Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
JC

L Ládiku píšeš ,že jsi tlustý .Poradím Ti sportuj jako já a pracuj. A ještě, nemáš právo to zde kazit druhým ,máte hezkou debatu a já bych sem nepsal nemám potřebu se vnucovat ,ale Váš kamarád Ládínek mne pomlouvá kde může .Pomlouval mne na serveru Doktorka, ted zase na Abecedě zdraví a zkrátka všude. Hochu nejdříve se srovnej ,ty přispěvovatelé zde Ti to možná žerou ale já ne. Špiníš druhé a pomlouváš ty nulo. Já jako ty nejsem anonymní ,mám ve zvyku vystupovat otevřeně. Ty jsi obyčejná anonymní svoloč.A zrovna tak to nekuřáctví akorát předstíráš -NENÍ OD SRDCE OPRAVDOVÉ .To čestní lidé nedělají aby špinili a pomlouvali druhé bez znalosti věci jako ty. Já byl od státu odškodněn a byla mi vrácena čest i hodnost a nebude se do mne nějaká svoloč nabourávat .

JC

L Ládiku píšeš ,že jsi tlustý .Poradím Ti sportuj jako já a pracuj. A ještě, nemáš právo to zde kazit druhým ,máte hezkou debatu a já bych sem nepsal nemám potřebu se vnucovat ,ale Váš kamarád Ládínek mne pomlouvá kde může .Pomlouval mne na serveru Doktorka, ted zase na Abecedě zdraví a zkrátka všude. Hochu nejdříve se srovnej ,ty přispěvovatelé zde Ti to možná žerou ale já ne. Špiníš druhé a pomlouváš ty nulo. Já jako ty nejsem anonymní ,mám ve zvyku vystupovat otevřeně. Ty jsi obyčejná anonymní svoloč.A zrovna tak to nekuřáctví akorát předstíráš -NENÍ OD SRDCE OPRAVDOVÉ .To čestní lidé nedělají aby špinili a pomlouvali druhé bez znalosti věci jako ty. Já byl od státu odškodněn a byla mi vrácena čest i hodnost a nebude se do mne nějaká svoloč nabourávat .

Jan

L Ládiku píšeš ,že jsi tlustý .Poradím Ti sportuj jako já a pracuj. A ještě, nemáš právo to zde kazit druhým ,máte hezkou debatu a já bych sem nepsal nemám potřebu se vnucovat ,ale Váš kamarád Ládínek mne pomlouvá kde může .Pomlouval mne na serveru Doktorka, ted zase na Abecedě zdraví a zkrátka všude. Hochu nejdříve se srovnej ,ty přispěvovatelé zde Ti to možná žerou ale já ne. Špiníš druhé a pomlouváš ty nulo. Já jako ty nejsem anonymní ,mám ve zvyku vystupovat otevřeně. Ty jsi obyčejná anonymní svoloč.A zrovna tak to nekuřáctví akorát předstíráš -NENÍ OD SRDCE OPRAVDOVÉ .To čestní lidé nedělají aby špinili a pomlouvali druhé bez znalosti věci jako ty. Já byl od státu odškodněn a byla mi vrácena čest i hodnost a nebude se do mne nějaká svoloč nabourávat .

Konča

ale tady je to samý kokot, který i když nemá potřebu sem psát, tak se sem neustále vnucuje. Ládík je anonymní leda tak pro tebe. Pro nás anonymní v žádném případě není a nezáviď mu, že ho tady všichni "žerem" my ho žerem od ♥ a toho ty NIKDY NEDOCÍLÍŠ i když ti vrátili hodnost či co ještě jinýho. FRAJER SE POZNÁ A KOKOT TAKY!!!

Standa
1x

je to smutné, před dvěma lety tu fungovala cenzura na kde co a mazalo se jak školní houbou, tak teď si tu toho už nikdo nevšimne a kdejaký "debyl" si to píše co chce a nebere ohled, že toto je diskuze, jak z nadpisu vyplývá - Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX? Nějaký anonym s podpisem Cydrich s tímto lékem nemá žádné zkušenosti a ani neví o čem je řeč, jen si tu vylívá své ego o což mu nikdo nestojí. Smutné. Vážený pane Cyniku jděte do prdele

Konča

:-DDDD tleskám to nemá chybuuuuuuuuuuuu:-DDDDDDDDDDDDD

Jan Cidrych

Tak dám Vám školení. Málo čtete.Dle amerických studii má champix vedlejší psychické účinky. Vaše příspěvky tomu odpovídají. Je pravda ,že nemám zkušenosti s tímto šidítkem .Když jsem přestal kouřit tak sám a bez šidítek,champixu,internetu ,poraden .Zkrátka PEVNÁ VŮLE. To Vám ale asi nic neříká. Co se týká o tom champixu jsem se dočetl v lékařských studiích ,tedy dám na odborníky. A vyjadřujte se slušně "debilové" co se týká tlustoprda ládíka nemá mne napadat -to jeho napadání se rovná trestnímu stíhání a neznalost zákona neomlouvá .Je vidět ,že jste ještě hlupáčci.

Standa
2x

máš na to, jen si o tom něco přečíst, tak co do toho kecáš ty debyle jak by si tomu rozuměl, to už tě nikde neberou? si představ, že ti nikdo na tvé debylní názory neodpoví ani ty?

Konča

Všichni se už asi víkendujete, jenom já tu musím trčet. Hlavně že nekouřím:-)

JC

Končo být tebou tak se starám o tu svoji samotu a ne o Jendu

Standa
1x

ač nechtíc, musím vám dát dat pravdu, je to jen americké šidítko, buďte rád že s ním nemáte zkušenost, a jen blbě o něm dovedete blbě kecat bez vlastní zkušenosti, to opravdu potřebuje velkou náturu nebo velkého blbce, co kecá a neví o čem. Co sňupete vy že to má takové vedlejší účinky, doufám, že to není nic amerického, protože to by ste soudruhu, bez amíku byl někde se sokromničením komunistům v prdeli. P.S. nemám rád ODS, ČSSM, KSČ, VV, ČSTV, KDU4SL, CIDRICHY a.s sro. s hesly na věky a nikdy jinak. Jinak se vyser na moje psychické účinky po Champixu, úplně stejně, jako je máš ty, když se ráno probudíš.

Jan Cidrych

Tak Stando a spol.chudáků. Nepotřebuji zkoušet různé sráčovské produkty nebot vím ,že jednak mají vedlejší účinky za prvé a za druhé jsem dost silná osobnost abych si uvědomil ,že mi pomůže jenom má PEVNÁ VŮLE A CHUT nic jiného neexistuje. Mě nevadí to Vaše masírování ,ale vadí mi když si někdo otírá ten svůj rypák o moji osobu v tomto případě ládínek co mne špiní i jinde. Vy si jedte tou svou cestou a o moji maličkost se nestarejte. Když jsem běžel závod ,tak jsem věděl ,že ho za mne druhý nevyhraje .To je to co Vám utíká. Nikdo jiný za Vás problém zvaný KOUŘENÍ nevyřeší .DOBRÁ RADA .žádná šidítka nenahradí VAŠE PEVNÉ ROZHODNUTÍ. O ty vedlejší účinky Stando nestojím ,ty máte Vy ze ŠIDÍTEK a vůbec Vám nezávidím .Není totiž co .HRABETE SE V SOBĚ A NECHÁPETE .MASÍRUJETE SE ZDE A HLEDÁTE JEDEN U DRUHÉHO PODPORU. VY SI VŮBEC NEUVĚDOMUJETE ,ŽE VY SAMI JSTE PRO SEBE TA PODPORA A ŽE ZA VÁS NEBUDE NIKDO TENTO PROBLÉM ŘEŠIT. JE HEZKÉ ZDE SE PŘÁTELIT A POVÍDAT SI ALE JE TAKÉ DŮLEŽITÉ NEKOUŘIT. V MINULOSTI BYLO ZDE NA MOJI OSOBU SPOUSTA NADÁVEK. VÝSLEDEK .ONI UŽ DÁVNO ZASE KOUŘÍ A JÁ NEKOUŘÍM 29 LET .Otázka zní .K čemu jim byl tento spolek ,když jim nepomohl? Já k odvyKání nikoho nepotřeboval .Škodlivost kouření jsem si naštěstí uvědomil sám. Když jsem psal jak dlouho nekouřím ,nebylo to z vytahování ,jenom jsem chtěl zničit mýtus odborníků ,že to nejde a zvětšit % lidí ,kteří nekouří přes 25 let a upravit statistiku. Nic víc ,nic mín. Takže Vy si zde povídejte a laskavě nechte mé jméno v klidu. A pro TEBE já se za anonymní příspěvky neskrývám nemám totiž proč.A jako příklad megan -NEKOUŘÍM UŽ ROK -ALE SEM TAM JSEM SI ZAPÁLILA .Tak to je bezeslov.

Ládík

Zdravím Fridu. paráda, že jsi se ozvala. Konče a Ifce děkuji. Hodněkrát na zdraví. A tomu "debylovi" nic. Musímkouknout na ty diskuze co tu propaguje. negramot s pěti obecnejma. Jedu slavit k sestře. Ahojky Konči krásné srdíčko, to na klávesnici ještě nemám.

jan Cidrych

Nedělej blbečka Ládíku DPH jsi hnup a myslíš ,že tě nemám přečteného? omyl takových vychčionů naseru plný kýbl hochu .Jak říkám nekaz to tu druhým a nepomlouvaj tlustoprde a koukej cvičit.Když někdo přestane kouřit ,tak začne žrát a to je tvůj případ. Kdyby jsi měl PEVNOU VŮLI jako mám já ,tak není problém. Místo špinění Jendy nasad cvičky ,tatranky,a hurá běhat .Ty srdíčko nemáš víc věcí.

Konča

pro tebe Ládíku neudělaly že? To je pro nás přece maličkost:-) Užij si oslavu. Já už na tam koukala a je to tedy síííla:-(((( brrr hnus fialovej:-((( Mám na stole kafčo a samozžejmě bez cíga:-)

Konča

jdu taky víkendovat:-)

Pavluš

....JC - blá...blá....blá....blá....blá....blá...blá....blá.....blá.......................a jěště znova Blá....blá.....blá.....blá.....blá......ách jo lidi docela votrava co......samé.....blá.....blá a blá a jěště blá.....blá blá......blá......počkáme až doblábolí....hehe Kašleme na to my nekouříme...a je nám fajn...a ti co kouří v brzké době dokouří..;))) Lidičky krásný víkend...asi poslední slunečný....a já jdu vrhat koulí.... Konči díky za pochvalu mooooooooooooooooooc....:)))

Jan Cidrych

Pavluš ne bla bla blá ale já jdu také vrhat koulema

Standa
3x

vole ty vrhneš koulema jen raz, a si kandidátem na cenu Darwin awards

Friduča

Končo ano - pamatuješ si to dobře...Máme tu dráhy...A nějaký hotýlek taky..Jen nevím v kolik by nás vykopli..Myslím, že končí docela brzo...A předpokládám, že společnost by se ráda bavila do pozdějších hodin :)

Corrona

Asi před 6 měsíci jsem pravidelně chodila na tuhle diskuzi která mě držela nad vodou když jsem přestala kouřit. 12. 10. to bude 15 měsíců co jsem s pomocí champ. přestala kouřit a jsem na to moc pyšná. Vidím že i ti se kterými jsem si povídala vydrželi a to je fajn. Nikdo nevěřil źe vydržím dnes mi ti co dodnes kouří závidí. Přeji všem ostatním aby vytrvali, je to moc fajn, najednou jste čistí a voňaví i zevnitř a to je to kvúli čemu jsem vydržela a hlavně v listopadu budu babičkou a přece tomu malému človíčkovi nebudu kazit vzduch. Mějte se moc fajn, určitě vás budu číst když jsem vás po dlouhé době zase našla...

Standa
1x

byli by lidi co by ti záviděli, ale my ne, my ti to z celého srdce přejeme, my víme co to je, nekouřit, ať jeden den, nebo rok, oboje není jen tak, zvláště ten jeden den, po roku. Corrono přejeme ti dál a víc, drž se. Ne všichni tu musí psát, jen někteří mlčky vydrží, o to víc mohou být na sebe pyšní. Nevěděli sme o nich, teď už víme, někteří. O těch, co se snaží sami za sebe, a dělají to jen pro sebe. Přiznejte si to, proč to děláte, máte většinou míň do důchodu než by vám s. nečas přál, a proto někteří nevzdávají, no všichni. Jinak sorry, to je vedlejší účinek, o kterém si může jen cidrich nechat zdát :-d

Jan Cidrych

Stando ty anonymní primitive ,když nedokážeš pochopit co je to PEVNÁ VŮLE tak mne nenapadej. Ty radši MLČKY MLČ O MÉ MALIČKOSTI A PODÍVEJ SE NA SEBE. Ty chudáku vezmu příklad 25 let .25 let nekuřáctví ,denodenně nástrahy .Proč myslíš a kdo a kolik lidí nekouří po 25 letech ? Nejsou ro různé Standové ,megan ,který si sem tam zapálila a křičí už rok nekouřím. Rychlokvašky a podvodníky sami sebe nemusím.Mne tady napadáte a vy nuly mám za sebou něco úplně jiného. Ano fandím všem ale hlavně co mlčky nekouří ,pracují na sobě a neotírají se o druhé ,třeba o mne.,Ty si zde skládej své vzletné projevy ale mne vynech .Jsi hloupý čkověk ty zde pleteš dohromady důchody ,nečase a další spolky .ZDE TO JE JENOM O JEDNOM -UVĚDOMIT SI ŠKODLIVOST KOUŘENÍ A NIČENÍ SI ZDRAVÍ. A o tom to je a ne o nějaké posrané politice. NEKOUŘÍM SÁM KVŮLI SOBĚ .

Standa
1x

co je ti do toho kdo jak dlouho nekouří? proč pořád nechápeš, že o tvé názory nikdo nikde nestojí, a pořád bleješ po diskuzích? Tak nevím kdo je tu nula? O tvé přiblblé příspěvky nikdo nestojí. Máš tak nízké IQ, že to nechápeš? Uvědom si, že jsi škodlivý jak to tvé kouření a chlast. Naštěstí sou i diskuze, kam se nikdy nedostaneš, protože bych s tebou hned zametl.

Jan Cidrych

Vážení přátelé .Už to bude rok co jsem zde od Vás dostával pochvaly. Mám pro Vás zase další . Na jaře 2011 jsem obdržel 1 slovy první místo v soutěži (mezinárodní )za Ještědku (ochranná známka) Čtu .noví nositelé značky Regionální produkt Jizerské hory(listopad 2011-listopad 2013. .Jan Cidrych Liberec SUVENÝR .Tímto tuto skvělou diskuzi snad dostanu do popředí.Větší sledovanost a publicita. A jak jste na tom Vy ?

Ládík

Myslím, že bychom měli diskutovat a odpovídat na alespoň standardně logické příspěvky. Pojďme si stanovit takovou hranici. Budeme odpovídat a diskutovat s tím, kdo zvládl alespoň šest (slovy šest) nebo raději sedm(slovy sedm) tříd základní školy. Protože pán, který zde obtěžuje, uráží a vystupuje pod anonymním nickem J(někdy s malým, někdy s velkým)an Cidrych, o sobě sám píše, že mu stačilo k životu pět tříd obecných, tak promiňte, bohužel, jste pod limitem, nemluvíme a nereagujeme na Vás. A k té Vaší stále zdůrazňované pevné vůli. Ono vlastně až tak nešlo o vůli. Prostě za komančů za katrem nebyl přístup k cigárům a nic jiného nebylo. Champix ještě nebyl vymyšlen, tak zbývalo si jen cucat palec a možná někomu druhému cucat, ale to již je Vaše soukromé.......

JC

Ládíku Tván blbost se prohlubuje .Inteligence není podle i a y ale celkově a IQ stačilo vybrání ve výběru do státních služeb.A mohu tě ujistit ty blůbečku ,že psychotesty byli co používá americká armáda a z deseti jsem byli úspěšní čtyři. Na tom základě mi byla propujčena důstojnická hodnost a dál školu ministerstva spravedlnosti jsem také zvládl .Ta trojka z práv mi stačí na to abych (kdyby na to přišlo) tě obodoval pomluvy a poškození ména .Jsi vůl a dokázal bych z toho vytřískat pěkné peníze.Tvé právní vědomí rovná se nule. Já Vám říkám nepomlouvejet mne a budete mít klid. Předpoklad charakteru je právě i ta PEVNÁ VŮLE a ty troubo já dříve sloužil a kouření bylo jako dnes. Ty jsi ukázka svoloče ,Ty chudáku abych dokázal přestat kouřit na to jsem se nepotřeboval masírovat ,to jsem zvládl sám .Jsi hloupý a ubohý. Kdyby jsi měl totiž charakter ,tak mne zde nenapadáš a neničíš ostatním debatu. Já mám tuto diskuzi na svém jménu a náhodou jsem sem zavítal a zjistil jsem ,že mne zde pomlouváš .Jinak jak si každý může ověřit tak nepíši jenom když mne někdo blbý napadne ,na obranu .Slušným hezký víkend ,jedu relaxovat na chalupu .Tak Ládíku srovnej se a bud chlap a nepomlouvej .V krimu jsem byl z obouch stran Za totáče a byl jsem rehabilitován ,tak si dej velký pozor.

JC

Omluva za pravopis ,pospíchám děkuji

Standa
1x

Ládiku máš pravdu, inteligence je vrozená, ta se nedá naučit. Toto individuum se dovede realizovat pouze v zasmolování různých diskuzí a to už několik let. Je mi ho vlastně líto, jak může být někdo takový psychický mrzák.

koordinátor

Příspěvek z 11:53 je vyloučen z diskuze pro nesplnění základních standardních kritérií pro diskutující (nenaplnění potřebného základního vzdělání). Reagovat na tento příspěvek z řad ostatních diskutujících je možné pouze na vlastní odpovědnost a promotér diskuze nebere odpovědnost za všechny možné vzniklé situace.

Ládík

Je to škoda, že nesmím pánovi odpovědět. Je to nádhera, jeho psaný text, to jsou prostě skvosty :. mohu tě ujistit ty !blůbečku !? tě obodoval pomluvy ???? a poškození ! ména !? říkám ! nepomlouvejet !? mne já dříve sloužil a kouření bylo jako dnes ??? , již jsem se lekl, že se kouřilo jinak náhodou jsem sem zavítal ??? , jsme štěstím bez sebe V krimu jsem byl z obouch stran ??? , dnes by to bylo nejmíň z deseti stran No paráda. Jestli jsi ten samý , co píše na jiné diskuzi, tak my již víc, jak hodinu všechno víme. "Přepis" : Jeníčku, s nukončeným základním vzděláním se nedostaneš ani na učňovské středisko. Tys to estébákům .........................podepsal..............? To potom vysvětluje ty hodnosti i školu.

Jana

Lidi, smějte se jc, jinak se ho nezbavíte, nadávky mu dělají dobře.Jeho IQ je jasný.Bachař.

Standa

Myslíš, že je to něco podobného jako muklobijec grebeníček? A to toho ychtyla ještě platíme ze svých daní :-D

JC

Tak se Vám směji jak se snažíte všichni společně masírovat. Něco Vám ale chybí a to je disciplína. Tak místo aby jste drželi spolu a ignorovali moji maličkost ,tak se předháníte kdo víc ,kdo dál. Psychologicky vzato Vaše IQ nadobro selhalo ,tedy vy stejně žádné nemáte viz. Vaše ubohé příspěvky.To rozumní se zachovali chytře ignorují ,nekouří a říkají si to mé .Když to dokázal on dokážeme to také. Ano správně .KDYŽ TO DOKÁZAL TEN CHUDÁK Jenda přestat kouřit a sám ač kouřil 40 až 60 cigaret denně a přestal naráz ,tak to dokážeme také.Máte možnost. A ty Jano ,Stando,Ládíku přeji Vám ROZUM. Jinak můj rozum je 29 let bez cigaret .Jsou věci ,na které Váš rozum nestačí.

Standa

tobě chybí něco v hlavě, se ani nedivím, "kouřil jsem 40 až 60 cigaret denně", to máš teda pěkně vyhulené

Jan CIDRYCH

Stando ty náš hlupáčku ,každý normální člověk pochopí ,že jsem to psal pro informaci ,že i tak silný kuřák jako jsem byl já 40 až 60 cigaret denně ,dokázal sám přestat kouřit, a že to tedy jde .NIC VÍC, NIC MÍN. Stando a Ládíčku dětátka ,dejte rozum vlastně zbytek toho rozumu dohromady. Asi je to vy dobří slušní ,opravdu na mně a přestanu psát .Ale jednu věc si neodpustím .Vy dva Stando a Ládíku píšete i na "abecedu zdraví " a pomlouváte. Jste takový dva chudáci co šmejdí po diszkuzích a špiní. Obávám se ,že vy dva nemáte před sebou dlouhou čáru nekuřáků NEMÁTE TOTIŽ NA TO kazíte zde si myslím idobrou partu a to inteligentní lidé nedělají. Hezký zbytek večera přátelé.

Standa
1x

Nevím o čem plácáš, tvoji abecedu zdraví neznám a nemám potřebu se po internetu rozlézat jako mor, neboli jako ty. Rovněž nechápu jakém rozumu mluvíš, když žádný nemáš? A pomlouvat? Jediný kdo kde dělá bordel si jen ty a to už skoro tři roky co si pamatuju. Lidi co jste tu ještě zbyli, klidně i jen na nějaký čas, můžete na http://www.fifinky.eu/forum ale pozor, někteří tam psali cz, ale to se v adrese nevyskytuje. Pochybuju že ta rozdvojená osobnost JC & to druhé, zvládne registraci a napsat tam víc jak jeden příspěvek, než tam bude od něho natrvalo klid.

JC

30+30 ket bez chkastu a cigaret

Jan Cidrych

Ládíku a Stando a spol. Jak Vám je drahá uváděná parta zde potvrzujete neusálým napadáním mé osoby .Zavřete ty své prasečí rypáky a bude klid. Ty Ládíku jsi obyčejné líné ,tlusté prase jak jsi sám o sobě prohlásil a vy svoloči ,mám negativní osvědčení ,nikdy jsem u stb nebyl .Ale za to vy dva konfidenti nemáte rádi tuto partu a kazíte jim to. Vy ubožáci já nepotřebuji šidítka a zde se masírovat k tomu abych přestal kouřit. Chlapečkové mě stačila PEVNÍ VŮLE to je to co vy nikdy mít nebudete ,benáte totiž na to IQ . Tak mládeži 29 let bez cigaret a přestal jsem sám.

Standa

ty prasečí rypáku, přestaň tu blejt, na to pevnou vůli nemáš

koordinátor
1x

Příspěvek z 19:07 je vyloučen z diskuze pro nesplnění základních standardních kritérií pro diskutující. Prosíme , nediskutovat.

Jan CIDRYCH

Ano koordinátore odebírám Vám vaši funkci pro neschopnost .

koordinátor

Tento příspěvek je vyloučen z diskuze pro nesplnění základních standardních kritérií pro diskutující . Prosíme nereagujte. Děkujeme

Mona

Právě jsem se vrátila z lesa. Napřed jsem byla s mámou na houbách a pak jsem si byla zaběhat a máma šla s košíkem domů. A můžu vám říct,že hodina běhu střídavě s chůzí a sluchátky s dobrou muzikou mě nabila na celé odpoledne... Zítra jdu zase. A jsem pro jisté příspěvky ZCELA IGNOROVAT,ale opravdu do puntíku. A ještě chci říct,že kdybych kouřila,tak bych vůbec tu lesní procedůru nemohla absolvovat.Kdo ještě váhá-vezměte JAKOUKOLI berličku a jděte do toho...

Ivča

Chvíli nejsem v kontaktu a tady takový čuňárny. Ládíku, myslím, že je škoda času a sil reagovat na takové "příspěvky". Corrono, velká gratulačka k 15 měsícům, je to super. Snad se k tomu taky dobelhám. Mono, souhlasím s tebou, les je nejlepší na dobití energie a vyčištění hlavy a vůbec na všechno. Taky jsme dnes byli. Běhání jsem teda vzdala po 14 dnech, protože jsem se nedonutila k pravidelnosti. Máme krásný víkend, tak si ho užijme a NEKOUŘÍME. Fridu, dobře, že ses ozvala, být blíž, tak budu chodit do tvého salonu. A den D určitě přijde brzo. Držím palce. Mějte se všichni krásně. Byla jsem tady už dopoledne, napsala kráásný a vtipný příspěvek, pak jsem něco zmáčka a všechno zmizelo. :-))))

Standa

Tak sem ji taky objevil v ledničce, chutná to jak paprika kozí rohy ale tak moc trávově. Jdu pátrat co s tím. To je občas taková móda, že se něco objeví? :-D ale semínka sem v tom nenašel, jen něco jak vatu. Asi sou ještě malé, kdo ví jak mají být velké když sou dospělé :-)

Standa

P.S. tak beru zpět, v některých je něco hrozného, Stonek a na něm něco. To vypadá jak vnitřnosti z Vetřelce :-D

Megan

Cidrychu, ty nevzdělanče jeden. Chceš tady někoho urážet a vůbec o měm nic nevíš. Tak za prvé, já Megan jsem devadesátikilový chlap, který ti brzy přijede do Liberce rozbít držku a za druhé, jsem si od 5.9. 2009 nezapálil ani jednu ty ubožáku. Už se těším, až dostaneš po hubě. Martin Pavlát, Třebíč Jinak všechny kromě toho pitomce Cidrycha zdravím a přeji krásný a pohodový den

Jan Cidrych

Chudáku tak to já vážím 95 kg. V Rouchovanech se narodil můj děda a táta ale tam jsou jiní moraváci jsou fajn mimo Tebe a co se týká toho tvého nekouření tak to já těch svých 29 let bez cigarety ani nekomentuju.A především být Vámi tak se starám o tu svou krátkodobou nekuřáckou dobu. Vy jste mne začali napadat sami .Kdyby se mi ty Vaše proslovy a napadání neobjevilo na mých stránkách tak by jsem o Vás ani nevěděl. Jak může každý zjistit nepsal jsem zde dlouho a nemám potřebu vytrubovat každý nekuřácký měsíc.

Standa

tak rychle, sem s tím, kde ty máš svoje stránky?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce