Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Obava z epilepsie

Ve svých 28 letech jsem měla epileptický záchvat - prvně v životě. Přitom si myslím, že žiji zdravě: nekouřím, nepiji, dodržuji životosprávu, cvičím. Z čeho jsem to mohla dostat? Je to nervového původu? Nemyslím, že mám nervové problémy. Dostala jsem antiepileptika - timonyl 300. Zůstanou mi nějaké trvalé následky? Myslím, že po záchvatu mám totiž mírné výpadky paměti. Vladana více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
renata palkoskova

přala bych se zeptat jestli se da nějak lečit.

renata palkoskova

přala bych se zeptat jestli se da nějak lečit.

renata palkoskova

přala bych se zeptat jestli se da nějak lečit.

renata palkoskova

přeji se zeptat jesli se da lečit.beru leky

Charon

Nejhorší je na epilepsii ,že rozbije celý společenský,rodinný ,pracovní život. Stačí být st. zaměstnancem a jste na dlažbě.Nedej Bože chtít řídit mopeda.To samé, udržujte paniku ,u lidí pojídajících léky s 10 lety bez záchvatu.Pak stačí cukrovková nevolnost,nízký tlak a už je zase důvod k hospitalizaci.Jednou je škatulka padoucnice a je konec se vším.Nikdo to neléčí, jen se to udržuje.Uzavřené kolečko s kterého není možné vystoupit.Obvoďák se vás rád zbaví a neurolog jen udržuje nemoc.Přitom vyšetření na více klinikách v mém případě ŽÁDNÉ ohnisko nikdy nenajdou.Záhadné.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce