Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Souhlas ať už ten vir táhne do ****, já kvůli tomu odkládám operaci ať to ještě nelapnu někde ve špitále a včera bylo pozdě, takže celkově to stojí za 2 věci. Takové spíš přežívání, kdyby bylo aspoň už teplo ...

anonym

Ahoj, tak to tady čtu a vypadá to na ho..o bude to asi pokračovat, nejhorší na tom jsou děti, proč se nenapíše původ viru !

Michal

Čusek, já to sleduju dost, udělají z náš národ invalidů. Léčba po 2 letech ležet, Paralen, lidí po předchozích vlnách - se neřeší, děti se neřeší, toto už dávno nemůže dopadnout dobře. Já bych jim dal takové "odměny" ....

JOZEF

Ahojte. Michal tiež som prekonal kovid, ale spomenul som si na to ked asi pred siedmymi rokmi som mal chrípku a svastvo kĺby mi šlo rozhodiť a tiez som stratil vtedy chuť, aj čuch..... Čo teraz vôbec a ani horúčku som nemal..... Momentálne ma teraz hneva to, že v Maďarsku to maju zabudnute ,nič tam neriešia žijú si ako pred kovidom..... Čiže nechapačky, ze Slovensko, Rakúsko úplne blbne stým hrozným obmedzovaním a opatreniami..... Plus nútia nas do tretej dávky vakcíny..... Čo ja uz tretí sajrajd do seba pustiť nechcem.....

Michal

No to se nedivím, že nechceš. Ono je to těžký no, někomu to neudělá nic, někoho to složí a nikdo neví koho. Už by to mělo jít do p**e nejlépe....

anonym

Ahoj, vypadá to , že to nikdy neskončí, šmejdi.

Michal

Taky se mi zdá, že snad nikdy :(

Filip

Ahoj

Filip

Ahoj zkoušel někdo thc. Dá se zavislost na bzd prekourit? 13

Michal

Působí to na jiné receptory... Jsou to dvě rozdílné látky, takže za mě NE. Vysazovat pomalu a když už něco na uklidnění nebo zmírnění tak bylinky, hořčík kvalitní a spíš CBD než THC, už tak narušena CNS a na to hulit asi není dobrej nápad. Kolik a jak dlouho bereš?

anonym

Ahoj, jak se vede, je to zase na ho..o.

Michal

Horší už to být asi nemůže nebo? :/

anonym

Ahoj, žere mě asi CPN hlavně klouby, je to prohnilé, nedá se tady nadávat.

Michal

Taky mi jdou klouby do **** .... Už mi připadá nejlepší nasadit kortiko na čas :/

anonym

Zkusil bych ivermectin

Michal

Pozdě. To donici každého otázka času.

anonym

Četl jsem něco o krvinkách po očkování, vir je potřeba zabít.

Michal

Hypotéz je 1000 +1 řešení žádné. Snad BC007 možná ....

anonym
1x

Kdo ví co tam dali a ze kterého antivirotika je to složený, to dokážu vyrobit taky.

Michal

Spís z čeho je složena ta s***a lidská kyselina :D mě teď bolí i kosti :D není dobrý ... :D

anonym

Taky mě bolí všechno, už aby se změnilo počasí s tím virem asi nedají pokoj, zase něco navařejí :-)

Michal

Mi se zdá jako bych měl zánět snad v celým těle noční můra. Ale u Dr psychosomatika. Ráno rudý oči, lesklý, klouby, ztuhlost, pocitově teplota, pak ty psycho stavy z napadení CNS, toto je jiný level.

anonym

Ahoj, co jsi měl, CPN, borelie , covid, jestli jsi něco prodělal, tak se tomu nediv , vyléčit se to nedá, Mudr. jsou naivní. Jedině bylinky a další metody

Michal

Covid 2krát a podle testu mám prodělanou boreliózu, chlamydie a x dalších, sleduju to už rok a půl, když někdo prodělá Covid, tak mu imunita nestíhá nefunguje a ty skryté staré infekce vyplujou napovrch, za 30 let jsem znal jednoho člověka s boreliózou teď jsem jich poznal 40 vsichni po Covidu, to schéma je jasný, reaktivace a teď mě kosí něco z toho a hodně. Ale původem byl Covid ... Vymysleli to bohužel "dobře"

anonym

CHce to na začátku ivermectin a i potom věřím, že toho spoustu zabije a léčit CNS pupalkový olej , B12 , třapatka, isoprinosin a pod.

Michal

Už jsem toho sežral a žeru dost, těžký boj. Lidé tak dopadnou, pže se neléčí v akutní fázi!

Michal

Dneska vyšla studie v New York Times následky ....tady už nic nepomůže.....

anonym

Nečet jsem to, ale asi to nebude pravda po CPN mě to trvá deset let a koronavirus bude něco podobného, ta cysta se dá vyhladovět a zmizí, málo čteš zdraví-az.

Michal

Pravda to je, pže je to na pitvaných lidech :/ ...a není cysta jako cysta.

Ruzena

Ahojte tak ako vidim stale sme na tom rovnako nic sa nezmenilo .😭

Michal

Ahoj, jak se máš ty? :) Povídej :)

anonym

Ahoj Růženko, co dělá chlamydie.

Marián

Ahojte, už 3 mesiace blúdim po nete a hľadám nejaké pozitíva ohľadom AD. Konkrétne na spanie. Na vianoce som prestal spať. Najprv zaspávanie o 3tej, 4tej. Každý 3tí deň normálny spánok. Potom sa to prehĺbilo. Zasával som o 6tej. Začal som panikáriť. Po cca 3 týždňoch spm skončil na tritticu. Bral 6 týždňov. Mal som po ňom šialené stavy. Musel som trittico dať preč. Dostal som Mirzaten. K tomu Frontin. Váhla som vôbec či s tým Mirzantenom začať. No po 4 dňoch brania aj so xanaxom 0 25 je mi zle. Aj to z polky 15tky. Pred 10 rokmi som sa vyhrabal zo závistlosti na stilnoxe. V kombinácii s alkoholom. Žili sme v zahraničí. Došli mi lieky a inej cesty nebolo len to nejak prežiť tie šialené absťáky. To som bral nejaké tri stilnoxi na noc na konci. A ešte pred tým, niekedy v rozmedzí 2000-2004 taktiež stilnox. Tiež to nejak prešlo. Asi odchodom do zahraničia. No prečo tu píšem. Hľadám znovu cestu von a AD som dostal ako že menšie zlo. Respektíve že to vylieči. Už po tejto krátkej dobe viem.že nehro,í. Dnes by som mal navýšiť na celú 15tku mirzaten. No viem že to nemá zmysel. A tak som sa rozhodol tu napísať. Viem že sa z toho dá opäť dostať. Na druhej strane akosi strácam vieru...

Michal
1x

Sám na sobě vidíš, že to jde, ale musíš najít tu příčinu nespavosti.... A ta je?

Marián

Ahoj Michal. Podľa mňa to je strach že nezaspím. Včera som si už nedal nič. Teda v noci. Spal som asi 4 hodiny. Ale dnes mám zlý stav. AD nechcem. Mám k nim nedôveru. No po vysadení, dá sa povedať náhlom mi je tak že už ani do práce som nešiel. Chcem sa z toho samozrejme dostať. Najlepšie bez liekov. Ty spíš normálne?

Michal
1x

Tak buď vysazovat léky pomaličku no. Nicméně já si nedokázal představit, že usnu někdy bez prášku, teď usnu do 5min bez něj a spím jak dřevo, takže vše jde, ale je v tom i ta psychika pak no než se to člověk naučí - boji se že neusne, to se pak špatně spí, nedejboze když se probudí. Normlani člověk se otočí na druhý bok a spí dál, "nemocný" člověk během vteřiny rozjede katastrofické scénáře, že bude celý den polomrtvý. Takže ano spím :)

Marián

Presne. Mam s tym skusenost z pred rokov. Ale ja som bol v Irsku. Dosli lieky tak som to musel vydrzat. Vcera som mal abstak. Spal som na xanaxe 0,25 9 hodin. Tak neviem. AD som dal prec lebo som po nich mal sialene stavy. Bol som na najnizsej davke mirzaten len 4 dni. Pred tym trittico cca 6 tyzdnov. Tiez som znizil na minimum a vysadil. Tak snad to so mnou nejak nezakolise.

Michal
1x

No a vidíš Xanax není na spaní a 0,25mg Tě neuspí na 9 hodin, takže jsi spal halvme, pže jsi si něco vzal a věděl jsi to. Na Tobě bych testnul placebo efekt, byl by podle mě úspěšný.

Marián

Tak to je super sprava. Velmi si ma potesil:) Tiez mam pocit, niekde tam hlboko v sebe ze pojde. Aj ked hlava si vravi svoje. A ked sa mozem opytat ako to urobit. Placebo efekt. Ako na to?

Michal

Tak placebo je, že dostaneš příklad hořčík pod záminkou, že je to lék na spaní a když spíš, tak to funguje, takže tu nespavodt Ti děla Tvá mysl, návyky, myšlenky atd ...a jak no pokud máš třeba ženu reninat Tibda někdy xanax a někdy hořčík a výsledek za týden zjistíš :) ... Jen v praxi vzhledem třeba k hořké chuti xanaxu a tvaru tabletky apod by to musela jediné rozpustit ve voděva přidat cukr - aby jsi nevěděl, co jsi dostal :D ... Co CBD, melatonin, bylinky na spaní, Tryptofan apod?

Marián

Ahoj Michal. Ďakujem za rady. Vyskúšam. Túto noc som si dal polku xanaxu. Spal som, aj keď plytko. Ale spal. Verím že to pôjde. Pomaly ale isto. Teli ešte rozbité po tých troch mesiacoch. Tiež sa dá do kopy. No ešte nie je úplne vyhraté.

Michal
1x

Moc bych se nestresoval, dal tomu čas. Bereš minimální dávku, máš téměř vyhráno :)

Marián

No včera som nedal nič a celú noc hore. Dnes sa opäť pokúsim.

Michal

A myšlenky? Stres, věděl jsi že nic nemáš mělo to vliv?

Marián

Vieš čo? Ja som nejak bol na tú noc dá sa povedať pripravený. Tušil spm že to nepôjde. Skôr mám obavu z tejto nastávajúcej. Lebo po dohode s psychologičkpu, keďže odmietam AD, sme sa dohodli že to teda skúsim bez všetkého. Či ten spánok po dvoch-troch nociach nenaskočí. Je to také, no. Pred tým keď som nespal dve noci tak tretiu som zaručene spal. A už bolo dobre. No na xanaxe nechcem spať. Je mi jasné že príde závistlosť. Zatiaľ ešte skúšam. Ale áno, vedel som že nič nemám a malo to vpliv. "Vedel" som že nebudem spať. A to "vedel som" je myslím problém.

Michal

Jasně, že je to problém... Nicméně zkus aspoň melatonin, silné CBD olej, byliny ... Pokud Tě uspal Xanax 0,25mg, který není na spaní, tak se to něčím pokrýt dá....

Marián

Dík Michal za podporu. Včera som spal so sluchádkami v ušiach. Na nejakej hypnóze z spotify. Teda driemal. Potom okolo pol 3tej som to zložil a spal do 7ej rána. Teda budík ma zobudil. Ináč by som spal ďalej. Dá sa teda povedať že 4- 5 hodín bez ničoho. Uvidíme ďalšiu noc. Zajtra mám akupunktúru. Som zvedavý

Michal

To půjde, spím bez ničeho a nemohl jsem spát vůbec. Ale něco za tou insomnií většinou stojí, je třeba na to přijít i co. Něco narušuje chemii v mozku/CNS může to být i stres, ale také nějaké infekce, nemoc .... Je třeba hledat.

anonym

Nevím co chceš hledat, chlamydie, viry. Čus.

Marián

Ahoj Michal, v prvom rade som cital tvoje starsie prispevky. Klobuk dole qko si to dal. Aj pred vsetkymi ktorym sa podarilo znovu vysadit a spat. Ja som si objednal sleep master myslim ze sa to vola. No vcera noc bez spanku. Ani xanax nenaskocil. Som dost nestastny z toho. Nq AD nechcem ist. Lebo mi jednoduxho nerobili dobre. Dnes akupunktura. Nejaky olejcek som dostal. Potrebujem sa vyspat a bojovat dalej. Chcem sa ta opytat. Ako tebe naskocil spanok? Postupne nejak? Aj ked si vysadzoval si vedel spat?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce