Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Jako jsem si už celkem jistý no :( ... ATB jaké seženu, nemám moc možností, snažím se širokospektrální. Jo bral bych pár dní kapacek, kdyby to fungovalo jak má ...žlučník stále ve mě. 17.5. se přijímají objednávky na operace, tak jsem zvědav, ale primární je pro mě teď šílené bolesti kloubů..... :/ Dietu držet umím...bolest velká.

Michal

Herx je nebezpečný životu nebo jen nepříjemný? Když přijde upravím dávkování no a nějak to vydržím, co zbývá ...samoléčba...:/

anonym

Herx dokáže odradit od léčby, jinak ATB asi tetracyklinové řady na kámen celík zlatobýl i na klouby, hledej to na netu.

Michal

Ok díky za rady :) ...na žlučník je pozdě, ten půjde ven.....

anonym

Vyndat kámen, ale ne odstranit žlučník, dělej jak myslíš :-)

Michal

Neprojde žlučovodem.

anonym

Projde asi dva cm, ale stejně po operaci se můžou tvořit , dokud se neodstraní příčina.

Michal

Snažím se řešit příčinu ....

Michal

Ty jsi měl Covid

anonym

Zatím asi né, ale chtěl bych znát protilátky jenže za testy jim ty prachy nedám, mám spoustu různých léků, očkovat se nedám není mi dobře ,

Michal

Chápu, bereš i léky kromě bylinek jo?

anonym

Bylo by potřeba změnit i stravu, dá se tak i podpořit léčbu , různé koření, rajčata, mák a pod., a na vir mám taky prášky, tohle je teprve začátek , jinak beru něco na nervy a tlak, ale jenom málo, nejhorší jsou klouby, to je ta chlamydioza a počasí, kdo to neprodělal tak to nemůže chápat. :-(

Michal

Já nasadil druhé ATB a mám neskutečnou únavu. Měním to postupně. Koupele s tou soli. Klouby mi vyskočily z těla málem v noci.....je to boj. Zařadim možná o půst. Jsem ko.

Michal

Nějaké konkrétní tipy na tu stravu?

anonym

Zelenou zeleninu, bílé maso, hlíva ,málo cukru, zadej to do PC, první komentář někam zmizel :-)

Michal

Děkuji :) už mažii i když si chvíli lidé pomáhat zajímavý co :D

Michal

Zajdi do Arniky pořídit nějaký bylinky další.

anonym

To je reklama ? jsou to líčky na peníze, jedině do přírody zadarmo :-)

Michal

Štěrku a Topol mám, teď štětka neroste a potřebují nějaké tinktury na úlevu neuro problémů.

Michal

Štětku.

anonym

Kdo píše ty komentáře ? na nervy jsou jiné bylinky, bělotrn, divizna a pod.

Michal

Štětka je také na nervy. Topol na na klouby. Zařadim pak i houby coriolus, hericium, ale nejde vše hned.

anonym

Kdyby si dal do PC tinktury od naděje tak je tam máš všechny a poštovné za polovic a není to pravda co píšeš, účinky jsou jiné, na CNS jsou jiné a je jich víc.

Michal

Hergot fagot já potřebuji hlavně na ty nervy a CNS kamaráde a někdo mi poradil Štětku a teď máš asi pravdu pže jiná mi píše, že působí hlavně od pasu dolů. Takže bělotrn kamaráde a doviznu tedy ještě pořídím, musí být vše tinktury nebo se dá pít i luhované? Tinktury jsou poměrně drahé...

anonym

PIš to české názvy a kdo to vyrobil a kde, na klouby je nejlepší tlačenka s cibulí :-), nejlepší byl doktor Grunstein ten léčil líp jak naši doktoři !

anonym

Ber co seženeš, taky kozlík, ale nejdřív je potřeba vyplavit toxiny a pobít viry , na ty nervy to bude problém diviznu namočit do lihu a užívat na noc působí taky na slezinu a slezina čistí lymfu, všechno souvisí se vším, topol zabíji viry, lichořeřišnice a spousta dalších, musíš víc studovat a to co nabízejí číňaňi to najdeš na louce a zadarmo :-D a zdravější :-D

Michal

Seženu téměř vše z těch bylinek, ale je jich takové kvantum, že nevím, které upřednostnit. Víry se snažím pobít ATB, ale pak chci přejít na poctivou bylinnou léčbu. Proto už je zařazují nyní - nač čekat. S klouby si poradím, ale dát tu hlavu a projevy neurologické dokupy beru jako primární a promiň, že jsem Tě tak dlouho zpochybňoval.

anonym

Plicní forma infekce chlamydií, šířící se zmíněnou formou kapénkové infekce se projevuje podobně jako chřipka, ale příznaky jsou podstatně intenzivnější, jedná se o dusivý kašel, dlouhodobé a intenzivní pocity únavy, neobvyklé škubání svalů, bolesti kloubů či břicha, ale také třeba bolestí zubů či jako angína. Pokud není léčena, mohou se chlamydie rozšířit až do nervových tkání a mozku. Toto může způsobit vznik únavového chronického syndromu, ale také závažnějších nemocí, jako Alzheimerova choroba či astma. V každém případě potřebují bakterie Chlamydie ke svému šíření vlhké prostředí. Pouze fakultativně působí obtíže a v tom je i hlavní nebezpečí, protože lidé, kterým chlamydie nepůsobí potíže, fungují jako přenašeči, aniž by si to uvědomovali. Vzhledem k tomu, že se chlamydie mohou přenášet i vzduchem, není jedinou prevencí sexuální střídmost a věrnost partnerovi. U některých pacientů mohou chlamydie v těle stále přetrvávat i přes opakovanou léčbu antibiotik, kdy hlavním důvodem je snížená imunita. V případě prevence i celkové léčby lze užívat některý přírodní bylinný přípravek, který může sloužit i jako očistná kůra díky svému komplexnímu složení z bylinných výtažků. Rovněž vhodné je užívání po prodělaném a vyléčeném onemocnění.

anonym

K ATB ber lichořeřišnici a něco močopudného, jaká bereš ATB ? např. kopřiva, bříza, tužebník

anonym

Jó, nervy trvá dlouho zaléčit možná, že budeš muset vzít nějakej benzák, ale myslím, že by to nevadilo já jsem je bral 40 let a ve velkých dávkách, nesí se překročit 0,5 denně.

Michal

Hlavně mám kamaráde v krvi boreliózu víš, plicní chlamydie asi ne, ale 25.5 po MRI a krvi budu moudřejší. Bral jsem Doxyhexal a nyní Amoxicilin 1000mg co 12hodin. Plus věci na detox, vitamíny, minerály, teď ten topol, štěrku, vysadil jsem lepek, téměř cukr, vany se solí .... Nejde to vše naráz a ani bych nechtěl ať nemám nějaké silné Herxkvy reakce, zařadim i další bylinky díky za tip. Ještě uvažuji 2 dny v týdnu půst údajně nejlepší na detoxikaci. Jak píšeš musím to načítat a učit se s sledovat účinky....benzáky možná na krátkou dobu můžu, psychofarmaka jiné odmítám, odmítám už přistupovat poslední téměř rok na to, že mám problémy v hlavě. Nejsou v hlavě.

anonym

Borelie jsem nemusel řešit, ale je to horší jak CPN , podívej se do tý naděje je tam na to něco, má to spousta lidí i celebrity, tak na to něco bude, ale né pro nás !!!

anonym

Podívej se co je ivermectin, zkusil bych ho.

Michal

Uvažoval jsem nad tím, škoda že lékaři neléčí no takové ATB v kapačkách by na pár tysnů bodly. Tak se člověk musí že dna hrabat sám....ono to jde u známých lidí no :/ ....

Michal

M nové informace jsi tu? :)

Michal

*Mám.

anonym

Co se děje, čekám jestli nedostanu koronavir.

Michal

Kamaráde snad Tě to mine. Vyštrachal jsem zprávu z 2018, kde jsem měl různé náběry. Celkem dobře jsem udělal, protože 2018 jsem měl borelie negativní, EBV, negativní, CMV negativní, zato jsem měl paměťové infekce a to parainfluenza(prachřipka), mycoplazma, adenovirus, Parvovirus B19. Ale v té době jsem se cítil pak dva roky ok, takže z toho plyne, že borelie nemám tak staré a musel jsem je chytit během posledních 2 let, ale na nových naběrech jsem měl zase paměťové protilátky na yerseniey a chlamydie trachomatis. Takže to mám zapeklité určit, která infekce mi vlastně dělá problémy, počkám na neurologii a pak se budu muset vydat po ose - infekční / imunologie, protože léčit něco, co nevíš přesně kde začít, je těžký. Jen jsem chtěl napsat, že borelie nemám v sobě xy let, ale nanejvýš 2. Ale musím brát na zřetel i ty ostatní a určit co který vir způsobuje a jak s ním zatočit a zdá se dá nějaký vyléčit úplně ať jich nemám paměťových tolik. Složité....

anonym

No žádná sláva to není, ale jestli bereš nějaká ATB tak jsi něco potloukl a dva roky borelie je stejně chronický stav a chlamydie jsou taky chronické, chce to nové testy PCR.

Michal

Mas pravdu, ale lepší 2 roky než 10 rozumíš. Takže musím ničit borelie a chlamydie trachomatos zároveň, ty ostatní se myslím vybijou zároveň, jdu si dát ATB teď pak topol, štětku a licho teď nevím jak se píše. Zkusím imunologii po neurologii, počkám na výsledky MRI a odběru. Pak začne delší léčba. Vlastně už začala, ale až ji můžu přesně přizpůsobit.

anonym

Nemáme to lehký, já taky nemůžu a musím si nadělat dřevo a všechnu údržbu a věčně se něco se.. synova rodina má vira a karanténu a oni musí všechno rozvolňovat, aby se nepo....., ale já říkám, že to ještě přijde. Ty si se měl léčit dávno píšu Ti to celou dlouhou dobu, že jsou to viry a od toho nervy, koronavir taky napadá CNS. Musíš vyzkoušet všechno. Čus :-)

Michal

Jj věřím kamaráde. To není dobrý, ten Covid je hrozný svinstvo, jak čtu pocovidové pacienty, tak je to děs běs, dám Ti radu, přeléčit Ivermektin nebo silná ATB ty následky léčby "vyležet a paralen" pak berou obrovskou daň. Navíc se začíná spekulovat z čeho všeho je ta sračka udělaná a lidem se vrací ibpo měsícich jestli chronifikuje v těle no potěš koště, tady jde doslova o život.....

Petr st.

Ahoj Michale, ostatni. To, co jsi podstoupil a delas -bylinky, ATB, zdrava vyziva, jsem v zapalu se uzdravit, zbavit vseho, co mam v tele, a Ty mas to same, jsem si totalne odrovnal zazivani. Zdrava vyziva, stetka, topol a jine, +ATB a nyni jsem v pr...li. Vsichni se, v zapalu se uzdravit, jen poskozujeme. Take jsem hledal na netu, silel ze vsech informaci, radil se. Uz jsem chtel jet do Phy za tim, uz si ani nechci vzpomenout na jmeno, co leci roky ATB. Byl jsem clenem skupiny borelia. Kdyz jsem cetl, jak nikomu ATB nepomohly, nebo jako "pomohly" a stejne se jim ty podelane borelie vratily, tak jsem prestal chodit na net ohledne chlamydii a borelie. Michale, zklidni se. Bez na operaci zlucniku a mozna ti bude dobre. Na ATB se vykasli. Znici ti v tele vse dobre a to spatne nevyresi. Ja si to uz posr.l, tak si to same neudelej ty.

Michal

Klubal se jmenuje. Já za ním nejedu. ATB kašlu. To není cesta. A čím jsi si zničil ty orgány těmi bylinkami? To si nemyslím, že má až takový vliv. Já se teď vrátil z nemocnice příští týden jdu pod kudlu, ale zítra ještě neurologie výsledky MRI mozku, zdraví se sype. Jestli opravdu za vším jsou infekce, tak ti jsou vyhlídky.....ty jsi měl výsledky v krvi na infekční nemoci? Které konkrétně....nemáš helicobacter podle toho co píšeš, jinak skupinu jsem taky opustil, pže tam se sypou ATB ve velkém a to se mi nechce....ach jo je to bída.

Petr st.

Michale, posr..ly mi zazivani ATB a brufen. Kinkretne brufen lepta zaludecni sliznici a atb ji dorazily. Bylinky jsem soucasne take uzival a kkmonkretne stetka je tak hořka, ze mi take nepridala na žalud. sliznici. Mel jsem prodelane z drivejska plicni chlamydie. Mel jsem zvysene CRP 23. Podle praktickeho OK, podle neurologa spatny. Stale zvysena teplota, na zvraceni, nechut k jidlu. Atb, ktere jsem opakovane dostal na zanet šlach, mi pravdepodobne zpusobila zanet zaludku, jicnu, dvanacterniku a strev. Mel jsem prekyseleny cely organismus a žaludecni kyseliny leptaly, co se dalo. Michale, po operaci zmizi zanet a telo se casem vzpamauje samo. Jen nechtej, jako ja, za kazdou cenu delat vse pro to, abys byl zdravy.

Michal

To mě mrzí kamaráde můj! Kéž by to bylo tak jednoduché. Bohužel nepředpokládám, že operace žlučníku vyřeší tady ty problémy. Nevím zda Covid nebo samo od sebe, ale spustilo se mi od obrovských bolesti kloubů, záškuby, brnění, únava, motání, špatný zrak , mozková mlha - široká škála fyzických a neuro příznaků, nejsem si jistý čím, ale že by to samo odeznělo nepředpokládám. Můžu zkusit nechat tělo, stejně jdu na operaci, ale velký špatný, s úzkostmi na které to lékaři hážou ( jak jinak) to nemá absolutně nic společného. Drž se bráško! Sám nevím co bude....

anonym

Nevzdávej to , jsou to viry a není to jednoduché, zaléčit to trvá roky , zůstanou trvalé následky a ATB se musí použít, ale musí se vědět jak, nevědí to ani doktoři :-) ani Klubal !!!

Michal

Mám na MRI Cavum septi pellucidi a Vargea 18mm .....to je konečná.

anonym

Piš to česky, viry se cystují, snad to nebude tak hrozné, já mám plné břicho cyst ta největší je asi deset cm, co mám dělat a to od dětství.

Michal

Ja ji mám ale v mozku. Cysta plná likvoru.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce