Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Konča

JÁ JIŽ POUŽILA TÉTO VYMOŽENOSTI:-)

Ivča

moc pěkný Ládíku:-))) Jinak stále nekouřím a k večeři bude dietní rybička. Nějak s těma kilama přece musím zatočit. Pěkný večer všem.

Jan Cidrych
14x

Ty radši přestan žrát na noc než praskneš.Tak se na Tebe musí hladomornu na Tebe .

Mona

No ty jsi ale razantní,příspěvek jsem četla s pusou dokořán....:-)

Jan Cidrych
13x

Ládík je hlupák .On neví že když mne nejvyšší soud České republiky omilostnil v plném rozsahu a vrátil hodnost a odškodnil ,tak se na mne hledí jako na netrestaného. Mám čistý rejstřík ale Ládínek by ho mohl mít plný za pomluvu a špinění. Ládínku chceš mít na krku soud? Tam by jsi vychladnul ,kdybych ocenil Tvůj proslov 100 000 kč ps .byl jsem tam jako politický

Jan Cidrych
15x

Ládík je hlupák .On neví že když mne nejvyšší soud České republiky omilostnil v plném rozsahu a vrátil hodnost a odškodnil ,tak se na mne hledí jako na netrestaného. Mám čistý rejstřík ale Ládínek by ho mohl mít plný za pomluvu a špinění. Ládínku chceš mít na krku soud? Tam by jsi vychladnul ,kdybych ocenil Tvůj proslov 100 000 kč ps .byl jsem tam jako politický

Ládík
13x

Jseš negramot. Těch pět obecných, který jsi zvlál svědčí o všem. Tvoje výrazivo jako "debyl" a podobně svědčí o všem. Víš , že ti hrozí třetí perioda. Zpátky na start ty politickej. Všichni vědí za co jsi tam byl. Táta komanč tě z toho dostal. Jestli budeš stále podvádět s DPH, tak tam budeš brzy znovu. Ale to ti nebude , tak vadit. Vždyť to tam moc dobře znáš.

JC
15x

Ládíku ty hlupáčku co máš pořád s tím DPH ,nejsem plátce ale pamatuji si ,že bylo 19% Jinak čas ukáže všem .Mně těch 29 let bez cigaret řeklo. Jendo jsi dobrý to ti zde někteří si po půl roce zapálili a těch půl roku mi jenom sprostě nadávali. Připomínáš mi některé. Ted ti co mi nadávali hulí jak protržený a víš proč? Vše vyzkoušeno a dám Vám zadarmo. Jakmile se zbavíte závislosti a nekouříte ,nepijete a když začnete znovu ,tak tělo jako by chtělo dohnat ten čas a jede to pětkrát tolik.Věrám k svátku vše nejlepší a hodně roků bez cigaret.

JC
13x

Ládíku jsi blb všech blbů.Byl jsem tam jako zvlášt nebezpečný pro společnost ,netají se se svým názorem.A ty debile podnět pro nejvyšší soud podal sám ministr spravedlnosti v můj prospěch. Na amnestii jsem šel domů Zloděje nepouštěli a podle toho jak mne svoloči pomlouváš jsem si o tobě ty nulo udělal obrázek. Co se týká mého tatínka ty debile byl v koncentráku ale ze strany ho vyhodili byl proti vpádu rusů ,takže se za mne nikdo jiný než ministr spravedlnosti neorodoval,nehledě na tom že ten zkurvený soud porušil šest § aby mne dostal. Nemáš přehled a špiníš -jsi svoloč.

JC
15x

Ládíku jsi blb všech blbů.Byl jsem tam jako zvlášt nebezpečný pro společnost ,netají se se svým názorem.A ty debile podnět pro nejvyšší soud podal sám ministr spravedlnosti v můj prospěch. Na amnestii jsem šel domů Zloděje nepouštěli a podle toho jak mne svoloči pomlouváš jsem si o tobě ty nulo udělal obrázek. Co se týká mého tatínka ty debile byl v koncentráku ale ze strany ho vyhodili byl proti vpádu rusů ,takže se za mne nikdo jiný než ministr spravedlnosti neorodoval,nehledě na tom že ten zkurvený soud porušil šest § aby mne dostal. Nemáš přehled a špiníš -jsi svoloč.

Megan
10x

Ty zmrde Cidrychu, dávej si pozor, aby jsi v tom svék krámku v Liberci nedostal do držky. Jezdím tam každej rok kokotku!!!!!!!

Jan Cidrych
15x

Megan po kolikáté už přestáváš ty NULO KOUŘIT? Jste ubožáci a znovu na start. Vy zde hlásáte ,že nekouříte .tedy OBČAS KOUŘÍTE ZNOVU NA START I S LÁDÍNKEM .Jinak máš tu držku pořád stejnou nulo

Konča

krásného rána pro celou rodinku. Douho jsem tu neviděla Irenku, kočko copak je s tebou? A taky Megánek.... Ivčo díky:-DDD Další voňavý den za mnou. Stále jsem pro jistotu na půl prášku denně:-) Chutě jsou málokdy. Většinou když jde manža kouřit, tak bych šla s ním. Dokonce se mi přes víkend zdálo, že jsem si vzala zimní bundu a v ní jsem našla otevřenou krabku a přemýšlela jsem, zda si ji mám nechat nebo ji dát manžovi k dokouření. Nakonec jsem se jí vzdala.

Konča

to se tu snad ještě nestalo:-(

Ivča

Dnes nějak nestíhám, Ale dala jsem si pauzu, za chvíli jdu na oběd, tak jsem musela nahlídnout. Nehulím, chutě jsou, to už asi bude setrvalý stav. Přestávám věřit, že se to někdy změní. Tak všem dobrou chuť k obědu, dejte si něco vydatnýho. Kila si musíme hlídat, aby nám nezdrhly.

Ládík

Jsme tu pořád . neboj

Konča

ony kukačky totiž na zimu odlétají do teplých krajin:-) Ivčo já už zblajzla z domu donesenou čočkovou polívku a ještě na mě v lednici čeká zbyteček domácího leča. Ale musím k němu koupit kousek chleba.

Konča

jsem trošku se zeleninovou dietou, ale včera večer přijda dom, čekalo na mě grilované kuřecí stehno, čerstvý chleba a nakládané okurky. Manža už měl mé zeleniny plné zuby a raději sám navařil:-)

Pavluš

Holky zdravim i tebe kukačko...:))).........jsem přišla ted s alerga...synáček je čistej ufff... a ted budu vařit. tohle byla tak šílená noc...že ani nevim..Usla jsem tak v půl druhé na chvilku pak jsem čuměla do půl páté jako co bude...a ve finiši mi lítala ta moje malá cácorka po hlavě a všude prostě asi do šesti...úplnej blázinec...běhala po chodbě sem tam a sem tam...vůbec nevim co jí jako bylo....:))) Cígo bych si holky nedala.....jen doufám že fakt vydržíme...páč jsem utvrzená že to vážně stojí za všecko...nedá to ani ten pocit klidu...ten už si dávám i tak...dneska se mínim válet celej den...nějak mě ta noc zmohla a zítra do roboty....... Ivčo co je u tebe tím silným impulsem že tě to pořád tak trápí....jako na co kvůli tomu cígu myslíš nejvíc.....nedalo by se s tím něco dělat....vždyť to je šílený né??? Končo a je dobrý že chutě už málokdy...jo sny...mě se o té mrše teda jěště nezdálo...no asi se mi po ní moc smutno néjni...jupííí

Konča

měla fenka nějaké bolení břicha.

Pavluš

..nene..lítá tu doteď je nějak malinko splašená...jako kočky při úplňku....možná něco ve vzduchu...a jěště je oprsklá....já se teda musim smát páč je tak malinka i když už jí bude 5 měsíců...miluju zvířata, tak na ni ani nemůžu být zlá....dám s ní pak dlouhou prochajdu a bude...;)

Konča

tak 5 měsíců - to bude jistě hárat a je z toho chudera celá nesvá neb to ještě nikdy nezařila.

Ivča

špalíčky, špenát, uzený, mňam. Se Končo manželovi nedivím, že se mu nelíbí tvoje dieta, jak k tomu chudák přijde, když on ji nepotřebuje. Já bych šla do té krabičkové diety, ale musela bych bydlet jinde a být sama, jinak bych to nevydržela. Jíst jak vrabec a pro chlapa vyvářet bůček. Pavluš, já nevím, proč mě ta myšlenka na cígo tak pronásleduje. Udělám si kafe, dala bych si cígo, mám v práci trošku pauzu, hned bych si dala cígo, rozčílím se, hned myslím na cígo, je to protivný, ale držím se. Kurňa, vždyť za chvíli to bude rok, tak to snad nevzdám. Ládíku, kukej častěji. Kdybych to vydržela jako ty do 5 denně, tak do toho jdu, ale to je pro mě sci-fi. Kráásné nekuřácké odpoledne všem.

Konča

taky bych si dala. Tak u kávy si skoro nevzpomenu, při pauze si vzpomenu občas, ale když se rozčílím - tak bych si zapálila hned dvě naráz. Naštěstí už jsem v kanclu sama, tak se nemusím rozčilovat:-) ale dám si panáčka a kouřila bych nejlépe jednu od druhé. Ale již jsem dospěla k tomu, že paipo nepotřebuji ani po několika paňáčcích. PS. už 50 minut mi tu sedí chlap a píše. Musím se jít dopředu podívat jestli mi tu neusnul. Zase jsem neopsala dobře kód. Latax snad zvládnu.

Konča

tlačítko NAHLÁSIT. Asi přestal rozumět česky - určo z toho čistého vzduchu co inhaluje 29 let - aby odsud vypadnul, že tady si to od severskýho kokota rozvrátit nenecháme.

Ivča

Pavluš, co to máš za rasu? Některý štěnata jsou jak péra z gauče. My měli první pudlici, to byla kliďas a strašně poslušná, teď máme druhou a to je pravý opak. Jinak jsem naházela suroviny do domácí pekárny na nějakej koláč bo co, a jdu si asi lehnout. Jinak bych si dala groček a třeba cigáro.:-((( Tak si dám teda jen ten grok a kouřit nebudu. Mějte všichni kráásný večer a NEKOUŘÍME!!! Jo a už jsem i cvičila.

Pavluš

Ivčo Pražského krysaříka...je to péro z gauče...myslím že hárat by měla až po roce....co říkal veterinář....máme doma jěště 6-tiletého...kluka nevim co je to za rasu ale je z útulku...vypadá trošku nebezpečně ale je to taky zlato....No a to malé střívko ho ve všem kopíruje....myslim že má pěkný roupy....ale je nádherná..:)))....ušiska má jak netopejr.. A s tím kouřením to je teda na štíru, to se ti chce teda kouřit často...ale nedej se...ani těch 5 denně neni dobrý..si teda myslim...i tak je člověk otrok..a přesně si myslím že počítat hodiny a minuty do dalšího cíga musí být psycho...já bych to teda nedala.....rozkouřila bych se tutově...na to vůli nemám... Končo nervy a alkohol jsou nevětší spouštěči viď....alkohol mám zdárně za sebou...a už jen kvůli té super kocovině nezačnu...fuuuj... A nervy to se uvidí ale nejspíš radši začnu zobat nějaký přírodní preparát než se situace třeba vyřeší........moc krásný večír a nekouření zdar...:)))

Ládík
7x

Každej ví, jak celoživotně lžeš. To je jako s tím tvým chlastem. Samá recidiva, ale počítáš si po kvarterech. Ještě v dubnu si se vytahoval s dvacetsedmičkou. Co můžeme chtít od někoho, kdy se nedostal ani do šestky. Machluj se v těch svých pouťových diplomcích od polskejch strýčků a nám dej pokoj. Jinde psali, jak tě viděli hulit v létě před tím zaplivaným kvelbem a tady budeš dělat ramena.

jan Cidrych

Vy jste extra třídy .Já oproti Vám opravdu nekouřím 29 let a táhnu 30 let bez cigaret .To není jako vy .Nekouříte měsíc ,zase si zapálíte a zase chvilku a tak během roku pětkrát .Potom zde hlásáte NEKOUŘÍME UŽ DLOUHÝÝÝÝ ROK . Jste stejně srandisti a ty potrhlá Megan se mému kvelbu vyhýbej ,to je pro slušné lidi.

Ládík
6x

My jsme možná srandisti, ale ty "debyl" . Jestli to tvoje nekouření, je jako nepití - samá recidiva, tak co tu cancáš. Nerozeznáš ani ženskou od chlapa, jen chceš být zajímavej. Běž si prodávat tu svoji 3. jakost. nemáš mít zrovna náhodou ten dobrej kauf. Že by již dorazil "vitnamec s urgvajcem", ty srágoro. Šup do kvelbu, makat, zametet a kdyby někdo náhodou, ale čistě jen náhodou přišel, tak i prodávat. JO A FANDÍM KORÁLKŮM. Já se ti stejně divím. Proč se sereš mezi slušné lidi. Nabrkni to do sledujky a všem nám dej pokoj.

Jan CIDRYCH

Ty jsi ten blbeček co si píše na alkoholismus L Ládíku ty křováku co ze sebe děláš ? Vždyt ty jsi obyčejná svoloč ,která leze z diskuze z jedné na druhou a ty vole nemáš na to aby jsi doživotně nekouřil .A víš proč? Protože jsi obyčejná nula. Já k tomu abych přestal kouřit nepotřebuji jako ty šmejdit a špinit po diskuzích úspěšné. Hochu PEVNOU VŮLI SI NEKOUPÍŠ A TY JI NEMÁŠ to Ti dám písemně .

Ivča

Hlásím, že nekouřím už 320.den. Ráno už proběhla káva, čaj a už jsme si s kolegyní daly ferneta. To aby jsme nastartovaly nový den. Takže kdo můžete, tak taky startujte a mějte krásný den. Tady mrholí, ale je teplo.

Konča

Ivčo blahopřeji k 320 jsi borka. Alko by mě po ránu určo porazilo:-) Jo a taky hlásím že nehulím. Včera jsem večer dolezla z práce dom a manža smažil k večeři řízky... a pak si jdi klohnit pro sebe zeleninu když řízky voní celým bytem. Jsem zvědavá, co nachystá dnes k večeři - ještě umí udělat smažený sýr a tím jeho kuchařské umění končí. Řízky se mu povedly, zato hrnek s čajem mi osolil.... ještě že neosladil ty řízky:-)

Ivča

Pozdravuj manžela!!!!!

Konča

Budu. Stačilo několik dnů po sobě udělat dušenou zeleninu s česnekem a chilli (mrkev, květák, cibule), pak lečo a nakoupit další mrkev, květák a cuketu a ejhle najednou sám od sebe navařil dvě večeře:-)))

Standa

se divíš? chlap není koza, nemá moc rád zelené :-D

Konča

ale tvrdil, že mu to chutná. Navíc je taky jako já nesportující židloprd s nadváhou.

Ládík

také se přikláním na stranu manžela. promiň. já bych také zvládl něco uvařit. mám manžu a dve holky. tak to tedy ne. neumím. víš co mě to stálo nezdařených pokusů, rozbitého nádobí apodobně. výsledek je parádní. křeslo, telka a děvčata to zvládnou. to jsem se nemusel tak snažit a použít ty nějtěžší grify, abych měl samé holky. to jsem mohl jednoduše udělat kluky a byli by z nás kuchaři ?? a kdybych byl sám a nikdo nebyl na obzoru, to budu raději hladovět a potom být za chudáka.

Konča

já jsem taky na jeho straně, bo mi již 2x navařil večeři a já nemusela hnout prstem a sedla jsem rovnou k bedně. Akorát dieta opět vzala za své.

Ivča

já jsem se teď dozvěděla, že zase máme doma koš hub. Sice budou očištěný, ale řízky z nich abych dělala já. Je to nespravedlivý. Jsem zvědavá Končo, co vydatnýho budeš mít dnes k večeři. Asi jsem to vzala za špatný konec, vyvářím stále z masa, začnu taky vařit zeleninu a uvidíme.

irena

...už mi bylo po vás smutno byla jsem od pátku doma.....podzimní dovolená...konečně máme taky zahoubovanou domácnost ,václavky jsem zavařovala do třílitrovek. Vidím že tady je porád veselo Ifko ty to krásně válíš a Ivča to má za pár.....Sokolda se taky drží a leila nemá problémy akorát já na to cígo furt myslím ...ale nekouřím ...zítra 640.Jsem na tom asi jak Ivča nesmím se moc zamýšlet co mi to proboha porád chybí?......asi zdravej rozum. Jinak Ládíku tys mně rozveselil ,ty to teda umíš!!!!!

irena

jinak díky za ty maily,ty f'ory dost dobrý...

Konča

samozřejmě bez cíga a pozdravuju Irču - už mi bylo divné kde jsi tak dlouho - a ty konečně běháš po lese a zavařuješ. Až se zima zeptá co jsme dělaly v létě....no přece připravovaly se na zimu, aby v zimě bylo co papat:-) K zítřejší 640 blahopřeji. Jsi hvězda. Nemáš tady konkurenci, všichni se snažíme tě dohnat:-) Zase blbě opsaný kód, tak znovu...:-(

Ivča

a těším se už domů na to plácání těch řízků z hub. Irenko, dobře, že ses zase našla z toho lesa a že nekouříš. S těma chutěma jsem na tom stejně a to jseš o rok dál než já. Tvrdím, že už ty chutě zůstanou a ty mě utvrzuješ v tom, že mám pravdu. Jinak velká gratulace k 640. Super. Asi si dám doma i panáčku. Připiju Vám všem na zdravíčko. :-)

Ivča

kde jste všichni? Si tady budu za chvíli psát sama se sebou. Hlásím, že nekouřím, chuť je stále a přeju všem krásný den.

Konča

už jsem na příjmu. Ani já nekouřím, chuť jen někdy. Ale jsem stále pod práškem, až ho vysadím, budou chutě jistě větší. Včera večer byla v lednici štangle suchého salámu a z mražáku vytažená domácí tlačenka. Mám krásný kód: monapsal

Ema

Našla som, všetky tri a výborne sa bavím. Počasie - u vás neviem ale u nás tragédia. Ráno keď som otvárala okno som videla na ceste fajčiarov a pomyslela som si, ako dobre že neotváram okno kvôli cigaretovému pachu ale len kvôli vetraniu. A že čisté sklo na nábytku je ešte stále čisté, i keď som ho umývala už pred časom. A že ma netrápi milión výčitiek, ako ma trápili pri každej cigarete. Ale dlho som na tých fajčiarov nehľadela, aby som nezačala závidieť.

irena

...kouřily jsme přes 30 let pořádný dávky, tak co by jsme teď chtěly ,když jsme to do sebe cpaly jak to jenom šlo.Jedno je jisté, i když máme chutě nekouříme, i když se naštveme vydržíme,i když vedle nás někdo hulí ,nedáme se....ale v tomto mám obrovskou výhodu..když hulí někdo cizí nevadí mi to ,kdyby kouřil manža....nevím... Jak píše Ema, to jsem si uvědomila až teď:už mně netrápí miliony výčitek.............ale dlouho na ně nečumět!!!!! V úterý se mi stalo...volala dcera ,vnučku porazilo auto NIC SE JI NESTALO,ale byla jsem pěkně vyděšená...dcera mi říkala..ne aby sis zapálila... V této situaci mi to vůbec nenapadlo,to spíš v souvislosti s pohodou ,s kocháním se... Takže večer všichni panáčka na nekouření a na nás!!!!! ...heslo gotham....dostala jsem hlad....

Konča

až se mi stáhlo hrdlo....sláva že se nic nestalo.

Konča

že nemusím každý týden hadrou pucovat kuchyň. Nejhorší bylo když byla vrstva. Saponát už ten mastný nikotin se špínou jenom rozmazával. Vyzrála jsem na to hustým domestosem. Vznikl aktivní chlór a ten nikotinovou vrstvu vyžral a dokonce zažloutlé vybělil. Skrz chlór se v bytě pomalu nedalo dýchat, ale to jediné na ten žlutý nikotin platilo. Tady u nás ráno mlha skrz kterou se dralo slunko. Počítám, že bude dnes opět krásný slunečný a teplý den jako včera.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce