Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
2x

Admin ty se vzpamatuj už. Mažeš normální komentáře bez vulgarismů.

anonym

Tady je je to běžná věc, jak se Ti vede, Michale, moje celá rodina je nějak vážně nemocná , ale víc nemůžu napsat :-)))

Michal

Blbý kamarade. Chytlo mi to klouby, krční páteř, bolesti v přední části hlavy, oči. Možná pojivové tkáně nejsme si jist zda Covid, chlamydie, yerseniye, EBV divně mi to lítá v testech lékaři nic. Takže velký špatný.... Snad se máš lépe.

anonym

Ty potíže má hodně lidí i já, je potřeba ty zakázané prášky na parazity, nejsem na tom moc dobře beru hodně léků na srdce a k. moč , udělala se mi nějaká vyrážka ,ale nevím co s tím. Doktoři jsou naivní. Musíme doufat, že se změnou počasí se to zlepší . Čau. PS chtělo by to email není mi to jasný co jsi napsal o covidu a chlamydiích.

Michal

Tak já jsem vytvořil fiktivní ať tady nedávám osobní tak [email protected] napiš tam.

Jiří Zajfrt

Mám léta velké bolesti zad ,nemohu sedět na židli už léta,ani 5 minut,jen ležím, abych mohl aspoň chodit musím brát Rivotril atd.zatim žiju

anonym

A co říkají doktoři? asi by to chtělo očistu celého těla a udělat alespoń testy ELISA na viry.

Michal

EBV, CMV, yerseniye, chlamdie, adenovirus, borelióza těch svinstev je hodně zalezou do kloubu a ničí nicméně tam bude už nějaký nález.

Michal

Jak se daří?

Anonym

Dobrý večer měla bych otázku jestli je po 3dnech možné být závislí na Rivotril mam 2mg a hned poprvé výpadky paměti,zmatenost,ještě větší úzkost,derealizace,napadla jsem přítele ani si to nepamatuji máte podobné zkušenosti?samozřejmě jsem ho vysadila jen mám teď obrovský strach jestli na tom nejsem závislá nebo jestli to mělo jen hnusné vedlejší účinky a když jsem zavřela oči jakoby v té tmě to trochu blikalo děkuji za odpověď

Michal

Za 3 dny na 100% dne. Spíš 2mg na začátek je strašně velká dávka, proto ty, kteří ho ještě neměli. Standardně se začíná na 0,25-0,5mg. Závislost nemáte.

anonym
1x

Chce to léčit chlamydie a mikroparazity, žádná jiná nemoc neexistuje , jsou to výplody mozků chorých a jde zase jen o prachy !!!! -) :

Kristián

Čaute

Michal

Čusek :)

Michal

Jal jste na tom pardálové? Já zas sypu Rivo....

Zazie123

Ahoj Michale, díky za rady. Jsem tu nová. Mám Rivotril teprve 5 týdnů na šílené úzkosti. Nespím. Jen po rivotrilu. Ještě se nenašla fungující antidepresiva, teď začínám mirtazepin. Rivotril mám 0,25 ob den. Psychiatr radí brát dál, stabilizovat se a vysazovat. Ale jak se mám stabilizovat, když vím, jak šílený je se z toho dostat?

Michal

Ahoj ono otázka taky je z čeho ty úzkosti pramení, ale to je na delší debatu. Když tak mail?

Zazie123
Kristián

Skús prothazin to je nenávykové a je to pre alergikov. To funguje.

Soňa

Kristián ako sa ti podarilo zvladnut xanax a rivo? Uzivas uz len Protazin?

Edita

Měsíc a skoro 14 let až 10 mg denně je sakra rozdíl.

Dan

Vy berete tolik?

anonym
1x

Nedáte si poradit je to napadení CNS chlamydií, víc je zbytečné psát .

Kristián

Ahoj

Tereza

Přečetla jsem celou diskusi. V prosinci jsem musela řešit životní krizi a slozila se. Nejedla, nespala, nefungovala vůbec. Lecim se pro úzkosti a PP kterou mi způsobilo neuvažune občasné bráni Neurolu. Tehdy jsem ho vysadila, bylo to mega těžký, bála jsem se ze dostanu epi. Dokázala jsem to a přešla na Citalec 20, postupně navýšen na 30 pak na 40. Po několika letech stejně kolaps, výměna AD na Velaxin 75 a přechodně nasazen Rivotril v dávce 0,5-0,5-2mg. Po tom co jsem si prošla s Neurolem jsem nebrala víc jak 0,5 a v pohodě jak Velaxin zabral vysadila. A byla dva roky jen na Velaxinu. Teď v prosinci řekli navýšit Velaxin na 150 což mi neslo bylo mi z toho hrozne. Musela jsem prodat byt a vyřešit své dluhy, bohužel jak jsem se slozila rivo mi pomáhal aspoň spat a řešit situaci. Nebrala jsem víc jak 0,5 týden a hned po týdnu jsem začala tablety ctvrtit a jak jsem byla na 0.12 hrozny stavy vše se vracelo a to hned po měsíci. Musela jsem zase zvednout na 0,5 a začít snižovat znova co týden to ctvrt tablety dolu. Situace se opakovala. Zpět na 0,5. Na spani. Řekla jsem si ze na to půjdu pomalu na to vysazování. Nyní jsem na 0,25 na noc. Je to už 6 měsíců co beru Rivotril. Bohužel už cítím ze přestává fungovat. Večer trochu zabere aspoň spím ale přes den úzkosti. Hlavně z toho ze se mi to nedaří vysadit. Všechny problémy jsem na tom vyřešila ale asi výměnou za závislost. Mám strasne stavy bezmoci a depresi. Co je to za život pořad sama úzkost? Dali mi mirtrazapin, Quentiapin a Trittico ať vyzkousim co mi bude fungovat. Nevzala jsem nic z toho beru už Velaxin rano bojím se serotoninoveho syndromu, maligniho neuroleptickeho syndromu a alergie. Cítím se jako v lékové pasti. Prosím poraďte…

Michal

Ahoj. Tak teď už máš všechny starosti, které jsi měla vyřešené? Pokud ano, tak se jedná čistě o ty léky chápu to správně. V prvé řadě Quentiapin to hoď do koše rovnou větší sračka neexistuje. Léky co popisuješ Tě mají tlumit, takže je alfa omega spánek nebo absťáky z Rivotrilu? Zaprvé hoď se do klidu nemysli hned na serotoninové syndromy, eoi záchvaty apod. To hrozí jen, když vysadíš najednou po x letech a rychle. Pokud jde o vysazování ve světě je neznámější Ashtonova metoda. Prostě vysazovat pomalu. Pokud máš úzkosti z léků, kašli na to. Vysadíš to, ale chce to čas. Popiš teda ne co bylo, ale přesně současný stav.

Lenka

Čauko

Zuzana

Rivotril málem zabil dva členy mé rodiny. Starší paní se s ním předavkovala a skončila v léčebně. Přestala se pohybovat, nedojde si ani na záchod. Prášky, co po ní zbyly našla 13-letá dívka, která si myslela, že ji pomůžou z depresivních nálad. Už následující den se začala poškozovat a za pár dalších dnů málem spáchala sebevraždu. Prásky jedla pouze 5 dní! Po vysazení se zklidnila. Vyhněte se tomu svinstvu obloukem.

Michal

Píšete fabulace. Předávkovat se můžete i Ibalginem nebo jakýmkoliv jiným lékem. Že jsou benzodiazepiny specifické léky je jedna věc. Od toho je dávkování a zodpovědnost člověka. Takže za "předávkování" nemůže paradoxně Rivotril, ale osoba, která se PŘEdávkovala. Druhá věc je, 13letá dívka, která brala tajně Rivotril, pže má deprese. Rivotril není antidepresivum a pokud užívá léky, které nemá mohly maximálně umocnit už tak její rozladěný psychický stav. Uvádět věci na pravou míru. Mějte se.

Petr Mikolajek

Asi neporadím ale Rivotril mám užívat jen v případě aury epileptik ví o čem píšu. Takže pokud aura probíhá a není to nic příjemného beru max. 3 denně Tak to mám předepsáno víc jich neberu.Nez mi je neurolog předepsal tak jsem tyto svoje stavy musel prožívat bez léků.A věřte že jsem myslel i na to nejhorší tak strašné jsem míval stavy. Ještě musím dodat že auru mívám opakovaně každé 3 měsíce.Takze jediné co můžu poradit neuzivejte při sebemenších náznacích

Edo

Čau

Monika

Beru rivotril nepravidelně už několik let. Poslední půl rok beru 2 tabletky týdně, posledních 10 dní tabletku denně. Betu ho na úzkosti a deprese. Bojím se, že po jeho užívání budu mišuge. Už teď si prd pamatuji.

Ruzena

Ahojte . Monika prosím ťa kam chodíš po rivotril na sk.nieje.Diki

Lenka

Zdravim

Limak

Dobry den, mam eRecet na Rivotril v mobile, kde si ho viem mimo SK vybrat ? Dakujem

Soňa

Limak kolko mg mas predpisany?

Alena

Já jsem závislá 30 let.Jsem vnemocnici vJihlavě,nezvládám to.Šílené bolesti v ledvinách, řve mi to ven vnitřek.Hrozný třes v celém ťěle.Řekla jsem ať mi vrátí zpět rivotril,že chci domů.

Soňa

Ahojte všetci bojovníci:), niekoľko dní čítam komunikáciu a príbehy všetkých.....stretlo sa tu skutočne veľa silných ľudí a ja ďakujem za možnosť vidieť vďaka vám hlbšie do sveta benzodiazepínov....príbalový leták liekov čítam vždy a čím ďalej tým viac som presvedčená, že viac ako príbalový leták je vzácna recenzia konzumentov týchto "liečiv".....vždy som sa im intuitívne vyhýbala, ale zároveň ich mala poruke, až koncom minulého roka som vyčerpaná z dlhodobého stresu a strachu o život začala užívať xanax ( kým zaberú AD citalec) , AD sa ukázali ako slabé a po mesiaci som volala kamarátke psychiatričke, ktorá mi dala seroxat a doporučila Rivo, vraj xanax je návykový silne...po prečítaní vašich skúseností som odložila aj xanax aj rivo.....na tretí deň som dostala svalové zašklby do nôh, horúčavu po celom tele a paniku...dala som rivo a oblial ma pokoj:).....užívam ho mesiac 0,5 denne, par krat 0,75 a par krát len 0,25........ znižila som na 0,25 v sobotu ( dnes je to 5 deň), plánujem 10 dní s týmto nastavením vyčkať a prejsť na 0,125 prípadne obdeň 0,25......užívam ho len mesiac a tak sa zaoberám aj myšlienkou čím skôr sa ho zbaviť a vysadiť ho hneď......čo si o tom myslíte? Ďakujem za vaše vzácne rady a želám radostnú slobodu.....

Alena

Ahoj, také mám vysazení rivotril.Brala jsem 2 mg denně.asi 20 let. Mám šílený abstinenční příznaky, vše jak popisuje Petr.Může mi někdo říct jak to dlouho potrvá.

Ella

Alenko, to Vam asi nikdo uplne presne nerekne.Kazde telo reaguje jinak i na tu nejnizsi davku. Taky zalezi, jak jste citliva. Me NOVY psychiatr rekl, ze se nedivi, jak moje telo reaguje na snizeni 0,0625mg rivotrilu, protoze jsem hypersenzitivni. A abstinencni priznaky u snizeni teto davky mam zhruba 3-4 tydny, nez si telo navykne. Na snizeni 0,125mg reagovalo silene asi mesic trvalo, nez jsem se jaks taks dala dohromady. Ale je to beh na dlouhou, dlouhou trat.Obecne je to tezsi, co jsem tak vycetla u lidi, kteri brali nekolik let. Ja beru 10mesicu a zazivam peklo. Drzte se.Ella.

Ella

Zdravim vsechny bojovniky. Je to peklo a jsem rada za kazdou hodnotnou diskuzi. Jsem hypersenzitivni, mam generalizovanou uzkostnou poruchu a jsem lehce depresivni. Co vse predchazelo nasazeni je na dlouhou zpravu a nevesla se mi tady a ve finale to neni podstatne. V cervenci jsem brala pravidelne 2mg s quetiapinem. Pak v srpnu postupne snizila na 1mg, niz to neslo. Prestala jsem spat a dostala prujem. Na Vanoce snizila rivotril o 0,125mg a to se tedy dely veci. Hlavne jsem nevedela, ze je to abstak. Uzkosti, paleni hrudi, deprese, paleni v zadech a pazich, panika, prujem tyden cca. Psychiatr odebral quetiapin, prestala jsem zase spat...napsal v listopadu mirzaten do 14 dnu jsem spala celou noc v lednu se to opakovalo a prisaly se deprese, napsal atarax a citalec, coz mi rozhodilo srdce, kardiolog napsal betablokatory. Hledala jsem nahradu ataraxu, nasla quajacuran, vyborny a kozlikove kapky s prestavkama pro obnoveni vyroby Gaba v mozku. Prvni snizeni tedy prosinec 23 o 0,125 silene stavy, myslela jsem, ze opravdu umiram. Za mesic o 0,0625 prezila jsem, abstak slabsi, ale hnusny. Pak jsem od unora zacala co 14 dni sesazovat o 0,0625mg a pstupne jsou abstaky lepsi, slabnou s kazdym snizenim,ale nejhorsi jsou prujmy, po vsem, je uplne jedno, co snim. Uz ho mam mesic. Nezabira smecta, probiotika, uprava stravy, proste nic, tece ze me voda a o zapachu ani nemluvim. A to nejim zadne lusteniny, zeli nic.Mate nekdo taky prujmy pri snizovani Rivotrilu? Osobne doufam, ze to chce jen zpomalit vysazovani. Zmenila jsem praci, ve ktere jsem vyhorela a prestala spat, jsem vklidu, vic odpocivam, stehujem se od prazske magistraly do klidnejsi casti, nasla jsem si pratele, ale uz jsem fakt hotova. 8.4. mam druhy termin u noveho psychiatra, ktery mi na prvnim sezeni vysvetlil a potvrdil vse, co jsem se docetla, Rivotril velmi dobre zna, ma zkusenosti s pacienty pri vysazovani. Kdyz jsem cetla tuto diskuzi, prekvapilo me, ze je nas tolik a uklidnilo, ze v tom nejsem sama. Zvlast Petka mi mluvila z duse, taky jsem prolezla cely internet, cetla o gaba receptorech, cim je podporit, cim si pomoct od uzkosti, jak pracovat na mysleni, cetla jsem spoustu knih...Muj problem je i to, ze jsem na sebe hodne prisna a ikdyz priznaky po vysazeni nebyly po 14dnech uplne pryc, tak jsem uderila snizenim znovu. Ten prujem me ale zneklidnuje, proto bych rada znala vase zkusenosti, ikdyz je to choulostivejsi dotaz. :) Vsem nam tady drzim pesticky a verim, ze bude lip. Tak se vsichni drzte a hezke Velikonoce.

Karol

Rivo

Ján

Ahojte

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce