Inzerce

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce
Odpovědi
Plejtvak

Začal jsem brát cipralex po tom co mj zemřela přítelkyně. Víc než rok jsem se trápil, nakonec jsem začal mít probémy se spaním. Měl jsem deprese, byl jsem prostě v pr..., nakonec jsem poslechl kamarádku a šel ke cvokaři. Beru jeden denně a je mi mnohem lépe. Vlastně je mi dobře. Na přítelkyni vzpomínám ale jsem v pohodě, zaplať pán bůh za tuhle pilulku. A kdybych se tak dlouho nebránil tomu jít k lékaři, mohlo mi být líp mnohem dřív.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. října 2017, 22:36:28

květinka

zdravím všechny =) mám problém s úzkostnými stavy a sociofóbii nic méně jsem svůj problém začala řešit a zašla za odborníkem.Důležité je si svůj problém hlavně přiznat a chtít s ním něco dělat ! A to už jste na polovině cesty !!! Jinak tyto stavy se bohužel nepovede vyléčit jinak než prášky , které vyrovnají potřebnou hladinu . A naše pocity se správně roztřídí . Můj první den s cipralexem no jak to říct hezky =D hrůza nechuť k jídlu , otupělost , malátnost , aaaaaaa....... První týdny jsem měla pocit , že je mi hůř . A stav myšlenky na smrt přišel . Ale razantně si musíte uvědomit co chcete a proč to děláte . No a po pár dalších týdnech se tělo začalo vyrovnávat . Našla jsem si čas kdy cipralex užívám . A za mě je nejlepší brzy ráno! A mimo to nejsem člověk co vše řeší práškem . Ale jednou jsem se vložila do rukou odborníka , tak je užívám pravidelně . A co vím když si s léky někdo pohrává je pořád na začátku. Nabíhají prostě po dlouhé době . Mimo to stav se mi postupně lepší . A to je hlavní jsme na cestě ven . A mimo to důležitou roli zde hraje i psycholog zbavte se pocitů , že to nepotřebujete a běžte tomu vstříc . Co je za mě důležité najít si psychologa co vám sedne . Pak už budete mít jistotu , že děláte vše pro to aby se vám podařilo uspět . Takže držím pěsti !!!!! Krásný den a adventní čas venku je nádherně !!! Mimo to pro typ našich problémů je důležitá strava a pohyb ! Což přispívá k zlepšení stavu .

4. prosince 2017, 09:00:06

Vlaďka

Dobrý den, beru Cipralex asi 17 let, připadá mi to už moc dlouho, ale když jsem chtěla před pár lety začít snižovat dávky, doktorka mi to nedoporučila, protože jsem měla před operací, pak před další... takže uteklo 17 let a až teď jsem místo jedné tablety začala brát jen půlku denně. Cítím se divně, jsem rozhozená a nejsem to já, tak nevím, jestli se mám vrátit zase k původnímu dávkování.

26. března 2018, 10:21:33

Martina

je taky dobrý Sertivan....není tak silný a taky jsem potom se konečně i dobře vyspala a druhý den jsem hlavně fungovala ....předtím jsem měla jiné AD a byla jsem absolutně nepoužitelná..změnila jsem lékaře a ten je mnohem citlivější..

14. července 2018, 20:29:52

Beci

Ja musela cipralex po mesici vysadit. Brala jsem sice jen 5 kapek,ale reakce strasna.Bolest nohou ,paleni uvnitr tela,tres,zvraceni a panicka uzkost. Koupila jsem si kapky sisaku balkajskeho a je mi lip. Vice verim prirodni medicine.

14. srpna 2018, 12:54:30

10111213
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 9. srpna 2018, 14:31:51

Ahoj, tak jak to tady vypadá? Budí to špatné myšlenky, když se všichni odmlčeli. Obávám… Diskutovat

• Ina (Léčba chlamydií přírodní cestou) 9. srpna 2018, 08:29:17

Dobrý den Jane, prosím o radu jak vyléčit chronické pl. Chlamidye. Můj email inatrefilikova… Diskutovat

• Jarda (Dráždivý tračník) 10. srpna 2018, 13:43:45

Snad můj komentář někomu pomůže. Dráždivý tračník je takový spolehlivý špatný… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.