Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
danuse

Ahoj Yvi.obrovska gratulace,jsi sikulka.opravdu to je parada,vim jak je tezke se rozhodnout.Hezky se nam to tu rozrusta.ja mam dnes ctvrty den a rekla bych ze je to den ode dne lepsi.Zdravim halvne Dana,Janu,Duli a Misu.Simi myslim ze to zvladnes i s pulkou.mozna je to opravdu otazka vule a ja ji nemam takze budu na sampiku co nejdele.ale ty jsi dost odhodlana ,tak ti to asi pujde.preju vsem nadherny pohodovy den bez stresu!!!Nekuracky den samozrejme

Mona

všechny. Dnes mám 12. den bez cíga. Ráno mi bylo zase blbě po CH ale ted už je to dobrý.Zítra odjíždím na konferenci do Brna,tak se s vámi asi až do pondělka nezkontaktuji. Všimla jsem si,že sem píše někdo z Brna,tak to budeme v příštích dnech dýchat stejný vzduch bez cigaret. Držím palce všem,všem...

Helča

Mono, to jsi jen týden za mnou. Ale mně naštěstí po champixu špatně není, vlastně jsem úplně spokojená. Možná to bude tím, že jsem od mala zvyklá pořádně snídat, pak si dám chvilku pauzu a pak teprve Champix. Vlastně rádno vstávám hodně brzo abych měla čas na tu poklidnou snídani, je to moje nejoblíbenější část dne.

sigrid

Nejedeš náhodou na konferenci NINET? Měla bych se tam taky ukázat, ale moc se mi nechce. Ovšem, kdybych věděla, že se sejdeme, asi bych si to rozmyslela.

Mona

Sigi jedu na COTY konferenci. Ubytováni budene v Internationalu a prezentace máme v PALACE CINEMAS-VELKÝ ŠPALÍČEK.

sigrid

Tak to je něco jiného, my to máme na Mendlově universitě a ubytování každý sám. Nevadí, příležitost k setkání třeba ještě přijde a já teď aspoň v klidu dodělám, co musím.

simi

jeste jednou diky vsem za nazor,jak kdo bude,ci bere Chmp.Dane manzel taky bere po startovacce 1mg dopoledne a vecer nic.Dnes js to vlastne 6 dena rika,ze v pohode.Ja si ho ale pulim,protoze se v noci dost budim,ale to i driv,ne ze jako ted.Snasim ho dobre.Naopak jsem nadsena z toho jak to zabralo a jak se to dalo zvladnout.Danus tu vuli na to nezacit kourit mam ted opravdu hodne velkou.NERADA DELAM V ZIVOTE ZASADNI ROZHODNUTI,ALE KDYZ UZ NEJAKE UDELAM,tak to myslim vazne..-)-)-)a nevzit cigaro do "huby"..-)-)-) myslim vazne!!A taky vam vsem preju,aby jste to tak mysleli,protoze den ode dne je mi lip a lip a nohy me neboli a porad se z toho jeste raduju a nebojim se rict,ze me to dost povznaši.Dnes 13 den bez cigara.Jupíííí -)-)-)-) No ,tu vahu budu taky rešit,postupne...zatim kilo nahore,ale to me lita vzdycky,dve nahoru dve dolu.No a Yvka super a jak ty Mišo,dala ses dneska do toho?????Dej vedet,ju?Leni,vcera jsem jukla na ten diskuzák i na ten minichat k TOBE..-)-)-) Mono Tobe preju stastnou cestu do Brna ja od tama kousek bydlela.A hlavne drz se!!!

Dulina

mám skoro za sebou a byl opravdu zase lepší, než den 5. Ty chvíle, kdy na cigaretu nemyslím se prodlužují pomalu, ale jistě...jako se prodlužuje pomalu den po minutkách. Občas mě napadne, že to snad ani není možný, že NEKOUŘÍM. Od toho mýho "velkýho pátku"jsem neměla kafe, tak trochu jsem se bála, že by mi bylo teskno po cígu a taky možná proto jsem na něj neměla ani chuť....ale tu jsem dneska dostala a kafíčko jsem si nádherně vychutnala bez cíga.A hlavně bez stesku na něj!!! Mňam!! A co moji milí spolubojovníci???? Jak vám je??? Myslím na vás a vy myslete na to jak to teď už bude lepší a lepší!!!! A pochvalte se...a kupte si něco hezkýho.....já si dneska taky koupila něco pro radost.ZASLOUŽÍTE SI TO!!!!! A taky moooc zdravím ostatní nekuřáky....díky kterým jsme taky takový BORCI!!!!!!!!

Jana

Zdravím Vás všechny moc!!!!!!...já jen hlásím, že jsem to vydržela i dnes nekouřit a dokonce i celkem bez problémů (až na ten hlad věčnej). Jak píše Dulinka, taky si kafe raději preventivně nedávám a nemůžu tomu vůbec uvěřit, zvlášť když si vzpomenu, jak jsem tady před pár dny fňukala, že to nedáááám :-) Ale díky Vám všem jsem už na tom druhém břehu, tak teď už je to jenom na mně! Sigi, s tím kašlem to mám stejně, prostě nic.... jak jsem přestala úplně kouřit..tak všechno pochrchlávání přešlo, dodýchnu se, cítím to na sobě... a to mě děsně posiluje.... Je ale pravda, že poslední dny, než jsem s tím praštila nadobro, jsem kouřila už jenom pár cigaret...takže už v těch dnech se mi ulevovalo... No uvidíme... akorát ten věčnej hládek a to moje ládování, ale dneska bych už řekla, že si tu papulu napchávám celkem míň častěji a už necítím tak velkou potřebu něco pořád "cumlat" :-) Yviiiii, dokázala jsi to, jsi skvělá - co jiného než velikananánská pochvala! Danuško, Dane....jak je to možné, že nám to tak jde lehce co?????? Jsme nějací fakt velcí borci :-))) Dane a obzvlášť u Tebe se mi zdá, že to máš velice "na háku" - žvýkáš jenom dvakrát za dopoledne..... :-)))))))) Jsi fakt dobrej :-) Já už nebudu raději oslovovat,určitě jsem na někoho zapomněla, nebo nereagovala, zdravím opravdu všechny lidičky na tomto foru, ale nemám teď moc času... musím ještě odjet k rodičům.... jen jsem chtěla rychle podat hlášení..... mnooo a koukám, jak jsem se zas rozkecala :-) Tak nic.....mějte krásný voňavý večer a díky moc!!!!

Dan

Jani, zatím to jde docela bez mučení, jen dnes už mě od toho žvýkání bolí panty. Jinak děkuji všem za morální podporu a taky držím pěsti kolegyním začátečnicím i pokročilým :-))))

sigrid

Dvě knížky, ani nejsou moc velký a stály víc než dva kartony cigaret. To teda moc neušetřím :-)). Zdravím silnou pětku i všechny ostatní a hlavně svého náručního (koně, jakože ze zápřahu) Léňu!

Dulina

No jo, ale kde máš ty kartóny??? Knížky ti zůstanou, hezky ses obdarovala, však si to taky pěkně zasloužíš!!!!!!!:)))))))))) ))))

Mona

než odejdu z práce jsem se musela podívat,co je tady nového a vidím,že diskuse je v plném proudu. Sigi,určitě se ještě setkáme. Až budeme všichni za vodou /tím myslím s tím odvykáním/ navrhuji celostátní setkání vytrvalců. Třeba někdy na podzim,to už je dlouhá doba bez cigára.Duli,Dane,Jano,Simi a všichni ostatní jste borci..Mě dneska honí tedy celý den chutě. Ne na cigáro,ale na sladký. Už jsem snědla všechno možný,co jsem tady měla. Ted jdu na masáž a pak drandim domů,abych mohla brzy ráno vyrazit do toho Brna. pa

sysi

kteří bojují a nepovolí ! :-) Zítra to bude měsíc co jsem na Champixu a tři týdny bez cigarety :-) Od pátku beru už jen jednu tabletu ráno a zatím v pohodě, takže jsem začala uvažovat o ukončení zobání :-) ale byla jsem varována Standou, takže pro jistotu ještě zobat budu, když už mám Champix doma :-) Někdy mám záblesky chutě na cigaretu, ale to většinou, když mě někdo v práci pořádně na......zlobí !! :-)) a někdy si na cígu už ani nevzpomenu a to je častější případ a z toho mám velkou radost a taky mi to dodává více pevné vůle :-) takže milí, mějte se pěkně a nevzdávejte to !! :-)

danuse

mas pravdu,jde to opravdu lehce.ani se tomu nechce verit,ja mam ctvrty den za sebou.tu chut pocituju cim dal mene.pripadam si jako kdybych nikdy nekourila.je to NADHERA.Sigrid knizky to neni spatny napad.ja jsem si dnes koupila nadherne,velke,ruzove,roztomil e prasatko a dala jsem si zavazek.Kazdy den 50,- i kdyz cigara staly kolem 80,-,neco dam za champix,proto jen 50,-,ale i tak bude na hezkou dovolenou nebo neco peknyho.Knizky miluju.koupim si novou az budu mit treba mesic.je pravda ze kdyz se clovek odmenuje,je to jeste hezci.s tim jidlem , ja kdyz mam co delat tak nemam hlad skoro vubec,urcite mene nez kdyz jsem kourila.Jestli mate radi caj:muzu doporuct PU-ERH nebo hannasaki.je dobry chutove a na hubnuti.drzim moc palecky

sigrid

Pu-erh piju taky. Tedy, nehubnu po něm, ale chutná mi a aspoň mám pocit, že něco dělám pro své zdraví. Měla jsem dobrou vůli, že budu taky šetřit do prasátka, co jsem dřív prokouřila, ale moje postpubertální dětičky a jejich zahraniční studia mě stojí tolik, že k tomu nikdy nedošlo. Ale z těch knížek mám radost, i když přiznávám, že bych si je koupila, i kdybych kouřila. Na tomhle jsem nějak nikdy nedokázala šetřit.

sigrid

protože se sem ráno určitě dostaneš dřív než já, přeju Ti k našemu společnému výročí (a je to poctivé výročí, oba měsíce měly 31 dní :-)), spoustu voňavé radosti, žádné chutě, žádná kila navíc a vůbec všechno nej, nej, nej! Jo, a jsme dobrééééééééééééééééé! Možná, že bysme si mohly jen tak potichoučku (aby to žádný nepřející skřítek nezaslechl) říct, že už jsme tak skoro, napůl za vodou??? Hm, co Ty na to?

Míša

Simi a všichni,díky moooc za podporu.Tak musim zahlásit,že po dobrých 13letech v kuse a cca20cg./d.mám po prvních 24hodinách NEKOUŘENÍ!!! Musím přiznat,že to pro mě taková pohoda není.Párkrát jsem se dnes zabrzdila,když jsem se přistihla,že mi běhají myšlenky pro cigáro,ale ustála jsem to a věřím vám všem,že to bude den za dnem lepší.Champix snáším v poho.,jak řáká můj puberťák.:-)))Myslím,že zatím hrdost není na místě,ale zahřeje to u srdíčka a to je dostačující.Jsem zatím "bažant" a tak zdravím všechny "mazáky" a všem i sobě držím pěsti.:-))) Díky,za vás!Prý je na nepřibírání dobré chroupat zeleninu(mrkev na kolečka-vydrží dlouho,led.salát),nemá to tolik cukru,jako ovoce.Já se řídím heslem"HLAD JE PŘEVLEČENÁ ŽÍZEŇ."Taky mám pocit,při mém pitném režimu,že se asi utopim.Tak krásný večer a na psanou.:-)

sigrid

Jsi Perla!!! Fakt. Že to není úplně jednoduché je fakt, ale dokázalas to. Vítej mezi nás. I z Tebe bude za chvíli mazák :-)).

Leňa

Tak Ti děkuji za gratulaci k tomu našemu krááááááááááááááásnýmu výročí.Je to vůbec možný?Nezdá se nám to?Já si myslím,že by nás mazáci mohli už vzít mezi sebe!?Martinko,Jiřinko,Mílo. ...!Co myslíte?Vezmete nás mezi Vás?Já si myslím...Ne!Já doufám....Ne!JÁ VÍM,že už kouřit nikdy nebudeme,že jsme na tom druhým břehu,-statistika-nestatistik a!Co Ty na to,Sigi?Už žádná otročina!Už žádnej smrad!Už žádnej kašel!Už ani halíř za cigára!!!!Jen ta úžasná svoboda!Sigi,tak zítra,14.2.je to 2 měsíce,co jsme nekuřačky,je to měsíc (a současně 50 stran) od mojeho prvního příspěvku do tohoto fóra.Tak pá a všem přeju jen ty nejlepší výsledky a co největší podporu a porozumnění okolí.PS:Jani,Dani,Dane,Yvi,D uli,Simi,Mono,Míšo a vy všichni.Jste úžasní a můžete být hrdí.Nechť Vás úspěch vede kupředu!

sigrid

Leni, já si to myslím taky, že už jsme mazáci a že ať si statistika říká cokoliv, my už kouřit nebudeme. Ale myslím si to jen tak potichu, protože "Velký bratr" poslouchá všude a moh by nám to pokazit. Ne neboj se, nepatřím k tobě na oddělení, to byla jen metafora, abych nemusela říkat: "tfuj, tfuj, tfuj, že abych to nezakřik. Stránky nepočítám, ale jedno vím, že kdybych znovu začala, už bych na to musela umřít. A to se mi nechce. Pa a dobrou, parťáku :-D

Dan

Pomalu si začínám zvykat, že sem vždycky ráno jako první něco napíšu a pak celá dopoledne mačkám obnovovací tlačítko a ... nic. No, to nevadí, aspoň to všechno, co z minulého dne přibylo, stihnu přečíst. Je toho tolik, že absolutně nemám přehled o tom, kdo to má za kolik a jaké slaví výročí, takže se všem omluvám. Pamatuju si jenom, že Jana mě trumfla o půl dne a dodnes to těžce rozdýchávám ;-)) Takže - jak je vidět z titulku, jdu do 4. dne, beru jenom ráno a zatím mi to nic dramatickýho nedělá. Jím normálně, ale ze žvýkaček mě už začíná bolet čelist, takže asi najedu na pitný režim, jako Míša :-))) Ahoj, držte se, bojujte a hlavně nekuřte :-)))))

Dulina

Ahoj Dane, já žvejkat taky ňák moc často nemusím, tak si kupuji ty bonbony bez cukru. A pitný režim se mi taky osvědčil, a je to zdravý!!!! Tak ti přeji hezký a úspěšný den!!!!!

Jana

Daneeeeeeeeee , neboj, já Tě sleduju každý ráno :-) Ikdyž zpovzdálí, páč psát nemůžu.... Jinak Ti teda pěkně "ležím v žaludku" koukám :-) ... ehm, ale teď by se Ti mělo dýchat lépe už nééééé? :-))))))) Těch půl dne si teda neodepřu.... ikdyž teď nevím, jak to mám počítat, ale fakt nekouřím od neděled od 12 hodin v poledne , heč !!!!! :-) jo srandičkuju, hmm, ale dneska mi bylo celý den pěkně šoufl.... ale nedám se!!!! Tak se opatruj, pěkně zhluboka dýchej a zítra podej hlášení jako první, ju? O) Zdravím a hodně síly!!!!!!!! Dobrooooooou ....

danuse

kolikaty mas den? a jak se citis?ja dnes 5den a vse je v pohode,akorat trosku ty rana.S tim pitim,vzdy jsem pila hodne,ale ted co mam champix,tak vypiju snad 10 litru denne,pila jsem kolem 5litru.presne bonbony bez cukru to je dobra vec.jak to zvladas s detma v pohode?ja mam ted docela dost casu az nekdy zasnu co jsem vse stihla.Sigrid a Leno moc velka gratulace k vyroci.Jani jak je?

Dulina

Ahoj Danuš, 16.den na champixu a 7. den bez cigaret. Je mi dobře, žádný absťáky, občas si vzpomenu, ale zase v pohodě zapomenu. Ten, kdo vynalezl Champix, by měl dostat nobelovu cenu!!!! Ty fakt tolik vypiješ??!! To bych bydlela na záchodě:))) Jinak čas jsem moc neřešila, spíš jsem odpočatější, přestože si prcek v poslední době usmyslel, že bude vstávat klidně i ve 4 ráno. Jenže přes den, když usne, nejdu báňat na balkon jednu za druhou, ale taky si pěkně dadnu.:))).....Tak jsem taková hrozně spokojená, usmívám se na všechny strany, všechno mě baví, a tak....

simi

Ahoj vsem.Velka GRATULACE Sigi a Lenicce.Dva mesice to uz je neco!!!!Ja dnes 14 dni nekoureni..-)-)-) a 21 dni CHMP.Nema tady nekdo nahodou i narozeniny???Leni?Nebo az zitra?Miso, Tobe taky velke uznani,ze jsi to zvladla hend 8 den.NEKOURIT.A ted uz sem piseme,vsichni,co jsme BEZ CIGARA...zadnej novacek nepribyl,hm???Akorat si vzpominam,ze Imrych psal,ze prekuruje Champix dost dlouho a pak se nam tady neukazal.Imrychu nevzdavej to a dej nam vedet.Misa,jako posledni se k nam tady vcera pridala s datumem 13.2.Dnes 2 den bez cigara.Super!!!!Ja hlasim malou zmenu.Od vcerejska zkousim brat dopoledne jen 0,5mg a vecer uz nic.Tak mi vyjdou prasky skoro na 2,5 mesice.Nemam totiz chut si kupovat dalsi baleni..-)-)-),protoze se citim fakt skvele a ty nektere myslenky na cigaretu,vzdy lehce zapudim.Hned od prvniho dne nekoureni jsem ve svych zyvklostech nic nemenila.Kaficko rano i vecer,zkouska piti bilého vinecka,jen na sladke mam vetsi chut a to driv nebylo!Nevim asi jsem trochu ujeta..-)-)-),ale ja se jakoby schvalne nevyhybam situacim kde prijdu do styku z kurakama.I do hospudky jsem zasla parkrat.Me to hodne posiluje,ze to zvladam a pak se utvrzuji v tom,ze uz nechci kourit,ze je mi takhle desne faaajn.Svobodne a nezavisle!!!!Bly to blbost myslet si,ze cigareta je nase kamaradka..-)-)-)a vzdy pomuze!Ne NE.Byl to VETRELEC,trefne to tu nekdo napsal.( Lenka?).Sigi,Leni,Sysi,Mony,Du li,Danus,Dane,Yvo,Miso vas tu ted vidim nejvic,preju bezva den a hodne radosti a klid v mysli.P.S. Pozdrav patri i nejvetsim mazakum ,coz uz je Mila,Martina a Jirinka.Malo za nama chodi Standa(vim diskuzak) a Mafose zdravim a Imrichu Tebe taky.Pa pa vecer najuknu.Jdu neco delat a pak pomazu do prace.

Simi

JANI promin,promin,Tebe taky mooooc zdarvim.Je to docela dost lidicek na zapamatovni..-)-)-)-),ale skvelejch lidicek,vcetne TEBE!!!!

Standa

Ahoj lidičkové, mám 35. den na viagře a 24. bez čika. No hlavně mi Simi připomněla otázku kolik nás tu asi je. Když si všichni ťuknou v anketě (na diskuzákovi) na ten svůj den, tak tam budou všichni přehledně a bude se vědět kdo je kdo a na nikoho se nezapomene. Jen mám obavu že nebudou přesně sedět přezdívky tam a tady. Zatím se mějte fajn a čerstvý vítr do plic !

Dulina

Já to tam zvorala, naťukla jsem tam o den dřív. Místo 9. jsem napsala, že 8.:((((

Standa

Duli to nevadí, ale už je tam 11 jmen. Simon, Dulinka, Danuše, Sysi, Petr, Ifka, Standa, Jana, Lena, Sigrid a Evva.

Yva

Děvčata, moc vám blahopřeji k vašemu úspěchu a děkuji za vaše příspěvky, které, nám začínajícím dodávájí sílu, odhodlání a "vaše hecování", to působí jak fandění při sportu. Tak držím palce do dalších 5 x 2 měsíce a budete mít za sebou rok a to už budete, dle odborníků za tou vodou. Hezký den!!!!!!!přes to depresivní počasí.

irena

Dobrý den, všem. Dnes ráno jsem pozřela první tabletku ze startovacího balíčku Champixu. Sledovala jsem tuto diskuzi, až jsem se rozhodla. Jen mám strach, abych dodržela den D. Od rána mám děsný apetit a asi to nebude tou jednou tabletkou? Měla jsem velký pracovní záběr, tak doufám že je to tíám uvolněním z pracovního stresu.

Jana

Sigi a Léňo, jste úžasné, skvělé a zasloužíte velkou pochvalu !!!! Nejen za to, že jste nad tím vetřelcem zvítězilyi, ale hlavně za to, že nám dalším, co Vás mají příkladem, pomáháte a nenecháte nás ve štychu! Dííííííík a přeji už jen to dobré !!!!!! Pořádně to oslavte!!!!!!!!! :-)

Jana

..... sakra, ... když já si to čtu vždycky až potom, až to odešlu,jak jsem hrrrr a pak se stydím za ty chybky tam...... omlouvám se...., jasně že jste holky zvítězilyyyyyyyyy!!!!!!! :-)

Jana

..... sakra, ... když já si to čtu vždycky až potom, až to odešlu,jak jsem hrrrr a pak se stydím za ty chybky tam...... omlouvám se...., jasně že jste holky zvítězilyyyyyyyyy!!!!!!! :-)

Jana

hip hip hurá, mnooo nic moc počet, kam se hrabu na Sigi a na Léňu, ale i tak jsem na těch pár dnů pyšná. Sice mám dneska nějakou plačtivou a je mi nějak divně , ale něco "zakousnu" a bude to snad dobrý :-) Jinak Dane, neboooooooj, já sice v práci nemůžu s Vámi komunikovat, ale čtu Tě a všechny ostatní přes den,už si připadám jak šmíračka, jak pořád nakukuju, co nového :-)) Simi, obdivuji Tě, jaký máš přehled a jmenovitý, konkrétní, to já tedy nestíhám, proto nebudu už nikoho jmenovat. Jooooo, a díky moc, že jsi na mě nezapomněla, bylo to moc miloučké :-) Takže jako obvykle, zas mám ještě nějaké popracovní povinnosti , tak se zatím loučím a večer se možná ukážu... hodně štěstí, síly a odvahy všem! Irenko, ničeho se neboj a běž do toho, nejtěžší ze všeho je odložit poslední cigáro, pak už je brnkačka :-) A s tím Ti pomůžeme, neboj :-)

sigrid

za milá, hřejivá a povzbuzující přání. Dlužno přiznat, že jsou jediná, kterých se mi dnes dostalo. Jak už tu někdo psal, pro všechny ostatní už je to "stará vesta" a tudíž nezájem. Takže o to víc díky. Slavím prací, tak jen krátce - jste všichni moc a moc bezvadní a držte se a vydržte! IRENKO, vítej. Dnem D si lámej hlavu až přijde, teď si užij poslední cigára (už jich moc nebude :-)) a zobej.

Míša

Ahojda všichni,připojuji se ke gratulantům pro Sigrid a Léňu.Tak HVĚZDY,jen vzhůru.:-)Udělejte si nějakou radůstku ať si to pořádně užijete.Já mám dnes taky 2-ale DNY.:-)))))))Koupila sem si dnes nádherný hrnek na čaj,protože kafe už tak2měsíce nepiju a těším se na večerní klídek až si do něj uvařim nějaký dobrý čaj a budu si ho vychutnávat místo smrdutého cigára a u telky(místo mrazu na balkoně).Jani,Tobě taky moc gratulací a pochval,vydrž,jsem v závěsu.Vítám Irenku a doufám,že se přidá,aby nám to pěkně navazovalo.Držím Ti pěsti,určitě to zvládneš,když i já.:-))))Hlavně se nenervuj.Všem moc díky a držte se,zdravim vás všechny!!!

evva

Ahoj,tak hlásím,že já mám dnes také takové malinké(OHROMNÝ :)) ) výročí,tedy spíš výměsíční :).Je to na den přesně MĚSÍC BEZZZZ.IRENO,je fain ,že ses k tomu odhodlala.To byl první krok.Teď ještě pár krůčků(velkejch jako kráva :) ),no a jsi za vodou :)).Tak hodně štěstí a ozývej se

irena

Děkuju všem za milé přivítání. Taky jsem si myslela, že den D příjde sám, ale já to odvykání mám přes centrum a včera jsem do karty lékařce musela dát konkrétní datum. Dala jsem 20tého.... Snad to zvládnu. Zatím hulím jako vždy :(

evva

TY!! to ZVLÁDNEŠ!!!!!

Danuse

ahoj Ireno vitam te mezi nas.myslim ze i kdyby jsi to nedodrzela tak se snad nic nestane.ale ja myslim,ze to zvladnes,kdyz jsme to zvladli my.budeme ti drzet palecky.Jani pry nic moc!co by za to kdo dal.ja jsem rada i za tech pet dni.Ewi opravdu moc gratuluju-mesic to je nadhera.Zdravim vsechny .novacci i mazaci drzte se

Jana

Ahoj Danuško, mnoooo, tak se teda kaju, pět dní je fakt úspěch... jsem malinko ftikpovala :-) Asi z toho dneška, páč dneska teda jsem měla divnej den, jak omámená jsem si připadala, tak divně mi bylo, jakoby trošku vnitřní třes, jak praštěna palicí po hlavě.... ale nezakouřila jsem si. Tak nevím, ale doufám, že zítra už to bude v pohodě!!!! Měj se zatím krásně nekuřácky a zítra podej hlášeníčko....jsem Ti v patách :-)))))) Papa

simi

Hezky vecer vsem.No tak preci jenom je tady s nama jeden novacek.Ireno je fajn,ze ses rozhodla prestat kourit a prijit sem, mezi nas.-)-)-).Na svuj velky den D se zkus tesit.Bude to zacatek neceho noveho a jak si tady ctes,kazdy je ted bez cigara mnohem stastnejsi a proziva hodne zvlastni,ale vetsinou hezke pocity,ze neco dokazal a ....-)-)-) s pomoci nas všech to urcite taky zvladnes.Evvo mesic,hm...malinko zavidim...-)-)-) jsemv půlce..-)-)-).No a tebe jsem dopolednezapomnela pozdravit,tak jeden EXTRA pozdrav a hodne moc sil a chuti do dalich mesicu,roku a...nekoureni..-)-)-).Jani, nejsem takovej borec,ze by jako fotograficka pamet..-)-)-)To ne.Ale obcas si udelam na papir poznámku,abych byla v obraze,a pak jen najuknu,chi chi..-)-)-).Jo a je mi cim dal líp,uz si pripadam jakobych snad vzivote nekourila...No trosku kecam -)-).Jeste obcas si behem dne i vecera na tu cigaretku vzpomenu,ale pak si hned s potesenim reknu,vzdyt Ty Simonko nekouris a uz ani nemas potrebu..-)-)-)a zase je mi fajn.At je fajn i vam vsem a muzeme si navzajem davat silu,radost a povzbuzeni...

Jana

Simiiiiiii , tak to jsi fakt dobrá, že si děláš poznámky, tak na to já jsem líná a tu bednu si nějak šetřím, když má co dělat s tím vetřelcem :-))))) Jsi to tam zakřikla, že tu jsme samí nekuřáci - je tu Irenka a tu zmákneme do 20. jak malinu :-)))) Irenkooooo! Hlavně vydrž a uvidíš, že teď ten strach je opravdu daleko horší, než to co bude potom, až překonáš jeden den bez toho smradlavýho žvára :-) Mějte se děvčata a držte se obě :-) dobrooooou

simi

Jani,ja mivam dost casto různe intuice a to ,ze jsem psala,ze tady nemame zadneho novacka,melo znamenat vyzvu pro ty,kteri si nas ctou a chteji jit do toho a nemaji ODVAHU,tak at mezi nas prijdou a hups Hnedle tady je Irenka..-)-)-)-)tak tak nejak,viiiis..-)-)-).Jo a dobrou hezkou Noc a pekne sny.pa

Jana

.... takže taktický manééééééfr???? :-) Mnooo, jsi šikulka prostě, to se musí nechat :-) Mnooo, uvidíme, jestli zítra nějakej odvážlivec přibyde...ale já myslím a soudím podle sebe, že je jich tu s námi tak nějak "virtuálně" hodně a moc hodně, ale ne každý má tu odvahu sem napsat!!!!! Já se taky rozhodovala hodně dlouhou dobu... nejdřív jsem chodila jen na kukačku.... Asi jsem si uvědomovala ten "závazek", když se tady "upíšu" :-)))) Ale jak jsem se "upsala" (myslím to tak, jako, že dala na veřejnost známo, že hodlám přestat kouřit opravdu a definitivně), už bych se asi styděla zklamat, nejen Vás, ale hlavně sebe....a třeba i například prostě a jednoduše přestat psát , protože jsem selhala. Takže tohle je hodně veliká motivace pro nás všechny!!!!

Jana

asi dělají naše velké oslavenkyně Sigrid s Léééééňou ??? :-) Chjooo, Vy jste táááák šikovné a tak se mááááte, už jste za vodou...já už chci ,aby byl aspoň duben , sakryš :-)))))))))))) Ale ono to snad taky rychle uteče.....

simi

-)-)-)-) Ti vis,ze to utece.Neboj,uz jen mesic a pul..-)-)-)No a tech ctenaru je mezi nami asi fakt hodne,to jsi vystihla.I ja si jeden vecer asi 2 hodky cetla,ale to uz jsem mela najak nastudovano na ruznych strankach ohledne Odvykani koureni a o Champixu.Teprve pak jsem se tyden rozhodovala jestli koupit ci nekoupit.No a kdyz uz jsem tyden nekourila,vzpomnela jsem si na tyhle stranky,takze jsem tady s vama a je mi bezva.Mela jsem totiz silenou potrebu si o tom popovidat s nekym,kdo je na tom podobne jako ja..Podporu okoli mam velikou,ale hodne z toho jsou nekuraci ci kuraci,kteri proste kourit porad chteji(doufam,ze to na ne taky nekdy prijd,prestat..-)-).NO SIGRI a LENA ty jsou hooodne pred nama.Lenicka jak tusim psala ma dneska nocni..

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce