Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Ostruha patní kosti

Bolela Vás někdy pata? Víte, kde se vzalo rčení vytrhnout trn z paty? Sledujete závistivě 85% lidí, kteří si vykračují světem, jako by snad ani žádné paty neměli? Natož bolavé? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jarouš
1x

Taková nenápadná reklama, že ? Není Vám ze sebe špatně?? Mamince přeji, ať ji konečně něco pomůže.

Jarka

Ostruha se mi objevila před dvanácti lety,tehdy mi kolegyně poradila zábaly z přesličky a opravu pomohly.Ted se mi ostruha ozvala znovu tak znovu dělám zábaly a pomalu bolesti ustupující.Doporucuji vyzkoušet.

Jean

přeslička nelikviduje chlamydie, musí se léčit celé tělo a dlouhodobě :-)

Renáta

Ahoj, taky bojuji s ostruhou už několik let, ne úplně, ale trochu mi ulevila tělová svíce, doporučuji vyzkoušet, každému pomůže něco jiného. Svíci koupíte přes internet, můžete aplikovat sami,ale lepší je když vám to aplikuje někdo jiný, nejlépe v nějakém salóně. Taky budu zkoušet dál zas něco jiného NEVZDÁM SE, držím všem palce🗽👣👍

Jan

Měl jsem to "potěšení" mít ostruhu třikrát, vždy po šesti letech. Dvakrát mi zabralo ozařování, potřetí jsem na ně už nemohl, ale byla mi doporučena léčba rázovou vlnou u MUDr. Kociána. Anestéze velmi bolestivá, rázové vlny proti tomu pohoda. Trvalo to poměrně dlouho (cca 3 měsíce), ale zabralo to a mám pokoj. A prý by se ostruha už neměla vrátit.

Dagmar

Také jsem měla před lety patní ostruhu,trpěla jsem 3 roky,zkoušela vše možné,nakonec jsem se na netu dočetla o rázové vlně,tehdy si jí pořídil také dr.Kacerovský v Ustí n.L.,já bydlím v Teplicích,tak jsem absolvovala několik rázových vln a do 3 týdnů bylo po bolesti,je to již asi 6 let,následně se mi udělala ostruha na druhé noze,kde jsem trpěla půl roku a nakonec opět u tohoto lékaře absolvovala rázové vlny,opět do 3 týdnů bez bolesti a i nadále již nevím,co to ostruha je,samotná aplikace sice byla mírně bolestivýá,ale člověk vydrží,když je naděje,že to pomůže.

igor

Před osmnácti lety,jsem si toto prodělal,nesnesitelné bolesti v obou patách,nejdříve ultrazvuk,poté injekce,poté ozařování a nakonec pomohlo až druhé . No a nyní se mi to vrátilo do levé paty,pracuji ve stavebnictví,takže celý den na nohou. Chodím jak kačer, bolest nehorázná. Zkusím právě Hekla lávu a uvidím.

Jiťa

Mám ostruhu u achilovky, vyzkoušela jsem lejzr, ultrazvuk, ozařování, injekce, hekla lava,rázové vlny a vložky Medikovy s vodou. Ty jsou super, ale pata pořád bolí.😭 co už mě to stálobpeněz a nic.

Pavla

Já to zkoušela místo rána večer a taky mi to pomohlo.

olinava

ja zkousim detoxikacni naplasti,a vypada to,ze pomahaji.Mam ostruhy na obou patach a v praci cely den jsem na nohach,je to zazitek.Mam je jiz potreti,po case se to ochodi,ale vzdy me to trvalo tak dva roky.Zadna lecba,ani ozarovani mi nepomohlo.Na youtube jsou ruzne rehabilitace,myslim,ze by mohly pomoci,budu je take zkouset,Je mi 60 let.

Jana

Existuje něco na patní ostruhy, aby to tak nebolelo?

Gabina

Na to bych si koupila podpatěnky.

Tonda

Rád běhám, ale to co jsem zažíval, byla katastrofa.Podpatěnky do bot jen zmírní bolest, ale neřeší podstatu problému. Pokud je ostruha na achilovce zezadu podpatěnka nepomůže v ničem. Je nutno kombinovat více věcí, léčit zevnitř - formou očisty a z venku. Octové, kostivalové obklady odzkoušeny, částečně pomohly, ale v kombinaci s kloubovníkem. Obsahuje měděné kuličky. Ze začátku achilovka bolela hrozně, ale pak to postupně přešlo a nyní mám ostruhu o polovinu menší a zase běhám. Přikládám ho pořád, už bez něj ani neusnu. Hodně štěstí všem

Lada

Mě nepomáhájí

Dave

Zkoušel jsem laser, ten vsak pouze regeneruje zanícenou tkáň. Změna obuvi pomůže od zánětu. Po dvou letech po roce chození po doktorech a polsouchání jejich výmluv, proč co jak nejde udělat jsem se rozhodl pro riskantní krok a to octové obkladly přímo pod místem zvápenatělé šlachy. Osturhu mám určitě stále (nebyl jsem na rentgenu) ale po jednom týdnu, kdy jsem si dával octové obklady obden na noc + musíte chodit. Vychází to z teorie, ze část člachy zvápenatí a po obkladu tato část změkne, proto je potřeba s nohou chodit a doufat, že se tato část "nějak" vstřebá. Nedoporučoval bych běhání po odctovém obkladu, neboť může dojít k většímu odvápnění patní kosti a následnému úrazu. Nicméně, mně to pomohlo. Můžu zase chodit běhat a zdokonalovat fyzicku! Tak přeju goodluck. Doktor vám to asi nedoporučí, protože pokud byste si způsobily tímto uraz, mohli byste jej zažalovat. Good luck a ostruhám fuck off

marika ucnova

AHOJKY,Vse co se zde pise mam za sebou.Pan Kocian mi ve finale zlomil kost na pate,Ma koupeny stroj a ten musi vydelavat...pacienti ,to je to posledni.Byla jsem na vsem a pomohla mi,AZ OPERACE.TU JSEM SI MUSELA ZAPLATIT SAMA.MAM JIZ POKOJ.2010 a 2014 mam pokoj a mohu existovat....

Mia09

Dobrý den, prosím jak probíhá operace? Nějaké předoperační vyšetření? A jak dlouho trvá zákrok a je v celkové narkóze? Jak dlouhá je hospitalizace? Děkuji

Leny

Mám dvě patní ostruhy na jedné noze. (jednu ze spodu paty, druhou na úponu achillovky) Bolestivé došlápnutí i chůze,takže 8 hodin v práci na nohou očistec. Ze zoufalství jsem si koupila medicovi vložky do bot. Jsou teda dost drahé, ale úleva ohromná. Přestala jsem i kulhat. Na radu kamarádky mé dcery jsem si ještě přikoupila kapky na očistu ledvin Joalis(urinoDren). Chvilku to trvalo, ale asi po 3 týdnech už necítím žádnou bolest,maximálně trochu tlak v lýtku. Mohu rozhodně doporučit jak vložky tak kapky a rozhodně ne proto že bych chtěla dělat reklamu. Taky bych si dala pozor na přemíru masa, uzenin, luštěnin a alkoholu v jídelníčku. Může se jednat o náběh na dnu a i z toho se může udělat ostruha. Můj případ. Přeji všem bezbolestnou chůzi 😊

alojz

Píšem diplomovu prácu na tému pätových ostrôh. Zaujíma ma porovnanie liečebných metód ako ultrazvukovej alebo magnetovej terapie, rázove vlny, opichy a ožiare. Ak máte s týmito liečebnými metódami skúsenosti bud vlastné alebo z Vášho okolia bol by som vďačný za každú informáciu. Vopred Vám ďakujem za každý príspevok, najlepšie privátnu správu.

alojz
alojz

Pisem diplomovu pracu na temu patnich ostruh a zaujimalo by ma ci sa tu najde neaky dobrovolnik a odpovedal by mi na zopar otázok? Dakujem vopred [email protected]

Věra

Mě pomohl na patní Ostruhy magnet+rehabilitační cvičení

Daniela

Taky trpim bolesti paty,patní ostruha,začala sem octovymi obklady,čeká me první rázová vlna,paty šílené bolí jak při chůzi tak v klidu,už nevím co od bolesti,Aulin,Diclofenac!!!!!!poradte

Marcela

Trpím také,mám ostruhy na obou patách,vyzkoušeno vše,objednala jsem si vložky MEDICOV,dle recenzí pomáhají.Už jsem zaufalá.Na noc si dělám zábaly z kostivalu,uleví se mi,ale jak začnu přes den více chodit je to zpátky.Vložky jsou má poslední nadějě,tak uvidím

Eliska
1x

Dobrý den,ozvěte se mi,mám výborný způsob odstranění patní ostruhy.

Lenka

Eliško, mohla byste mi tedy poradit, jak na patní ostruhu?

Iva

Dobrý den, prosila bych o radu, jak odstranit patní ostruhu. Jsem měsíc po rázové vlně a bolest je daleko větší než předtím.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce