Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym

No není mi to úplně jasný, to jako akutní léčba ? :-)

Michal

Jo když přijedeš s problémem do nemocnice.

Helča R (Asentra 50)

Dobrý den, mám dotaz, 2 měsíce beru asentru 50, nyní mi lékař doporučil zvýšení na 75 mg. Jelikož jsem měla hodně nežádoucích účinků než si tělo zvyklo, tak se teď bojím navýšení. máte někdo zkušenosti ? A jak jste na zýšvení reagovali? Děkuji za odpovědi

Michal

Dobrý den, toto vlákno je o Rivotrilu. Nicméně to normálně sdělte lékaři a třeba navyšování zpomalit pokud jsou tabletky dělitelné na menší gramáž. Hodně štěstí.

Michal

Jak je bolí mě klouby jako prase nemocnice psychika ***** *******ý .....

anonym
1x

Bolesti jsou od chlamydií , borelií a podobných parazitů, chce to ATB a jiné léky v kapačkách. Mám taky potíže, hlavně při změně počasí a špatné stravě.

Michal

Já s Tebou souhlasím, kdyby otevřeli lékárny a zavřeli nemocnice udělají líp. Totální ignoranti.... Je mi zle z českého zdravotnictví, to ani zdravotnictví není kamaráde. Ale to ty už víš asi dávno.....

anonym

A bude to horší !

Michal

To už nejde :D

anonym

Ale bude, chce to čas, jak se jinak máš? jedině bylinky.

Michal

Klouby a únava asi nejhorší. Ty?

anonym

U mě koleno , záda, a po něčem bradavky, nevím nemám kam jít, zkus tinktury od nad.je.

Michal

Jak je? U mě únava jak prase. A někdy se najím a jsem unavený úplně, klouby hlava zlobí je to bída ...

anonym

14 dní ve špitále asi infarkt, všude bordel.

Michal

Kámo :( ach jo tolik trápení pořád :( drž se!!!! Asi? Oni neví ani toto...?!

anonym

Zdravím, jsou špatný vyhlídky na můj další život, dialíza.

Michal

Ahoj kamaráde já si všiml až nyní další stránky s co se vše stalo tak najednou? :(

anonym

Trvá to již léta a na jaře jsem nastydl, vypadá to na konec, je toho moc , srdce, ledviny, kyselina moč.a ještě ostatní, ale za vším hledj složitou bakterii

Michal

Snad se nějak stabilizuješ! Souhlas vseje to o tom svinstvu .... :(

anonym
1x

Chlopeň cévy plné, budík se nedá seštelovat v pondělí 3 hod na sále a dneska znovu, alergie na atb,je to na posrání

Michal

2 operace srdce? :((((((( Jak jsi na tom teď kamaráde povedlo se to? Držím palce!!!!!!!

anonym

Není to přímo operace, budík a čistení cév, ale je to jen pokus nemůžou mě otevřít, nestojí to za nic, měj se líp.

Michal

Držím palce! Taky jsem na tom bledě, musíme zabojovat - co nám zbývá. Drž se kamaráde!!!

Michal

Tak jak je?

anonym

Ahoj, držím se,ale je toho moc, měj se líp, jako by tady něco chybělo.

Michal

Kolem mě teď má každý druhý problémy, ale ne z bakterií, ale víru EBV, CMV, VZV....

anonym

Taky jsem to slyšel, ale z vakcín.

Michal

Jak jsi na tom?

Ružena

Ako vidim nikto z nás na Tom nieje dobre

Michal

To teda ne. Jak jsi na tom ty?

Ružena

Je to tak 50 na 50 .Stále nejaké problémy ktoré sa ťahajú už druhý rok a doktorov to nezaujíma .takže sa snažím takpovediac všetko predýchať .😭A čo ty ?? Zlepšilo sa aspoň niečo?

Michal

Nn mě sejmul Covid, vypadá to, že mám reaktivivané infekce v těle borelióza, chlamydie a trpím jak pes... Zdravotnictví nekomentuji, aby admin nemusel mazat, slušně to říct nejde.

Michal

Jak je?

Jozef
1x

Ahoj Michal. Ako sa máš kamarát? Dlho som sem nepozrel. Tiež aj Peter, Peťa.

Michal

Zdravím Tě bráško, na bohužel na ***u :/

Jozef

Prečítal som si príspevky, a čítam, že covid ti nechal následky. Čo na to lekári? Liečia ťa?

Michal

Jo, lékaři neřeší nic kámo. Je to jak únavový syndrom. Postvirový.

Michal

Jsi prostě pořád bolavý, hrozně unavený, vstaneš po 8 hodinách a máš pocit jakoby jsi nespal..

Jozef

To snáď nie...... Fakt niečo také po kovide môže byť.? U nás na sk je niečo ako postkovidova liečba, kúpele..... Ako dlho to trvá u teba?

Michal

Kámo jsou skupiny kde jsou desítky tisíc lidí, ale dělá se že to neexistuje. Takže věř že ano. Po Covidu znám lidi s infarkty, mrtvicemi, léze na mozku, RSka, ALS leukémie cokoliv brutal. Bohužel ....

Michal

Koupele jsou k ničemu. :/

Jozef

Ja ti úplne verím kámo....., že to nechá trvalé následky. U nás jedna mladá babenka po očkovaní dostala mozgovú mrtvicu a je imobilna.... A desiatky ľudí ktorí to nedali.

Michal

Teď o tom vyšel i dokument na YouTube. Někdy se podívej na ty skupiny na fb co to lidem dělá a nepochopíš. Ale spíš nechápu že někomu to neudělá nic a někoho zničí .... Co ty?

Jozef

Príde mi to uz ako sci-fi. Konkrétne ja, údajne som prekonal kovid, ale nič som nemal. Žiadne príznaky len test bol pozitívny. Zrejme potrebovali doplniť nejaké číslo, denný limit. Tiež aj mamka mala kovid a nič okrem horúčky ako pri bežnej chrípke nemala. Kámo u mňa je to oblačno, jasno, polooblačno..... Ako u psychicky chorého človeka. Žijem stým, umriem stým. Lepšie už nečakám. Zrejme dobre už bolo.

Michal

Tak psychika se dá nějak stabilizovat. Jj to má každý fakt jinak proč to tak je je otázka. Zrovna dneska soused má 45 zdravý chlap a v sobotu se mu udělala vyrážka na nohou, prý nějaká alergie a dneska už má nohy nateklé jak dvě konve.... Masakr. Jeden den ok, druhý se bojíš o život svinstvo....

Limak21

Som tu

Limak21

Ahojte, rad by som som sa konecne uz zbavil uzivania Rivotrilu. Budem rad za kazdu radu, info, ako na to.

Limak21

...nechcem stratit pracu a mam rodinu

Petr

Beru cca jednu lahvicku denne 2mg/30 tbl. Jsem zvedavy jak dopadnu, mam manazerskou f-ci a nedal bych to bez toho. Trpel jsem soc. fobii., malou sebeduverou, ale prace me naplnuje a jako vysokoskolaka me nikam jinam nevzemou, delal jsem ve vyrobe nejaky rok, sice pohoda, zadny stres, ale minimalni plat....ted jsem spokojeny, i kdyz spokojeny? 30tbl denne? [email protected] kdyby mel nekdo nejaky navrh, radu, samozrejme me to trapi, zavisly jsem az po usi

Michal

To bereš 60mg denně?!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce