Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Když je IGM, tak znamená, že protilátky jsou aktivní ještě není s tím tělo bojuje aktuálně?

anonym

Musíš to hledat v PC já mám hodnoty pro chlamydie , ale neg, je o, 9 a i tak to stále působí a škodí, hodně toho bylo smáznuto , ale mám to na jiným PC uloženo taky hledej na chlamydie . info

Michal

Ja ale chlamydie pneumonie nemám, já tak mám zase IGA - hodně staré chlamydie trachomatis .... A yerseniye taky IGG. Ale četl jsem v té skupině a jinde lidí léčí ostošest a problémy i po x letech, někdo byliny a lépe někdo antibiotika a nic a hodně lidí stres - velké zhoršení, tak nevím zda věřit nebo ne. Navíc podle nejkakyvh výzkumu jak máš chronické nepomůže Ti ani svěcená voda, buď se umlčí a budeš mít klid do dalšího propuknutí nebo nás problémy, ale nereagující na jakékoliv antibiotika, proto se všude píše musíš léčit včas nebo máš pešek , což je teoreticky nás případ pokud to ne pravda.

anonym

IgM- počínající infekce , IgG - přetrvávajicí pamětové protilátky po proběhlé infekci, IgM, IgA, IgG- probíhající infekce IgA, IgG - chronická infekce ale nedá se tomu věřit

anonym

Tabulka asi platí pro všechny viry, je to na netu, musí se to zaléčit a pak to drží imunitní systém, není to žádná sranda, jako koronavirus, ale o chlamydiích se ví spoustu let a zatím se to nechává množit a přenáší se jako koronavir.

Michal

Oukej takhle teoreticky mi nikdo nic nenajde, respektive v krvi 100% ty IGM a IGG borelie a jiný sračky mám, ale pak je závěr negativní, což nechápu prostě to neřeší. Žádný antibiotika rok brát nebudu..takže má smysl a přijde nějaký účinek a čištění na těch bylinkách? A může se stav zhoršovat čili tymrdjy se v těle samy mnozí nebo ne? A co ještě nechápu jak můžu mít zároveň probíhající IGM a zároveň chronickou to je snad blbost ne?

Michal

Víš co já Ti tady ty hodnoty z listopadu napíšu, co si myslíš nové budu mít za nedlouho :)

Michal

S_Chlamydie trachomatis IgA 0,13 arb.j, S_Chlamydie trachomatis IgG 0,11 Srb.j ........S_Borellia IgG < 0.40 ATB.j, S_Borellia IgM < 0,10 arb.j, .......S_Yersiniye IgG 0,25 kU/l. ..... Tak a teď mi to přelož pro laika :D

anonym
1x

Nejsem doktor a moc se o testy nezajímám, ale vypadá to jako negativní u chlamydie je to do 0,9, škoda , že ti tu tabulku nemůžu poslat, na to se vykašli záleží jaké máš potíže a jaké jsi prodělal, všechny nemoci jsou od chlamydie a virů, na zaléčení by stačilo asi dvě balení ATB a potom bylinky , ale doktor ti nepomůže.

Michal

Jo já to vnímám podobně, že mi doktor nepomůže, nic udělám to tak, že měsíc nasadíme antibiotika, třeba něco posekám, pak to kašlu a najedí na vitamíny, minerály a bylinky zkonzultuju s Tebou, počkám jen na to MRI .... V té skupině pořád píšou o houbách, ale odcházím s ní, koupou se v uhlí, soli, antibiotika na tuny, deroxi, herx reakce a myslím, že polovina to třeba ani nemá, někdo jo, myslím, že bylinky je nejlepší cesta - neuškodí.

anonym
1x

Ano , ale bylinky jsou potřeba správný a ne jen to jen tak šudlat a taky tinktury

Michal

Rozumím, pak podebatujeme :)

Michal

Dneska mám zase tunu příběhu a informací a hodil by se mi Jožko, Jožko s atakama a jeho páteří kamaráda. Jožko měl jsi někdy nábery na infekční nemoci?

Michal

Anonyme Buhnerova metoda?

anonym

Nepoužíval jsem nic co se týká Buhnera, co chceš vědět ?

Michal

Četl jsem o tom, že je to účinná léčba, tak se ptám. Nicméně ty jsi přišel na chlamydie logicky až jako na chronický stav po jaké době? Měl jsi i jiné infekce v krvi, takže koinfekce nebo čistě chlamydie pneumonie? Ono na každou tu sračku bude asi i jiná léčba nebo?

anonym

Přišel jsem na to v řeči s jedním doktorem o milenkách, ještě tak chytit nějakou chlamydii, pravil, tak jsem to zadal do PC a bylo to. Po čase studií CPN jsem zjistil, že naše rodina je chlamydiová a já se narodil s CPN . Většinou na ty sračky platí ATB a bylinky protivirové, jinak vždycky u každého léku musíš hledat složení a musíš znát na co která bylinka je, nekdy jsou to jen líčky na peníze, ještě když chceš jinak , hledám léky na koronavir, ale nemůžu víc napsat, stačí ?

Michal

Proč na koronavir chytnuk jsi? To jsem nevěděl, že se s tím dá narodit ...

anonym

Asi nečteš komentáře a nestuduješ net píšu to tady a všude jinde, u tebe to je asi ještě borelie a nic moc proti tomu neděláš, koronavir snad ještě nemám :-)

Michal

No já lízal po doktorech, ale je to na houby no, nasadil jsem nejdřív sám ATB dneska. Pak jdu na bylinky. Co mám dělat... Snažím se kámo a Covid už nečtu, chodím všude v respirátorů od odchodu do příchodu a víc nic. Doma už všichni kromě mě naočkování.

anonym

V prví řadě je potřeba kloudnej PC a hledat bylinky jinak nebudeš vědět nic a k tomu ATB je potřeba lichořeřišnice v., nevím , ale všichni nejsou pro očkování to je zajímavý je potřeba taky třapatka nachová a spousta jinýho.

Michal

Jako úplně narovinu jsem z toho jak tumoachovy. Těch názoru, rady, tipů a všeho, těch diagnostických kritérií, které doktoři asi ignorují, je tolik, že vlastně není možné si na 100% říct jo je to to nebo ono, pak samozřejmě i ta léčba je střílení na slepo a člověk může reagovat jen na relace těla, ale je tu pak druhý aspket psychika. Jak nepiju alkohol, mám chuť se vožrat, pže udělat si dělaný názor téměř nejde.....8 lidí napíše, jak jim antibiotika zabrala a dalších 8 jak jim to ještě ublížilo a je to na nic. Teď třeba bolesti nohou, někdy bolí, někdy ne...je to psychika, páteř, nervy, cévy co si má člověk vybrat, je to borelie není, mluví doktoři pravdu nemluví, mají zájem vůbec vyléčit.....šílenost. Pacient si hledá diagnózy .....

anonym

Na názory se vy... všechny nemoci dělají viry a podobné sračky a všechny vylučují toxiny a poškozují buňky, a léčba je na všechny skoro stejná, ty než se rozhodneš něco proti tomu dělat, tak Tě to sežere, já si jedu podle sebe sháním si léky taky podle sebe a jestli mě to zabije tak mě to zabije od nikoho nečekám zázraky, hledám si všechno na netu, jde to všechno stejně do kopřiv .-) Víc Ti nemůžu napsat a nesmím !!!!

Michal

Mas pravdu, že čekám, zbytečně, ale je to prostě na moje chápání až moc složité.

Michal

A jak se daří jinak? I ostatní?

ACHJO

Očkovat proti kovidu se nenechávej, nebuď pokusnej králík, lidi z toho mají neurologické problémy, neví nikdo, co to v těle časem napáchá za škody a to si piš, že to poškodí imunitní systém, příroda léčí, vakcína je zlo, je to bordel do těla a doslova dělo poškozující naši přirozenou imunitu, to zlo se neprojeví ve dnech, ale v měsících a letech, uvidíš to na svých blízkých, kteří jsou naočkovaní

Michal

To je pro mě, já se nějak na očkovani ani nechystám :)

anonym

Na všech diskusích je plno hloupejch keců a blbejch rad, ale žádná správná léčba, lidi jsou uváděný na nespráný diagnozy a špatný léky, nemá cenu něco psát :-)

fiNN

ahoj všem byl jsem na psyiatrii protože sem měl nepěkné zažítky které ve mě vyvolaly návaly uzkosti stresu paniky a jine věci bral jsem risperidon olanzapin rivotril rivotril jsem bral rok a pul pak sem ho vysadil měl jsem přesně ty stejné symptomy jako vy tres strach stres nemohl jsem ani chodit proto jsem skončil na psychiatrii potruhe v bohunické nemocnici brno porpvé jsem byl v černovicích tak po druhe jak jsem byl mi dali znovu rivotril a nakonec mi ho vysadili a vyměnili za lék lyrica který mi moc pomohl žádne vedlejší učinky pomuže při uzkosti stresu hysteriii panice vřele doporučuji všem moc mi pomolh každy kdo bere rivotril by měl přejít na lyricu beru 300mg denne a jsem naprosto funkční ve všech ohledech chodím do prace 8h denne a vic soustredim se nemam strach ani uzkost a mám i sebevědomí což je super a ještě pomaha ,meditace a relaxovani hlavě práce byt mezi lidmi a nesedet doma :-)

anonym

Nikomu nic nedoporučuj !!!

ACHJO

FINNe bral si rivotril jen rok a půl, to ještě není dlouho, tak to šlo down dobře, horší brát to sedm deset dvacet let to pak ani lyrica nedá tak v pohodě, anonyme proč si tak negativní, všechny ze všeho od všeho ke všemu odrazuješ , jo vím borelie chlamadie a ostatní ie jsou potvory ale nemužou za všechnoprostě nemužou

Michal

Také pravda za vše určitě ne, někomu stres dělá potíže, spíše chronický stres.

anonym

Stres je blbost, jedině poškození CNS, je to jasný ?

anonym

Prožili jste toho málo a málo studovali, přes to co píšu vlak nejede :-)

Michal

No jasný, ale vidíš znatelný progres v té léčbě - know how a výsledky jsou taky přece velký rozdíl..

anonym

Nic se za 60 let nezměnilo a nic nemůžeš čekat, musíš se spoléhat jen na sebe, víc napsat nesmím !!

anonym

Jinej komentář jsem ani nečekal :-D

Michal

Na to píšu v dobrým, za 60lrt žádná změna? Tak jaký to má potom smysl? Prodloužit si život, který je špatný? :/

anonym

Komentáře skáčou jak se jim zachce, není to všechno na Tebe, bohužel jsem to všechno zjistil pozdě a napsal bych toho víc, ale nesmím, --

Michal

Chápu kamaráde..

Michal

Jen se zeptám po jaké době jsi to zjistil? Je mi jasné, že v chronické fázi, ale kolik let jsi v ní byl aniž by jsi to věděl a hledal jinde ... Pže já evidentně x let, ale 100% mi to rozjel Covid, takže nebýt Covidu zjistím to za x let v ještě horší fázi....

anonym

Zjistil jsem to asi v 65 letech a od malička marodím, hlavně angíny, cystické ledviny kameny, žlučník, klouby a další.

Michal

Odepisoval jsem, ale lehce vulgárně, tak smazáno. Napíšu to tedy jinak nechápu, jak mohou lékaři skládat nějaké přísahy, když jen huntuji lidí a za 65 let nepříjdou na to, že má člověk v sobě infekce. Sekal bych za to jak hlavy.

anonym

Tak to piš ještě jeměji :-D

Michal

To už nejde :D

anonym

Nestačím se divit jaké jsou zázračné léčivé metody, dcera dostala na naštípnutou kost sádru na noze a berle před týdnem a vpondělí je práce schopna :-D A tak to vypadá asi všude !!!

Michal

České zdravotnictví je prostě odpad ....teď sleduju postcovidové pacienty o těch ve zprávách nemluví, jak je v útrapách posílají bez pomoci na psychiatrii, ikdyž psychicjy nemocní nejsou. A těm se dávají odměny viz Tvá dcera parádní přístup :(

anonym

Je to jasné, všechny viry a jim podobné, vylučují toxiny a celkově poškozují buňky a nejcitlivější je CNS, je to léčba na roky :-)

Michal

Já už beru ATB, potvrdím si to ještě a najedu 2 měsíce možná 3 ATB bomby a pak byliny a houby, ale ti doktoři to je odpad, že to ví a dělají že ne ....

anonym
1x

A co ten kámen ve žlučníku ? taky jsem je měl, ale dělá to CPN a na ty ATB opatrně a taky vědět jaké, ještě hlídat herx !

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se&hellip;

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči&hellip;

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho&hellip;

Naši partneři

Inzerce