Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

štítná žláza

Dobrý den,minulý týden mi zjistili zvýšené TSH 13,600,fT4 25,1,zajímalo by mne v jakých je to jednotkách,jelikož na zprávě mám pouze čísla a jen že je větší děkuji za odpověď Jana

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Babulka

Ahoj Jani,ja mela zhruba pred necelym rokem podobne hodnoty a to tsh 12,6 a to ostaní taky tak nejak doktor rekl ze mam autoimunni zanet stitne zlazy tedy hypofunkci,pribrala jsem totiz zhruba a rok a pul asi 16 kilo byla jsem strasne unavena padaly mi vlasy chodila jsem spat se slipkama a mela jsem porad hlad a chute na sladke taky mi padaly vlasy rekl ze to mam podedene po babicce jen jsem na to prisla pozde.ted se lecím zruba rok mam euthyrox 100 beru kazdy den rano 1 tabletu avaha jde sice dolu ale pomalu zatim mam dole 8 kilo ale jsem tehotna tak to zas pujde nahoru ale to uz je neco jineho,JDE O TO ABY TI SROVNALY ty hodnoty TSH pod 5.5 a pak te budou hlidat ja to budu muset jist do monce zivota ale i tak jsem rada ze se na to prislo.Nelecene to muze totiz zpusobit i neplodnost.Tak se drz a nezoufej,spraví se to. B

irena

ahoj prosim vás chtěla jsem se zeptat jak to probíhá po operaci štítný žlázy,a jestli to hodně bolí,já mám jít naní ,ale mám stoho strach.děkuji moc

Sandra Kovarikova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda li nevíte o nějakém přípravku nebo vitamínech bez receptiu na správnou funkci štítné žlázy?

.

nemoci působí bakterie, zadej tinktury na št. ž.

Maruska Kocmanova

Dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodné už od malých dětí užívat nějaké zásadní léky na štítnou žlázu? Tabletky nebo kapičky?

anonym

Je potřeba dodržovat správnou stravu a užívat bylinky, tinktury a pod.

Milada

Jaké vitamínky pomáhají u dětí? kapičky nebo tabletky? A můžu něco užívat už i během těhotenství, aby se tato nemoc nevyvinula u malého?

Klaruska

Dobrý večrr, může štítná žláza ovlivňovat neplodnost? Je možné i s komplikacemi s ní otěhotnět? Nebo je třeba navštívit kliniku?

Dagmar

Dobrý den, může štítná žláza souviset s neplodností u žen?

Klarinka

Myslíte, že může štítná žláza ovlivńovat i neplodnost? Já mám velký problm a našli mě tuhle potíž.

Liliana

Dobrý večer, máte zkušenosti s probiotiky u dětí, myslíte, že to mohou ovlivnit?

Natalie

Dobrý den, může ovlivnovat štítná žláza vzdělávání u malých dětí? Aby zvládli vzdělávací učebnice?

Jarka

Může být problémem při otěhotnění, při hormonálních testech jsem byla v pořádku..ale potřebuji poradit, je mi více než 35 let, co mám dělat?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce