Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Asentra 50

Máte, prosím někdo zkušenosti s AD Asentra? Dostala jsem je od lékaře na svoje úzkostlivé depresivní období asi před přechodem. Nikdy jsem žádné prášky nebrala, snažila jsem se vše zvládnout sama ale už to nešlo, hodně mě to komplikovalo život.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Alena

Ahoj všichni,tak testy jsem nedělala,budu je dělat až 2.7. a budou trvat tak asi 4.hod.tak mě asi drobet potrápí,ale nemám z toho mít strach ale to mě už psala Kati,že to nic není.Včera jsem doktorce říkala že je mě vždycky ráno špatně a ona mě to vysvětlila a pak jsme si hodně povídaly a bylo to docela příjemné.Vůbec nevím co je s Alčou,jen doufám že je jí dobře a ještě chodí do práce.Alčo jestli čteš tyto stránky tak napiš.Všechny moc zdravím a mějte se hezky.Pa.

Alča

Ahoj všichni a hlavně zdravím Alenku,měla jsem 14.dnů odpolední a to nebyl čas,spala jsem vždy do 10-ti,něco jsem podělala rychlý oběd a zase do práce, od soboty je mi zle,ranní nějak přetrpím a hned domů,jsem zalezlá a nebyla jsem ani na dvoře,ten pařák mi dělá velmi zle,teprve teď jdu vařit oběd,mám všechno přehozené a nic nezvládám,nevím jak to vše budu zvládat, moc se omlouvám,že jsem tu dlouho nebyla, ale jinak to nejde,Alenko doufám že je ti líp a narychlo jsem si něco přečetla co jsi psala,tak jdu vařit,,moc zdravím papa

Alena

Ahoj děvčata,nikdo nepíše,tak je asi všechno dobré a nikoho nic netrápí.já jsem včera byla hodně unavená a hnedle jsem nic nedělala jen takové maličkosti ale do něčeho většího se mě vůbec nechtělo.Myslím stále na Alču jak to zvládá,protože já bych to nedala.Zítra jedu ke své doktorce a potom na tu kineziologii,tak Vám potom napíšu jaké to bylo.Léky mám drobet navýšené ale žádná velká změna není.A jak se daří děvčatům Petře,Selince,Bábince a Sylvě?Napište.Ted se jedu podívat na chalupu,přijede tam můj nevlastní brácha s manželkou a docela se na něho těším,už jsem ho neviděla hrozně dlouho.Mějte se moc hezky a brzy se zase ozvu.Pa

babina

Pěkný den, děvčata. Jen na vysvětlenou. Je mi už asi tak čtrnáct dní na nic. Jsem ubrečená, depky velké nemám, ale prostě to není to pravé ořechové. Nikam se mi nechce chodit a přesto, že mám 40 neotevřených imailů tak se mi je ani nechce číst. Prostě vše na ho..... Snad bude lépe, ale už aby to bylo.

Alena

Ahoj děvčata,tak jak Vám dneska je?Je ukrutný horko a to já nemám ráda,tak jsem zalezlá v domě tam je chládek a ani nechci vyjít ven.V pondělí jdu dělat ty testy tak na mě myslete.Snad to zvládnu.Babinko to je mě líto že Ti není dobře.Moc dobře to znám když se Ti nikam nechce a nechce se ani nic dělat.Moc Tě pozdravuju a budu Ti přát lepší náladu a at je ti už dobře.Tohle člověka pěkně vysává.Alča má jistě odpolední protože vůbec nepíše a ani ostatní děvčata.Mějte se hezky a babinko drž se.Pa.

Katka

Ahoj dievčatá, mne je z tejto horúčavy tiež blbo a do pondelka u nás hlásia až 37 stupňov!!! Budúci týždeň vo štvrtok idem na 4-dňovú dovču, už sa teším - pôjdem sama bez manžela, on ide tiež ale do iného kúta republiky. Tak nám nebude (aspoň tú krátku dobu) hroziť ponorková choroba. Alenka, na tie testy sa neboj, už som ti písala o čom to je, hoci, každý psychológ môže mať svoje - teda iné metódy testov. Podstata sa však nemení. Pokliaľ nemáš IQ hlboko zmrazenej ryby (čo vôbec nepredpokladám!!!), tak to DÁŠ!!! V lúli ma čaká radostná udalosť - stretnutie všetkých bratrancov, sesterníc a ich detí... Možno sa nás zíde 12452145, a bude sranda. Ale, nie je vylúčené, že sa stretneme dvadsiati, čo bude tiež sranda. V auguste ideme s rodinou na dovolenku po Slovensku - hory, voda, pohoda. Dnes sa na to teším, no ako sa poznám, pred odchodom chytím takú depku a úzkosť, že ak "nezomriem" tak to predsa len zvládnem. Dotlačí ma rodina. Majú na to vlastný spôsob. Ach, jaj! Tak, zvládnite horúčavy a ... tešte sa z toho, že sa ešte predsa len máte z čoho tešiť. Katka.

Alena

Ahoj děvčata,tak testy jsou za mnou a docela to šlo.Výsledky budou tak za tři týdny tak pak se ukáže co bude dál.Jinak mě je střídavě dobře a špatně ale doufám že se to taky upraví a bude jenom dobře.Katko moc Ti závidím tu dovolenou,taky bych někam jela ale letos to asi nepůjde tak snad příští léto.Jezdili jsme na Sumavu okolo Modravy a Rokyty na kolech a bylo to super.Strašně se mě tam líbí.Napište děvčata kam jedete na dovolenou,nebo ji budete trávit doma jako já.Mějte se hezky a napište moc se mě po vašem psaní ztýská.Paaaaaaaaaa.

Alena

Ahoj děvčata,tak koukám že nikdo nepíše,asi je každýmu dobře,tak už taky nebudu psát.Sice mě moc dobře není ale to se snad srovná.Mějte se všechny moc dobře a snad někdy AHOJ.

salina

ahoj ali ja tu čtu každy den přispěvk ale nevim co psat když tu sedim stahne se mi v krku a jsem takova rozklepana protože některy članky co čtu te jako by jsem psala ja sama ,ja osobě se přemaham aby jsem memyslela na blbosti ale stejně se mi mota hlavou všechno hnusny co bylo nebo mam furt myšlenky co bude a necitim se jak bych měla ,tet jsem rada že mam kluka doma že maji prazdniny že jde semnou do kramu pak uvařim a ležim nic mě nebavi jeden den třeba bych šla nevim kam a druhy den bych celej den byla jen v posteli jenže jak pišu musim se přemoct a jit něco dělat že nechci před synem ukazat že mi neni dobře , ja beru tu asentru jako vy tu a mam brat jěště rivotril a ten si beru jen občas bojim se abych si na ně nezvikla jsem už stoho blazen nebo ja nevim člověk se nema tak špatně jako jiny třeba a furt mam myšlenky že to neni možny mam sama na sebe vztek omlouvanm se za některy chyby tak zatim se mějte ahoj všem

babina
1x

Milá Aleno. Ani bych neřekla, že je nějak závratně dobře. Mně ještě navíc začaly bolet zuby. To, že píšeme ( alespoň já ) méně je tím, že je venku pěkně, snažím se co nejméně pobývat doma, hodně chodím na procházky, včera jsem se dokonce dokopala k návštěvě bazénu. Ono to má tady takový nepsaný řád. Někdo začne s psaním, další se přidají a čase zájem některých opadne. Já čtu příspěvky dost často, vím, že třeba Katka už sem chodí dlouho a její příspěvky mi hodně pomohly už jen tím, že jsem si je přečetla. Nesmíš to brát osobně, že už si s tebou nikdo nechce psát. Prostě je teď ! okurková sezóna, ale počkej na podzim. To zde bude příspěvků jak naseto. Moc s tebou cítím, protože vím, co to je za sviňskou chorobu. Přeji ti ze srdce, aby se tvůj stav zlepšil a já, pokud ti to pomůže, se ti vždy ráda ozvu. Jen příští týden nebudu mít přístup na internet, takže to bude můj důvod nepsat a na ostatní děvčata se nezlob. Možná je jim nyní tak blbě, že se ani nedokopou k zapnutí internetu. Určitě to není tím, že by se už nechtěly ozvat. Drž se a pokud ti to pomáhá, tak to v sobě nedus a piš!!!!!! Já také znám ten pocit prázdnoty, když jsem zde nenašla odpověď na své problémy, cítila jsem se hrozně osamoceně, ale věř, že v tom jistě není úmysl. Děvčata se jistě zase rozepíší. Držím palečky.Babina

Katka

Babina, no ty si ma prekvapila! Ako som ti ja mohla pomôcť? Chodím sem síce dlho, tiež som čítala tvoje príspevky, sú plné pochopenia pre iných a povzbudia. Tí, ktorým sa okamžite nedostane odpoveď na ich problém, stav či momentálny pocit, by to mali brať s nadhľadom. Veď ani oni vždy nereagovali na tých, ktorí sa práve "topili". Sali, upokoj sa, nie si sama, vždy na teba niekto myslí aj keď nenapíše. Ver, že niektorí majú také starosti, že sa sem ani nedokopú napísať. Možno sa hanbia, nechcú o sebe a svojom súkromí nič nepríjemné prezradiť, ale... To je u nich len otázka času. Raz klepnú do klávesnice. Tak, všetkým - v rámci možnosti a psychického stavu - pekné letné dni želá Katka. Babino, ešte raz ďakujem! Čauko.

Sylva

Ahoj holky.Dlouho jsem tu nebyla.Byla jsem mimo a počítač nevozím.Byla jsem u Znojma ve Stupešicích nádhera...Jinak také střídavě jednou líp podruhe hůř.navíc ach ta moje váha.V srpnu budu z neuroložkou řešit topamax zda ho musím ještě brát,jelikož vedlejší účinky děsivé nejen jak říkam obezita,ale i ztráta sluchu tu už mám 93¨% na obě uši,když EEG je téměř v pořádku jen mám v hlavě pooperační cystu???Tož atˇ se holka stará.Ona je fajn tak snad něco vymyslí? Jinak vám všem přeji více těch lepších dnů a spoustu sluníčka.Paaaaa

Alena

Ahoj všichni,od neděle ležím,vůbec mě není dobře,jsem strašně utahaná,všechno mě bolí a ještě jsem dostala průjem,tak že nemůžu nic jíst.Jenom se na to jídlo podívám a je mě špatně.Jěště ted si zajedu k doktorce at mě na to něco dá.Ta unava je strašná,máte to taky někdo?Někdy bych mohla skály lámat a někdy neunesu ani koš s prádlem.Mějte se hezky a lepší dni.

salina

ahoj alen ja to mam to same jsem strašně unavena a ospala až mi to už sere co to semnou je člověk něco uděla mě stači že uvařim a pak jsem neschopna něco dělat te děs fakt přeji ti brzke uzdravevi pa.

Alena

Milá Sali,je to opravdu děs.Včera jsem byla na výtěrech,tak musím vydržet jak dopadnou a pak musím podstoupit řadu vyšetření i když mnohá nepříjemná ale nedá se nic dělat.Sice dneska mě je drobet lépe ale už jsem se rozhodla,že to podstoupím.V pondělí jedu ke své psychoušce,tak jí taky řeknu že to není ono,že se pořád potím,unavená,nic mě nebaví a musím se do všeho strašně nutit.Bývalo to opravdu lepší.Mějte se všichni moc hezky,užívejte lepších dní a ještě bych poprosila Alču,která sem také psala ,at se ozve a napíše alespon pár řádek,jak se jí daří.Paaaaaaaaaaaaa.

Jana01

Ahoj.Je mi 17 a v blízké rodině mám deprese které přešly v maniodeprese..byla jsem s nimi v úzkém kontaktu od dětství..několik let jsem své stavy brala jako součást sebe,své povahy..jsem také extrémně zakomplexovaná a uzavřená a těžko říci zatím jaká je má diagnoza.Mám prakticky bezchybnou postavu a hodně se líbím,opravdu hodně,skoro všem..a mám neuvěřitelně milující velkou rodinu ovšem sama se uzavírám,trpím úzkostmi,podrážděností,jsem pořád v posteli a utíkám od reality do představ,nejistot a coby kdyby..také jsem měla velké problémy se soustředěností ..Až ted jsem navštívila nejlepší psychiatričku v kraji..dříve tomu bylo tak,že jsem byla zalezlá u počítače,knih,učila jsem se všemožné jazyky..ted me nebavi ani to..jako první mi paní doktorka nasadila ASENTRU..brala jsem ji asi týden..po čtvrtce,půlce a celou..ráno a večer APO-QUETAPIN..měla jsem tak ztuhlé tělo že jsem doslova byla jako zpomalená,naprostá neschopnost pohybu,motání hlavy,za co myslím může APO..(žádné bolesti břicha..spíše velká úzkost až potřeba se vyplakat a motání hlavy po každém větším jídle..stejně jako před užíváním léků).Ted je to měsíc a stav stále stejný.Když jsem brala půlku byla psychika dobrá a tělo špaté,ted při celé je špatná i psychika i tělo.ted ten 3.týden užívání je oprvadové šílenství,jinak to nelze nazvat.Ale chci to vydržet!

hugo

ahoj jani, měl jsem podobný stavy..nedokážu ti vysvětlit jak jsem je přešel ale je to všechno u tebe v hlavě, na to ti nepomůže ani ten nejlepší lék na světe. kdyby sis chtěla popovídat, 608866667 :)

Sylva

Ahoj holky,s psychikou jsem na tom podobně...Nevím co se děje..Vždytˇ je léto mělo by být trochu lépe..Ale já se cítím mizerně.Záchvaty pláče,pocit bezmoci,ztrnulost obličeje a slabost dolních končetin....Utěšuji se,že třeba zlobí ta cysta v pravém spánkovém laloku co vznikla po odstranění nádoru...Přesto,že se šetřím tak je to jiné než na co jsem byla zvyklí v jiných letních obdobích....Mějte se sluníčkově...papa

babina

Ahoj všichni. Stejně jako píše Sylva. Deprese, " lenost ", neustálé hádky s manželem, které mé psychice nepřidávají. Bojím se toho, co bude na podzim. Něco udělám a jsem unavená, nechuť k jakékoliv činnosti, ani do knihy se nemohu začíst. Jestli to tak má být do konce života, tak nevím jak to zvládnu. Stejně jako u Sylvy návaly smutku, které ústí v pláč, unavenost, doslova bolest dolních končetin. Už se mi ani nechce žádná AD konzumovat. Stejně se to nelepší. Snad jen občas je mi lépe, ale další depky, které následují, ty dobré chvilky úplně potlačí.Jen jedno mě utěšuje. Jsem už třeba proti Janě přece jen starší. Je mi líto všech mlaďounkých, kteří by se už jen ze své podstaty měli radovat ze života a ne jej trávit v depresích. Je to vůči nim velmi nespravedlivé. Přeji všem lepší dny.

salina

ahoj holky chtěla jsem ze zeptat jestli berete i jiny leky mimo ty asentry a mě to furt hlava nebere člověk bere leky na ty depky a na nervy a stejně neni člověkovi tak jak by mělo mam tatovy rostřeseny tělo že to neni už možny jsem stoho jěště vic hotova že se klepu jak nevim co.

babina

Salinko, jak dlouho tu Asentru bereš? Já mám jako berličku ještě Lexaurin a Stilnox. Jenže právě abych nemusela ty berličky, tak proto ta Asentra. Jenže nezabírá tak, jak by si člověk představoval. Některé dny jsou jakž, takž snesitelné, ale jiné jsou k nepřežití a nikdy!!!!!!!! to není stoprocentní. Já ale stejně nezvládám vypjaté situace situace, které jiní posuzují jako blbosti a stejně ten Lexaurin vzít musím. Jenže se mi zdá, že Asentra je nyní módní záležitost. Jinak si neumím vysvětlit, že ji předepisují jak na běžícím pásu. Moc ti přeji, aby se tvůj stav zlepšil.

Sylva

ahojky já jsem na VELAFAXINU 150 1-1-0 a CHLORPROTHIXENU 0-0-2,pomocná berlička u mne je RIVOTRIL 0,5 .Tetˇji používám víc než jindy.Problémy s přítelem..a k všem problémum se u nás stalo v rodině neštěstí.Umřel pod koly vlaku mladý člověk a já se s tím nedokážu vyrovnat.Dnes je k tomu deštivo tak bulím od rána. Ale jak už jsem psala dřív důležité je že vůbec žiju.Mějte se sluníčkově.

Alena

Ahoj děvčata,moc Vás zdravím.Já jsem na tom stejně.Ta rána,kdy se nemůžu vykopat z postele,hrozná únava a bolest celého těla,třes a nervozita jsou na dením pořádku.Také nevím jak to bude dále ale už mě to nebaví.výsledky testů dopadly dobře,zjistili že žádnou depresí netrpím ale proč je mě pořád tak zle?Mám si najít práci ale jak tam budu pracovat,to mě neřekli.Holt se řídí podle papírů ale jak opravdu člověku je,to je nezajímá.Není s nima žádná domluva.Taky mám docela dost práce s přítelovo maminkou která hnedle jenom leží a potom už nemám chut ani sílu na nic jinýho.Mějte se moc hezky,užívejte léta a hodně pěkných a bezbolestných dní.

Alča

Ahoj všichni a hlavně zdravím Alenku. Tak jsem opět na neschopence a stejný kolotoč.V práci to bylo hrozný a nezvládala jsem,začala jsem mít hrozný stavy a ráno jsem nebyla schopna vstát, musela jsem to ukončit,byla jsem jen na zkoušku a ta bohužel nevyšla.Alenko tak je ti stále špatně? co ti lékaři řekli že máš? Já jsem byla na vyšetření a mám ůnavový syndrom a jakési vyhoření organismu,ani mi to nevysvětlili a mám dále léky na uklidnění a na spaní,je to věčný kolotoč a jsem s toho zoufalá,nevím co bude dále. Alenko drž se a zase někdy písnu,papa

Alena

Ahoj Alčo,jsem hrozně ráda že jsi se ozvala.Je mě líto že jsi opět v neschopnosti.Já mám úzkostné stavy ale je mě pořád špatně.Taky mě moje doktorka říkala o únavovém syndromu.Alčo napiš mě na jakém vyšetření jsi byla že Ti zjistili ten únavový syndrom.Já jdu ted na vyšetření želudku protože mě stále bolí tak jsem zvědavá.Ráno taky nemůžu vstát a celé dopoledne mě není dobře.Jsem ráda že jsi se ozvala a přeju Ti aby tě bylo brzy lépe.Pa

Alča

Ahoj Ali.Mě zjistili ten únavový syndrom již před pár lety,ale dalo se s tím normálně žít a pracovat.Od té doby co ho mám,tak jsem stále unavená a hned po ránu když jsem dobře vyspaná,jinak to byla běžná návštěva u lékaře v nemocnici na neurologii.Byl u toho primář,špička psychiatrie a ten určil tuhle diagnozu.A tak se to vleče a k tomu mi začali ty depky,dnes jsem zrovna na totální prd,nevidím dobře na písmena i když mám brýle a zozmazávají se mi.Ali se žaludkem jsem byla také na vyšetření a závěr byl, vše od nervů, nervozita žaludku, tak já už ničemu nerozumím.Je to přežívání a nemám s ničeho radost...Tak se drž holka a zase někdy papa

Dědek

Alča: je to chlamydioza, leč to sama ,doktoři lžou aby to nemuseli léčit

Alena

Ahoj děvčata,tak v žaludku nic nemám,dopadlo to dobře.Dneska jsem řekla doktorce,že chci zažádat o ID a ona mě napsala,že to nedoporučuje,že jsem podle testů dobrá a mám si najít práci která mě bude bavit.Ve věku 55ti let najít práci a ještě aby vás bavila tak to je k smíchu.Jsem hodně často unavená a není mě dobře ale to mě nikdo neposlouchá a stále jen musíte se překonat a tu práci si najít.Když to na mě přijde tak ležím třeba 2 dny nebo si lehnu po obědě ale to taky nikoho nezajímá.Pořád jenom že testy dopadly dobře a jste zdravá.Vůbec nevím co mám dělat.Při vyšetřeni žaludku mě našli kámen v ledvině ale moje doktorka řekla,že se s tím nic nedělá,že je malej.Tak jsem sama zavolala panu doktorovi na urologii.Udělej a zařid si sám.Naše zdravotnictví je super.Alčo jak se máš?Doufám že je ti už drobet lépe.Mějte se moc hezky a poradte co mám dělat.Pa

Sylva

To je dobře,že vyšetření jsou v pořádku.není nic cennějšího než zdraví.No a s tou práci to bude těžké a hlavně v tomto věku.Vždytˇ člověk pro zaměstnavatele někdy po 40. je už starý!! Přeji úspěšné hledání.

Jitka

Všichni,kteří navštěvují tyto stránky,mají více či méně nějaký problém,Všechny Vás ze srdíčka zdravím a věřím,že se poperete s dušičkou,takovou měrou,že se vše k dobrému obrátí.Je to dlouhá doba co jsem poprvé usedla k PC a začala jsem hledat něco málo o nemocích nejtěžšího uzdravování-dušička.Spousty rad,článků,diskuzí,které jsem přečetla a usoudila jsem,že tato nemoc je nemocí dlouhého trvání a celkové změny dosavadního života.Léčba není na hodiny,dny,měsíce ani roky,je to začarovaný kruh myšlení a stále se vrací,někdy více a někdy méně.Psychika dokáže srazit na kolena takovou silou,že jen člověk připravený a na víc člověk,který si prošel touto trnitou cestou,může pozvednout hlavu a jít dál a bojovat,protože boj to je a na vícv určitých situacích zvlášt krutý. Bojujte všichni,drž te se a hlavně budte pokorní,protože porazit psychiku je běh na dlouhou a trnitou trat. Františku a Kačenko rok-2010 moc zdravím a stále na vás vzpomínám

Ivča začátečnice
1x

Milá Jituško, také pro všechny ostatní. Také jsem se zúčastnila debat na tomto portále právě v době tebou vzpomínané. I mně tehdy hodně pomohla slova účasti všech a hlavně slova Františka. Pod vše co píšeš, se mohu podepsat. Ano je to boj, někdy krutý a nelítostný. Člověk se nějakou dobu cítí dobře, je plný optimismu a radosti ze života. Tím víc je zaskočen když nastane den, kdy to zase udeří. Nejde si na to zvyknout, také je dobré mít skvělého lékaře, který člověka podrží. V tvém případě Alenko to asi tak není. Nechci ze sebe dělat moudrou, ale napadlo tě někdy, že i v našem věku hrají důležitou roli hormony? Nevěřila bys jak právě hormony si s námi někdy krutě pohrávají. Jinak jsi zdravý člověk, výsledky máš zřejmě v pořádku, to by mě docela uklidnilo. Já jsem žádná vyšetření nepodstoupila, ale se svým psychiatrem jsem velmi spokojená, umí naslouchat a po přečtení spousty literatury o psychických problémech mi vyšla rovnice - mé problémy= hormony. Jistě to u každého může být způsobeno něčím jiným, ale u tebe mám dojem, že tvé zdraví je v pořádku. Až na tu psychiku. Problémy, které popisuješ znám velice důvěrně. Mám dny, kdy se mi nechce vůbec nic. Jenže vím, že čím víc o tom všem přemýšlím, tím je to horší. I přes veškerou nechuť se vždy musím dokopat k nějaké činnosti, musím odpoutat hlavu, z počátku je to těžké a najednou se to poddá. Musím myslet na to, co právě dělám a nemám čas přemýšlet o tom, že je mi špatně. Řekneš si asi, že dobře mudruji, ale věř, že k tomu co zde píši jsem se musela těžce dopracovat. A stejně se mi někdy nezadaří. Jak píše Jitka. Je to boj a běh na hodně dlouhou trať. Já už jsem ale smířená, že do smrti budou dny někdy krásné, někdy lehčí, ale někdy doslova nesnesitelné. Zdravím všechny, kteří čtou mé řádky a držím všem palce, aby alespoň snesitelně žili.

Sylva

Také jsem se smířila s tím,že budou dny pěkné a škaredé.Ovšem děkuji tomu nahoře,že po mem zákroku v r.99 se mohu těšit každé ráno ,že vyjde sluníčko.Takže děvčata berme to tak,že jednou jsme nahoře a jednou dole a že deprese se naštěstí dá léčit.Přeji hodně těch lepších dnů.Papa

Alena

Ahoj děvčata,měla jsem rozbitý počítač tak píšu až ted.Ivčo,snad máš drobet pravdu ale nevím co mám ted dělat.Zajdu taky za svým gynekologem i když jsem to s ním také probírala ale uvidíme s odstupem času na čem se domluvíme.Pn mě doktorka ukončila a ted jsem na úřadu práce,protože nejsem vůbec dobrá.Děsím se podzimu ale to sem taky někdo už psal.Jak je Vám děvčata?Alčo jak válčíš Ty?ted mám taky docela dost práce s tchyní tak snad se to nějak zvládne.Taky stavíme přístřešek na auto do toho si scháním nějakou práci,potom jedu za vnoučkama a hrozně to utíká a za chvýli budou vánoce a ty já hrozně nerada.Mějte se moc hezky a napište.Paaaaaaaaaa.

Sylva

Ahoj holky...Ali pokud mohu z vlastní zkušenosti poradit jít k praktické a okamžitě na nemocenskou,že nejsi v pořádku a stěžuj si!!! Záleží co Ti napíše do posudku pro ÚP. poku jsi v nepořádku dej se na nemocenské dohromady ,atˇ tě pošle krom psychiatra i k psychologovi ten má na pacienta více času ak mi řekla psychiatrička a také mne tam odeslala..Jinak pokud máš i neurologický problém řeš zárovenˇ i ten.Když budeš na nemocenské s naší diagnozou může ti lékař napsat celodenní vycházky,protože se necítíš psychicky dobře což je pravda.....Neboj nejsi sama!!! se mnou to také cvičí.Střídavě pláču a střídavě jsem normální jak říkám svému stavu..od včerejška mne drží hlava,ale byl umne syn.byl na netu tak jsem hodila oko sem.Už jdu nunat.Držte se všechny co čtete tyto řádky..

Alena

Ahoj děvčata,tak jak se máte?Dlouho jsem se neozvala ale nějak se mě moc nechtělo psát a ani se dívat na tyto stránky.Dneska je hezky,začala jsem opět chodit na rehabilitaci,protože se mě zasekla záda a docela dost to bolí.Tak mě doktor odblokoval ale necítím se moc dobře.Nějak se mnou cloumá psychika a taky je tady podzim a to asi budou horší dny.Jinak jsem na úřadu práce a taky se starám o tchýni,tak že přežívám.Jakpak je na tom Alča,Sylva,babinka a Salinka.Děvčata jak se máte?Mějte se moc hezky a napište jak zvládáte podzim.pa

Sylva
1x

Ahoj děvčata. jednou jsem nahoře jednou dole.Dnes zrovna nevolnost od žaludku a třes dolních končetin,ale už včera jsem měla děsnou migrenu na kterou mi zabral přípravek z lékarny HOME CEFALEA fakt supr přírodní věc a může se na antidepresiva! Tetˇ si dopřávám čajíček a klid.Snad to ustoupí.Jinak jsem se dala zpět na Avon registruji si pod sebe dámy pomalinku a v klidečku.Člověk se dostane tak mezi lidi a má přehled co je nového v kosmetice.Všem přeji zdraví a pohodu v těchto podzimních dnech.Užijte si poslední pěkný víkend.

Danča

Ahojky, škoda, že jsem na tyhle stránky nenarazila před rokem a půl, kdy jsem měla záchvat paniky - pálení celého těla, tak, že jsem myslela, že shořím. Manžel mě musel odvézt na pohotovost - neurologie, kde mi nasadily prášky a doporučili léčbu na psychiatrii (ambulantně). Paní doktorka mi nasadila Asentru 50 a Xanax 0,5. Začátky byly hrozné - marodila jsem čtyři měsíce, návrat do práce jsem přežila. Ted se snažím pod dohledem doktorky snižovat, ale bojím se aby se to nevrátilo. Někdy si vyčítám, že jsem nevděčná, mám krásnou 18letitou dceru, hodného manžela, v práci taky dobrý. Doktorka mi sice říká, že jsem moc přecitlivělá a že si všechno moc beru. Její rady: nekoukat na televizní noviny, věnovat se koníčkům apod. Teda musím napsat, že někdy to jde ztuha. Prosím máte někdo zkušenosti s postupným vysazování Asentry? Předem moc děkuji a mějte se krásně

salina
1x

Ahij Danuš tak ja take beru asentru už asi 2 roky před třemi měsící jsem si ji sama vysadila vše bylo v pořadku měsíc po měsíci jsem myslela že se to nedam dohromady strašnej třes celyho těla nemohla jsem ani pořadně jit jak se my klepalo cely tělo tyden jsem nejedla jen jsem pila bylinkovyčaje ale tu asentru mi předepsala naše neuroložka že jsem nechtěla jit za psychiatrem stiděla jsem se že nejsem blazen přece ale musela jsem jit sama od sebe protože jsem nevěděla co mám dělat tak jsem mu řekla že jsem brala asentru a že jsem ji vysadíla tak mi ji nasadil zase a přidal rivotril a už jsem v pohodě jak tak ale už je to lepší ja ti chci jen napsat že jsme každy jiny a ja to skusila vysadit a bylo to na prd tak že každy den ji vemu a už se bojim ji vysadit už ne zatím se měj

Kuba

Ahoj,beru asentru 14den a mam silenou unavu a zvoneni v usich.Timto jsem se chtel zepta, jestli muzete nekdo napsat tel.cislo kdo to bral.Zavolam a zeptam se na par informaci,moc by mi to pomohlo a predem moc dekuji.

Kuba

Ten zacatek je fakt mazec!!!Dnes 14 den a je to lepsi.Rano jsem vzal tabletu beru jen25mg strasne se to lame.

Sylva
1x

Kubi každý začátek léčby je mazec,ale když to člověk překoná tak se to dá.Holt lidi musíme bojovat a věřit že zas bude líp!!!!!Hezké podzimní dny všem.Zvládněte bez zbytečných kolizí.....

KUBA

moc dekuju,snad to odezni mam ty vedlejsi ucinky a moc me to stve.JSTE MOC HODNA .

salina
1x

Kubo musíš vydržet měla jsem to taky volala jsem až doktorce že to nemužů a vona mi řikala že to musim vydržet a je to tak než si člověk zvikne ale vydž

Kuba

Ahoji,dnes 15den a jeste to pocasi do toho.Dekuju moc ze jsi napsala.Snazim se to vydrzet jen se to tak strida,chvilku takove mravenceni pak piskot v uchu a mzitky pred ocima je to na zblbnuti.

Kuba

Salinko je mi to takove blbe nekoho zadat o tel.cislo,ale rad bych ti zavovolal a zeptal se za jak dlouho to tak odezniva a nejake vec.kolem toho leku ASENTRA.

kornelie

ahoj vsem tak sem nova a mam tokovi problem ze se bojim byt sama ja si moc sugeruji ze se mi neco muze stat a pak mi je doopravdy soatne ja beru ozazepan pulku a pomahami to davat do klidu ale ty mysleni to je hruza a chtela bych vas poprosit jestli nevite jak ty myslenky mam obejit mam dve deti jedna ma 11 a druha ma 6 sla mi tet do 1 tridy a mne je 30tet mi bylo tak dekuji moc

Sylva
1x

Milá Kornélie ve 30 letech tedy 3 měsíce před jsem chtěla ukončit svůj život skokem z mostu.Protože jsem si myslela,že když mi otevřou hlavu bude tam zhoubnéj nádor s metastázemi a já dopadnu tak jako strejda s tetou.No prostě že se budu trápit bolestmi a umřu.Dostala jsem se však k výbornému lékaři který je zárovenˇ i dobrý psycholog a on věděl jak na mne.Já se z té hrůzy dostala 13 let jsem po operaci na kombinaci antidepresiv a antiepileptik a funguji.Musíš si najít cíl pro co žít.Já měla tehdy 12 letého syna a roční čivavu .To mne v těžkých chvílich drželo nad vodou a hnalo kupředu.Věřím že i ty si najdeš ten svůj cíl a zvládneš to.jen si musíš alesponˇ trochu věřit a mít se ráda. Dnes když je syn dospělý a čivava je stará tak jsem začala pomalinku dělat Avonek.Je to pro mne určité rozptýlení.Přeji sluníčko v duši.Sylva

Kuba

Ahoj Kornelie,zacni to lecit co nejdrive,diazepan je jen na chvilku bude se to stupnovat K HORSIMU!!

Kuba

Tak ahoj vsichni,mam 20den asentru a trochu jeste jak na houpacce a mirny piskot v usich. Da se to prezit.Ale tech prvnich 14 dnu hukot!Tak doufam ze to odezni co nejdrive.Bavil jsem se po telefonu a pan co dela na farmacii mi rek, ze se to bude lepsit a do 4 a 6 tydnu to ma byt vpohode.Tak cekam a budu psat.opatrujte se vsichni.KUBA

KUBA

Ahoj vsichni,chtel jsem se zepta beru asentru 25mg je to 28dnu a porad mravenci ruce mam rozmazane videni,take piska v uchu a hlava jak v alobalu a nevolno,mam to ja vzdy jak to vemu rano je to hruza a pak se to v prubehu dne zlepsuje a porad do kola.budu moc vdecny kazdemu kdo napise,nebo vyskouset neco jineho?mel jsem predtim citalek mesic a tocilo se mi v hlave.BUDU VDECNY ZA KAZDOU RADU.PREDEM MOC DEKUJU

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce