Inzerce

PROBLÉM

Dobry den.Mam takovy intimny dotaz. S pritelem sme meli svoji chvilku a ja newim, kam se s mym problemem obratit,t ak sem to napsala sem. Pritel se nevystrikal, ale vytekla z nej takova tekutina, ve ktere jsme se ucili,ze muze byt take nejake sperma. Me tekla krev pri prsteni. Muj problem je ten: Po konci sem si prstty otrela a pak i olizla a pote sem prstem skontrolovala,jestli mi jeste tece krev. Chtela sem se zeptat,jestli na tech prstech nemohlo zustat nejake sperma. Predem dekuji za odpoved,i kdyz vim,ze to je debilni problem:-(

Inzerce
Odpovědi
Jana Š

Tak snad bereš antikoncepci ne? ;)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. dubna 2013, 19:18:01

Alena

Myslím, že je to nesmysl, pokud se tak chráníte, kdyby jste měa sex bez a neuzivala, pochopila bych to. Mrkněte třeba i na jiné způsoby.

19. února 2019, 15:41:49

Markéta

Pokud se chráníte je to blbost, pokud ne je to nezodpovědnost. V dnešní době je milion způsobů jak se chránit a kondom popřípadě HA je základ.

23. května 2019, 09:06:11

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 275 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • numero005 (Rivotril) 20. září 2019, 08:13:58

RIVOTRIL KVAPKY 2,5 mg Mám rivotril kvapky jedna fľašticka 10ml. Päť kvapiek rovná sa 0,5… Diskutovat

• Alice (NESPAVOST) 20. září 2019, 13:15:21

Koukala jsem po tom na netu, nasla jsem totok, prirodni… Diskutovat

• Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2019, 12:10:36

Ahoj Eli moc ti preju vnouce. S nima je hned vše lepší. Taky jsem je tu měla na noc s nima… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.