Inzerce

Operace hemoroidů

Mám jít na operaci s hemoroidy.Je to snesitelné, či nikoliv.Můžete mi kdokoliv říci své zkušenosti. děkuji

Inzerce
Odpovědi
Vasek

Rozhodne! Bezte driv kdy je sirsi moznost lecby...v pokrocilych stadiich uz jina varianta neni...

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. ledna 2019, 23:43:11

anonym

Operace není konečné řešení, je potřeba léčit celé tělo !

14. ledna 2019, 16:45:42

Michal

Dobrý den, moje otázka je LONGO nebo HAL-RAR operace ? Mám vnitřní hemeroidy už asi rok je mi 22let řeším to detralexem, který jen tlumí krvácení, byl jsem na laserové operaci v Praze na Františku, to bylo bez problému a prý by se to nemělo nějak zvětšovat. Hemeroidy nějak nebolí, jen když jdu na velkou tak se objeví a musím je "vrátit zpátky". Po 3 měsísch po laserové operaci se to nějak nelepší ani nehorší, je to tam pořád a říkám si, že je to asi jen orázka času a jsem ještě mladý a nechci to řešit celý rok. Doktor mi doporčil LONGO operaci, ale jak čtu tak někdo je na tom dobře a někdo zas na to jde 3x a pořád špatný, tak si říkám jestli není lepší HAL-RAR. Vím že bolest bude tak i tak, ale jde mi o to aby to bylo permanentní nebo vydrželo co nejdéle, ale to si asi přejeme my všichni a jak koukám tak se to moc nedaří. Tak pokud máte někdo svoje rady co je lepší ať vlastní žkušenosti nebo od znýmých. Moc by mi to pomohlo, děkuji všem a přeji pevné nervy!

18. ledna 2019, 23:05:06

Vasek2 poděkování

No ja mam zkusenosti s Longo. Ktery probehlo v pohode ale nyni mr trapi stenoza ktera je s tim bohuzel spojena a nejak nevi co s tim. Chirurgicky mi zade roztahli, ale...... Hal asi spatny nebude...co jsem se s doktorem bavil tak ma mrnr komplikaci nez longo ale zase hrozi ta recidiva ze povoli ten steh.... Nevim no...

24. ledna 2019, 14:45:12

.

Nepodceňujte chlamydii Bohužel v případě chlamydie se často setkáváme s jejím podceněním. Je to dáno tím, že v první fázi nejsou příznaky nijak závažné a člověku spíše obecně není dobře, což zase po čase přejde. Bakterie však z těla nezmizí a po čase může udeřit mnohem větší silou. Pacient je přitom pro své okolí velmi nakažlivý a nemoc – třeba nevědomky – šíří dál.

21. ledna 2019, 13:28:10

iva

Zdravim,jaem uz po 3 longu.Az po posledni operaci mam problem se zachodem.Musim jit hned,nelze odkladat.Pred op.jsem nemela,po,me bylo receno,ze normalni,pak ze je to psychicke.Nezda se mi,musim hned i kdyz jsem doma.Nemate nekdo takovy problem?Uz je to rok,stale resim tento problem.Stejne mam vnejsi,tudiz po caste stolici mam otoky,boleni vse co tohle prinasi.

2. února 2019, 21:46:37

anonym1 poděkování

Máš to v diskusi několikrát napsané, složitá bakterie !

3. února 2019, 06:31:50

Michal

Dobrý den, mohl bych se zeptat kolik vám je a po jak dlouhé době jste prodělala 3 operace ? pujdu na longo, ale jestli tam budu chodit každý 2 rok tak to nemá cenu, děkuji

12. února 2019, 00:59:28

iva

Mam 3 longa pred 7lety,ted pred rokem 1 a za 6mes.dalsi.Jde o to,ze longo resi vnitrni,castecne vnejsi. jde o to,ze je treba asi odstranit venkovni.Chvili po oper.splaskle,ted po roce opet otoky,zvetseni.Posl.oper.dost bolestiva,ale kazdy to snasi jinak.Asi me ceka klasika,ale jestli to ma pomoct pujdu.Navic ten probl.hned jit na wc a nesmim odkladat,pred op.jsem to nemela.

13. února 2019, 12:05:52

Jenda

Dobrý den, před operací hemeroidu jsem četl zde vaše příspěvky a rád bych se podělil s mojí zkušenosti. Před operací sem měl jako každý strach co bude a nebude. Po přečtení spousty článku a reakci lidí, jsem si říkal do čeho sem se to pustil ale opak je pravdou. Jsem po zákroku čtrnáct dní a musím říct že jsem naprosto spokojen, nic nebolí a konečně se můžu vyprazdnovat bez použití Lactulozi a vše bez bolesti. Ano první týden jsem zažíval peklo 😀 ale teď už si piskam. Zákrok proběhl v plné narkoze a byl mi udělán Longovou metodou. Teď jsem velice rád že to mám za sebou a můžu jen doporučit, ničeho se nebojte, věřím že všichni co se na to chystají budou ve finále spokojený stejně jako já. Držím palce a rychle uzdravení.

9. února 2019, 10:08:16

Michal

Nebyl jste náhodou operován v Praze na Františku ? Děkuji

12. února 2019, 00:58:33

anonym

(N)

9. února 2019, 12:35:14

iva

Mela jsem 3longapred 6lety,ted pred rokem 1 a za 6mes znova.Po op.se zda dobry i ddyz zustatky tam jsou.Longo neresi uplne odstraneni,je spise na vnitrni.Ted opet zustale hemor.natykaj,,pali,boli a opet se zvetsuji.Asi zrejme klasika,ale zatim vyckavam,take se me vecne nechce resit tento problem.Jen ten problem s toaletou pretrvava.Je me 48let

13. února 2019, 12:21:01

anonym

Hemeroidy tvioří bakterie, je potřeba léčit celé tělo, koupele dubová kůra, antibiotika tetracyklinové řady, změna životosprávy, bylinky lichořeřišnice a pod. !

13. února 2019, 12:34:01

Ja

Ahoj.Jdu se s vami podelit.Diky vasi diskusi sem redy a nejsem nervozni ze je neco spatne.Dnes sem 9 den po normalni operaci hemeroidu pod narkozou.Po probuzeni az do druheho.dne horor citit v konecniku nakou vec.Druhy den mi byla vyndana a mensi uleva,od sestricek glukoza a prujem jako blazen a paleni.tak sem vzala dvakrat a prestala brat.Doma sem nasadila opet ale po 5 dnech opet vysazeno,byla sem i 15 krat na wc za den a to uz se nedalo.7 den po operaci se mi uvilnila nejaka snurka ktera mi tam porad prekazi ale nechci s ni nic delat.Od te doby lepsi chozeni na wc.od 9 dne na wc po 4-5'hodinach.osetriji optuzeniny,protoze mi jikdo nepovedel co a jak.jen prasky na otok a brufen.Mam dve deti a nebejt opory tak si to nedokazu predstavit.....jak dlouho muzu jeste cekat?nez bude lip?nez si troufnu na prochazku nebo nakoupit?a kdy mazat dubovou kurou? Na kontrolu jdu po mesici od operace.dekuji

8. března 2019, 21:10:53

M.

Ja: ta snurka je asi uvolneny steh, ale to nicemu nevadi, hlavne to tam nech, to vypadne samo, az bude cas. Dubovou kuru jsem nedavala, palilo me to. Na opruzeniny jsem si dala Canesten a pomohlo to. Zlepseni urcite prijde, vydrz!

14. března 2019, 07:47:57

Iva

Zdravim vsechny,mam pocit,ze se jich nikdy nezbavim.Jsem po 3 operaci a po dvouch letech se objevi.Uz mam,hruzu zase jit k doktoru,ze me bude cekat dalsi oper.Mate nekdo taky takovy problem?Uz bych chtela mit konecne pokoj.

1. dubna 2019, 22:32:57

6789
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Máte problémy se spánkem?
Zatím hlasovalo 273 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • K (Rivotril) 18. dubna 2019, 21:49:17

Michal teraz si trafil klincek po hlavicke moja hlava je moj najvacsi nepriatel. Ja pisem ze som… Diskutovat

• Michal (Rivotril) 18. dubna 2019, 21:56:24

Na to léky asi jsou, co Ti otupí mysl a vypnou Tě... ale je i řada jinych věci bádej,… Diskutovat

• K (Rivotril) 18. dubna 2019, 22:05:01

No ten kvent ma uspi ak aj vecer ma trosku stahuje aj to uvolni ale ceelkovo ja chcem odstranit ten… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.