Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petzová Jitka

Zkuste si večer před spaním potírat pleť zeleným čajem-já používám sypaný čaj zn Sayonara a kůže se mi po něm vždycky krásně zklidní a póry se zatáhnou a pleť je krásně hebká-jako vyměněná.Je to báječná věc.Doporučuju.Louhovat ho nechte radši delší dobu,tak 20 minut-je pak silnější a je tak speciálně určen k vnější aplikaci.Mají ho v lékárnách.

Petzová Jitka

Na akné docela zabírá vnitřní užívání kapslí s olejem ze semínek brutnáku lékařského-obsahuje totiž gama-linolenovou kyselinu,která v těle působí silně protizánětlivě-takže i na akné.Tělo si jí neumí samo vytvořit,takže je třeba mu jí dodat.Chce to brát delší dobu-trvá to než to zabere,ale lepší než do sebe cpát chemický antibiotika.Dobrý je to brát v kombinaci se zinkem a selenem plus upravit jídelníček.Vyrábí to třeba Walmark,nebo Pharma Nord.A úplně nejdůležitější je si nezoufat a nepodlehnout dojmu,že pleť je alfa a omega našeho vzhledu-což si většinou lidi s akné myslí.I dost modelek má horší pleť a nic si z toho nedělají.Je dobrý najít si na sobě něco co ovlivnit můžu(když už pleť neovlivním)a o to se starat.Zkrátka když nemam pěknou pleť můžu mít přece aspoň hezký vlasy,upravený nehty,hezký oblečení nebo postavu.Hlavně neztrácet sebevědomí.Hodně sil všem!

JiriK.

...taky pomaha jist vitaminy - cesnekove kapsule - pusobi protibakterialne. Muze mi nekdo rici, co je to vlastne ten konopny krem? Nachazim se v Australii a tady je ta nabidka verte nebo ne techto podobnych veci chudsi. Prosim polopaticky: co to obsahuje, co je hlavni slozkou a jak se to nazyva univerzalnim jazykem [latinsky?].... Ja se podepisu, nicmene je to nesmysl, pokud nas nekdo chce zmast a delat falesnou reklamu, urcite se tak jako tak bude podepisovat ruznymi jmeny..., pokud zde neni zobrazovana IP adresa jirik

Jitka

Ahoj Jiříku,zdravíme do Austrálie:-).Takže k tvým otázkám-hlavní složkou konopného krému je konopný olej ze semínek rostlin technického konopí setého-lat.cannabis sativa.Tady v Čechách začala firma CANNABIS Pharma-derm vyrábět celou řadu produktů z této rostlinky.Je to léčivá bylinná přírodní kosmetika určená pro osoby s nejrůznějšími kožními problémy(akné,lupénka,atopický ekzém,vysušená pokožka atd.)Produkty s vysokým obsahem léčivých látek mají schopnost kůži silně regenerovat,upravovat produkci kožního mazu,regenerují jizvy a podobně.Firma vyrábí pleťové krémy,šampóny,mýdla,tělová mléka,pleťová masky atd.Všechno o firmě a produktech najdeš na internetové adrese www.canna derm.cz a lze si tam výrobky i objednat a koupit v jejich internetovém obchodě.Nevím,jestli zasílají i do zahraničí,to by ses jich v případě zájmu musel zeptat,jsou tam uvedený kontakty na e-mail,prostě tam najdeš všechno co chceš vědět. Jitka

katerina

ahojky vsichni ja pouzivam konopny krem asi 4 dny a teda musim rict ze uz mam jen par pupinku,vysledky jsou doopravdy znatelne..sice ze zacatku se mu plet uplne sloupala,vypadala jsem jako kdyz jsem se spalila vypadalo to dost hrozne ale za 2 dny to bylo ok. fakt to zkuste,doporucuju,samozrejme nevim jestli to pomaha dlouhodobe ale uvidim:-) katka

Lucie

Když se po konopném krému loupe kůže,může se na slunce?Jen dotaz.Zatím váhám s kopí,nevěřím že je tak úžasný.

Martina

Ahoj,budu se tedy podepisovat.Jsem z toho krému nadšená,používám denní a noční.Němela jsem uhříky,které se dají vymáčknout,ošetřit,ale dělali se mi boláky,které třeba 14 zmizeli.Moje pleť se špatně hojila,takže když jsem se toho chtěla zbavit,asi víte,jak jsem dopadla.Tohle je adresa na konopný krém www.parenteral.cz/novinky.html.A tady moje meilová adresa [email protected]šte,poradím.Já mluvím pravdu,je to zázrak.Používám ho 14 dní,pleť se mi teda neloupala ale vyléčila se.Martina

Martina

Někomu bude svědět pusina,někomu se bude loupat.......protože se pleť obnovuje a léčí......musíte něco vydržet.....stojí to za to.pa Martina

miska

taky jsem si objednala konopný krém denní i noční. Tak jsem zvědavá, jak bude účinkovat. Jen by mě zajímala, co používáta k čistění pleti než krém nanesete??? dík

Romana.

Na doporučení, jsem začala používat 3x denně Vermio gel. Zmizelo akné a mizí i jizvičky. Nesvědí to, a krásně pupínky zaschnou a vyloupnou se.

Jana

Od čtvrtého měsíce těhotenství( třetí) jsem používala proti tvorbě strijí krém Vermio beta. Strije se nevytvořily, naopak vymizely i ty z předchozích těhotenství. Zároveň mi zmizelo i akné.

Martina

já se odličuju a čistím pleť červenou indulonou,neznám nic lepšího......a pak nanesu konopný krém.....někdy před ním na osvěžení použiju odličovací vodičku od dermacolu.Martina

Andrea

Ahojte, je mi 17let a od 15 mám velké problémy s akné, chodila jsem ke kožní, ale nic mi nezabíralo.opravdu je konopný krém tak účinný a kolik stojí?Děkuji Aja

Iva

dobry večer mam syna je mu 16 let a ma na pleti spoustu černych uhřiku již jsem vyzkoušela spoustu kosmetiky a nic nepomáha mužete mi poradit děkuji předem

Palátová Vendula

Kosmetika od LR je fakt super a umí dělat zázraky,kdby něco,tak písněte,poskytnu info

Martina

Denní konopný krém stojí tak 189Kč,noční okolo 160Kč.Pomáhá,zkus to........:-)Martina

Péťa

Ahoj lidi, jako každý z vás, mám také problémy s pletí. Používal jsem hodně přípravků a stále mi nic nezabíralo. Čistou pleť mám maximálně dva dny a pak mi naskáčí pupínky, většinou několik v jedné oblasti. Objednávám si konopný krém, tak vám pak napíšu, jaký je. Jen doufám, že je opravdu tak dobrý, jak tu píšete.

Petr

tak dneska mi přišel ten konopný krém, jsem strašně zvědavý. Nanesl jsem na obličej denní krém a cítím, že tam něco děje. Zítra napíšu, jak dopadlo lečení po jednom dni. Snad mi neupadne celá hlava, neboť to trochu štípe ... Petr

Peta

Tak jak jsem se dozvěděl, tak to štípat má, ale trvá to max. 10 minut. Večer jsem si dal krém noční a dnes ráno mám hebkou pokožku, a čtyři velké uhry pomalu, ale jistě mizí. Samozřejmě, že to nezmizí hned, ale určité postupy jsem zaznamenal. Jestli to tak půjde dále, tak za týden budu mít tvář, jak dětskou prdelku :))) Petr

Martina

já teda doporučuju krém od této firmy www.parenteral.cz.Martina

Klara

Na akné nezabírá nic jiného než pravidelné líbání(samozřejmě francouzsky). Stačí aplikovat několikrát denně a do měsíce máte tvářičku jako mimino. Mám to vyzkoušené. Teď se mi to ale zhoršilo. nemám totiž s kým. Tak to určitě zkuste a nebudete litovat

jj

Jakou máš značku KK?

Aja

Ahojky, mám dotaz...jde ten konopný krém koupit i v lékárně???Dík za odpověď. Aja

K.

Tak já jsem si ten Konopný krém koupila včera a už ráno jsem videla skvělé výsledky,doufám že to dál půjde stejně tak dobře.Určitě ho vyzkoušejte,stojí to za to!!!

miška

Tak používám ten konopný krém (mám denní i noční) 5.den a musím říct, že mám pleť krásně hladďoučkou. Pupínky sice ještě všechny nezmizely, ale věřím, že se časem dočkám i toho. Jen mi trochu vadí, jak ten denní krém pálí, štípe a že mám pleť takovou zarudlou (na nejproblematičtějších !! Míša

Martina

tak to jsem ráda lidičky,že jste zatím spokojený...ano,konopný krém se dá koupit i v lékárně...chvíli to štípe,svědí a loupe se kůže...,proto aspoň víte,že se něco děje......vyčkejte a budete spokojení.Martina

Peta

Napište jakou máte značku konopného krému prosím. Pokud vím existuje Cutishelp a Cannaderm

miska

Já mám ten Cutishelp (výrobce firma Parenteral). Je super, i když teď se zrovna dost loupu:) Misa

Martina

jedině konopný krém od CutisHelp od Parenteral,nic jinýho.Martina

Martina

já se taky loupala a trochu ještě loupu,obnovuje se ti nová kůže...přestane to:-)

TOM

UPLNE NEJLEPSI JE NA PLET MOC VIM ZE JE TO DOCELA HNUS ALE VAZNE TO POMUZE!!!UZ JSEM VYZKOUSEL TOHLE AJEN TOHLE POMAHA...VAZNE SUPR VEC!!!TAKY VASE PELT SE ODVIJI OD VASEHO TELA JAKE JE VEVNITR TAKE NA VENEK,..ZALEZI TO NA TOM CO SE JI ...A TAKY POKUD CLOVEK HODNE KOURI TAK SE TAKY KAZI M MOC PLET..,ALE MOC JE VAZNE SUPR JE V NI SPOUSTA LATEK ..MOC NENI ODPAD ,,JSOU TAM LATKY KTERE HOJI!!!JSOU PROTIZANETLIVA A NICI ZANETY A TAK!!!ZKUSTE TO NEBUDETE LITOVAT ..TOM

Nika

Jak mám tu moč aplikovat? Nebo ji mám pít?

ff

to je nechutny!!f

Ivana

chtela bych se zeptat jakou cistici kosmetiku mam pouzivat na problematickou plet? vetsina cisticich pripravku mi drazdi plet a mam ji pak zarudlou. predem dekuji

Čeky

Narodila jsem se v roce 1961 a napíši Vám část svého životního příběhu: Před třemi lety jsem byla tlustá (Do plavek? Fuj!) unavená,nemocná,po třech dětech, začínající osteoporóza -otoky kolenou a bolesti, nízký tlak od 16 let, gynekologické potíže, děsná chuť na sladké, 3-4 kávy denně,jarní pylová alergie s pravidelnými návštěvami u alergologa, ten mi řekl,že to mám na doživotně, vyzkoušela jsem všechny blbosti na hubnutí z lékárny (nebudu jmenovat).Nefungovalo nic - však to na Halině Paw. vidíte! Pak jsem potkala lidi,kteří mi říkali,že změnou stravovacích návyků pomocí programů na přírodní bázi vytvořených lékaři a detoxikací organismu ,mi pomohou. Druhý den zmizel otok kolena! Světe div se! Do 14 dnů jsem přestala pít kávu. Tělo ji nepotřebovalo! Ohromný příliv energie.Po třech měsících 5 kg dole, po 6 měsících 10 kilo dole, krevní tlak 70/120, bez gynepotíží,sladké nemusím (bylo to jen nedostatek živin v těle!)jaro 2008 prověřilo mou alergii,jen kolem mne přešla bez nutnosti navštívit po 13 letech alergologa.Díky bylinkám moje tělo zatím nepoznalo,co je to menopauza, tedy přechod. Postavu mám jako v 17letech..Jupííí! Přeji Vám to samé:)) Krása vždy vychází zevnitř! Jestliže se cítíte zdrávi uvnitř, projeví se to i navenek. Jiskra v oku a pěkná pleť mluví za všechno! Po několika měsících jsem přidala i detoxikační kosmetiku včetně péče o celé tělo. Váhu 62kg na 169cm ve 48 letech si skvěle udržuji! To mě přesvědčilo o tom, že budu lidem pomáhat! dagmarcekanzavinacseznamteckac ezet

jeanette

ahoj chtela bych se zeptat kdo mate zkusenosti s typem akne kdy se vam na obliceji udelaji takove bolestive boule..mam citlivou plet,co se s tim da delat, pomuze ten konopny krem?....diky za odpoved jeanette:-)

katerina

ahojky jeanette, tak ted presne takovou boulicku( podkozni akne) mam a vubec neavm co s tim delat,proste musis asi jen pockat no,konopny krem mi na to nejak napomaha:-( ahoj kacka

jeanette
1x

a pomaha ten konopnej krem aspon na cerny tecky, klasicky pupinky a jizvicky? :((( diky za reakce jeanette

katerina

no jak kdy,treba pred tydnem mi pomohl krasne a mela jsem plet bez pupinku ale ted se mi azse udelaly a ja nevim co mam delat nejak to nezabira:-( a nevite nekdo proc to ajednou nezabira?diky za odpoved

klara

me se stalo to samy s konopnym kremem, behem tydne krasna plet ale pak se zas to akne vratilo....ted pouzivam krem aknemin a pletovku a je to vazne uzasny(behem mesice zmizelo temer vsechno)....ale hlavne musite byt trpelivy necekat zazraky behem tydne

Martina

mě se teda nestalo,že by se mi to vrátilo...jen když jsem dostala menstruaci,objevil se mi jeden ale ten musel ven,byla to taková bílá tečka pod kůží a to přece jen tak nezmizí, občas se něco asi zjeví,ale to je minimum....používám tento krém od 2.5. a za ten skoro měsíc je zlepšení o 98%.pa Martina

Martina

a pokud se vám něco objeví,nesmíte čekat to,že to namažete a zmizí to....používejte denní a noční pravidelně......akné bude mizet třeba pomalu ale všimněte si,že to nečervená,neni v tom ten zánět a léči se to rychleji.Buďte trpělivý.pa

Jennny

Já používám konopný krém od Cutis help a musím říct, že ze začátku mě obličej trochu pálil, ale tato reakce byla na krému avizovaná a postupně zmizela..ze začátku se mi pleť trošku loupala, ale to za chvíli ustalo, hlavně krém nenanášejte do okolí očí a kolem rtů, tam je velmi citlivá kůže..Než jsem krém začala používat měla jsem několik hnisajících pupínků, které za týden dokonale zahojil, mám pocit, že je moje pleť celkově čistší a jemnější..občas se mi někde něco malého objeví, ale jinak jsem s tímto krémem velmi spokojená..Dokonce jsem si už dvakrát ráno "zapomněla" dát make-up a normálně s lidmi mluvila, což dřív pro mě bylo nepřijatelné..Opravdu mám pleť o 80% lepší a tento krém používám necelé 2 týdny... Reakce na každou kosmetiku jsou individuální, mě osobně tento krém pomáhá a doporučila bych ho na lehké a střední formy akné. Jinak já dále užívám každý den pivovarské kvasnice, piju zakysané mléko od Olmy s probiotickou kulturou, protože velkou část na tvorbě akné má také špatná střevní mikroflóra. Mě provázely i časté mykózy a kvasinky a teď je vše v pořádku. Musíte k akné přistupovat tak, že je to nemoc těla, která má nějakou příčinu a tu musíte najít a snažit se ji odstranit. Nestačí na sebe patlat sebe dražší krémy pokud neupravíte svůj jídelníček a návyky. Já se řídím pár radami, které mi pomáhají, zkuste je třeba taky: Piju minimálně 2 litry tekutin za den, jím hodně ovoce a zeleniny (doporučuju mrkev, to je zázrak pro pleť), vyhledávám potraviny s obsahem zinku, vitamínu B a selenu, obličej si pokaždé dobře odlíčím, použiju mycí gel a pleťovou vodu, na obličej používám jiný ručník, než na tělo nebo na ruce,... Nemám ráda chemické věci, dávám přednost přírodní léčbě, které mnohdy zabírá mnohem líp. Začínám se zajímat o bio potraviny, chci jíst hodně ryb, jejichž konzumace pleti rovněž prospívá a celkově chci svůj životní styl zlepšit a ozdravit a věřím, že se to na mé pleti brzo projeví. Jinak stejně jako spousta z vás, jsem měla problém se sebevědomím a to trpím lehčí formou akné... Když mi něco vyrašilo, nechtělo se mi jít ani s přítelem, měla jsem nutkání se zavřít doma a sama sebe trestat za to, jak vypadám. Teď se víc zajímám o potřeby svého těla, je mi líp na duši, mám se i víc ráda a s pupínkem vyrazím klidně ven :-) Holky, zkoušejte, co vám sedne, nespoléhojte jen na kosmetiku-vady na pleti se musí léčit hlavně zevnitř! Jinak co se týči té kosmetiky, s tou drahou mám já osobně nejhorší zkušenosti-příklad za všechny je Vichy Normaderm, která mi na pleti napáchala paseku, kterou jsem dávala dohromady několik měsíců.. Takže mnoho štěstí v boji s tímhle strašákem a pokud stejně jako já zálibně a závistivě koukáte na holky s pletí jako broskvička uvědomte si, že tyhle holky mají jistojistě taky své problémy, které možná nejsou vidět jako ty naše, ale často bolí a trápí mnohem víc.

aaa

ja uz nevim,jsem bezradna...je teda normalni kdyz se to vraci? ale nemuselo by ne? ja uz nechci mit akne..a taky se mi po tech kremech (nocni,deni) delaji byly pupinky:-(((co mam delat?????

Ivana

poradi mi nekdo prosim, jakou pletovou kosmetiku mam pouzivat na cisteni problematicke pleti? diky Ivana

rrr

zkus konopny krem:-)

Palátová Vendula

Nejlepší kosmetika na problematickou pleť je od německé firmy LR,pokud bys měla zájem o víc info,piš na [email protected] výhodné ceny,možnost NC

Martina

Ahoj,ty nepíšeš,co se ti vrací,jestli ve stejné míře jako,než jsi se začala léčit,nebo méně.Musíš vědět,že tento krém ti taky vytáhne zbytek akné,které by třeba vylezlo až za měsíc.Máš ucpané póry.Mě taky občas něco vyleze.....nevím,jak dlouho ho používáš,ale po 14 dnech to nesmíš vzdávat......nebo zkus něco jiného,co tady lidičky radí:-)

Ivana

ten konopny krem se da normalne koupit v lekarne, nebo je na predpis? a kolik priblizne stoji? dik Ivana

d

Tak ja jsem si ten konopny krem koupila asi pred 14 dny.Prvni tyden akne opravdu skvele mizelo ale hned po tydnu se zase vratilo a v daleko horsi forme,predtim jsem na obliceji mela tak 5 bedaru ale ted jich mam asi 15.Straaasne me to stve protoze jsem tomu fakt hodne verila!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce