Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

TRITTICO AC

Prosím máte někdo zkušenosti s tímto lékem?Beru ho již měsíc,jsem ráno unavená,nemohu se soustředit.Pomohl někomu výrazněji na deprese?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ľuboš

Ahojte, tiež som si prečítal názory na tento liek. Užívam ho len vyše týždňa,lekárka ma upozorňovala na vedl. účinky. Mňa bolia svaly, ako pri chrípke a brucho ma pobolieva. Taktiež mám problémy zo spánkom.Nechám sa prekvapiť, či mi to pomôže. Viem že sa to nespraví za niekoľko dní.

Dědek
2x

Dej si vyšetřit chlamydie pneumoniae, doktoři mužou odejít

Trittico
2x

Dédku, prosím Ťa, vysvetli mi laicky, čo si mám dať vyšetriť. Ďakujem Ľuboš

slavka

myslite, ze chlamýdie stoja za nespavostou?

nada
3x

Ahoj, je mi 25 let, 5 let jsem brala Cital a byla jsem v pohodě, stavy se daly zvládat. V září přišel zlomový čas a udělalo se mi zle a bez několika Neurolu denně bych to nezvládla, zase hnusné myšlenky, pocit že nemůžu dýchat. nebyla jsem schopná být mezi lidmi a všechny svaly ztuhlé. Tak mi doktorka nechala jeden Cital ráno a na večer mi nasadila 75mg Triticco, nijak velká změna,tak jsem zavolala doktorce a nasadilo mi na večer 150mgTriticco a Cital ráno. Takhle už to beru 2-3 týdny, můžu říct že se cítím lépe, ale ještě to zdaleka není to pravé. V lednu jdu na kontrolu, tak uvidíme. Po triticco mi nebylo zle jak někdo píše, ale hodně lidí píše, že má nízký tlak, je to možné, protože jinou než bezkofeinovou kávu teď nemůžu pít. Doufám, že nám všem bude brzy lépe. Ještě jsem se chtěla někoho zeptat, po jak dlouhé době užíváni Triticco vám bylo 100 procentně lépe. Děkuji

Dědek
4x

Naďo jestli chceš vyléčit tak napiš email ahoj Dědek

Nada

Ahoj, zní to super [email protected]

LYDIE

pROSIM SDĚLTE.JAK SE DAJI LEčit chlamydie pneu,zpusobuji nejaké pocitu co popisujete?

Dědek
2x

léčte se bylinkami lichořeřišnice,tužebník,ostropestřec,ořešák am. a další

Ľuboš

Ahoj Dédku! Prosím Ťa, vysvetli mi laicky čo si mám dať vyšetriť? Vopred Ti ďakujem.

dandy
1x

Bacha na dědka,prudí do všech možných diskuzích ty svoje scestný teorie!Tritico účinkuje dlouho,někde jsem četla,že se ,,odbourává,,za 8=9hodin,Takže si ho včas beru večer,abych ráno nebyla omámená.Po celé tabletě stejně nespím,tlak mám 90/60=vedlejší účinek.Na paniku mi pomohl!D.

Máša
1x

Prosím vás, než vám lékař napsal tento lék, měl někdo pálení těla a levé ruky, děkuji za odpověď. Beru ho 2 noci a motá se mi hlava a jsem malátná.

Tomáš

Ahoj, beru Tritico 5 dní,a stále den ode dne mám horší sex.Zrovna se snažíme otěhnotnět /teda to už delší dobu ale po Citalecu 20 mi to nešlo ejakulovat skoro vůbec!/ a lékařka mne ujistila ,že jí chlapi říkaj v AT Psychiatrické ordinaci,že po triticu mají normální sex.ale mě se ejakulace snižuje ,zmenšuje objem, oddaluje se orgasmus,až mám pocit že po tomto léku zcela vyschnu! Předem děkuji za všechny zkušenosti a rady především od můžů !! Jinak jsem bral ještě dlouho Mirtazapin 30. Před lety Neurol 1gram, byl jsem na něm závislej a byl jsem dlouho na léčbě..ale to je 6 let...

mato
2x

bral som trittico 2 roky. problemy s ejakulaciou som nemal ziadne. prave naopak :). lahko som sa vzrusil a ejakulatu bolo viac, nez inokedy predtym. Testoval som to, a s davkou 2/3 som mal viac ejakulatu, ako s davkou 3/3. Vyssie davky som nebral. S davkou 2/3 som bol ale viac unavenejsi, depresivnejsi a akoby nervoznejsi nez z celou davkou. Ono sa to v tej sex. oblasti za nejaky cas u Teba upravi....

Mira
2x

Dobrý den čtu zde hlavně že Trittico zde spoustu lidí používá jako lék spojený se sexuální poruchou.Netrpím sexuální poruchou ale duševní ůzkostné stavy panická hrůza nejsem schopen pracovat jsem parasnojdní a podobně,Momentálně mám pracovní neschopnost a do 14dnů bych měl nastoupit z5 do zaměstnání.Mám předepsané Trittico stím že mám brát jednu třetinu ze 150mg,A podle potřeby si zvýšit dávku postupně až na jednu celou 150mg tabletu pokud se mi nebude zdát že spánek je kvalitnější má totiž i problémy ze spaním.Trittico mám kombinovasné do začátku z neurolem 1,0 půl ráno půl večer neurol je siln é návykové léčivo a mám ho napsaný jako první pomoc ale vždy spolehlivě zabírá.Někteří z vás tady píší že lék na ně působí dobře ale že ho berou již dlouhodobě myslím samozřejmě Trittico ne neurol.Třeba že ho někdo užívá 3měsíce hlavně mě ZAJÍMÁ jestli po dobu braní jste byli někteří z vás dma na neschopence nebo jste chodili normálně do práce a jak jste to zvládali při zaměstnání.Vykonávám celkem fyzicky i psichycky náročnou práci jsem Strojní svářeč a zámečník se státní i evropskou normou pro toto povolán í mnohdy vstávám brzo ráno tj 5 a domů se dostanu třeba až 19h což je mnohdy psichycky i fyzycky náročné zvlášť pokud proti vám ještě kolegové různě itrikují a hází vám všemožně klacky pod nohy.Nedokážu si představit že do 14dnů budu natolik fit abych byl schopný se naplno zařadit do pracovního procesu a čelik mnohdy i podrazům a špinavostem svých kjolegů.Prosím skuste mi poradit jestlik se takový tlak dá zvládnou s toutou léčbou a brát léky a trochu normálně fungovat na dále v práci.Děku za odpověď s pozdravem MIRA.pŘEJI VŠEM BRZKÉ UZDRAVENÍ A NÁVRAT DO NORMÁLNÍHO ŽIVOTA :)

Jarda
17x

Můj názor je určen těm, kteří mají problémy při užívání antidepresiv. Jakmile má člověk jakekoliv psychické potíže, jeho mozek se je snaží vytěsit tak, jak nejlépe umí. Jedná se o širokou škálu potíží - žaludeční a střevní potíže, zatuhlé svaly, nepřiměřené svalové napětí, vysoký krevní tlak apod. Tyto stavy způsobují další následné škody na organizmu - nemoce, bolesti, stupňování psychických potíží. Pokud stav přetrvává dochází k vytěsnění vnímání tohoto stavu, člověk necítí fyzické a ani jiné potíže.pouze je na tom psychicky stále hůř a hůř. Po zahájení léčby začne obrácený proces. To znamená, že vnímané potíže nejsou nové, ale pouze člověku začne pronikat do vědomí to co v minulosti předtím bylo vytěsněno a člověk prochází stavy, které by nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli. Vždy když to poleví a vypadá to, že už bude dobře, tak se v organizmu probudí další původně vytěsněný problém a tak se to v cyklech opakuje dál a dál. Pokud člověk s léčbou vytrvá má šanci na vyléčení. Celý tento popis vychází z mé osobní zkušenosti, léčba trvá léta a to co jsem prožil bych skutečně nepřál nikomu. Celkově je mi stále lépe a lépe a vidím, že důležité je vydržet.

Robert-Bratislava
5x

Od roku 2010 som užíval kvôli depresii a úskosti Citalec,po dobu šesť mesiacov.Môj stav sa oveľa zlepšil,pokiaľ sa nezačali prejavovať sexuálne problémy. Po prehodnotení faktov,doktorka nasadila ďalšiu liečbu s Escitalopram Teva,ktoré som užíval iba mesiac,lebo k sexuálnym problémom pribudli ešte ďalšie ako sú:Vysoký tlak 190/120,pulz 110,bolesti hlavy,nespavosť .......nasledovala ďalšia " liečba",s Trittico AC150.K tomuto lieku iba toľko:jed prvého stupňa.Po piatich dňoch užívania som myslel že umriem.Nekonečný vysoký tlak,mdloby,zhoršené videnie,nutkanie na zvracanie,silné bolesti hlavy...bol to horor.Nakoniec aj tento liek som vysadil.Momentálne som bez,a neviem ako ďalej.Mám obavy,že kvôli krátkodobej liečbe sa mi znova vrátia problémy.Prosím o pomoc,alebo dobrú radu. PS:Mám aj dobrú správu:Po vysadení všetkých liekov,som opäť chlap.

Emilim

Robert trittico je fakt jed prveho stupna.

marie
1x

Jardo díky za tvůj clánek který jsem si dnes přečetla,hledala jsem dnes na int a a tvé vyjádření k problému s AD bych zdaleka tak dobře neuměla popsat moc mi to pomohlo díky marie

lída
2x

Ahojky....já mám hroznou zkušenost s tímto lékem.Myslela jsem že zblázním...nikdy více..Měla jsem hrozné stavy a hlavně v noci ...měla jsem děsivé sny a vše jsem si pamatovala,navíc mi bylo strašně špatně.Jako by mi léky něco nabudily v mozku...dodnes a to je už rok od doby kdy jsem je přestala brát občas ještě takový stav mám.Když si na to vzpomenu tak se bojím usnout...Léky mi byli předepsané kvůli úzkosti a depresím a latentní tetanii.Neberu nic občes něco na uklidnění a snažím se být v pohodě..je to těžké ale radši takhle....

Emilim

Lida ja beriem 1/3 trittica na noc uz 2 mesiace, ale je to hrozne. Ako keby som mala narusene cele nerstvo v tele. Je mi cim dalej ,tym horsie, rada sa budim uz o 4, zaspim o12 v noci, stale sny, zle sa mi dycha, toci sa mi hlava, slabe nohy, uz sa to neda vydrzat.

Zaza
3x

Beriem tritico už niekoľko mesiacou,spočiatku len 1/3 a teraz asi mesiac 1tabletu.Stačí však málo,hádka s dcérou a ja som sa pokúsila o sebevraždu.Stačí málo a ja nechcem žiť a viem,že ukončím svoj život.Kríza trvá aj niekoľko dní,plačem a nie som schopná normálnych myšlienok,chcem zomrieť.Tiež som unavená a nechce sa mi nič robiť.Tieto stavy som začala mávať až po zvýšení dávky.Aj vy máte podobnú skúsenosť?Poraďte,ako ďalej,ja už nevládzem.

Milada
1x

Zaza- vyzkoušejte něco jiného: Amisulprid ( Deniban), ten je skvělý na blbé myšlenky, na plačtivost a nízké sebevědomí. taky způsobí, že si dceru nebudete " brát do hlavy" prostě vás to nerozhdí. Tyto léky se předepisují teprve krátce, v malé dávce jsou na dysthymii. Ať vás nešokuje příbalový leták, tam se uvádí schizofrenie, ale to je až v dávce nad 200mg, v této dávce působi na jiném mechanismu. Zajímejte se, možná bude právě pro vás vhodný. Tritico je pro seniory na spaní.

Lea
1x

Slyšeli jste někdo o novém léku na spaní? Lékaři o něm mluví v superlativech. Jmenuje se Valdoxan. Je to antidepresivum, užívá se na noc, upravuje spaní. Narozdíl od jiných antidepresiv se po něm vůbec nepřibývá na váze. Napište prosím, máte-li někdo zkušenosti s tímto lékem.

pat

Podivej se nekde na cenu Val. a pochopis. 8000 krabka, nebo kolik?...

Jarmila
1x

to Zaza: I já jsem po 6 dnech užívání Trittica pocítila potřebu spáchat sebevraždu. A to jsem nikdy deprese neměla, jen jsem měla problémy s spánkem....Jed nejvyššího stupně, ale v ordinacích psychiatrů prý vynikající lék....

Mila
3x

Já beru Trittico asi měsíc, je to už asi 4.lék během 6 měsíců a zdá se mi, že depky jsou mnohem lepší, ale hnusné vedlejší účinky - hrozné návaly horka, brnění rukou, zvýšený tlak, bušení srdce, ranní únava, ospalost, beru 2/3 150 na noc současně s Kventiaxem. Doufám, že vedlejší účinky časem odezní.

Mila
1x

Máte někdo taky takové hrozné bolesti kloubů z Trittica jako já ?

bill
3x

tiez som mal podobne problemy (bolest v klboch, chrbte, unava) ale iba par dni po zvyseni davky. Unava takmer uplne zmizla, ospalost este stale trva.

Monika
5x

Beru Trittico téměř měsíc. Zpočátku jsem neměla žádné vedlejší účinky a i spánek se zlepšil. Po třech týdnech, kdy jsem si myslela, že jsem vše zvládla a už bude jen dobře, se mi vrátily stavy paniky, závratě a pocity na omdlení. Je možné, že by se vedlejší účinky Trittica začaly objevovat až po třech nedělích nebo mi spíš tento lék nesedí? Má někdo podobné zkušenosti?

Emilim
2x

Monika ja mam presne toto iste, po 3 tyzdnoch brania trittica sa mi velmi pohorsilo. Beriem 1/3 na noc a uz som zacala aj zvysovat o jednu polku z 1/3, ale je mi cim dalej tym horsie, v noci sa budim aj 5 krat, este poriadne nezaspim a uz som hore, zle sa mi dycha, mam pocit na odpadnutie a mam po nom divne chovanie, som nervozna, podrazdena a neviem sa orientovat. No je to hrozne, myslela som si, ze uz je to mesiac co ho beriem, ze som to zvladla, ale je to pravy opak. Uz rozmyslam, ci si ho dat, ci nedat. Stale si davam 1/4 lexaurinu, ale ani ten mi nepomaha., som zufala z toho vsetkeho.

Dědek

Míla: zkus léčit chlamydie pneumoniae ,popisuješ jejich příznaky

marie

Dědku prosím můžeš mi zde popsat léčbu chlamydíí pneumo. Taky se v současnosti léčím AD na svalové bolesti oteklé nohy a další příznaky jsou prý z deprese. Já stále tvrdím že žádnými dep netrpím když mě nic nebolí jsem bez problémů. Z chlam. jsem se podel testů a vyjádření lékaře dostala do styku mám protilátky výše 116 a tak nevím co vlastně léčit. měla jsem předepsaný azitromycin to byl dryják měla jsem po něm plesnivou celou hu... spáleniny na rukou takže vysadit a dál nic a AD děkuji marie

LYDIE
1x

lidiechlamydie o kterých pišete?

Dědek

napiš email

Milka
5x

Brala jsem Valdoxan asi měsíc, v noci jsem se pravidelně kolem 2.hodiny vzbouzela a do půl čtvrté koukala do stropu. Navíc mě každé ráno po probuzení hrozně bolela hlava a někdy do přešlo až do migrény. Analgetika nezabíraly, naopak bez nich do večera to přešlo samo, usínala jsem s dobrým pocitem, ale bohužel se to každý den opakovalo. Po měsíci jsem Valdoxan vysadila, najednou spím dobře a probouzím se bez bolesti. Takže Valdoxan už nikdy! Před tím jsem brala na noc Trittico, po něm jsem pro změnu nemohla dýchat, celou noc jsem měla pocit ucpaného nosu. Trittico taky nic moc.

Emilim
1x

Suhlasim s vami ,ze trittico je zly liek, aj mam po nom upchaty nos a dusi ma po nom kasel, je mi po nom velmi zle, su to tie najhorsie antidepresiva, ake som uzivala doteraz

Ondra
4x

AHoj bojovnici, pred casem jsem mel uz toho v zivote moc a objevila panicka uzkost, ktera me budila ze sna na celkem dlouho. Ted uzivam trittico, uz je to tyden. Pri kazdem zvyseni davky jsem mel druhy den prujem a po ulehnuti do postele tlak v usich. Rano se obcas probudim a pocituju, ze uzkost je stale pritomna. Podle me je naprosto nezbytne zahajit kognitivni behavioralni terapii. DOporucuju knihu Uzkost a obavy a jak je prekonat. Co se tyce vedlejsich ucinku, kazdy samozrejme reaguje jinak. Vsechny chemicke leky zatezuji jatra, zatizena jatra pak zhorsuji kde co (nehlede na stravu a vzduch, ktere se do nas chronicky dostavaji ve spatne kvalite). Proto je nezbytne cistit telo - kopriva, v lekarne jsou kvalitni pripravky na regeneraci jater, dale napriklad extrakt k jalovce, ostropestrec. Ja si delam koprivu, uzivam aloe a vedl priznaky jen slabe a to po zvyseni davky 1 den trvajici. Drzim vsem palce!

JANA
6x

Začala jsem brát Trittico na lepší spanek delší dobu beru každy den stilnox po kterém spim aspon 4 hodky Po dvou třetinkach Trittica 150 se stale budim a mam uplně vyschlo v puse a přes den mě boli celé tělo nevim jestli mam vydržet nebo přestat brát beru ho tyden .každá rada dobrá

Monika
5x

Ahoj Jano, vydrž. Přečti si můj příspěvek z listopadu, to mi bylo taky všelijak. Teprve teď, po pěti měsících, můžu říct, že se cítím dobře. Nelekej se té dlouhé časové lhůty, ono se to lepšilo den za dnem, ataky, motání hlavy, sucho v puse, pocity na omdlení byly ale stále mírnější. Beru taky Trittico 150 na noc a jak byla pro mě dřív noc noční můrou, teď se do postele těším.

Marie
3x

Dotaz: na přetrvávající nespavost , průjmy a haprování tlaku ( beru Prestarium neo comb, tlak mám převážně nízký , občas mi vylítne s třesavkou v noci ) sem včera vzala první 1/3 Trittico 75. Lekař předpokládá , že to je stres. AD jsem NIKDY nebrala . Po první dávce mi v noci bylo strašně , kromě třesu , zvýš. tlaku a průjmu ucpaný nos a nespala sem skoro vůbec. Můžu po první 1/3 přestat brát ? Po diskuzích lituji , že sem ho vůbec vzala. Děkuje důchodkyně.

Emilim

Ja mam presne tieto ucinky.

Emilim

Aj ja banujem, ze som tritico zacala brat. Beriem ho 2 mesiace,1/3 na noc. Ak mozete, tak ho radsej neberte, lebo odvyka sa tazko.

HK
6x

Na mna trittico nemalo žiadne negativne ucinky, ani na zaciatku, ani po 2 rokoch. Ani som nechudla ani nepriberala. Tiez ho beriem so Zolpidemom (predtym Stilnoxom) len na noc, triticom mam Zolpidem nahradit. Teraz mam 1x celu tabl. 150mg a Zolpidemu len 1/4, a spim takmer celu noc... No obavam sa, ze 15-rocna nespavost sa len tak lahko nevzda.. :)

Milan
10x

Ahoj, Trittico jsem bral cca 4 roky, plus pres den Wellbutrin. Prvni mesic nebo dva s Tritticem jsem byl druhy den nepouzitelny. Ale nejpozdeji po dvou mesicich se to spravilo. Hlavne po nekolika mesicich s dvema hodinami spanku denne mi konecne Trittico pomohlo spravit spankovy rezim a postupne jsem se zase dostal do formy. Bez spanku se neda bojovat s nicim, ani s depresi, ani s uzkosti, ani s nechuti na sex.. Trittico mi hodne pomohlo. Vliv na sex to nemelo, mozna spis pozitivni. Cetl jsem, ze se dokonce pouziva na lecbu sexualni disfunkce a jako vedelejsi ucinek je tzv. priapismus (bolestive ztoporeni penisu:-)). To me sice nepotkalo, ale po totalnim deficitu spanku se mi zase "vratili" sily a rozhodne mi to pomohlo. Jenom trva cca 8 hodin, nez se odboura. Takze kdyz se v noci vzbudite a mate treba ridit, je to trochu problem. Taky musi porad clovek myslet na to, jestli teda uz ma v posteli vse za sebou a jestli jde spat. Potom, co jsem si vzal Trittico, do pul hodiny jsem byl "v limbu". I kdyz hlavni bonus Trittica je, ze pusobi hlavne v druhe pulce noci, tzn. ze se nebudim. Kdyz to shrnu, tak pro nekoho, kdo ma naruseny spankovy rytmus at uz z jakehokoli duvodu, je Trittico dobra volba. Rozhodne lepsi nez ruzne Neuroly, Lexauriny apod, ktere jsou na rozdil od Trittica silne navykove... Ted uz Trittico beru prilezitostne jednu tretinu jenom, kdyz delsi dobu nemuzu spat napr. kvuli velkymu stresu apod. Clovek se vyspi a ma vice sil na erseni jinych veci... Preju hodne sily a uspechu. M.

Vlaďka
2x

Milane děkuji moc za povzbuzení a optimismus. vydržím! :-)

marwei
12x

Beru Trittico 150 AC 6. den a zatím jsem s ním velmi spokojená. Začala jsem na 1/3 dávky, teď jsem na celé a mám pocit, že mi zabral už 1. den. Lépe se mi po něm usíná, ale hlavně po několika letech braní různých jiných antidepresiv se střídavými úspěchy se cítím skutečně v pohodě. (Dg. středně těžká až těžká deprese s úzkostnou poruchou). Chci také povzbudit ty, co s Tritticem začínají - do diskusí většinou podle mě píší lidé, kteří s uvedeným lékem mají spíše problémy - když jste spokojený, nemáte zpravidla důvod vyhledávat názory ostatních uživatelů

.
7x

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.

ricard muller
5x

Asi jsem z jiné planety,ale na mě nefunguje ani circadin ani trittico.Nespím už 38dní v kuse a už mi to docela sere.

:)
1x

konečne niečo pozitívne,posledná veta ma potešila a upokojila.predpísali mi Trittico ale niesom si istá či to mám začať užívať,pretože ja nemám apsolutne žiadny problém so spánkom.zaspím za pár minút a spím celú noc,bojím sa že mi to tie lieky narušia.mám len depky a úzkostné stavy .

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce