Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Trendem moderní stomatologie je zubní hygiena

Parodontóza a "špatný dech" nebolí, i zubní kaz začíná bez bolesti... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel Kozák
4x

Polovinu ze svého víc než půlstoletého života si prostříkávám mezizubní prostory po každém významnějším (a hlavně po sladkém) jídle, a zdá se, že ony "pozůstatky" zubů mám přece jen trvalejší, než kdybych tak nečinil. V této souvislosti mě překvapuje, že po zmizení stroje Irigostoma nevidím ani trochu snahu zubních lékařů propagovat tuto - tak levnou - metodu (protože větší plastová stříkačka stávala 3,50,-Kč)!?! Z této mnohalété zkušenosti mohu říct, že po ránu necítím potřebu si zuby čistil ...protože necítím nic ze zubů.

Jiří Popelka

Od dětství jsem trpěl krvácením dásní a zubaři mě strašili, že jestli si nebudu pořádně čistit zuby, tak o ně přijdu, protože mám paradontitidu. V 30ti mě partnerka přemluvila ať zkusím dentální hygienu. Šikovná paní hygienistka mi vytrhala všechen zubní kámen a světe divse od té doby už mi dásně nikdy nekrvácely ani při sebehrubším čištění zubů. Hlava mi nebere proč mi to nikdo z těch zubařů nikdy nenabídl.

Zdeňka

Na zánět dásní, který jsem si dle své paní doktorky způsobila sama jsem používala pastu Cannadent s konopným olejem a jak jsem ji při další návštěvě překvapila, všem doporučuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=pece-o-zuby

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 545 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak dlouho má být u lékaře uložena zdravotnická dokumentace pacienta?

Doby povinného uchovávání a způsob zacházení se zdravotnickou dokumentací stanovuje vyhláška ministerstva zdravotnictví. Lhůty nejsou jednotné a liší se podle toho, kdo zdravotní péči poskytuje.

Kolagen pro zdraví vs. kolagen pro krásu

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Jedná se o bílkovinu, jejíž úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Nicméně úkol kolagenu je důležitější, než zabezpečit „věčné mládí“. Je totiž také nezbytný pro zdraví kloubů.

Zdravotní pojištění v zahraničí

Začali jarní prázdniny a mnoho z nás se vydává lyžovat do zahraničí? S jakým rozsahem zdravotní péče hrazené na základě předložení průkazu pojištěnce zde můžeme počítat?

Kombinace čoček

Dobrý den. Snažím se přejít z brýlí na čočky, každé oko mám jiné dioptrie i cylindr. Zakoupil jsem si již 30 kusů jednodenních na levé oko, ale poté jsem zjistil, že by mi vyhovovali spíše čočky měsíční. Mohl bych tedy přes den nosit v levém oku jednodenní čočku a v pravém měsíční? Nebo mám spíše objednat jednodenní na pravé a na měsíční přejít až je spotřebuji? Je potřeba konzultovat změnu z jednodenních na měsíční s lékařem? Předem moc děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce