Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

Akné je dosti zapeklitá věc, je potřeba řešit a odstranit příčinu uvnitř těla, srovnat v těle hormony, proto jen mazání z venku nestačí. Mohu poradit co opravdu pomáhá a to nejen na akné. Můžete se podívat ht tp://ok-zdravi.webnode.cz/pr oducts/nekdy-dost-otravne-a-ma ke-up-casto-nestaci nebo mi napsat na mejlík. Ráda Vám své vlastní zkušenosti předám. Přeji hodně zdraví a krásný den. imchlo

Kristi
1x

Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat, jestli náhodou nemáte zkušenosti s uvedenými přístrojmi.. biobeam stojí kolem 6000 kč a bio lampa (je víc druhů) mezi 2-3000 Kč?? Taky zkouším všechno možné na pleť a nic nepomáhá. Ke kosmetičce nemám čas chodit měsíčně, jelikož mám miminko, tak přemýšlím nad touto variantou. Děkuji předem za rady:)

Mišička

Ahoj. Taky mám problémy s akné, ale řekla bych, že už je to lepší než před 2 lety. Nejdříve jsem začla užívat HA Jeanine, po roce užívání jsem musela přejít na jinou (z důvodu financí), která se jmenuje Vreya. Kamarádky co ji užívají, jsou spokojené, já až tak moc ne..Ale účinky jdou vidět než když jsem ji nebrala. Odličuju se odličovacím mlékem značky Aknelot, poté nanesu mycí gel Synergen od Rossmanu a nakonec natřu obličej hydratačním antibakteriálním krémem Pure skin od essence. Ale mé problémy nezmizely..Občas se mi nějakej ten "uhřík" udělá, ale není to už takové jako předtím. Od kožní lékařky jsem dostala mnoho krémů, olejíčků, mastí ale nic mi nepomohlo....po soláriu se mi pleť zlepšila, ale už tam nechodím..Ale zjistila jsem, že akné se mi vytváří po mléčných výrobcích a hlavně po kyselých potravinách (například pomeranč)...Mějte se:-)

Míša
1x

Ahoj,může mi někdo napsat co opravdu ale FAKT pomáhá na AKNÉ!!!!!!!Prosím jestli s tim má někdo zkušenosti a ví co použít na akné tak mi prosím prosím písněte na mojí e-mailovou adresu: [email protected] Fa kt mooooc prosím,už mě to nebaví zkoušet něco co nepomáhá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!moooooc prosím!!!!

Magda

web s dalsima informacema http://nabedar y.vi mejak.cz/

Vlasta

Zdravím všechny co mají problémy s akné.na akné jsem už také hodně vyskoušela a moje dcera ani namluvím mněla s tím veliké problémy ,ale vše je pryč.Dozvěděla jsem se o přírodním produktu který je opravdu velmy spolehlivý.Dcera je velmy nadšená protože předtím vyskoušela mnohé a nic nepomohlo.Máteli zájem dozvědět se více pište.skype..vlastafu...email [email protected] el.732 974 268 03-000334

oxyman

Proti akne pomaha kyslik a kyslikova kosmetologie. Vice najdete na www.oxyc entrum.cz a www.oxylife.cz

very

Tak když to tak pomáhá, proč by ti měli lidi psát na mail? proč nenapíšeš sem?! Je to jen trik na vylákání kontaktních údajů a pak teror s přímým prodejem....

Petr

mám velkej bedár na čele a mám dilema jestli ho vymačkávat nebo ne, hrozně to bolí, ale slyšel jsem když si ho vymáčknu tak se může infekce rozšířit dál, potřeboval bych nějaký rychly trik aby se ten hnis pod kůží vstřebal ... navíc když si ho vymáčknu tak tam bude jizvička ještě zarudlejší než samotný uhrák ... kdyžtak posílejte zkušenosti na [email protected]

Vlasta
1x

Zdravím všechny co mají problémy s akné ,mám na to přírodní produkty jde o českou firmu.Jsou velice spolehlivé a nemají vedlejší účinky.Vlasta.Fucikova@sezna m.cz...skype..vlastafu..tel... 732 974 268 03-000334

alenka
1x

Já osobně měla tu smůlu, že mi matka příroda nadělila jak akné,tak i ekzémy. Už odmala jsem trpěla na vyrážky a nikdy mi nic moc nepomáhalo. Vyzkoušela jsem snad všechno od nejdrahší kosmetiky po nejnovější vychytávky, ale výsledek se nedostavoval a to ani přesto, že jsem začala brát i hormonální antikoncepci zaměřenou přímo na citlivou pleť. Jsem toho názoru, že každému zabírá na pleť něco jiného, mě osobně pomáhá dodnes výrobek Protektin, který patří mezi přírodní a bylinné produkty. Jsem s ním velice spokojená a i když se mi sem tam nějaký ten pupínek objeví, je to pořád na lepší úrovni než dříve. Samozřejmě nepomůže hned a jen tak bez ničeho, pleť musíte pravidelně čistit a dodržovat nějaký denní režim. Avšak výsledky jsou zaručeny. Krásně dokáže vyhojit zanícené pupínky či boláčky a stahuje a čiští póry. Pro mě jednička na trhu kosmetiky.

Mirka

Vnuk měl silné akné téměř po celém tělě.Vyzkoušeli jsme mnohé, ale nic nepomáhalo. Před půl rokem začal užívat produkty s houbou Reishi. Postupně pupenů ubývalo, dnes má tělo čisté, jen v obličeji se mu někdy objeví, ale i to postupně zmizí. U akné je potřeba řešit příčinu problému, a ta je v nedostatečné funkci filtračních oránů a tělo se pak čistí přes kůži.http://pri nasimezdravi. tym.cz

Mirka

http://prinasimezdravi.tym.cz

weya
3x

ahojte .. me je 18 a nad akne sem snad zdarne vyhrala .. ale asi 4 roky trapeni zkouseni a tlaceni byli šíílené .. měla sme ta velké akné že sem nechtěla ani chodit mezi lidi ... ale upně úžasná léčba co mlůžu doporučit není ani drahá akorát musíte spojit víc věcí dohromady. Nejdůležitější je asi dost pít třeba obyčejnou vodu nebo kyselku aspon dva litry denně ne nějaké moc ochucené coly a tak .. to, že někdo říka, že akné souvisí s jídlem je asi pravda ( brambůrky, čokoláda,.. apod) ale když moc pijete ono se to víc vyplavuje takže si klidně můžete dát všechno, na co máte chuť .. a ted to hlavní nejlepší je nasadit si nějaký přídavek stravy .. akné vzniká vlastně díky nedostatku zinku nebo spatnem mnozstvi ... me rikala dr. na kožník :) takže uplne obycejne prasky ZINKU ktere stoji v lekarne kolem 40 korun a vydrži dlouho jako dopnek stravy každy den 1 nebo sui kupte laktobacily .. to jsou vlastne tablety ktere uklidni celou vnitrni strukturu a tim padem sklidni i hladiny latek v krvi...ty jsou o neco drahsi ale zase predchazeji i chripkam apod. no a na samotne akne ktere muze byt bud: -klasicka vyrazka s pupinky ktere jdou lehce vymacknout. Na ty bych doporucila konopny krem CutisHelp - je to prirodni forma prodava se bud nocni nebo denni me pomohl vic ten nocni - je sice drahsi kolem 160Kč ale uplne po 3 dnech poznate rozdíl. - A nebo na vridky ktere jsou podkozni a nejdou jednoduse vytlacit tak na ty je uplne vyborny ECLARAN - stoji jenom 60Kč a je velice ucinny staci jedna kapicka na postižene misto a hned se to bud zahoji a nebo se s toho udela vridek s bilou hlavickou ktery jednoduse vymacknete nebo prelecite CutisHelpem .. za to se muzu opravdu zarucit je super :) a jeste sem chtela .. ze pokud si vytlacite nejaky velky vridek a zustane vam tam strup tak uplne zarucene je lecba obycejnym Tea tree olejickem, ktery vam pres noc strup krasne vysusi takze na druhy den se sam zloupne a mate po problemu a pokud mate uz nejake jizvy po akne tak muzete pouzit Contratubex ten taky doporučuju jizvicka hned vymizi ale stoji kolem 200Kč a je ho docela malo .. a taky sem jeste chtela ze obzvlast ted v lete je dobre lecit akne slunickem .. nemusite ani utracet za pripravky staci si vystavit oblicej na hodinku na slunicko a uvidite ze take leci :) Ja si s akne vytrpela svoje a ted je to super konecne muzu delat vsechno co me bavi muzu chodit bez make-upu , potapet se ve vode, ... tak vsem taky preju stastnou lecbu :)

Anula
1x

Pupínky vážně nikdy nevymačkávejte. Jakmile se mi objeví pupínek automaticky ho vymáčknu a pak lituju. Jinak docela dobře zakrývá od Oriflame tyčinka Tea tree z jedné strany léčí a z druhé zakrývá. Denně maskuji tak pět pupínků. Taky velice doporučuji pít aloe vera. Sice to není moc dobrý ale výsledek se objeví po týdnu.

Anula

Nikdy pupínky nevymačkávejte. Já vždy když se pupínek objeví tak ho automaticky vymáčknu a pak toho lituju. Docela dobře maskuje tyčinka od Oriflame. Z jedné strany léčí a z druhé zakrývá. Denně musím maskovat asi tak pět pupínků. Taky pomáhá když budete pít aloe vera. Sice to není moc dobrý,ale do týdne uvidíte výsledek. Taky si na pleť přes den nešahejte a kdo má afinu je lepší si ji nechat odrůst,protože sice zakrývá čelo ale na vlasech se usazují různý bakterie a ty to roznášejí do pupínků. Takže je lepší mít pupínky 2 měsíce než neustále.

Matylda
1x

mne na akne a ekzem na obliceji desne pomohl krem sensibio DS od biodermy, neni primo na akne, ale ja mam po nem plet krasne cistou a hebkou, k tomu uzivam chlorellu, ktera si myslim taky ke zlepseni znacne prispela. K tomu mydlo z ryze od L'Occitane a tonikum od Dermacolu s cajovnikem. Treba by to nekomu z vas mohlo pomoct, ja sem nadsena!!!

simík

ahoj všichni, naprosto vás chápu mám problémy s pletí už asi 6let, zkusila jsem snad všechno .Od kosmetiky z obyčejné drogérie až po dermatoložku, která mi předepsala několik různých mastiček a vodiček .nic z toho nepomohlo jedině mám dobré zkušenosti se skinorenem,který se užívá lokálně a moc mi pomohl k tomu jsem ještě užívala wobenzym ,který má podporovat imunitu a tím celou léčbu podporoval ze vnitř. a ted je to o moc lepší.

Monula

Zdravím Vás! Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s kosmetikou na akné Kosmín?? Dostala se ke mě informace, že dobře působí a akné se po ní lepší. Díky.

Lilinkaa

ahojte všichni, taky jsem s tím mívala problémy, ale koupila jsem si asi před půl rokem eclaran 5, a pleť se hodně zlepšila. A te´d jsem si ještě koupila, takový ty gely od garniere..mám 2, oba dva noční a jsou luxusní. Zítra se ještě chystám do solárka, tak uvidím jak to dopadne...xD

tt

gely od garniere sou dobry, mam taky odzkouseno.

eliška

prý se akné nemá léčit sluncem, ale pomáhá mi to, akné není tolik vidět. Jinak pomáhá i kopřivový čaj, kterýby se, ale neměl pít po ránu, kvasnice(jíst) a omezte kořeněná jídla, čokoládu, ořechy

sisi

ahoj vsichni, akne me trapi take dlouho dobu. Nemam ale problemy s typickymi zacervenalymi pupinky, ale jakoby "podpovrchovymi" plnymi tuheho hnisu..Neboli, v podstate nejdou ani videt. Jsou to takove hrbolky na obliceji, predevsim v okoli tvari. Co s tim? Zkousela jsem vse mozne, ale tady ty podporchove nenici nic. Myslize, ze by pomohla pravidelna navsteva kosmeticky? Kolik to tak stoji?

Gábi

Měla jsem něco podobného a pomohl mi přípravek z USA [email protected] napošte si pošlu kontakt.

Kristi

Ahoj, mam presne stejny problem jako ty, vubec nevim co s tim... Pomohlo ti uz neco?

majkaxp

Ahoj Kristi,měla jsem akné celé dlouhé roky. naáhodou jsem objevila OK Gel,kterým jsem si akné začala natírat a po měsíci pravidelného netírání se mi veškeré podpovrchové potvůrky ztratily. Mohu Ti pomoci,pro bližší info piš na meil:[email protected]

martin

Mám typ na dermatologické ošetření pleti,které zaručeně pomáhá. Je to přitom 100% přírodní a také pro velmi citlivou pokožku. Zároveň tato sada není doparfémovaná a tak na ní vynikají přírodní vůně zázračných bylin scutellarií baicalensis. Celá kompletní kůra přitom vychází jen asi 50 korun na kus a měsíc. Pro víc informací můžete psát na mail [email protected]

Veru

Zdravim :) Je mi 14 let a akne mam priblizne uz od 11. Prave priblizne v 11 se mi akne zaclo delat a bylo to peklo na zemi. Pouzivala jsem cistici vody a mleka AKNELOT, avsak vysledek moc pozitivni nebyl. Pak mi doktorka predepsala SKINOREN KREM ale i po nekolika mesicich pouzivani jsem si "odnesla" jen neprijemny pocit na pokozce bez jakychkoli ucinku. Vysadila jsem tedy SKINOREN KREM a zacla pouzivat cistici pripravky pro problemovou pokozku GARNIER PURE. Konkretne cistici emuzli, vodu a gel. Vysledky byly o poznani lepsi, ale jelikoz jsem nepouzivala zadny make-up, byly cervene pupinky stale nehezky vystaveny svetu. Od babicky, ktera ma take kozni potize, jsem presla ke kremu AKNECOLOR krempasta v hnede barve (na vyber i bila, nedoporucuji). Ona hneda barva sice byla na prvni pohled hrozna, ovsem pokud jsem stale pouzivala cistici pripravky GARNIER a naucila jsem se AKNECOLOR poradne roztirat, pusobila jako make-up . Byl to uzasny vysledek, tedy pro me, ktera v zivote nic na vizualni kryti pupinku nepouzivala. Po case jsem prisla na to, ze AKNECOLOR vysusoval pupinky, nikoli kuzi. Koupila jsem si kosmetiku NEUTROGENA na problematickou plet, konkretne peeling na cerne tecky a masku 2v1. Nicmene jsem dal pouzivala AKNECOLOR. Mam i zkusenosti s chemickym peelingem a nejsem si jista, zda jej doporucit. Cas od casu se totiz ma plet zlepsi natolik, ze je vyskyt pupinku minimalni. A prave v jedne z takovych dob jsem si zasla na kosmetiku. Matka mi sice rekla, ze to je dobre pro vycisteni pleti, ale po teto navsteve jsem mela plet velmi, velmi spatnou. Pory jsem zase mela otevrene a musela jsem znova zacit s "hojenim". Nyni pouzivam kosmetiku CLEAN AND CLEAR a jsem naprosto spokojena, Pouzivam cistici vodu a emulzi a davam si normalni pudr (LOREAL) misto AKNECOLORU. Sice se mi stale tvori pupinky ale uz ne v takovem rozsahu, jako driv. Mam ted ale problem. Kolem ust se mi tvori pupinky a nepusobi to zrovna hezky. Pudr z mist kolem ust navic docela rychle "spadne" a proto se stale musim prepudrovavat. Zacala jsem si na tato mista doma zase mazat AKNECOLOR, ale i tak to moc nepomaha. Mate nekdo nejake zkusenosti s timo problemem?

Gábi
2x

Měla jsem podobné problémy manžel sehnal něco z USA a je to bomba všechna vyrážka a akne je pryč jestli budete mít zájem tak napište [email protected]

Katula

ahojky!mam dosti problematickou plet,takze vim,co je to za trápení.zacala sem chodit na cistení pleti do kosmetické firmy,stačí jednou mesíčne.plet vam opravdu krásne vyčistí.cena se bohybuje kolem 240-500 Kc,záleží ,co je to za firmu. je důležitý ji čistit 2 x denne rano a večer a zamerit se na zdravý životní styl(sport,vyhýbání se tucných jídel a co nejméne stresu). zacala sem pít kopřivu,hodne čistí krev,piju ji 3 denne po dobu 2-3 týdnů,pak se musí udelat pauza 1-2týdny dlouhá, ,záleží ,jak dlouho ji pijete,ze zacátku se vám plet muze mírne zhoršit,ale není důvod k panice,nesmí vás to odradit!,to znamení to ,ze telo s tim zacíná reagovat. je to na dobré ceste!a další je dobrej vitamin B!!chce to hodne trpelivsoti,protože to neni hned,muze to trvat 2-3 mesíce ,nez se ho zbavíte!!preju hodne pevných nervů!! .

Pavla

ahoj, mám velmi dobré zkušenosti s přípravky od firmy OKG. Na akné je dobré používat OK Gel a rovněž OK Alfa. Akné nezmizí hned a úplně, ale hodně pomáhá. Po velmi dobrých zkušenostech jsem se stala jejich distrubutorkou. Kdybyste chtěli poradit ohledně těchto přípravků, můj email je [email protected]

Kačenka
1x

Ahoj lidičky, chci se podělit o radu... Akném už trpím 4 roky a štvalo mě to až do ted !! Ale objevila jsem něco výjímečného co 100% zabírá, ptáte se co ?? Stačí obyčejný pudr s azulenem z drogerie, oddelení pro miminka, obsahuje alcohol, který plet jemne vysusuje, pak sušený zinek a magnesium, to dodá vitamíny. Patlám si tím obličej pokaždé, když se začne mastit a řeknu Vám, skoro se mi již nemastí, žádné hnisavé bědary se mi nedělají, a plet na obličeji mám jak dětskou prdelku !!! PS : už jsem vyzkoušela všechno typu eryfluid, duac gel, roaccutane, a všecny méchané vodičky, a nic nezabírá lépe, než tohle !!!

Luks

dobry den ja mam problemy s akne už od třinacti let ted je mi 21 a akne mam pořad šene mam antibiotika ruzne masti kremy ale nic nepomaha navštěvoval jsem i pani doktorku na kožnim psala mi pořad mastičky ktere mi vubec nepomahaly když jsem se ji zeptal jestly by mi mohla předepsat roaccutane tak s tim nesouhlasila pry je to dosti silny lek a že mi ho nepředepiše tak už nevim jak se zbavit akne jestly ma někdo nějakou dobrou radu jak se akne zbavit tak šup sem sni dost se divim že si stim ani doktoři nevědi rady asi mam špatnou kožni

majkaxp
1x

Ahoj,celý tvůj problém je ve Tvém célém organismu. Jestli máš zájem svůj problém řešit, pišna meil:[email protected]

Tereza

Ahojky moc Vás chtěla poprosit o pomoc. Stejně jako vy mám již od mala problémy s akné, asi v 15ti letech jsem začala používat Zineryt a dá se říct, že mi pomohl téměř ze dne na den, do měsíce nebyla po akné ani stopa. Takhle to ale vydrželo pouze 2 - 3 roky ( to už jsem ho nepoužívala) a cca před půl se mi to opět vrátilo. Problém je v tom, že jsme se mezitím přestěhovali a nová (hodně nepříjemná!!! ) mpaní doktorka mi ho nechce za žádnou cenu předepsat. Prosila jsme, ale ona prostě ne, že prý ho předepisuje, jen na nejakutnější případě, kdy má člověk akné po celém obličeji. Tak bych Vás chtěla moc poprosit, kdyby se tu našel nějaký dobrák, který by mi sehnal recept, byla bych mooc vděčná!! Můj mail - jajinka.00.seznam.cz Předem moc děkuju

lena

Zdravim, chtela bych vam aspon trochu poradit s lecbou akne. Chtela bych ale upozornit, ze na kazdeho pusobi neco jineho. Vyzkousela jsem tez mnoho pripravku a veci ale bez ucinku. Za posledni rok se mne plet o hodne zlepsila. Mozna je to tim ze uz dospivam nebo ze uz to tak neresim. Kazdy den 3x denne po 3 tabletach uzivam pivovarske kvasnice, ktere obsahuji vit. B. Stoji kolem 60,- a jejich tam 200 tablet.Po hlavnim jidle uzivam 2 tablety Zinku.Stoji kolem 80,- 100 tablet. Navecer piju zase psyllium ale ne pravidelne, proste jak si vzpomenu. Jinak si delam ocistne kury z koprivy kdy piju treba 14 dni koprivovy caj i litr denne. Nejlepsi je kdyz mate cerstve koprivy. Kdyz mi nekdy pupinku vyskace hodne tak si to trbe i 3x denne potru Tee Tree Oil. Plet si cistim jednou denne a to vecer Nrmaderm od Vichy gelem. Je sice drazsi ale vydrzi mi hooodne dlouho.Tak to je asi tak vse co muzu poradit. Taky mi pomaha slunicko, ale jen v primerene davce. Snazim se nedavat si make up a nepouzivat kremy ktere jen zbytecne drazdi. A hlavne NEMACKAT pupinky, nejist hodne cokolady, nepit sladke vody a jist zdrave....jinak vsem vam preju hodne zdaru. Verim ze vam to pomuze ovsem necekejte zazraky po tydnu. Ja treba kvasnice uzivam uz rok ale vysledek se objevil az tak za 1/2 roku. Taky mi i docela zhustly vlasy...Tak zatim paaaa

Majkl

Ahoj jo ty kožní lékařky jsou k ničemu. Laser je drahej dal jsem 10000 jen za oblicej! je to trochu lepsi ale za ty peníze nic moc.Nejdříve jsem objevil Bepanthen plus to pomáha a teď jsem přešel na konopný masti a používám akné mýdlo od jericho kosmetic.Opravdu se to zlepšilo a potvrdilo se že příroda si s tim poradí lépe než chemikalie takže kdo to ještě nezkusil jen do toho doporučuju!!!

akné
1x

odporucuji vam stranku o léčbe akné http://cz.liecba-akne.info

Pablos

Ahoj, já můžu doporučit zelené potraviny, které detoxikují organizmus a čistí ho zevnitř. Všelijaké přípravky z lékárny budou fungovat jen když je budete užívat - tedy krátkodobě. Když ale zbavíte tělo nečistot, zničíte příčinu. Mrkněte na ww w.zelene-zdravicko.cz mlady jecmen a chlorella nebo na www.z eleny-obchod.cz, jsou tam zajímavé články. Sám zelené potraviny jím také.

Milan

Sehnal jsem nedavno zajímavej přípravek jedné americké firmi a na ty moje akne to zabralo .Kdo bude chtít může si napsat na e-mail. [email protected]

mamina

Už jste někdo vyzkoušel kosmetické a další přípravky firmy LR Health@Beauty

Lucie
2x

Dobrý den, je mi 24 let a s akné bojuju už několik let.. Podle mých dosavadních zkušeností je nejlepší kosmetika od fy AVÉNE a to konkrétně krém Diacnéal. Výsledky jsou vidět během pár dnů,redukuje akné a jizvičky. Je vhodné si k tomu koupit mycí gel a vodu stejné značky. Nekombinovat další výrobky. Ale akné je hlavně vnitřní problém, samozřejmě funguje HA a Roaccutane, ale to je na pováženou... HA vysadíte a problém je zpátky. Důležité je hodně pít a super je kopřivový čajík a tabletky Chlorella. K redukci již výrazných jizev doporučuji laser N-lite v Léčebném laserovém centru v Olomouci (mají pobočky tuším i v Brně a Ostravě). To mi pomohlo ze všeo nejvíce. Chodím na něj vždy 3krát na jaře a pak na podzim. Docela drahé, ale účinné na nevzhledné rudé jizvy od akné a na zánětlivé ložiska. Neinvazivní metoda, druhý den do práce v pohodě.

martina

ahoj, akné jsem mněla taky a stejně jako vy jsem nevěděla co s tím, skoušela jsem hodně přípravků ale nic nezabíralo, a některé uhry šli vidět i přes makeup, jelikož jsem z vesnice tak mi babička řekla, že jim pomáhalo, když si udělali "krém" z mléka a šlupky z nezralých ořechů ( takové to zelené v čem visí ořech na stromě ) prvně jsem tomu nechtěla věřit, ale nedalo mi to, a vyskoušela jsem to, krém jsem si udělala, večer namazala na obličej, a jak jsem se rano prbudila, podívala jsem se do zrcadla, a viděla jsem že všechny uhry jsou " zralé " a stačilo je jen " vymáčknou " takže nakonec rada od babičky pomohla, a když se mi dneska udělá sem a tam beďar, tak si udělám "krém" a je to

Lenka

Mně pomohl Akneline. Po těch všech marných pokusech, za který jsem jsem dala kopu peněz, jsem už ani nevěřila, že mi dá pleť něco do kupy. Dá se sehnat na netu, stojí dvě stovky.

ondris

Zdravim chtěl bych se zeptat jestli má někdo skušenost s BIOBEAM acne je to domácí lampa k léčbě akné. Mužete mi poradit zda má cenu si toto zakoupit přece jen to není nejlevnější cena je 6000 Kč. Dky za odpovědi Ondra .

camberete

Neutrácejte toliká korun. Napište na: [email protected]

Pepan

Mám akné 25 let. Všechny kůry a preparátečky dohromady už mě stály určitě přes 100.000 Kč. Každá rada, co tady čtu fungovala. Ale jen 1-3 měsíce, pak si pleť zvykla a pokračovala dál v bujení. Některý týden jsme bez pupínků, ale najednou ze dne na den se celá zanítí a naskočí velké boláky a vypadám jak Franknstein. Pak to zase po 14 zmizí. A pak se to zase objeví. Fakt jsem nevysledoval na čem je to závislé, už to beru jako menstruaci :)

Iveta
3x

Ahoj je mi 13 a mám taky akné.Zajděte do lekárny a kupte si ŘEPÍKOVÝ ČAJ uvařte si ho až vystydne tak ho vatovým tamponkem nanášejte na nejvíce poškozená místa a nechte zaschnout.POMÁHÁ TO!!

Tereza

Dobrý den mám takový problém na čele mám spoustu pupínků nejdou ani vymáčknout jsou takové male nemohli by jste mi prosímvás někdo něco doporučit, nejlíp náké prášky děkuji předem

Karolína

dobrý de,mám menčí problém...Dělá se mi akné na obličeji a kámoška mi dala takový přípravek..Používala jsem ho ale rozlrzlo se mi to až na záda..Okamžitě jsem ho vyhodila..a prý existují nějaké prášky na pročistění celého životního traktu a těla a že prý pomáhá i na akné..Ty prášky jsou z nějakých řas ale nevím jak se jmenují...Kdyby někdo věděl tak mi na piště...protože to akné mě už štve tak jako asi i vám...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce