Inzerce

Chci zhubnout

Chci zhubnout,ale nedaří se mi.Již jsem toho podstoupila mnoho, od diet,prášků-Xenikal,Adipex retard,Meridia,Herbalaiv,akupu nkturu,koktejly apd.Má silná nadváha vznikla při ročním užívání kortikoidů a hormonálních prášků po operaci hlavy.Prosím poraďte mi,jak zhubnout alespoň 30kg.Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Jarek

mně výrazně pomohli, sám a bez stanoveného jídeláku bych to asi dával ztěží

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. února 2019, 22:14:31

Radka

Doporučíte mi dobrý džem bez přidaného cukru?

24. února 2019, 20:12:07

Klarka

Co říkáte na doplnky stravy a vitamíny během diety, mám tuk jen na břiše, nikam jinam se mně neukládá, ale ne a ne se toho zbavit. Poradíte?

25. února 2019, 14:33:58

Mašková

Radko bez přidaného cukru je například relax z ovoce, sama jsem už měla a na chuť je to super

28. února 2019, 23:22:56

Radka

To zní dobře a kde je možné ho sehnat? Nepamatuju se že bych tyto džemy někde viděla..

2. března 2019, 22:30:24

Apolena

Ahoj, chci se zeptat těch co hubnete. Co břicho de vám dát dolů? Protože já shodim cokoliv ale ten pupek mě prostě zůstává .... nevim co s tím vůbec :/

11. března 2019, 21:28:45

Denysa

Apoleno a zkoušela ste k večeři už bez pečiva, jenom zeleninový salát nějaký? Já takhle kdysi břicho shodila ale pak sem měla takový vlčí hlady před spaním že sem neodolala a do tý ledničky stejně vlezla..ale švagrová to takhle vydržela a je bez břicha. Já sem nakonec zvolila jednodušší cestu a zašla si na liposukci

16. března 2019, 19:21:11

Apolena

No a ta liposukce vám teda to břicho viditelně zmenšila?

19. března 2019, 22:08:29

Denysa

No mě jo, já sem fakt spokojená že sem na tu liposukci šla. Jinak nevim co bych stim tukem na břichu dělala...

23. března 2019, 22:02:01

Apolena

Tak že bych nad tím taky popřemýšlela.. a na jaké klinice ste na tom byla?

26. března 2019, 17:19:56

Denysa

Apoleno byla sem na tom v Praze na klinice Aesthevita

28. března 2019, 10:44:20

Nora

Denyso nad touto klinikou už dlouhou dobu přemýšlím, chci nový prsa... Dělal vám tady plastiku ten Pilka?

30. března 2019, 20:26:18

Gita

@Mašková: Osobně kupuju jedině tyhle džemy, jiné mi chuťově vůbec nevyhovují a tohle mi chutná velice

1. dubna 2019, 21:27:12

Dominika

Říkám si že prvním krokem k tomu jak shodit pár kil je, více se hýbat. Tak si chci pořídit domů nějaký posilovací stroj... běžící pás nebo rotoped si říkám že by bylo ideální... máte doma?

1. dubna 2019, 23:12:03

Anežka

Domi mám běžecký pás z fitham, a sem maximálně spokojená. Dám si sluchátka a běhám si v obýváku i když venku třeba prší a padají kroupy.. já sem fakt spokojená!!!:)

3. dubna 2019, 00:22:48

Sasena

Chci zhubnout, dost mě trápí nadváha a nevím si rady

11. července 2019, 14:39:19

Elizabeta

Ahooj, co mi pomůže na hubnutí ted v létě, jen ovoce a zelenina nebo raději profík?

16. července 2019, 14:19:28

2345
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. července 2019, 07:34:03

Ahoj holky jak je Kati jak jsi dopadla.  Diskutovat

• Magdalena (kde sehnat rostlinu Aloe vera?) 22. července 2019, 10:25:11

Dobrý den, kde se dá koupit? A je možné z ní doma vyrábět gel a mastičku? Nebo je třeba… Diskutovat

• Magdalena (Jizvy po akné) 22. července 2019, 10:28:00

Je třeba koupit nějaké olejíčky a také mastičky z aloe.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.