Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

ahoj na akne jsem vyzkoušel snad vše ale asi před tydnem jsem si v lekarně zakoupil připravek aknex. jsou to takove větši žvikaci tablety je jich tam 30 a uživaji se dvě deně. mam neustale velmi mastnou plet a vubec nic mi nato nepomohlo tak jako aknex je to šupa.uživam ho sice dosti kratkou dobu že jsou i na letaku napsane nejbliši učinky za tři tydny ale umě je to poznat už tet po tydnu jsem neměl asi tři dny vice mastnou plet a to jsem ji mival fakt moc uvidim co to uděla dalši dny zkuste to taky

Bob

Zdravím, můj kamarád nedavno dobral ROACCUTANE. Má teď pleť jako dětskou prdýlku a já bych si, po vyzkoušení mnoha řad kosmetických přípravků, nejraději nechal předepsat ROACCUTANE také. Zajímalo by mě, jaké zkušenosti s tímto lékem máte a zda mi jej doporučíte. Děkuji

bbr
1x

Ahoj Bobe, beru Roaccutan cca 3 tydny, predtim jsem bral mesic antibiotika, po kterych se mi prestaly delat nove pupinky. Po jejich vysazeni se mi sice skoro vubec, ale prece jen nejake pupinky delaly. Ted co beru Roaccutan tak se mi jich udelalo cca 5 (3 tydny) a zadne velke zanetlive. Jsem snim tudiz spokojeny, plet se o dost vyhladila. Jediny problem je vysouseni sliznic a kuze. Ale to je vlastne soucast lecby. Mam suche rty a kuzi kolem nich takze je potreba stale mazat. Vic nezadoucich ucinku se u mne zatim neobjevilo a ze jich Roaccutan muze mit pozehnane :-)) Porad se s doktorkou a pokud mas tezkou formu jako ja tak myslim ze ti ho predepise. Tak hodne stesti ;)

thp
1x

Roaccutan nepředepíší asi jen tak někomu,musíš na tom být trochu hůř a nejdříve si na tobě lecos vyzkouší.Já měl silnou formu,takže jsem ho dostal poměrně brzy.Teď s ním končím,bral jsem ho pět měsíců a to první měsíc 20 mg denně a pak už jen ty 10 mg.Je to mnohem lepší,nové akné se mi už prakticky netvoří a když,tak jen malinký pupínek,který brzy zmizí.Nevím,mám trochu strach,že když ho teď vysadím,vše se vrátí,ale kdo ví.Zůstaly mi ještě jizvičky,ale tenhle boj už je o něčem jiném.Jinak zpočátku se mi dost odlupovala kůže,ale postupně to ustává.Typický jsou také vysušený rty a u někoho i oči,takže žádný čočky a pořídit si balzám na rty :-) Přeji hodně štěstí všem :-)

Hanka

Příčinou akné je podle tradiční čínské medicíny vnitřní nerovnováha organismu. V každém případě se vždy jedná o projev horka. Je třeba zjistit, kde hork vzniklo. Čínská medicína má na léčbu několik různých druhů směsí. Máte-li zájem, napište mi na [email protected], zašlu Vám dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.

siLvUskA

Ahojky vsichni .... no jasne taky mam dost velke problemy s "jebaky" je to des vyzkousela x pripravku a vysledek nikde. hrozne me to stve. nejhorsi je ze se mi cas od casu dejaji hnusne velke hrboly a jsou hodne velke a taky neprehlednutelne a taky dost boli nevim co s tim snazim se toho neak nechytat ani nevymackavat pac si to nechci jeste zhoirsit nevim co by bylo lepsi ... nemate nekdo s timhle zkusenosti ?? kvuli akne sem vyhodila tisice uplne zbytecne coz urcite i spousta jinych lidi ... tak bych rada neco co fakt pomaha. dik moc predem jo a jeste neco make up je lepsi si nedavat kozni mi to zakazala xD od te doby to mam ale lepsi ... tak pls nekdo poradte co s tim vsim potrebuju se toho zbavit vypadam s tim jak degen xD =o(( dik moc =o*

simona

Doporučuji chemický peeling. Sama jsem nechtěla tohle zkusit, protože mi to přišlo jako zásah do těla (je to ovocná kyselina, koncentrovaná, která se natře na obličej, ten se potom loupe, musí se to mazat a nechodit na slunce atd), ale nakonec jsem to zkusila a zlepšilo se to o dost, výsledky byly opravdu dobré. Pokud chem. peeling neznáte, na netu toho je hodně. Taky teď chci zkusit Glyko -A. Také se říká, že střeva a pleť spolu souvisí, tj. když jsou problémy se střevy, na pleti se to ukáže. Zdravím

Ivuš

Simi a ty jsi byla jen na jednom tom peelingu? stacilo ti to? mohla jsi hned druhej den mezi lidi nebo jsi byla delsi dobu zarudla? prosim porad, taky bych to chtela ted nekdy na podzim podstoupit, ptz mi po akne zustaly jizvicky

Michal

ahoj potřeboval bych poradit zašel jsem si k panni doktorce aby mi předepsala synteticky vitamin A. slyšel jsem že to na akne pomaha akorat nevim jak je to stěma davkama na letaku je až 6 pilulek deně tak dlouho dokud akne nezmizi chtěl jsem aby mi někdo poradil kdo ma stim zkušenosti jak mam spravně davkovat aby to nato akne zabralo pls.?????

thp

Nemyslíš Roaccutane?

Pavluša

Na léčbu akné by mj. měly pomoci klystýry - pravidelné výplachy střev, kde se usazuje plno škodlivin a hlenů, což se pak odráží hlavně i na stavu pleti. Na netu je plno článků i rad na toto téma. Za zkoušku nic nedáte..

thp

Taky jsem to kdysi četl,ale nevím teda.Doporučují se probiotické kultury,mimo některých běžných výrobků jež je obsahují si můžete koupit Acidophilus,ten je mnohem silnější a má i příznivé účinky na trávení a tak.Tak jestli chcete,vyzkoušejte ho a uvidíte

Sylva

Ahoj. Je mi to hrozně hloupé, ale chci se zeptat, jestli je zde někdo s tak hloupým problémem, že má akné kolem pohlaví. Není to tak úplně akné, ale malé pupínky. Nevíte někdo co s tím??? Dík Sylva

thp

Určitě to nemáš z holení?

kačka

Ahojky, chtěla bych se zeptat těch, kteří mají zkušenosti s používaním krému Glyko A - jak dlouho ho necháváte působit (přes noc, nebo jen chvilku) a jestli po jeho smytí používáte krém na obličej (slyšela jsem, že to prý snižuje jeho účinek)? Všem díky za rady.

Baruszka

Ahojky všichni mám dotaz už jsem vyzkoušela hromadu přípravků a nic dokonce se to i zhoršilo, tak jestli máte zkušenosti s nějákým fakt dobrým výrobkem (na ceně nezáleží) Tak se prosím ozvěte!!!!!!!! Předem za vše děkuji

thp

Zajdi si k dermatovenerologovi.Volně prodejné přípravky zaberou málokdy,když už tak jen částečně nebo na lehké formy

TERKA

AHOJ,ZKOUŠELA JSI PŘÍPRAVKY S OVOCNOU AHA KYSELINOU,TAKÉ MI POMOHL AKNEROXID 10% A PLEŤOVÁ VODA TEA TREE. DRAHÉ PŘÍPRAVKY NEBO KOSMETICKÉ SALONY JSOU JEN VYHAZOVÁNÍ PENĚZ.JE JASNÉ,ŽE JE HODNĚ FAKTORŮ, KTERÉ MOHOU ZPŮSOBIT NAŠE TRÁPENÍ.BYLA JSEM UŽ I NA ČIŠTĚNÍ STŘEVA,ALE POMOHLO TO JEN DOŠASNĚ.OSTATNĚ JAKO VŠE. NYNÍ CHODÍM NA ZVLÁŠNÍ STŮL,KTERÝ NĚJAK PŮSOBÍ NA VŠECHNY ORGÁMY V TĚLE A HARMONIZUJE ORGÁNY V TĚLE V KOMBINACI S DETOXIKACÍ NOHOU,KDE SE NACHÁZÍ MNOHO REFLEXNÍCH ZON A ONO TO VYTAHUJE TOXINY Z TĚLA VEN.JE TO TEDY NÁPOR NA ORGANISMUS I TROCHU NA PENĚŽENKU,ALE JE LEPŠÍ STRKAT PENÍZE DO LÉČBY CELÉHO TĚLA NEŽ DO SALÓNŮ NEBO KRÉMŮ.RENČA

Mihal

ahoj mohl by mi někdo poradit jak poznat jestly mam atopicky ekzem nebo akne? na kožni mi řikaji že mam akne a na alergologii že mam ekzem plet mam neustale mastnou a nateklou tim bilim kožnim mazem je prostě všude pod kuži a přitom pupinky se mi ani nedělaji jen ten kožni bilej maz mi pořad teče pod kuži že ji mam moc nafouklou a podlitou je to hnus mohl by mi někdo poradit?

lenka

no ja už mám akné šestým rokem,vyzkoušela jsem taky hodně věcí,ale nic moc....jediný,co mi asi tak na rok pomáhalo byl dalacin-t-(nák tak to znělo) a taky zezačátku řada od bioderma...jo ale pak si na to asi plet zvykne a jedu zase od začátku...

Elií

Ahoj, já také od mládí bojuji s akné. Nyní mi je 28. Začala jsem brát antikoncepci Minerva a už po prvním měsíci se mi pleť krásně čistí. K tomu mi kožní lékař předepsal Duac gel na obličej (doplatek asi 200 Kč) a na záda Eclaran 5. Se vším jsem začala zhruba před měsícem a musím říct, že to vypadá velmi slibně. Obličej je krásně hlaďoučký, sice ještě je tam pár větších uhříků, ale mám krémy používat tři měsíce, tak čekám úplné zlepšení. Záda se léčí hůře, ale také to vypadá, že to mizí. Tak všem držím palce!!

zaza
1x

a je ta minerva fakt dobrá? nebo jsi předtím brala i neco jineho,mam akne od svých 12 let a nyni ve 20 me to stve vic,nez kdy jindy. je to hrozy opruz,kdyz na to nic nezabira :(

Michal

ahoj od svich 16 let mi začalo akne měl jsem ho přes cely obličej a začali mi padat vlasy a tvořit se kouty na čele hodně velke tak sem si myslel že je to normalni a že to tak klukum prostě děla ale nedavno tet v 19 letech se mi akne začalo lepšit a tam kde byla pleš začinaji rust nove vlasy mohl by mi někdo napsat jak je to možne že akne ma vliv na vlasy? taky jsem měl kuži kolem vlasu zarudlou a vlasy padaly tet už je kuže normalni a vlasy rostou

Andrea
1x

ahoj. já teda nevím ale mě akné dost ztrpčuje život, chtěla bych se zeptat jaké přípravky jsou nejlepší na takové menší pupínky(ne akné všude po obličeji) mám totiž akné jen na čele a sem tam i na nose. ale jinde na obličeji mám kůži pěknou. Taky bych chtěla uveřejnit tip jak na vysoušení akné. (mě ale moc nepomáhá) potřeba je peroxid vodíku a sulfothion(je k dostání v drogerii) denně vyčistěte peroxidem a na noc si udělejte>> těstíčko

Inkognito

Ahoj... Chtěla bych se připojit se svými ,,úžasnými'' zážitky s obličejem... Už jako hodně malá jsem měla akné - tedy výrazné jebáky a uhry. Měla jsem zarudlý obličej, a když jsem se podívala do zrcadla, spatřila jsem jeden velký flek. Bylo mi z toho fakt do breku. Několik let jsem používala normální kosmetiku z drogerky a účinky samozřejmě žádné. Když jsem šla ke kožařovi, říkal, že je to pubertou, a že se to ČASEM spraví. To mi začala říkat i spousta dalších lidí, že se to časem zahojí. Já na to slovo byla alergická a nemohla jsem pochopit, proč mě proboha nikdo nechápe. Když jsem vyrostla a dostala rozum, začla jsem o sebe sama bojovat. Zašla jsem si na dermatologii, což byla změna v mém životě - hlavně nepoužívat kosmetiku, ale dermatologii!!! Dala mi čistící gel a pleťové tonikum od firmy Aegis a to mi vážně od akné pomohlo. Pleť se mi spravila, nebyla zarudlá a suchá a jebáky zmizely. Ovšem teď je má pleť výrazně mastná a já nevím, co mám s tím proboha dělat! Mám strašně rozšířené póry. Na to jsem vyzkoušela různé přípravky jako Duac gel, Diferin, apod. ovšem změny žádné. Dokonce jsem zkusila laser, ale opět nic. Prosím, poraďte mi. Docela hodně mi to ničí život... Děkuju moc, zdraví další zoufalec!!!

eik

čaw, já mam akné už docela dost dlouho. Dalo by se říct, že jednu chvíli mam plet docela hezkou a když použiju make- up, tak to skoro ani nejde poznat. Ale naopak mám i takový "stavy", kdy mam akné dost rozšířeny po obličeji a propadám depresím. Už sem vyzkoušela snad wšechno- od Differine, přes přípravky z lékárny, akneroxid atd... asi nejlepší je akneroxid 10 %, ale musí se používat jenom tak týden, pak pauza a pořád dokola... nejlepší je používat nějakej gel na obličej, kterej plet vysuší a potom hydr. krém, kterej jí dodá vlhkost. A hodně pít!!! Docela to pomáhá...

Lucka

je mi 23 a donedávna jsem měla ten samej problém, už mě to lezlo na nervy, protože jsem fakt toho už vyzkoušela hrozně moc a nic mi nepomáhalo .. ale potkala jsem před měsícem kámošku, ta si samozřejmě všimla mých "fuj" pupínků po celém obličeji, tak mi poradila, že si mám koupit gel od české firmy, přesně Brněnské, tak jsem si to koupila, je na bylinné bázi a vlastně do jednoho měsíce, už to bylo 14 dní, kdy mi to začalo mizet .. a i se mi zatahovaly póry a skoro bych řekla, že se mi kousek ztratily i jizvy, které jsem z toho měla, dnes je to cca ten měsíc a jsem (nepočítám-li jeden pupínek), tak vlastně čistá .. tak to asi všechno .. jo a stálo to 600,- a to toho tam mám ještě myslím na rok :))) takže jsem ráda, že jsem to hledání toho pravýho výrobku nevzdala a šla do toho :) dyžtak napíšu víc zkušeností, už jsem to doporučila i kámošce, která na tom byla stejně .. tak dyžtak na mejlík [email protected]

Daniella

Se zájmem jsem si pečetla vaše nářky s bojem proti akné. Měla jsem to také. Je pravdou, že dietou dosáhnete téměř zázraků. Ale také je pravdou, že konopný krém CutisHelp při akné na noc a den mi pomohl nejlépe. Byla jsem sice trochu nejdříve červená, potom jsem se sloupla. Navíc u této kosmetiky m§žu používat make-up. Výsledek - drobné pupínky po měsíci ojediněle přetrvávají, alůe již to není taková hrůza jako dříve. K dostání v lékárnách. Věřte mi! A neplácejte se drahou kosmetikou! A nevěřte babským radám! Daniela

Lucy

Taky mě trápí uhříky ale co je nejhorší tak jsou malý bílý pupinky na bradě..nemůžu se jich ničím zbavit...je to fakt děs..? neporadí někdo něco?dík

sue

ahojky vsichni .... taky me trapi akne :-( na cele na nose i na brade :-( vyzkousela sem hodne pripravku nektere i docela pomohly ale nesmi se pouzivat dlouho takze kdyz sem to dopozivala bylo o vsechno jako pred tim us nevim co s tim ... nici mi to zivot ... tvori se mi bile pupinky i cerne tecky a i maz ktery mi zustane pod kuzi ale i tak to de videt protoze se kuze trochu nafoukne a je to :-( opravdu bych byla moc rada kdybste mi nekdo poradil co s tim snazim se nedavat si make up protoze ten plet jeste vic znecisti ale i tak ... hruza ... predem moc dekuju =o*

zoe

Ahoj! Chci se zeptat jestli někdo používate na akné isotrexin? A jak zabírá? Já ho používám cca 14 dní,ale mam pocit že se mi pleť ještě zhoršila :((

Raptile

Isotrexin sem bral taky dokonce 2 tejdny a celkem mi pomoh zlešilo se to ale to zaleži na každem jakem prostředi žije a ty posrane hormony Hlavni je to nevzdavat a alespon si to nějak udržovat a představovat si jak se vam to podaři vyečit to akne jaci budete krásni budete mit větši sebevědomi neš normalni lidi co akne nezažili!! to každopadně

zizalka

Ahoj,můžu potvrdit,že denní konopný krém(180kč),noční konopný krém(145kč),pleťové konopné mléko(170Kč) je výborná přírodní česká kosmetika zn.CUTIS HELP.Je k dostání v lékárně.Je určená k lečbě akné,lupénky,ekzémů,hojení ran atd.Dcera ji používá na akné a je spokojená.Samozřejmě dodržuje pitný režim,dostatek spánku(což je u ní trochu problém),pravidelné čištění pleti pleťovou vodou určenou na citlivou pleť.Nejí bílý cukr,bílou mouku,mléko v tekutém stavu(to vše zanáší střeva),používáme rostlinný tuk,samozřejmě vitamíny v podobě ovoce a zeleniny.Čokoláda na akné škodí pokud je mléčná.Kvalitní hořká čokoláda nevadí.Taky chodí ke kosmetičce 1x za měsíc na čištění pleti. A používání antikoncepce na léčbu akné?Pomůže to na akné,ale uškodí to jinde. Dvě zdrav.sestřičky mi nezávisle na sobě řekly,že kdyby ženy věděly,co je antikoncepce za "hnůj",tak by to nikdo nepoužíval ani na akné,ani na nechtěné těhotenství. Ať už používáte na akné cokoliv,všem vám držím palce.

York

ahoj jestli můžu poradit tak si skuste na obličej natírat vlastní moč ( stačí jen tak na tampon ) je to sice dost nechutný ale opravdu to pomáhá a hlavně není to vůbec cítit , taky sem tomu nechtěl věřit ale něco na tom bude... , tak přeju hodně zdaru

Jana

Ahojky, já si s beďákama užila nejvíc tak do druháku střední, potom se to začlo zlepšovat, ale i když jsem vyzkoušela hodně přípravků, nejvíc podle mě pomohl až čas, zkrátka se to začlo zlepšovat a zlepšovat a teď už mám klid, jedině těsně před menstruací se mi objevěj dva tři malý červený pupínky. Ale spíš než ty pravý beďáci mě dlouho trápil celkový vzhled pleti, bez uhříků, ale s černejma tečkama a ať už jsem se pudrovala několikrát denně, stejně jsem se za chvíli zas tak nepříjemně nehezky leskla a i sebedražší mejkap na mě vypadal docela ošklivě. na tohle mi nejvíc pomohl krém a čistící peelingovej gel s tea tree výtažkama od firmy AB. je to přímo na mastnou a smíšenou pleť, hned po vyčištění gelem je pleť krásně hladká a sametová, po tom se použije krém, ten je úžasnej v tom, že za prvý krásně zmatní za pár vteřin a pleť není vůbec mastná, naopak, a za druhý nevysušuje, což je podle mě veliká výhoda, všechny ostatní krémy, co jsem kdy použila, mi pár dní proti mastnotě pomohly, potom ale začly pleť moc vysušovat a výsledek byl příšernej. takže opravdu všem doporučuju. a i cena je skvělá, za krém i gel jsem dohromady neutratila ani dvě stovky. důležitý je používat nejen tyhle přípravky, ale i všechno ostatní, pravidelně, nevynechávat a nemyslet si, že když se na to jednou jedinkrát vykašlete, že to nevadí. A i minerály jsou důležitý, beru Pangamin plus, 3krát 4 denně, vlasy mám lesklý, nehty rostou jak šílený :) , nepadaj už tak moc vlasy jak dřív a na pleti je to hodně znát

Inkognito

Zdravím... I mi se pleť nehorázně leskne. Vyzkoušela jsem už vážně skoro všechno a na chvilku se to zlepší, ale pak to zas přijde. Mám též pořád nehorázně rozšířené póry atd atd... A kde to, Jani, seženu od té firmy AB? děkuji

Jana

ahojky, kosmetiku AB seženeš v každý drogerii, maj ji i v tescu, jestli jsi z Prahy, tak na Smíchově nebo na Národní třídě, ale i v Droxi a ostatních. A jak už mi někdo psal, s tím očištěním vnitřně, to je velká pravda. Nejvíc mi pohámá už zmiňovanej b-komplex a pangamin, a taky hodně pít, čistou obyčejnou neperlivou vodu. pleť se mi už tak přes rok neleskne, můžu vyjít ven bez pudru nebo mejkapu, to je ten nejlepší pocit :) a když už chci bejt hodně krásná, tak se mi nejvíc osvědčily matující pudrový krémy od Maybelline - Dream matte mousse a teď jsem hodně spokojená s Cool Matte 16 Hr od Rimmel, je lehkej, krásně chladí a příjde mi, že se během pár vteřin sám úplně rovnoměrně zbarví. rozdíl je v tom, že od Maybelline je to hodně korekční záležitost, dělají asi čtyři odstíny a opravdu to hodně kryje, ten od Rimmelu je spíš takovej lehčí, nekryje tak moc, ale pro sjednocení a zmatnění mastnější pleti je výbornej, taky má víc odstínů a hezky voní :) a co je nejdůležitější - VYDRŽÍ! obě značky stojí tak přes dvě stovky, ale když to na sebe nebudete patlat 3x denně, tak vydrží dlouho, i když na první pohled je to malej kelímek, já mám jedno balení už 2 měsíce. už aby bylo zase léto, sluníčko a tak, to je na pleť nejlepší, mám štěstí, protože mám tmavě hnědý vlasy i oči a rychle se opálím a vydrží mi to až do zimy, ale i tak to už není ono :) ale do solárka nechci, sice to může pomoct a na začátku je z toho každej unešenej, ale všechny holky, který znám, tak si ze solárka vypěstovaly závislost, jakmile se tam začne chodit a zvyknete si na opálenou pleť, tak tam podle mě už budete muset chodit pořád. a za možný a hodně vysoký riziko pozdějších zdravotních problémů to snad nestojí. nemluvě o těch cenách. taky jsem kdysi zkoušela samoopalováky, nedoporučuju. na mastnou pleť vůbec ne, protože vám to pleť zmastí ještě víc, říká se že samoopalovací gely jsou přímo na mastnou pleť, ale taky bych to moc nezkoušela. a holky, pokud můžete, tak choďtě co nejvíc bez mejkapů a pudrů, pleť může líp dýchat, prokysličí se, regeneruje, říká se že na mastnou pleť není dobrý pořád ji v jednom kuse schovávat pod nánosem nějakejch patlátek a věřte, že to je pravda. vím, že to je někdy těžký, protože kdo by dobrovolně nezakryl nedostaky pleti, ale pomáhá to, aspoň na pár hodin denně.

kasenkak

ahojky lidičky i když každý dáváte dost peněz na zlepšení plti do gelů, masek... většina se divíte a ptáte proč Vám nepomáhají??? Odpověď je prostá na kůži působí z těla hormonální vlivy a nemoci a to se vše projevuje na kůži proto své tělo musíte pročšťovat ze vnitř Já to zjistila asi po 5letech a po měsíci jsem bez aké a to jsem ho měla i po tvářích a neznám nikoho komu by to nepomohlo jestli chcete napište mailíka [email protected]

XVolcomkaX

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán

Jana

zvláštní to není, já mám taky takovou smíšenou pleť, co na ty velký uhříky, to vážně nevím, protože já je nemám, ale vím, že na pokožku, kterou mám mastnější - občas se leskne, hlavně nos, a kterou mám současně i sušší - na čele se i loupu a když na místě, kde se mi nějakej červenej flíček udělá aplikuju něco proti němu, tak mi to tu pokožku do druhýho dne zas vysuší moc, flíček sice zmizí, ale pokožka na tom místě i skoro svědí jak je přesušená, tak na to se mi nejvíc osvědčil již zmiňovanej krém s výtažky z tea tree od slovenské firmy AB, krém je přímo na mastnou pleť, ale nevysouší ji, nechá na ní jen takovej matnej film a já ho používám už přes měsíc a po něm se mi už žádný flíčky natož beďáky nedělaj a pokožka je taková hezky hladká a zmizely i černý tečky, takže opravdu doporučuju :)

ypsilonka

mam akne,myslim ze takove lehke,minuly rok jsem pouzivala Zinerit,pomohl mi,ale najednou tech uhru nebo bedaru(to je jedno)zacalo pribyvat mne se to tak zdalo nebo to uz prestalo ucinkovat :(,tak od te doby nepouzivam nic,je porad takove lehci,ale asi bych mela zajit ke kozni /:(

procne?

zkusim si koupit tedy ten krem od AB,aspon to snad pomuze:)

dik

pokud ano,dam vedet!A diiiiiky za radu!

kachna

Ahoj vsem holkam, co chteji brat na akne antikoncepci. Brala jsem Minervu (predtim Diane 35). Opravdu mi to pomohlo, brala jsem to 10 let, akne se mi delalo jen na brade sem tam pupinek a i se mi mene mastily vlasy. JENZE CO SE STALO PO VYSAZENI??!!! Naprosta hruza, akne se opet vyrazne zhorsilo, sice postupne, ale zacaly se mi delat bedary i tam, kde jsem je nemela ani v puberte. Napriklad na krku. Takze nevim, jestli muzu antikoncepci doporucit, clovek ji nemuze brat porad, ze... Ja osobne uz ji asi nikdy brat nebudu a jen doufam, ze se mi podari otehotnet.

Zuzka 5

Ahojky všichni!!! takže...taky chci samozřejmě pomoc od vás všech ;) akné mě trapí 4 roky a konečně jsem se odhodlala jít ke kožní doktorce.Ta mi předepsala Akneroxid 5 a Eryfluid..zatím to používám 3 týden a není žádná změna..teda vlastně je,pleť je stále stejná,akorát se objevuje ještě více pupínků.Nevím zda to mám nadále používat,nebo to vysadit..protože někde jsem četla,že pleť se zhorší a potom lepší a lepší...:( tak poraďte...díky moc

kikinka

me taky kozni predepsala eryfluid...napred me ty postizeny mista uplne zrudla ale pak to zmizelo...a ted uz to mam vic jak 3tydny...a je to lepsi

paja

ja prostě nechapu jak vubec muze někdo jako například kosmetička nebo nějaka doktorka vykládat jak je akné lechce léčitelný kdo toto říká tak je pro mě hlupák nebo člověk který akne nikdy netrpěl nebo nechapu ty stupidni reklamy na tu drahou a nesmyslnou kosmetiku proste kremy to sou akorat vyhozeny penize lecim se uz 2 roky kremama a je to čim dal tim horši chodim na kosmetiku a akorat mam jizvy po kosmetičkynách rukách tet my předepsala kožní aknenormin tak sem zvědaví pak se ozvu jak to zabírá

Ivča

paja: když už sem někdo chce něco psát, tak by to mohl psát česky a ne bulharsky! PO KOSMETIČKYNÁCH RUKÁCH, to teda nevim, co to má znamenat

lenika

taky sním mám zkušenost už asi od 5.třídy.teď mě bude 15 a stále ho mám.zpočátku jsem měla jen načele ale postupem to zmizlo ale začalo se mi objevovat na tvářích!!no děs!!celkově mám mastnou pokožku až rudou.vyzkoušela jsem mnoho přípravků.nejvíce mi pomohl zynerit ale pak se to zase objevilo v ještě horší formě.ale co mi fakt pomohlo bylo pití čerstvých kopřiv.ne to přehánět ale 0,5l denně není špatná věc,ale nesmí se pít pořád a v únoru prý už vůbec ne.teď jsem si koupila konopný krém ale nic moc.ale každému vyhovuje něco jiného.taky mě vlétě pomáhalo sluníčko a chlör na koupališti.to sem pak měla obličej pěkně vysušený...no ale teď je zima a obšas mě pokožka pálí jako třeba teď....taky není špatný jabl.ocet-2 lžíce na umyvadlo a umýt si s ním obličej-ale je dost žíravý fakt jen je třeba ho tam dát málo...jinak hodně štěstí a ať se vám vede...PS: a nevymačkávat to ani náhodou!!!

Lucy

Ahoj, osvědčila se mi kosmetika od La Roche - Posey, konkrétně Effaclar K a A.I., stojí to teda docela hodne na to že jsou to poměrně malý tuby. dohormady kolem 600 ale pokud nemáte vážnější formu akné, tak to pomáhá..a ten A.I je vybornej na takový ty velký bolavý pupinky...v lékarně vám dají i vzorky...ale fakt doporučuju.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce