Inzerce
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Asentra 50

Máte, prosím někdo zkušenosti s AD Asentra? Dostala jsem je od lékaře na svoje úzkostlivé depresivní období asi před přechodem. Nikdy jsem žádné prášky nebrala, snažila jsem se vše zvládnout sama ale už to nešlo, hodně mě to komplikovalo život.

Inzerce
Odpovědi
Jaja

Mam asentru18 dni a porad se citim hrozne beru jeste neurol aspon ten me trochu zklidni.Myslite ze se to upravi a mam pockat

Jean

AD neléčí příčinu, je pořeba vyčistit tělo a léčit nervy !

Jaja

Predepsala me ji psychiatricka tak snad vi co dela

Jean

hlavně aby si Ty věděla co si vlastně léčíš, doktorce je to jedno, AD píšou na všechno:-)

Mela

Dobrý den, mohu jenom doporučit melatonin od firmy aurum :)

Melatonin

Dobrý den mohu jenom doporučit Melatonin od Aurum

Melatonin

Zdravím doporučuji Melatonin od firmy Aurum :)

Melatonin

Dobrý den na takové problémy doporučuji Melatonin od Aurum

Melatonin

Dobrý den, doporučuji od Aurum Melatonin

jana

ahoj,ja beru asetru pul roku a u me to bylo tak ze jsem se zacala citit uplne v pohode az po dvou mesicich.byla jsem stale unavena a jen bych spala jinak nic jsem nepocitovala.ja spim dobre nebo na vecer beru mirtazapin 30 a do pul hodky jsem tuha..je fakt ze jsem pribrala 14kilo ale z jakeho prasku z tech dvou to nevim....

Marek

Beru asentru a přibral jsem jen 4kg, doktorka mi říkala že se pribira z mirtazapinu, prý dava mirtazapin lidem kteří potřebují pribrat.

anonym

AD je moderní medicína :-D

Johana

To vypadá spiš jako reklama farmaceutické firmy-skvělá Asentra, je to Zoloft s jiným názvem... a vedl účinku ma mnoho

Lubomilka

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb

Martin

Ahoj, mám na Vás prosbu, cca před rokem se u mé manželky vytratila zamilovanost, v září jsem začali docházet na terapii, ale změna žádná, paní začala mít přeludy, vidiny a celkově chmurné myšlenky,terapeuta vyměnila za psychiatra, ten jí předepsal Asentru 50, první týden 1/2tabletky, po týdnu již celý prášek, nyní začíná druhý týden celé tabletky, chtěl bych jí pomoci, ale nevím jak, nemáte prosím někdo podobnou zkušenost. děkuju

Alexandra

Jo a ještě jsem za těch 14 dní zhubla už 4 kg, coz je snad jediné co mi nevadí. Ale jinak je to horor. Prujem nemám, ale hrozně bolest bricha. Přejde to někdy?

Alexandra

Dobrý den, beru Asentru už 14 dní, první týden půlku, teď týden celou a zatím se teda lépe necítím, co je nejhorší je bolest bricha, žaludku, byla jsem už i na vyšetření a UTZ i gastro vše v pořádku. Nedostavila se mi Menzes už 10 dní, těhotná nejsem. Mám totální nechuť jídlu, žádný hlad, nemohu nic dělat, jen ležet, je mi furt zle. Na noc beru Trittico 75 a Neurol 0,5, po tom usnu, ale v 5 h ráno se vzbudím a zase to začne, úzkost, svěřeny krk, bolest bricha. Prosím za jak dlouho ta Asentra zabere,nejraději bych s tím sekla , je mi hůř než předtím.

Lukáš

To přejde, já také nemohl nic jen ležet měsíc a půl a dalších 14 dní trvalo to zlepšování než jsem mohl fungovat. Akorát mi to moc nepomáhá ale naprosté většině jo tak vydržte.

Silvia
1x

Ahoj můj lékař mi napsal asentru první.,den semi stahoval hrdlo chtěla bych vědět jestli to přejde časem a byla jsem malatna.

Jarka

Beru Assentru 10 dni 1 tbl den motá se mi hlava je mi na nic, nejsem schopna ani jet na nákup. JE TO Normální?

Petr

Je... :-(

Ela

Je to normalni me bylo prvnich 20 dni strastne zhorsily se deprese panicka uzkost vsechno. Az se hladina v mozku usadi tak se to zlepsi. Chce to vydrzet a pomahat si neurolem pri uzkostech.

Lukáš

Ano je to asi normální já nemohl ani vylézt před dům, nákup ani náhodou. A měl jsem šílený třes ve svalech ale to přejde, mě to trvalo 2 měsíce než se to zlepšilo natolik abych mohl fungovat.

Jan

Ahoj, beru asentru 100 již 10 den. Beru jí vždy večer a moc se nevyspím. Taky je mi celý dopoledne zle. Chtěl bych jí brát ráno, máte někdo zkušenosti jak to udělat, jestli jednou nejít nebo si vžít večer a ráno?

Lukáš

Jednou bych večer vynechal a vzal si ji až brzy ráno. Mě bylo také zle ale to odezní. Ale problémy se spaním jsou téměř vždy. Určitě by se měla brát ráno a budete spát normálně. Držím palce ať vám zabere. Mě asi moc nepomáhá když jsem unavený úzkosti se mi vrací. Mě pomohlo nejvíc 2 měsíce odpočinku. A lexaurin když je to horší ale ten funguje tak 5hodin

Ela

Dobry den beru asentra 100 2krat dene a velaxin 75 2 krat denne a rivotril 0.5.trpim panickou poruchou. Chtela bych se zeptat nemam davkovani moc velke? A taky chtela bych vysadit rivotril ale mam strach ze mi nebude dobre. Musim fungovat v praci tak kvuli tomu. Alkohol vubec pit nemuzu nebo mi po 2 pivech je strastne. Muzete mi poradit prosom nekdo moc dekuji

Lukáš

Já beru Asentru už celkem dva měsíce a upřímně mi moc nepomáhá. Nebo to nepoznám, když jsem unavený úzkosti se vrací. Dostal jsem se z toho odpočinkem, co nejvíc odpočívat a bez stresu. Jediné co mi pomůže je Lexaurin ale jeho účinek je tak 5 hodin

Daniel

Dnes beru Asentru 12 den a je to trochu lepší, jen průjem 2x za den asi 3 dny a hrozně mě kručí v břiše, měl jste to někdo??

Martina

Ze začatku byli komenty na Asentru OK a poslední dobou nic moc...

Franta

Ahoj. Zacal som brat prvy den serlift - to iste ako asentra na depresiu a viem ze prve tyzdne budu tazke tak sa chcem opytat ako to zmiernit vedlajsie ucinky napr.vitaminy.diky.

Franta

'

anonym

AD nejsou léky, je potřeba jiná léčba, tělo je poškozeno viry a toxiny, vibít viry a vyčistit tělo , zaléčit nervy a CNS .

Franta

Je tu este nekdo.

Franta

Je tu nekdo?

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Projevila se u vás někdy spánková paralýza?

54%
46%
Zatím hlasovalo 57 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2021

Máte v rodině celiaka nebo dodržujete sami kvůli této nemoci bezlepkovou dietu? Pak možná víte, že některé zdravotní pojišťovny přispívají na vaši dietu. U kterých pojišťoven a v jaké výši můžete v letošním roce žádat o příspěvky?

Jak si užít Velikonoce a nepřibrat

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně.

Zvětšená prsa dokážou muže potrápit

Gynekomastie je jedním z důvodů, pro které muži vyhledávají plastického chirurga. Zvětšená prsa nevypadají mužně a znamenají pro muže mnohdy ostych nebo dokonce snížené sebevědomí. Přestože se jedná z velké části o kosmetický problém, lékaři nabádají k obezřetnosti.

Má vaše dítě zdravé nohy? Případné odchylky odhalí podoskop

Většina dětí se narodí se zdravýma nožičkama, přesto často může dojít k jejich postupnému poškození a deformitám. Podoskop je přístroj, který dokáže celou řadu potíží s chodidly u dětí odhalit. Včasná diagnostika a léčba pomůže tyto obtíže napravit a předejít tak případným problémům s pohybovým aparátem v dospělosti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.