Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
irena

ano u nás taky bude asi velice krásně, to by se nám kochalo...

Konča

a místo těch teček kouřilo že?

Ivča

Jsem se vrátila z obchůzky po úřadech propocená. Je tady nádherně. Dala bych si sprchu, pivčo a cigárko a už vůbec nic by mě ke štěstí nechybělo.

irena

.. v takovým případě je dobrý , když si někdo cízí, nejlépe nesympatický člověk, zapálí a pak mi mozerk přepne s chutě na mentorování...např: ...to není možný, takový mladý a kouří..nebo fuj to čuně ,jak to smrdí ....že mu není hamba ,kazit nám vzduch...nejlépe..zdechni smraďochu. To je všechno jasně že závisti ,ale trošku to funguje, pak zapomenu co jsem vlastně chtěla....

irena

..já vím, že tam mám chybu...

Konča

tam chybu, jenom k tomu kochání chybělo cígo:-)

Pavluš

...holky..u nás je zataženo...hlásím 39 den...a něma probléma..:))) Jen jeden mám a ten asi vyřešim gutalaxem....to nejde chodit na onu místnost jednou za tři dny....až mě s toho ucpání raší pupeny na obličeji...uffff vláknina nepomáhá...tmavej chleba i aktivii jsem jedla už dávno před tím...čokoládu ani nic takového...jdu do lékárny a pro oběd...

Ema

Kedysi dávno som kdesi počula alebo čítala: trikrát za deň ešte nie je hnačka, dvakrát za týždeň ešte nie je zápcha. Ale zatiaľ som taký stav nemala, tak neviem či je to pravda.

irena

..to chce pít a pít a pít (můžeš i vodu) a k tomu tu vlákninu...neboj to se pohne.Jinak 39 dobrý!!!! A kde jsou kluci ?

irena

..Hamba...fuj to je hanba a o těch překlepech ani nemluvím. Ono je to vlastně tak že já už roky nic a nikomu nepsala ,až teď ta diskuse.

Ivča

Pavluš je výborný na zácpu. Irenko, neslíbilas mě náhodou fotku? Ifčo, jeden nenásilnej fórek jsem ti posílala. Mě toho chodí denně strašně moc, to co mě nejvíc pobaví, ti přeposílám. Kluci nestíhaj určitě.Chlapy jsou vždycky strašně zaneprázdněný. Dobrou chuť k obědu.

Pavluš

...jeden ve škole...druhej v práci....Já jsem taky v ráci...jsem holky psala že už jsem internetová i v rachotě..:))) Piju..piju..čaj ze senny zkusím..poptám se u nás ve zdravé výživě..??? Gutalax už stejně mám...paní lékarnice mě mocpochválila...dala mi ty menší kapky ať si prej ulevim a pak tam na mě šekají už nějaké bylinkové kostky či co...říkala že gutalax je navykovej...to i vim...takže opatrně....ale jak mě včera na tom xichtě vyrašilo...tak jsem se cítila jak ucpaná a čekající na výbuch... Oběd nic moc...halušky se zelim jsem si koupila a byly nějaký přečmoudlí... Překlepy teda řešit nemůžu...jsem správná čecha..:)))))))))))))))))))))))))))))

irena

ale když já nevím jak , musím počkat až přijede vnučka a ta něco vymyslí.V práci moc čarovat nemůžu, stejně mám strach abych nedopadla jak KAKA.,doma net nemám i když můžu k synovi.Ale tak si skákni na FB irena šimonova.

Megan

Ahojte všici. Nějak nemám čas, páč furt makám. Stavba roste, příští týden budou hotové sklepy a pak jdeme na přízemí. Ohledně srazu: volal jsem do sklípku a bohužel 6.11. je obsazeno. Až budu vědět volný termín, hned napíšu. Mějte se krásně a nehulte.

Pavluš

...to bylo na mě ten FB já tam jsem taky..:))) jinak je pravda když vidím někoho kdo mě trošičku odpuzuje kouřit, když jsem si nesla ten oběd viděla jsem dva chlápky co hulili levný cíga to jsem cítila, ale přede mnou se vysmrkali tím stylem, že ucpaly jednu dírku šup ven, a pak druhou a šup ven...:))))))))))))))))))))

Ivča

čaj ze senny maj taky v lékárně a hlavně není návykový, a nepůsobí žádný křeče ap. Irenko na FB já nechodím, k této vymoženosti jsem se ještě nedostala a ani se mě nějak nechce do toho. Megane, krásný rok a 37.den, gratuluju. Vypadá to, že do vánoc budete bydlet, jak to ženeš:-) Mějte krásný odpolko,jdu si udělat kafe na hladovej žaludek. Dnes oběd nebyl, o to víc se nacpu večer doma. Ale včera doma jsem cvičila dost poctivě. Nejdřív jsem setřela celej barák, což už je sám o sobě pořádnej tělocvik a pak jsem skočila na stroje. Jenže pak přišly ty řízky z hub, restovaný brambůrky, pak k TV mísa šopáku a nebudu ani pokračovat. To nemá cenu..

Konča

Holky co to je FB - to je něco jako rajče? Prosím dovysvětlit. Já si k obědu vybrala hotovku plněné bramborové knedlíky uzeným a zelí a hovězí polévku. V kanclu jsem si ale ohřála od všeho pouze polovinu a druhou půlku sťápu zítra. Ať zase tak moc nežeru. Pavluš zítra krásná čtyřicítka - šikulka. Tvůj popis odhlenění jsem si vybavila tak jako by to udělali přede mnou:-(((( Zdravím upracovaného Megánka. Konečně sis taky na nás chudáky začátečníky vzpomněl. Jsem koukala o přibližně 100 stránek zpět a byls ukecaný jak Palacký. To je změna.... Já jdu dnes po práci zapařit s holkama z práce. Měla by to být nekuřácká vinotéka. Držte mi palce - bude to má nekuřácká premiéra v hospodě.

Ivča

Ifko FACEBOOK (FEJSBUK foneticky). Irenka machruje na facebooku, ale fotku mě poslat neumí, tak já nevím:-)))

Konča

mi to trklo, že to bude tohle. Tam já taky nechodím - se tam musí jeden zaregistrovat a to se mi nelíbí. Já mám kliku, že Irča byla za mnou v práci, tak se známe. Bohužel jsem nás tenkrát zapomněla mobilem vyfotit. Tak ani já foto nemám:-(

Pavluš

Facebook je tvůj profil který si vytvoříš...tam se také musí jako přihlášení zadat email a pek heslo které si vymyslíš...Je to jednoduchá komunikace mezi přáteli, a jde na ní i chatovat mezi sebou nebo si nechávat vzkazy....vidíš fotky a táák....mě to baví když se tu nudím v práci..tak prostě kecám s přáteli co jsou 200km daleko... Na čajík se zeptám...moc ráda bylinky všeobecně...po té probdělé noci si dělám 2 pytliky meduňky..pro jistotu ať to má grády... Večír to Končo dáš a kord když je nekuřácká...to je brnkačka...dej si k tomu nějakýho dobrýho sýra..:) My jdeme zítra na bowling a tam se taky nehulí....ale mě už by nezmátla ani ta putika. Jinak jsem včera vytáhla knihu 30 let starou..a už tam mají rady jak seknout s kouřením......postup stejný...ale neměli chx...tak když už byly přesvědčeni že kouřit nechtějí..tak 3 dny prej něco kloktali....a ty finty...zašít si krabičku..pak vypárat a zase zašít....ale už tenkrát to prý nebylo IN....no nevim ale když jsem byla malá kouřilo se snad úplně všude...:)))

irena

...že kdyby ta jistá neměla vnučku, která ji ten FB vytvořila aby mohla vykecávat s bývalýma spolužákama co se rozutekli po světě.Ale Ivuš vydrž já se k té fotce taky dopracuju jenže mně všecko moc dlouho trvá. A Ifko tebe večer nespustím z mysli,jak šáhneš po cígu začne se ti strašně škytat....ale to jsou blbý kecy TY TO PŘECE DÁŠ!!!!!!!!!

Konča

to bude zkouška neb některá děvčata hulí a budou chodit ven na chodník a to budu mít asi vééélkou slinu. Sraz je v nekuřáské protože ta bývalá kolegyně co je v Rakousku by se v kuřáské udusila - což je pro mně veliké plus. Snad to zvládnu. A taky doufám, že tam budou mít pro mě fernetka. Bowling mě též čeká. Na transuzce jsem dostala slevu 50 Kč platnou do konce října,tak ji ráda využiji. Nebyla jsem asi 2 roky. U nás jsou i kuřácké dráhy. Třeba mi to házení striků půjde coby nekuřačce líp:-)

Konča

díky, za příspěvek na minulé stránce :-DDD dostal jsi ode mne poděkování.

Máca
5x

Nechápu jak může být někdo tak moc jednoduchý jako je Cidrych, jestlipak si po sobě přečte co píše? Ale na to asi už opravdu nemá aby si to po sobě opravil, svým způsobem je to chudinka, je mi snad i líto. Mějte se moc krásně všichni stále Vás čtu a víc než rok nekouřím.

Pavluš

..Máca tak to gratuluju...a jaký to je :))).....taky to chci dokázat... Končo tak na ně nemysli že venku hulej...asi budou pak teda pěkně vonět...ale ty to vydržíš... Chci říct jěště jeden poznatek...a to je tén že jsem maximálně klidná.... Zobu od úterý jen půlku...ale nebojte kdyby něco přitvrdim..., ale myslím že u mě je to jídlem...páč já vůbec nejedla...tělu chyběli věcičky co obalujou nervíčky....takže nebudu hulit za 1) abych nebyla za 20 let na kyslíku.....za 2) páč je to lék na nervy......za 3) stojí to moře peněz........za 4) není to už vůbec IN.......za 5) vonim štěstim kvetu s bělejšíma zubama.......za 7) přání synáčka.......takže shrnuto podtrženo.......už nechci obcovat s návikem na něco velmi nezdravého.....jáj a jěště za to plati.....:))))))))))))))))))))))))))).....nekouření zdar

Ládík

Ahojky. Vy mě tedy dáváte. V půl třetí jsem dodělal jeden domek, odevzdal, přepočetl honorář , a klidu jsem si ohřál připravený oběd a hned na diskuzi. Nejprve jsem se ztratil, protože tolik příspěvků za dopoledne tu snad ještě nebylo. Brzy jsem pochopil proč. Tak zajímavé téma za nějaký řádek stojí. Nejsem sice žádný měkouš, v pohodě pojídám a čtu. Přes gutalex a různé popisy jsem se dostal, ani určité pohyby či posuny mě nevykolejily, představa těch výbuchů na tváři, to již byla silná káva, ale odhlenění jsem již nepřekonal. Takže ryba s hráškem bude ještě na zítra. Jinak samozřejmě zdravím Megana a vypadá to, že by mohl projít můj návrh z před dvou měsíců. Sraz nekuřáku na prvním stropě. Kde bude obývák a kde ložnice si nakreslíte na desce a slavit se potom již dá cokoli. Rovná deska, krásný výhled, nekouření, blbej projektant nebo na zdraví nemocným a jiné. Jo Konči, moc mě večer na zdraví asi nepřipíjíš, horším se. Koukej s tím něco dělat. Zatím ahoj. Jste fakt dobrý. Pavluš, to jsem nečekal. Irenka, ivča....a vůbec všichni = perfekt, dokonalost, prostě super. A co naši staří ...kakamila ? Fridu ... ?????? Ahoj. Jdu vymyslet další narák. Jak mě to neba.

Konča

a proč jenom čteš a nepíšeš???? Nepředáváš zkušenosti? Pavluš pěkně jsi to sepsala, Já už mám zuby tím kouřením zničené = žluté + paradontoza, první stoličku mi na jaře už extrahovali a za sebou 5 operací dásní. Když si vzpomenu na překrásně bělostí zářící zoubky co má Friduča a představím si jí za pár kuřáckých let..... FRIDU UŽ S TÍM KONEČNĚ SEKNI!!!!

Mona

Já si nedám pomoct,ale co ty napíšeš,to jsou fakt perly:-)))))) Moc mě mrzí to s tím sklípkem. Nebudeme tedy hledat jiný? Napíšu asi Milošovi jo?

Konča
1x

vyrážím a to by bylo Ládíku, aby se ti neudělalo líp. Jestli chytnu slinu, tak ti připiji 7 až 8x na zdraví¨, víc asi nezvládnu - zítra musím jít do práce. Máš pravdu poslední dobou to flákám. Tak se chlapče drž a až si půjdeš rauchnout tak na oplátku i za mě.

Ládík

Předem děkuji. Každá sklenka navíc bude vlastně prospěšná pro obě strany. To je paradox, jak se dá pití ztvárnit.

Konča

na jaře Fridu navrhovala bowlingovou dráhu u nich v Praze...vypadlo mi jméno té čtvrti, ale já si vzpomenu:-) Já zrovna do sklípku nemusím, ale v té pivnici to nebylo moje gusto. Chtělo by to něco komornějšího a určo se spaním ať máš kam složit hlavu. Sraz ve Varech neměl chybu.

Konča

Hostík jsem si vzpomněla a určo je to dobře. Hostivař.

Pavluš

...Ládíku tak to se mooc omlouvám...tak aspoň nemusíš zítra vařit..:))))

Konča

Ládík má na vaření lidi. Tak jsem volala dom, že se po práci zdržím. Odpověď - no jó. Když jsem řekla že jdu do vinotéky. Odpověď - aha tak to přijdeš ráno. Jako by to bylo pravidlo. Tak vyrážím:-)

Ládík

Pavluš, pohoda. Já jsem normální. To byl jen takový pokus o nadsázku. A my ze severu něco snesem. Konča má pravdu, já vařit tuty nebudu. A ani ta dnešní ryba znova nebude. To by bylo mimo pravidla - každý den něco jiného a když zbyde tak v nejhorším obden.

Pavluš

Konči něco pro pobavení.....Když jsem kojila..což mě bralo dost vápníku...kousla jsem o 1.máje do rohliku....zůstal mě tam přední zub. Pak jsem šla na slavnosti...přece si je nenechám ujít....no asi jsem neměla ale tu h..u otvírat, tak jsem o 1.máje opravdu zastoupila pokolení čarodejnic......trapas to byl fakt...:))))))))))))))))))))))))

Konča

doufám že máš fotku:-))))

Pavluš

..nemááám jěště to tak..:)))........kořen jsem měla úplně zdravej...jen se prostě ulomil hajzlik...tak mi tam zubař nasadil novej....ale stejně neni to ono....synáčkovi jsem to vyprávěla...moc se tomu smál..že můj zub skončil v jeho vývoji...on říka v bříšku..:))) Ale jinak vypadám normálně..lidičky....)))

Ivča

čtu včerejší odpolední zuřivou debatu, všichni máte pravdu, Ládíku neboj, co zanedbá Konča v přípitcích, tak to doháním já. Je mě líto, jestli se ti zdravíčko horší. Budu muset přitvrdit. Pavluš krásně vyjmenovala všechno, kvůli čemu se už 11. měsíc týrám, ale asi to stojí za to. Končo, doufám, žes včera byla za super nekuřačku!!! A všichni kuřáci ti záviděli. Já včera přijela domů byly klobásky na grilu, pivíčko a i panáček. Krásný počasí, tak se to musí ještě využít. Jinak stále nehulím, dnes to mám za 322 !!! A je pátek, hurá !!! Tak se mějte krásně.

Konča

Ahoj všichni. Asi čekáte na mé hlášení. Jsem stále voňavá bez jediného čouda:-) Ale to jenom díky nekuřácké knajpě bo kdybych byla v kuřácké, tak jsem si na 100% zapálila. Jak jsem předpokládala, chutě byly velké a hlavně dost časté. Ale zvládla jsem to.

Mona

No a my máme po Vánocích,takže zase mám víc času. Včera v noci mi odjela rodina na pálavskou regatu,tak se těším na víkend jako blázen. Hned po práci jdu do sauny...jupííí No a k vašim tématum.... Facebook mě baví. Jsem tam taky a nahlížim co dělaji kamarádi apod....Kdybyste se chtěli kouknout a máte můj e-mail tak spojte jen jméno a příjmení a už mě máte. K tomu srazu----mě se moooc sklípek líbil,ale pojedu KAMKOLI... jen abych s váma pokecala. Minule jsem nemohla,ale teď si to nenechám ujít. Samozřejmě se spaním-to dá rozum.. No tak pa a nekuřte ani náhodou!!!

irena

.......nejseš přece žádná máčka,ne? To byla tutovka, že to dáš.Sice jsme ti pro jistotu drželi pěsti... muselo se ti šťukat. Počasí je opravdu nádherné, pořád říkám toto je už poslední víkend a pořád nejsme schopni se s chaty odstěhovat do města.Teď by měly přejet i děti tak asi vyžereme ledničku , uděláme poslední grilovačku a .....uvidíme. Užijte si krásně nekuřácky víkend ,trošku si zachlastáme Ládíkovi na zdraví a Ivče k 322 a taky jen tak pro radost....že tu jsme a že nekouříme.....

Konča

ale všem moc děkuji za podporu a Ládíkovi že si dal jednu za mě:-) Včerejší poznatek. Z tramvaje jsem večer kráčela za kuřákem a docela mi to vonělo. Jindy mi ten kouř šíleně páchne.

Ema

Ivi, keď som pri fajčiarovi - a to sa stalo za ten rok len asi päťkrát a je mi to vzácne - inhalujem fajčiarske pachy ale nenapadne ma zapáliť si. Predstav si že som uvažovala aj o účasti na tom zraze, ale iba ak by tam bol nejaký fajčiar, Ládik alebo Friduč, to by som sa tešila ako budem inhalovať, asi nie som normálna, ale chcela som tým povedať, že dokiaľ užívaš champix tak prítomnosť fajčiara nie je nebezpečná. Teším sa že si odolala.

Friduča

Zdravím všechny, stále kouří a tak jen čtu... Končo, Končo - ty mi dáváš :) :) Neboj zoubky jsou stále bílé - to dělá především kvalitní dnetální hygiena :) Den D stále odsouvám...Bohužel zatím nejsem připravená :( Ale chastám se, chystám..Třeba to zvládnu do srazu...:) Držte se jste velký šikulky a jsem na vás patřičně hrdá ! A Kakamila ? Mám podezření, že se ke mě přidala...:( P.s. Končo díky za příjemné komentáře u fotek :)

Konča

AHÓÓÓJJJJ SLÁÁÁÁVVVÁÁÁÁ. Jak ti jde učení v kurzu? Je to těžký? Vzpomněla jsem si na ten Hostík správně? Tvé zářící zoubky jsou opravdu ku závidění tak dlouho neotálej, ať nedopadneš jako já. A piš!!!!

Konča

říjen - .....také práce pro druhé vám přinese uspokojení..... - to jsem my tady sirotci. listopad- ....vnese do vašeho života klid. Intuice by vám měla fungovat spolehlivě, a proto se o ní nebojte opřít při jakémkoli rozhodování....-že by den D? prosinec-....budete oprožívat euforii, bude se vám opravdu dařit a ještě budete sklízet obdiv a uznání. Vaše plány nebudou nijak malé, ale při jejich realizaci budete úspěšní....- tvé nové studio prosperuje a ty NEKOUŘÍŠ!!!

Friduča

Sedím tady a můžu se počůrat smíchy... :) :) :) Ty jsi teda číslo, už se vidím ve voňavém salonu :) :) A já sama taky voňavá :) :) Naplánovala jsi mi to moc hezky, já si to budu číst furt dokolečka a třeba mě to namotivuje :) :) Už mám certifikáty, ale skolení je fakt z rychlíku, takže se še musím doučovat a dozjišťovat...Zaplatila jsem si jeden den takové doškolení v jiné firmě a je toho docela dost...No, žádná sranda... Děkuju za podporu - jsi zlatá... :)

Pavluš

..u nás svítí hurááá....ale net zlobí....((( Ládíku já to taky tak myslela...jo otrkaní jsme a že budeš mít rybu dva dny....to jsem si ani nemyslela...tak dobrou chuť tedy dnes.... Gutalax výborný to pomocníííik....:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Konči já věděla že to dáš...to bylo úplně jasný...jsi dobrá...a máme to za sebou..a jsem vítězové v alkoholovém opojení... Dneska bowling snad i s véčou....zítra gril a Alex odjíždí na tři dny se školou na Kateřinu...takže neděle bude úplnej zewling.....to jsem dlouho neměla..... Friduč doufám že tvé rozhodnutí bude brzy....ale je to na tobě... No tak přátelé hezký víkend pokud možno bez toho...... nó jak se jmenuje...............jo cíga.....a pište papa

Konča

ti to naplánovaly, já to pouze okomentovala:-) zlatá nejsem, ale voňavá ANOOOO a to i díky tobě:-) Žádný učený z nebe nespadl a určo je dobře, že na půjdeš na zkušenou i do jiné firmy. Ty to zvládneš, fandím ti. Zapomněla jsi mi odpovědět na ten Hostík??? Pavluš posílám gratulačku k dnešní čtyřicítce BEZ. Ať ti dnes na bowlingu padají samé strike a tu večeři si zasloužíš. Tady u nás taky svítí a je opět krásný den.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce