Inzerce
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

TRITTICO AC

Prosím máte někdo zkušenosti s tímto lékem?Beru ho již měsíc,jsem ráno unavená,nemohu se soustředit.Pomohl někomu výrazněji na deprese?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucka
3x

Mám stejnou pozitivní zkušenost. Taky beru 1/3 už 7 měsíců a je mi fajn. Moc mi pomohl. Oproti Cipralexu,který jsem vydržela brát pouze 3 týdny,dýl to nešlo.Měla jsem při něm příšerné stavy.

jarek
1x

jarek mám začit brat tritico mám pulsování v hlavě slabosti poradi někdo?

Lucka
3x

To by ti měl v první řadě poradit doktor. Ale slabosti a pulzování v hlavě jsem měla taky,kromě jiného. Trittico beru a jsems ním spokojená

asdf

Tyto prupovídky nic neříkají. Co je to pravidelně? Jednou týdně? Každý den? Pravidelně, každý druhý měsíc?? Nejspíše záleží také na tom jakou dávku člověk bere, navíc antidepresiva fungují u každého jinak.

Radka
1x

Máš pravdu AD působí na každého jinak,proto jsou tu tyhle stránky,aby ses dozvěděl,jak na každého Trittikáč působí,někomu dělá tohle,jinýmu toto a každý,kdo má nějaký problém ,tak si rád jejich zkušenosti s Trittikáčem přečte.Jo a slovo pravidelně ti vysvětlí tvůj cvokař,nech si to raději napsat,jde vidět,že už máš dost vygumovanej mozek!

Vlaďka
1x

Moc děkuji všem kdo sem dali příspěvky a zkušenosti s lékem Trittico. Alespoň vím co mně může čekat! Začala jsem ho brát včera 1/3 dneska vezmu 2/3 a uvidím co bude dál. Snad mi pomůže od nespavosti a depresí, které mně dost trápí. Horší je, že jsem doposud brala na noc 1/2 Lexaurinu a teď ho musím vysadit. Držte mi prosím pěsti...:-)

Emilim

Ja mam brat tritico teraz od pondelka, ale este som si ho nedala,1/3 mam naordinovanu. Bojim sa toho ,13 rokov som brala amitriptylin 1 na noc a poslednych 6 rokov k tomu rano 1 noveril a na noc 1/2 lexaurinu, lebo po noverile sa nezaspi. Po tychto liekoch som dostala zeleny zakal na oci, asi sa tie lieky brali velmi dlho, ten amitriptylin a lexaurin mi bol nasadeny v psych. liecebni, kde som bola na nastavenie liekov 2 mesiace. Velmi zle znasam vsetky AD, TAKZE TERAZ SOM UZ LEN NA LEXAURINE 3 DNI. tO TRITICO SA BOJI DAT, ALE MYSLIM, ZE ZACNEM TOU NAJNIZSOU DAVKOU A MUSIM SA DAT NA PEENKU, K VOLItym neziaducim ucinkom. Prosim poradte mi co mam urobit, dvojo liekov zo dna na den vysadene a je mi zle. Dakujem za kazdu odpoved. Emilia

Libor

Ahoj. Beru to první týden a po třetím dnu mě zaskočila ztuhlost svalů ,bolest kloubů hlavně v nohách ,čím dále dojdu ,tím je to horší. Doufám že to přejde. Je to tím lékem,určitě.

lucka
2x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

Isabela
1x

Ahoj, zkus si vzít nějaká AD na den - ne nadarmo se říká jak ve dne, tak v noci.

lucka
3x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

eva
1x

jak jsi na tom dnes?...co užíváš a jak se cítíš?...jsem na tom podobně 22let nespím a "nespínám"-spím asi tak jako pes i přes všechny možné léky a jsem už totálně v ha...zlu .Byla jsi už ve spánkové laboratoři?...zkoušela jsi Tritico?Zolpinox?...a víš o tom, že to může být jen špatný přenost neurotransmiterů?......ozvy se mi na evelina.mo.@seznam.cz

lucka

lucka
1x

lucka
1x

Lenka
3x

Trittico beru cca 3 roky. Konečně se pořádně vyspim. Celý život (31) jsem měla problém se spanim, ale začala jsem to řešit až ve chvíli, kdy mému příteli došla trpělivost. V noci jsem ho trýznila ;) Postupně asi po 3 měsících jsem se dostala na 1 tabletu (75). Nevzpomínám si na žádné nežádoucí účiny a to dokonce ani když jsem Trittico začínala brát. Na noc si vezmu prášek, lehnu do postele, knihu do ruky a po přečtení 2. stránky knihu odkládám, jelikož už skoro spim. Někdy jí odložit ani nezvládnu. Když si prášek na noc nevezmu, nespim. Jsem s Tritticem maximálně spokojená. Problém je pouze se sexem. Nic mi to neříká.....Tentokrát je ale přítel trpělivý. ;)

Radka

Čau,přešla jsem z Rivotrilu na Tritikáč 150,snižování Rivka bylo dost pracný-po každém snížení abst'ák,ale zvládla jsem to,ted' mám jen Tritikáč,asi 3 měsíce a su v pohodě-spím jak mimino,nervy se taky daly do pucu,ale celý ty 3 měsíce jsem se nemohla vzrušit,takže jsem začala manžela odbývat,až jsme přestali úplně-prý si počká,až ho budu doopravdy chtít a né jen takový dělej,honem a spi! Tak jsem si říkala-hlavu si dám do pucu,ale abych skrz to nepřišla o chlapa.Bylo mi to líto.Po těch 3 měsících se všechno změnilo a já opět obšt'astn'uju svýho manžela a s chutí a ráda-však si to zaslouží.A to byly blbý 3 měsíce,takže nevím co dodat ke tvým 3 rokům,snad jen-to máš děvče blbý...

Ivana
2x

Radko a Tobě se sexuální apetit zlepšil jak jsi vysadila Trittico? A jestli ano, neměla jsi při vysazování Trittica problémy se spaním?

Radka
3x

Čau Ivi,pořádně si to přečti,s tritikem jsem neskončila,beru ho asi 4-5 měsíců,ale 1.tři měsíce to bylo bez chuti na sex,žádný vzrušení,nic.Po tom 3.měsíci,se ta chut' dostavila,vše je OK.Jenom snad mi vadí,že se mi zdá,že po tritiku hubnu,vždy jsem byla kost a kůže a ted' su ještě víc vyzáblá.Možná oplácanější typy žen tohle těší,ale my sušinky vypadáme dost blbě,přímo na reklamu na kostíky.Tritikáč beru na poruchu spánku,to mi zabralo snad po 1.podání,celkově se ten nervák ve mě zklidnil.Jestli máte někdo zkušenosti s úbytkem na váze,dejte vědět.Chcijen vědět,jestli se to hubnutí na nějaké hranici zastaví,nebo bubu za 2 roky strašit i anorektičky,díky moc.

Luca
3x

Radko,já jsem brala Tritt.rok a půl a za tu dobu jsem příšerně zhubla. 13kg,takže jsem ve finále vážila 51kg na výšku 170cm. Kosti mi lezly všude a na tvrdé židli jsem skoro nemohl aani sedět. Ted jsem 14 dní po vysazení,vše ok,bez absťáků a kila mi jdou opět nahoru.

ILada

Radko prosim te napis mi elikubi@seznam.cz, jak si na tom ted?

Dita
1x

TRPĚLA JSEM OBČASNÝMI STAVY SE ZÁVRATĚMI,BRNĚNÍM KONČETIN,ZMATENOSTÍ APOD.LÉKAŘKA KAFKOVÁ Z NÁCHODA TVRDILA,ŽE JSOU TO DEPRESE A NAORDINOVALA MI TRITTICO.PO 4 TÝDNECH UŽÍVÁNÍ S VEDLEJŠÍMI ÚČINKY (NEMOHLA JSEM DÝCHAT A NEUSTÁLE SE MI HROZNĚ TOČILA HLAVA) NEPŘIŠLA ÚLEVA,ALE STAVY ŠÍLENÉ ÚZKOSTI A PANIKY,KTERÝMI JSEM PŘEDTÍM NETRPĚLA !!! TRITTICO JSEM OKAMŽITĚ VYSADILA,ALE PANICKOU PORUCHOU,KTEROU JSEM DÍKY NĚMU ZÍSKALA,TRPÍM DODNES (CCA 5 LET).

MONIKA
2x

Dito,to co popisuješ,mi také připadá jako problémy psychického původu.A Trittiko je 1. měsíc vážně dost silný kafe,doktorka ti měla na začátek naordinovat něco slabšího,třeba Coaxil a z něho pak přejít na Trittiko.Ten má sice 1. měsíc šílené vedlejší účinky,ale potom začíná pomáhat-aspon' teda já si na něj nemůžu stěžovat.Když si vzpomenu,co bylo před půl rokem,porucha spánku,deprese,úzkost a strach...A dnes?Všechno mě baví,mám ráda život a umím se opět ze všeho radovat. Ale každý jsme jiný a to co pomohlo mě,nemusí být dobré pro tebe.Žiješ 5 let v úzkosti a panice,měla jsi už dávno jít k psychiatrovi a vyzkoušet další lék a pokud ti nepadne,tak zase další,ale nemůžeš žít,tak jak žiješ,přicházíš o moc krásných věcí,tak do toho běž! Držím palečky.

pete

ahojte - začal jsem brát trittico po vysazení rivotrilu (což je šílenej lék, který svoji návykovostí roven tvrdé droze) a bohudík začínám opět normálně spát...zatím ale nedokážu odlišit absťáky po rivotrilu od vedlejších účinlů trittica...takže uvidíme (ale problémy po dlouhodobém užívání rivotrilu trvají i řadu měsíců a někdo se z toho ani nevyhrabe)

MILAN
1x

AHOJ. BERU TOTO A.D. TÝDEN A NECÍTÍM ZLEPŠENÍ. JEN DOST VELKÁ BOLEST HLAVY. AHOJ.

Ľuboš

Ahojte, tiež som si prečítal názory na tento liek. Užívam ho len vyše týždňa,lekárka ma upozorňovala na vedl. účinky. Mňa bolia svaly, ako pri chrípke a brucho ma pobolieva. Taktiež mám problémy zo spánkom.Nechám sa prekvapiť, či mi to pomôže. Viem že sa to nespraví za niekoľko dní.

Dědek
2x

Dej si vyšetřit chlamydie pneumoniae, doktoři mužou odejít

Trittico
2x

Dédku, prosím Ťa, vysvetli mi laicky, čo si mám dať vyšetriť. Ďakujem Ľuboš

slavka

myslite, ze chlamýdie stoja za nespavostou?

nada
1x

Ahoj, je mi 25 let, 5 let jsem brala Cital a byla jsem v pohodě, stavy se daly zvládat. V září přišel zlomový čas a udělalo se mi zle a bez několika Neurolu denně bych to nezvládla, zase hnusné myšlenky, pocit že nemůžu dýchat. nebyla jsem schopná být mezi lidmi a všechny svaly ztuhlé. Tak mi doktorka nechala jeden Cital ráno a na večer mi nasadila 75mg Triticco, nijak velká změna,tak jsem zavolala doktorce a nasadilo mi na večer 150mgTriticco a Cital ráno. Takhle už to beru 2-3 týdny, můžu říct že se cítím lépe, ale ještě to zdaleka není to pravé. V lednu jdu na kontrolu, tak uvidíme. Po triticco mi nebylo zle jak někdo píše, ale hodně lidí píše, že má nízký tlak, je to možné, protože jinou než bezkofeinovou kávu teď nemůžu pít. Doufám, že nám všem bude brzy lépe. Ještě jsem se chtěla někoho zeptat, po jak dlouhé době užíváni Triticco vám bylo 100 procentně lépe. Děkuji

Dědek
4x

Naďo jestli chceš vyléčit tak napiš email ahoj Dědek

Nada

Ahoj, zní to super markovskan@seznam.cz

LYDIE

pROSIM SDĚLTE.JAK SE DAJI LEčit chlamydie pneu,zpusobuji nejaké pocitu co popisujete?

Dědek
2x

léčte se bylinkami lichořeřišnice,tužebník,ostropestřec,ořešák am. a další

Ľuboš

Ahoj Dédku! Prosím Ťa, vysvetli mi laicky čo si mám dať vyšetriť? Vopred Ti ďakujem.

dandy
1x

Bacha na dědka,prudí do všech možných diskuzích ty svoje scestný teorie!Tritico účinkuje dlouho,někde jsem četla,že se ,,odbourává,,za 8=9hodin,Takže si ho včas beru večer,abych ráno nebyla omámená.Po celé tabletě stejně nespím,tlak mám 90/60=vedlejší účinek.Na paniku mi pomohl!D.

Máša
1x

Prosím vás, než vám lékař napsal tento lék, měl někdo pálení těla a levé ruky, děkuji za odpověď. Beru ho 2 noci a motá se mi hlava a jsem malátná.

Tomáš

Ahoj, beru Tritico 5 dní,a stále den ode dne mám horší sex.Zrovna se snažíme otěhnotnět /teda to už delší dobu ale po Citalecu 20 mi to nešlo ejakulovat skoro vůbec!/ a lékařka mne ujistila ,že jí chlapi říkaj v AT Psychiatrické ordinaci,že po triticu mají normální sex.ale mě se ejakulace snižuje ,zmenšuje objem, oddaluje se orgasmus,až mám pocit že po tomto léku zcela vyschnu! Předem děkuji za všechny zkušenosti a rady především od můžů !! Jinak jsem bral ještě dlouho Mirtazapin 30. Před lety Neurol 1gram, byl jsem na něm závislej a byl jsem dlouho na léčbě..ale to je 6 let...

mato

bral som trittico 2 roky. problemy s ejakulaciou som nemal ziadne. prave naopak :). lahko som sa vzrusil a ejakulatu bolo viac, nez inokedy predtym. Testoval som to, a s davkou 2/3 som mal viac ejakulatu, ako s davkou 3/3. Vyssie davky som nebral. S davkou 2/3 som bol ale viac unavenejsi, depresivnejsi a akoby nervoznejsi nez z celou davkou. Ono sa to v tej sex. oblasti za nejaky cas u Teba upravi....

Mira
1x

Dobrý den čtu zde hlavně že Trittico zde spoustu lidí používá jako lék spojený se sexuální poruchou.Netrpím sexuální poruchou ale duševní ůzkostné stavy panická hrůza nejsem schopen pracovat jsem parasnojdní a podobně,Momentálně mám pracovní neschopnost a do 14dnů bych měl nastoupit z5 do zaměstnání.Mám předepsané Trittico stím že mám brát jednu třetinu ze 150mg,A podle potřeby si zvýšit dávku postupně až na jednu celou 150mg tabletu pokud se mi nebude zdát že spánek je kvalitnější má totiž i problémy ze spaním.Trittico mám kombinovasné do začátku z neurolem 1,0 půl ráno půl večer neurol je siln é návykové léčivo a mám ho napsaný jako první pomoc ale vždy spolehlivě zabírá.Někteří z vás tady píší že lék na ně působí dobře ale že ho berou již dlouhodobě myslím samozřejmě Trittico ne neurol.Třeba že ho někdo užívá 3měsíce hlavně mě ZAJÍMÁ jestli po dobu braní jste byli někteří z vás dma na neschopence nebo jste chodili normálně do práce a jak jste to zvládali při zaměstnání.Vykonávám celkem fyzicky i psichycky náročnou práci jsem Strojní svářeč a zámečník se státní i evropskou normou pro toto povolán í mnohdy vstávám brzo ráno tj 5 a domů se dostanu třeba až 19h což je mnohdy psichycky i fyzycky náročné zvlášť pokud proti vám ještě kolegové různě itrikují a hází vám všemožně klacky pod nohy.Nedokážu si představit že do 14dnů budu natolik fit abych byl schopný se naplno zařadit do pracovního procesu a čelik mnohdy i podrazům a špinavostem svých kjolegů.Prosím skuste mi poradit jestlik se takový tlak dá zvládnou s toutou léčbou a brát léky a trochu normálně fungovat na dále v práci.Děku za odpověď s pozdravem MIRA.pŘEJI VŠEM BRZKÉ UZDRAVENÍ A NÁVRAT DO NORMÁLNÍHO ŽIVOTA :)

Jarda
13x

Můj názor je určen těm, kteří mají problémy při užívání antidepresiv. Jakmile má člověk jakekoliv psychické potíže, jeho mozek se je snaží vytěsit tak, jak nejlépe umí. Jedná se o širokou škálu potíží - žaludeční a střevní potíže, zatuhlé svaly, nepřiměřené svalové napětí, vysoký krevní tlak apod. Tyto stavy způsobují další následné škody na organizmu - nemoce, bolesti, stupňování psychických potíží. Pokud stav přetrvává dochází k vytěsnění vnímání tohoto stavu, člověk necítí fyzické a ani jiné potíže.pouze je na tom psychicky stále hůř a hůř. Po zahájení léčby začne obrácený proces. To znamená, že vnímané potíže nejsou nové, ale pouze člověku začne pronikat do vědomí to co v minulosti předtím bylo vytěsněno a člověk prochází stavy, které by nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli. Vždy když to poleví a vypadá to, že už bude dobře, tak se v organizmu probudí další původně vytěsněný problém a tak se to v cyklech opakuje dál a dál. Pokud člověk s léčbou vytrvá má šanci na vyléčení. Celý tento popis vychází z mé osobní zkušenosti, léčba trvá léta a to co jsem prožil bych skutečně nepřál nikomu. Celkově je mi stále lépe a lépe a vidím, že důležité je vydržet.

Robert-Bratislava
5x

Od roku 2010 som užíval kvôli depresii a úskosti Citalec,po dobu šesť mesiacov.Môj stav sa oveľa zlepšil,pokiaľ sa nezačali prejavovať sexuálne problémy. Po prehodnotení faktov,doktorka nasadila ďalšiu liečbu s Escitalopram Teva,ktoré som užíval iba mesiac,lebo k sexuálnym problémom pribudli ešte ďalšie ako sú:Vysoký tlak 190/120,pulz 110,bolesti hlavy,nespavosť .......nasledovala ďalšia " liečba",s Trittico AC150.K tomuto lieku iba toľko:jed prvého stupňa.Po piatich dňoch užívania som myslel že umriem.Nekonečný vysoký tlak,mdloby,zhoršené videnie,nutkanie na zvracanie,silné bolesti hlavy...bol to horor.Nakoniec aj tento liek som vysadil.Momentálne som bez,a neviem ako ďalej.Mám obavy,že kvôli krátkodobej liečbe sa mi znova vrátia problémy.Prosím o pomoc,alebo dobrú radu. PS:Mám aj dobrú správu:Po vysadení všetkých liekov,som opäť chlap.

Emilim

Robert trittico je fakt jed prveho stupna.

marie
1x

Jardo díky za tvůj clánek který jsem si dnes přečetla,hledala jsem dnes na int a a tvé vyjádření k problému s AD bych zdaleka tak dobře neuměla popsat moc mi to pomohlo díky marie

lída
2x

Ahojky....já mám hroznou zkušenost s tímto lékem.Myslela jsem že zblázním...nikdy více..Měla jsem hrozné stavy a hlavně v noci ...měla jsem děsivé sny a vše jsem si pamatovala,navíc mi bylo strašně špatně.Jako by mi léky něco nabudily v mozku...dodnes a to je už rok od doby kdy jsem je přestala brát občas ještě takový stav mám.Když si na to vzpomenu tak se bojím usnout...Léky mi byli předepsané kvůli úzkosti a depresím a latentní tetanii.Neberu nic občes něco na uklidnění a snažím se být v pohodě..je to těžké ale radši takhle....

Emilim

Lida ja beriem 1/3 trittica na noc uz 2 mesiace, ale je to hrozne. Ako keby som mala narusene cele nerstvo v tele. Je mi cim dalej ,tym horsie, rada sa budim uz o 4, zaspim o12 v noci, stale sny, zle sa mi dycha, toci sa mi hlava, slabe nohy, uz sa to neda vydrzat.

Zaza
3x

Beriem tritico už niekoľko mesiacou,spočiatku len 1/3 a teraz asi mesiac 1tabletu.Stačí však málo,hádka s dcérou a ja som sa pokúsila o sebevraždu.Stačí málo a ja nechcem žiť a viem,že ukončím svoj život.Kríza trvá aj niekoľko dní,plačem a nie som schopná normálnych myšlienok,chcem zomrieť.Tiež som unavená a nechce sa mi nič robiť.Tieto stavy som začala mávať až po zvýšení dávky.Aj vy máte podobnú skúsenosť?Poraďte,ako ďalej,ja už nevládzem.

Milada
1x

Zaza- vyzkoušejte něco jiného: Amisulprid ( Deniban), ten je skvělý na blbé myšlenky, na plačtivost a nízké sebevědomí. taky způsobí, že si dceru nebudete " brát do hlavy" prostě vás to nerozhdí. Tyto léky se předepisují teprve krátce, v malé dávce jsou na dysthymii. Ať vás nešokuje příbalový leták, tam se uvádí schizofrenie, ale to je až v dávce nad 200mg, v této dávce působi na jiném mechanismu. Zajímejte se, možná bude právě pro vás vhodný. Tritico je pro seniory na spaní.

Lea
1x

Slyšeli jste někdo o novém léku na spaní? Lékaři o něm mluví v superlativech. Jmenuje se Valdoxan. Je to antidepresivum, užívá se na noc, upravuje spaní. Narozdíl od jiných antidepresiv se po něm vůbec nepřibývá na váze. Napište prosím, máte-li někdo zkušenosti s tímto lékem.

pat

Podivej se nekde na cenu Val. a pochopis. 8000 krabka, nebo kolik?...

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Projevila se u vás někdy spánková paralýza?

54%
46%
Zatím hlasovalo 57 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2021

Máte v rodině celiaka nebo dodržujete sami kvůli této nemoci bezlepkovou dietu? Pak možná víte, že některé zdravotní pojišťovny přispívají na vaši dietu. U kterých pojišťoven a v jaké výši můžete v letošním roce žádat o příspěvky?

Jak si užít Velikonoce a nepřibrat

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně.

Zvětšená prsa dokážou muže potrápit

Gynekomastie je jedním z důvodů, pro které muži vyhledávají plastického chirurga. Zvětšená prsa nevypadají mužně a znamenají pro muže mnohdy ostych nebo dokonce snížené sebevědomí. Přestože se jedná z velké části o kosmetický problém, lékaři nabádají k obezřetnosti.

Má vaše dítě zdravé nohy? Případné odchylky odhalí podoskop

Většina dětí se narodí se zdravýma nožičkama, přesto často může dojít k jejich postupnému poškození a deformitám. Podoskop je přístroj, který dokáže celou řadu potíží s chodidly u dětí odhalit. Včasná diagnostika a léčba pomůže tyto obtíže napravit a předejít tak případným problémům s pohybovým aparátem v dospělosti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.