Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

TRITTICO AC

Prosím máte někdo zkušenosti s tímto lékem?Beru ho již měsíc,jsem ráno unavená,nemohu se soustředit.Pomohl někomu výrazněji na deprese?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucka
3x

Ahoj všichni, beru Trittico 3 týdny a ted ten poslední týden se mi po něm objevila šííílená slabost svalů a motání hlavy. Kolikrát mi přijde,že ani neudržím třeba zvedlou ruku a nebo že mě neunesou nohy. A jsem po něm taková roztřesená,mám nejistou chůzi. Na jiné diskuzi o Tritticu jsem našla pár jedinců,kteří popisovali to samé. Myslíte,že to je opravdu nežádoucí účinek léku?? Máte s tím někdo také zkušennost a přejde to časem nebo je potřeba změnit lék?

Ivana
4x

Ahoj já mám to samé, jako kdyby mi odcházeli ruce, je to nepříjemný pocit, já ho beru 8 měsíců a už beru jen čtvrtku, protože mi to "gumuje mozek" a navíc občas hledám slova ... je to síla Tritica. Dobře se po něm vyspím, ale mám tak živé sny že si připadám jako v realitě, no nebylo zbytu, ale chemie je chemie a tak se snažím silou vůle přestat brát léky na minimum.

Martin
1x

Ahoj, mel jste nekdo bolesti bricha a silene nafoukly bricho po tritticu? Od prvniho dne, co ho beru mam s nim takovehle problemy, jinak v pohode, ale ta bolest bricha a plynatost je dost neprijemna...diky.m

Lucka
2x

Martine, občas mě taky bolí břicho a jsem nafouklá. Ale mě to začlo asi tak po měsíci braní Trittica,tak nevím jestli je to od toho. Ale nikdy dřív jsem s tím problémy neměla,tak myslím,že to souvisí s Tritt. Beru ho večer a skoro každou noc se vzbudím a bolí mě břicho a je mi trochu na zvracení,pak usnu a ráno je mi fajn.

MArtin
2x

Ahoj Lucko, ja ho beru uz skoro dva mesice a ta nejhorsi faze s tou bolesti je pryc, ale obcas se to na par dni vrati, jako treba ted...taky nevim jestli to je od toho, ale, stejne jako ty, jsem s tim predtim problemy nemel...porad proste neco...tak snad uz ti je lip...

Lucka
1x

Martine,mě už je fajn,bolení břicha už úplně přešlo a vůbec se celkově cítim dobře. No už bylo na čase (AD beru už 6 měsíc)

Josef
5x

Trittico by se nemělo jíst na noc nalačno, ale vzít si aspoň půl krajíčka chleba s pomazánkovým máslem, protože může dráždit žaludeční i střevní sliznice. Všechny tyto léky by se měly brát po jídle.

Ivana Peteříková

Nevíte, prosím, kdy po vysazení Trittica přestanou bolet klouby a slabost svalů? Děkuji za odpověď

Jirka Hornik
5x

Ahoj, jsem z Českých Budějovic , je mi 48 let, ale mám problémy s depresemi, se sexem, vzrušení a ejakulací a ztopořením.Doktor mi předepsal Trittico a tak nevím jak to bude dál. Myslím , že by mi spíše pomohla žena, ale nevím jak takovou najít. Pokud by se dívka, či žena podvolila se stejnými problémy si vzájemně pomoci, asi by to byla skvělá doplňující terapie. Můj email :[email protected]

riso
6x

ahojte wsetci.som zo slovenska a tiez sa rad podelim o skusenosti.trittico uzivam cca mesiec a zatial bez waznejsich wedl. ucinkov. Az na to ranajsie vstavanie a miernu malatnost.ale to spravy rano nejaky liek na povzbudenie.mne pomoze aj nejaka ta kavicka. Niektorym, ako som cital, trittico na spanok velmi nepomaha.podla mna je ako mozna pricina to, ze maju slabe davky (udavali 75mg balenie a 1 az 2 tretiny)ja som mlady 17 rocny student a mam 150mg a 2tretIny denne.a tym co byva tazko na zaludok skuste jest trittico po jedle. A este k tej ospalosti aby taka nebola-skuste si davat urcenu davku pred 21 hod. aby ste si zabezpecili dlhsy spanok

Misaaak
4x

Ahojte, beriem trittico uz tyzden. doktorka povedala, aby som bral 1/3 a potom zvysil na 2/3, ja chcem zatial vydrzat na 1/3. Dostal som ho na vecer namiesto denibanu, ktory zo mna spravil asexualnu bytost (sice pouzielnu, ale bez akej kolvek chuti alebo zaujmu - a to mam 22). Asi druhy den co som mal vecer trttico (19:00), som si dal pivko vecer cca 21:00, a potom som si precital tu na fore, ze mate zle skusenosti. Mne to neurobilo nic. Potom som sa totalne zosypal, ale to bol abstak z neurolu, ktory mi vysadila zo dna na den... Bral som 1/2 rano, 1/2 vecer. Lenze som sa tym 2x predavkoval a na to sa opil (odviezla ma zachranka). Mam tazke obdobie, takze neviem co mam prisudit tomu tritticu. Ale myslim, ze mne po nom nebolo zatial nic. Vela stastia.

sela
3x

Kdo bere tritico by si měl přečíst příbalový letaček kde je vše popsáno jak ho užívat.Na tritico se nesmí pít žádný alkohol a také snižuje krevní tlak a z toho jsou ty malátné stavi. Nesmý se dělat prudké pohyby a časem si na to zvyknete. Beru tritico už léta vlastně jak se začalo užívat a já byl první paciet u mé paní doktorky. Mám neurogení močový měchýř a tento lék začal účinkovat asi během týdne.Ikdyž ze začatku byl účinek lepší tak mě stále pomáhá.

doug
1x

cawte. chcem sa opytat ci niekto pribral z trittica ac 150?? a ake mavate najcastejsie vedlajsie ucinky.dik napiste prosim.

Helena
3x

Já jsem z Trittica taky zhubla, beru ho 3 měsíce, mám o číslo menší velikost. Nemůžu po něm moc jíst, hned mám pocit plnosti a je mi těžko. Prý se dává i při mentální bulimii - omezuje nutkání přejídat se, tak asi proto to hubnutí. Celkem dobrý bonus, když člověk vydrží ty vedlejší účinky.

Lucka
3x

Já naopak z Trittica zhubla. Ted se mi váha drží stále stejně,můžu toho sníst hromady i sladké a nepřiberu ani deko. Super vedlejší účinek!!:-))

mim
1x

zdravim...chcela by som sa, ci ma niekto skusenost s kombinaciou trittico 1/3 vecer pred spanim+ alkohol v nezistenom mnozstve+ nasledne rano tabletka po escapelle...znie to sialene...ale konkretne v ten vecer som trittico vynechala,pretoze som vedela,ze ideme s kamoskami oslavovat,akurat, ze rano som sa zobudila v cudzej posteli a nepamatala som si ani to,ako som sa tam dostala... preto som si sla preventivne kupit Escapelle nakolko som si vobec nepamatala, co sa v noci dialo...cely den mi bolo velmi zle, nevracala som,ale citila som sa pod psa..a vecer po oslave som si uz normalne vzala aj tretinku trittica..asi dva, tri dni po tom mi vsak zacali strasne stavy uzkosti, podobne tym, ktore som mala pred zaciatkom uzivania tritica a rovnako sa mi vratili stavy prerusovaneho spanku...moze to podla vas suvisiet s tym alhkoholom,alebo s uzitim escapelle?ci by som mala ist za svojou doktorkou, aby mi na to dala nieco ine,alebo to potrva iba chvilku a zasa bude dobre, to neviem...

fiflena
7x

já běžně kombinuju 2 dvanáctky navečer a pak si vezmu trittico - beru teda jen 50mg, a spí se mi nádherně, v noci se vzbudím jen jednou, akorát ráno v 6 se mi vstávat nechce. doktorka říkala, že když se budu chtít víc napít, tak si pak prášek brát nemám. jednou jsem dala asi 10 piv ale měla jsem pocit že nejsem vůbec opilá, jen unavená. spíš zkusit co člověku vyhovuje... třrba víno mi moc dobře nedělalo.

Josef
1x

Přijdeš o játru a zcela určitě budeš mít cirhozu. Horší kombinaci sis už nemohla vymyslet. Alkohol k psychiatrickým lékům nepatří. Je to s Tebou cvelmi špatné

lk
7x

Trittico se s alkoholem snáší poměrně dobře. Alkohol mírně zesílí jeho pozitivní účinek (budete spát subjektivně ještě lépe), ale několikanásobně také posílí jeho negativní následky. Důležitá je ovšem jedna věc - všechny léky, které blokují serotoninové receptory mohou způsobit nervová poškození, která jsou nevratná - svalový třes, tiky, silnou a nezvladatelnou nervozitu v oblasti solárního plexu. Tyto všechny příznaky se objeví pouze při silných dávkách a dlouhodobém používání nebo právě v kombinaci s pravidelným požíváním alkoholu. Proto není možné tyto léky kombinovat s pravidelným požíváním alkoholu, který jeho negativní účinky zesiluje. Pokud se alkohol konzumuje opravdu jen příležitostně, není potřeba mít žádné obavy. Pokud ovšem alkohol konzumujete při léčbě (ona to ale není léčba) Tritticem pravidelně, je to cesta do záhuby. Buď vynechte alkohol nebo se poraďte s lékařem ať vám napíše jiný lék.

Klára
1x

Zdravím, chtěla bych se zeptat, ohledně toho užívání Trittica s alkoholem. Psali jste, že alkohol s Tritticem hodně zesílí negativné účinky alkoholu při jeho pravidelném požití. Chci se zeptat jaká je asi maximální dávka alkoholu za den, který je přípustný při užívání Trittica. Mám totiž kamarádku, která teď bere Trittico, bohužel je ale zvyklá denně do sebe něco "kopnout". Pivo, pánaka slivovice, a nebo i 3 dcl vína. Je to už zdraví ohrozující hranice?.Ona sice tvrdí, že ji to nijak negativně neovlyvňuje, ale já nevím... Mám o ni vážné obavy. Děkuji, Klára

Mirek
4x

Tohle trittico skutečně dělá a proto podle svých zkušeností doporučuji přidat thiapridal 1-2 tbl aspoň ze začátku, potom stačí jedna. Chce to zkusit. Já jsem v pohodě. Připadně když se bere více Trittica, ubrat 1/3 tbl.. 1,5 tbl thiapridalu je asi jako 1/3 Trittica. Nelze hodnotit Trittico po několika dnech. Nežádoucí účinky většinou zmizí po 2-4 týdnech. Beru ho několik let

Mirek
4x

Tohle trittico skutečně dělá a proto podle svých zkušeností doporučuji přidat thiapridal 1-2 tbl aspoň ze začátku, potom stačí jedna. Chce to zkusit. Já jsem v pohodě. Připadně když se bere více Trittica, ubrat 1/3 tbl.. 1,5 tbl thiapridalu je asi jako 1/3 Trittica. Nelze hodnotit Trittico po několika dnech. Nežádoucí účinky většinou zmizí po 2-4 týdnech. Beru ho několik let

honza
3x

Ahojte. Jen jsem se chtěl podělit o zkušenosti s tritticem, Já si na něj nemůžu stěžovat. Z počátku byly nějaké nežádoucí účinky jako je bolest hlavy a pocit na zvracení, ale teď je to vše OK. Beru ho 7měsíců 150mg a jsem v pohodě. Fakt mi pomohl, což nemůžu říci o ostatních AD. Takže Vám všem přeju hodně šťestí a hlavně zdraví. Mejte se fajn. Honza

Míša
4x

Chttěla jsem se zeptat jestli někdo z Trittica ztloustnul......

Lucka
2x

Já z Trittica právě zhubla. A váha se mi ted drží stále stejně.

Lucka
4x

Mám stejnou pozitivní zkušenost. Taky beru 1/3 už 7 měsíců a je mi fajn. Moc mi pomohl. Oproti Cipralexu,který jsem vydržela brát pouze 3 týdny,dýl to nešlo.Měla jsem při něm příšerné stavy.

jarek
1x

jarek mám začit brat tritico mám pulsování v hlavě slabosti poradi někdo?

Lucka
3x

To by ti měl v první řadě poradit doktor. Ale slabosti a pulzování v hlavě jsem měla taky,kromě jiného. Trittico beru a jsems ním spokojená

asdf

Tyto prupovídky nic neříkají. Co je to pravidelně? Jednou týdně? Každý den? Pravidelně, každý druhý měsíc?? Nejspíše záleží také na tom jakou dávku člověk bere, navíc antidepresiva fungují u každého jinak.

Radka
1x

Máš pravdu AD působí na každého jinak,proto jsou tu tyhle stránky,aby ses dozvěděl,jak na každého Trittikáč působí,někomu dělá tohle,jinýmu toto a každý,kdo má nějaký problém ,tak si rád jejich zkušenosti s Trittikáčem přečte.Jo a slovo pravidelně ti vysvětlí tvůj cvokař,nech si to raději napsat,jde vidět,že už máš dost vygumovanej mozek!

Vlaďka
1x

Moc děkuji všem kdo sem dali příspěvky a zkušenosti s lékem Trittico. Alespoň vím co mně může čekat! Začala jsem ho brát včera 1/3 dneska vezmu 2/3 a uvidím co bude dál. Snad mi pomůže od nespavosti a depresí, které mně dost trápí. Horší je, že jsem doposud brala na noc 1/2 Lexaurinu a teď ho musím vysadit. Držte mi prosím pěsti...:-)

Emilim

Ja mam brat tritico teraz od pondelka, ale este som si ho nedala,1/3 mam naordinovanu. Bojim sa toho ,13 rokov som brala amitriptylin 1 na noc a poslednych 6 rokov k tomu rano 1 noveril a na noc 1/2 lexaurinu, lebo po noverile sa nezaspi. Po tychto liekoch som dostala zeleny zakal na oci, asi sa tie lieky brali velmi dlho, ten amitriptylin a lexaurin mi bol nasadeny v psych. liecebni, kde som bola na nastavenie liekov 2 mesiace. Velmi zle znasam vsetky AD, TAKZE TERAZ SOM UZ LEN NA LEXAURINE 3 DNI. tO TRITICO SA BOJI DAT, ALE MYSLIM, ZE ZACNEM TOU NAJNIZSOU DAVKOU A MUSIM SA DAT NA PEENKU, K VOLItym neziaducim ucinkom. Prosim poradte mi co mam urobit, dvojo liekov zo dna na den vysadene a je mi zle. Dakujem za kazdu odpoved. Emilia

Libor
1x

Ahoj. Beru to první týden a po třetím dnu mě zaskočila ztuhlost svalů ,bolest kloubů hlavně v nohách ,čím dále dojdu ,tím je to horší. Doufám že to přejde. Je to tím lékem,určitě.

lucka
2x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

Isabela
1x

Ahoj, zkus si vzít nějaká AD na den - ne nadarmo se říká jak ve dne, tak v noci.

lucka
3x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

eva
2x

jak jsi na tom dnes?...co užíváš a jak se cítíš?...jsem na tom podobně 22let nespím a "nespínám"-spím asi tak jako pes i přes všechny možné léky a jsem už totálně v ha...zlu .Byla jsi už ve spánkové laboratoři?...zkoušela jsi Tritico?Zolpinox?...a víš o tom, že to může být jen špatný přenost neurotransmiterů?......ozvy se mi na [email protected]

lucka

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

lucka
1x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

lucka
1x

Dobrý den,tak jsem tady nasla taky někoho,kdo má problémy jako ká,nevím,snad mám jěště větší,než kdo tady píše.Před 10 roky jsem začla trpět nespavostí,stavy úzkosti a silnými depresemy.Začala jsem Stilnoxem,přidal se k tomu Lexaurin,dávky se stále zvyšovaly a zvyšovaly,nebylo mi pomoci,dnes beru na noc 2 lexauriny a 2 stilnoxi a ted mi doktorka přidal AD 1/3 a později zvyšovat a ubírat Stilnox,ale sotva jsem to takhle udělala ,probudila jsem se ,do rana jsem nespala a cely den mi bylo jěště húře,přes den mi je hrozně,chodím od ničeho k ničemu,chtěla bych se z toho dostat ale zkoušela jsem brzo vstávat celé dny něco dělat a i kdybych si 5 dnů nevzala nic neusla bych ,tři dny jsem to zkoušela a výsledek byl takový,že jsem se změnila k nepoznání,sotva jsem mluvila,bolela mě hlava a chtělo se mi pořád plakat,celý svět se točil a celý můj živcot se mim vracel zpátky a tohle mám každý den,nevím kdy to moje trápení skončí,snad až umřu,tam budu spát věčně....snad..

Lenka
3x

Trittico beru cca 3 roky. Konečně se pořádně vyspim. Celý život (31) jsem měla problém se spanim, ale začala jsem to řešit až ve chvíli, kdy mému příteli došla trpělivost. V noci jsem ho trýznila ;) Postupně asi po 3 měsících jsem se dostala na 1 tabletu (75). Nevzpomínám si na žádné nežádoucí účiny a to dokonce ani když jsem Trittico začínala brát. Na noc si vezmu prášek, lehnu do postele, knihu do ruky a po přečtení 2. stránky knihu odkládám, jelikož už skoro spim. Někdy jí odložit ani nezvládnu. Když si prášek na noc nevezmu, nespim. Jsem s Tritticem maximálně spokojená. Problém je pouze se sexem. Nic mi to neříká.....Tentokrát je ale přítel trpělivý. ;)

Radka

Čau,přešla jsem z Rivotrilu na Tritikáč 150,snižování Rivka bylo dost pracný-po každém snížení abst'ák,ale zvládla jsem to,ted' mám jen Tritikáč,asi 3 měsíce a su v pohodě-spím jak mimino,nervy se taky daly do pucu,ale celý ty 3 měsíce jsem se nemohla vzrušit,takže jsem začala manžela odbývat,až jsme přestali úplně-prý si počká,až ho budu doopravdy chtít a né jen takový dělej,honem a spi! Tak jsem si říkala-hlavu si dám do pucu,ale abych skrz to nepřišla o chlapa.Bylo mi to líto.Po těch 3 měsících se všechno změnilo a já opět obšt'astn'uju svýho manžela a s chutí a ráda-však si to zaslouží.A to byly blbý 3 měsíce,takže nevím co dodat ke tvým 3 rokům,snad jen-to máš děvče blbý...

Ivana
2x

Radko a Tobě se sexuální apetit zlepšil jak jsi vysadila Trittico? A jestli ano, neměla jsi při vysazování Trittica problémy se spaním?

Radka
3x

Čau Ivi,pořádně si to přečti,s tritikem jsem neskončila,beru ho asi 4-5 měsíců,ale 1.tři měsíce to bylo bez chuti na sex,žádný vzrušení,nic.Po tom 3.měsíci,se ta chut' dostavila,vše je OK.Jenom snad mi vadí,že se mi zdá,že po tritiku hubnu,vždy jsem byla kost a kůže a ted' su ještě víc vyzáblá.Možná oplácanější typy žen tohle těší,ale my sušinky vypadáme dost blbě,přímo na reklamu na kostíky.Tritikáč beru na poruchu spánku,to mi zabralo snad po 1.podání,celkově se ten nervák ve mě zklidnil.Jestli máte někdo zkušenosti s úbytkem na váze,dejte vědět.Chcijen vědět,jestli se to hubnutí na nějaké hranici zastaví,nebo bubu za 2 roky strašit i anorektičky,díky moc.

Luca
3x

Radko,já jsem brala Tritt.rok a půl a za tu dobu jsem příšerně zhubla. 13kg,takže jsem ve finále vážila 51kg na výšku 170cm. Kosti mi lezly všude a na tvrdé židli jsem skoro nemohl aani sedět. Ted jsem 14 dní po vysazení,vše ok,bez absťáků a kila mi jdou opět nahoru.

ILada

Radko prosim te napis mi [email protected], jak si na tom ted?

Dita
1x

TRPĚLA JSEM OBČASNÝMI STAVY SE ZÁVRATĚMI,BRNĚNÍM KONČETIN,ZMATENOSTÍ APOD.LÉKAŘKA KAFKOVÁ Z NÁCHODA TVRDILA,ŽE JSOU TO DEPRESE A NAORDINOVALA MI TRITTICO.PO 4 TÝDNECH UŽÍVÁNÍ S VEDLEJŠÍMI ÚČINKY (NEMOHLA JSEM DÝCHAT A NEUSTÁLE SE MI HROZNĚ TOČILA HLAVA) NEPŘIŠLA ÚLEVA,ALE STAVY ŠÍLENÉ ÚZKOSTI A PANIKY,KTERÝMI JSEM PŘEDTÍM NETRPĚLA !!! TRITTICO JSEM OKAMŽITĚ VYSADILA,ALE PANICKOU PORUCHOU,KTEROU JSEM DÍKY NĚMU ZÍSKALA,TRPÍM DODNES (CCA 5 LET).

MONIKA
2x

Dito,to co popisuješ,mi také připadá jako problémy psychického původu.A Trittiko je 1. měsíc vážně dost silný kafe,doktorka ti měla na začátek naordinovat něco slabšího,třeba Coaxil a z něho pak přejít na Trittiko.Ten má sice 1. měsíc šílené vedlejší účinky,ale potom začíná pomáhat-aspon' teda já si na něj nemůžu stěžovat.Když si vzpomenu,co bylo před půl rokem,porucha spánku,deprese,úzkost a strach...A dnes?Všechno mě baví,mám ráda život a umím se opět ze všeho radovat. Ale každý jsme jiný a to co pomohlo mě,nemusí být dobré pro tebe.Žiješ 5 let v úzkosti a panice,měla jsi už dávno jít k psychiatrovi a vyzkoušet další lék a pokud ti nepadne,tak zase další,ale nemůžeš žít,tak jak žiješ,přicházíš o moc krásných věcí,tak do toho běž! Držím palečky.

pete

ahojte - začal jsem brát trittico po vysazení rivotrilu (což je šílenej lék, který svoji návykovostí roven tvrdé droze) a bohudík začínám opět normálně spát...zatím ale nedokážu odlišit absťáky po rivotrilu od vedlejších účinlů trittica...takže uvidíme (ale problémy po dlouhodobém užívání rivotrilu trvají i řadu měsíců a někdo se z toho ani nevyhrabe)

MILAN
1x

AHOJ. BERU TOTO A.D. TÝDEN A NECÍTÍM ZLEPŠENÍ. JEN DOST VELKÁ BOLEST HLAVY. AHOJ.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce