Inzerce
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

TRITTICO AC

Prosím máte někdo zkušenosti s tímto lékem?Beru ho již měsíc,jsem ráno unavená,nemohu se soustředit.Pomohl někomu výrazněji na deprese?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lumi

Dobrý večer, četla jsem Vaše komentáře a už teď mám obavy. Mám PP. Byla jsem poprvé u psychiatričky. 2 měsíce jsem nepoužitelná. Stavy úzkosti a bolesti zad. Jelikož doktoři nic neřeší a už jsem chtěla raději umřít tak jsem se odhodlala a předepsala mi Trittico 150 i kvůli spánku. Záda mám úplně zablokovaná. Takže mě čeká rehabka a doufám že s tímto lékem to budu dávat. Nechtěl by si se mnou někdo psát a popovídat si? Je pravda, že Dr. Google je nanic. Po přečtení jsem začala mít všechny nemoci a je pravda že zdraví lidé nemají potřebu psát Diskuze. Všem přeji aby se uzdravil a bylo jim lépe. Ahoj

Kamila Večerková

Dobrý den, má prosím někdo zkušenosti se zvýšením tělesné teploty? Trittico mi předepsala lékařka na spánek na začátku března 2/3. Na spánek mi to pomohlo tak z 50% ale od konce května (tedy po 2,5 měsíci brání) se mi zvýšila tělesná teplota cca o 0,5 stupně. Dříve jsem mívala kolem 36, nyní mám 36,6-7 a týden před menstruaci mi to ale stoupne na 37 a drží se to 10 dni..takto to řeším po lékařích už přes dva měsíce. Rentgeny, sono, krev, stery..vše negativni až konečně dnes někoho napadlo že by to mohlo způsobit Trittico. Už mám vysazeno tři týdny ale zatím teplota stále přetrvává..dekuji

Jaroslav

Dobrý den, mám dotaz: - je TRITTICO AC 75 mg - návykové ? - jaká je asi doporučená délka používání ? - jak je to s pozvolným snižování dávek až na 0 Předem Vám děkuji za odpověď a radu Ještě jeden dotaz - přírodní léčiva lze použít TŘEZALKU nebo doporučujete jiné Děkuji Jaroslav

Jarmila

všichni tvrdí, že není...opak je ale pravdou...zkuste ho vysadit a uvidíte....někomu se to nepodaří za celý život....

Roman

Ahoj, mohl bych si s nekym s podobnyma problemama promluvit? Velmi rad bych to uvital...tiberian@cenrtum.cz

Radek

Ma tu prosim nekdo kontak na dedka. Dekuji. Muj mail Rnozi@seznam.cz

ZK

Ahoj, beru Trittico 3+ roky, můj problém byl, že jsem po stresovém období života ztratil přirozenou schopnost spát kontinuelně osm hodin a víc. Vždycky jsem se probudil uprostřed noci (přibližně ve stejnou dobu) a rozjelo se mi přemýšlení na max a už jsem nedokázal usnout až do šesti, kdy mi zvonil budík (později se při tom probuzení přidaly nervy, že se zase nevyspím do práce). Trittico 150mg mi ze začátku výrazně pomohlo, 1/3 měla nějaké účinky, 2/3 byly ideální a 3/3 byl nářez, ale od dvou třetin už jsem měl ráno lehce zamlženou mysl a po delší době užívání se mi zpomalila schopnost vzpomínání, tak jsem zůstal na 2/3, abych to minimalizoval a užíval si dlouhého spánku. Asi po roce si asi tělo na Trittico zvyklo a zhoršilo se fungování - a navíc se mi nějak zhoršila schopnost přes den odolávat stresu, nedokázal jsem se soustředit na práci, ale v hlavě mi cyklicky běhala nějaká stresující záležitost, ze které jsem se nedokázal vytrhnout, i když vedle mě na mě třeba někdo mluvil, atd. Lékař mi k Tritticu napsal Prothazin (na tlumení úzkostí) - okamžitě to zabralo a spal jsem i 10 hodin, když jsem se v noci probudil, okamžitě jsem usnul, nulový stres, nevadila mi ani buzerace v práci ráno, prostě jen stojíte a v klidu čekáte, až se vedení vypovídá a odejdete s úsměvem. S Prothazinem se ale po měsíci a něco vyskytl problém, kdy jsem někdy odpoledne začal, bez nějakého zjevného důvodu zvenčí, cítit hluboký smutek. Prostě jedete z práce a najednou propadnete silné melancholii - nebo mě snadno vytočila do běla blbost typu neumyté nádobí - během dopoledne nikdy, ale tyhle stavy nabíhaly během odpoledne, jako nějaká vlna. Prothazin mi taky zablokoval sexuální vzrušení - fyzickou schopnost erekce ne, ta šla vyvolat, ale prostě potlačil třeba jakýkoliv vjem z atraktivního protějšku a fantazie. Taky se mi zhoršilo močení, tak jsem ho občas vynechával. Ale pořád se mi líbil ten strašně dlouhý a hluboký spánek. Užívání mi zatrhl až urolog, když jsem po čase kvůli preventivnímu vyšetření zjistil, že mám na svůj věk příliš brzy zvětšenou prostatu a že Prothazin urologické problémy velmi zhoršuje. Návrat k samotnému Tritticu byl krutý, protože tělu trvalo si zvyknout jen na 2/3 dlouho a většinou jsem spal jen první tři čtyři hodiny. Po třech letech se mi zlepšil život (mohl jsem změnit práci a udělat si dlouhé prázdniny) a nějak se mi celkově ulevilo. Odjel jsem na delší výlet mimo ČR a zjistil jsem, že jsem si nevzal dost Trittica sebou, tak jsem jel jen na 1/3, ale překvapivě jsem spal dobře a když jsem poslední týden dovolené spal nedobrovolně bez Trittica, tak jsem se budil, ale pořád to ještě šlo a přes den jsem se cítil psychicky svěže, super soustředění, paměť fungovala skvěle, spontánní erekce několikrát za den, což už jsem si ani nepamatoval a cítil jsem se v kondici :-) Po návratu do Čech jsem si našel novou práci, zase se poruchy spánku vracely a nedokázal jsem bohužel fungovat bez Trittica, takže jsem rezignoval a jedu stále na 1/3, v těžkých časech spaní na 2/3. Když je blbé období a proberu se v noci s příliš aktivní hlavou, beru k tomu volně prodejný Guajacuran a to mi v podstatě funguje jako záruka 6hodinového přerušovaného spánku a celkem slušné psychiky přes den. Bohužel asi nepatřím k lidem, co dokážou spát bez léků a jakékoliv pokusy o odvykačku se už po necelém týdnu zbořily. Přírodní alternativy - to vůbec nefunguje, ani ťuk, meduňka, melatonin, třezalka a tyhle léčitelské věci nikdy můj spánek nezlepšily a určitě bych to nezkoušel k práškům. Snad by pomohlo úplně nepracovat, chodit k terapeutovi (na což nemám jako dělník dost peněz), ale bohužel tuhle možnost nemám. I když mám velmi fajn soukromý život, vždycky mě asi nějak otráví radost ze života práce a styk s lidma, se kterýma musíte trávit čas, i když je nemáte rádi. Držím palce, ať je vaše cesta lepší.

Barbora

Ahoj Jean můžeš mi napsat na mail více barahanzal@seznam.cz

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Projevila se u vás někdy spánková paralýza?

54%
46%
Zatím hlasovalo 57 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2021

Máte v rodině celiaka nebo dodržujete sami kvůli této nemoci bezlepkovou dietu? Pak možná víte, že některé zdravotní pojišťovny přispívají na vaši dietu. U kterých pojišťoven a v jaké výši můžete v letošním roce žádat o příspěvky?

Jak si užít Velikonoce a nepřibrat

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně.

Zvětšená prsa dokážou muže potrápit

Gynekomastie je jedním z důvodů, pro které muži vyhledávají plastického chirurga. Zvětšená prsa nevypadají mužně a znamenají pro muže mnohdy ostych nebo dokonce snížené sebevědomí. Přestože se jedná z velké části o kosmetický problém, lékaři nabádají k obezřetnosti.

Má vaše dítě zdravé nohy? Případné odchylky odhalí podoskop

Většina dětí se narodí se zdravýma nožičkama, přesto často může dojít k jejich postupnému poškození a deformitám. Podoskop je přístroj, který dokáže celou řadu potíží s chodidly u dětí odhalit. Včasná diagnostika a léčba pomůže tyto obtíže napravit a předejít tak případným problémům s pohybovým aparátem v dospělosti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.