Inzerce

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce
Odpovědi
Plejtvak

Začal jsem brát cipralex po tom co mj zemřela přítelkyně. Víc než rok jsem se trápil, nakonec jsem začal mít probémy se spaním. Měl jsem deprese, byl jsem prostě v pr..., nakonec jsem poslechl kamarádku a šel ke cvokaři. Beru jeden denně a je mi mnohem lépe. Vlastně je mi dobře. Na přítelkyni vzpomínám ale jsem v pohodě, zaplať pán bůh za tuhle pilulku. A kdybych se tak dlouho nebránil tomu jít k lékaři, mohlo mi být líp mnohem dřív.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. října 2017, 22:36:28

květinka

zdravím všechny =) mám problém s úzkostnými stavy a sociofóbii nic méně jsem svůj problém začala řešit a zašla za odborníkem.Důležité je si svůj problém hlavně přiznat a chtít s ním něco dělat ! A to už jste na polovině cesty !!! Jinak tyto stavy se bohužel nepovede vyléčit jinak než prášky , které vyrovnají potřebnou hladinu . A naše pocity se správně roztřídí . Můj první den s cipralexem no jak to říct hezky =D hrůza nechuť k jídlu , otupělost , malátnost , aaaaaaa....... První týdny jsem měla pocit , že je mi hůř . A stav myšlenky na smrt přišel . Ale razantně si musíte uvědomit co chcete a proč to děláte . No a po pár dalších týdnech se tělo začalo vyrovnávat . Našla jsem si čas kdy cipralex užívám . A za mě je nejlepší brzy ráno! A mimo to nejsem člověk co vše řeší práškem . Ale jednou jsem se vložila do rukou odborníka , tak je užívám pravidelně . A co vím když si s léky někdo pohrává je pořád na začátku. Nabíhají prostě po dlouhé době . Mimo to stav se mi postupně lepší . A to je hlavní jsme na cestě ven . A mimo to důležitou roli zde hraje i psycholog zbavte se pocitů , že to nepotřebujete a běžte tomu vstříc . Co je za mě důležité najít si psychologa co vám sedne . Pak už budete mít jistotu , že děláte vše pro to aby se vám podařilo uspět . Takže držím pěsti !!!!! Krásný den a adventní čas venku je nádherně !!! Mimo to pro typ našich problémů je důležitá strava a pohyb ! Což přispívá k zlepšení stavu .

4. prosince 2017, 09:00:06

Vlaďka

Dobrý den, beru Cipralex asi 17 let, připadá mi to už moc dlouho, ale když jsem chtěla před pár lety začít snižovat dávky, doktorka mi to nedoporučila, protože jsem měla před operací, pak před další... takže uteklo 17 let a až teď jsem místo jedné tablety začala brát jen půlku denně. Cítím se divně, jsem rozhozená a nejsem to já, tak nevím, jestli se mám vrátit zase k původnímu dávkování.

26. března 2018, 10:21:33

Martina

je taky dobrý Sertivan....není tak silný a taky jsem potom se konečně i dobře vyspala a druhý den jsem hlavně fungovala ....předtím jsem měla jiné AD a byla jsem absolutně nepoužitelná..změnila jsem lékaře a ten je mnohem citlivější..

14. července 2018, 20:29:52

Beci

Ja musela cipralex po mesici vysadit. Brala jsem sice jen 5 kapek,ale reakce strasna.Bolest nohou ,paleni uvnitr tela,tres,zvraceni a panicka uzkost. Koupila jsem si kapky sisaku balkajskeho a je mi lip. Vice verim prirodni medicine.

14. srpna 2018, 12:54:30

Petr

Zacal hsem uzivat Cipralex v kapkach. Na zacatku jen 3 kapky a byl to masakr. Zablokovane zada, nocni zvraceni, arytmie/buseni srdce, panika pri sprchovani nebo koukani do pocitace, obrovsky tres... proste katastrofa. Vetsi humus jsem v zivote nezazil.

2. prosince 2018, 12:37:34

Anna1 poděkování

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

4. listopadu 2018, 08:43:22

Helena

Zdravím, byl mi předepsán Cipralex na chronickou bolest zad. Beru ho již 3 měsíce. Začátky hrozný. Ale po měsíci úleva a to i psychická. Jen teď po 3 měsících, začínám 4 měsíc mám pálivé bolesti nohou a bušení srdce. Nevím zda je v pořádku po takové době mít tyto pocity.

14. listopadu 2018, 22:51:43

Lecena

Ahoj vsem, na tetanicke stavy a asi i PP mi byl doporucen Cipralex v kombinaci s horcikem. Rok jsem se snazila zvladat stavy pouze s horcikem, nejobtiznejsi vzdy byl podzim/zima. Ale letos na podzim se ozvaly velke potize znovu, nebyla jsem schopna normalne fungovat - bolest hlavy, brneni koncetin, uzkosti, uzkosti, uzkosti, mzitky pred ocima, slabost, nevolnost a nechutenstvi, pocit na zblazneni, pocit, ze takhle se neda zit, vycitky vuci rodine, ze to se mnou maji takove. Usoudila jsem, ze ted uz se AD nebudu vyhybat. Beru je 6.tyden, prvni dva mi prislo, ze neucinkuji. Nemela jsem nejak silene nezadouci ucinky-bylo mi porad stejne strasne jako pred nimi, kazdou noc jsem se vzbudila kolem pul ctvrte s pocitem naprosteho vyspani, casto uz jsem pak do rana nezabrala. Treti tyden byl takovy lepsi, citila jsem nepohodu, ale vnimala jsem zlepseni, zacal se u me ale objevovat takovy tizivy pocit na hrudi. Uklidnovala jsem se, ze jde o NÚ a tak se to dalo docela dobre zvladat. Ale porad jsem mela obavy, ze mi nezabiraji. Paty tyden uz jsem mela pocit, ze jsem to znovu "drivejsi ja," rikala jsem si, jak se vracim k normalu, smeju se, tesim se, planuji....vecer jsem usinala s prijemnym pocitem, ze je mi dobre!!! Ted jsem 6.tyden a posledni dva dny mam opet problemy. Vcera uzkost, dneska stavy podobne tem pred leky. Co je ale rozdil-lepe to zvladam psychicky, nehroutim se. Rikam si, ze jsem pred par dny zase o kapku navysila davku a tak je to mozna tim. Navic s problemy bojuji dlouho a nemuzu cekat, ze to zabere ze dne na den. Verim v lepsi zitrky a chci povzbudit vsechny, kteri se boji NÚ. Ja kdyz to cetla, mela jsem nutkani to ani nezacinat brat. Ale kazdy ma projevy jine-u me to slo snest. Beru kapky a zvysuji vzdy po tydnu. Opravdu to chce minimalne ten mesic, spise dele.

11. prosince 2018, 14:27:21

10111213
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 422 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristian (Rivotril) 12. prosince 2018, 04:33:23

Jožko klobúk dole.,Ja som už tu písa,začal som s 0,5mg a vypracoval som sa na 3-4mg… Diskutovat

• Jana (operace krční páteře) 12. prosince 2018, 06:15:43

Dobrý den , mám hernii disku c 6/7 mediálně a paramedialně mám jít na operaci předním… Diskutovat

• Danula Opletalova (Jojo efekt) 12. prosince 2018, 09:41:46

Mám po hubnutí velké strie a celulitidu, pomáhá vám cvičení? Neznáte nějaké zajímavé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.