Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Asentra 50

Máte, prosím někdo zkušenosti s AD Asentra? Dostala jsem je od lékaře na svoje úzkostlivé depresivní období asi před přechodem. Nikdy jsem žádné prášky nebrala, snažila jsem se vše zvládnout sama ale už to nešlo, hodně mě to komplikovalo život.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
tumoska
2x

Ahoj beru asentru už asi 2 roky ale bala sem se že na ni budu zavisla tak sem si jí brala ob den a pěkně se my to asi vymstilo ted se my vratila ta úzkost jednou tolik bojím se být sama doma i s dětmy.Mate nikdo stejné potíže prosím porad te my

verča
1x

ahoj tak to tady čtu a já beru asentru mesíc první 3 týdny v práci byli krušné motání hlavy dušnost pálení na hrudníku zničeho nic přišlo pálení pak to během minuty přešlo,jako kdybych měla mít infart a to mi je teprve 30,měla jsem motání hlavy brnění rukou,nohou a i ruce mi páleli tetka se citim ok beru jí 1 večer asentry 50 a ráno polovinu prothazinu,občas xanax ale je mi fajn.tak všem držím plce chce to jen vydržet já myslela že to v práci taky nevydržím ale musela jsem abych o ní nepřišla.

Tereza
4x

Jak tady ctu, tak temer vsichni na Asentre maji prvnich par tydnu problemy - Ja asentru beru jiz 2 roky a ty pocatecni problemy stoji za to vydrzet! Asentra je nejlepsi antidepresivum, co jsem kdy brala, moc to pomohlo a pomaha. Prvni dva tydny jsem mela pocit, ze se mi stavy i zhorsily a pridaly se nejake vedlejsi ucinky, ale to tak byva u mnoho prasku, po 14ti dnech mi bylo mnohem lepe ... jsem za ni vdecna a nikdy ji nechci menit .... opravdu ty zacatky stoji za to :) drzim palce vsem

hanys
2x

ahoj beru asentru tyden 1tabletu rano a zadne vedlejsi ucinky jsem zatim nepocitil takze jsem rad,ale stale cekam az mi zabere.Jsem zvedavy jaky ucinek to bude mit,jestli clovek prestane premyslet tolik nad broblemy,ktere mel pred tim a citi se stastneji?Muze mi to nekdo popsat jaky vliv ty prasky vlastne maji?Diky

Miloslav
1x

Já jsem ted dostal Asentru 50 od své obvodní lékařky na panické stavy doprovázené podivným pocitem v krku,jakoby cizího tělesa a pocitu že se mi špatně dýchá,řekla mi že je to na 99% od nervů,což nejspíš je jelikož už cca 8 měsíců řeším poměrně veliký osobní problém a ne a ne se vyřešit.Vztahy jsou na nic...:-( A občas přijde chvíle kdy si člověk musí přiznat že na to sám nemá,jsem rád že jsem měl dost odvahy a šel sem za lékařem.Tak doufám že mi Asentra pomůže.

Leňule

Ahoj, asentru jsem brala již dříve asi před 3-4 lety a brávala jsem to v týdnu a o víkendu jak se šlo do hospůdky jsem to vysazovala....brala jsem ji cca 3 měsíce a psychické stavy se mi vracely stále víc a víc....když jsem byla sama doma, měla jsem panickou hrůzu ze samoty....začala jsem pak navštěvovat psycholožku a řešit vše formou sezení a rozebírání daného problému. V současné době jsem ji brala měsíc a vyskytla se mi na rukou a nohou kopřivka, tak jsem ji vysadila. Již týden ji neberu a jsem opět ve stavu, kdy večer naplákám, jsem smutná, v noci nemohu spát, nevrlá, podrážděná, nic mě nebaví a jsem unavená.

Janča

Leni Asentra se musí brát každý den a né jen někdy.Potom nemůžeš čekat zlepšení.Vyprdni se na pivo a ber ji pravidelně a uvidíš,že se zlepšíš.Kopřivka nemusí být po užívání Asentry.Začni ji zase brát a vydrž víc než jen měsíc.Měla by jsi se zklidnit a být víc v pohodě.Držím palce

Káča
1x

Ahoj, myslím, ze si všichni procházíme podobnými příznaky. Já mám na Vás dotaz, asentru uz beru 2 měsíce každé ráno 1 celou tabletu, měla jsem pocit, ze uz je to lepší, ale poslední 3 dny mi není moc o.k, mám tělesné příznaky, jako hlavně bolest hlavy a strašné bolení stehen cítím se jako kdyz jsem běžela maraton - jde to jenom do stehen - zažil jste to někdo? je to normální? díky a Držím všem palce

žilka

káčo,já prožívám něco podobnýho,beru AS 50 asi měsíc a půl,zabrala na paniku po 3 týdnech,ale pocit dalšího záchvatu přetrvává,ale dalo se to přežít.teď mi ale začali motanice pocity stavu bez tíže a únava,k doktoru jdu až za měsíc,možná že to bude chtít zvednout na AS100,no uvidíme,musím to vydržet.Někdo tady píše,že přechod na AS100 mu připadal,jako když poupě rozkvétá v kytku,čili už absolutně rozvinutá pohoda.Zase napíšu,jak to bude pokračovat Držte se,Asentráci!

Lída

Ahoj,úzkostnými stavy trpím už dva roky.Pomohla mi asentra.Opravdu nezabírá hned,člověk musí mít trpělivost,Účinky se dostaví až tak cca za čtrnáct dní.Mně doktorka doporučila si občas vzít ještě neurol než asentra zabere.Asi týden jsem pomalu nic nejedla zhubla jsem asi 8 kilo(což mi nevadilo).Teď jí beru půl roku a jsem v pohodě.Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s asentrou v těhotenství?Chtěla bych otěhotnět,ale doktorka mi asentru v těhotenství nedoporučila a vysadit jí mám strach.Díky za odpověď

Míša
2x

Ahoj Lído, beru Asentru také a své doktorky jsem se také ptala na otěhotnění.A ona mne uklidnila,že Asentra se může užívat v těhotenství,konzultovala to i s lékařema v Praze!!!!!!!!!!!!!Říkala mi,že už měla několik těhotných co braly Asentru a vše bylo a je v pořádku.Takže se neboj....................... :-)

Adéla

Ahoj . Chtěla bych se zeptat . Je mi 15 a moje doktorka mi dnes předepsala Asentru . Ptala jsem se jí jestli vadí když se užívá v kombinaci s jinými léky ( já hodně užívám Ibalgin,Saridon,Valetol a podobný prášky , protože mám bolestivou menstruaci a když mě bolí hlava tak si je taky vezmu ) nebo v kombinaci s alkoholem , a ona mi řekla že to nevadí . V informačním letáku jsem se ale dočetla, že se účinky Asentry v kombinaci s jinými léky mohou ovlivňovat . Jak to tedy je ? Můžu užívat i jiné léky ? Díky za odpoveď .

Terka
2x

Ahoj lidičky,je tady někdo s kym by se dalo popovídat o PP a začátky s Asentrou 50 neni mi po ní moc dobře a už jí beru 8 den.Co jsem tady četla,tak je to asi normální, ale občas je to šílený, Co jsem jí začala brát zhoršily se mi stavy,které jsem třeba 3 týdny neměla a cítila jsm se lépe.Mám průjem,pocení,špatně od žaludku,nechucenství a špatně se mi dýchá.Jak dlouho to může trvat?A ještě nemá tady někdo skype kdo by si se mnou o tom popovídal?jsem doma měla jsem začít chodit do nové práce,ale bohužel je mi tak zle,že nevyjdu sama ven.S manželelm můžu jít ven,sama ale ne.Dělá se mišpatně v tramvaji a pak jsem rozhozená na zbytek dne.Psychitrička mi dala Lexaurin,ale po tom se mi udělalo ještě hůř,asi ho šatně snášim.

Fany
1x

Beru Asentru 50 dva roky.V počátku kdy mi lékař zkoušel různá AD měla Asentra nejmenší vedlejší účinky Mám hlavně problém ,že nedokážu problémy hodit za hlavu a vnitřně je rozpytvávám Někdy jsem zase zbytečně vytáčivej a cholerickej a hlavně trpím přehnanou zodpovjedností atd.Asentra mi to snad trochu brzdí Ale že by mi to vymizelo a já měl zase chut a radost provozovat dřívjejší kponíčky.....Asi to chce taky trochu zabojovat Človjek má taky něco zakodované v povaze a určitě vtom hraje roli i vjek .....A jak se vtom pak mám vyznat

bledule
2x

Terko mluvíš mně z duše. Ty samé problémy mně způsobovala asentra. Pprostě úděsný průjem atd.jak píšeš. Takže nevím jak bych na tom musela být, abych si nějaké AD nechala napsat. A zase ta představa, že si na něco zvyknu a nebudu to chtít brát několik let-celý život. Rozhodně nemám zájem. Jak člověk s AD jednou začne nezbaví se jich už. Kamarádka by je chtěla vysadit, ale nějak jí to nejde a tak pozvolna dávky ubírá a zase začne přidávat. Já teď nemluvím o těžkých psychiatrických diagnozách. Stres a nervové vypětí mají dnes skoro všichni. bledule

tomskel

Mě Asentra hrozně pomohla,myslím,že už bych jinak nežil.Pravda je,že vysadit ji už nejde,teda u nás s těžší formou deprese.Zkoušel jsem to několikrát a cesta zpátky prostě není.Ale mě vážně pomáhá přežít a to se počítá.

Pavla
2x

Ahoj,Dnes jsem si přečetla tvůj pocit z užívání Asentry ...Já jsem ji dostala od svého obvodního lékaře 22.6.2009 tzn. zhruba dva týdny zpátky a prvních 6 dní mně bylo šíleně jen jsem ležela a brečela úplně jakoby mimo realitu pocity pálení na hlavě a tak celkově po těle neskutečný třas a nechuť k jídlu po ránu a dopoledne navíc ten průjem....Kapičku se to zlepšilo , ale zčala jsem na celé půlce Asentry 50 večer a asi pátý den užívám jen půlku a i tak mám po ránu dost průjem a trošičku třes , ale po psychické stránce se cítím už lépe tak by jsem chtěla začít zase užívat na večer celou ! Pokud si chceš někdy povykládat tak můj skype je pavla.b5 budu ráda i za to když se podělíš se mnou o svůj dojem z užívání tohoto léku :-) Doufám, že už je Ti lépe !

ava

Chtěla bych se zeptat užívám Asentru100 a vnoci když spím nejsu uvolněná ráno se budím a bolí mě ramena a ruce.Poslední dobou mě i brní ruce.Asi mam víc práce a stresu.Máte někdo v noci pocit že nejste uvolněni a co s tim dělate? Když to reknu lékaři tak mě přidá prášky a to nechci.Už mě jednou přidal Mirtazapin Sandoz a po něm jsem usnula hned uplnějsem odpadla a nemohla jsem se vzbudit. Tak prosim kdo má zkušenosti napište dík.......Ava

tomskel
2x

Zkusil bych Lexaurin ve velmi malém množství.Mě se osvědčila zž čtvrtka z 1,5 mg.

adela
2x

Dobry den, brala jsem asentru pres pul roku a doktorka mi rekla ze uz ji muzu vysadit,ale ne pozvolna,vysadila jsem ji ze dne na den.hned asi treti den po vysazeni mam pocity uzkosti,mrazeni,buseni srdce a ,,infarktove stavyˇˇ.Muze za to rychle vysazeni asentry?diky za odpoved

Klára
2x

Ahoj, já beru Asentru dnes 6.den a je mi šíleně. :((( Po psychické stránce lepší, nemám deprese, nebrečím.. ovšem po té fyzické. :( Mám šílené motáky hlavy, z toho nevolnosti, nechuť k jídlu, pocit brnění a pálení v končetínách. To vše začlo už cca 2.den co jsem Asentru nasadila. Je to první antidepresivum co beru. Mám ještě vydržet a doufat, že mi bude lépe? Mám doma dvě malé děti a musím fungovat, je mi fakt šíleně, díky moc za názory. K.

žilka
4x

Ahoj Asentráci,byla mi zvýšena dávka na Asentru 100,upozornění na možnosti průjmu.Absolutně žádné vedlejší účinky ani po zvednutí dávky.je mi celkem fain,léčím se z PP.Vlatně bych mohla říct,že Asentra mým tělem projíždí jako obyčejá lentilka.Přeju Vám všem takovou pohodu s Asentrou,mějte se!

maky

Doktorka mi napsala Asentru 50 ale já už se měsíc rozhoduji zda jo či ne jí brát,kdysi jsem užívala Cipralex a myslím že se po něm tloustne a bojím se že po Asentře taky a hlavně ta chut na sex....trpím depresemi a nervovými stavy.

Klára
3x

Maky, po Asentře se prý hubne, hodně lidí totu píše. Já osobně mám už týden průjem a zhodila jsem kilo, naprosto žádná chuť k jídlu, dřív bych snědla na co přijdu.. S tím sexem mám taky strach, to by manžel nebyl vůbec rád, už tak jsem často unavená a chuť je jen málokdy. Dneska první noc bez motáků hlavy, přes den se mi točí stále svět, ale zdá se, že maličko lepší. Beru to týden. Myslíte, že to zmizí?? Dělaly by mi to všechna AD? Mám vydržet? Jak poznám, že mi AD nesedí?

Zuzana
2x

Ahoj, ráda bych se vás zeptala, jestli někdo při braní asentry taky tak hrozně zíváte jako já :-). Je to úplně šílený, zívám pořád a jsem hrozně unavená!

Alex

Jojo, taky zívám. Hlavně, když mám online terapie :-D

Míša
2x

Ahoj všichni.Beru Asentru 4 měsíce a jsem šťastná,že jsem ji začala brát.Mám malé dítě a funguju perfektně. Klárko,hlava se mi motala šíleně,ale po 10 dnech to přešlo.Vydrž to!!!!!!!!Bude lépe. Maky,fakt se po Asentře hubne.......píšou to v příbalovém letáku,tady to píše spousta lidí a já zhubla krásných 6 kilo.Takže se jí neboj. Pa pa :-)

Petra Ch.
1x

Ahoj, nevim, jestli je to po Asentre kterou beru asi tak 5 mesicu, ale mam pocit, ze se uz budim unavena, jsem porad unavena a vycerpana, spatne se soustredim...jak dlouho ji beres??

Klára
1x

Míšo, díky za reakci. Já právě nevím, jak poznám, že mi AD sedí nebo je potřeba je změnit. V příbalovém letáku píší, že vedlejší účinky jsou většinou mírné a zpravidla rychle zmizí. Přidal se mi třes těla a pálení a brnění rukou. Mám ruce slabé jak moucha... má to po Asentře taky někdo?

Leník

ahojky, mám na tebe dotazek, to hubnutí je z toho že tolik nejíš nebo že ti to zrychlí metabolismus?

Jana

Mám problém se sexuální vzrušivostí. Ráda bych aby mě někdo ubezpěčil o tom,že nejsem jediná. Než jsem začala užívat Asentru 5O tak jsem něco takového nepoznala. Beru ji teprve tři týdny,tak se utěšuji,že to přejde samo časem.

Janča

Asi tě zklamu,ale je to pravda.Jak začneš brát AD tak se ti prostě vše utlumí.Ale nevěš hlavu,do půl roku by se ti to mělo spravit.Možná,že budete s partnerem potřebovat víc času,co se týče tvého uspokojení,ale musíš se sama rozhodnout,jestli je přednější sexuální vzrušivost nebo to,že jsi v pohodě po psychycké stránce.Držím palce

Alex

To jsi napsala moc hezky :)

Marta

Hezky napsané

Verča

Ano, snižuje to chuť na sex. Nikdy jsem s tím problém neměla, teď jako bych ji neměla a musela jsem koupit lubrigační gel. Po asentře je mi daleko lépe, bez ní bych to vůbec nedala. Jediný větší problém který mám je, že mi v noci začne otýkat pusa, pocit opařeného jazyka, tváří, nateklé uzliny. Je to šílený pocit, velice nepříjemné. Nerada bych léky vysadila. Má někdo stejný problém?? Beru to patý měsíc.

Klára

Jano, to mě mrzí, tohoto se taky děsím, kdosi už to tady psal, že nemá po asentře chuť na sex. Tak snad to bude jen přechodné. Jinak ti Asentra pomáhá? A zabrala za jak dlouho? Já mám v sobě zatím 10 prášků.

Jarča
1x

Beru Asentru asi 3 týdny, dříve jsem na panickou ataku brala Zyloram.Při přechodu na Asentru mi bylo špatně, nyní je to už dobré, ale pořéd mám jakoby divnou hlavu. Měl někdo podobné zkušenosti?

Klara
1x

Zdravím, hlásím, že jsem dnes zobla 14. prášek, tak čekám, kdy AD zaberou. :) Po psychické stránce je mi lépe, možná je to placebo. Fyzicky zatím nic moc, točí se mi hlava a jsem stále hrozně unavená. Už mě ale nebudí motáky ze spaní a zmizel průjem, tak to jsem ráda. Přestaly mě bolet prsa, tělo si hezky pomalu zvyká. teď už čekám ten obrat k lepšímu. :) Jarčo, ta hlava - mám stejný pocit. Divné stavy v hlavě, ale třeba je to tím jak si tělo a mozek zvyká. Jinak se už cítíš lépe?? Máš pocit, že ti už Asentra zabrala?

Jarča

Nemám už po ránu strach,že mi zase,když budu sama, přepadne ataka. Snažím se vydržet,čekám,že se zlepší i ta hlava,nemám motanice,ale prostě divnou hlavu,jakoby našponovanou. Ahojky!

Misha

Dobrý den, vím , že je to pár let . Beru teď Asentru a mám stejný problém jako jste měla vy,našponovanou hlavu. Nepamatujete si zda to časem vymizelo? Užívám 50mg .

Marcela

Beru asentru a bolí mě neuvěřitelně hlava 😳

Klára
1x

Jarčo, takový divný tlak v hlavě, co? Já taky doufám, že to přejde. Jo a jinak hlásím, že mě opravdu přechází chuť na sex, vůbec mi to nechybí. :((( Měl to někdo taky a ustoupí to?

Jarča

Ahoj Kláro, prosím ,napiš mi jestli bereš Asentru ráno nebo večer. Já ji beru ráno, myslela jsem, jestli by nebylo lepší večer, protože než si ji ráno vezmu jsem teď v pohodě. Se sexem žádné problémy nemám. Zdravím

Klára

Jarčo, beru ji ráno, tak mi to doktor poručil i v letáku je to psaný. V kolik ji bereš? Já v 7hod a pak už nejdu spát. cítím se o fousek lépe. neměla bys zájem to probrat na icq? K.

Mira
1x

Asentru beru skoro pul roku kvuli panicke poruse, zacal jsem na 50 mg a po tydnu mi lekarka predepsala 100 MG pulka max. dávky). první tyden jsem ji užíval společnš s Neurolem 0,5 rano a 0,5 vecer abych mohl spat a "zabil" vedlejsi ucinky. Po cca mesici se ataka objevila asi 2x, Neurol jsem bral jen 0,25 na noc kvůli nespavosti kterou mi Asentra zpusobovala, sem tam pri nejakych vetsich nervech ve skole sem tam neurol, ale po psychicke strance jsem jako vymeneny. Zdá se mi, že jsem na tom lip nez zacaly ataky. Jedine vedlejsi ucinky jsou nespavost (polospanek, caste buzeni behem noci a potom ospalost přes den. Dávku beru ráno,celkem behem 2 hodin nakopne, pri najezdu mi zacne jen lehce busit srdce a objevuje se mensi napeti, ale nic hrozneho a za chvili to zmizi. Hlavni problem byla moje nechut k sexu (cetl jsem jeden clanek o vojakovi ktery behem rocni mise v Iráku užíval 200 mg, tedy maximálmí dávku a za celou dobu neme vubec chut na zenu a rikal ze by se mela davat mnichum. Trochu mi obcas stavy pripadaji jako na extázi,ale spis takove ty vedlejsi ucinky jako zatínání zubů nebo klepání nohou. Mimochodem extaze a antidepresiva jsou smrtelná kombinace-vyvojalí tzv, serotoninový syndrom, který nejde zastavit žádnou protilátkou, takže pozor!!! Po 3 měsících užívání 100 mg jsem si pořád přpipadalhrozně aktivní jako nafrcenej, tak jsem si davku zacal snizovat o 12,5 MG za 14 dní a teď jsem na 75 mg, doktorka o tom neví a jeste mi zvysila davku na 150 mg. moje cut na sex stoupla a ataky taky žádné, vždycky snížím tech 14 dni cekam jestli je vse OK, chtel bych se dostat na 50 mg. Jinak na spani jsem dostal hypnogen což mi přijde jako hroznej dryják. Tak misti nej beru neurol 1/2 tablety 0,25 na noc a i tahle miniaturni, buvhi jestli jeste ucinna davka mi zaruci ze spim jako miminko. Jinak co se týče alkoholu, tak bych určitě během prvních dvou měsíců doporučoval se mu uplne vyhybat,zkusil jsem a stacilo, vypadky pameti po 3 pivech nasrot a rano nazanaky ataky. ted uz se kolikrat opiju treba fakt moc (piva panaky) ale da se toa ranni kocovinu vyresi neurol. Snazim se ale takovym akcim vyhybat. Jsem rad ze jsem se z toho sileneho obdobi dostal a nechci to pokoušet. Každopádně mi Asentra moc pomohla a ze zacatku doporucuju si nechat napsat Neurol nebo podobnz oblbovak ktery vedlejsi ucinky nastupu Asentry tlumi a da sa aspon jak takz fungovat.

Klára
1x

Zdravím, koukám, že tady ta diskuze nějak utichla. Kde jste všichni? A jak se cítíte? Já jsem dokončila 3týden braní Asentry a pořád se mi trochu motá hlava a nejsem ještě celkově ok. Tak snad už brzy zabere!! Doufám!!! Je tu někdo, na koho tyto AD nezabrala??

Kačkamačka
2x

Zdravím,6.den beru Asentru 50, půlku,stavy mám děsné, bojím se, že to nezabere..dnes jsem už nemohla vydržet v práci, lidi mě štvali, s nikým jsem se nechtěla bavit..volala jsem doktorovi, zvýšil mi to na celou tabletku..beru ji ráno..musím si však k tomu zatím brát neuroly...jsem jinak roztřesená, buší mi srdce a pálí mě mezi lopatkama...nejhorší je noc..špatně spím, brní mě ruce a bolí v zádech... Četla jsem tady všechny příspěvky..vypadá to, že to je normální, ale já už to snad nevydržím...taky nejím, shodila jsem asi 6 kilo a vůbec to nejsem já:o((( Poraďte mi někdo, možná stačí povzbuzení:o)

Klára
1x

Kačko, vítej do klubu.. :o) Neboj, já měla ze začátku podobné stavy jako ty. bylo to hrozný, točil se mi celý svět, chtělo se mi umřít, fakt děsný. brněly mi celé ruce až po lokty a trošku i nohy, bylo to nárazové, ne v kuse, ale vždy taková ataka, že jsem se roztřásla celá, začly mi klepat zuby a brnět ty ruce.. Naštěstí to přešlo. Co se týče nechutenství, tak těch prvních 10 dní fakt hrůza, neměla jsem chuť vůbec na nic, ze všeho se mi dělalo zle. ted začínám brát 4.týden... chutě nic moc, nejsem "pažravá na sladký jako dřív", ale to mi zas tak nevadí. žaludek už lepší, i ty ruce jsou už jen občas. nicméně se mi pořád točí trochu hlava a cítím se unavená.. neboj, je to normální, mělo by to přejít - vydrž!!! Taky doufám, že mi AD zaberou, čekám už to každým dnem. kdybych věděla, že to bude tak dlouho trvat tak se asi zblázním. ale někomu zaberou dřív. já stále čekám. držím palce a dej vědět.

Kačkamačka
1x

Ahojky Klárko, děkuji za odpověď :o), dnes zase nic moc, dost mě bolí hlava, možná i tím proměnlivým počasím, nevím.. Mě brní ruce hlavně k ránu, než vstanu..přes den celkem nic, jen ta hlava, nechutenství samo a nějak mě nebaví lidi, nesměju se a honí se mi hlavou hrozné myšlenky..AD mám na úzkostné stavy, strachu z nemoci a smrti..nikdy bych nemyslela, že mě to potká, vždy jsem byla optimistická, usměvavá, rozdávala energii a nikdo by to do mě neřekl, co se ve mně odehrává..jen, jak jsem hodně zhubla, tak to je dost vidět..mám dole snad 7 kilo, jsem malá a tak je to opravdu znát... To jsem zvědavá, jak dlouho budu čekat já, až to zabere a kdy mi konečně bude dobře, jinak se zblázním!!! PAPA

Klára

Kačko, ty máš nějaké děti? Já jsem právě začla nejvíc trpět psychicky až při nich, přepadává mě děsný strach o ně, nemoci, smrt atd.. Kvůli tomu jsem začla brát AD. A taky se mi přidalo to motání hlavy, děsná únava.. prý je to z nervů. Už jsem pak každý den bez důvodu brečela, tak jsem s tím musela začít něco dělat. Motání hlavy ještě není úplně ok, ale rozhodně to není horší, psychicky jsem na tom lépe, už jsem nebrečela 3 týdny :) Ale pořád čekám, že se můj stav ještě zlepší, možná to chci hrozně rychle, mozek je složitý orgán tak mu musím dát čas. Ale ty vydrž, začátky braní AD jsou nejhorší, pak už to bude jen a jen lepší... Piš piš a vy ostatní taky. Je tu někdo, komu AD zabrala až třeba za měsíc a víc???

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce