Inzerce

Operace hemoroidů

Mám jít na operaci s hemoroidy.Je to snesitelné, či nikoliv.Můžete mi kdokoliv říci své zkušenosti. děkuji

Inzerce
Odpovědi
Michal

Dobrý den, moje otázka je LONGO nebo HAL-RAR operace ? Mám vnitřní hemeroidy už asi rok je mi 22let řeším to detralexem, který jen tlumí krvácení, byl jsem na laserové operaci v Praze na Františku, to bylo bez problému a prý by se to nemělo nějak zvětšovat. Hemeroidy nějak nebolí, jen když jdu na velkou tak se objeví a musím je "vrátit zpátky". Po 3 měsísch po laserové operaci se to nějak nelepší ani nehorší, je to tam pořád a říkám si, že je to asi jen orázka času a jsem ještě mladý a nechci to řešit celý rok. Doktor mi doporčil LONGO operaci, ale jak čtu tak někdo je na tom dobře a někdo zas na to jde 3x a pořád špatný, tak si říkám jestli není lepší HAL-RAR. Vím že bolest bude tak i tak, ale jde mi o to aby to bylo permanentní nebo vydrželo co nejdéle, ale to si asi přejeme my všichni a jak koukám tak se to moc nedaří. Tak pokud máte někdo svoje rady co je lepší ať vlastní žkušenosti nebo od znýmých. Moc by mi to pomohlo, děkuji všem a přeji pevné nervy!

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. ledna 2019, 23:05:06

Vasek1 poděkování

No ja mam zkusenosti s Longo. Ktery probehlo v pohode ale nyni mr trapi stenoza ktera je s tim bohuzel spojena a nejak nevi co s tim. Chirurgicky mi zade roztahli, ale...... Hal asi spatny nebude...co jsem se s doktorem bavil tak ma mrnr komplikaci nez longo ale zase hrozi ta recidiva ze povoli ten steh.... Nevim no...

24. ledna 2019, 14:45:12

.

Nepodceňujte chlamydii Bohužel v případě chlamydie se často setkáváme s jejím podceněním. Je to dáno tím, že v první fázi nejsou příznaky nijak závažné a člověku spíše obecně není dobře, což zase po čase přejde. Bakterie však z těla nezmizí a po čase může udeřit mnohem větší silou. Pacient je přitom pro své okolí velmi nakažlivý a nemoc – třeba nevědomky – šíří dál.

21. ledna 2019, 13:28:10

iva

Zdravim,jaem uz po 3 longu.Az po posledni operaci mam problem se zachodem.Musim jit hned,nelze odkladat.Pred op.jsem nemela,po,me bylo receno,ze normalni,pak ze je to psychicke.Nezda se mi,musim hned i kdyz jsem doma.Nemate nekdo takovy problem?Uz je to rok,stale resim tento problem.Stejne mam vnejsi,tudiz po caste stolici mam otoky,boleni vse co tohle prinasi.

2. února 2019, 21:46:37

anonym1 poděkování

Máš to v diskusi několikrát napsané, složitá bakterie !

3. února 2019, 06:31:50

Michal

Dobrý den, mohl bych se zeptat kolik vám je a po jak dlouhé době jste prodělala 3 operace ? pujdu na longo, ale jestli tam budu chodit každý 2 rok tak to nemá cenu, děkuji

12. února 2019, 00:59:28

iva

Mam 3 longa pred 7lety,ted pred rokem 1 a za 6mes.dalsi.Jde o to,ze longo resi vnitrni,castecne vnejsi. jde o to,ze je treba asi odstranit venkovni.Chvili po oper.splaskle,ted po roce opet otoky,zvetseni.Posl.oper.dost bolestiva,ale kazdy to snasi jinak.Asi me ceka klasika,ale jestli to ma pomoct pujdu.Navic ten probl.hned jit na wc a nesmim odkladat,pred op.jsem to nemela.

13. února 2019, 12:05:52

Jenda

Dobrý den, před operací hemeroidu jsem četl zde vaše příspěvky a rád bych se podělil s mojí zkušenosti. Před operací sem měl jako každý strach co bude a nebude. Po přečtení spousty článku a reakci lidí, jsem si říkal do čeho sem se to pustil ale opak je pravdou. Jsem po zákroku čtrnáct dní a musím říct že jsem naprosto spokojen, nic nebolí a konečně se můžu vyprazdnovat bez použití Lactulozi a vše bez bolesti. Ano první týden jsem zažíval peklo 😀 ale teď už si piskam. Zákrok proběhl v plné narkoze a byl mi udělán Longovou metodou. Teď jsem velice rád že to mám za sebou a můžu jen doporučit, ničeho se nebojte, věřím že všichni co se na to chystají budou ve finále spokojený stejně jako já. Držím palce a rychle uzdravení.

9. února 2019, 10:08:16

Michal

Nebyl jste náhodou operován v Praze na Františku ? Děkuji

12. února 2019, 00:58:33

anonym

(N)

9. února 2019, 12:35:14

iva

Mela jsem 3longapred 6lety,ted pred rokem 1 a za 6mes znova.Po op.se zda dobry i ddyz zustatky tam jsou.Longo neresi uplne odstraneni,je spise na vnitrni.Ted opet zustale hemor.natykaj,,pali,boli a opet se zvetsuji.Asi zrejme klasika,ale zatim vyckavam,take se me vecne nechce resit tento problem.Jen ten problem s toaletou pretrvava.Je me 48let

13. února 2019, 12:21:01

anonym

Hemeroidy tvioří bakterie, je potřeba léčit celé tělo, koupele dubová kůra, antibiotika tetracyklinové řady, změna životosprávy, bylinky lichořeřišnice a pod. !

13. února 2019, 12:34:01

6789
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Přecházíte chřipku?
Zatím hlasovalo 227 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. února 2019, 05:34:25

Promiň došly děcka tak už jsem se sem nedostala. Pak jsem šla spát. Konečně jsem se… Diskutovat

• Michala (Bolesti kloubů) 17. února 2019, 11:08:18

Myslíte si, že po operaci kolene, bych mohla vydržet i bez prášků od bolesti? Diskutovat

• Pavlína (Zlomenina pánve) 17. února 2019, 11:09:57

Byl tu někdo na operaci kolene? s meniskem? nevíte jestli budu muset brát prášky od bolesti? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.