Inzerce https://www.lekarna.cz/vyprodej-opalovani/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vyprodej-opalovani

Trendem moderní stomatologie je zubní hygiena

Parodontóza a "špatný dech" nebolí, i zubní kaz začíná bez bolesti... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel Kozák
4x

Polovinu ze svého víc než půlstoletého života si prostříkávám mezizubní prostory po každém významnějším (a hlavně po sladkém) jídle, a zdá se, že ony "pozůstatky" zubů mám přece jen trvalejší, než kdybych tak nečinil. V této souvislosti mě překvapuje, že po zmizení stroje Irigostoma nevidím ani trochu snahu zubních lékařů propagovat tuto - tak levnou - metodu (protože větší plastová stříkačka stávala 3,50,-Kč)!?! Z této mnohalété zkušenosti mohu říct, že po ránu necítím potřebu si zuby čistil ...protože necítím nic ze zubů.

Jiří Popelka

Od dětství jsem trpěl krvácením dásní a zubaři mě strašili, že jestli si nebudu pořádně čistit zuby, tak o ně přijdu, protože mám paradontitidu. V 30ti mě partnerka přemluvila ať zkusím dentální hygienu. Šikovná paní hygienistka mi vytrhala všechen zubní kámen a světe divse od té doby už mi dásně nikdy nekrvácely ani při sebehrubším čištění zubů. Hlava mi nebere proč mi to nikdo z těch zubařů nikdy nenabídl.

Zdeňka

Na zánět dásní, který jsem si dle své paní doktorky způsobila sama jsem používala pastu Cannadent s konopným olejem a jak jsem ji při další návštěvě překvapila, všem doporučuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Jak zvládnout letní vedro při hypertenzi

Letošní urychlené jaro bylo pro mnohé z nás náročné. Neustálé kolísání počasí způsobovalo pocity únavy, zatímco teplejší dny působily jako náhlá zátěž pro kardiovaskulární systém, především u osob se zvýšeným krevním tlakem. Extrémní teploty ale teprve začínají, horké letní dny klepou na dveře a je třeba se na ně dobře připravit.

Lék na inkontinenci: sakrální neuromodulace

Inkontinence neboli samovolný únik moči, trápí až desetinu obyvatel ČR. Přesto je pro většinu z nich velkým společenským tabu, které často nechtějí odkrýt ani před svým lékařem. Přitom se v mnoha případech dá řešit. Vedle posilování pánevního dna i svěrače a jiných možností léčby, nabízí trvalé řešení moderní a miniinvazivní zákrok sakrální neuromodulace. Pacientovi se do těla zavede malý implantát, který pomocí elektrických impulzů stimuluje nervy nad kostrčí. Zákrok může pacienta zbavit potíží, nebo je alespoň velmi sníží. Plně jej hradí zdravotní pojišťovny a je možné ho podstoupit v šesti specializovaných centrech v Česku.

Jak připravit pokožku na dovolenou?

Dobrý den. Prosím, jaké vitamíny je vhodné užívat před odjezdem na dovolenou k moři? Mám dost citlivou pokožku, která se hned spálí. Také prosím o doporučení krému na opalování a po opalovaní? Děkuji.

Užívání probiotik před cestou do Egypta

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaká probiotika by jste mi doporučili na cestu do Egypta a jak dlouho před odjezdem užívat? Děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce