Inzerce https://www.lekarna.cz/do-prirody-bez-obav/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=do-prirody-bez-obav

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Friduča

Tak tě vítám doma Irčo.. V Tunisku 30° to je rozdíl, viď ? Byli jste někde na výletě ? Pepa, Sunny a další ? Se neozvali.. bohužel to s největší pravděpodobností bude tím, že si zapálili ??? Nebo už jsou tak v poho, že tuhle diskuzi nepotřebují... Pokud čtete, dejte o sobě všichni vědět..

Konča

Ahoj Irenkóó, vítejte tady v té psírně. Snad se přidáš i s Mildou? Nebo ten zůstal u móře? Snad nemá Stenlák Smartíka, to bychom se tam všichni nevešli:-)

Ivča

Ahoooj Irenko, taky tě vítám. Já jsem pro Rokytnici, to je jasný. Listopad mám snad celý volný. Aspoň o ničem nevím a když tak to půjde stranou. Prosinec už je opravdu pozdě.

Konča

Jakou zase Rokytnici???

Tomáš M.

Ahojte tak dnes nebudu počítat jaký den již nekouřím, protože jsem od 2 hodin vzhůru, jelikož jsem vezl mamku na letiště do Prahy. Nyní jsem již doma, za sebou spoustu vyřizování, zítra mě čeká další. Dneska zrovna frčím na kávě asi 3 kusy a mám v sobě 2x malého panáka slivovice a 1Mg Champixu. Chystám se na třetího prcka domácí švestkovice, (je fakt dobrá) a pak asi do hajan. Mějte se hezky.

Jan

nekuř a ani nepij

Friduča

Končiii, to je Rezek :) :) :) Tak to dobrou noc Tome :) :) A co ty dorazíš na srazík ?

Tomáš M.

Jinak jsem také přemýšlel o srazu, rád bych jel. Ještě to zvážím, nemám s takovými věcmi zkušenosti. Společenskej ale jsem. Pokud Vás bude málo a budete potřebovat náhradníka, tak já to jednou rizknu a zkusím to. Nemám tolik sebevědomí na takové akce, tak mě eventuleně musíte podpořit. Dejte vědět. Můj telefon je tři sedmičky, šestsetdeset a šestsetpadesát. Celá ČR není problém. Hezký zbytek dne ...

Tomáš M.

Sakrish. Teď když to zpětně čtu, tak jsem napsal zase jednou hovadinu. Zkrátka a jednoduše, pokud budu mít dost odvahy vyrazit tak pojedu. Teď se třemi slivovičkami je to fakt jednoduchý slíbit. Myslím, ale, že by to stálo za to. No co, dejte vědět kdy, kde, za jakých podmínek a kontakt máte. Buď se tam objevím, nebo ne? To už se musíte nechat překvapit. :-) Jako anotaci můžu uvést, že co za v poslední době slýbím tak i splním. Takže není cesta zpět. Mějte se a žijte žřivot ...

Konča

Aháááá. No jak mám odvoz, tak jenom vím, že Rezek je v Krkonoších a dál to neřeším. Tome M, též přeji dobrou noc. Jinak srazík mohu doporučit, já už byla celkem na 4. Karlovy Vary, Praha, Chvalovice a Svatá Kateřina.

Friduča

Tome, ta slivovička ti dala zabrat :) :) Tak jsi to te´d tedy slíbil a tak musíš jet.. nedá se nic dělat, když své sliby plníš .) :) Jinak účast se musí potvrdit, neb je to už sezona a místa se musí závazně zarezervovat... ( tedy pokud to budou ty Krkonoše )A bát se nás opravdu nemusíš, nikdo zlej není a neukosneme tě...:) :)

Konča

Tak jsem Tomovi poslala film do mailu. Snad ho neuvidí rozmazaně:-)

Tomáš M.

Přijedu to si buďte jistí. Jsem sám na sebe zvědavý. Ale změnit život a dívat se na něj jinak a z jného úhlu pohledu mi fakt stojí za to! Více informací podám na srazu. Hlavně ať jsou i nějací kluci. Já jsem hodnej tak jenom hodný ssebou. Nemám rád špatný lidi. Žádný rejpaly. PAPA

Konča

Sláva, další účastník zájezdu:-) Tož pište i ostatní:-) Ládíku, Pepo??? Ládíku v Rezku asi nebude spodní výhled, ale zase tam bude v cimře teplíčko. Pojedeš?

Friduča

A není to tak daleko Ládíku... :) No a jak je to u Megana, taky by jsme mohli jet d Třebíčkova :) :) Sliboval kolaudaci a nic ?? ještě nestojíte ?

Ládík (4)

Zdravím. Friduč pro mě není asi nikam daleko. Autem polmalu dojedu kamkoli (snad ???). Já jsem sice na druhé straně barikády, ale klidně. Ani ve sklípku jsem sand nijak nedráždil. Jen se dohodněte. Termín , místo...konkrétně. Poté se dá slibovat. A jestli mohu k... Meganovi. Já když viděl ty plány na barák, tak jsem hned pochyboval, že by se kolaudovalo již letos a to i kdyby nemusel do služeb. Na druhou stranu, jestli bude kolaudace a nebudem se tam chtít cítit osaměle, tak ještě hodně lidí se musí do této diskuze zapojit.

Ládík (4)

Jen jsem zapoměl. Neumím to s řetezy a Krkonoše jsou Krkonoše. Omlouvám se za překlepy, ale nějak divně v poslední době vidím.

Ládík (4)

Spodní výhled , ale nebyl tak špatnej. Jen ta zima u země. Ale člověk se chybama učí. Příště si předem ověřím, kde spím a když ne, tak hlavně mě nesmí ukládat Megan. Měj se. Zdravím

Friduča

Ládíku, řetězy nepotřebuješ a s tvou károu určitě ne... My je taky nikdy nepoužili... Takže toho bych se nebála... Pokud to dopadne, pak se můžeme i srazit někde po cestě na benzínce... To není problém... No na Megane se můžeš spolehnout :) :) Tak já plány neviděla a i kdyby, tak je z toho poznám prd a to mám projektanta v baráku :) :) A fotky taky dlouho neukázal... :) :) Co to máš za novej podpis ?

M egan

Ahojky. Tak tedy můžeme jet 3.12. Já jsem fakt pro ty Chvalovice. Je to tam super a není to drahý. Ládíku, máš pravdu. Tak ta kolaudace nejdřív příští rok. Dřu tam jako mezek a rozhodně nemám konec. Snad za 14 dní začnu dělat omítky. No, je to fakt strašná dřina. Fuj tajbl. Včera hned poi noční jsem šel betonovat sklep (dřevárku) udělal jsem 40 míchaček betonu a většinu jsem ještě rozvozil. Padám na držku, ale nekouřím. PS. letos tě uložím správně, abys nám nezmrzl:-)

Friduča

Megane, ty nečteš ??? V prosinci se nikomu už moc nechce...

stěžovatel
66x

Co to zase píše ? Srazy jsou bezva věc. Setkat se, popít, pojíst, popovídat, co je na tom špatně ? A zrovna pan Jan Cidrych by neměl o recidivách psát ani slovo. Sám má máslo na hlavě za nepřiznané, ale osobně popsané recidivy. Vždyť jeho heslo : když to nikdo nevidí, tak co ? je známé všude. Ale jinak lidi fakt. Nenadávejte panu Cidrychovi, ať se přizná ten, kdo mu na nějaké jiné diskuzi nadává, že je z.mrd nebo ještě jinak. Tak buďte čestní a přiznejte se. A nepište na ten jinej server, spíše pomozte panu Cidrychovi nalézt ty jeho ženy. Třeba podáme inzerát, jestli se neozvou. Jak se vlastně jmenujou ? Chtělo by to více vstupů pane Cidrych, takhle se budou holky těžko hledat. Proč s Vámi nekomunikují po mailech ? Kdy a kam psaly naposledy ?

J Cidrych
45x

Máslo na hlavě máte Vy. Kdejaký chytrák prohlásil ,že mne viděl kouřit .Jste opravdu pomlouvačné nuly.Já třicátý rok ani jednu cigaretu v puse. Ne tak Vy .Přestáváte kouřit pětkrát do roka .Ne já ale Vy jste samá recidiva. Po vánocích to bude třicet let kdy za celou dobu ANI JEDNU CIGARETU Vy se zmůžete akorát na pomluvy .

....
10x

My víme svoje. Víme, kdo dával výše uvedenou radu.

Jan Cidrych
44x

My víme svoje." Máte pravdu jste zvyklí porušovat kouření pětkrát do roka, Samá recidiva. ne tak já zA TĚCH SKORO TŘICET LET JSEM SI NEZAPÁLIL ANI JEDNU. vy jste samá recidiva a začínáte pětkrát do roka znovu. LITUJI VÁS ŽÍT POŘÁD VE LŽI. Už mne nebavíte ,podvádíte jeden druhého VY PARTO Já jsem sám sám se nemíním podvádět jako Vy . Zde hrajete a stížnosti panu webmaistr Tomáš Hajdin že jsem sprostý.Omyl to jeden z Vás mne tituloval dne 7.října 2010 slovem ZMRDE .NEOSLOVUJTE MNE ,NESAHÁTE MI ANI PO KOLENA. Tam si jezděte na srazy a tvařte se ,že jeden druhého nepodvádíte. Nechtějte abych Vám to NEKUŘÁCTVÍ VĚŘIL.

cidrich

ty bláho, Honzo , vzpamatuj se. Ty si již nepamatuješ, kolik jsme jich spolu vypálili, jednu od druhé žhavili ? Jo to byly časy. Vždyť ty by jsi tahal i pod peřinou a najednou hraješ frajírka ?

cidrich

Tak, jak je to s tím asketismem? Co znamenají ty fotky ?

cidrich

Honzo, taková blbost. Nechat se vyfotit se žvárem a s chlastem. Ty tomu dáváš.

Jan Cidrych
3x

30+30 cátý rok abstinuji a nekouřím. Na foto jste mi dali do pusy cigaretu a vůbec Vám nedošlo ,že právě tou fotkou jste se prozradili. Kdo to kdy viděl se fotit do televize a novin s cigaretou.To by nikoho nenapadlo. Vy jste stejně svoloč ,přeci na slavnostní události ,no coment. y když nevíte jak by jste mne umlčeli ,tak jste se snížili k takové ubohosti.Ostatně vždy jsem si o Vás myslel ,že nestojíte za nic.Nemá cenu reagovat .

Jan

Pokračuji v nekouření táhnu přes 40 let Za rok mi bude 70 let ahoj

Jan Cidrych

čo bolo to bolo .nyní som nefajčiar

cidrich

my ti věříme, i ty recidivy. Pardon, ty se ve tvém případě veřejně nepřiznávají. já sem taky dohromady panna

J Cidrych
2x

Ty a panna ? Akorát v uchu a v nose cha cha

???

Kdejaký chytrák prohlásil ,že mne viděl kouřit. Proč tuto větu uvádíš na všech serverech, na kterých chceš rozvést svůj boj, proti větrným mlýnům? Nikdo tě tu totiž neobvinil z kouření, tu se s tebou nikdo nebaví, jen záminku, k psaní, si musíš vymyslet nějakou sám.

J Cidrych
2x

Protože třeba Ládík od Vás leze na abecedu zdraví a píše že mne viděli kouřit.

Ládík
102x

Pane, Vy jste prachobyčejný lhář. Já na nějakou abecedu vůbec nepíši. Lžete a víte to. A jestli Vás viděli kouřit, tak to si vyřiďte s ním. Jste prachobyčejný lhář a z tohoto je vidět, že se Vám nedá věřit v ničem , co publikujete. Zveřejněte jeden jediný příspěvek, kde píši, že jsem Vás viděl kouřit. Lež, jako ve všem co napíšete.

Jan Cidrych
1x

Stěžovateli hochu chlapče děvče ptám se česky hezky .Je toto SVOBODNÁ DISKUZE ?

Jan Cidrych
4x

Pane Jane ,samozřejmě je to SVOBODNÁ DISKUZE ostatně jako vše zde u nás v republice. Je svoboda slova a každý může psát kam chce a říci si svůj názor. Podmínka je SLUŠNĚ A pěkně prosím ,ptám se jsou mé příspěvky slušné? Jsou ale Vy pořád nechápete ,že jsme si tuto diskuzi obsadili a masírujeme se seč nám síly stačí. To by bylo aby jsme ten boj nevyhráli. Nějaké hloupé řeči jak přestával pan Jan před nějakými píše třiceti roky ,nás nezajímá .Je moderní doba a jsou moderní placeba,šidítka. Však mi si poradíme i když nás to bude stát několik recidiv. Vůbec se necítím být neslušný. Pouze jsem se Vám snažil naznačit čeho se vystříhat,kde je zrádnost v závislostech .Dovolil jsem si říci informaci ,abych Vás pouze varoval. Také jsem přestával vícekrát ,ale padl den DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ CIGARET A jedno Vám poradím ,dokážete přestat v největším presu,v největším stresu a pak to má teprve tu hodnotu tu pravou vůni kávy jak se říká. ARABICA. Protože jestliže padne Vaše rozhodnutí v největším bolu ,stresu a Vy odoláte ,tak jste na správné cestě ..Pěkně prosím ,mohu Vám přát úspěch? Děkuji Váš Jeník

Jan Cidrych

Tak vážení nekuřáci nekouřím hooodně přes třicet let

Jan Cidrych
11x

Nikdy jsem nikde netvrdil ,že co oči nevidí ,to srdce nebolí. Nekouřím třicátý rok a během té doby ANI JEDNU CIGARETU.Ne tak VY přestáváte kouřit pětkrát do roka .Chcete tedy vědět tu nadávku ZMRDE ? Megan píše 7.říina 2010 .STAČÍ? Takže vážení pan Jan Cidrych si nevymýšlí ,to jenom VY máte sklerozu

Jan Cidrych
4x

Vážený pane ,zde právě vidím tu ubohost některých .Zatímco Vy přestáváte kouřit pětkrát do roka ,myslíte si že každý je také takový slaboch.je mi Vás líto ale já opravdu NEKOUŘÍM TŘICÁTÝ ROK A ŽÁDNÉ RECIDIY ,TY JAK ČTU ZDE DĚLÁTE AKORÁT VY ZDE. Bohužel nemůžu jinak než ,že nekouřím třicátý rok .To ,že mne pomlouváte ,že jsem byl viděn jak kouřím mi akorát dává jistotu Vašeho ubohého chování.Nedivím se ,že nedokážete přestat kouřit a jste samé recidivy .Nemáte v sobě tu FÉROVOST .Nemáte ji u sebe a jak já naivka ji můžu chtít ,že na mne bude nějaká férovost. Slušným ,upřimným přeji krásný den.

Jan Cidrych

Srazy ano jsou dobré ale hlavně u závislých k VÝMĚNĚ zkušeností a ne k rozvíjení dalších závislostí

Jan Cidrych

Musím se smát .Žádné recidivy se nekonají ,nakouřím a pořád abstinuji. To jen Vy NULY se nemáte o čem bavit . Přes třicet let nekouřím a Vy si dělejte klidně srazy a posilujte se cha cha

Jan

Jan Cidrych žije nekouří přes 35 let . Přestal sám a drží Všem normálním palce. Pomluvy ? Hrozná věc od nul

Ivča

Dobré ranko. Jsem se ráno zasmála po přečtení Tomášových příspěvků. Asi ta slivovička měla aspoň 70 %. Hlavně, že slíbil účast na srazu. Asi jsme všichni proti jednomu. Megan chce stále prosinec a sklípek. Tak nevím jak to dopadne. Jinak to vypadá na silnou účast a to je moooc dobře. Konči na domácí ořechovici se strašně těším. Jo a jdu schánět nějaký zpěvníky, kdyby se nám zase zachtělo zpívat, aby Fridu nemusela volat mamince:-))))

Megan

Tak když se vám nechce v prosinci, tak hoďte jinej termín. Zkusím si přehodit směny, ale musím to do včas vědět. Jinak jsem stále pro Chvalovice:-)

Ivča

Já psala, že v listopadu se podřídím. Navrhla bych 19.11. Před tím je svátek, hodně lidí bude mít asi v pátek dovču, tak by to nebylo špatný. Ale to je jen návrh. Jinak mě je to fakt jedno. Ale v zimě ve sklípku to asi opravdu není to pravý ořechový. To bych pak viděla na hektolitry svařáku nebo grogu. Ale ráda mám obé. Tak domlouvejte a užívejte pátek bez cigaret. Máme tady další voňavý den a ještě ke všemu prosluněný. Tak si to užijme.

Konča

Zdravím Ládíka se čtyřkou a jsem moc ráda, že přijede:-) V listopadu nemůžu 5. 11. , ale následné 3 víkendy mohu - to je mi úplně jedno. Megánku promiň, že jsem změnila názor, ale z Mostu nebo Chomutova by to měly holky šíleně daleko a navíc ti co nepijí alkohol by ve sklípku asi umrzli. Docela jsem měla hrůzu dnes otevřít tuto diskusi co tu ten YNTELIGENT vyplodil. Ládík mi však spravil náladůůů:-) Už se začínám těšit na srazík. Alespoň jeden zpěvník bude zapotřebí:-) U nás doma se stále nekouří:-) Zítra manžel 120 a já 470:-)

Ivča
1x

Konči, hraju už dnes♫☺☺♪♪♫♫♪ a moooc gratuluju. Máte to krásně oba kulatý. A manžel je borec na konec!!! Měl by taky přijet na sraz. Doufám, že ho přesvědčíš.

irena

já bych taky nejradši ty Chvalovice a toho 19.11 je dobrej termín , loni to bylo taky nějak tak a zima nebylo, ne?(až na Ládíka , ale za to může Megan) Pamatujete si na Patrika asi před 15 měsíci? Tak v Tunisu jsme se dali dohromady z holkama z Prahy a jezdily s nima po výletech.A ta Eva říkala , že už 2 roky nekouří a dokázala to sama a její manža musel s šampíkem a byl na diskuzi. To je náhoda, prostě jsme rozlezlí všude.Mimochodem ten papírek s adresou jsem někam zapratala Evi ozvi se. Friduč, na Sahaře jsme nebyli měli jsme na to málo dní ,ale po památkách a medinách, to jo.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce