Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Chci zhubnout

Chci zhubnout,ale nedaří se mi.Již jsem toho podstoupila mnoho, od diet,prášků-Xenikal,Adipex retard,Meridia,Herbalaiv,akupu nkturu,koktejly apd.Má silná nadváha vznikla při ročním užívání kortikoidů a hormonálních prášků po operaci hlavy.Prosím poraďte mi,jak zhubnout alespoň 30kg.Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Grace

Ahoj, už se Ti podařilo někoho najít? Nebo má někdo opravdu zaručený tip na způsob jak zhubnout?

Zuzka31

Zdravím, připojuji se také se svými zkušenostmi. Chce to pevnou vůli a nevzdávat se :) Co já mám vyzkoušené a pomohlo mi - dvě věci, osobní trenér ve fitku, zaměří se na problémové partie a ,,hlídá,, že provádím cviky dobře. Po pár lekcích už člověk cca ví, jak na to. A druhá moje velmi dobrá zkušenost - nutriční poradkyně. Změnila mi jídelniček, tzv mě naučila jíst, dělala jsem dost velké chyby a při dodržování jejích rad, se cítím o mnoho lépe, a doufám, že i vypadám :))

Nikola

Ahoj, asi mám problém, snažím se hubnout už asi 3 roky ale pořád nejsem spokojená. Měřím 156cm a vážím 46kg což je optimální váha ale já stále nejsem spokojená se vzhledem své postavy. Přitom jím zdravě, chodím běhat a doma cvičim každý den 15-20min. Nevíte někdo prosím jak rychle a efektivně zhubnout a trěba i pořádně vypracovat postavu ? Děkuji

Sabina Malkova

Dobrý večer, už delší dobu se snažím zhubnout, ale bez odborníka to asi nepůjde. Nemá někdo dobrý tip na někoho ověřeného z Brna a okolí? Díky moc :-)

Evis

Zkuste KetoFit, je vyvinutý pro ženy a při správném dodržování opravdu funguje.

Simča

Čauky :) se ségrou jsme se rozhodli zhubnout. Budem chodit jednou tídně do fitka, ale chceme si změnit i jídelníček. Říkaly jsme si, že zajdem za odborníkem. Má někdo zkušenost v Brně? :)

Petra

Ahoj je mi 21 let jsem neštastná, začalo to když mi bylo 16 měla jsem krásných 61 kg a vysportovanou postavu, po zjištění adenomu hypofýzi coz je nezhoubný nádor na mozku, jsem postupně za pět let přibrala na 88 kg při mé výšce 163 cm mám i problémy s dýcháním mám strie na břiše nad pupík , stydím se vlézt do plavek stydím se vylézat do společnosti, nevím už kudy kam. Už se sama sobe nelíbím ani když me nekdo zkrášlí jakkoliv. Nemám se ráda. Byl mi doporučen Adipex ale další doktoři mi ho vymluvily jelikož prý po vysazení nastane JO-JO efekt a to nechci. Vůbec už si nevím rady, má pro mě někdo nějakou pomoct? napadlo mě se přihlásit se do nějaké soutéže o změnu třeba by mi napravily bříško a stehna udělali nějakou liposukci, už jsem až tak zoufalá. Přitom jsem vždy měla alepson prumerné sebevedomi a zdálo se mi že jsem normální hezká holka. Ted je vše pryč a nenávidím se.

Donatellka

Já si vystačila s pohybem a Slimax :)

Fatima

Slimax je fájn. A však člověk nemůže nechat vše jen na něm....Já jsem vážila 79 kg a díky němu jsem shodila 22 kg za 5 měsíců. Ale taky jsem změnila stravování. Více zeleniny a ovoce, hlídala jsem si kvalitní bílkoviny. Slimax mi pomohl abych se nepřecpávala jídlem a neládovala sladkým :) Mno, pak neuškodilo trochu pohybu, chodila jsem každý den alespoň na procházku :)

Alexandra

Tak to jej vyzkouším, moc děkuji za recenze na Slimax, dlouho jsem o něm uvažovala :p

Kačka

Taky jsem se Slimaxem hubla. Mám 10 kg dole a teď si jen udržuji svou postavu...Kdy mám pocit, že jdou kila nahoru, jdu více sportovat, a třeba měsíc užívám Slimax, abych se nepřecpávala.

Dušan

Myslíte, že si ho můžu taky koupit?

Krista

Slimax je pro všechny si myslím. není v něm žádný hormon :)

Lola

Proč bys nemohl, můžeš...

Petr

A je ten produkt i pro chlapy? Nebo to je jen pro baby jak nějaké koktejly a podobne s********? :D Já chci zhubnout, ale moc se mi to nedaří furt žeru a četl sem, že tohle zbavuje chuti k jedlu. Mohlo by mi to pomoct. Užívá Slimax nějaký chlap a zhubl nevíte?

Lidie

Já nevěřím odborným poradcům nechají si zaplatit pár tisícovek za vypracování jídelníčku a tak a prostě nefunguje to... všude jen nějaké triky a sliby. Já hubnu už půl roku změnila jsem životosprávu, začala chodit po horách a jezdit na kole a výsledky se dostavují i bez toho abych měla mléčnou, jablečnou, dělenou a kdoví jakou dietu. Je fakt, že to jde dost ztuha. Koupila jsem si teď Slimax jak na ty doplňky nejsem tak jsem si řekla, že zkusím něco levnějšího je mi sympatický hlavně tou cenou no. Pomáhají vám ještě nějake spalovače čaje bylinky nebo tak?

Marián Pospíšil

Kurde a pro chlapy nějaký typ nemáte? Všude čtu jen nějaké babské dřisty o tom, že mám jíst jen jabka nebo pít mlíko a na to já fakt nejsem. Myslíte, že nějaký doplněk stravy jako Slimax by zabral i na chlapa, který prostě nebude zobat zeleninu a zrní jak slepica?

Mirka Vlašičková

Dobrý den, slimax je fajn berem ho s manželem oba takže si mysllím, že tím, že neobsahuje nic vyloženě pro ženy hormony nebo tak, můžete brát také pane Mariáne. Účinek je zaručen. Chce to ale myslet trochu i na tu stravu no

Petra Ukuleová

Mě s hubnutím pomohla až nutriční poradkyně, nejdříve jsem zkoušela sama všemožné tipy a triky, které jsem se dočetla na internetu, ale už mě ty neustálé jojo efekty psychicky tak zdeptaly, že jsem přistoupila k poradkyni, raději jsem vynaložila peníze na ni, než na další domácké metody... a dobře jsem udělala

Gabina L.

Já používám Slimax :) Užívám ho nějak od listopadu a každým týdnem se cítím lépe. Pomalu už na sobě začínám pozorovat i nějakou změnu. Tak uvidíme jestli zhubnu tolik kolik mám v plánu. :)

Monča

Já zhubla už po dvou měsícíích :-) takže čekám co bude dál...do příštího léta musím být fit, když teď mi to nevyšlo O:-) :-)

Irenka

Ahoj holky, chci se zeptat, když používáte slimax. To berete pouze ty tablety nebo do toho ještě cvičíte? Děkuji

Monča

Irenko, víš, jak slimax funguje? Vláknina, kterou obsahuje tě zasytí na tolik, že nemáš hlad, takže snižuješ denní příjem potravin. Zhubneš. Ale pokud nechceš, ať na tobě nezůstane viset nadbytečná kůže a tvoje tělo zhubne, ale zároveň se také vytvaruje, tak určitě musíš také cvičit. ;-)

Linda Sochorova

Nejdůležitější je pravidelná strava, pět jídel denně. Zkus krabičkovou dietu, tělo nemůže hladovět, jinak je všechno špatně. Důležité je samozřemě i cvičení, bez toho pokrok nebude tak velký.

Kristýna Čermáková

Nejdůležitější při hubnutí je, že tělo nemůže mít pocit hladu. A pokud nemůžeš zhubnout sama, kontaktuj nějakého fitness trenéra, který ti pomůže a ukáže ti cestu, jak efektivně zhubnout.

Miluše Cachtová

Hlavně nedržte hladovku

Maruna

taky bych potřebovala pár kilogramů shodit... řekla jsem si že budu chodit pravidelně cvičit a že bych k tomu mohla jíst nějaké dobré doplňky stravy které hubnutí pomůžou a taky které budou doplňovat vitamíny tak.... ale nevím teda které jsou kvalitní a které ne...

Eliska

ahoj no s těma doplňkama stravy mám docela zkušenost... ale je potřeba u toho pořád cvičit a taky se omezovat v jídle ;) to je docela hlavni...

Maruna

no to je mi jasný s tím jídlem... jen těma doplňkama stravy si nejsem jistá v tom smyslu, že nevím po kterých mám sáhnout... jestli po spalovacích nebo aby nebyla chuť k jídlu nebo tak... ;)

Eliska

no já jsem jedla doplnky, které mi delali pocit plného břicha, tak jsem tak moc nejedla a pomohlo mi to mno...

Magda

Když chceš a nejde to, zajdi za nutričním poradcem, ten ti poradí jak na to

Saša

A zkoušely jste už i doplňky stravy, že vám to pořád nejde a dělá neplechu to hubnutí? To přece není možné!!

zuzka1234

ahoj,úplně ti rozumím. Být tebou,moc prášky nepoužívám, já to zkusila a a) mi vůbec nepomohly b) mám z nich zdravotní potíže:/ nejvíce mi teda pomohlo cvičení..zkus si najít na yt videa, také mi moc pomohla má pojišťovna(211),protože má program a dá ti rady:-) hodně štěstí!:-)

Magda

Pokud nebereš nějaké drastické prášky, ale jen doplňky stravy, tak ti žádný bordel v těle neudělá. Ale nesmí to být žádná chemie, jen přírodní báze, nejlépe nějaké bylinky, nebo tak....

Veronika Musoilová

Co já můžu na hubnutí doporučit jsou rozhodně krabičky :)

Magda

Krabičkovou dietu jsem zkoušela. Sice to bylo fajn, nemusela jsem vařit a jídla byla chutná, ale měla jsem hodně hlad a porce mi nestačily :(

Saša

Tak to je právě o tom, že se ti podle mě zmenší žaludek, že. Ale jak si pak ještě musíš dokupovat jídlo nebo si vařit, tak nejen že to ztrácí dietní efekt, ale navíc se to celkem prodraží, vid?

Magda

No prodražilo se to fest, ptž nebylo dne, kdybych si nezašla pro něco dobrého do obchůdku. a to nemluvím o tom, že jsem samozřejmě neshubla ani deko :( Moc úspěšná metoda to tedy nebyla.

Hladíková Katarina

Děvčata, nějaké hubnoucí procedury Karlovarsko? Nic drahého, nic invazivního, diskrétně. Nemám toho tuku tolik, takže spíš na nějaké doladění...:) Díky moc, Katarina

Magda

Zdravím, já mám velice efektivně odzkoušeno: cvičit, menší pravidelné porce a doplněk stravy Slimax Femma. Není to nic, co by se nedalo finančně utáhnout ;-). Vyzkoušejte a uvidíte sama ;-)

Jarda Orlík

Redukce váhy není nic jiného, než snížení rozdílu mezi přijatým a vydaným množstvím energie. Pokud jde o zdravého člověka, samozřejmě. Já jsem nikdy nevěřil různým těm návodům, jak zhubnout. Člověk musí mát vlastní hlavu a kapku vůle zhubnout. Žádné přípravky vám nepomohou. Přesněji pomohou ale dočasně. Jde jen o to, změnit stravovací návyky,. Nejde ani o pohyb, protože snížit váhu pohybem, to se podaří málokomu, protože aby tělo začalo spalovat, musel by být srdeční tep cca 130-160 tepů za minutu, což není problém, ale vtip je v tom, že to začne fungovat až po cca 20 minutách. Už vidím, jak se někdo denně žene do sportu, který bude muset dělat ve vrcholném tempu řekněme hodinu. Takže spíš jde o to, změnit složení stravy, jíst celkově méně, jíst průběžně, ne, že se najím na oběd a pak se dorazím v osm večer, protože mezi tím nemám čas. A podstatné je se u jídla uklidnit, udělat si aspoň chvíli klidu a nenaházet to do sebe jako lopatou. Jak římá moje máma, my máme kosti starých předků, osobně měřím 173cm a když jsem na sobě neměl gram tuku, tak jsem váži 93 kilo. Prostě velmi brutální, těžká kostra. Nicméně, když jsem stoupl na váhu, kdy se ručučka zastavila na 114 kilech, říkal jsem si, že něco není v pořádku. Začal jsem méně jíst, jím průběžně, místo gulášek s pěti si klidně dám gulášek se dvěma, dopoledne pomeranč, jabko, odpoledně lehká svačinka čehokoli, večer lehká večeře. Když se mi smrskl žaludek, což se stalo po pár dnech, přestal jsem mít hlad a dostal jsem se do formy. Po měsíci -5, pod druhém -9 a nyní -14. Stovečka je u mě docela príma váha a furt jde dolů, sice už jen lehce, ale jde. Je ze mě sekáč, cítím se senzačně, na badmintonu dám na frak i podstatně mladším plejerům. Ovšem už léta nepiju alkohol, nekouřím, hlduji ale espressu, kávu si sám pražím a kvalitním čajům, především zeleným. Sladké nepiju, jedine 4 deci kofoly po hodinové zabíračce na kurtu. MYslím, že se kolem redukce váhy zbytečně píše, ale málo jedná.

Jirka

Zdravím Jardu, zajímavý názor, jen je tam pár nepřesností. Nemáte pravdu v tom, že jste neměl gram tuku, pro muže je životní minimum 7%, což při Vašich 100 kg je min 7 kg :-). Pravdu máte v tom, že je nutno se správně hýbat, což ale zrovna není Váš případ. Zkuste si někde vygůglit aerobní a anaerobní práh - v tom je ten trik. Ten má samozřejmě hlavní vliv na hubnutí, Je tam závislost na věku a maximální tepové frekvenci. Nejjednodušší a ne úplně přesný výpočet maximální tepové frekvence je 220 mínus věk, u žen 226 mínus věk. Hranice aerobního a anaerobního prahu je na cca 75% max. TF (tepové frekvence). A tady hubnete, nikdo nezhubne na své maximálce, protože v anaerobním pásmu dochází ke spalování cukrů místo očekávaného spalování tuků. Proto spíše zhubnete chůzí než během. To jen tak v obecné rovině, zkuste kontaktovat sportovního odborníka, dobrý trenér ve fitku by to měl vědět. Ať Vám to hraje! Jirka

Martina

Myslím, že to jde i bez výživových poradců a podobně. Jen to chce snahu. Já jsem si například koupila jen doplněk stravy na spalování tuků a podporu hubnutí a zvládla jsem to úplně sama.

Alena

Když se někdo snaží, tak nepotřebuje pomoc. Doplňky stravy jsou super a sledování informací.

Můžu doporučit

zdravím mně hodně pomohl právě slimax

Aneta

Ahojky hubnete někdo na kole? mohly bychom zorganizvat třeba nějaký společný výlet.

Eliška

a já mám zkušenosti s piperinou a vžele ji doporučuju

Lucie

ANo, piperina je dobrá. Znám pilulky ktere ji obsahují - Piperine forte.

Barča

Něco na té vůli bude. Ne každý ji má tak silnou, aby vydržel. Já patřím mezi ně, proto se snažím s tím něco dělat.

Lada

Mají Extreme ten jsem já jedla :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce