mám už jak dloho. Chodím ke kožní, pomáhá mi celkem DuacGel. Ale teď v létě se nesmí používat tak jsem ho asi po 5 měsících vysadil a začíná se to zhoršovat :(.

Ivca

to jsou pekny kecy, co tady pises. spousta lidi, co ma treba hodne velky psychicky problemy, akne nema. a kdyz uz sem chces neco psat, tak se prosimte nauc pravopis, protoze to je neco strasnyho

Michal

stejně otom nevite nic tak nedělajte machry

iVCA

Ja o tom ,drahousku, vim docela dost, ty kecy s tim mozkem, jsou fakt vtipny:-D, ty asi nejsi normalni co? takovy kecy jsem jeste nikde jinde necetla, fakt prdel

Monca
2x

Nevite prosim, jak mam odstranit jizvy po akne?? nejvic me stve, ze jsem mela oblicej jak miminko, ale nemohla jsem se divat na ty pupinky...byly videt jenom ve zvetsovacim zrcatku :( a ja to musela mackat a ted mam jizvy!! nechci jit ke kozarce, ptz se stydim...poradte mi prosiim nekdo jestli je nejaka ucinna masticka nebo proste neco, co zabere ...jo a solarko je jeste zhorsilo. diky *

Michal

jo fakt drahoušku? tak bys mi stim mohla taky pomoct ale každej to ma zněčeho jinyho a každej to ma taky jinači to akne a ani doktoři nevijou co to je zač ale ještě že aspon ja vim z čeho to mam jaaaaa takže mě to zas tak ani netrapi jinač bych se ztoho asi zblaznil je to fakt na hodně těžke depky a tak ta těžši forma toho akne aaaaaaaachjo::((((

Michal

opravdu mě to hodně zajima ja jsem vyzkoušel už skoro všechny možne metody čim bych se akne mohl zbavit ale vim že když začnu cvičit a přestanu kouřit takže mi to začne miznout a to docela rychle akorat je problem vtom že nikdy nemužu stim kouřenim skoncovat a jestly jo tak vam potom napišu jestly mi to zmizlo každemu kdo ma akne a utoho kouři tak bych doporučoval přestat jistě se to vyplati

Michal

a ani ty kremy najsou dobre nato akne protože to neleči tu přičinu jenom to blbne kuži akne je vnitřni zaležitost a měla by se řešit vnitřně mě žadne kremy nikdy nepomohli jenom namalovali obličej jako nějakou holku ale na lečeni to nemělo žaden vliv

Ivča

hele tak zkus Roaccutane, mne taky kozarka predepisovala samy debilni masticky, az po delsi dobe mi napsala Roaccutane a mam plet jak mimco, fakt zkus to

Michal

a je to volně prodejny? určitě by mi to dokktorka nepředepsala a chtěl bych to vyzkoušet pls::o)

Ivča

prave ze volne prodejny to nejni, musi to napsat kozni lekar, musi ti udelat krevni testy atd., jestli mas spatny jatra, tak ti to nikdo nenapise. mne doktorka predepisovala porad naky masticky, tak jsem se nasrala a prestala to nakej cas pouzivat a pak kdyz jsem za ni prisla, tak rekla, ze uz mi pomuze jen tohle a jsem za to hrozne rada, vratilo se mi tim sebevedomi po tech dlouhych letech trapeni

Michal

acha tak to si mě moc nepotěšila no semnou se to tahne nějakych 6let a děla se mi to hodně do hloubky a vypadam strašně už mam ztoho zatu dobu taky pěkně skaženej svět a všechno nemužu se dočkat až mi to zmizne a ja budu zase seběvědomej pravě už vnic nevěřim tak zkoušim přestat kouřit jestly mi to nahodou nepomuže protože už jsem opravdu zoufalej a nefim co stim a taky jsem alergik a astmatik tak jestly nemuže mit zanět dychacich cest protože si myslim že dychaci cesty jsou i v obličeji a tak doufam že nekouřit mi pomuže jinač už opravdu nevim co budu dělat

Fru-Fru

Ahoj lidišky, kdo má zkušenost z řadou Sebium od Biodermy popřípadě s novou řadou proti akné od Eucerinu? Uvažuji o koupi a nevím co mám čekat. Akné nemám nijak vážné ale přesto mám poslední dobou pokožku jak šmirgl papír a pupínky se mi občas objevujou. Hlavně potřebuju kosmetiku, která nevysušuje. Mám celkem citlivou pleť, protože mi nevyhovovaly ani přípravky od Avene a to má být kosmetika vyhovující intolerantní pleti, začala jsem se z toho nějak osypávat, což mě dost nemile překvapilo. Takžeeee než vyhodim zase par stoveček na podporu farmaceutického průmyslu, ráda bych si přečetla něčí zkušenosti (s Biodermou nebo Eucerinem).Díky,ya.

Kláruše

Ahojky, já jsem používala Sébium krém. Kožní doktorka mi ho předepsala, protože po jednom přípravku, teď už nevím kterém, jsem měla strašně vysušenou pokožku, jenže co se nestalo, krém jsem používala a pokožka byla zase mastná, takže červené pupínky byly zase na světě. Teď používám krém na opalování, tedy s tímto krémem se nikdo nemůže opálit má SPF 50+ a UV 35 no a to si dávám když jdu ven a pokožka je solidní, vůbec není vysušená a ani mastná, jenže tento krém mám na jiné kožní problémy a už žádné pupínky se mi na obličeji nedělají, když se namažu tímto krémem. Krém stojí okolo 390, takže to není levný špás. Jo a obličej mi vysušuje voda a nemůžu používat jiné krémy, protože by mi hned naskočily pupínky a byla bych ještě k tomu červená.

Michal

dostal jsem od pani doktorky zynerit a použivam ho 3 den a zatim nic spiš se mi udělal dalši jebak tak sem zvědavej jestly to pomuže nebo ne

Kláruše

Některé přípravky jsou na pročištění pleti, takže je možné, že ten zynerit ti je více vybujuje :) Taky jsem ho používala, hodně smrděl a nepomáhal mi, ale pomohl mi Dalacin T ... jsou to antibiotika, buď vodička nebo emulze ... a ten mi pomohl a to dost ! Jinak já nekouřím, ale co mi kazilo pokožku, tak to bylo zakouřené prostředí.

sopek

Ahoj,chtela jsem se podělit s mojí zkuseností s akne.Je mi 32,takze zádná mladice,ale asi rok a pul se mi tvorilo akne uz jsem si vubec nevedela rady,prislo to z niceho nic,zádné masti nepomohly ba naopak.Porád jsem nemohla prijit na to proc,tak najednou taková zmena.Tak jsem vysadila veskerou kosmetiku a pouzivala jen Jarischuv roztok a stal se zázrak postupne se plet lepsila.Nakonec jsem vysadila i Jarisch.roztok a pouzívám borovou vodu a mám opravdu pokoj.Pres den jen pudr.Prisla jsem na to ,ze u me akné bylo zpusobeno krémy vubec nesmím dát na plet nic mastného,ale je to jen muj prípad,kazdý jsme jiný a duvody jsou jiné ,ale treba to nekomu pomuze.Nechtela jsem tomu sama verit,ze jen tak málo v mém prípade stacilo a mám klid.Preju hodne síly s tím bojovat,dobre vím jaké to je.....

MH

Ahoj všichni ,já jsem vyzkoušela mnoho přípravku na akné,ale nic nepomáhalo.Pak jsem nastoupila na novou školu.Obor kosmetička..A pravidelné čištění s pomocí kvalitních přípravků mi moc pomohli..Také jsem navštívila kožního lékaře ,kde mi předepsali Eclaran..Jsem s ním hodně spokojená.Urychluje hojení a pleť není tak zarudlá..Tak to zkuste a uvidíte..Hodně štěstí....

Kláruše

S akné jsem začala chodit ke kožní lékařce před 6 lety, udělaly se mi pupínky na čele, taková hojná krupička, pupínek vedle pupínku. Vyzkoušela jsem hodně přípravků za tu dobu, něco zlepšovalo a něco ne, ale nakonec jsem boj s Akné na obličeji vyhrála, čelo mám pěkné a obličej se taky dá. Jen někdy vyskočí při menzes nějaké to akné. Používala jsem ty smrdící gely, vodičky a mastičky a nic. Nakonec doktorce došla trpělivost a předepsala mi Dalacin T vodičku, zjistila jsem, že to pomáhá, jsou to antibiotika a můžou se používat jen 3 měsíce a pak musí být přestávka, já jsem to používala asi měsíc nebo dva, pak jsem přestala na nějaký čas chodit ke kožní a používala jsem ho jen, když se objevil nějaký pupínek a super. Hmm a před 4 měsíci mi začali problémy se zády, myslela jsem, že umřu, udělaly se mi aknózní vřídky po celých zádech ... takže jsem se asi po měsíci objednala ke kožní ... nevím čím to bylo způsobené, ale chodila jsem na masérský kurz, kde jsme používali oleje z ropy (parafinum liquidum) ... a ještě jsem potom chodila na solárko, jedna z těchto věcí nebo obě dvě dohromady mi hooodně uškodily. Takže jsem přestala chodit na solárko při předepsání eclaranu 5 (ale ten je na obličej, je slabý, měla mi spíš předepsat 10), užívala jsem ho asi 2 měsíce 3 balení, ale stejně nic. Nakonec mi předepsala Dalacin T, ale nabídla mi emulzi, tak jsem si řekla, že vyzkouším něco nového. Na záda se nanáší líp a docela mi pomohl ... Jen mi kožařka řekla, že bych si měla nechat předepsat silnější HA ... já používám Jeanine, ale moje mamka používá Yadine a kdysi taky měla problémy s akné na zádech, ale teď už nemá žádné problémy. Jinak nemůžu používat žádné krémy na obličej, protože hned zrudnu a pupínky budou zpět. JE TO BOJ, ale bohužel jsme ti, kteří se tím trápí !!!!

martin

Ahoj, vidím, že v tom nejsem sám. Loni v létě jsem měl úplně čistou pleť. Nikde nic, jako miminko. Pak ale ze dne na den se mi udělalo snad "100" uhrů. Zašel jsem ke kožní ta mi předepsala Acnemycin roztok. Po týdnu užívání to bylo dobré, ale za další týden se to vrátilo. Teď používám Eclaran 5 a pomohl mi. Možná je to tím, že je léto. Ahoj a opravdu velkou roli hraje psychika, vím, že je to těžké, ale snažte se na to nemyslet. Dělejte něco, kde se odreagujete. A zkuste večer pokožku zahřát a pak hned zchladit. Pomáhá to vyhladit pleť.

Hockey

Ahoj ja hraju aktivne hokej a mam problem s akne na tvarich cele, rukach a zadech. Myslim ze je to z toho jak se potiim pri zapasech nabo na treninku v helme a ribanu. pomaha mi na to sauna a slunicko. Pouzivam kosmetiku Loreal Pure A a docela to pomaha ale potreboval bych neco stoprocentniho pls po cem se to zahojjiii diky....

kk

Ahojky, mám střední problémy s akné, zkusila jsem snad všechno a výsledek takovej jakože jakž takž, ale pupínky se mi sem tam dělají a bez make upu vyjít ven nemůžu....Nikdy jsem nebrala HA kvůli játrům, což se teď snad změní, tak bych vás chtěla poprosit, abyste mi nějakou, která na pleť opravdu zabere, doporučili...na ceně mi nezáleží, aspoň sfouknu dvě mouchy jednou ranou..:)).díky moc Káťa

Michal

ahoj mam akne už 5 let a nejvic ze všeho mi pomohla dieta vyčistilo mi to obličej a už neni ani mastnej obličej :::)))))

Petr

Ahoj mužu poradit to že se musite myt každej den obličej tak 2 až 3 a nekuřte, kouřeni napomaha akne mluvim i s vlastni skušenosti přestal jsem kouřit a akne ubilo o 70% a když nejake bilo tak se hojilo mnohem rychleji přikl: ponděli jse mně udělalo akne a v uteri poněm teměř nebyla stopa a hlavně žijte zdravě nejeste tučna jidla a kupte si nejakej čistič pleti a bude to lepši. Přeji vam hodně uspěch s akne

mája

Ahoj, zkuste si koupit v lékárně kapsle Panthenol od Dr. Mullera - já beru čtyři denně a po akné téměř ani stopy!! Je potřeba to brát pár dní, aby se ukázaly nějaký účinky! Navíc je panthenol dobrý i na drobná poranění, takže když jsem si nějaký pupínek vymáčkla, tak se místo mnohem rychlejc zahojilo ;-) + je to dobrý i na vlasy a nehty :-) Určitě to zkuste, mají to v každé lékárně - 60 kapslí stojí kolem 100 Kč :-)!!!

Michal

nemoci jako jsou akne astmaty a jine všivarny vznikaji taky duševni nerovnovahou myslim si že to tomu hodně přispiva fyzicke tělo a duševni spolu hodně souvisi

Kiki

Nejlepší na akné je antikoncepce Minerva!!!!!!

Agnes

muze mi nekdo poradit, jak se zbavït jizev po akne nebo jak je aspon trochu zmensit?

Katka

Na akne a na jizvy po akne znam vyborny pripravek od missivy je to ceska firma.Jsem kosmeticka a mam vyzkousene na svych zakaznicich.Je to medova masaz,sklada se z bylinek,medu,pusobi zrovna i jako desinekce,treba po cisteni.Nanese se na plet a poklepama se vmasiruje,a pak setre,muze se pouzit i nekolikrat denne.Pak na akne doporucuji fytotonic,potravinovy doplnek ktery se sklada z bylinek,a napravuje vam v tele vse co neni v normalu,ma mnoho vyuziti a jedno z toho je i pusobeni na plet,vyborny na ekzemy,imunitu,unavu,zaludek,d eprese,tlak,srdce,cukrovka aj..Aby jste se zbavili akne,musite procistit telo zevnitr,a to Vam fytotonic umozni.Dam vice [email protected]

Lukaš

sex sex sex na akne jenom sex uživejte si sexu musite mit velke orgasmy

Lukaš

jinač ty krremy a ruzne masti stim nemaji nic společneho prostě střikejte co nejvic jde

leeloo

Akné si nevyléčíte tím, co si budete patlat na xicht. Vážené dámy a vážení pánové, akné je o nerovnováze organismu a na to Vám nejrůznější mastičky, krémíky a vodičky nepomůžou. Začněte jíst zdravě, trochu ovoce a zeleniny, nejezte přepálený tuky, hnusný smažený humusy, hodně pijte, dejte si čaj, ovocnou nekonzervovanou šťávu. Nežerte antibiotika od doktorky. Jestli si všimnete, je tu milion reakcí, a ani jedna není pozitivní. Komu z těch lidí vyléčily mastě a krémy z lékárny akné? Ani jednomu. Nechtějte všechno naráz a nechtějte to jednoduše. Musíte pro to udělat něco sami, natřít si xicht vodičkou je příliš jednoduchý. Radši si koupejte obličej v šalvějovym odvaru, ráno se umejte levandulí a vypijte si kopřivu. Udělá to větší službu než celá lékárna dohromady. A vylezte na sluníčko.

bbr

Ahoj Leelo, sam jsem zastancem prirodni lecby a taky jsem se o ni pokousel. Zmenil jsem jidelnicek ale vis, nekdo ma holt tak tezke formy akne, na ktere ani sama priroda nestaci. Ani samotne masti z lekarny ne, je potreba to vylecit zevnitr antibiotiky ci retinoidy. Vim ze to myslis dobre, ale spousta lidi potrebuje co nejdriv kvalitni lecbu, takze generalizovani neni na miste.

thp

Kdyby to tak bylo,tak mám obličej jak dětskou prdelku,ale bohužel....

Jirka

podle mě jsou hormony sami osobě dosti divoke a neskrotne potvory:o) ktere se potřebujou určitym zpusobem vybit a nijak zadržovat.Třeba i smutna nalada a nebo nechutenstvi a uzkost z ruznych věci narušuje normalni chod těla a zpusobuji ruzne nemoci psychyka a akne spolu jistě souvisi akne myslim si že psychyckym stavem lze ovlivnit mastičky a ruzne prašky byliny neleči hlavni pusobek a nemaji stim společneho skoro nic je spousta lidi co muže snist cokoliv i lide co maji poškozene jatra či jine organy a akne nikdy neměli duševni psychyka se musi taky čistit a ma na akne vliv

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce