Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???

Zdravim vsetkych! Pomohlo niekomu z vas (aspon ciastocne) nieco na chronicku prostatitidu? V mojom pripade viacero antibiotickych terapii nepomohlo, pritomne su tam enterokoky a koagulaza neg. stafylokoky plus korynobakterie v mnozstvach 10.3 az 10.5 cfu/ml. Bez ohladu na licbu je v exprimate plus minus to iste. Prostamol tiez nic moc, caj vrbovka trosku. Poprosim len reakcie ludi s tymto problemom, dileri bezte inam. P.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
HONZA

@JOZEF - tak to upřímně gratuluji, že jsi z toho venku. Měl jsi po celou tu dobu abakteriální zánět prostaty a dostal jsi se z toho snížením váhy. Jsi opravdu klikař a gratuluji ti.

JANO

4 roky bolestí, vyskúšané všetko možné, polenal forte,quercetin,aescin,magnesium,vitaminove doplnky,citrovital,koloidne striebro,kyselina Gaba,prostakan forte,čínska medicína,akupunktúra,elektroliečba,strečingové cvičenia, kegelove cviky, plávanie, každá jedna vec vyskúšaná minimálne 2-3 mesiace,,,a výsledok sa rovná 0,,, keď si už človek myslí že to konečne prešlo tak sa tá svinská bolesť opäť vráti.........vzdávam sa.... takto sa nedá žiť........

HONZA
1x

Jo jo přesně tak. Já mám bakteriální chronickou prostatitidu. Podle toho co píšeš máš pravděpodobně abakteriální zánět. Oba typy jsou hrozné, ale když se bakteriální zánět nedoléčí je to horší než abakteriální. Jde o to, že máš často záněty močových cest, močového měchýře, ledvin. V tom je to nebezpečí bakteriálního zánětu. Abakteriální ti nezpůsobí bakteriální problémy močových cest. Ale obecně problémy s prostatou a pánevním dnem jsou stejné. Zrovna to mám rozjeté. Sice nyní beru ATB a cítím se lépe, ale až je doberu zase se to vrátí v plné síle a fakt nemůžu dále. Nejvíce mě bolí genitál, pak hlavně při sezení a už mi to začalo vystřelovat do kyčlí, třísel a dolních končetin. Je to urputná nemoc.

Kiwon
1x

kdo mate problemy tohoto razu a doktor vam nechce udelat kultivaci ejakulatu, tak si ji nechte udelat nekde v laboratori a zaplatte si ji.... ja takhle behal rok po doktorech a byli to mistri sveta - ze ejakulat kultivace je blbost.... ono logicky... boli me prostata nebo varle, paleni po ejakulaci - tak s tim ejakulatem asi neco musi byt... po roce jsem narazil konecne na rozumnou doktorku ktera si pomalu klepala na celo a hned mi udelala kultivaci moci, prostat. sekretu, stery z mocove trubice a samozrejme kultivaci ejakulatu... samozrejme v ejakulatu batkerie.... po vyleceni bakterie se spousta veci vyrazne zlepsila, ale trvale nasledky bolesti panevniho dna zustaly, nicmene po dalsim roce uz to mirne ustoupilo, je to bez na dlouhou trat, ale dulezita je proste spravna diagnoza a co si budem povidat, tak doktori v CR o tehle nemoci prakticky nic nevi, nemaji komplexni znalosti... tim se nechci nikoho dotknout, ale ja vystridal pres 20 urologu a z nich 2 byli v obraze (1 v CR a 1 na slovensku)... psychika je taky dulezita, drzim vsem palce... pokud se nekdo citi uz psychicky na dne, tak navsteva psychiatra je na miste, da to cloveku novy impuls s tou svinackou chorobou bojovat

HONZA

Ahoj, ať se mi ozve ten kdo prodělal chronický bakteriální zánět prostaty nebo jej prodělává a úspěšně se z toho dostal. Jsem fakt na kraji sil a už nemůžu dál. Potřebuji to z někým zkonzultovat, kdo má nebo měl tyto problémy. Ne prosím ten kdo má nebo měl abakteriální zánět. To je úplně o něčem jiném. Díky Honza tel.: 731 423 344

Tomas

ahoj ako si dostal ti bakterie lebo ja som dostal cez pohlavný styk

HONZA
1x

Ahoj, udělal jsem obrovskou chybu během antibiotické léčby. Dnes by se mělo rozhodnout, zda-li je ještě nějaká naděje s tím něco udělat. Mám nejen zánět prostaty, ale i močového měchýře. Jestli tam i tam bude stejná bakterie mám to spočítané. Žiju v obrovských bolestech nyní. Nemůžu spát a aby toho nebylo málo, tak jsem ještě od včerejška Covid pozitivní. Mám fakt smůlu. Chronický bakteriální zánět prostaty a ještě močového měchýře je strašný. Řeže, pálí Vás nonstop v penisu a bolesti sílí. Jsem to mega posral.

HONZA
1x

Ahoj, zasílám pěkné video na CPPS - https://www.youtube.com/watch?v=NnqAkM9r2a8 Na cvičení úplně ideální

HONZA
1x

Ahoj, jsem nyní ve stavu, ve kterém jsem nikdy nebyl. Po cca 3 měsíční ATB kůře je zatím jsou dle výsledků pryč všechny bakterie z moči a ejakulátu. Nicméně ještě chci udělat kontrolní test v tomto týdnu. Nicméně cítím, že mám zapálenou prostatu, bolesti kolem šourku, které přijdou, když mám horší náladu a najednou, když si sám řeknu, že bude líp, tak to zmizí. Horší jsou situace, která nastane především večer v posteli, kdy mi z ničeho najednou se stáhne pánevní dno, podbříšek defakto zkamení jako zánět močového měchýře, v penisu pálí jako kdyby to byl mega bakteriální zánět a pak příjde obrovská bolest. Proč se tak děje? Není někdo kdo má něco podobného? Cvičením pánevního dna se to trošku zlepší, ale jsou to děsné stavy. Takhle se do práce vůbec nedá chodit, protože to tělo nemám vůbec pod kontrolou. Jsem nyní 8 dní po ATB a už do mě chtějí zase srát další ATB. Teďka musím zjistit co se to přesně se mnou děje. Jinak cítím, že v oblasti hráze a prostaty je děsné pnutí, jako by mi tam něco chtělo ukosnout - s největší pravděpodobností zánět. Ale co na něj, když podle kultivací tam nic není? Věřím, že hodně z Vás má podobný osud. Jinak se mi ještě děje stav "těžkých nohou", kdy když jdu najednou tělo si řekne, že každá noha bude vážit 100 kg a pak jdu jak golem, než zase dojde k uvolnění a je to dobré. Má někdo z Vás tím zkušenost? Pokud jo zavolej na: 731 423 344 a vyměníme zkušenosti. Je to děsný, takhle fungovat. Nicméně bych v tom ještě viděl jakýsi dopad psychoneurózy. Jestli to není část klíče jak s tím bojovat. Díky

Martin
1x

Honza, toto isté prežívam aj ja, panevne dno jako z kameňa, a taktiež keď si ľahnem a chcem si odpočinúť tak bolesť narastá aj s pálením močovej trubice, a hlavne ten pocit v konečníku ako keby bol niečím upchatý. Ale jedna vec čo pomáha je byť psychicky v poriadku, inak svaly reagujú na stres, úzkosť, nervozitu. A tým pádom stuhlé svalstvo panevniho dna ako keby prostatu zvieralo ako vo zveraku, stačilo keď som sa len rozčúlil a bolesti sa začali zvýrazňovať viac. Preto vrelo odporúčam návštevu psychiatra, ktorý nasadí antidepresíva, človek nejako postupom prestane tak vnímať potom bolesti a po čase sa to vráti do normálu, ale nie je to za týždeň, ba ani za mesiac. Hlavná príčina recidívy je že človek keď to preháňa zo sladkym, kavami a alkoholom a potom už len stačí bodka napr. zvýšený stres alebo prechladnutie od zadku a problém je na svete zasa na dlhé mesiace... recidívu mám po roku, skoro som na problémy už aj zabudol, keď sa objavili v plnej sile, samozrejme spúšťač bol nahromadený stres spolu s na prd životosprávou. Držím palce pri zvládaní problému, nie je to vôbec jednoduché, ako by si zdravý človek myslel.

JANO

Napíš tvoj príbeh.... ake antidepresiva si bral? nemal si nejaké nežiaduce učinky? napíš nejaké detaily... diky....

Laco

Jasnéee mohol by si nám napísať ako na to ....asi nás tu je viac čo by sme ocenili nejakú radu čo aspom zčasti funguje...vdaka

Martin

Môj príbeh som popisoval vyššie, choroba sa mi prejavila po zmoknutí na motorke v horách...šiel som tak ešte dosť km domov totálne ľadový od krížov až k prstom na nohách. Čo sa týka páni ohľadom tých antidepresív, pomôžu Vám nemyslieť až tak na bolesti ktoré pociťujeme stále, určite nie sme nikto blázon, ale takýto typ somatickeho ochorenia Vás skôr či neskôr privedie k psychiatrovi, lebo bolesť časom zablokuje myslieť na bežné veci a myslíte len na tú bolesť. Čím skorej tak lepšie inak ochorenie nezačne ustupovať. Dostal som lieky Escitalopram a neskôr Seroxat, ktoré potlačaju úzkosť, strach a pocit beznádeje z ochorenia. Nebadal som na sebe žiadne vedľajšie účinky, akurát možno väčšiu chuť do jedla. Odporúčam každému lebo sám to nikto nezvládne a psychika pri tomto ochorení trpí najviac.

JANO

Ahaa diky za odpoveď ale ešte sa ťa spýtam... Takže myslíš že z tejto sračky sa nedá dostať ? To je rovno na slučku......Keď uživaš tie antidepresiva tak si úplne v pohode?....uživaš ich dlhodobo alebo len nejaké časové úseky ?Neskúšal si nejake alternativne liečby ?

Martin

No neviem či sa dá z toho dostať, pochybujem, skôr asi len držať na uzde. Lieky ako som bol natom lepšie tak dávky som dokázal znížiť na dve tabletky týždenne čo je skoro zanedbateľná dávka, len keď to znova prepukne tak to bolo málo, je to ako na hupáčke...potom znova sa musela dávka zvýšiť, nakoľko by som nedokázal nemyslieť na bolesti hlavne na hrádzi a v penise, a vlastne aj normálne chodiť do zamestnania.

Martin

A ešte čo sa týka inej liečby skúšam všetko možné čo je dostupné na trhu, vlastne ako sa tu popisuje na celom fóre.vsetky možné doplnky stravy, ktoré sú určené k prostate.

JANO
1x

Ja mám problém stým že bolesti mávam vačsinou po sexe,vtedy to je strašné..máš to tak aj ty??.......potom sa to ťahá aj týždeň.potom sa to tak nejak stabilizuje......inak mám vcelku pokoj dokým opäť nemám sex...potom to zase začne...preto sa v poslednej dobe sexu začinam strániť lebo viem že ma potom čaká týždňové peklo.........nemyslíš že táto choroba nemá nič spoločné s prostatou??? Predsa ja som bol pri piatich urologoch ..odbery soná..cystoskopie kadejaké vyšetrenia a každý jeden povedal že prostata je v úplnom poriadku.....nemôžu to byť nejake svaly alebo poškodené nervy ? Ja už naozaj neviem čo mám robiť...

Martin

No presne ako píšeš, po sexe ako keby sa zápal vybúril do otáčok a začne peklo, najprv hodinku útlm a potom už to ide, pálavy ako keby som sedel na rozkúrenej peci...celkovo problém je v panvovom dne, slabo prekrvené resp. zatuhnuté a neviem prečo ale odnesie si to prostata...bol som aj na neurologii, urológii, cievnom, na gastre... všetko v norme, tiež som tomu neveril čo dokáže 20gramovy orgán, ale je to tak. Celkovo si myslím že chýbal od mlada aktívny pohyb, nakoľko som sa nejak obzvlášť nevenoval športom, potom celkovo sedavé zamestnanie, káva, sladké, cigarety... vyzerá to na roky prípravy vypuknutia choroby, určite by mi viacerí dali za pravdu. Užíval som cca 5 mesiacov rôznych kombinácií ATB, ako sú napr. Doxyhexal, klacid, ofloxacin, biseptol...už mi viacej ani lekár nechcel predpísať, aby mi nerozbil nadobro imunitu.nakoniec to uzavrel ako nebakterialnu prostatitidu, po roku recidíva čo pripájam k zlej životospráve a strese, príde mi to ako keby bola prostata prepojená zo všetkým naokolí, len bohužiaľ vyžaruje všade naokolo bolesť po nervových dráhach a svaloch.

JANO

Ja mávam niekedy aj problémy zo stolicou akokeby sa striedala zápcha s hnačkou,, je to na nervy......kvôli tomu ma poslali aj na gastro ale nič nezvyčajného,,,,niekedy som chodieval s kamaratmi na pivo ale teraz to nehrozí pivo je zabiják,.zaujimavé je že po tvrdom alkohole nemám žiadne problémy,, jeden urolog mi povedal že čo má pitie piva prosím vás spoločné s prostatou,miliony ludí pije pivo a nič im nie je.....,,,tak skúšal som cvičiť tie strečingové cviky na panvové dno ale po troch mesiacoch ma to prestalo baviť,zmeny len minimálne ,, tak hovoríš že tie antidepresíva ťa toho zbavili? zmizla ti aspoň tá bolesť po sexe?

Martin

Po čase ma zbavili problémov, ono ak stále myslíš na tú bolesť a si nerôzny tak tým pádom ani o Tom nevieš máš stiahnuté svaly panvového dna, čo robí aj bolesti. Ako mi doktor vysvetlil že na prostate sú jazvy z prechodeného zápalu, ak je stiahnuté okolo svalstvo, vyvoláva to bolesti. Preto koľkokrát som na sebe spozoroval že ve stoje som si uvedomil že mám stiahnuty konečník a následne som ho uvoľnil, ma to tendenciu pri bolesti sťahovať ani si to neuvedomiš, tento problém antidepresíva odstránia, nakoľko nebudeš nato tak myslieť a uvoľni to tým pádom aj svalstvo. O Tom pivu som počul už niekde ak sa ich vypije viac, že to ľúbi vyvolávať problémy. Už keď som išiel s kamarátmi na pivo tak som si dal nealko, ale tak dve pre chuť. S tou stolicou, resp po stolici bolesť sa mi zvýrazní viacej aj na dobrú hodinu, tlačí stolica na prostatu, to pozorujem zakaždým keď to mám rozbehnuté...nieje to nič príjemné, normálne cítim ako keby konečník mal zvýšenú teplotu. Musí sa ukľudniť, inak sú potom bolesti po sexe, a hlavne vplýva na to spusta faktorov.

JANO

Takže keď berieš tie antidepresíva tak si v pohode? Sex je možný?Vypiť jedno pivo je možné?? A píšeš že sa ti to vracia?či len sem tam?........a s tou prostatou mysliš že celoživotne brať tie lieky je bezpečné?...potom by bolo teda dobré odstrániť odtial tie jazvy len problem že ako......

Martin

Neviem o Tom že by nejako antidepresíva niekomu ublížili, ale skrátka keď som začal na chorobu tak casto nemyslieť tak sa to začalo uzdravovať a potom neboli ani bolesti pri sexe, je síce cítiť, že to už nieje ono, ale žiadne týždňové peklo...

Martin

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

JANO

Takže momentálne ich užívaš? Berieš ich dlhodobo? Alebo aj s nejakymi prestavkami? A ak sa smiem spýtať kolko rokov trpíš týmto svinstvom ?.........nooo bohvie či ten prístroj funguje ...každopádne vyskúšať to treba..........ale môj názor je že ak akakolvek vec nezaberie do troch mesiacov tak treba skúšať iné......predsa zlomená noha sa zahojí za 3 mesiace ..tak aj prostata sa musi aspom zčasti zregenerovať za taký čas..............ako aj rázové vlny...niekto píše že pomohlo a ďaľší že má ešte vačšie bolesti.....

Martin

Lieky užívam cca tri roky...Timto svinstvom trpím taktiež tretí rok, no a neviem sa stým stále nejako zmieriť. Pokim mi to nevypuklo, tak som nikdy v živote lieky nebral...Tie rázové vlny, áno niekomu záberu, niekomu ani moc nie, ale vibrácie zvýraznia bolesti, ale vraj po viacerých aplikáciách by sa to malo dať údajne do nejakej roviny...či to tak je, neviem posúdiť, neskúšal som to, a ceny čo som pozeral v PN, BA tak štyri aplikácie 1100€... iný biznis...Aj pri Tom prístroji čo ponúkajú píšu že nečakajte výsledok hneď, že roky ochorenie trvá, tak aj roky sa to dáva do poriadku. Ale popravde už neviem čomu mám veriť.

JANO

No veď práve človek už ničomu neverí ja mám to svinstvo už vyše 4 roky,,a vyskúšal som už kadečo,,,ale asi si už naozaj dám predpísať tie antidepresíva keď hovoríš že sa stým dá normálne fungovať ,,, Berieš to 3 roky v kuse? či aj nejaká pauza?

Martin

Beriem ich dlhodobo, ale s postupným uberanim dávky, ale ako hovorím, keď som bral už len dve tabletky za týždeň, prišlo stresujúce obdobie a spadol som zase do toho, ale pokým som ich bral denne po čase obdeň, tak som mal rok pokoj ani som si ma chorobu nespomenul. Určite chorobu spúšťa nahromadený stres, to som si úplne istý, pri liekoch som v strese nebol, tak aj časom bolesti sa vytratili, a domnievam sa že to bol prvý krok k liečbe, aby z organizmu zmizol stres a napätie. Za skúšku nič nedáš, ale bolo tu na fóre o Tom písané že bolesti vymizli po užívaní antidepresív, mňa tiež k tomu dohnali bolesti ktoré som už nevedel zvládať, bol som z toho zúfalý, no asi ako každý s timto svinstvom.

JANO

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Martin

Veď práve toto ma na Tom štve, že môžme trpieť. A v podstate urológ to nevie nijako riešiť, v podstate sme z jeho hľadiska v poriadku, ale že trpíme bolesťami nikoho neserie. Fakt už neviem čo zo sebou robiť...

JANO

Ale ved si vravel že si v pohode momentalne....ked berieš tie antidepresiva......

Martin

Však bol som rok OK, žiadne problémy, ani po sexe...len ako mi ubrala doktorka dávku len na dve tabletky za týždeň, bolo to naspäť, aby sme sa rozumeli, tak od septembra zasa trpím...

JANO

Tak treba davku na póvodne mnozstvo a hádam to bude ok.......ešte som rozmýšlal nad tou vyhrievacou dekou čo tu aj niekto spomínal.....keby že si to dávam 2-3mesiace aspom na noc možno by to pomohlo ....predsa suché teplo regeneruje svaly klby.....

Martin

Určite áno, deka je na to výborná. Mám deku taktiež je skoro vo veľkosti plachty na posteľ, určite to treba vyskúšať. Mám vyskúšané ako som aj teraz prišiel z vonku z chladu tak sa bolesť vygradovala na nejakú hodinu, tak ti odporúčam vliezť si do vane a potom do postele túto deku a kúriť pod sebou, na chlad to reaguje svinsky, potom len sa rýchlo vyhriať.

JANO
1x

Ale aj tak toto všetko len zmierňuje priznaky ochorenia......chcelo by to názor niekoho kto sa stoho dostal naozaj.....niekoho kto žije tak ako žil predtým.......niekoho kto vyhral tento boj stymto zasraným svinstvom.......v zahraničí možno existujú nejakí doktori ktorí vedia pomócť......na slovensku si myslím že nie je jediný doktor čo by sa tomu venoval. bližsie............a to počítam že sú tu tisice chlapov čo tým trpia.......

Martin

Veď práve, že nikto nič nato účinné nevynasiel. Ale keď si to tak zoberieš ako sú choroby napr. vysoký tlak, cukrovka... taktiež sú to chronické choroby, a udržujú sa len liekami aby mohli ľudia fungovať. Lenže fakt na túto svinobu nič účinné nieje....

JANO
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Martin

No vypuklo mi to vo 31 roku...odvtedy sa mi život otočil o 360 stupňov, asi ako každému jednému, je to na prd celé, hlavne z toho dôvodu že pri chronicite, hovno zistia na výsledkoch. Všetko prechodené, to je ten najväčší kameň úrazu.

JANO

neskúšal si cvičenia ? alebo nejaké strečingy? niečo mechanické ,,,?

Martin

Cvičenie som robil nejakú dobu, bol som vyše týždňa na neurologii ve špitály, tak tam som začal s cvičením, bol som aj donútený. V podstate ako som rozhýbal telo, bolo mi lepšie, ale zas keď trpí psychika je to na dve veci, nakoľko to ovplyvňuje sťahovanie svalov. Ale fakt môžem potvrdiť že zvýšená pohybová aktivita plus čistá myseľ je úspechom.

HONZA

Ahoj, já jsem na to snad ještě hůř jak píšete. Já mám recidívu třeba týden po vysazení ATB nebo jakékoliv jiné léčby. Zároveň mám zánět močového měchýře, což je děsný, když ještě Vás pálí v močové trubici nebo na špičce penisu. Už s tím bojuji skoro 4 měsíce, předtím jsem měl skoro 20 let klid. Ale tentokrát je to všechno špatný a nevím jak dále. Kdybych měl recidivu třeba po roce, skákal bych štěstím bez sebe. Jako nonstop chronický zánět prostaty, hráze, šourku, který mi otéká, močového měchýře a ještě při močení pálení v penisu je něco nepředstavitelného. Ještě v tomto týdnu udělám kontrolní kultivace moč, ejakulát. Jsem zvědav co z toho zase vyleze. Jako nevím co dříve léčit a úspěšně vyléčit. Máte nějaké nápady? Díky.

Martin

Honza fakt ťa obdivujem že si bol 20 rokov bez obtiaží, to sa malo komu podarí, pokým si bol psychicky v pohode a vyrovnaní so sebou a svojím okolím tak je to možné, najhoršie je natom že človek nato stále myslí a to je natom si myslím najhoršie, lebo predsa čo si budeme klamať, ťa bolesť sa za nami ťahá ako nejaký chvost, a neprechádza a neprechádza. Obdivujem niektorych ľudí že vedia s touto svinskou chorobou bojovať. Je to hrozná záťaž na človeka, najhoršie natom je že môžeme obehat 20 doktorov a každý pozerá na nás ako na hypochondra... celé zle.

HONZA

Jo jo to máš naprostou pravdu. Navíc doma si o mě už myslí, že jsem blázen, že se nejsem po skoro 4 měsících zdraví. Já jim říkám, že to může trvat roky než se to někam dostane. Nikdo mi nevěří a doktoři ty už mě posílají na psychiatrii.

Pat
1x

Všechny problémy co máš jsou od prostaty !! žádný zánet močáku.Vše jen prostata.Pálení v močové trubici,špička penisu to je vyzařování od prostaty.Bolesti nohou,v pánevním dnu,unava vše ze zánětu prostaty.Jsou lidé s obdobnými přiznaky a horšími a nikdy jim nenašli nikde žádnou bakterii. Co dál ? Ted se vykašlat na ATB na dlouho ! jsi oslaben,tlustý střevo ztratilo přirozenou obranyschopnost po ATB. Bohužel budeš muset uplně překopat život a životosprávu,Dieta málo masa,cvičení,pohyb zkusit něco dělat abys na bolest zapomínal.Obnovovat tvrdě ztracenou mikrofloru v tlustým střevě.Jogurty,domácí kefíry,zelenina luštěniny,lichořeřišnici,případně koloidní stříbro,oregánový olej,kyselý zelí atd..Občasné lehké masaže prostaty pro prokrvení a uvlnění pánve. Upozornuju že je to běh na dlouhou trat a nečekej za týden budeš fit ! muže to být rok a více.A hlavně teplo ! spodky,teplé boty,nesmí se do tebe dát zima a chlad pak je zle

HONZA

Jo jo moc díky za informace. Jinak s tím močákem si myslím, že mám pravdu. Jde o to, že mám tvrdé břicho a pálí, řeže při močení, ale i bez močení během dne. Když se dělali kultivace byla i bakterie v moči, nejenom v ejakulátu. Měl jsem i zánět ledvin a nechci, aby se to zase opakovalo. Jsem z toho fakt špatný, věřím, že jsou na tom někteří lidi ještě hůře. Jinak máš pravdu s těmi ATB. Za ty 4 měsíce jsem měl 6 druhů ATB a výsledek žádný. Spíše horší zdraví. Jinak s tou dietou a lepší stravou jsem samozřejmě začal jíst více zeleniny, ovoce, méně masa, jinak přirozeně piju lichořeřišnici, koloidní stříbro jsem o to četl, ale zatím nkdo nepsal o tom zda-li pomáhá nebo ne. Jen si nedokážu představit, že budu mít bolesti jako prase a chodit s tím do práce. To je fakt nevím jestli dám. A zapomenout na bolest opravdu neumím.

HONZA

Ahoj, jsem na tom strašně špatně. Co se mi děje, že každý den od dobrání ATB, což je nyní 11 dní mi otéká šourek - prostě roste a nejvíce mezi šourkem a konečníkem. Už jsem v situaci, že se mi celý pytel nevejde mezi nohy. Prostě stále roste a močení je čím dál tím větší problém. Celý ten pytel větší a větší, pálení při močení, močový měchýř nateklý. Cítm, že mi bolí ledviny. Pokud tam nebudou bakterie co s tím? Jako tohle už nevydržím. Můj svět se změnil na to co se stane za hodinu ne za týden, měsíc atd. Nevím co bude zítra. Je to strašné. Navíc jsem nyní Covid pozitivní, takže doktoři mě posílají do háje. Nevím čím a jak zastavím to natékání, kromě ibalginu nebo něčeho podobného. Ale to je jen vytloukání klínů bez efektu. Něco ve mě je moc špatně. Kdybych měl abakteriální zánět, tak by mi nic nenatékalo.

HONZA

Ahoj, měl jsem strašnou noc. Mám stažené pánevní dno, mám těžké nohy od zánětu prostaty. Vůbec se nemůžu vymočit, hráz a vše kolem jsou děsně tvrdé. Nevím co s tím. Dneska v noci čekám velký problém a možná cestu na pohotovost.

HONZA

Ahoj, měl jsem strašnou noc. Mám stažené pánevní dno, mám těžké nohy od zánětu prostaty. Vůbec se nemůžu vymočit, hráz a vše kolem jsou děsně tvrdé. Nevím co s tím. Dneska v noci čekám velký problém a možná cestu na pohotovost.

HONZA

Ahoj, tak na základě mého snažení jsem dodal vzorky do laboratoře a výsledek v rámci ejakulátu jsou 2 bakterie Corynebacterium amycolatum a Corynebacterium corynebacterium glucuronolyticum. Nemáte zkušenost s těmito bakteriemi? Co na to zabírá? Jak dlouho jste se s tím léčili? Jsem fakt z toho zničený a nevím jak z toho ven. Díky.

HONZA

Ahoj, může mi někdo poradit, když se stáhne pánevní dno a já přestanu chodit? Všichni už ode mě dávají ruce pryč. Jsem děsně v prdeli. Nemůžu chodit do práce. Otéká mi šourek a varlata. Nikdo to nechce řešit. Jak z toho ven? Díky za názory.

HONZA

Ahoj, je mi strašně zle. Léčím se 4 měsíc a navíc jsem chytnul Coronavirus a měl jsem náběh na zápal plic. Zase jsem dostal ATB. Už 7-mé. Já už ty ATB nechci. Je mi to nich strašně špatně, ale beru je teďka druhý den a to nemůžu vysadit. Mám bolesti v žaludku, ve střevech. Myslím, že jsem si způsobil ATB koliku a bude to jen horší. Jsem děsný vůl. Co by jste poradili?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce