Inzerce

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce
Odpovědi
Leňule1 poděkování

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s cipralexem v těhotenství?

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. května 2009, 09:42:12

terča

zdrarec dnes to bodu 3 tejdny co papkam cipralex vcera me bylo sakta celkem fajn zadny stavy uzkostny jen tak lehky ze by to zaclo ucinkovat uz!!SBOHEM PP doufam ze bude jen a jen dobre tadle nemoc me ubijela 5 mesicu a ted konecne zlepseni teda vcera za poslednich 5 mesicu!!!chci zit jako driv uz konecne

14. května 2009, 06:20:28

sos1 poděkování

Ahojky lidičky, chci se s Vámi podělit o zkušenost. Cipralex mi pomáhá, ale pokud někdo není příznivcem jiných léků, jako neurol, opravdu výborný je sirup z šišáku(já ho mám z bylinkářství - výrobce Valdemar Grešík)3 krát denně 20 kapek. Potom můžu doporučit sníst denně 5 vlašských ořechů, důležitá je pravidelnost. Samozřejmě ze začátku léčby se to bez neurolu nebo podobného léku neobejde, ale časem pokud Pokud máte někdo jinou dobrou zkušenost, dejte vědět.

17. května 2009, 17:36:14

alima1 poděkování

Ahojky lidičky! Jsem takový složitý případ. Měla jsem brát ZOLOFT , lékař mi ho předepisoval asi 5 měsíců, ale já to nebrala, ale potíže samozdřejmě byly pořád, tak jsem si stěžovala, teď mi předepsla cipralex, mám ho začít brát, jestli se panické stavy a úzskostné stavy a sociální fobie nezlepší, ale je tady jeden problém, když si přečtu příbalový leták a nahlédnu do diskuze - nemám odvahu začít nic brát takového. Lékař si myslí, že lék užívám.Beru již 12 rokem 1mg Neurol asi tak 3-4x denně, jsem na něm už závislá. Tak, když bude nejhůř, tak si přidám neurolu.Nebo může mi nikdo pomoci, jak začít a nebát se? To bych nesměla chodit ani do práce a řídi t auto. Děkuji a všem přeji hezký den.

23. května 2009, 18:24:39

alima

Co to znamá, že příspěvek byl moderován????

26. května 2009, 19:25:14

amálka

Naše babička je stará dáma, která má mnoho let obtíže se žaludkemk, a chropnický zánět slinivky břišníů V současné době trpí těžkou depresi po zápalu plic, a téměř nespí.Anhtidepresiva zkoušela Seropram, Seroxat,ale již po l/4 tbl. celodení obtíže se žaludkem, zhubla 6 kg, má 44kg.můžete mi říci, jestli někdo z Vás má zkušenosti s Cipralexem po sedumedesátce.??

30. května 2009, 18:47:02

moudro5 poděkování

Tento lék je selektivním inhibitorem zpětného vychytávání serotoninu, jehož hladina je důležitá k udržení nálady. Nevyléčí depresi, pokud trvá její příčina, ale umožní kvalitnější život. Nástup je různý. Někdy až děsivý - obvykle zhoršení příznaků. Trvá to až tři týdny. Je dobré zkousnout zuby a překonat to. Někdy člověk může mít pocit až ztráty soudnosti a rozumu. Ale zmizí to! Je třeba minimálně půlroční léčba po zlepšení stavu. Organismus na zvýšenou hladinu serotoninu reaguje zmnožením počtu receptorů. Lék není třeba vysazovat postupně, i když to není na škodu. Lék je nenávykový. Chce to čas! Je třeba lékaře, který má zkušenost. Po prvních pár týdnů je možné úzkost překonat benzodiazepiny. Nejméně zátěžový je oxazepam nebo tofizopam. zde jsou lékové interakce s SSRI zanedbatelné. Takže: vydržte - chce to čas. Kritický je první měsíc. nechoďte na sluníčko, vyhýbejte se výškám a berte raději ráno. A vysazení se nebojte. jde o moderní antidpresivum. Čím déle budete užívat, tím je vysazení méně ryzikové.

1. června 2009, 11:24:17

Daniela

Dobrý den.Užívam cipralex 5 den a začli mi u toho mírne bolesti hlavy,Chtěla jsem se zeptat,jestli měl někdo podobný problém,a jestli bolesti hlavy ustoupili.Děkuji

2. června 2009, 15:43:22

Růženka

Ahoj,cipralex beru druhý den a vím,že na jeho

3. června 2009, 08:35:36

Růženka

Ahojky,cipralex jsem vzala po druhý a vím,že ted musím čekat,jen doufám,že zabere co nejdřív.Včera jsem vzala frontin a měl vedlejší učinky,myslela jsem,že to nepřežiju,už ho nechci ani vidět!Doktor mi předepsal jiný lek,ale kašlu na něj,budu brát jenom cipralex a věřím,že to zvládnu.

3. června 2009, 08:50:35

terča

ahojte me cipralex nesedl po 6 tydnech brani zadne ucinky dobry na PP tak me doktorka dala strasi AD tak uvidim jak to bude ted

4. června 2009, 06:12:52

Dalibor

Ahoj, byl jsem na Cipralexu 1,5 roku, zlepšení bylo, ale čekal jsem více. Nyni jsem přešel na Wellbutrin, mám ho teprve týden. Mám strašná závratě, hlavně při prudkém pohybu očí, Četl jsem v této diskuzi, že s tím měl někdo také problém. Nevím, zda je to tím, že jsem přešel během 3 dnů z Cipralexu na Wellbutrin bez vysazovací doby, nebo to prostě dělá ten nový prášek. Kdo má zájem, tak zde ht tp://www.ordinace.cz/diskuse /12/3187/?forArticle=0&page=2 popisuju zkušenosti s přechodem. Jinak po Cipralexu jsem přibral 12 kilo, paráda :(. Chuť na sex se trochu snížila, ale zas ne tak hodně. Déle co jsem zde četl, tak mně byl doporučeno místo Neurolu použíívat Lexaurin. Prý to tolik nemasakruje mozek :). Držím všem tady palce, není to jednoduchý a příjmený boj.

9. června 2009, 00:19:42

Martin

Ahoj. Cipralex jsem dostal díky silnýmu stresu a protože jsem nebyl schopen odpočívat. Jedl jsem ho asi rok a pohoda. Potom jako by přestal zabírat. Lékařka mi tedy napsala Argofan, poslední generaci. Asi po třech dnes jsem dostal křeče do žaludku, světloplachost a celkově jsem byl při svých 190 centimetrech výšky naprosto KO. Zatnul jsem zuby a snažil se to překonat. Po cipralexu jsem přibral skoro 20 kilo. Po 14 dnes užívání Argofanu jsem už nemohl ani spát a bylo to horší a horší. Lékařka mi tedy napsala Wellbutrin. Zabral asi po 14 dnes a parádáááá. SUper pocit. Neměl jsem deprese, ale hnusné úzkosti. Asi po roce se účinek opět snížil a tak mi lékařska zvedla dávku Wellbutrinu na 300 Mg. Cca po 14 dne jsem byl zase ok. No a jím ho v této dávce asi 7 měsíců. Za 4 měsíce jsem zhubnul o těch 20 kilo které jsem přibral po cipralexu. V průběhu jsem párkrát dostal oxazepam, nezabíral mi. Xanax úžasná uleva, ale strašné děsivý závěr. Nechci o něm už ani slyšet. Wellbutrin je fajn, naprosto žádné vedlejší účinky, netloustnu, spím v pohodě a hlavně je mi lépe a od té doby co jsem začal ještě pravidelně cvičit je mi fážně fajn:)

19. listopadu 2009, 18:14:02

Eva

Také jsem brala Cipralex 1,5, žádné vedlejší účinky jsem neměla, ani na začátku, jako bych nic nebrala. Nijak zvlášť nepomohl, jsem možná klidnější, ale problém s nespavosti nevyřešil. Přibrala jsem 13 kg, hrůza. Přecházím na Wellbutrin.

15. ledna 2014, 20:19:56

Kristina2 poděkování

Ahojte,já beru Remood,jsem s ím zadobře.Manželovi neuroložka předepsala Cipralex,po druhé tabletě si vsugeroval veškeré vedlejšáky,že bych ho kopla.Je to sice má láska,ale tohle žene do extrému.Poradíte mi,jak mu pomoci překonat ty obavy,prosím

11. června 2009, 11:59:53

Kristina

Ahojte,já beru Remood,jsem s ím zadobře.Manželovi neuroložka předepsala Cipralex,po druhé tabletě si vsugeroval veškeré vedlejšáky,že bych ho kopla.Je to sice má láska,ale tohle žene do extrému.Poradíte mi,jak mu pomoci překonat ty obavy,prosím

11. června 2009, 12:01:02

terča

JA BRALA CIPRALEX 6 TEJDNU NA pp ale nesedl me vedlejsi ucinky desne tak me pani doktorka predepsala starsi AD a jsem celkem v pohode uz cipralex uz nikdy vic

12. června 2009, 17:14:19

dada

Dobrý den. Cipralex beru měsíc a je ze mne jiný člověk. Ano, v noci se potím, orgasmus jsem měsíc neměla, ale mohu volně dýchat, mám výbornou náladu celý den, nic mne nerozhodí a po dvou letech v noci spím. Nikdy předtím jsem žádné léky nebrala, proto jsem se velmi obávala, jak je budu snášet. Jsem velmi překvapená pozitivním dopadem tohoto léku na moji psychiku, kdy se mi ztratili veškeré obavy a úzkosti, kterými jsem poslední dva rozvodové roky trpěla. Všem přeji, aby jim pomohl jako mě.

15. června 2009, 15:56:18

witunka

brala jsem cipralex +trittico 2 roky bez vedlejsich ucinku. No mozna jsem trochu pribrala a cesta k vyvrcholeni byla sice delsi ale manzelovi to rozhodne nevadilo :) pak jsem v klidu ukoncila lecbu a zacli jsme se pokouset o miminko, coz se nam brzy podarilo. ted jsem v 8 tydnu tehotenstvi a prave se mi rozjela tehotenska deprese, viz. google.Takhle zle mi nebylo ani tehdy, ty uzkosti a jejich projevy... takze opet zacinam na 5mg cipralexu denne + oxazepam nez zacne pusobit. Tehulky se nebojte, lepsi mamca v pohode nez neuroticke detatko , laktacni psychoza a podobne hruzy :( pravda je ze kazdy jsme jiny a na stejny lek reagujeme jinak, ale proto jich je tolik aby vam dobry psychiatr pomohl nalezt tu nejlepsi kombinaci... hodne stesti

16. června 2009, 17:35:40

Tina1 poděkování

Ahoj.Taky ho užívám už několik měsíců a opravdu neřeším blblosti, cítím se tak nějak nad věcí.Dříve jsem byla ze všeho vystreslá,teď pohodička.Když jsem s užíváním přestala, zase se stresové stavy objevily,Takže zase beru jeden denně,žádné vedlejší účinky,nic.Vřele doporučuji, Tina:-)

21. června 2009, 14:17:45

terča

ahojte ja brala cipralex 6 tejdnu na pp ale bohuzel me nesedl nezadouci ucinky strasny ted me psychitricka napsala coaxil ale ten me taky nesed moc teda prosti tejden jdu na kontrolu tak dostanu urco neco noveho

24. června 2009, 11:18:40

Eva B.2 poděkování

Ahoj, měla jsem 2 roky stavy na omdlení,nemohla jsem do obchodu, nikam mezi lidi, pak mi bylo špatně i doma. Veškerá lékařská vyšetření byla v pořádku. Pak mi lékařka - neuroložka předepsala Cipralex. Začala jsem 1/2tabl., ale bylo mi hrozně zle. Tak jsem to vysadila a šly jsme na to jinak a to DOPORUĆUJI : 14 dni jen 2xdenně 1/2tbl. Lexaurinu pak přidat 1/4 tbl. Cipralexu a zhruba po 10 dnech zvýšit na 1/2 tbl. cipralexu, pak po dalších 10 dnech na 3/4 tbl atd. až do celé tablety. Pak se sníří Lexuarin na 2x denně 1/4 tbl.a podle stavu pacienta se vysazuje postupně. Noční můry, stavy třesů a stavů na omdlení prakticky vymizely, chce to čas a trpělivost. snad moje zkušenost někomu pomůže. Jo a určitě Cipralex brát ráno a můžete přidat vitamíny skupiny B. Držte se pa Eva

24. června 2009, 14:24:41

Alenka

Ahoj všem, beru cipralex 10 dní a mám po něm tyto vedlejší účinky-příšerná únava, nechutenství-vůbec mi nechutná jíst, musím se nutit, třes, a vrzání zubama, dále orgasmus ne a ne přijít, vypadá to, že už jo, ale pak nic, ale to mi nevadí. Dále bolest břicha- jako když máte trému, ale to prý může být vina deprese a paniky, kvůli které jsem začala cipralex brát, a až začne lék po dvou týdnech účinkovat, stav se změní, takže se to snažím vydržet a nevysazovat. Zdravím a všem přeju hodně štěstí

23. července 2009, 12:29:12

Ala1 poděkování

Ahoj chtela jsem se zeptat po jake dobe nastupuji ucinky cipralexu.Beru ho uz mesic a pul,ale furt mam mravenceni po tele,a obcas tezko od zaludku.Myslite ze mam jeste vydrzet nebo prestoupit na jine prasky.Doktor me napsal olwexya,ale mam strach tech nezadoucich ucinku.

24. července 2009, 08:43:27

kača

dobrý den, začala jsem užívat cipralex před 4 dny.hrozě mě vylekaly ty vedlejší účinky léku.hned první den se dostavila horkost v hlavě, pocení a dnes tj.4 den se dostavilo to čeho jsem se nejvíc obávala...sebevražedné myšlenky....nejsou to myšlenky že bych si chtěla něco udělat ale spíš strach že bych vůbec na to mohla začít myslet..je mi 25 let a nikdy jsem takové myšlenky neměla proto je mi o to hůř...mám dvě malé děti a chci normálně pro ně fungovat, být máma s velkým M a né troska která se pitvá ve svých depresích a je stále bez nálady... mám vydržet a nebo dál pokračovat v braní cipralexu?beru ho 1/2 denně a po 14 dnech mám přejít na celou...děkuji za radu...

25. července 2009, 16:36:54

Jana

ahoj jsem na to stejně jako ty beru cipralex ze začatku to se mnou lomcovalo ale postupem času jak tak sleduji ty nežadoucí učinky vymízejí já k tomu beru ještě rivotril proti křečím,hořčík v tabletkách a beru vitamín B a mám po něm i hlad.Vím co to je mam doma taky dve malé děti a jeto hrůza jak je člověk nemocný a nemůže se dětem věnovat vydrž mi to doktor taky říkal že to zabere až za měsíc a já jsem ten cipralex beru od půlkya každý týden si tu dávku zvýšuji jsem jenom po to unavená a ospala.tak ahoj

26. července 2009, 10:18:26

kača1 poděkování

ahojky já beru hořčík také kvůli latentní tetanii.je to hrozný když tak člověk nad sebevraždou začne uvažovat...nedokázala bych si ublížit, na to se mám moc ráda ale jenom to že ty myšlenky se občas vyskytnou jako že bych si vůbec dokázala něco udělat jsou strašné...doufám že to co nejdřív vymizí.zítra jdu k dokotorovi tak jsem zvědavá co mi k tomu řekne, rovnou mi nasadí svěrací kazajku a půjdu...když pak budu zvyšovat dávku na celou tabletu nebudou se ty příznaky zhoršovat?

26. července 2009, 12:37:17

Jana

promin že tak pozdě píšu ale než se dostanu k pčítačí tak to dlouho trvá. Já ten cipralex beru už třetí týden a beru ho tak že jdeden den půlku a druhý den celý,čtvrtý týden ho budu bát už cely,jka říkam jsem po něm taková unavena ale co mi děla potíže je stolice tu má pořád kašovitou a několikrát deneě,dělám to stýlem že jak jdu na Wc velkou stranu tak se jdu okamžitě najíst a piju k tomu černý čaj ale říkam a u už si toho všimli i ostatní že se už lepším tak něco na tom je.Jestli můžu doporučit tak kdýž nemáš chuť k jídlu tak si v lékarně kup B - komplex léčivá jsou to tabletky že kdýž si je vezmeš tak ti v tom žaludku vytraví a dostaneš hlad a přinuti tě se i najíst tak se drž

1. srpna 2009, 16:44:53

kača

tak to ti závidím že máš takový průběh....já mám pocit že ten můj se stále se zhoršuje...už nemám strach z toho že bych mohla udělat něco sobě, ale mám strach že byc h mohla ublížit vlastním dětem...ty myšlenky jsou šílené, děsivé a mám pocit že se toho zblázním...nikdy bych jim neublížila proto nechápu proč mám takové myšlenky.strach z toho že by mi mohlo přeskočit a já bych jim fakt něco udělala....nevím co mám dělat

3. srpna 2009, 11:42:55

Jana

vydrž to já musela taky sice mi je někdy blbě ale to jenom jak mně bolí hlava ale co se týče toho tak musíš vydržet už kvůli dětem já na to myslím pořád že se musím dát do kupy protože mám děti a hodného manžela.nebo si běž poradit se svým doktorem mi osobně to pomohlo a doporučuji ti si koupit ten B - komlex lečivá to je proti všemu proti stresu,unavě,třesu zkus ještě to tak se zase ozvi

4. srpna 2009, 14:14:02

kača

zítra jdu k doktorce protože můj doktor má dovolenou 3 týdny tak jsem zvědavá co mi k tomu řekne...opravdu si připadám jak blázen....jsou dvě varianty buď mi řekne vydržet a nebo mi dá něco jinýho....spíš si myslím že mi dá něco jinýho.ještě chvilku a opravdu asi skončím na psychině...:-(

4. srpna 2009, 16:48:26

kača

a měla jsi někdy podobné myšlenky jako mám já?tady je moje icq 387847047..pokud chceš písni

4. srpna 2009, 16:51:03

Ilona

ahoj, již rok beru Cipralex a prakticky nemám chuť na milování. Sdělila jsem to i své doktorce. Sdělila mi, že to není možné, že se s tím nesetkala a doporučila mne navíc do psychologické poradny. Je to normální? Bylo mi najednou do breku, jako bych byla blázen (což nejsem, i když beru antidepresivum). Přitom jsem několikrát četla, že tento lék má vliv na útlum v sexu. Jak jste na tom Vy? Jinak lék mi zabral, jsem po něm klidnější, ale někdy mi stačí málo a jsem plačtivá.

4. srpna 2009, 19:42:18

evik3 poděkování

Ahojky jsem zhruba 3 roky na Cipralexu, před tím jsem ho brala tak asi 2 roky. Beru 1tbl. denně. Jeden čas jsem brala i 2 denně. Je pravda, že ze začátku než si tělo zvyklo, jsem ho snášela hůř. Zhruba po měsíci se to ale zpraví.Cipralex mi hodně pomohl, zmizely úzkosti a brečlavé nálady.Ze začátku jsem sice neměla chuť na sex, ale časem to přešlo. Celkově je ze mě jiný člověk i okolí si všimlo rozdílu. Všem držím palečky a vydržte!

6. srpna 2009, 15:13:55

kyky

Dobrý den, byl mi předepsán cipralex opravdu v male davce 1/4tbl denne. Snažíme se o miminko. Nemáte někdo zkušenosti jak funguje tato kombinace a zda vam doktor nedoporucil prestat nebo zda by to mohlo mit vliv na plod?Dekuji

10. srpna 2009, 14:59:37

kača1 poděkování

tak doktorka mi cipralex nechala a zdá se že začíná zabírat, děsivé myšlenky pomalu ustupují....sice to není ještě ono ale už je to podstatně lepší....vysvětlitla my že ty myšlenky jsou vyvolané tou PP kterou trpím a že je to pouze strach a ten může vyvolat i takové myšlenky.14 dní jsem brala jen půlku a už to začalo být celkem fajn ale jak jsem přešla na celou tabletku tak se to trochu zhoršilo ale už je to zas přijatelné...úzkostné stavy a strach mám jen ráno a pak v průběhu dne už na nic špatnýho ani nemyslím a je mi fajn..zase se můžu věnovat dětem a to je príma!!!doufám že už to bude jen a jen lepší...přeji všem aby měly dostatek odvahy se s tím poprat a vydržet...bude líp!!!

12. srpna 2009, 07:10:43

Jana1 poděkování

Já jsem ti to říkala že to pomalu ustoupí já jsem už v pohodě teď mi doktor napsal dokonce rehabilitace a na podzim jdu zase na rehabilitace

12. srpna 2009, 18:00:47

makí2 poděkování

ahojky všem ...beru cipralex 2tbl.ráno...už se to nedalo vydržet,nevěděla jsem co se se mnou děje...pořád děsivé myšlenky a neměla jsem chuť žít,stále jsem myslela na to že nechci žít...no prostě děs...a to podotýkám že jsem byla rok na marodce,2x v léčebně a nic mi nepomáhalo...ted mám pocit že po 2 dnech co ho beru je mi malinko líp...dokonce jsem upekla koláč...dřív jsem jen chodila od ničeho k ničemu a bylo mi hrozně zle...jen mě mrzí že okolí to moc nechápe,člověk vypadá normálně,dokonce i hezky a přitom má takové potíže...tak snad mi pomůže,proto si to tady čtu jak jsou na tom jiní...

12. srpna 2009, 16:23:26

J´íťa

Ahojík, všechny zdravím, já jsem 6. den na Cipralexu, přijde mi, že se u mě zhoršuje zmatenost, zvyšuje neklid, bolesti hlavy a únava, špatné sooustředění, roztěkanost, prosím, kdo měl podobné nežádoucí účinky ať se prosím ozve, a kdyžtak jak je řešil, jsem teprv na půlce a nevím jestli mám snížit na 1/4??!Mám strach aby to zabralo, v září mám dělat důležitou zkoušku, -:( a ještě má někdo zkušenost cipralex + dithiaden??!

12. srpna 2009, 17:26:31

kača1 poděkování

ahojky vím čím procházíš měla jsem to taky...musíš to vydržet, vím že je to nepříjemný ale zatni zuby a zvládni to!hlavně dávku nesnižuj...máš za sebou teprve týden, ke konci druhýho týdne už bude líp uvidíš...já jsem tyhle dny jen přežívala, bylo to hrozné, ale hrozně důležité je že chceš!!!chceš se s tím poprat a zvládnout to...ono se to nezdá ze začátku ale dost ti to ulehčí situaci...já jsem na cipralexu 3.týden...teprve týden beru celou tabletku předtím jsem brala půlku a zdá se mi že den ode dne je to lepší...

13. srpna 2009, 07:25:10

kača

Ahoj Jani a rehabilitace na co?

13. srpna 2009, 07:27:38

Jana1 poděkování

ahoj Kači mám skřiple nervy v nohách a v rukach tak mně poslal na hydrogalvan v překladu budu se koupat a budou mi poušťet elektriku do vody a by se mi ty nervy uvolnili ale jinak se citiím uplně super včera jsem byla na prohlídce u doktora a říkal že jsem uplně jiná než jsem k němu přišla poprvé že ty změny jdou vidět a jak za ním přijdu za dva měsíce řikla že zase budu lepší tak se zase ozvi

13. srpna 2009, 09:08:16

kača

tak to je dobře že je ti tak skvěle!hlavně ať to vydrží...ty jsi začala cipr.brát z jakého důvodu?jestli chceš písni na icq....

13. srpna 2009, 19:58:06

Kača

protože jsem se začala třepat a chodily na mně ataky

15. srpna 2009, 09:57:24

kača

taky jsem to ze začátku mívala, teď už ani tak ne,ale bylo mi špatně myslela jsem že umřu, nechápala jsem pořád z čeho to je když jsem měla veškeré výsledky od dr dobré...

15. srpna 2009, 19:15:40

Jana1 poděkování

já mám taky dobré výseldky,ale pracovali s namá nervy mě teď nic nerozháže,nerozčilí.Jsou to nervy teď jsem v pohodě

16. srpna 2009, 13:00:53

Ali

Mali ste niekdo po cipralexe pocit jako na tripu? ne halucinace, ale divne barvy, zvuky, zmatenost? Beru 5mg 10dni.

16. srpna 2009, 12:11:37

kača

a jak dlouho už ho bereš?mě se zdá jako by se to trochu začlo zhoršovat...začala jsem mít hrozný sny,ale někde jsem četla že to může u toho být no ale když už ho beru měsíc tak snad ty vedlejší účinky by měly odeznít a né se objevovat

17. srpna 2009, 06:54:40

Jana

já jsem v pohodě mi nežadoucí učinky všechny vymizely ani nevim že tu tetani mám

18. srpna 2009, 12:52:38

kača

Ahoj Jani tak jsem byla u doktora a vysadil mi ho...byla jsem u něj asi hodinu a řekl mi že proč už jsem ho nevysadila dávno, že je mi mnohem hůř než předtím co jsem ho brala.řekl mi že se to stává vzácně ale paradoxně na mě ten lék měl úplně opačný vliv než by měl mít.bohužel stává se to...

20. srpna 2009, 08:14:09

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
Inzerce
Nové články emailem
Inzerce http://www.navzdy.info
Aktuální diskuse
  • Kláíra (Podzim - čas pro posílení imunity) 15. září 2014, 11:48:38

Já mám zase oblíbený wobenzym, protože mi pomáhá řešit i další zdravotní problémy,… Diskutovat

• maja (champix) 14. září 2014, 09:11:06

Ahoj Šárko. Nekouřím už déle než 4 měsíce a to i díky tobě. Je to fajn, ale pozor na to,… Diskutovat

• L. (Panická ataka) 13. září 2014, 17:12:29

Dobrý den, máte někdo zkušenost z pan. atakou, která by vám rozhodila spánek? Už 4.měsíc… Diskutovat

Anketa
Jste již očkováni proti klíšťové encefalitidě?
Zatím hlasovalo 113 lidí.
Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce