Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym

kapky divizna

Marián

Ďakujem

Michal
1x

Ahoj kamaráde, ano postupně. Teď mám paradoxně opak, nemůžu se vykopat z postele, ale volím raději tuto variantu než insomnií. Co ten sleep master obsahuje?

Marián

Ahoj, Obsahuje: tryptofán 250 mg ** Výťažok zo šafránu 30 mg ** Výťažok z chmeľu 25 mg ** Prášok z Aloe Vera 13 mg ** Thiamín (vitamín B1) 1,1 mg 100 % Niacín (vitamín B3) 16 mg 100 % Vitamín B6 1,4 mg 100 % Vitamín B12 2,5 µg 100 % Horčík 250 mg 67 % Zinok

Michal

To nezní zle, paradoxně ten L Tryptofan je prekurzor serotoninu tím pádem i melatoninu ( spánkový hormon), někteří uilzivaji přímo melatonin. Já zkoušel kdysi ten Tryptofan a nějaký vliv to mělo :). Naštěstí těch možností je dost, ale vždy je důležitá příčina a ta je v českém zdravotnictví zjistit často průser :/

Marián

Urcite pricina je povedal by som zaklad ak to clovek chce naozaj vyriesit. A nie len zakryt a oblbnut sa aby spal. Este som objednal cbd 25%. Mas prosim skusenosti s davkovanim?

Michal

Nemám, ale můžu zjistit. Já CBD pěstuju pro sebe a hulím, takže oleje nemám zkušenosti vůbec. Ale i to určitě budou na netu nebo u výrobků :)

Marián

No ano. Co sa tyka tej priciny. To fakt tazko zistit. Ako sa to stalo, to viem. A mam neskutocne vycitky. Lebo som.sa za tie roky nepoucil..najviac trpia moje deti. Ale co sa odohrava tam v mozgu, preco nespime, to je asi fakt tazko zistit. Skusam vynechat frontin a nahradzovat tryptofanom atd. Uz ma nutkalo ist na ten p...y mirzaten. Ale este sa drzim. Vyhybam sa tomu. Noekde v kutiku verim ze to naskoci. Ze spanok pride.

Marián

Dnes som bol na akupunkture a zaspal som tam na cca hodinku tak ze som az chrapal. Tak snad sa to zlepsuje.

Michal

Tak pokud by ta příčina byla opravdu psychika, tak se z toho dostaneš. Jiný symptom krom insomnie nemáš?

Marián

Ahoj kamarát, no mne povedali že mám úzkosť. Doktor. Áno, mám úzkosť. Strach z insomnie. Dnes som spal na polke z 0 25 frontin. Ale velmi plytko. Uvidím no...

anonym
1x

Příručka k léčbě. z :23. Základní informace o Cpn a léčbě

anonym

Píšete jenom blbosti a špatně dopadnete ˇ. Čus.

Michal

Ani bych neřekl. Infekčních a virových onemocnění je spousta a nejen chlamydie ....

Michal

Že má člověk úzkost se teď říká troufnu si říct desítkám milionů lidí na světě po Covidu a je to po virovém onemocnění a mnoho lidí trpí i na insomnií ... Lékařům už dávno nevěřím.

anonym

Čus, ale tímhle způsobem se nevyléčíte, zaléčení CNS trvá spustu let a neurol a pod. se musí užívat roky a při tom léčit nervy a hlavně bylinky, ale to jste nikdo neužíval, píšu to tady a ne jenom na této diskusi je to skoro všude.

Michal

Bylinky nestačí.

anonym

ATB a tinktury , ale vědět které , užívám od naděje.

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym

Psal jsi ,že jsi měl borelie a koronavir, to bude problém já na klouby beru aulin, občas, nejspíš borelie, kapačky ATB a protivirové tinktury.

anonym

Copak tam bylo , to by mě zajímalo.

Michal

To je otázka. Borelie, Covid, chlamydie, EBV, ono to umí takhle ničit všechno a co z toho to je je těžký posoudit. Nevím už, ale nic vulgárního. Ale že to mažou žádná novinka :)

anonym

Ty borelie to je prevít nejde to léčit.

Michal

Jen dostat pod kontrolu no.

Michal

Co klouby? Jak jsi na tom?

anonym

Klouby jsou v háji a žaludek taky od prášků.

Michal

Jakých? Ty klouby mě serou!!!

anonym

Zkus nimesil , ale je to taky potřeba opatrně

Michal

Potřebuju zjistit co je kosti. Podle mě reaktivní artritida. Dám vědět.

anonym

Možná Borelie

Michal

Právě "možná" :/ to je ta otázka. Doktoři "choďte včas" a z jednoho kloubu, kdy jsem včas šel mě bolí skoro všechny :))))

anonym

Je to všechno v pr...i zase novej kovid.

Michal

Ty už jsi měl?

anonym

Zatím ne, neočko.

Michal

Tak buď rád a nelez z domu nevyplatí se to :)

Michal

Hlavně v tom, že to po dvou letech léčí Paralenem.....

Michal

Kolik BZD bereš a jak často?

anonym
1x

Podle toho co potřebuju dělat a co mě bolí, normálně 0,5 mg, ale ne jenom jeden druh střídám i jiné, tady to psát nebudu.

Michal

Jak je?

anonym

Čus, nic moc, klouby bolí a ještě jsem nastyd, test nic neukázal, ale užil jsem isoprinosin 2 tbl a asi je to dorý.

Michal

Mě klouby i svaly k**** drát.

anonym

Tak něco zkus , ty prášky co tu nejsou.

Michal

Objednané :)

anonym

Pomalu nás to zabije a ty prášky jsou na parazity ?

Michal

Taky si myslím, pže se tak cítím. Jasný přesně tyto ..

anonym

Nejde tady napsat co bych nejraděj udělal, vzhledem k budoucím vyhlídkám na zdraví.

Michal

Hodit si mašli.

anonym

Čus , naši vědci mají asi lepší metodu :-)

Michal

Já byl včera v nemocnici. Můžou to zavřít. Banda ignorantských neznalých osob v bílých pláštích, které je dělají doktory. Prakticky kdokoliv se tam objeví EKG, kapačka s hořčíkem, injekce do zadku a se stejným problémem odjíždí domu ....za co berou peníze netuším.

Michal

Nutno podotknout, té to člověka "vyléčí" na 3-4 hodiny. Pak to zkusí znova, potřetí a počtvrté už nejede asi to je záměr.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce