Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Konča

před pár lety jsme to zkoušeli ručně, ale to nešlo. Pořízem ručně jsem dělala ty 3 okrasné kůly před vchodem. Letos spálil 3 brusky, naštěstí nespálil elektrocentrálu. Dřina to byla, ale představ si, že před 30 lety to stavěl s tchánem ručně bez elektřiny. Bez míchačky na beton - to se ručně přehazovalo na zemi na velkém plechu, kůra se dělala ručně pořízem, nebyla motorová ruční pila - tak to teprve byla dřina to celé postavit. Ještě to není celé, ale příští rok to snad doděláme. Asi to pošlu i ostatním, aby byli v obraze o čem si píšeme:-)

Konča

LEILA, MARTIN, OTAKAR, SOKOLDA.... halóóó co je s vámi?????

Ládík

Tam musí padnout hodin. Zlatá bytovka a někam si někdy vyjet. Až mě z toho rozbolely ruce.

Ládík

Ani LEILA, ani MARTIN, ani OTAKAR, u vůbec ne SOKOLDA. Volám s Vámi . haloooooooooooooooooooo

Konča

a co říkáš na ten projekt. Tchán si ten srub doma napřed postavil ze špejlí a sirek a pak to samé ve velkém. Je to originál jeho výmysl. Takový druhý nenajdeš. Za první republiky se vyučil v obchodě s textilem.

Ládík

Dobré. Já bych to vymýšlet nechtěl. A shánět stromy vůbec ne. Nevím, kdo by to dnes dal dohromady. To muselo být dřeva. Ale koukám, že na programu budou brzy plechy, Tam se , ale muselo kouřit ? Klídek, travička, stromečky. paráda.

Konča

příští rok se to bude dodělávat, víc jsme nestihli. Generálka verandy, zadní stěna v přízemí a nátěr střechy. Stromy se musely ze 6 metrů krátit na 4 m. To víš komančský nařízení - zahradní domek 4x4m. Jó kouřit, však mužovi závidím jak si zapálí. Ale těch 5 popelníků jsem už umyla a schovala. Jeden nikdy neví že?

Pavluš

..jsem se fakt nasmála...chlapy mě se moc nechoděj...spíš kluci přes den...chlapy až večír a to už se nekroutim...to točim pííívo.. Dnes jsem tu zaučovala kamarádku tak jsem moc nepsala...ale zasejc mě to uteklo... Všem pěkný ničím nerušený večír přeji..

Ivča

všem nekouřícím (i trošku kouřícím), hlavně všem přítomným na této diskusi. Dnes asi bude poslední krásný den, na Moravě až do večera, u nás už asi jen do oběda dle předpovědi. Ta hnusná zima už zase začne strašit. Fuj. Stále nekouřím, včera do 7 hod večer venku, pár pivíček, panáček taky byl, přijeli chlapy s traktorem nám vytáhnout třešen, tak se trošku zapařilo a zapilo se povedené dílo. Všichni kromě mě hulili!!! Na víkend mám vnoučka,to bude zase šrumec, ani čas sem písnout nebude. Ale pak mám v pondělí dovču, v úterý svátek, tak to bude super. Všem krásný pátek :-)))

Konča

i já jsem včera byla bez čouda a i já jsem včera večer připíjela i na Ládíkovo zdraví jak si přál:-) Ivčo tak ten šrumec si dokážu představit. Naštěstí nejsem hlídací:-)

Pavluš

...tak jsem zvědavá jestli my ho zase propijeme jako ten minulí, ale asi bude starací, Ivča vnoučka a já zítra závody s prckem, to zase bude něco...rodiče budou každou chvilku chodit hulit a já ne.....a minulej rok jsme chodili všici, ále mě to vůbec nevadí...)))....ani nevim kolikátej to bude den dnes ale v neděli mám myslím měsíc...hehe, tak asi 28...;))), jé to utíká.....já chci tak moc vydržet.......jo dneska je po slunku, tak přeji slunko v duši a hezký den

Konča

tak ať všechny porazí a je první. Vydržet musíš, přece mu nepokazíš radost, určo kamošům povídal, že mamka nekouří. Já s tím taky bojuji hlavně kvůli vnoučkovi, aby neměl hnusný příklad. Jojo utíká to...přímo letí:-) Tady u nás je krásný teplý slunečný den - zatím:-)

Ivča

včera jsem se zmínila a okolí si myslelo, že si dělám srandu. Chtěla jsem se zeptat Irenky, když se jim loni tak zadařilo, jestli nemá semena. vím, že na internetu bych je asi sehnala, ale 35 kaček pytlík a 110 poštovný, to se mě nechce. Poslala bych Ti obálku se známkou, to bysme se domluvily mailem. Jinak Končo, já taky nejsem moc hlídací, spíš lituju snachu, tak aby si trošku odfrkla, tak si vnoučka občas vezmu na víken, ale moc často to není. Ikdyž je to brouček ale já taky raději svůj klídek. Já už pojedu domů, pátky mám krátký. Čauky

Konča

Ty se máš.... já chci taky domů:-((( Za chvíli je uzávěrka na pondělní číslo a pak už nikdo chodit nebude - ale já tu musím trčet bééé:-((( Měli bychom jet na chatu, tak se zastavím u toho zelináře a poptám se, případně koupím. Tak pěkný víkend.

irena

..je mi líto já si semínka schovala, jsou to takové zvláštní ostré palcaté trojhránky a nechala je přes zimu na chatě, kde mi ptravděpodobně zmrzly. Na jaře jsem je zasadila ale nic navyroslo , tak buD´to bylo tím mokrem a zimou nebo fakt zmrzly.Což mě dost mrzelo:za prvé to nikdo neměl a všichni čučeli a udělalo to obrovský zelený porost ,mohla jsem machřit a rozdávat a perlit...no byla jsem za hvězdu.Ale zase z druhé strany ..přišli jsme o pergolu. Ale poptám se,teď je čas, jestli to nemá někdo v dědíně a vzala bych to na sraz. Jinak já chci taky domů ,víkend budu taky hlídat jedu do Brna za vnoučkama, manža je v práci tak zase žádné houby. Tak se všichni mějte ,pěkně se o víkendu válejte,nic nedělejte ani to kouření ne.

Mona

Ahoj všem. Na víkend se těším jako blázen. Jsem totiž naprosto KO! Ty Vánoce mě dávají zabrat. A dnes jdu s kámošem na skleničku a předtím do sauny,tak si myslím,že v tý hospě asi usnu.Všem vám přeju ať máte co nejhezčí víkend/asi poslední teplejší/ a NEHULTE ani trochu.

Ivča

To nevadí Irenko, určitě je někde seženu. Díky. Krásný nekuřácký víkend. Škoda, že se počasí pokazí.

Konča

musela jsem utéct z lesa, suchohříbky nebyly kam dávat. Koš po hodině plný a já budu mít velké dilema, co k obědu. Mám hotovou vepřovou s čerstvým zelím a brambor a nebo opět smažené houby. Tady svítí slunko bezvětří a je docela teplo. Snad to vydrží celý víkend. Další voňavý den za mnou. Doma jsem zapomněla šampík, tak budu dnes a zítra bez prášku. Heslo dne NEHULIT!

Pavluš

...a za chvilku vyrážíme na závody... Končo já bych dala to zelí mňam.....a nehulit je dobrej nápad..:))), ale na chaloupce musí být krásný vzduch, nám tu chčije a chčije.....tak ať ti slunko vydrží co nejdéle... Já mám spadeno na salát a řízek....přání chlapů doma... zatím hezký víken ....mažu pááááááá

Konča

K obědu vyhrálo zelí 2:0. Nehulím a manžovi nezávidím. Děsně mi to smrdí.

Ivča

že vyhrálo zelí. Hub už má letos každý dost. Mám malého ve vaně, tak jsem honem jukla co je tady nového. Tady dnes moc nepršelo. Odpoledne trošku, pár kapek. Jinak bylo teplo. Mohli jsme být s vnoučkem celý den venku. Jinak též nehulím, ale divný je, že mě to nesmrdí. Když sedím vedle manži, tak inhaluju zhluboka. Všem kráásný večer. Musím už letět.

Konča

ve filmu Na samotě u lesa:-( Ivčo dík za mail, fotky si otevřu až v práci při lepším připojení na net. Pavluš moc gratuluji k prvnímu měsíci. Jo a nekouřím:-)

Ivča

vnouček odjel, dnes to bylo náročné, celý den chcalo a chcalo, takže stále doma a to je otrava. Oběd byl dietní - řízek,knedlík a zelí. Jo a nehulím, ikdyž chuť by byla. Kráásný zbytek víkendu. Já mám ještě 2 dny volna, hurááá :-)

Megan

Ahoj všichni. Tak jsem dneska nasranej, páč jsme měli dodělat obrubníky a zítra pokládat asfalt. Díky krásnému počasí máme na stavbě akorát tak lagunu:-( Fridučo, už jsi se vrátila? Napiš něco holka kuřácká:-) Lubane, ty máš teď někdy rok, že? Blahopřeji draku Mono, Adámek se furt neozval, zítra, nebo v úterý mu zavolám Ládíku, pořád jenom čtyři, nebo jsi navýšil:-( Končo, ten váš sroubek je super. Někdy se tam musím zajet podívat No, mějte se všichni krásně a hlavně nekuřte. Páček shledáček

Mona

Určitě počítám se srazem a moc se na všechny těším. Vezu na 90 procent i kámošku z Prahy

Konča

počasí na prd ještě pršet nepřestalo:-( Megane já už v sobotu po obědě myslela, že jsi se přijel za námi podívat. Před chatou zastavila modrá Felicia combi. Nikdo z našich známých nemá takové auto, tak jsme na sebe s manželem hleděli jak blbci, kdo to jako k nám přijel. Z auta vyskákala rodinka se dvěma dětma vzali do rukou košíky a odkráčeli do lesa na houby. Tak tohle se za víc jak 30 let ještě nikdy nestalo. Stalo se že někdo zabloudil, ale že by si u nás udělali parkoviště? Za 2 hoďky přišli obtěžkáni houbama a odjeli. Tak snad se tě někdy u nás dočkám. Pozvání stále trvá! Nekouřím a další voňavý den je za mnou.

irena

....CHčije, ale to neva aspoň nepujde zítra nikdo do lesa, ale já jo protože mám konečně společný volno s manžou a to ,co píše iFKA je můj zatím nesplněnej sen. Jenom ještě narazit na ten správnej les. Ifko a seš dobrá držíš se bez šampíku a to máš vedle sebe kuřáka. Pavlušo to už je fakt měsíc? Vidíš jak to pěkně utíká za chvilku budeš starej mazák nekuřák. Ivčo já bych to taky ráda viděla , mohla by to Ifka přeposlat i mně? Megane luban to má asi zítra, jestli zase nekecám. Takže LUbane :::SEŠ KING!!!!!!!! veliké gratulece letí z PV. Avšichni ostatní co nekouří :držte se !!!!!

Ivča

a bude asi hůř. Mě to neva, já mám uklízecí dovču, aspoň mě to neláká ven. A hlavně jsem sama a to se mě nejlíp uklízí a ještě si u toho pěkně hovím. Zdravím všechny borce nekuřáky ať mají měsíc nebo rok či dva. Jsme všichni neuvěřitelně dobří. Ty co to dosud nedokázali, nám můžou jenom závidět. Většinou to ale nechtěj přiznat, že závidí. Irenko včera jsme se málem pohádali s manžou kvůli ačokče, ukázala jsem mu fotky na netu, kde píšou, že to chce nejmíň 3 m tyče atd. tak o mě začal pochybovat. Co s tím prý jako budem dělat a kam to chci dát. No málem byla hádka. Ale jak ho znám, tak na jaře bude zatloukat kůly a natahovat pletivo. Fotku ať Ti Konča klidně přepošle, ale mohly byste mě děvčata taky nějakou poslat Nebo jste na fotkách na Rajčeti z posledního srazu? Já si to nepamatuju kdo je kdo. Jinak Megane účast na srazu řeším, zatím je to otevřená otázka. Dám včas vědět. Mějte všichni krásný den a zakazuje se kouřit!!! Ještě kdyby šly zakázat ty myšlenky na to cígo, tak máme vyhráno:-)))

Ládík

Megan neboj. Stále čtyřka jako maximum. Přehled - sobota 3, neděle 2. A takto již skoro 170. Krizový bude čtvrtek. Já debil bych měl ve čtvrtek již 500 a já to poruším. Zatím , ale to jde. Čauky borci.

Mona

na rajčřeti je sraz ze sklípku i z Karlových Varů- Ve sklípku nás bylo málo-jen já Miloš a Megan z fora a moje nevěsta s maminkou. V Karlových Varech je i Konča a další-to Megan ještě vyhuloval. Musím to napsat-----když čtu Ládíka-já bych to takhle nedala pro mě by to bylo větší trápení,než nekouřit!!!

Pavluš

Děkuji za přání moc mě to potěšilo končo jsi moc hodná, jo Irenko měsíc a druhej s prokouřenýma sobotama, jinak přestala jsem 8.srpna po velké kalbě...:))) Tak Alex vyhrál druhé místo za 50m motýlka..jsem na něj moc pyšná, páč bez diplomu jsme domu jěště nejeli. Rodiče kouřili jako obvykle ale mě nezlomili, dokonce jedna maminka vyzvídala a půjde do toho asi také, tak ji tady na fóru i možná uvítáme, uvidíme. Já jsem v práci dnes i zítra...svátek nesvátek...a chčije a chčije..ani psíkům se ven nechce...ale kouřit nebudeme..:)))

Pavluš

Jooo Končo máš to na chaloupce moc hezký...poslala jsi maila mě asi omylem...páč byl pro Irenku???

Konča
1x

To nebylo omylem, já tu původní zprávu pro Irču přeposílala ostatním na koho mám spojení, abyste byli taky v obraze. Synkovi gratuluji, koukám že nám tady vyrůstá druhý Phelps. Už aby to bylo. Ládíku jsi frajer. Napřed bez berliček sám přestat a nyní denně držet dva tři kousky, to je velké umění. Jdu si udělat kafe BEZ CÍGA jde na mě útlum.

Konča

jsem dostala dva firemní zapalovače od jednoho klienta co ví, že jsem hulila. Já mu neřekla že už nekouřím a zapalovače si vzala pro muže, ale to jsem neměla dělat. Si nedovedete představit jakou jsem chytla slinu si zapálit. Zapalovač v ruce u mě vyvolal Pavlovův reflex. Málem si slintám na lejstra:-(

irena

jsi fakt dobrej Ládíku , ale když už máš tu vůli ......... fotky jsem dostala , paráda, krásnej vnouček ....i babička(CHA CHA)Taková mladá hubená holka a babička. Na srazu jsem ještě nebyla ,teĎ bych ráda jela, jestli se něco nestane-musím končit ,mám hoňku

Pavluš

teda Končo to ti nezávidim..se mě udělalo úplně šoufl za tebe... Snad to plavání prďolce půjde tak i nadále....máme teď závody každý tři týdny...jezdíme až do Jablonce, Rumburku a tak....teď nás čekají Louny...ale je to super. Tak děkuji za fotečky...taky snad někdy bude...chaloupka :)

Ivča
1x

jsou to někdy pro nás. Mě zapalovač v ruce nevadí, to mívám doma běžně neb mám doma huliče a občas zapaluju kamna, ale mívám takový chvilky, že mám co dělat, abych odolala. V každým případě je fajn, žes to Končo vydržela a přežila bez cigára. Asi to budeme zažívat stále, už se s tím začínám smiřovat. Pavluš gratuluju k měsíci a k úspěchu synáčka, to hodně potěší úspěchy dětí. Končo, za chvíli máš padla a hurá ven do toho hnusu. Tady k tomu lijáku ještě fouká, ani těm zvířatům se nechce ven. A nechte holky těch lichotek, Končo díky za fotrky, jseš pěkná "baba", nevím co se ti nelíbí. Všem krááásný zbytek dne.

Konča

jsem to vydržet, leda bych od nějakého kuřáka klienta vyškemrala a že jich tu dnes bylo....až mi jde hlava kolem. Fofry od rána. Asi si na dom koupím ferdu a připiju nejenom Ládíkovi na zdraví. Já zapaluji kamna takovým dlouhým zapalovačem a ne malým na cigára. Fakt jsem si myslela, že budu okusovat nehty.

Pavluš

....pěkně si ho užijte a nekuřte......já jsem jak ve voňavém světě, i když mi tu smrdí olej, já krásně vonim....musím teda říct že i pachuť v ústech neni po ránu tak drastická a vše se pomalinku lepší...o dýchání ani nemluvim to je prostě krása, žádne dušení a nedodýchnutí...to je úplně pryč, Jen ten zub mě nechce dát pokoj........už nikdy nechci kouřit, naprostá svoboda...je to nádhera...:))).............tak Všem co jěště váhají jděte do toho, to prostě stojí za všechno...FAKT..:)))

Mona

Tak se hlásím po probdělé noci. V čera koncert-byl supervůbec nevím,co bych dělala kdybych hulila. V O2 ARÉNĚ SE NESMÍ-ASI. Vzpomínám na Friduču-stále to nedala?

LUBAN

Stále tady čtu a všechny Vás moc zdravím.Tak je to tady!!! DNES VELKÝ DEN!!! Na Sv.Václava je to JEDEN ROK co jsem přestal kouřit.Je to paráda bez toho smradu!!! Už to snad v pohodě zvládnu. Všem Vám držím palce a nehulte!!!!! Jdu si dát pivko a panáčka......Počasí na ho... ČUS

Mona

Veeeeelikánská gratulace!!!!! Ale fakt-jedeš na sraz?

LUBAN

Uvidím co bude za měsíc.Zatím je čas.Je to dost daleko.

LUBAN

Jo a děkuji za gratulaci!!!!!

Pavluš

Tak to móóóc gratuluji Lubane...k tvým začátkům jsem se jěště nedočetla, ale těším se...čtu a čtu a čtu....to se to pracuje :))) Jinak jsem si objednala paipo...relax a na únavu....jen tak pro sychr...až půjdem na pivko, bo véču...tak se těšim jak to bude vonět... Jsem chtěla napsat hezký vstup do nového týdne....jenže vono je úterý...:)))))))))))))....hm tak moc hezkou středu....Nekouření zdar!!!

Leila

Pavlův reflex na zapalovač-to mne Končo strašně rozesmálo.Na zapalovač ,na cigára už ten reflex nemám-už c hutě zeslábly-spíš padne pohled a chladná myšlenka.Trochu lemtám,ale nechlastám)) Ale jídlo,to je problém.Strašně se mi změnily chutě,co mi dříve chutnalo nemusím a místo vloček jsem v pondělí v práci posnídala vaničku zmrzliny.Za posledních 14 dní 3 kilka nahoře,kalhoty po vyprání sotva dopínám,břicho mi z nich leze ven.Asi si znovu přečtu vaši diskusi o cvičení někdy z minulého týdne a začnu s tím něco dělat.Samozřejmě Vás občas čtu,jen nemůžu psát,protože mám obvykle v ruce něco k jídlu. Jinak Pavluš začaly jsme tedy nekouřit skoro stejně-ty 8. a já 11. srpna.Druhý měsíc se nám tedy kvapem blíží. ;)

Pavluš

.....jo blížil...jenže já z toho srpna dvě soboty prokouřila víš...proto ho nepočítám..škoda, ale to byl důvod jít do champixu, jinak jsem si objednala paipo kvůli tomu abych právě taky pořád něco nestkala do papulky....píši že je to dobrá právě k odvykání kouření i kvůli té žravosti.....zítra příjdou... Je moc dobře že chutě na cígo nemáš.....já taky ne a ani trochu...a už vůbec né po ránu.... Tak zase napiš až odložíš vždycky to papů teda....)))

Ivča

a velká gratulace Lubane!!! Nějaká změna? Něco se změnilo nebo zlomoilo? Prý rok je zlomový:-) Jinak dnes jsem vyřadila PATERY (slovy PATERY) malé kalhoty z šatníku, vezu je do práce, a vůbec dnes jsem měla den blbec, ale vydržela jsem a nehulím, ikdyž dnes teda chuť byla veliká. Bylo by to nadlouho, co se mě dnes všechno přihodilo, snad někdy příště. Mějte krááásný večer bez cigár.

Konča

k dosažení roční mety. Posílám velikou gratulaci - jsi borec. Ivčo dobře že nehulíš, rok už máš zapár. A žádné hulení - ani za bukem:-)

Ivča

Prezident v kutnohorské továrně společnosti Phillip Morris ČR otevřel novou výrobní linku. Díky ní se kapacita závodu zvýší až na 40 miliard cigaret ročně. Jaká nádhera, že my už jim nepřispějem!!!! Aspoň doufám. Jinak všechny zdravím, je tady nějaký mrtvo. Všichni jste zabraný tak strašně do práce nebo co? Kráásný nekuřácký den.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce