Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Chci zhubnout

Chci zhubnout,ale nedaří se mi.Již jsem toho podstoupila mnoho, od diet,prášků-Xenikal,Adipex retard,Meridia,Herbalaiv,akupu nkturu,koktejly apd.Má silná nadváha vznikla při ročním užívání kortikoidů a hormonálních prášků po operaci hlavy.Prosím poraďte mi,jak zhubnout alespoň 30kg.Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra H.
4x

Ahojky, jestli chceš opravdu shubnout a myslíš to vážně a máš vůli.Tak mi napiš.Žádná dieta ani hlad ti nepomůžou.Pa

dondova

Mohu také poprosit o radu jak zhubnout ??

nikiiisek

verte mi ze ikdyz drzite dietu tak to nestaci-musite k tomu cvicit-ja to vyzkousela a funguje to-mate pevnejsi a hezky vypadajici telo a navic:svaly ktere pri cviceni ziskate vytlacuji tuky.tak vam drzim palce

Kaja

ahoj. zhubl jsem 8,5kg tuku pred 3 lety a drzim si vahu do ted. jestli chcete, rad poradim. piste na ICQ 352972831.

Nataša

Ahojky chci ti povědět můj příběh a věř mi nebo ne vše je jak píšu :-) v 18 letech jsem ještě měla 75kg a to jsem si držela a pak během 4let jsem přibrala na 93kg katastrofa... Jednoho dne jsem si řekla DOST a hledala jsem na netu všechno možné jen abych zhubla, ale nic jsem nenacházela.. Až jsem narazila na jeden mail... Týkal se zhubnutí bez jo jo efektu a to mě zaujalo, protože vím moc dobře, co to jo jo efekt je a několikrát už jsem ho zažila... Ozvala se mi příjemná paní která mi byla ochotná pomoct... Změnila mi můj jídelníček, nastavila pitný režim, k tomu trošku pohybu a koktejly a světe div se šlo to a jde to... S novým životním stylem jsem začínala koncem března tohoto roku a z 92kg už se mi podařilo shodit na 86,5kg no není to báječné? a shazuju dál a můj sen je shodin na 60kg a věřím, že to s herbalife dokážu...jak říkám ani jsem nic moc nemusela měnit... Jen jsem přidala větší množství tekutin, sportík a večeři nahradila koktejlem od herbalifu... A cítím se báječně... Ohromilo mě to natolik, že jsem se rozhodla s nima pracovat a jestli chceš ráda ti pomůžu shodit přebytečná kila bez jo jo efektu... Tak co jdeš do toho? Budeš hubnout semnou? Jestli máš zájem písni na můj mail [email protected]

Lenka

Ahoj mohla bys mi napsat jak hubneš? Já mám při svých 177cm 92kg a jsem z toho nešťastná.Mé dítě říká že jeho táta(jsme rozvedeni) je jako slon že je tlustej.Nechci aby něco takového říkal i o mě a tak už kvuli sobě a i kvuli němu chci hubnout.Bojím se že kvuli tloušťce bych mohla mít cukrovku hrůza z injekcí které bych si musela píchat a kvuli jiným nemocem.Nemůlžu na sebe nic sehnat všechno je malé.Teď si chci koupit jeden přístroj který vím že pomáhá, známá ho má ale bydlí daleko a tak ho nemohu používat,navíc si chci koupit koktejly a hubnout.Poradíš?

Maruska18

Ahojky,také jsem jedla Herbalife,před několika lety.Ano hubne se s ním dobře.Jednu nevíhodu to ma už žiješ skoro jako kosmonaut.Kdyby to jedli všichni už nepotřebujem obchody a všichni budem hubení.Po dvou letech co jsem produkty nebrala jsem začala znovu přibírat a žiju stejným stylem.Nepřejídám se,sportuji,tancuji afrotance.Piju hodně a nejsem lenoch.Přítel to zkusil na to aby přibral.Ano je to na bázi,že můžeš i přibrat.Měl s tím problémy ohledně zácpy a tak s tím samozřejmě šlehnul.Takže záleží na každém jakou zvolí cestu,ale nikdy není stejný produkt stopro pro všechny.Spolupráci s Herbalife komentovat nebudu to sem nepatří,ale to poznáš časem.Ten kdo to chce si to za ty hříšné peníze koupí.V cizině je to opravdu cenově dostupnější.Tady když si to koupíš tak už je jsté že zhubneš bo ti nezbyde naostatní jídlo.(při normáůním platu,tedy).Hezký den

Barbora

A zkusila jsi nějaký preparát na hubnutí? Ja se snažím dodržovat zdravý jídelníček k tomu používám XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny .Jsem s ním moc spokojená, zabraňuje chutím na sladké a omezuje pocit hladu. Také se mi upravilo vyprazdňování a celkově se cítím velice dobře. Po měsící užívání mám 3 kg dole, občas přidám také nějaký pohyb a kila jdou stále dolů.

Dana

Také mám vyzkoušený XLS Medical..nebylo mi po něm ani zle,ani nebolelo břicho a ani jsem nemusela být neustále poblíž toalety,jako u jiného přípravku. Shodila jsem rychle a efektně.

JK

Zdravím chtěla bych se podělit o zkušenost s XLS Medical. Mám ráda hranolky a hamburgery, prostě tučnější jídla, tak jsem vyzkoušela XLS Medical Vázání kalorií z tuků. Tablety jsem užívala 3x denně vždy 15 min. před hlavním jídlem a výsledky se dostavily.Mám 5 kg dole, přípravek pohlcuje tuk, díky řadě vitamínů srovnává trávení a vyprazdňování, mírní hlad a chuť a stabilizuje váhu při běžném stravovacím režimu.

Katy pro Petru H.

Ahoj, mohla by si mi prosím pomoci schodit pár kg? vůle mi nechybí, ale nevím jak na to .. děkuju moc

Jess

Ahoj přečetla jsem si všechno co tu píšete taky trpím nadváhou měřím 167 a vážím 76 a chtěla bych něco s tím dělat střašně mi to vadí chci vypadat dobře a hlavně teď v letě v plavkách atd.tak díky za ty rady co tu píšete. PS:budu si ted kupovat novy kolo takze budu i sportovat tak doufam ze do pristiho leta budu vypadat dobre!!!!:)

Jess

Ahoj chtěla bych se eště zeptat kde bych mohla sehnat tu Meridii 15mg? Díky za odpověď!!!:)

Karolka

Meridie a Lindaxa jsou pouze na lékařský předpis. Napíše ti to obvoďák, gynekolog, gietolog.... Karolka.

Maruska18

Od středy je Meridia a Lindaxa a jiné produkty těchto řad pro nás nedostupná.EU ji zakázala.Je povolena jen pro Ameriku.Tak si to přeber podle sebe.hezký den

stáňa :)))
1x

beru léky a nemohu zhubnout . Pohybuju se hodně a moc nejím nevíš co mám dělat ?

zuzka

mám pevnou vůli a co mám teda dělat když mi nic nepomáhá?

Ondra

Ahoj, kdybys chtěla, tak si můžem popovídat o tom co jíš a jak bys měla jíst a můžu ti dát pár tipů jen tak :-) Ozvi se mi na mail: [email protected] a nebo klidně na icq 310 510 978. Budu se těšit

Ivana

co to zkonzultovat s někým, kdo tomu rozumí, ten tě určitě správně nasměruje

karcatona

ahoj ja som Dana rada by som schudla 15kg,ale nedari sa mi chcem ta poprosit o radu vopred dik

Šárka

Můžeš mi taky poslat návod jak zhubnout? [email protected] Dě kuju moc.

kamila

Ahojky,taky bych brala návod:-)

Dada

ahojky prosím porad te mě já taky chci zhubnout jsem bezradná a trápím se a kdo mě pomuže ráda se mu odměním díky Dáda

Denisa

Ahoj...také bych potřebovala radu jak shubnout alespoň 10kg....běhala jsem a cvičila jsem,ale ze zdravotních důvodů jsem musela přestat.Předem děkuji za radu. Můj e-mail.... [email protected] Nashledan ou

Kača

Ahoj četla jsem si tvůj textík a tak sem si přišla pro radu jak zhubnou.....vůli mám a to obrovskou ale nevím jak na to už jsem to zkoušela ale moc se mi to nedaří....od té doby co mám problémy s kolenem tak se moc nehýbu a jde to tak rychle nahoru že nestíhám sledovat...Děkuji Kača ([email protected])

JANA CHROMCOVÁ
1x

Dobrý den -ráda bych se podělila o osobní zkušenosti co se týče zdravého životního stylu a hubnutí BEZ JO-JO EFEKTU.Pokud tedy máte zájem ráda Vám zašlu info.S přáním krásného lednového měsíce Jana Ch. [email protected]

Marika

Zdravím, máte někdo zkušenosti s přípravkem XLS Medical? Kamarádka jej užívá již 2 měsíce a již zhubla 5 kg a je prozatím maximálně spokojená a celkově se cítí velice dobře. Máte někdo stejně pozitivní poznatky?:-)

Nikoleta

Zdravím, přípravek XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny je výborný, cítím se skvěle, po 2 měsích mám 3 kg dole a je velice dobré, že tento produkt nemá negativní vedlejší účinky.

Darja

Také doporučuji,nebylo mi po něm ani zle,ani nebolelo břicho a ani jsem nemusela být neustále poblíž toalety,jako u jiného přípravku. Shodila jsem rychle a efektně.

Lucinka

Ja se snažím dodržovat zdravý jídelníček k tomu používám XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamín .Jsem s ním moc spokojená, zabraňuje chutím na sladké a omezuje pocit hladu. Také se mi upravilo vyprazdňování a celkově se cítím velice dobře. Po měsící užívání mám 3 kg dole, občas přidám také nějaký pohyb a kila jdou stále dolů.

Jana Malá

Mam super zprávu. Několik let jsem bojovala s kily navíc, vyzkoušela jsem nespočet diet, hladovku, jedla jsem jen zeleninu a všechno bylo strašný, nic nepomohlo a maximálně jsem ztloustla. Potom jsem dostala kontakt na jednu paní, která pracuje jako výživová poradkyně - sestaví jídelníček, poradí jaké mají potraviny hodnoty a poradí neuvěřitelné věci. Má záruku spokojenosti, je velmi milá a střízlivá a to, co mi poradila, se během 2 měsíců vyřešilo a já vážím tolik, jako když mi bylo 25. Měla jsem strašnou celulitidu, oteklé tváře a ruce, cítila jsem se nafouknutá a chvílemi jsme se na sebe ani nechtěla podívat, nebo se mi nechtělo mezi lidi. Teď mám o 8 kilo méně během 2 měsíců, a to jím mnohem více než předtím a zázračně hubnu!!! Vřele jí doporučuji, zvlášť teď na konci léta a přes podzim, má úžasné tipy a kdykoliv Vám zaručí spokojenost. Vážně, ta ženská je milionová a díky tomu, jak se na mě teď dívá můj muž a jak se zlepšil náš milostný život, nedám na ní dopustit. Email na ní je [email protected] a klidně řekněte, že jdete na doporučení, budete mít vstupní prohlídku zdarma místo 200 Kč!!! Všem vám držím palce, tohle vám určitě pomůže stejně jako mě!

lenka

Potřebuju pomoct zhubnout ::(

martina

ráda bych taky zhubla, můžu poprosit o nějaký mail kam můžu napsat více info?:) díky

Mirka

Ahoj chtěla bych zjubnout a rozhodla sem se že žádně kraviny jíst nebudu, budu sportovat. Zvolila sem kolo, ale neseděla jsem na něm od studií. Kam by ste šly koupit?

Luciferík

No všechno je o pevný vůli, já jsem kombinovala více ,,diet", jednou za týden si dávaám ovocný nebo zeleninový den, kdy jím jen ovoce, nebo zeleninu, hodně piji, dále kromě ovocných, nebo zeleninových dnů, jím do pěti hodin a po páté hodině hodně cvičím,protože to tělo enjvíc spaluje tuky, hodně štěstí a zracených kil přeje Luciferík

zuzka

už dva roky trpím vyšší nadváhou před dvěma lety se mi podeřilo hodně zhubnout ale nyni jsem přibrala jednou tolik a nevim jak s tím dolů.měřím165cm a vážím 76kg můžete mi pomoci?!přítel si mě nechce vzít pokud nezhubnu 10kg!!!!!!ZACHRAŇTE MĚ

Monika

Ahoj všechny, které se snažíte zhubnout. Řekla jsem si, že to taky zkusím. Při výšce 162 cm, jsem měla 70 kg, relativně nic hrozného, ale před dvěma porody jsem měla 57 kg, což už byl veliký rozdíl. Začala jsem sledovat pořad "Jste to, co jíte", ne tak kvůli soutěžícím, ale kvůli radám paní doktorky. Musím říct, že to funguje. Sehnala jsem také Meridii 15 mg. Takže každé ráno jednu tobolku Meridie a hodně piji vodu, snažím se minimálně 2 litry denně. K snídani např. sušenky Bebe dobré ráno a ovocný čaj, nízkotučný jogurt. Ke svačině např. musli tyčinka nebo jablko, k obědu 2 celozrnné rohlíky s nízkotučným sýrem, max. 30% tuku v sušině, a rajče, paprika. K odpolední svačině rozmixuji mrkev, jablko, kolečko celeru, červenou řepu a vymačkanou půlku citronu se sklenicí vody. Zahustím celozrnnými vločkami a je to super zdravá a sytivá svačinka. Vše je syrové a má spoustu vitamínů. A navíc do sebe dostanu zeleninu, kterou bych ve vařené podobě ani nepolkla. Paní doktorka ve výše zmíněném pořadu vše odšťavňuje, ale já odšťavňovač nemám, tak jsem zkusila mixér a jde to. Šťáva je bez cukru, ale může se přisladit medem. No a večer něco malého, a zase zelenina. Hlavně se netrapte hladem, pořád něco zdravého "zobejte". Když budete mít při hubnutí hlad, sice ubýváte na váze, ale ne TUK, jenom svalovou hmotu. I večer u televize stačí trocha slunečnicových semínek a pořádná sklenice vody a je po hladu. Samozřejmě, když se jí alespoň 5x - 6x denně, musí se změnšit porce. Když budete tělu pořád "něco" podstrkovat, samozřejmě zdravého, zvykne si a začne odbourávat tuk. Ale to neznamená, že si sem tam nedopřeji něco nezdravého. Zrovna nedávno jsem snědla celou čokoládu na posezení a v pohodě. Dnes, zhruba po měsíci mám o 4 kg méně. Nemá se hubnout více, jak 0,5 kg za týden, jinak vše a samozřejmě ještě něco navíc naberete zpátky. Podotýkám, že jsem s hubnutím začala koncem listopadu, takže i přes Vánoce. Jedla jsem i kachnu s knedlíkem, ale už ne 5 knedlíků, ale jen 2. Dopřála jsem si i bramborový salát, ale jen 2 lžíce. No a k tomu dvě malé a hodně čiperné děti a pohybu je dost a dost. Mimochodem "jediný" pohyb, který mám, nikdy bych nevlezla do posilovny a i jinak nesportuji, večer jsem většinou ráda, že jsem ráda. Takže všem, co se snaží zhubnout přeji hodně pevnou vůli, protože opravdu všechno závisí jen a jen na vás. Vydržte! Mimochodem Zuzce chci vzkázat, prosím jestli hubneš, hubni jen kvůli sobě a ne kvůli příteli. Měl by tě mít rád kvůli tobě samotné a ne, jak vypadáš. Hodně štěstí!

Ajka

Ahoj, také se už spoustu let trápím s nadváhou a také mě zaujal pořad jste to co jíte. Rozhodla jsem se začít dopravdy správně, ne nějaké přiblblé diety z časopisů. Na stránkách obezita.cz jsem našla spoustu rad a také vynikající věc - kalkulačku kalorií. Vždycky jsem si myslela, že jím zdravě a skoro dietně a nechápala jsem v čem je teda problém. Tahle kalkulačka mi otevřela oči. Problém byl ve velikosti porcí a naprosto nevhodných kombinacích. Díky té kalkulačce si snadno buď naplánuji, co mám jíst a nebo si spočtu co jsem jedla a kolik můžu ještě. Díky tomu si mohu najít jídla, která mi chutnají, díky jejich kalorické hodnotě si spočtu co a kolik toho můžu sníst a pokud si chci dát víc, tak si najdu činnost, díky které to zase spálím. Není to o hladovění a odříkání. Jen trochu plánování. Cítím se dobře, zatím jsem se nevážila, slíbila jsem si že se budu vážit jen jednou měsíčně, abych se nestresovala, ale věřím, že to funguje. Mám dobrý pocit, že tentokrát je to správně a obezita je hodně i o psychice.

nikolas

dobry den je mi 10 let a vazim 89 kg .a nevim co stim poradtemi prosim ...dekuju

kájuška

ahoj. Vím, že moje postava není nějak moc odstršující případ, jelikož vážím 54-55kg a měřím asi 172cm, ale já se necítím dobře a myslím, že nejvíce důležité je, aby se člověk cítil dobře.. chtěla bych zhubnout tak 10kg, ale abych nemelě hlavně jojo efekt, prosím poraďte mi?-?

Miška

Ty bys opravdu potřebovala pomoc, ale psychiatrickou! Jsi normální?! vždyť jsi už ted podvíživená!!! Myslíš, že tě někdo bude chtít? Tak hnusně vychrtlou? A ty si myslíš, že se budeš cítit dobře? Nezlob se, ale jsi anorekticka a mela bys okamžitě hledat pomoc jestli jsi to myslela vážně cos tu psala...

bobina

Neblazni mas super vahu na svou vysku,nejsi spokojena protoze dle meho nazoru si sama sebe nevazis,nebo nejaky trouba rekl,ze mas zhubnout,pokud jeste zhubnes budes vypadat nemocne,mas bezva vahu az na to prijdes budes spokojena a to ti jen prida na sebevedomi,proste se nezhazuj.

Miška

Moc bych si přála zhubnout jen nevím jak na to stačilo by mi tak 5kilo abych se citila dobře může mi někdo poradit jak začít. Pohyb mám rada jen s tím odvykaní jidla je to horší

Veveruska

Dobrý den, víte že 1/3 české populace trpí nadváhou či obezitou. Nesmiřte se s kily navíc, ke spokojenému životu je nepotřebujete! Pokud nechcete patřit do této skupiny obyvatelstva, máte možnost s tím něco udělat! Pro ty z Vás, kteří máte vážný zájem analýza kondice zdarma na www.snama.cz/klara/active Po celou dobu snižování nadváhy budete mít svého osobního poradce, který Vám bude radit a pomáhat k dosažení Vaší ideální váhy. Co získáte? Ideální váhu,více energie,vytvarujete si postavu, zlepšíte svůj celkový zdravotní stav a kondici

Markét

co to zkonzultovat s někým, kdo tomu rozumí, nějaký odborník či poradna ?

mp
1x

Ahoj, Chtěla bych zhubnout 5kg za 14dní jde to?a jak na to? prosím odpovězte je to pro mě moc důležité.Buď na mail [email protected] nebo sem.díky moc

Zuzlin

Ahoj, jen vám chci říct, že pokud nebudete mít pevnou vůli, tak nikdy nezhubnete...můj první úspěch byl před pěti lety, kdy jsem za šest týdnů zhubla 19 kilo díky dělené stravy...je to opravdu jen ůprava stravy, kdy pokud nechcete, tak hlad nemáte, jen se tomu jídlu musíte více věnovat a samozřejme musíte mít pevnou vůli a hlavně hodně pít...poté, co má nadbytečná kila zmizela, jsem začla opět normálně jíst a žádný jo-jo efekt nebyl, váha se mi zastavila...takže opravdu se musí člověk držet, vynechat cukry a tuky a výsledek uvidíte již po prvním týdnu...

Honza

Dobrý den, vím o jednom přípravku, který dokáže pomoci při hubnutí o dost účinněji než ostatní prášky. Tento přípravek obsahuje dvě přírodní složky. Jedna je na odbourávání tuku jako většina prášků toho dle typu, ale ten náš má i druhou složku, která zároveň čistí organismus od látek, které se během celého života usazovaly v tlustém střevě a tato látka je hodně důležitá, protože tělo se musí při shazování kil i pročistit. Jestli chcete slyšet více tak se mi ozvěte na mail [email protected]

lucie

Dobry den,mohl by jste mi poradit jak zhubnout?Dekuji

Milena

Pokud máte zájem o radu jak zhubnout, napište mi, poradím Vám, jak se zbavíte kil..

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce