Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavluš

...no právě že nic...jen tak..možná kafčo...teda možná trošku nervy..s přítelem ale jen takové malilinké, my se moc hádat neumíme :) ..to je dobrá cena určitě...a koukala jsi u vietnamců...máte je u vás taky néé..to by bylo divné kdyby ne. Ty rýže mají u nich v těch krámkách..u nás už jsou úplně ve všech večerkách..a co se týká potravin a drogerie mají pěkné ceny. Tak dobrou chuť...pizza je fajn..já dojedla kašičku a kuřecí řízeček. Teď dám to káfo a asi tady nějakou oplatku z regálku...je to hrozný mám okolo samé sladkosti...a to se mám udržet...uáááááá Končo beru od úterý teda jen půlku dopoledne a půlku odpoledne, ráno a večír nemám potřebu kouřit, nemůže to být teda tím..ta chuť co mě včera přepadla? Nechci zobat víc, páč to jako dávám a dá se to zvládnout.

Konča

a přeji pěkný sportovní víkend. Irčo, mlaďoši budou taky jednou v předdůchodovém věku:-)

irena

to je škoda, že nebydlíme všechny v jednom městě, chodily by jsme nekouřit společně. Já měla na oběd rajskou, taky funím.... Já pujdu za chvilku domů, tak si všichni užijte víkend,samozřejmě voňavý!!!!

Konča

že to byly ty nervy. Já u nás zaregistrovala pouze krámky s hadrama. Jestli jsou někde s jídlem nevím. Ale ten pytlík byl popsaný rozsypaným čajem - ještě že u toho byla cedulka v češtině, jinak bych akorát poznala že je to rýže:-)

Konča

chodit nekouřit spolu:-DDD Tobě taky pěkný víkend.

Konča

jen tak ze zvědavosti neb už nemám do čeho píchnout, jsem zadala vaše služební stránky a ejhle, máte tam vtipy. Chechtám se ještě teď. Dočista mi to probralo z útlumu:-DDD

--

tak ty vtipy jsou na ČR, ale vy tam máte zase fotky.

Pavluš

...radši chodím kamkoliv s nekuřákama... a s váma bych se nachechtala.. Dneska mám taky útlum jak hrom a moooc velký dilema. Na horách na Klínech se slaví narozky cca. 5 km a asi krapet chlastačka, zítra mám až od 12 hod, tak nevim zda vydat či nevydat, ále moc mě to láká, nó třeba taky nepít bych mohla, njn pracovní vejkendy co nadělám. Končo jen oblečení...to u nás mají všecičko...i kadeřnictví a modeláž nehtů na každym kroku...mají cca 7O% města.

Konča

ježiš a kde to je to u nás? To by mi zajímalo, jak se dá u nich domluvit typ účesu, když ani jeden z nich neumí česky, alespoň to sami tvrdí, asi zaboříš prst do katalogu :-) Já k nim nerada chodím neb tě furt tahaj málem za ruku ať si něco koupíš a když už si náhodou něco vyzkoušíš a je ti to třeba o 2 čísla menší nebo o 3 čísla větší, tak vždy slyšíš "to dóbry, to dóbry - to berte to dóbry" i když vypadáš jako hastroš a tatrman dohomady. A jídlo, to bych měla strach, že je tam namletá kočka či pes nebo obojí. Ty narozky letos raději vynechej - za rok budou další. Alkohol je obrovský spoučtěč i když polykáš šampík. Vidíš kouřit ostatní a najednou chytněš takovou slinu, že mávneš rukou, vyškemráš od někoho čouda, potom vyškemráš jednu, v zápětí druhou a jedeš v tom opět ani nevíš jak.

Konča

představila, jak by se Ládík s nima domlouval na účesu, když se těžko domluví se sestrou:-D A jak se ti daří Ládíku.

Pavluš

:)))))))))))))....no v Litvínově...sever čech... Nechodim k nim pro nic a jejich hadry vysloveně nesnášim...mají všecko z pet flašek..a jídlo jen balené...mají úplně normální krámy...berou je ze všim a nakupují normálně v makru a velkoobchodech...jen mají tu svou rýži a sójovky a všelijaký vychytávky...maso nejim....já se ve stáncích vůbec nestravuji. Někteří tu mají už velký děti a ty jsou taky v krámech a umí prfektně česky. Já vim ten chlast..bojim se opice....nekuřáku tam bude fúra..a je tam bar a nesmí se v něm kouřit...uvidim ale asi ne.. V zimě jsem začala kurnik zrovinka na Klínech hehe

Konča

no vidíš, tak to teď raději vynechej. Zatím jsi na začátku a to se jeden musí hlídat. Tak tam u vás jsem nikdy nebyla:-(

Pavluš

...ta nás proslavila...když jsem byla malá bývaly tu šílené inverze...teď už tu máme hezky...krušné hory...jo a taky hokej...héja cheza Litvínov...Šlégr...Hlinka a dokonce je od tud Hercigová modelka....)))

Konča

taky jsem z jedné v 19 letech vylezla coby provozní chemik. Komanči mi zakázali veškerá studia s maturitou a tak jsem se v 15 letech ocitla 360 km od domova v chemičce kde jsem po 4 letech studia navzdory komunistickým pohlavárům odmaturovala.

Ládík

Tedy Konči, ty máš paměť. Já bych se s asiaty na účesu nikdy nedomlouval. K tomu nikdy nedojde. Já je vlastně nějak globálně , jaksi vůbec nemusím. Jinak z hlediska stříhání, já mám letos splněno. 2* tento rok mám ostříháno, čeká se na rok další. A jinak? Držím čtyřku (160), jsem po pohřbu a ucpává se mě postupně bay-pass. Takže globálně nic moc, ale jsme tu a to je hlavní. Jinak se ladím do vaší linie. Každý den sklenka burčáku. Nejsem tedy již úplný outsider. Radost mě dělá synovec na Slovensku. Asi vede produktivitu v jejich hokejové lize. Když slíbí, že dá gol, abych si na něj mohl sadit, tak to zatím splnil. Jo a bohužel se zase plynule spravuji. Je to moc věcí, co člověk musí hlídat. Kdyby se tak vrátilo mládí. Jo a zdravím Pavluš. Sever Čech je náš. Ikdyž ten Litvínov po ptavdě, nic moc. Ahojky. Držte se, jste machři. Samozřejmě pozdrav i matadorům-Megan a další. Co Friduč ? Zdravím, jestli tu nakoukáváš.

lena

Ládíku, jak to že se ti ucpává bypass???Těma 4 cigaretama to asi není!!!! Asi to není žádný vzrůšo - tajit kouření před všemi, to je dost náročný.... Ale ty jsi chlap docela mladej ( + - 50 let?) , takže by bylo škoda , něco zásadního nepodniknout - tj. změnit radikálně způsob života..... Ten burčák je fajn....

Konča

Posílám pozdrav z chaty. Bez kamen by to tu již nešlo. Venku slunko, ale fouká. Mám naložených v octě dalších 6 sklenic hříbků. Ládíku vím, že držíš za tatínka smutek. Po pohřbu je již člověku o trošičku líp a čas nakonec udělá svoje. Kolika let se dožil? Na co se dáš jak burčák dojde? Se říká, že alkohol roztahuje cévy, ale jestli to opravdu funguje, to nevím. Mládí bych brala pouze proto, že bych mohla zase klíďo kouřit anebo pokud by to šlo, vrátit čas tak, abych měla znovu 15 let a nikdy to pitomý cigáro do huby nestrčit. Chutě jsou pořád. A Friduč taky zdravím.

Pavluš

..včera mě bylo lidičky mizerně...v ten pátek jsem přece jen jela a dost toho vypila, tudíž jsem tu v práci včela velice trpěla. Přiznám barvu, potáhla jsem od kámošky, ále naštěstí jsem jí to vrátila, nevim ale byl to hnus a musím říct že kocovinka byla úplně jinná, sice mi bylo špatně ale zdravě špatně. Nechci už nikdy kouřit a pokavad se ty tři prásky nepočítají je to již 22 dní. Ládíku ty jsi teda taky severák, já hokej nesleduju, nemám ráda zbytečné nervy...radši plavu a v zimě jezdim na prkně... A Konča hezky na chaloupce...no tak já si užiju příští víkend nějak, ale to určitě nebude hezky..

Ivča

oslavy skončily, všichni odjeli a já teď nevím co dřív. Zítra do práce a nic hotovo. Když přespí v baráku 4 lidi navíc, tak je pak všude bordel. Oslava vzala konec až ráno ve 4 hodiny. Hlavně jsem nehulila, hráli jsme si se synem do noty, jak jsme dobří. Ostatní - st. syn, snacha, sousedi, to jsou všechno kuřáci. Ml. syn přestal kouřit před dvěma lety sám. Je borec. Ládíku, je mě líto, že to tvoje zdravíčko nabírá špatný směr. Ty 4 cigára to rozhodně neovlivní a burčák to je výborná volba. Taky bych si dala, ale nemáme. Ten pravý burčák je problém získat, pokud člověk nebydlí u zdroje. Přeju všem dobrý start do nového týdne pokud možno bez nikotinu.

Konča

Další voňavý den za mnou. A dalších 10 sklenic zavařených a 1 suška usušená. A taky mě bolí celej člověk z toho neustálého ohýbání v lese k zemi. Včera jsme domů vezli plnou velkou přepravku suchohříbků. To už je opravdu letos masakr. Ivčo, tak to se slavily asi nějaké kulatiny že? Pěkně jste to rozjeli. Hlavní je, žes vydržela si nezapálit v té kuřácké sestavě. Tady u prioru postavili burčákomat - psali o tom v novinách, že je to novinka v prodeji burčáku - speciální chlazení a burčák je vždy čerstvý. Mě tedy burčák nechutná, ale já jsem divnej pijan. Mě nechutná ani šampáňo - bublinky v alkoholu nesnáším. Paluš dokázala vrátit zapálené cígo a to je velmi dobrá zpráva. Doufám že příště už žádné 3 šluky nebudou:-) Posílám pozdrav Fridu. A NEHULTE:-)

Pavluša

Neboj Končo nebudou...už jsem to vyzkoušela s alkoholem i bez...a dá se bez cíga žít, ba přímo vznášet...Šampík je borec ale fakt jsem rozhodlá že už ne, vždyť jsem dala srpem jen s vůlí...já vim bez sobot :))) Teď jsem vstávala,,v půl osmé vyprovodila synáčka do školy a sup do peři...jsem po pracovním víkendu vždycky unavená...teď budu lítat po světnici a uklízet co mi tu hoši nedělili. Jěště se ozvu...jinak zatím pěkný den...a dejte si něco dobrého k obídku..páč si to zasloužíme

Pavluša

šmarja to je chyb...jěště asi spím..:/

Konča

další pizzu:-) a mohla jsem jí zapít burčákem z burčákomatu - mají tam ochutnávku zdarma, ale až někde natrefím zdarma ochutnávku fernetu, jistě neodmítnu:-)

Ivča

nehulím bez jediného práska. Končo burčák ti závidím, hned bych si koupila. Mlask. Fernet se dá koupit stále a všude, je pravda, že ochutnávky zdarma se jaksi nekonají, ale mohly by, že? Já fernetem taky nepohrdnu, jsem vlastně taková neutrální alkoholička. Tak mějte krásný den a přeju vám, abyste mysleli na cigáro co nejméně, ne jako já stále. (teda téměř stále). Trochu přeháním, ale po 10 měsících jsem myslela, že budu vysmátá, ale nejsem :-(

irena

zdarec všici nekuřáci. Já se hrabala ve starech stránkách a četla si i svoje příspěvky, někdy se i divila co jsem všechno vypotila ....ale těch chyb lytomyšl z tvrdým ....misto Frída Frda pak se divím ,že neodpovídá.... až mi bylo hamba. Víkend opět bez hub i bez burčáku(bez cíga ani nepíšu)2 dny jsme sekali obklady v koupelně ,hrozná otročina , nechtěla jsem v tom nechat manžu samýho a bolí mně ruce, že sotva píšu.Ifko a piješ víno?

Konča

no to Smetanovo rodné město to je tedy síla. To mě asociuje COPAK DĚLÁ JIŘINKA???? Strašně dlouho se neozvala. Vína jsem se při té mé vínové dietě přepila, takže už nepiji. Do sklípku si nadrzo vezmu ferneta a zeptám se jich jestli to můžu pít.

irena

...možná nejsi moc vysmátá ,ale jsi bomba!!!!!

Konča

k výročí a gratulace k tomu:-) Jsi šikulínek. Za chvíli rozšíříš statistiku:-) To já teprve jedu třetí měsíc s jedním úletem:-( Ani já zatím nikde nenarazila na koštovačku fernetu zdarma:-( Zase jsem blbě opsala kód. snad teď...

Konča

Pivo mi nechutná, alkohol s bublinkami taky ne, víno bílé ne, víno suché červené - střik - nějak na něj není chuť - přepila jsem se ho, sladký alkohol taky nechutná, whisky, koňaky nechutnají. A co zbývá? Vodka - tak tu můžu. Vítěz fernet ten můžu klidně každý den a úplně nejllíp s krabkou cigár.

Pavluš

...pak je lepší kocovina...holky já jela v pátek...pívo...zelenou...vodku s džusem...zelenou a pívo...No a bylo, jen mám menší chuť na ten alkohol a to je jedině dobře u mě....páč bych pařila často a to taky nejde...co pak v práci je to horor. Nejradši mám mošt, ale ten tu nemáme :( Ivče gratulujuuuuuuuuuuuuu hodně vysmáááátých dnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí přejuuu, já už bych osobně vysmátá teda byla :)))

Konča

Tak po tomhle trojboji by se mi hlava rozskočila. Zásada je NEMÍCHAT!!! A pak je ti ráno hej:-)

Pavluš

ale naštěstí jsem měla od 12.h tak jsem to vyspala.....jojo nemíchat...musím se to naučit. Ale jsem dneska šíleně šťastná že nekouříme...je to krása....dala jsem teď 180 leh sedů, ale asi to zazdim večeří...budou hamburgery...sice po mém se zeleninou ale stejně....budu hřešit.. Tak pěknou snovou noc....radši ani nebudu říkat co se mě zdálo dnes...%-P.....škoda že to nemáme smajlíky

Ivča

vám všem za gratulace. Jsem doma a už proběhl groček na zahradě, když jsme u toho alkoholu, Pavluš píšeš, že co nekouříš, chutná ti míň, u mě je to naopak. Já začínám mít strach, že začnu být závislák-alkáč. Ještě že musím do práce jezdit autem, to je klika. A trojboj nebrat, to bych taky umřela. Tak krásný večer, já jdu něco ukuchtit k večeři. Jo a už mě přišel steppr, tak jsem si dala závazek, každý den u telky 1/2 hoďky. To jsem na sebe zvědavá. Manža koukal jak blázen, prý další krám, který bude zabírat místo. Mám za barákem les a budu chodit v obýváku na steppru. No nechápe to. Tak nevím ...

Pavluš

...nějak tu hospodu dost spojuji právě s cigárem...tak mě neláka ani ta hospoda a tudíž ani ten alkáč...já doma nepiju...mě doma nechutná, jsem vysloveně venkovní pařmen. Už nevím přesně kdo to psal, ale vím že chlap....psal příspěvek v kterém řekl že s cígem to neni jeho pravé já, a jen bez cíga je to ON, myslím že cigáro protože patří k nezdravému životu a řekla bych i myšlení (ale to platí u mě), tak tomu i nabádá. Mě teda bralo myšlenky na něco lepšího, takhle jsem to řešila s ním, je to asi vážně útěk s cigaretou někam do klidu. Teď když ho nemám nevadí mě to, ba naopak vyřeším to hned a je vymalováno. Né že nám bere zdraví, čas na něco lepšího, ale i pozitivní myšlení, vždyť s ní je to jen chvilkový únik který stejně nic nevyřeší. Začínám mít lepší barvu v obličeji a krapet bělejší zoubky...tak nekouření zdar a vzhůru k lepším zítřkům.......jáj to jsem zase chytla nějakou fylozofickou

Megan

Ahoj všici. Tak se dívám, že jste se pořádně rozjeli. Ohledně toho chlastíku si nic nedělejte. I já kromě asfaltu kterej teče pomalu piju všechno. Lubane, ty budeš mít rok že? Moc blahopřeju Tak jsem psal do toho vinného sklípku na 6.11. 2010 a ještě se mi nikdo neozval. Asi tam ještě zavolám. Mějte se všichni krásně a nehulte. Pavluš, i ty tři prásky stojí za prd. Bacha na to. Nesmíš vůbec a hloavně už nikdy

dědek

Kuřáci a alkoholici jsou jako první s oslabenou imunitou ,a jako první se u nich rozvíjí chlamydiová infekce, a to není žádná sranda. Potom at´ rozhodnou co je lepší, jestli cigareta nebo nebo několikaleté léčení. Doktoři to léčit neumí a jdou do Německa.

Standa

Chlamydie - je to infekce napadající pohlavní orgány a většinou se řadí mezi pohlavně přenosné choroby. Primárně se skutečně přenáší pohlavním stykem, při nechráněném sexu. Takže dědku, jsi pořádně mimo, od flašky chlastu to nemohu v žádném případě chytnout, takže nestraš bubáku.

irena

Někde jsem četla ,že chlamydiová infekce se rozvíjí nejvíce u dědků. Na to jsou pak krátcí i v Německu

Konča

:-DDDDD a už mám dobrou náladu. Irčo díky:-DDD kód bodikin

Konča

a další voňavý den je za mnou. Ivčo již se bude brzy stmívat a chodit v lese po tmě je o hubu. K závazku přeji kopec vůle, aby v obýváku nakonec nepřibyl němý sluha. A písni jak ti to jde. Já u telky lehnu na gauč pod peřinu abych neumrzla a pak se pouze přesunu do ložice pod druhou peřinu a kila přibývají:-(( Megane, co nového na domečku? Cesta hotova? Pošli foto jsem zvědavá - jistě si děláš fotodokumentaci. Co jsi začal stavět, tak tady na nás prdíš:-( Luban by ten rok měl mít asi za týden. Pavluš mě by stačilo udělat pouze desetina tvých 180 sed-lehů a bylo by po mě. To je něco pro mě nepředstavitelného. Heslo dne pro rodinku N E H U L I T!!!

Pavluš

....ale chození po lese mám taky moc ráda...chůze je velice zdravá, a co takhle plavání to tě nebaví? Řekla bych nejméně namáhaví sport, ale velice zdraví...a spojit to se saunou ? Jinak po leh-sedeh následovala čokoláda milka (celá), asi jsem se chtěla cítit jako nahorách :)))))))))))))))))))))))))))))

Pavluš

..dědek..to jsem četla u nás na ženským oddělení na plakátě...to je nějaká poh. nemóc né...co s tím má společného kouření :-/ Hezké ráno přeju...Megane nebój nedáááááááááááám ani ránu už...čestný

Konča

Plavání by mě bavilo, ale nemáme tady termální bazén. Já potřebuji 28 a více stupňů:-( Saunu jako mladá jsem velmi ráda navštěvovala a teď po padesátce nevím co by se mnou udělala. Myslím, že chlamidie se dědkovi vrazili z rozkroku do mozku.

Pavluš

...z rozkroku do mozku....jo přesně Končo tak to je škoda s tím bazénem ten je prima, ale 50 to neni přece žádný velký věk, táta má 53 a porád chodí do posilky a něco dělá, u mě jsou lidi v 50 nejlepčí věk nééé. A co tě jěště baví? Mě teda taky vyhovuje odpoledne k telce a pak jen přesun do postele, tenhle sport nejradši. Ale v práci je to dlouhé tak si vážně pak ráda po domácku hovím ;)

irena

jsou to bakterie x druhů,má to někde skoro každý ,při oslabené imunitě se může rozvinout vleklé hnusné onemocnění čehokoliv ....mozek ,plíce moč. cesty, ledviny,vyléčit to prakticky ani nejde,snad jen odsrtanit vedlejší účinky ...................ALE V TOMTO MY DĚDKU NEJEDEM....my jsme stateční odvykači,hvězdy kterým se podařilo nekouřit. Nekouříme ,používáme spoustu berliček ,které nás vedou na společnou voňavou cestu.A nějaký moralisty máme u prdele. Pro nás je hlavní to ,že nekouříme.A ty dědku běž na diskuzi-chlamydie. Až budem potřebovat ,přijdem tam za tebou.....

Standa

Jo, a hlavně se tu pohlavně nestýkáme, jenom písemně a to je bezpečné! Škodlivé to je asi jen dědkům. :-D

Ivča

Koukám jak blázen, co se to tady řeší. Pěkně jste to dědkovi nandali. Já bych řekla, že ten mozek bude zasažený velmi. Včera jsem statečně šlapala na steppru celou Ulici a pak jsem koukala, co bych sežrala. Ale vydržela jsem bez vyčištění lednice!!! Jo a plavat, posilovat, saunovat se můžu chodit zdarma a nic. Plavání mám ráda, když mě pere slunce nad hlavou, posilovna mě nebaví a saunu mám, když uklízím barák neboť můj choť topí jako blázen a já už nemám co bych ze sebe sundala, takže jsem hysterická z toho, jaký mě je vedro. No přátelé, hezky užívejte krásný den, třeba chytnem trošku sluníčka ještě po práci. ♥♥♥

Konča

Ahoj Stando. Tak jak válčíš???? Já jsem na půlce šampíku za den - beru ráno po snídani. Občas se chuť přesto dostaví, ale jde to ukočírovat. Taky jsem si už několikrát šla "ovonět" ke kuřákovi, aby mě ta chuť přešla - příšerně mi to smrdí a to mě odradí od dalších chutí:-)

Standa

Ale jo, jde to. Někdy sou ty stavy jako krysa po otravě jedem ale člověk už je znalý a nebere to tak. Když necítím ten kouř, tak mně ani nenapadne myšlenka na čiko. Takže v práci sem úúúplně v poho. Horší je to někdy potom. V polovině příštího měsíce půjdu snad pro prášky naposled a vemu hned 3 balení najednou, dopředu na 3 měsíce. To by mělo být 6 balení celkem a pak se uvidí. On mě ten dochtor asi bude chtít zase vidět, bo si vymyslel, že sem moc tlustý a že nemám žrát pečené maso a že mám cholesterol 6,8 a že sem ho měl posledně (3 roky) jen 4. Nebudu nadávat ale já vůbec pečené nejím, mám strach, že zas přiberu. Proto mám takovou dietu - NEŽERU. Dopoledne oběd v závodce (z toho ještě nikdo neztlousnul) a to bez masa (nic sladkého), odpoledne max 2 rohlíky se sýrem a k večeři jen ovoce. Díky tomu sem ještě nepřibral, co sem začal teď prášky brát, asi v polovině června. Prostě už neshodím ten zbytek od posledně - 4 kila. Jen pro kontrolu 176cm / 82 kg / 52,5 let.

Ivča

Stando, to je hrůůůza. Uberu 3 kg a 3 cm a jsme na tom stejně :-(

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce