Inzerce
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Operace hemoroidů

Mám jít na operaci s hemoroidy.Je to snesitelné, či nikoliv.Můžete mi kdokoliv říci své zkušenosti. děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavel

Zdravím všechny, kteří chtějí vyřešit problém s hemoroidy! Máte prosím někdo zkušenost, praxi s dilatátorem. Roztahováním, análním strečinkem pomocí této pomůcky a zmírnění příznaků. Pomoci si jen touto léčbou.? Děkuji Pavel

Heduš
2x

Ahojte všichni, tak i mě(34let) prdeloví nepřátelé dostihli. Po dvou porodech letos v létě časté krvácení. Po několika vyšetřeních verdikt operace. Metoda HAL/RAR v Ostravě-Fifejdy. V pondělí nástup na lačno, žíznivá jak velbloud. V 10.00 odjezd na operační sál, ta celková narkóza labůžo, vypne vás na lusknutí prstu. Kolem jedné už přicházím k sobě...co jste se mnou udělali?Sestřička však přichází a perou do mě oblbováky a znovu si schrupnu. Kolem páté jsem na pokoji, musím nutně čůrat, ale kam. No do lavoru?To nedám. V šest se rozhodnu proplížit kolem sesterny s motákem a záchodem na konci chodby. Nic, zvládla jsem to. Ponaučení no.1, pokud možno chtějte pokoj s vlastním wc (na fifkách nemožné). A pak to začlo, ty bolesti?!Panebože proč?!Ten tlak v zadku, to řezání, pálení, píchání je neskutečné. Další oblbovák pomáhá a já si to šmáruju na záchod tam a zpátky, pořád dokola několik hodin, páč ty tlaky jsou neskutečné. V noci dvě labužo injekce,tak jsem si i chvilku dáchla. Úterý ráno vizita. "Chcete domů dnes nebo zítra, nám je to jedno." Při představě hajzlu na konci chodby a mytí se v umyvadle(sprcha je luxus), dnes. A je to, dostávám lejstro, recept na Novalgin, který platí až od středy(to fakt nechceš) a hybaj domů. A teď k nemocnici. Sestřičky zlaté, hodné, chápavé, ale o co si neřeknete, to nemáte. Čaj?Musime uvařit, spálená huba. Sestři prosim bolí to, hned (rozuměj tak půlhodiny) vám něco píchnu. Zelenou jak sedmu mě manžel dotáhl domu, v autě na ležáka...co čert nechtěl, chybějící tekutiny si vyžádaly zánět močáku. Večer jde krev od prdele, kdy mám pocit, že rodím už několik hodin a krev při močení. Umírám. Modlim se ať už je ráno a přijde spása ve formě receptu na atb. Noc ukrutná, Novalgin žeru jak lentilky. A máme tu středu. Na záchodků stále co deset minut. Řvu jak při porodu, brečím bolestí. Středa se zhoupne a je tu čtvrtek. Večerní nálož gutalaxu způsobuje pouze ukrutné křeče. Končím, vzdávám to,chci umřít. Celý den cesta záchod, sprcha, postel. Miluju léky od bolesti. Za mohutného halekání, pláče a skučení se večer dostavuje malilinkatý bobíček, který mi za odměnu do zadku vrazí tisíc rotujících žiletek. Jooooo a ještě hořícího ježka. Jo a krásného malého hemáčka.Panebože, skončí to někdy??!!A je tu čtvrtek, opět celý den stejná trasa ale s tím rozdílem, že bobánků přibývá. Moje smrt. Po pár akcích vždy vyčerpáním usnu, než mě opět vzbudí ten tlak, kdy se se zatnutýma půlkama belhám na záchod. Aha, ještě něco k jídlu chybí. V úterý jsem v nemocnici dostala rohlik s marmeládou,což od nedělního hladovění bylo nebe v hubě. Doma jen vývar, pak jogurt a rozmixované polévky. Děkuji ti maminko za záchranu. Pokud máte děti, tak je to v hajzlu. Umírám, natož se o ně postarat. Můj muž je anděl a s hlídáním pomáhá celá rodina. Moc vám všem dokola děkuji!!!No a je tu pátek, bobiky se zvětšují, a interval se prodlužuje. Bolesti ubývají!!Je mi lépe. O moc lépe!!Zvládla jsem lehké domácí práce a na odpoledne se chystám vyrazit s odpadem.Jsem zvědavá, jestli se u toho neposeru...nicméně všem držím palce, bolest u mě ukrutná, ale děkuji za všechny příspěvky tady, protože mi jejich čtení pomáhalo překonat ta muka pekelná. Snad můj komentář pomůže i někomu dalšímu a trochu ho na mučednické cestě rozptýlí. Světlo na konci tunelu začíná vykukovat. V pondělí razím k dr na kontrolu, tak jsem sama zvědavá. Mějte se fajn všichni spolutrpitelé a hemáčům smrt.

Hana

Ahoj, úplně mi mluvite z duše. Jsem 5.den po Hal RAR. Tlaky, řezání, štípání děs, stolice tuhá a to se snažím hodně vlákniny a vody. Zakázali mi tlačit kulí stehnům. Jenže tuhý Boban jinak ven nedostaneš. Trochu pomohl glycerinovy čípek, který mě pomohl odspuntovat a na pětkrát jsem se vyprázdnila. Bála jsem se ho zavést,ale nad mé očekávání to šlo poměrně hladce. Na bolest střídám paralen a Brufen. Nic jiného mi nezabírá. Mohu se Vás zeptat,jak jste na tom teď po zákroku? Mohu čekat zlepšení? A máte při stolici krev? Co stehy? Co otok?Jsem fyzicky i psychicky u samého dna. Doma dvě malinké děti. Muž a rodina jsou andělé. Musím se vzchopit a začít fungovat, jenže ta bolest. Děkuji

Helca

Už je vše v pořádku?já začala úplně normálně fungovat bez omezení asi po 14dnech...do té doby jsem se i snažila šetřit ;)

Hana

Dobrý den, tak to vám trochu závidím. Už to budou téměř tři měsíce a komplikace,ačkoli již malé,jsou. Čeká mě rovněž další operace a nevím,zda dobrovolně chci tuto operaci podstoupit. Ať se vám daři

Jaroslava

Dobrý večer, myslíte, že se díky ní, zbavím studu z análního styku.. Nemám jinak větší problémy, ale strach, že mě odmítne partner, znáte lubrikant, který mě pomůže ten strach překonat úplně?

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Projevila se u vás někdy spánková paralýza?

54%
46%
Zatím hlasovalo 57 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2021

Máte v rodině celiaka nebo dodržujete sami kvůli této nemoci bezlepkovou dietu? Pak možná víte, že některé zdravotní pojišťovny přispívají na vaši dietu. U kterých pojišťoven a v jaké výši můžete v letošním roce žádat o příspěvky?

Jak si užít Velikonoce a nepřibrat

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně.

Zvětšená prsa dokážou muže potrápit

Gynekomastie je jedním z důvodů, pro které muži vyhledávají plastického chirurga. Zvětšená prsa nevypadají mužně a znamenají pro muže mnohdy ostych nebo dokonce snížené sebevědomí. Přestože se jedná z velké části o kosmetický problém, lékaři nabádají k obezřetnosti.

Má vaše dítě zdravé nohy? Případné odchylky odhalí podoskop

Většina dětí se narodí se zdravýma nožičkama, přesto často může dojít k jejich postupnému poškození a deformitám. Podoskop je přístroj, který dokáže celou řadu potíží s chodidly u dětí odhalit. Včasná diagnostika a léčba pomůže tyto obtíže napravit a předejít tak případným problémům s pohybovým aparátem v dospělosti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.