Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ema

Myslím na to, že zajtra pôjdeš na zraz ako starý nefajčiar, ubehli tie mesiace ako voda.

Konča

. Mysleli a drželi jste mi palce moc dobře a já za to móóóc děkujííí. Nekouřila jsem. Byla jsem nadopovaná šampíkem, ale chuť stejně byla - když jsem na ty kuřáky viděla přes okno, bylo jich nakonec víc než manžel a jeho sestra. Udělali kuřácký kroužek a dokonce tam s nimi byli i nekuřáci. Ale já tam mezi ně raději nešla. Ale ve spánku se mi zdálo, že kouřím. Kaka nepojede, má nemocného synka. Všechny vás moc pozdravuje a bude na nás myslet. Lubanovi jsem psala maila, ale zatím se mi neozval. Irčo, koukám, že si cestou budu muset nějakého supermana sehnat:-DDDDDDDDDD Spacák už mám doma připravený.

Mona

Tak jeden z posledních mých příspěvků před srazem. Včera večer jsem v lékárně koupila Alku Seltzer. Kdo to nezná,tak je to něco po opici. Nic se nebojte,vzala jsem toho radši víc,aby bylo pro všechny. Tak v 16.00 mám být u Megana. Kdybyste pak někdo potřeboval ze Znojma do Chvalovic,tak pro vás sjedu. Ozvěte se 603 43 77 23. Zatím čau a nehulte!!!!

Ivča

jsem moc ráda, že jsi to ustála. Taky jsem na tebe myslela a věřila jsem Ti. Nějak nestíhám moc psát, v práci je frmol. Zítra si to moc užijte, ať Vám není moc špatně. Dám si doma taky do nosu a budu na vás myslet.

irena

taky zdravím a poslední informace. Ifko v sobotu 13,25 jsme s manžou na nádraží v PV, nakonec se rozhodl že radši nepojede autem ,aby si víc užil. Dofám, že neva ,že si ho beru s sebou (ať mi potom nezávidí) Už se moc těším ,

Konča

Irčo, já ti závidět určo nebudu:-) já přece budu mít supermana:-D, abys náhodou nezáviděla ty:-DDDDDDDDDD A má recht, že nebere auto. Já si dnes ještě neptevřela FB jdu na to.

Pavluš

..všici parádně..ten srazík...:) Končo já věděla že to dáš...:))).................jsi nejlepčejší...;) Jinak to co psala Mona že koupila....budu pak po vás chtít podrobnosti jestli to funguje...jestli jo...tak to bude super..:))) Tak si dejte do nosu....jen ten alkohol...a ať vám neni teda špatně když budete mít ten inštrument na tu opici....:)))

irena

asi jsem to blbě napsala :manža ať mi nezávidí ,ne ty.

Konča

nene tobě závidět nebude.

Konča

Luban. Bohužel taky nepřijede.

Friduča

Taky Vám přeju, a´t se vám to pěkně podaří..o čemž vůbec nepochybuju :) Budu na Vás myslet, hodně fo´tte a pak to někam dejte - né jako Megan..:) Dodnes nikde nic, že lupmpe:)A já pokud budu připravena se na Vás budu těšit na jarním srazíku...

Megan

Fridu, tak snad to tentokrtáte vyjde a dám to na net. A ty už konečně nehul Fridučáku opičáku:-)

Konča

foťák neberu. Ale můžu ti poslat MMSku. To nebude žádný problém:-)

Ivča

a tady je mrtvo. Pokoušela jsem se Konče dovolat, ale žádný ton, nic ,bylo to úplně hluchý, tak tam asi nebyl signál. Jsem Vás chtěla aspoň pozdravit. Tady je hnusně, prší, ani psovi se nechce ven. Tak pěknou neděli. Ti co flámovali, tak bude střízlivět a my ostatní relaxovat. A nekouřím.

Monas

Jako první hlásím,že srazík se mimořádně vydařil!!!! Už je naplánovaný další-jarní na téže adrese,ovšem,my silnější jádro jsme rozhodli,že nebude na dva dny,ale na tři s dlouhou 10 km procházkou a lázněmi...Více později,bylo to náročné a já dorazila domů před půl hoďkou...

Mona

No opravdu to bylo asi náročné, jak je vidět viz minulý příspěvek Monas a Srazílk!!!

Friduča

Ahojky, tak já teď taky teprve vylezla z pelechu i když jsem nebyla v Chvalovicích :) Meganovi děkuju za telefon i za fotečku, alespoň kousek jsem Vás měla :) :)

Friduča

Oprava - fotečka byla od Konči - jsem popleta :)

Megan

Přátelé, kamarádi, tak srazík byl opravdu úplně suprovej a strašně moc se mi to líbilo. Největší překvapení byl Ládík, který dorazil. Všechny moc pozdravuji a už se těším na jaro. Mějte se všichni krásně a čau.

irena

nazdárek všichni ...to jsme si krásně zachlastali .....bylo to moc príma ,manža všechny zdraví a je z vás nadšený....já taky. mám velikou prosbu napište mi číslo na paní Adámkovu, já tam nechala obaly od spacáků a měla jsem je vypůjčené. Děkuju!!!

Konča

Jestli jsi tam ty futrály nenechala schválně, aby ses mohla vrátit:-DDDD Manžu též zdravím - dobrej parťák na pařby:-DDD

Mona

:-DDDDD

Konča

Srazík byl suprovej. Břišní svaly mi od smíchu bolí ještě dnes. Flašky jsem dovezla domů celé. Snad to víno nedostalo po cestě šok, aby se mi nevysráželo neb ho chci dát pod stromek na vánoce. Vínovice uschována, tak snad na ní muž nepřijde. Dost čuměl na kníračskou etiketu na flašce s vínem (my měli celkem doma 4 malé knírače - 2 fenky a 2 psy) . Jo a stále nekouřím:-)

Ivča

co nezapařili. Důležitý je, že jste si to užili a že nikdo neumřel na kocovinu. To já bych určo umřela. Umírám po každém flámu. A ještě cestovat busem, to bych asi nezvládla. Jsem slaboch. Ale hlavní je, že stále nehulím. Krásný den a týden.

Konča

vína nemá nikdo kocovinu. Už se těším na fotky:-) to bude NÁŘEZ. Já udělala mobilem celkem 3 fotky a jedna stojí za to:-DDD

Mona

Fotky už mám stažený v počítači doma. Až dnes přijdu večer,dám je na rajče. Jou dobrá,akorát uzený bylo rozmazaný...

Megan

Ing. Jiří a Anna Adámkovi Chvalovice 33 669 02 Znojmo tel.: +420 515 230 144 mob.: +420 604 209 388 Už se taky těším na fotky. Tak se mějte všichni krásner. PS okamžitě bych si to zopakoval. PS 2, Fridu, prej se zapíráš do telefonu:-)

Konča

Vidím, že jste si s Ládíkem pokecali:-) Tady u nás příšerně leje. Ještě že nám vydrželo počasí včera.

irena

díky už je všecko vyřízený a p. Adámková Vás všechny ještě jednou pozdravuje. Je neskutečně ochotná pošle mi to poštou , asi ji pošlu novou bambulku pro manžela.Červenou.

Konča

už jsi vzhůru???

Konča

obědě ke kterému bych si Irenko dala tvojí naloženou ačokču, abych si trošku vypálila chuťové buňky neb bych jedla a jedla a jedla.....

irena

..až příští rok. Dnes nám odpoledne přidali (ONI) nějakej radiační seminář skáču radostí. Ale nehulím.

Konča

nahrhni, že znáš pro semináře skvělé místo ve Chvalovocích:-)

Frifuča

Ahojky, tak mám další den čistej, ale číslo vám řeknu, až se dostanu na měsíc...Dřív to snad vůbec nemá význam... Megane - houbeles ! Nikdo mi nevolal..Je tedy pravda, že ten týden co měl volat jsem měla jeden divnej hovor - nebylo mu vůbec rozumět a já koho voláte ??? A dotyčný - neteř, nebo tetu ( už si to nepamatuju )..tak jsem řekla, že je to omyl :) Jinak jsem žádnej hovor neobdržela... Mail jsem taky začala hledat až po Ivčině upozornění ...Nu a byl ve spamu :) Takže te´d už vím, že musím hlídat i spam, neb mi to tam padá - vypadá podezřele :) No ani v dnešní době nejsou komunikační kanály spolehlivé :)

Konča

škoda, žes nepřijela. Byla vééélká sranda. Mohlas klidně vzít manžu s sebou. Popelník byl venku před sklípkem.

Ahoj

všechny. Ano Konči, již jsem tu, již jsem rozmrzl, tak snad začnu fungovat. Jo Fridu , neber si to tak. To víš , starej "hipík" a tomu se těžko rozumí. To nebylo, znáš teu, ale fridu ? Neboj. Ozbrojené složky mě za to hned potrestaly. Zatím. Dal jsem si dnes výpověď, jak jsem slíbil, a vypadá to, že tento týden nebude přijímat nové zaměstnance. Již mám za sebou "prágl" (píši to dobře?) a jdu se chvilku natáhnout. Zatím. Borci nekuřáci.

Konča

je vidět, žes na Moravě pochytil ten správný přízvuk:-) Takové kruté potrestání sis fakt nezasloužil. Jsem tě velmi litovala.

Ládík

Hlavně jsem se choval, jako správný občan České republiky, nekladl jsem odpor, spolupracoval a proto nemusely na mě být použity chvaty a hmaty. To je sranda Megan. Mějte se dobře. Já si jdu udělat ochutnávku Andrééé. V "Práglu" mě nasadili antibiotika na záněty, tak než si dám první prášky, tak bude chutnání.

Ládík

Fakty. I před domovem jsem si dal , dle koloritu Moravskou klobásu (já ji nesmím, ale když mě nikdo neviděl, tak co. A ještě v deset večer jsem jsem stále tvedil, jsem tú a podo. Pak jsem usnul, ona to byla fakt dálka, dalo mě to zabrat. Ale zase, takové hodné a slušné lidi potkat, to za to stojí. Mějte se, lidi se zbláznili. Za celý jsem neměl jediný telefon a teď během chvilky, zrovna , když mohu psát, tak snad již pět

Konča

to lehké:-( Snad ti bude chutnat a nebudeš mi nadávat co jsem ti to doporučila. Stejně mám takový pocit, že jsem ti říkala, že budeš spát s námi v prvním patře.

Konča

jsem tu po studiu taky zůstala. Nějak jsem si nedovedla představit, že se musím vrátit na západ naší republiky.

Ládík

Konči, ještě Ti neřeknu , jak chutná andréé. Rozhodl jsem se nakonec pro to čiré. Dobré, to mohu. Jen kdybych viděl, jestli se ty cévy rozšířily. PS: možná říkal, z toho si nedělej hlavičku. Já sú normál, jen ta úchylka na ty smrady.

Konča

teď potrestáme spolu Megana - pro něj už nezbylo, prý je to z meruněk - nevím dostala jsem ji. Tenhle lék cévy spolehlivě roztahuje:-)

Ládík

Ne Megana , netrestat. Naopak. Obětoval jsem se a druhej panák je na jeho zdraví. Jen , aby se ty cévy nerozšířily moc a měl jsem vůbec tolik krve.

Konča

tys mě tak navnadil, že si asi půjdu pro fernetka. Toho, co jsem dovezla zpět domů už nemám - včera jak jsem dojela dom, tak se vyslopal:-(

Ládík

to můžeš. Vždyť i pan vinař pije frantíka.

Konča

tak jdu pro něj:-)

Ládík

Tak pustím telku a hlavní zpráva : největší objevená výrobna marihuany v Čechách přímo ve středu Třebíče. A Megan s námi ve sklípku. To jsou věci.

Ládík

Oni na Nově ani nevědí, že Třebíč je již Morava.

Mona

máte to tam!!!!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce