Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
irena

já to mám taky tak akorát přidám 5 let

Konča

já ubírám 13 cm a 4,5 měsíců. Kila zatím stejná, ty už jenom přibývají:-(((

Pavluš

...určitě to víte, ale když se cvičíte nemusíte zhubnout ani kilo, ale tuky se stávají svaly, a to jde vidět na cm a na postavě, v zimě jsem měla cejchu jak blázen, a teď když jedu ty leh-sedy, nedá se to vůbec srovnat, mám sice kilo nahoře (zatim), ale né na břiše...ufff Je to prostě tak, chutná víc a voní víc, ale pro mě je to požitek, já díky cigárům vůbec nejedla a musela jsem se kolikrát nutit a to i při pití, takže jsem pořád chlastala na lačno, proto mě i bylo teď líp, páč jsem papala ;)

Konča

Proti cukrovce, snižuje cholesterol, zbavuje cévní stěny cholesterových plátů a snižuje krevní tlak. Jsem si přečetla na netu, abych byla chytřejší neb kolem cedule s nabídkou ačokči jezdíme na chatu a vůbec jsme netušili o co GO - co to ten zahradník a zelinář nabízí k prodeji. Asi se tam zastavím a koupím:-)

Ládík

Jsem tu správně - na nekouření ??? Bojím, bojím, bojím, aby nějaká chlamdyjka nepřeskočila. To bych doma neukecal. Doma nic a najednou přenosná pohlavňačka. Včera jsem se tak nalil, že se za to až stydím. Já to tu již prostě nebudu číst. Dočtu a hned jsem v lihu. Sorry. To byl pokus o žert. Jo a se Standou jsme na tom zcela, ale zcela stejně. Jen nutno jen připočíst nějakých cca 35kilíček, podle toho jestli jsem již byl nebo půjdu na záchod.

Ivča

při čtení Vašich mouder a Ládík mě dorazil. Vyprskla jsem kafe a buchtu na lejstra. No jen tak dál. Kilo sem, kilo tam. Taky se ráno vážím až po záchodě. Je to jistější, ☺

irena

...opět srandinky-srandinky,jak jinak u tebe....té tvé poslední větě by se dalo rozumět tak, že když se zadaří a jdeš na záchod tak tam necháš 35kg ?!?!?!?..... Snad rada pro tebe :než zasedneš k počítači obleč gumové rukavice, roušku, pokrývku hlavy a plášť(enku), zobni antabus a snad......přežiješ

irena

...taky jsem si zadala ačokču obrázek ,aje to ona ta sviňa co nám loni zbourala pergolu přerostla přes plot k sousedům a přes tůje až do 3metrové výšky asi 7 m od místa zasazení.Paprik je nevídané množství,jsou nevýrazné chutí ,ale jde to dát do každého masa, salátu a zavařené s feferonkama jsou prvotřídní.

Ivča

taky jsem si o tom teď něco přečetla. Kde seženu semena? Bych to pro srandu příští rok skusila zasadit. Asi to budou mít v prodejnách se zahradním osivem nebo se pletu? Sice strašně nerada zavářím, ale nejspíš na to do jara zapomenu a bude pokoj. Káásný zbytek dne bez cigár!!! Já jedu za chvíli domů.

Konča

Teda Ládíku tys tumo dal opět korunu, skrz slzy nevidím na monitor:-DDDD To víš jeden den se s námi přežereš, druhý den opiješ i si s námi zacvičíš, ale tohle naší rodince určo nehrozí neb jak psal Standa náš styk je bezpečný. Irčo díky za doplnění vědomostí.

Konča

www.semo.cz sáček za 36 Kč

Ládík

Omlouvám se za těch 35kilo. Blbě napsáno. Jen doufám že se to dostane pod celou...nebo ne, a doktorovi budu říkat 115 nebo 116. A slovy našich klasiků - Růžičkové a Menšíka : " tlustej ?, houby tlustej, při těle. A proč jsou tloustý ? no, no....no protože se maj" " s tlustejma je vždycky sranda. Ti mají své, již si na to zvykli a již jen upravují, jak se nadechnout, když se musejí shýbnout a zavázat boty a v nejhorším jim do kalhot matka všije větší klín nebo povolí opasek ". Opatření k počítači nepřipravuji. Dnes je zde stejně takový bezalkoholový den. Jen večer sklenku zdravíčka. Tak se dnes mějte. jdu na poslední čtvrtou, odepíši další den a dnes i já ulehnu do peřin. Skoro dvě celé noci jsem kreslil, aby megánci mohli něco postavit, tak dnes bude pro změnu spánek. Jste borci a borkyně. nekuřte, je to hnusné. Ale.....????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Konča

si pokuř a já si dám večer po práci na oplátku za tebe panáčka jo????

Ládík

Hezký zážitek. Raději dva, ať je dobře.

Pavluš

...a už se sotva valim...jsem to dneska přehnala...nugetku...dortíčka...a už nechcíííí, asi se dá přehnat všelicos, takže rada : sníst na posezenou cca. 1 milku čokoládu...zajíst jí půl sklenice nugety...koupit nějaký ten nejsladší dortík a to vše hezky spláchneme velmi sladkou kávou, nejlépe s tučnou smetánkou a chutě na sladké jsou ta tam. Přeji dobrou chuť přátelé

Ládík

Ještě mě došlo, dopálilo. Omluvte mě, ale na operaci jsem přišel skutečně o mnoho buněk a ten němec mě sem stále leze. Já jsem vlastně dost nemocný (důchod se blíží) Takže, když zavedeme , že večerní panák bude Ládíkovi pro zdraví, tak te není ani alkáčský náběh, to je omluvitelné. Jo a nemocnej jsem dost, tak raději dva. Více, ale ne. Abych tu nestrašil do 110let.

Konča

mi tu trčí chlap a vymýšlí text. Snad kvůli němu budu přesčas:-( Ládíku já jsem pro a snad se ti uleví:-) Pavluš tohle je docela dávka. Hlavně že nebylo žádné cígo. Doma si to sladké odcvičíš a je to. Dlužím odpověď. Cestovat to by mi bavilo úplně nejvíc. Ale chybí finance:-(

Pavluš

....né to byl jen recept jak zkoncovat se sladkým aspoń na týden.... Jo cestovat a kam nejvíc...nějaký nesplněný sen ????

Mona

Zdravím vás,čtu pilně,ale nemám moc času psát. My máme v práci Vánoce,tak makáme. Jinak v Poděbradech bylo skvěle,stihly jsme s kámoškou i sauničku. Taky jsme v sobotu rtochu zapařily /já měšla asi litr vína/ . V pondělí se chystám na koncert Guns N Roses do O2 arény,tak se moooooc těším. Kouřit nebudu,ale nějaký to pivo si asi dám. Jo a kdo teda vlastně jede na sraz??????

Standa

"...určitě to víte, ale když se cvičíte nemusíte zhubnout ani kilo, ale tuky se stávají svaly, a to jde vidět na cm a na postavě, v zimě jsem měla cejchu jak blázen, a teď když jedu ty leh-sedy, nedá se to vůbec srovnat, mám sice kilo nahoře (zatim), ale né na břiše...ufff" Pavluš, to mi vysvětli blíže, po cvičení si někde přibrala kilo ale ne na břiše, to bych bral, třeba někde svaly. Ale co to břicho? To se cvičením nezmenšilo? Já jen abych se neunáhlil a nezačal zbytečně trápit tělo, tak pracně dlouhodobě vypracovávané to tvaru koule. Koule je pohlednější jak hranol (v trigonometrii neplatí). Všeobecný dotaz, existuje něco na urychlený přerod z koule na hranol, při zachování diety - NEŽRAT?? A pokud možno bez únavy těla. P.S. je-li zapotřebí druhé osoby s bičem, tak tyto rady neuvádějte, nefunguje.

Konča

Ládíku splněno. Číše na tvé zdraví vypita:-) Další voňavý den za mnou a nový přede mnou:-) Mončo jestli se doma něco nevys...tak bych měla jet. Pavluš kamkoli, jenom né do zimy.

Pavluš

..no přibrala ale nevim kde, na váze je kilko navíc ale zatim ho nikde nevidim...:) naštěstí. Břicho zeštíhlelo asi o 4cm a dostalo tvar, jinak ta váha celkem zůstává, ale co vím tak u chlapů je to jasná věc, že tuky se cvičením stanou svaly. Já teda jedu svou rizikovou partii a tou je právě pupik, tak se musim jistit, ale teď je to jak droga nová a zdravá, jak dostává tvar nemůžu toho nechat :))) Tak se do toho pusť stojí to za pohled, ale vydrž výsledky tak po měsíci až nooo....:))) Končo ale úplně nějvíc kam? Já třeba do Afriky vidět tu divou zvěř jak si volně běhá, bo Austrálie, a když do zimy tak na pořádnej svah s pořádnou lanovkou :) Mono ty se máš, byla moje oblíbená kapelka.. V práci budu trčet dnes i zítra tak piště ale nehulte...já taky nebudu

Pavluš

...jěště jsem si dopřečetla že ty málem nic nejíš, tak nevim jestli je to taky dobře, když jsem nejedla hubla jsem ale jaksi sulcovatěla, možná by bylo dobrý přidat nějakou tu svačinu a dát si holt do těla, to pak budou svaly přibívat, ale nejíst a necvičit to asi moc výsledků nepřinese....myslim teda, na mě funguje jíst....tak co mám ráda ale třeba do pěti večera, pak už celozrný rohlík, šunku, vejce, lučinu, a cvičit a cvičit....trápit se hladem to néééééé

Standa

nehladovím, dopoledne oběd v závodce (to už sem někde psal), pak doma nějaký rohlík se sýrem a večer jen nějaké ovoce. Jinak dělám všechno pro to, aby tělo bylo silné a obezitě se mohlo bránit. Odpoledne po svačině šlofíček. A pokud to jde, tak chodím všude pěšky, do práce ale hlavně z práce. Asi si pořídím ten eletrický pás co dělá kopance do břicha a hubnutí příjde samo. Teda jestli mi ta eletrika chemicky nerozloží krev. Sem jen myslel, že když už se nepřežírám, jím zdravě (přece by v závodce nevařili nezdravé jedy pro takovou spoustu lidí, že?), tak zhubnutí musí přijít samo. Stejně blbě jak přišlo tak i odejde. No asi to bude jinak. A jak se zdá, ještě nikdo neodhalil jak to funguje. Jinak by obezita nebyla :-D

Konča

A taky jsou tu už léta. Trávení se zpomaluje - to už není jako za mlada:-) A taky to můžeš mít dědičné. Jdu pracovat, mám tu blbinec.

Ivča

Stando, jsem nějak nepostřehla, jestli se takhle musíš hlídat s váhou stále nebo jen co nekouříš. Já jsem vždycky byla hubeňour a přestala jsem kouřit a je to v pr..li. Totální změna metabolizmu a o 10 kilíček jsem majetnější a ne a ne to dostat dolů. Všude psali, že se to časem uvede na původní stav, ale ne a ne přijít ten původní stav. Končo včera jsem opět šlapala a motala se na rotačním talíři. U televize je to snesitelnější, takže jsem všechno přestěhovala z koupelny do obýváku. A teď žádný křeslo, ale makám. Uvidíme, jestli to přinese ovoce. Tak se všichni opatrujte. Dnes mám v práci blbej den.

Standa

Přesně Ifčo, sem byl vždycky podvyživený. Při minulém odvykání sem přibral 7 kilo. Pak sem začal hulit a 3 shodil, to samo od sebe.

Pavluš

..to asi máme...jak píše Konče je to i věkem...můj táta je asi nastejno jak vy 53 let...a cvičí pořád se dře v posilovně i doma má nějakej ten stroj...rád jí ale docela se hlídá, když přibere cvičí o to víc. Jen vim že když pije tak přibere. V zimě jsem měla navíc při nekouření 5 kilo ani nevim jak, tak si musím dávat bacha, nebyli mi ani jedny kalhoty málem ...:/

irena

máš v tom nepořádek, neptala se tě Ifka ale Ivča a Ifča tady žádná není a Ifka je KOnča co byla s tebou na tvé diskuziv srpnu.To zíráš ..co...zase jedna chytrá.........Ale k tomu hubnutí , možná je to špatná skladba jídla ...málo proteinů...to potom i když jíš málo tak se nehneš a chtělo by to nějakej spalovák ,rychlejší pohyb ,zrychlit si tepovou frekvenci a ten šlofík po svačině je určitě perfektní ale na hubnutí nepomůže.Já jsem teď hrozně nabušená hubla jsem o prázdninách....(samozřejmě jsem to vzdala ale 5 je dole)

Standa

Za jména se omlouvám. Teď sem v klidu, od července nekouřím a zatím si váhu držím stejnou (už rok). Jen mně naštval ten dochtor. Celý život mi někdo říká žer, si samé žebro atd. a teď mi ten drvoštěp řekne, že sem tlustý. A že nemám jíst pečené maso, jen vařené, a přitom sem už dva měsíce skoro žádné neviděl, natož pečené. Jen samé fazole a čínskou pomstu. Nezbyde než cvičit, tak jdu nesedět u pc a cvičit.

Pavluš

Taky si myslím že je to právě jídlem a stavbou, měla jsem namysli též proteiny, oběd v závodce a bílej rohlik se sýrem...no a čínská pomsta...teda nevim nevim....:)

Standa

no kuře a .... nevím jak se to jmenuje, je to americký pták. To za maso ani nepovažuju ale to je k té rýži a spol. Ale jak je něco s pohankou tak to taky beru.

Konča

Jsem koukala co máš asi za přístroj. To je takové malé samostatné šlapadlo nebo jsou k tomu šňůry na ruce. Tak které máš? Já tu mívám někdy docela dost volno při čekání na klienta tak bych tím šlapáním zabila trochu času. Sice bych o to míň vyluštila sudoku a křížovek, ale možná nějaké kilíčko by mě opustilo. Irčo gratuluji k těm 5 kilům:-)

Pavluš

Končo to je moooc dobrý nápad, dělám v práci to samé, když čekám na školy a mám čas tak se točim na takovém talíři sem tam a sem tam...ujetý .:))), ale dají se zvedat i nohy do zadu 50* jedna pak druhá...a při dalším čekaní znova....tvaruje to zadničku :)

Konča

já bych potřebovala napřed shodit až pak můžu něco tvarovat. V šuplíku mám gymnastickou gumu - jsem dostala zdarma při nákupu másla flory a tak tam leží a leží než tam zteří. Nějak mě cvičení s ní nenadchlo. Loni se se mnou po vysazení nic nestalo. Každopádně si nyní ponechám několik tablet cca týdenní dávku pro případ náhlého absťáku s možností selhání a šampík budu užívat co nejdéle. Pěkný večer BEZ KOUŘE a bez absťáků.

Pavluš

...co si čtu příspěvky...došla jsem k tématu vysazování CH.....většina píše že měla šílené absťáky nebo i stavy....nechápu čím to je? A dá se jim nějak předejít...???

Megan

Ahoj všici. Tak se dívám, že řešíte váhu. Tak to já buď hážu lopatou, nebo jezdím na velocipedu (letzos žádná sláva, jenom kolem 1000 Km) a mám furt pupík. Teda zhubl jsem, páč loni v zimě jsem měl 96 kg při 180 cm. To jsem fakt přibral 20 kg. No, trochu jsem zhubl (ráno 88 kg) ale chtěl bych mít tak 84 kg. Já si dnes vzal půl dne dovču a tak jdu z výkonu už ve 00:30 hod. Ráno musím s manžou na vyšetření do nemocnice, pak mám jednání, pak nakupuju cement, přivezou mi písek a obrubníky a do večera budu na stavbě:-( PS 1)nekuřte PS2) Mono, pan Adámek se mi furt neozval. Zítra, nebo pozítří mu zavolám PS3) Jako heslo mám BETONICA, tak to je síla :-)

Ládík

Megan musíš zrychlit. Já mám pro dceru hotové strojní omítky, položený polystyren , dělá se podlahovka a 11tého lejeme podlahy. Dobře to dohlížím , takže také přibývám. A k těm 84 ti držím palce, jen se prám co gauneři v Třebíči, když budou mít proti sobě takové tintítko ? Humor. Jinak ty i všici zde jste borci. Nekuřte, další meta, alespoň do srazu a potom na věky. PS: jo a Megan, kdy budeš měnit stavbu ? Brzy bude Forch arch. Tam ty stavebníky ukecaj a jde se do změn.

Ivča

Končo, ten stepper jsem si koupila bez těch šňůr na ruce. To zase mám činky a s níma si taky občas zablbnu. Ale máš dobrý nápad, určitě bys to v práci využila. Já teda ne, sedím v kanclu na prdeli a couraj mě sem dost lidi, tak bych byla jak debil. U telky je to taky snesitelný. Klidně si k tomu kup ten rotační talíř, ten je taky dobrý zase na záda a břicho. Aspoň budeš smysluplně využívat pracovní dobu:-) Pavluš, já žádný absťák neměla po vysazení Ch., ale brala jsem ho 5 měsíců. Megánku pěkně buduj, ať je brzo kolaudace. My bysme Ti to zkoulaudovali, to bys koukal. Tak děti bojujte a mějte krááásný už podzimní den.

irena

Ifčo ,krásně tě políbila múza ..parádní verš:..tak tam leží než tam zteří....to by chtělo pokračováním Já jsem absťák měla ,ch. jsem brala asi 3a půl měsíce z toho jsem měsíc překuřovala takže vlastně při nekouření přes 2 měsíce a bylo to málo , proto si myslím byly ty depky a chutě a zbytečný trápení , to Ivča udělala líp s těma 5ti měs. Ožel peníze a vydrž co možná nejdýl (řekla bych kolem toho půl roku +-)Ty prašule se ti vrátí.

Konča

ať vám to dnes vyjde hned na poprvé!!! Ivčo i já sedím v kanclu na pr...li a lidi taky courají. Naštěstí v zadní místnosti bych měla místo na tuhle malou věcičku. Ještě pouvažuji. Irčo možná bych i něco málo dala dohromady. Deformace se mnou mává, včera jsem objevila na došlém parte překlep. Žádné hulení ani za bukem, výjimku má pouze Ládík.

Pavluš

..ahojte lidičky to je zpráviček takhle po ránu...no my jsme s prckem zaspaly....:))) Mám novej telefon a nějak mě ten budík na něm neposlouchá bo co...Já měla půlnoc a Alex na mě kříčí...MÁMO už je devět....a já tak v polospánku..njn se stává...se obleč a jdi do školy...:))) Ále jsem vyhajaná do růžova...a od 12h do práce...to je paráda...a to počasí....a volnej víkend přede mnou...no paráda..:)))......taky je vám tak hezky...) Jen mě zlobí zub, ale k zubaři nechci tak možná ven s ním...je to moudrák a mám v něm ďuru. S šampíkem pokračovat budu...ted beru jednu tabletu denně už asi týden...ty dvě na mě byly moc...a tak za tři týdny zkusím půlku denně a tu bych si ponechala klidně na 5 měsíců...to ani finančně nepostřehnu. Ivčo ten rotační talíř....je to ten jak se kroutíš tam a zpět a nohy máš na místě...se hejbe bříško a záda ?....no ten mám v práci taky...já stojím za barem tak tam je to cajk... Zatím přej krásný žádným elementem nerušený den...

Standa

Sice se to do práce moc nehodí ale hubnutí zaručeno. Při prvním cvičení si rozbijete ústa a hubnutí přijde samo: http://www.dreamsport.cz/prodej/Kolecko-pro-posilovani-svalstva

Konča

:-DDD no jo do zašité huby se těžko cpe nějaké jídlo, snad brčkem:-DDD

Standa

P.S. Šimek & Grossman

irena

se Meganům v tom Egyptě zadařilo? A´t tak nebo tak držíme palce ať to dobře dopadne. My jsme loni parte tchyně nechali udělat u kamoše na počítači protože originál měl taky hrubky.

Konča

hrubka to nebyla, ale překlep, mělo být Na Letné a vytištěno Ne Letné a když jsem to dočetla, tak ze mě hned vypadlo, že tam mají chybu - a to jsem si uvědomila, že jsem pracovně deformovaná, no jení divu v prosinci začnu 15-tý rok u firmy. Koukni do mailu, poslala jsem ti něco.

Ivča

to jsem vždy říkala o kouření, že by mě někdo musel rozbít a následně zašít hubu, abych přestala kouřit a ejhle šlo to i bez toho. Tak možná i zhubnu bez rozbití huby. Pavluš je to přesně ono, co máš za barem. To z toho musej bejt chlapy dost urvaný, když přijdou k baru a barmanka se tam vrtí. Tak všichni pěkně cvičte, zima před náma, tak to se to bude tloustnout.

Konča

jsou urvaní a objednávaj a objednávaj a objednávaj...... do bezvědomí:-) To není špatný marketingový tah:-))) To kdybych se tam vrtěla já, tak prodělám kalhoty, ani sklenici s vodou by si nikdo nevzal.

irena

Už se vidím jak ty kotle lítají. Ale už dost poďte docela vážně nekouřit. Teď na podzim nám to půjde jedna radost. Ifko , to musela být neskutečná dřina, dělal to ručně nebo měl nějaký stroj,? ale i s bruskou to musala být hrůza.Jinak vnouček,je vidět jak pěkně roste, to už je chlapák.Máte to tam nádherně zelený a ten klid je málem taky vidět. A když jeden navíc ví,že všude kolem rostou houby........

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce