Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym

Ty jsi měl koronavir ? a ještě jsi měl CPN , na tý diskusi mě nic nepřekvapuje všechny viry se chovají a následky jsou podobné léky dneska už jsou , ale musí se nasadit oamžitě, většina lidí má ještě neléčenou CPN, doktoři to léčí špatným postupem a špatnou medikací , čus :-)

Michal

Yes. Letos chcípnu jestli se nestane zázrak :D

Michal

A musím podotknout, že Covid je Lamborghini mezi infekcemi a víry, je pravda, že se chová podobně, ale umí vše mnohonásobně rychleji ví intenzivněji, pokud chceš více info klidně napíšu...ale radím nechytít.....

anonym

Byl jsi očkován , já myslím, že je to o ničem , jedině lék a vybít to.

Michal
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym

Taky to sleduju , je to jenom reklama na prachy, známej má asi taky potíže, já jsem taky nemocnej, očkovat v žádným případě. Čau.

Michal

Nevíš, jak to bude reagovat na Tebe....protilátky rychle mizí, chytneš jinou mutaci, rychlokvaška o které se neví nic. Někomu se nestane nic, někoho trefí za 3 dny infarkt nebo mrtvice, ale neeee souvislost to nemá :D

Ruzena

Ahoj Michal uz si bol na ockovani ????

Michal

A jo bol jsem na očkování je to sračka nechoď, ale zítra se to už nedozvíš :D

anonym

Chce to všechno smazat, jsou to stejně kraviny :-D

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym

Chystáme vakcíny i pro kojence. Za rok je po všem, prohlásil šéf Moderny

Michal

No neřekl bych :)

Rivotril

Řešte rivotril prosím, ne covid, dík

anonym

Antidepresiva nemá cenu řešit a taky je tady cenzura :-)

Michal

Tak ho řeš :)

anonym

Co by si chtěl řešit, CNS to neléčí ! lepší je alternativně.

Michal

Ja ne, Rivotril chce řešit Rivotril, tak mu píšu ať ho řeší, já mu klávesnici do šuplíku neukradnul :)))

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym
1x

Doktorka , nemůžu psát kde, odmítá léčit neočkované a nutí k očkování , hnus.

Michal

Ať si dá i za Tebe :))))

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym

Rád bych znal pravdu, ale je to tabu:-) kdo maže ,ten jede.

Michal
1x

Ja pravdu znám, ničí to lidi bez rozdílu věku, znám 18-25 desítky lidí, všichni odesílání na psychiatrii, ikdyž psychicky nemocní nikdy nebyli, vypadá to na cévní systém a narušování stěn cév i těch mozkových to neznamená, že se to netýká i plic a dalších orgánů .... Ale dávno se ví, že to není JEN respirační onemocnění. No v ČR ano...

Michal

Covid jede znova, v ČR se i po roce a půl léčí paralenem s klidem :))) národ dementů.

anonym

Ve skladu je spousta léků které propadají :-) kocourkov

Michal

Teď se zase čeká na to až zemře spousta lidí a budou reagovat až bude pozdě. Covid stejně už nikdy nezmizí, chce to mít dobré plány a řešení, ale ne u nás se nezmění nic. Chce to dobrou prevenci a léčbu a to paralen a klid opravdu není, tady to zase bude do měsíce vypadat....

anonym

Hlavně se všichni očkovat, nevím proč jaký to má účinek.

Michal

A ve školách testovat jen neočkované, protože očkování a Ti co to prodělali už to chytit nemůžou ...demencs našeho zdravotnictví a vlády nemá limity :D

anonym

Spoustě lidí se to vrací je to vir podobný jako chlamydie, a léky na koronavir propadnou.

anonym

Neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že koronaviry mohou být vymýceny ze Země, takže adaptace člověka bude do budoucna nezbytná. Extrakt z pampelišky je jednou z mnoha bylin, které napomáhají zdravé imunitní odpovědi. Lepší je, že extrakt z pampelišky dokáže úplně zabránit infekcím tím, že blokuje přenosný kanál, kterým se spike proteiny připojují a způsobují virovou replikaci. Jiné přírodní sloučeniny byly zkoumány pomocí zkrácených molekulárních studií. Nobiletin je flavonoid izolovaný z citrusových slupek. Neohesperidin, derivát hesperetinu, je flavanon glykosid, který se také nachází v citrusových plodech. Glycyrrhizin je molekulární sloučenina extrahovaná z kořene lékořice. Všechny tři z těchto přírodních látek také blokují vazebné spike proteiny na receptory ACE2. Hydroalkoholický extrakt z granátového jablka blokuje spike protein na receptoru ACE2 se 74 procentní účinností. Když byly jeho hlavní složky testovány samostatně, byl punicalagin 64% účinný a kyselina ellagová efektivní na 36%. Tyto přírodní sloučeniny (spolu s extraktem z pampelišky) lze snadno hromadně vyrábět, kombinovat a nasadit jako preventivní lék pro všechny budoucí varianty spike proteinu. Tyto byliny jsou obecně považovány za bezpečné a nejsou známy žádné případy předávkování extraktem z listu pampelišky. Podle Evropského vědeckého družstva pro fytoterapii je doporučená dávka listu pampelišky 4–10 gramů namočených v horké vodě, až třikrát denně.

Michal

Zdroj? A jo bohužel to je perzistence viru a lidé se s tím budou mr**t xy let....

anonym

VÝZKUM: Extrakt z listů pampelišky blokuje vázání spike

Michal

Ok dikes.

jan siller

proboha lidi neberte to to je horsi nez pernik ........

anonym

Ale co neméme brát, šmakuládu ?

Michal

Petrře, Jožko, Ruzeno jak jste na tom? :)

anonym

Tak kolik máš šmakulády :-)

Michal

Nevím co je šmakuláda :D

anonym

Třeba vakcína, nevím teda jak to dopadne, je to pí... ke zdi :-)

anonym

Japonci ivermektín

Michal

Co myslíš?

Michal

Že Japonci jedou Ivermektin? Prý to není prokázáno ta účinnost ....

anonym

Ivermektín priniesol rýchle zotavenie krajiny z pandémie. Japonsku sa podaril najdramatickejší zvrat situácie v strede ich najhoršej vlny. To samozrejme neznamená, že Japonsko je už za vodou. Ak aj však prídu nové vlny v budúcnosti, dnes už vedia, ako sa s nimi rýchlo a účinne popasovať. No a ponaučenie pre našich covidových „expertov“ z vlády a konzília „odborníkov“? Radšej, než sa držať starých zlyhaných riešení (vakcíny, rúška) alebo vymýšľaní nových atómových bômb (plošné testovanie), mali by si zobrať príklad z Japoncov, lebo ako sa vraví: „Múdry sa učí z chýb (a úspechov) iných, len hlupák z chýb vlastných.“

Michal

Zdarec ty jo možná plošné to funguje, ale viděl jsem i lidi, kteří nasadili včas a nepomohlo od následků. :/

Michal

Ale lepší než léčba čekat paralen a ležet - čekat na smrt :D

Tereza

Diskutujte k tématu a neřešte covid.

Michal

Však diskutuj Terko, tady vždy někdo za x měsíců napíše pište k tématu, ale sám nenapíše k tématu nic....

anonym

AD nemá cenu řešit, kdo chce a´t ho bere, covid poškozuje CNS.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce