Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
dana

cusik,ber ho pravidelne kazdy rano a mel by ti zabrat,ale kdyz budes unavena stale,tak bych to doktorce rekla,napise ti treba neco jinyho,vis ono taky to pocasi neni nic extra,trva uz to nejak dlouho.sice se snazim ho prehlizet,ale uz to nejak nejde,tak zatim papa

dana
1x

cusik,ber ho pravidelne kazdy rano a mel by ti zabrat,ale kdyz budes unavena stale,tak bych to doktorce rekla,napise ti treba neco jinyho,vis ono taky to pocasi neni nic extra,trva uz to nejak dlouho.sice se snazim ho prehlizet,ale uz to nejak nejde,tak zatim papa

Mcl
6x

Chci vám napsat pár informací o Cipralexu. Je to AD ze skupiny SSRI, to znamená, že působí jako inhibitor zpětného vychitávání serotoninu. Mezi jeho nejhorší nežádoucí účinky je nechutenství, nespavost a dále způsobuje všechny možné sexuální disfunkce. To znamená ztrátu libida,impotenci a frigiditu.Ze všech AD která jsem brala byl Cipralex nejhorší! Již nikdy více! Tyto závažné vedlejší účinky mají všechna AD ze skupiny SSRI! A jednu radu nakonec: než si strčíte něco do pusy, tak si zjistěte co nejvíc informací, dnes už jsou naštěstí dostupné a hlavně si nenechte vnutit nic co vám nesedí. Špatný lék je horší než žádný.

jana

Dobrý den, Cipralex beru na noc a někdy mám při usínání pocity elektrického výboje v mozku. Máte někdo podobné zkušenosti?

Emilie

Ahoj, může se objevit na začátku léčby, když se zvýší hladina serotoninu v mozku. Zpočátku je dobré zvyšovat dávku postupně. Pokud by to pretrvavalo zřejmě ti nesedl, pak bych požádala dr.o změnu léku. Hodně sil!

Hynek Rezniček

Ahoj Všichni Cipraláci, cipralex užívám už cca 2 roky.První rok vše ok perfektní lék,až na ten věčný pocit nevyspání,ale to taky něják skousávám.Horší je,že mi poslední dobou zlobí prostata.Na ultrazvuku nic nenašli a tak jsem se chtěl zeptat jestli nemá někdo stejné problémy.Nevím, je mi 40 tak možná je to věkem ,ale spíš to vypadá na Cipralex.Jinak všem za odpověď předem děkuji.HM

M
1x

Cipralex jsem brala jako svoje první AD a mám s ním ty nejhorší zkušenosti: nechutenství, nespavost a sex dysfunkce! Bylo mně po něm naprosto šíleně. Už bych ho nebrala za nic nasvětě! Jsou mnohem lepší AD, která nemají tak závažné vedlejší účinky. Před AD ze skupiny SSRI (Cipralex, Seropram,Citalex) všechny varuji.

kata
1x

Píšete,že cipralex není dobrý,tak která antidepresiva jsou leoší???Prosím poradte.K

Jans

Aspoň konečně zhubnu 🤗

xy
1x

Zdravím Vás tady.dnes mi předepsali Cipralex na křeče v nohách hrozím se toho co tu čtu. mám strach ho začít brát, denně řídím, v práci potřebuji být fit.Je to fakt taková hrůza?nemám ymslím žádné psychické problémy jen křeče v nohách.ale dle neurologa je to ze stresu

Jana
6x

Cipralex jsem uzivala pres dva roky a diky nemu jsem ziskala opet rovnovahu v zivote. Spala jsem vyborne. Z pocatku se uzkostne stavy zhorsily, ale jen docasne a po mesici jsem jiz byla v poradku. Vsem doporucuji! Krome toho take doporucuji terapii s psychologem. Terapie mi hodne pomohla a naucila jsem se rozumet co se se mnou deje a jak s priznaky uzkosti bojovat. Po vysazeni cipralexu se uzkosti jiz neobjevovaly. Pokud nekdy citim uzkost, pouzivam naucene techniky. Vsem preji hodne zdaru v boji a urcite vydrzet uzivat.

Hanka

Cipralex se užívá na úzkostné a depresivní stavy a ne na křeče v nohách.Navíc můžete být utlumený a tak raději neřídit.Zajděte spíše k lékaři,co se zabývá žílami.

karel

kd je možné že po 8 týdnech ještě nezábírá cypralex

Karel
3x

Mám dotaz je možné že už beru 8 týdnu cipralex 20mg a ještě nic moc uzkoztě už nejsou tak silné a i deprese je slabší al stále je ktomu beru depakin a mirtazapin večer přetim jsem užival prothiaden prosím o nějakou radu nebo zkušenost jinač přeji všem co trpí takovou hnusou at se jim moc daří protože to potřebujou ten kdo to nepoznal tak nemůže to chápat

Hanka
2x

Ten nástup "klidu"trvá i déle,tak vydržte.Beru Cipralex 5.rok a jsem s ním spokojená,navíc Neurol na spaní,nebo na zklidnění podle toho,jak se cítím.Jinak se AD léčím už 14.rok a někdy jsem po jiných měla pocit,že vyletím z kůže.Každýmu pomáhá něco jiného.Držím palce,ale lepší už to nebude.Trvalo mi dlouho,než jsem se se svými problémy vyrovnala a naučila jsem se snimi jakžtakž žít.

hanka
1x

Ahoj Haničko reaguji na to co jsi psala beru cipralex 2roky zatím to bylo vše docela v poho ale poslední dobou začínám byt hodně nervozní a mívám docela často žaludeční nervozu mám strach že mi cipralexu přidají beru 10mg raději bych se toho ale zbavilo cítím se zato hrozně ževúbec chodím k psichyatrovi napišprosím jestli múžeš měj se hezky s pozdravem Jana ps napiš mi prosím na mejl děkuji [email protected]

Karel
1x

Hanko dík za zkušenost a musím říct že ted posledních 5 dnů mi je dobře tak možná už učinkuje jinač na zklidnění neberu nic bral jsem xanax 025mg 2 roky ted už 3 měsíc neberu ale bilo to peklo je vysadit , léčim se 10 let . tak dík at se moc daří

Karel

omlouvám se chybi

Karel
1x

Mám dotaz beru Cipralex 4 měsíce 20mg ráno skošel jsem jít 10 mg a už po 5 dnech mi je tet huř tak jsem se vrátil na 20 mg zatím nic moc prosím o nějakou zkušenost moc děkuji

Karel
1x

možná je to že mi dr. zaměnila lék bral večer 15 mg mirtazapinu a dr. mi ho zaměnila za mirzaten15mg no nevým čím to je 2 měsíce mi bylo dobře a tet zase taková menší depka už 4 den tak uvidím ale mám velký strach co bude prosím o zkušenost dik a jinač všem co mají podbné problémy držím palce

Leona Marešová
3x

Já beru Cipralex každé ráno po jídle,ale musím půl hodiny čekat,protože před tím na lačno užívám lék na štítnou žlázu.Slyšela jsem,že je to pěkný dryják,doufám,ře můj psychiatr ví co dělá....

Lucie
3x

Ahoj, lidi. Rok jsem brala cipralex a zpočátku jsem se cítila skvěle, ale deprese se vrátily a byly a vlastně jsou stále horší. V pondělí jsem začala brát Velaxin 75mg a za dva týdny mám zvýšit na 150mg. Máte s ním někdo zkušenosti? Já jsem totiž dnes usnula v práci, a to dělám v porcelánce, víte jaký je tam hluk? O strojích ani nemluvím.

Karel
2x

tak už 8 měsic beru cipralex 20mg ráno ktomu depakin a večer ještě mirzaten 15mg zadím to jde až na to že nemám moc zajem o sex a trochu jsem stloustl ale není to taková hruza co se týče cipralexu musim řict že to není špatný lék deprese pominuly uzkoztě také no na začátku to bilo peklo pocení uzkozt neklid ale stalo to zato oprotiva jiných léku co jsem užival to jde bral jsem protihaden remeron neurol ansilan deniban xanax lexaurin atarax ale nejvíc se všech je nejlepší cipralex je takoví stabilnější ale zabral mi až po 8 týdnech . tak všem přeji hodně trpělyvosti a hlavně hodně zdraví a at zabere co nejdřív ps před tím co jsem ho sačal brát tak jsem bral 3x 025mg xanax 3 roky v kuse tet ho už 8 měsicu neberu a nepotřebuju ho všem přeju hodně zdraví

Nolis
4x

Zdravím vás, potřebovala bych radu a možná vysvětlení. Už přes rok mám přítele, kterého mám opravdu ráda. Za začátku vztahu se mi svěřil, že má SF a že užívá antidepresiva (cipralex). Často mluví o tom, že už to užívat nechce. Ale místo aby zašel za lékařem vysazuje si jak se mu zachce, třeba 3 dny nic, pak zase 4 dny bere a tak pořád dokola...ale proč to píšu, poslední dobou se často hádáme, řešíme naprosté blbosti, které bych normálně ani neřešila, z ničeho nic je podrážděný, reaguje nepřiměřeně (nikdy tedy agresivně) ale má tendneci přehánět a všechno vidí hned černě. O svých pocitech a stavech se mnou nikdy nemluví, vypadná celkově v klidu...takže nevím co si o tom myslet, zda mě má plné zuby nebo to je jeho "nemoc" která ho do jisté míry ovlivňuje...snažím se být shovívavá k němu a tolerantní ale mám jenom jedny nervy, ikdyž ho mám velmi ráda, neustálé výkyvy v našem vztahu, že bud je to nejlepší a super anebo na rozchod, mě ubíjejí.

simona

Ahoj Nolis, já brala 2 měsíce cipralex a měl na mě úplně jiný účinek než měl mít, dělalo mi to úplně stejně věci jako tvému partnerovi, byla jsem agresivní, podráždena, nepříjemná, resila jsem blbostí, věcné hádky atd , musí je vysadit, ale pomalu ob den max 14 dní a pak úplně přestat brát, nebo to nedopadne dobře s vaším vztahem , zkus to s nim vydrzet, on ta to vážně nemůže, bude zase dobře, držím palce, jinak já už 4 dny neberu žádné a je mi zatím lépe

berca.b
3x

Já beru cipralex 7 týden a mám pocit,že nic moc,je mi pořád tak nějak špatně,motá se mi hlava a hlavně nejsem schopna nikam jít sama.Zajímalo by mě,jestli to vůbec někdy zabere,všude čtu 4 až 6 týdnů,ale u mě to nějak neplatí.Někdy mám pocit,že je mi ještě hůř,pápí mě tělo a ta hrozná únava,fakt děs,nikdy před tím jsem nic takového nebrala,tak ani nevím jak by ta léčba měla probíhat.Jsem už z toho dost vyčerpaná a má rodina taky.

simona

Ahoj Barco b.ty prášky ti nedělají dobře, mě taky nedělali, pomalu je vysad , ob den max 14 dní a konec , zkus to nějakou dobu bez nich a když tak si nech napsat jiný, tyhle jsou asi pěkný svinstvo

Karel
2x

Barčo ja už beru 8 měsicu cipralex je to dobry jak kštak ale 7týdnu je málo ja jsem byl na tvojim místě také na začatku rozhozený ale pak se to začalo slepšovat ale až tak po 3 měsicech, ta unava je možná tou nemoci nevim jakou máš diagnozu ja ho beru na deprese a uzkostě ale beru kněmu mirzaten večer to je též antidepresivum moc dobře sepo něm spí ale zarážímě to palení těla jinač cipralex není špatnej lék ten naopak tě má po ránu nastartovat to znamená že jak ho užijež tak bi ta unava měla trošku pominout ale časem se to slepší věř mi jo záleží také jakou davku bereš ja ho beru ráno plnou palbu 20mg ale až pujdež ke svému lékaři tak mu řekni o tom pálení těla jinač fakt vydrž : jinač cipralex je moje 3 antidebresivum za 12 let uživání a má nejrychlejší učinek ...... držím ti palce a přeji ti at jeti už líp

berca.b
2x

Ahojky,asi máte pravdu,dnes začínám 9 týden a je to lepší,než to bylo,asi to fakt chvíli trvá než to zabere,jenže já už jsem doma 8 měsíců a vlastně až teprve od března se léčím na psychiatrii a to díky tomu,že už nevěděli co se mnou.To pálení těla,už je taky menší,prý to dělají nervy,ta úzkost mě sevře a proto prý to pálení.Je to fakticky hrůza,kdo to nezažil,asi ani nepochopí,tak chci všem poděkovat za podporu a doufám,že i Vám bude líp.Ahoj Barča

boobek
1x

já s tím pálením zkušenosti mám,beru escitil,což je taky escilopramum jako cipralex,mě zas pálila pusa,jazyk,až doramen mi to šlo,tukni si tady diskuzi citalex a neurol a tam taky o tom psali,i když jiné AD,beru ad 12týdnů a bez pálení jsem tak týden,je to u každého jiné,zabere to určitě,nech to plynout a najdi si malé radosti,uplynul týden,co jsi psala,tak třeba už ti je o kousek líp,držím palečky

berca.b
3x

Ahoj tak je to 12 týdnů co beru ten cipralex adoktor mi to zvýšil na 15mg ráno a mám opět pocit že se zblázním.Je mi špatně od žaludku,motá se mi hlava a mám to šílené pálení nebo píchání na celém těle.Už fakt nechápu co to je,ale myslím,že ty léky moc dobře nesnáším,mívám i tak hrozně úzkostné stavy,to se nedá ani popsat.Doktor na to nějak nereaguje,ale jsem už 8 měsíc v neschopnosti a vůbec nevím co budu dělat,když jsem na tom tak jak jsem.Na noc beru Trittico 75mg a to snáším v celku dobře.Já už nevím,co mám dělat jsem z toho vyřízená snad nejvíc.Ahoj Barča

boobek

pokud ti to dr navyšil,tak to tak bývá,že se to na chvíli zhorší,to pálení může být projevem té úzkosti,já to pálení měla 11týdnů a ad jsem nenavyšovala,jsem pořád na 10 a tady píšou,že se to na chvíli zhorší,vydrž,8 měsíců jsi na neschopence,ale jen 12 týdnů bereš ad,já byla 3 a půl měsíce a hned měla ad,a to mi řekla dr,že to dobře snáším,když jsem ji volala,že jsou na tom lidi hůř,ale to pálení jsem zažila,vím,že je to nepříjemné,nech to plynout,najdi si malé radosti,at na to tak nemyslíš,přejde to,věř mi

terka
2x

Ahoj, jsem již 7 rokem závislá na pervitinu a jiných drogách. Současně s braním drog přišly i deprese, uzkosti, agrese a podobné stavy. Při mém posledním detoxu mi doktor předepsal cipralex 10mg a od té doby jsem čistá. nemám na drogu chuť, nemyslím na ni, deprese zmizely, začínám se dostavat do ,,normálu" zařazovat se do běžného života a to bez problémů:)) Proto jsem za tento lék velice vděčná a všem se stejným problémem můžu říct že opravdu pomáhá:)) Terka, 21

Sonča
1x

Beru escitil už týden. Stav se mi spíše zhoršil . Buší mi srdce , nejsem schopna postarat se o rodinu ,tlaky v hlavě, třes. únava, atd. Máte někdo zkušenost s tímto lékem? Napište mi jak to probýhalo u Vás a za jak dlouho Vám zabral. Pište mi na email: [email protected] Děkuju moc

Donatelka

Beru ho 3měsíce je mě lépe,ale ten sex šílený připadám si jak frigidní!!!!!! Asi ho vysadím a budu chodit běhat.

boobel
1x

vysazuj až po poradě s lékařem,i když ti je líp,běhat můžeš chodi i tak

Pet
1x

Chápete prosím někdo tohle u tohoto prášku : Neužívejte přípravek Wellbutrin SR - Jestliže jste náhle zastavili, nebo se chystáte zastavit, příjem alkoholu po dlouhodobé nebo intenzivní konzumaci. A tohle: Užívání přípravku Wellbutrin SR s alkoholickými nápoji V průběhu užívání přípravku Wellbutrin SR mohou někteří pacienti pozorovat zvýšenou vnímavost k alkoholu, proto Vám může lékař doporučit, abyste během léčby přípravkem Wellbutrin SR nepili alkohol (pivo, víno nebo destilát), nebo jenom v omezeném množství. V případě, že pijete větší množství alkoholu, nepřestávejte s pitím náhle: mohlo by to být riskantní.

Miki

Cipralex jsem začala brát před 14-ti dny, skoro vůbec nespím, v noci se potím a mám úzkostné stavy, strach a kolapsy. Brní mi ruce, nohy, hlava, je to strašný. Ale doktorka řekla vydržet, tak to zkouším... přes den je to ok, ale v noci to přijde znovu...:( máte někdo stejnou zkušenost? Opravdu to přejde?

Barca
1x

Ahoj,byla jsem na tom podobně jak ty,ale mě zase pálilo tělo,ale to dělá úzkost,každý má jine projevy.Já vím,je to hrozné,o mě to trvalo skoro 3 měsíce a už je mi lépe.Zní to hrozně,ale zkus to vydržet,já brala cipralex 10mg ráno a včer tritico 75mg na spaní.Přeju hodně sil ahoj.

Miki

Ještě jsem zapomněla napsat, že při těch stavech mi šíleně bouchá srdce a mám pocit že praskne... takové stavy jsem předtím nikdy neměla...

Veronika

Dobrý den, četla jsem tyto stránky a jsou velice zajímavé!Už od dětství jsem prožívala stres.Rodina se neustále hádala do toho otec schizofrenik a alkoholik.Měla jsem problémy s řečí a stavy pozorování sama sebe! Vše se zlepšilo v pubertěa nesla jsem to celkem dobře, až v roce 2008 otci opět propukla nemoc, takže neustálý stres atd.Letos zemřel, opět tedy nápor!Nespala jsem, nejedla měla jsem v sobě hroznou úzkost, bušení srdce adt.Občas jsem si vzala neurol a bylo mi dobře jako by vše na čas vymizelo.Avšak nedávno mi začal tik v oku nasadila jsem hořčík a vitamín B a bylo po tiku.Jenže můj největší problém je, že se hrozně pozoruji myslím celkově hlavně zdravotně!Začaly mi škubat svaly po celém těle a já se z otho nervuji tak, až mám úzkost a deprese.Zřejmě to je také nějaká psychická porucha.Nemám žádné koníčky ani zájmy znám jen do práce a domů.Nyní jsem se odhodlala k lékaři napsal mi cipralex, ale bojím se ho užívat když jsem četla některé příspěvky prosím poraďte mi někdo co mám dělat děkuji moc Verča

marcela

cipralex jsem brala rok přibrala jsem 10kg.Chut na sex?=0

Karel

ja beru cipralex už přes pět let a pohoda až na to že tet poslední 5 dní deprese hlavně ráno tak uvydím co a jak ale mám strach stoho aby se to nevrátilo ta deprese a pp.máte někdo takové nějaké skušenosti s dlouho uživáním cipralexu mám obavi že přestal učinkovat děkuji za odpověd a všem přeji abi nám bylo dobře

Martina K.
3x

Ahoj, já beru Cipralex šest týdnů. Byla mi předepsána denní dávka 10 mg. Pro potíže se začátkem jsem musela nejdříve brát 5 mg a to večer (potřebovala jsem ´zaspat´ žaludeční potíže a návaly s tím spojené). Po zlepšení jsem začala brát 10 mg večer po jídle. Po čase jsem z důvodu špatného spánku (divoké sny až noční můry, pocení, nekvalitní spánek) přesunula dávku 10 mg na ráno, nalačno. Žaludeční potíže ustaly, spánek se vrátil do normálu. Cítím mírnější únavu, ale nic hrozného. Sexuální problémy nedokážu posoudit, jelikož žiji bez partnera, ale sex bych neodmítala. Chuť k jídlu se mírně zvýšila, ale je to třeba hlídat, váha je zatím stabilní. Já osobně nepozoruji žádné další nežádoucí účinky, které by mě donutily přípravek přestat užívat. Psychický stav se mi mírně zlepšil, účinky jsou jistě znát (především ve stabilizaci nálady, zmírnění agrese - hněvu, zlosti, následného depresivního stavu, více se směji). Je mi 30 let a trpím sociální fobií. 10 mg na mé příznaky zatím nestačí, tak jsem navýšila na 15 mg, v případě další potřeby o dva týdny později na 20 mg (vše dle doporučení lékařky). Přípravek teď snáším velmi dobře, jen cítím, že potřebuji malilinko ´přidat´. Jako epileptička jsem velmi ráda, že mi tento přípravek nedělá potíže, což o 98 procentech antidepresiv říci nemohu. Zdraví MK

Karel
1x

zdravím ja beru cipralex už rok a je to pohodě k němu ještě mirzaten večer: Cipralex beru ráno a ještě kněmu depakin vše beru na deprese a uzkost . Přibírání na váze snad trošku ano ale posiluji tak to umím regulovat no aco sex ale jo dá se to už není ve dvaceti je mi už 45 let ale snažím se držím všem palce at se daří..........Karel

márky
1x

Dobrý den, Karle chtěla jsem se zeptat, zda po nasazení mirtazenu na noc cítal jako po opičce . Ráno se nějak nemůžu vykopat z postele, Mám ho terpve 4 tý den, a cipralex 7 týdden. děkuji

míša

zdravim.. už 4 roky po smrti mého přítele mám úzkostné stavy neslučitelné s normálním životem mezi lidmi.. nemůžu sama chodit mezi lidi a nevydržím v práci, lidé mě nechápou , tedy Ti kteří to nezažili.. nikdy jsem nebrala žádné léky.. ALE UŽ SE TO VÁŽNĚ NEDÁ VYDRŽET.. známí mi doporučili cipralex, ale já vám nevim, když to tu tak čtu.. bojím se těch léků, bojím se, že nebudu mít chuť na sex a že přiberu.. vážně nevím co dělat ( je mi 21) je tu vůbec někdo, kdo neměl problémy po tom, co tyhle léky nasadil =(???

Karel
2x

Nebuj se toho tak šak jsou i jiné léky než Cipralex ja na tvojim místě bych řešil psychyku a pak chut na sex ale si mladá tak to dobře dopadne najdi si dobrého léaře a on ti pomuže jenom se zbitečně trápíš a zustávaš vtom sama čím dřív nasadíš lečbu tym dřív ti bude líp hlavně se toho tak nebuj je prosimtě 21 století a deprese a uzkozt se dá velmi dobře léčit je na to spousta léku které nemají skoro žadné vedlejší učinky nebuj se bude to dobrý ja vím očem píšu tak se drž

Mirek
1x

Ahoj, já mám dotaz na než.účinek, nad kterým si tu posteskl kde kdo, ale odpovědi se tu moc nedostává... Já užívám Cipralex 10mg (předtím obdobný preparát seropram) přes 6 let. Snáším ho jinak dobře a z těch hrozných stavů mě spolehlivě dostal, ale jediný nežadoucí účinek je právě ten sexuální - snižuje mi hlavně libido a taky orgasmus je slabší, erekce ok. Párkrát jsem ho na škole zkoušel vysadit a sex. touha byla pak nebe a dudy, ale jakmile se do pár dní vrátily stavy úzkosti a deprese hned jsem ho nasadil zpátky abych moh´ve škole fungovat (učení, zkoušky, dojíždění,...). Je mi 27 let, tak je pro mě docela milostný život prioritou, trvalý vztah jsem však ( i díky tomuhle) nikdy ještě neměl a co jsem se začal léčit, tak se tomu i dost vyhýbám, i když "zapářit" sem tam zajdu... Teď už jsem přes rok v zaměstnání, vše co se týče depresí a úzkosti ok, ale s tím libidem bych chtěl něco udělat... Neznáte proto někdo nějaké spolehlivé afrodisiakum, nějaký "protijed" proti tomuto ? ? ? Nějakou takovou "viagru", která ale nepůsobí na erekci ale na libido a sex.touhu samotnou ??? Možná bych se mohl pokusit Cipralex vysadit - někdo tu psal, že nástup i odvykání trvá až 30 dní, tak bych to moh´ zkusit přetrpět i s šílenou úzkostí, ale nejsem si moc výsledkem jistý... ...jestli má člověk nedostatek serotoninu, tak se to vysazením léků na podporu využití serotoninu nevyřeší... ...cukrovkář se přeci také nevyléčí tím, že si přestane píchat inzulin? Máte někdo nějakou radu, nebo nevíte, zda má přijít na trh nějaký novější preparát na "serotoninovém" principu, který bude zbaven těchto než.účinků? ....nebo se holt mám připravit na to, že případná budoucí partnerka bude mít bokem i nějakého milence, protože sexu si z mé iniciativy moc neužije? ...je to pro mě samozřejmě mučivá představa, ale žít až do smrti úplně sám asi nechci... Kdo máte podobné zkušenosti a nějak jste to překonali, prosím napište . Děkuji moc.

lyborek

včera mi urolog napsal Levitru, ale v lékárně mi dali Sildenafil, tak večer uvidím

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce