Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jan Cidrych

Stando ,chápu ,že zde máš asi kamarády ale právě proto nekal vodu. Nejmenuj moji maličkost a já nebudu psát. nepotřebuji zde si utvrzovat své přesvědčení ,jsem schopen si své problémy vyřešit sám a kdybych hledal spřízněné duše ,tak ne zde mezi kuřáky. Nechci aby jsi se vymlouval ,že jsi začal kouřit kvůli mě . To si vážíš zde tolik té party ,že nejsi schopen mne zde nejmenovat? Vždyt kdyby se mi to neobjevilo na internetu s mým jménem nepsal bych .Tak se srovnej a drž zde svou partu ,nsad Ti za to stojí ,anebo se pletu?

anonym
1x

ty se vyloženě vyžíváš ve sbírání Cydrichovin, nejvíc ho provokuješ a pak zbaběle zdrhneš.

Standa

Velevážený neznámý a co bych měl podle tebe dělat? Udělal sem jen to, aby se o to někdo začal zajímat, jinak sem to nebral. Otravuje tu bezdůvodně a pravidelně. Když to vypadalo, že je to na slibné cestě, skutek utek. Ale od té doby ho ignoruji. Lze dohledat. Máš šanci, zbaběle nezdrhat a něco udělat sám. Třeba ho nejmenovat nebo jiným způsobem uklidnit. Třeba to pomůže. Bude tu i bezemne. Ale jestli mne chceš uvést na jeho úroveň, tak věz, že já tu opravdu dětství strávit nemusím. Ano sbíral sem jeho výroky, jelikož sem nevěděl, že je opravdu nemocný. Ale dochází mi, dle tvých připomínek, že je tu vlastně jenom díky mně, a že až vypadnu, vypadne i on. A už je to tu znova, "nejmenuj moji maličkost", kdy sem proboha já koho jmenoval, někdo už má krví podlité oči, že nevidí? Sbohem. Jenom bych rád věděl co jiného bych měl dělat, než odejít?

anonym

dohledáno,vždyť na mimulé straně píšeš že ho znáš už dva roky ,takže jak to je? A neurážej se hned a cyrdu se vyser.

Standa

Račte dohledat stranu 4. října 2010 12:43:32 Otázka měla znít - kdo ho tu nezná dva roky? Kdo neví o tom, že sem leze bezdůvodně pravidelně, jenom pro to, aby vyvolal nějakou hádku? Kdo to neví, ten je tu pouhých pár týdnů, ne-li dnů. A tuto osobu vůbec ale vůbec nezná. A jelikož ten jeho vpád obvykle končí tím, že se rozhádají všichni, proto volím klid. Jak už tady někdo nedávno připomněl, podobná situace už tu byla někde na straně 60. Jestli si to přečte i někdo shora, přimlouvám se, aby, když už nic jiného, bylo u každého příspěvku uvedeno aspoň poslední dvojčíslí IP. Aby bylo jasno, s kým je řeč. Jelikož tu někteří píší za dvě přezdívky.

irena

sraz je 6,11,v Chvalovicích u Znojma asi odpoledne.. Je to tak Megane?Když tak ten začátek upřesni. Emo, dej si www.idos.cz tvoje město a Chvalovice a něco určitě najdeš. Ivčo ty si to taky ještě nechej projít hlavou ,když jezdí ten Brňák.

anonym

už jsi to tu rozbil,kdybys sis toho vola nevšímal,tak zmizí sám.vidím to tak že se snažíš prosadit tu svoji diskusi.každý totiž ví ,že sem leze vyvolat hádku a ty se musíš chytit.A o demokracii toho taky moc nevíš.

Standa

Mysli si co chceš, je demokracie. Můj záměr byl pouze vyvolat reakci 17. října 2010 12:10:32 A to se mi podařilo. Myslel sem, že to je průzračné chování. Někteří nepochopili. "vidím to tak že se snažíš prosadit tu svoji diskusi" to jako proč? Mně z toho prachy neplynou jako někomu z tohoto serveru. A nikde se chytat nemusím. Už v roce 2008 sem pro lidi, kteří měli dost toho člověka, založil diskuzi na diskuzak.cz, lze nahlédnou. A hodně jich tam odešlo. Možná sou tam dodnes. Jenže to časem zpoplatnili, proto sem nabídl své nové možnosti nezištně. Kdyby to byla pravda a něco se tu dělo, a to už je jedno co, tak to netrvá tak dlouho. Kdyby tu "někdo" nevzpomněl tu abecedu, tak ani nevím, že se to děje i jinde. A tam si věděli poradit. Můj příspěvek z 19. října 2010 12:26:27 byl pouhou reakcí na to nic nedělání. Jinak takové výkřiky "A o demokracii toho taky moc nevíš." jsou opravdu konstruktivní. Stejně jako tu můžou bloknout mně, že se nevěnuji tématu, tak mohou kohokoliv. Není to příspěvková organizace ani samaritáni. A o tuto diskuzi strach nemám, tu tohle lidi zažili už několikrát, a pořád sou pohromadě. Jen ty vypadáš, jak čerstvě spadlý z nebe, nebo z PHC s.r.o.

Standa

P.S. tichá nápověda (děkuji) mi prozradila že sem se asi fiknul a je to na straně 260

Standa

ale já myslel něco jiného strana 57 a dále. Čas 30. března 2008 11:25:23 tam se to už těžko hledá protože ho mazali. Jinak jeho chování nemá s demokracií nic společného, obávám se že máte o demokracii zkreslené představy. Demokracie není nechat si srát na hlavu. V demokracii platí pravidla.

Jan CIDRYCH

Standa mysli si co chceš je demokracie .Tvá slova 14.října 13: 32 na moji adresu -zkurvený život demente kdyby tě nezavřeli tak chlastáš a hulíš doted. To je Tvá demokracie pane Stando? Tak byl jsem rehabilitován a byl jsem tam jako politický,za další ani ta posraná basa mne nezlomila a nezačal jsem kouřit .Co se týká tvého slovního vyjadřování "demente " atd svědčí o tvé nekultuře. Mám třeba chyby slovesné ale ty jsi chyba celý sám. Demokracie? Ty moulo nemáš právo si to slovo brát do té své špinavé tlamy. Ty zde vždycky vše jsi vyprovokoval.Četl jsem zpětně ,ale většinou ty jsi mne vyvolával. Jak je to zde dlouho jsem zde říkal at mne nenapadáš ,že já nemám zájem to zde kazit.Není ale den ,kdy mne sprostě nenapadneš i když nepíši. Hodně lidí odešlo a hodně lidí začalo znovu kouřit i ten Tvůj kamarád Ládínek hulí pořád .Tak mne neoslovuj ty nulo a dej zde lidem klid. Ty nejsi moc do party co? Všichni pochopili ,nepředhazovali mi jako ty neoprávněné zavření a sprosté nadávky od Tebe demente atd. DEMENT JSI TY SÁM .PŘESTÁVÁM SEM PSÁT I PŘES TVÉ NAPADÁNÍ ,JSOU ZDE LIDÉ ,KTEŘÍ SI CHTĚJÍ SLUŠNĚ PSÁT. MOŽNÁ JE DOBŘE,ŽE JSI ODKRYL KARTY ,ASPON VIDÍ JAKÝ JSI VE SKUTEČNOSTI. Já třeba provokoval třeba jako KDYŽ JSEM DOKÁZAL PŘESTAT KOUŘIT ,TAK TO DOKÁŽETE I VY .Na tom přeci není nic špatného .Těm slušným přeji hezké dny .

||||||||

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím malé porovnání z dostupných zdrojů - dílčí skore : cigarety 0 tvrdí 0-v červnu ho viděli alkohol 0 tvrdí0-nikdo nevěří vzdělání vyš... pátá třída obecná léčba-alkoholní 0 2 recidivy 0 přiznané2-nikdo nevěří léčba psychiatrická 0 1 mříže 0 1 stav klasický rozvrácený potomci ano-dle požadavků společnosti ano-odebráno ocenění denně pouťové diplomky chování standardní min. obtěžující odevšad vyhazován

Jan Cidrych
1x

Debílku z alkoholismus nekouřím 29 let a nepiji dohromady také 29 let. Opravdu svoloč může psát ,že mne viděla kouřit a pít. Svoloči ,kdyby jsem pil tak se dávno vezu .Vidíte ani nemusíte vy zde stačí z abecedy zdraví svoloč||||. Ta je všude. Otázka zní. KOLIK Z VÁS OPRAVDU NEKOUŘÍ .KOLIK TAKOVÝCH UBOŽÁKŮ BYLO CO MI NADÁVALO A VÝSLEDEK ? KOUŘÍ ZNOVU . Takže kdo je chudák? Musím se smát a je mi fajn .Stejně ta abstinence a nekuřáctví ,to je přátelé věc, čistý dech,čistá hlava a hlavně svědomí ,svědomí mám vůči SOBĚ ČISTÉ To je ta demokracie Stando a spol ,být k sobě slušný a vážit si sám sebe .Vy si sebe také vážite? Někteří jak tak koukám nic moc.

xy-xao

ty cidruchuv poskoku, nauč se nejdřív psát. A odpal na doktorku. Je ti tam bez cydry smutno? Má tam zákaz psaní! Stejně jako na odvykaní-kouření

Ivča

zdravím Vás všechny, Irenko kdybych měla tvého maila, tak ti písnu, ale autobusem já fakt cestovat nemůžu. Strašně mě to mrzí, ráda bych se s Vám sešla, tak třeba příště se udělá sraz někde v půlce naší malinkatý zemičky. Já jsem to ještě úplně nezavrhla, v neděli budu mluvit se synem i se snachou, tak uvidíme. Krásný zbytek dne a nekouříme!!!!! (ale chutě jsou)

irena

doufám ,že došel. Já bych navrhovala Brno ale zase co tam? Už asi blbnu, vždyť máme čas. Musím končit přesluhuju.

Pavluš

Lidičky všecky moooc zdravim ( hm krom jednoho)...to ách jo je kvůli tomu....zase celá stránka...popsaná....kvůli......blá...blá Tak co jak se jinak máme.....já musím říct že ta páteční akce byla úplně úžasně nejůžasnější....fakt supr.... cigarety necigarety...bomba.....nabitá energií.....a hurá dál....jen ten zub zlobí...prej moudrosti...spíš bolesti...:))))

Standa

Ahoj Pavluš, tak se pochlub, do pěti do pěti? :-D

Standa

Nemá někdo tušení jaký je v tom rozdíl? CHAMPIX 1 MG 56X1MG K Potahované tablety CHAMPIX 1 MG 56X1MG PO Potahované tablety CHAMPIX 1 MG 56X1MG Potahované tablety

Friduča

Ahojky, tak jsem zpět - 4 dny čistá...Chtěla jsem se ozvat, až po měsíci, ale rozhodla jsem se teď. Tak po třetí to snad dám :) Furt Vás čtu a držím Vám palečky !

Ládík

zdravím.

irena

vrátila se Friduč ,tak snad se vrátí klid do této diskuze. Co kdyby jsme pokračovali tak jak doteď, nevšímali si prudilů a nehledali stránky zpět, co kdo kdy řekla neřekl?!

Ivča

Fridu je tady a opět bojuje. Tak ti strašně držím pěsti. Já to mám dnes za 11 měsíců, ale stále je to boj. Asi nekonečný. Zdravím všechny stejně postižené a mějte krááásný den. Stando, netuším proč je to různě označené. Já jsem to zas tak nezkoumala. Hlavně, že mě to pomohlo.

Konča

i já tě velmi zdravím. Super zpráva a blahopřeji. Moc jsi tady chyběla. Ani já Stando netuším jaký je v tom rozdíl. Možná K - jako krabička a PO - papírový obal. Pavluš další těžká zkouška je za tebou - super, blahopřeji. Jo a nehulím. A ani se zatím hulit nechystám:-)

Konča

k dnešním 11 měsícům. Krásné číslo, za měsíc ti pošlu fanfáru.

Standa

Prolézal sem tu ty stránky a na lékárně sem našel i balení po 112 tabletách. Vědět to dřív, tak to kupuji. Kdo má stále někde courat po doktorech a lékárnách? :-DDD

Ivča

za gratulaci. Dnes ráno jsem šla před 8 hod. kolem Obchodní akademie a holky tam vesele hulily přímo před hlavním vchodem. Urazila bych jim to u tý pusy kdyby to šlo. My jsem dřív chodili kouřit za školu aby nás nikdo neviděl a teď už si s tím nedělají násilí. Co to pak dá dřiny přestat. Hrůůza. Stando, taky jsem už pak brala to největší balení, hned po tom startovacím, když už jsem měla jistotu, že to zabírá.

Standa

Ivčo, sem teď začínal podruhé a hned sem začal velkým, jenom sem to půlil. Teď už mám nakoupeno do začátku dubna. Tak to by nebylo, aby už to nevyšlo. Za mých mladých let si, nedovolily ani dospělé ženské na ulici zapálit, natož tihle adolescenti :-D

irena

Ivčo blahopřeji a za měsíc to bude asi na velkou chlastačku, to se zase všichni tady zhulákáme. Ifko, bohužel ten výlov padl protože manža má zase službu , táhne to kvůli nemocnýmu kolegovi každý druhý týden,A protože se kolega furt neuzravuje tak je ohroženej i sraz ale ten zvládnu i sama. Megane kolik máš už nahlášených lidí.? Stando v lékarně mají balení i 140x1g.

Standa

Iren, no tohle, a já se to dovím poslední. No pořád přemýšlím, že by u toho mohla být ta množstevní sleva :-DD

Friduča

Dobré ránko, já se spletla - dneska začínám šestej den :) Je toto možné :) Je to opět docela v pohodě, tak za den mám cca 2x nutkání jít a to vždy, když jdu s hafákem..Prostě zase zajeté rituálky... Ivče moc, moc gratuluju k jedenácti měsícům - závidím :) :) Všem vlastně, neb jsem se degradovala na služebně nejmladší :) :)

Konča

zatím nejmladší, tady jeden nikdy není prorokem:-)

Konča

taky jednou přijdou, že lehké s kouřením začít, ale přetěžké s ním skoncovat. Každý si na to musí bohužel přijít sám. Tak jako jsme si na to přišli i my:-( Irčo, jsem myslela že se na výlovu ústně domluvíme ten sraz. No ale co se dá dělat, uvidíme se až cestou do Chvalovic. My se v sobotu chystáme všichni. Tak snad nám vyjde počasí.

irena

skoro domluveni. V 13,25 nasednu do vlaku, v Brně to znám Zvonařka je naproti vlakového.Teď jsem dosala od Ivči recept na vánoční cukroví Mám doma velikonočního zajíce, tam se vejde dobrýho půl litru....to bude pralinka.

Pavluš

...jsem tu asi já ne...???.........nevim jen se ptám holky jak je to myšleno....))))) Stando do pěti jsem byla doma....spíše do půl páte hodiny ranní....5 hodinek spánku a huráááá do práce...no....začínám si zvykat....))).....je to bez cigár nějak snadší...asi nejsem tak přiotrávená... U nás přituhuje...tak jsem dnes vytáhle bundy a musim si udělat pořádek....a za chvíli sníh....jupííííí a já nehulim...tudíž bude jěždění mnohem příjemnější...hehe už se těším.... Už rozebíráme vánoční cukroví...no mňam....holky že mě pak dáte nějaké jednoduché recepty....já jsem totiž antitalent na pečení....ale né na vaření..:)))

Standa

Zklamal jsem, byl jsem doma dřív jak v těch 17:00. Nic se nekonalo :-( Ale možná jsem ulovil dalšího zobače CH. Na druhý den je to opravdu lepší, mně nebolívala tolik hlava :-)

irena

Pavluš ty už seš přece starej mazák. A co Morell, kde jsi se zasekl?

Pavluš

..tak takhle...no ták to potom jó... Já bohužel nikoho jěště neulovila.....všem se to moc líbí ale nikdo do toho nechce jít....radši se budou trápit....a oddalovat to...do álelůjááá...--jejich škoda....jak zdraví tak peněz...ani si už nedovedu představit že bych si měla doma s okna zapálit....nevim co jsem na tom viděla......fuj...už bych si nepochutnala... Tak nekouření zdar a pokračujem.....;)))

Konča

jsi už mazák. Ale pokud se k nám přidá Morrel, tak bude mazák i Friduča a štafetu "služebně nejmladšího" převezme Morrel. S recepty nepomůžu, já nepeču - již mnoho let, formičky vyhozené. Já kupuji již hotové cukroví.

Standa

řekl bych že Morrell to tak rychle nemůže zvládat, jeden den pro recept, druhý den mu to přivezou (obvyklý postup), možná zítra.

Pavluš

...tramtadadááááááááááá....taky gratuluji...a ať už ty hnusný chuťe tě nechají být................bo si je najdu a ať si mě nepřejou..;))))))

Friduča

Jo,jo - bohužel pouze služebně :) I když pouze ze své hlouposti...Ale je příjemný táhnout šestej den a ani se netrápit...Sice se nekoná euforie jako dřív..Všichni okolo si tak nějak zvykli, že nekouřím ( 10 měsíců je dost ) a tak jim to te´d ani nepřijde...Zatím si nikdo kromě maminy ani nevšiml... Gruntuju doma a vyvařuju, ještě mě čeká asi dvoumetrová hromada žehlení, ale už to nejde oddalovat...Ani si na cígo nevzpomenu :)

Megan

Ahoj všici. Tak ten začátek by mohl být v 17 hod. ve Chvalovicích v Bílém sklípku rodiny Adámků. Kdo pojede, tak Konča, Irena, Mona, Miloš, snad uvrtáme Lubana a ostatní. Miloš psal, že by vzal ještě bráchu a nějaký kámoše nekuřáky. Mona bere taky ještě nějakou kámošku a já asi Tumapa, kterej byl ve sklípku i loni. Kdyby jste potřebovali nějeký info, tak mi brnkněte na 604 533 034. Jo, spacáky nejlépe s sebou. Kdo nemá spacák, tak se dá přespat normálně v peřině, ale Adámkovi jsou raději za vlastní spacák kvůli převlíkání. Fridučo, vítám tě zase zpět. Jen vydržet holka zlatá kudrnatá:-) Mějte se krásně a hlavně nehulte. Lubane, co je s tebou? Ládíku, už tipni vajgla a přidej se k nám

Friduča

Dobré ránko, srazík se blíží, tak doufám, že budete hodně fotit, abych měla na co koukat :)

Konča

vždyť máš kurz fotografování nééé. Neříkej že nejedeš. Posílám blahopřání k prvnímu týdnu. Díky Meganovi teď študuju FB a věru moc moudrá z toho nejsem:-( Jak jsem se nechtěla registrovat, tak už tam jsem skoro 2 hodiny a tápu v tom. Snad to má šedá kůra někdy pochopí :-)

Ivča

a zdavím. Nějak nestíhám, tak jenom v rychlosti. Nekouřím stále, nezřízeně žeru stále, piju stále a stále držím všem palce. Takže nic nového a jdu zas makat. Mějte krásný den.

Konča

jsem tu měla klienta, který včera zrušil své auto a pouze díky cigaretě. Několikrát se otočil přes střechu a měl velké štěstí, že se mu nic, až na pár škrábanců, nestalo. Vyhodil vajgla z okýnka a podíval se za tím vajglem. Když se vrátil pohledem zpět už byl na krajnici a vzápětí se začal točit. Začala jsem s agitací, ukázala tabletky a vysvětlila co a jak. To cigáro ho stálo nejenom auto, ale málem život.

Friduča

Děkuju za gratulaci, zatím jsem kromě permanetního lákaní svého muže - nemusela odolávat...:) Ale snad to bude v poho... Ivko, já nepojedu - je to za chvilku, je to daleko a vůbec..Možná se mi zblázněj kladiva a na poslední chvilku se rozhodnu :) Jede někdo z PHA ?

Pavluš

...Končo takže studuješ...no tak se tam uvidíme.. já na ten srazík také nepojedu...je jěště brzy na mě..jsem prd nekuřák..je to teprve 53 dní...snad na ten další....

Konča

od rána v tom leží, ale moc to nechápu. Měla jsem Fridu i s fotem jako přítele... a najednou je fuč. Vůbec nechápu proč?????? Jsem už na tyhle novinky stará. A taky netuším, proč tě Pavluš už nemám v přátelích.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce