Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Olga

Ahoj Hanka ...rada by som sa ta osobne nieco opytala ...mozme sa spojit ? Na FB alebo telefonicky Dakujem krasne 00421 917440935

Rivotril

fyzická závislost na rivotril po dlouhodobém užívání - roky, jak se u vás projevuje, pokud sem někdo zavítá s těmito zkušenostmi nebo dá odkaz na nějakou studii či články k této problematice o opravdové, vzniklé fyzické závislosti, asi ne u někoho kdo bere stejnou dávku denně, ale bere pravidelně dennně např. 2 až 4 mg rozděleně v denních dávkách roky 5 a více let

Michal

Čusek já se na takovou dávku naštěstí nedostal. Ale projevuje se to různě, respektive nastane rebound syndrom - takže se vrátí problémy na které byl nasazen, ale nejspíše ve větší míře. Úzkost, nespavost, pocení, nervozita, bolesti svalů, ztuhlost, třes, pocení - každý to má asi trošku jinak a hlavně se musí vysazovat velmi pomalu hrozí jinak kolapsy, epileptické záchvaty jednodušše to asi neustojíš jsou to "chuťovky" někdo má křeče. Četl jsem jednou kluka co byl prikurtovaný ty s***e mu to vysadili hned a vyhodil si i denní klouby, takže asi tak ...

Ruzena

Kvapky rivotril som uzivala pravidelne 12 rokov bolo mi super aj ked sem tam prisla nejaka panika dala som si polku frontinu ,teraz uz skoro rok beriem clonazepam v tabletkach 1/3+ 1/2+1/2+0,5 vecer mam stale trpnutie tvare a ruky a teraz uz 5 den mam sialene bolesty hlavy a celeho tela som zoslabnuta a vystrasena pre istotu som si spravila aj test chvala Bohu negativ. Neviem co mam robit zvysovat nechcem.

Rivotril

na kovid isoprinosin, ivermectin a vitaminy D, C plus zinek, na absťák z riva bohužel nic není

Michal

Pivo.

anonym

Léčit CNS bylinky , kozlík , pupalka, B12 a pod. vysazovat měsíce a pomalu.

Michal

Pivo, rum a guláš s 6ti.

anonym

To je prdel :-D

Michal

:D protokol

anonym

Jakej protokol ? je to všechno v pr....

Michal

Žádnej sranda.... Ano je a hluboko .... :/

Ruzena

Ahoj Michal Bohuzial nemam sa dobre citam tu vase komentare ale je mi z toho na h.. o mam strach raz som uz covid prekonala a teraz sa bojim ockovania .Ako sa mas po psichyckej stranke?

Michal

Ahoj, jsem rád že píšeš!!! A jaký jsi měla průběh? Následky nějaké jsou....no co si budeme toto zažívá mnoho lidí, psychika je jako první led nehroutím se, ale kdykoliv se můžu probořit. Je to spíš přežívání než život ...a clovek nemá ani kde jít, k těm rádoby doktorům to je ztráta času....takže se snažím upravovat a brát byliny a doplňky a vše sám....

anonym

Potřebovali by mít 75 procent proočkovanost , podívej se proč.

Michal

Mi je to už 5, když jsi slavný a máš prachy chytneš Covid dostaneš monoklonalni protilátky, když nejsi ležet a paralen ... :D ... Dneska zase demonstrace 3000 lidí, hospody do 22 hod ooooo výborné řešení, zavřou stánky, změní na farmářské trhy, toto je jeden velký bordel v té naší za***ý zemi... Plno lidí zase umře zbytečně. Ne že by to šlo zastavit lehce, ale dělat něco co má smysl....

Michal

A hodně lidí zkryplí i vakcína to už neřeknou ... Chcou očkování, ale sami zdravotních očkování nejsou zajímavý :D

Ruzena

Chvala Bohu mala som mierne priznaky ,ale aj tak psichyka isla ku dnu .( este viac) Teraz tyzden bolest hlavy ale neviem to ani opisat ta bolest mi koluje po tele prechadza o Z hlavy do krku a pod lopatky ,krize a potom sa to uvolni a zase boli hlava citim ako sa dostavam do depki ta uzkost strach az panika chcem plakat no nevladzem tak sa aspon vykricim .Rozmyslam ze si dam polku frontinu az to zase na mna pride .

anonym

Dej si frontin a nebo jinej oblbovák, já je beru 40 let a nic se neděje , nesmí se to překračovat dávkování, je to všechno na h.... , ale potom by si mohla míň AD.

Michal

Za 40 let nesleduješ žádný negativní dopady? RUZENO taky se cítím na prd, ale už nemám ani kde jít, x hodnot mimo nějaké nálezy, ale tady Tě nechají raději chcípnout než aby Ti pomohli. Cílem zdravotnictví je cokoliv jen ne léčit, ale dělat doživotní pacienty ....hrůza.

anonym

Źádný vedlejší účinky, jenom né AD.

Michal

Kterej bereš?

anonym
1x

Co je po ruce frontin, diazepam , bylinky, divizna, kozlík a pod.

Michal

Oukej :) kolik bylin denně bereš vůbec?

anonym

Ze mě si příklad neber, beru je jen občas lichořeřišnici , smrk, pampelišku , D3 , ATB a pod.

Kristýna

Zdravím, má někdo zkušenost s vysazování rivotrilu, bez rivotrilu nelze fungovat, je mi fyzicky zle, jeden den dobrý, druhý den bez rivotrilu katastrofa, neberu ho ještě tak dlouho, takže šance na vysazení je, ale sama to asi nevím nedokáži bez nějaké porady, chodím k psychiatričce ale tu to moc nezajímá a píše mi rivotril už automaticky, měl někdo zkušenost z lečebnou nebo nějakým poradcem na závislosti, popř ambulantní léčba?

anonym
1x

Je potřeba se nejdřív vyléčit a pak teprve strašně pomalu vysazovat, léčba není sranda a doktoři jsou naivní :-)

Michal

Co to znamená neberu dlouho ...takže jak dlouho bereš a podstatný je kolik mg? Vysadit se dá, ale pomalu, nahradit něčím jiným, pak je důležité, proč jsi Rivotril začala brát, tak ten problém už je vyřešeny nebo ne? Musíš víc popsat fakta a situaci :)

Kristýna

Rivotril beru 5 mesiců, dříve 0,5 3×denně, ted podle potřeby, když někam jdu, když je to náročné beru dvě 0,5 rivotrilu když ne tak 1 až 1,5 rivotrilu 0,5mg,,, kdyz se nic neděje tak si rivotril neberu ale všimla jsem si právě že 1 den bez rivotrilu dobrý 2 den mi je už zle. Rivotril mi předepsal obvoďák na úzkosti, panické ataky, sociální fobii, dělalo se mi zle pak už jsem nevycházela z domu a i doma přicházeli ataky, kdy jsem myslela, že umřu. Pak jsem se dostala k psychiatričce a ta mi nasadila antidepresiva a rivotril stále,,,, 5 měsíců beru kombinaci Argofanu, trittico a rivotril,,,, Přijde mi to že už to je ale jen v hlavě, že antidepresivum zabralo, ale jak se zbavit rivotrilu, protože když si ho vezmu tak se mi tak užasně uuleví, bez něj jsem podrážděná, bez nalady, nervozní, ale ataky se mi už nedějí proto si myslím že zabralo antidepresivum, ale bez rivotrilu druhý den mám bolest třeba hlavy, zubů, kloubů, závratě, motaní hlavy a to nejde dlouho vydržet.

Michal

Nejdříve poděkuje obvodní, že je taková kráva a psala Ti to 5 měsíců ať si přečte příbalový leták, to samé psychiatrička. A nd to se Ti nezdá navíc 1,5mg = 3 tablety nebo 2tablety 1mg už je dost. Ale za takovou dobu jlnic nereálného, co by nešlo vysadit. Ale vysazuj konstruktivně tzn. ber to denně a začni třeba na 0,75mg, po určité době 0,5mg, pak 0,25mg a tak postupuj dále - vysazuj postupně / konstruktivně. Klonazepam se v těle drží velmi dlouho, takže i po vysazení třeba 7-10dni, pokud Ti ty stavy nepokrývají antidepresiva tak je změn, ale když jsi byla ok na Rivotrilu a teď bereš 2je AD a stejně ho potřebuješ, tak se to celkem míjí účinkem. Buď ráda, že to řešíš teď a ne za 5 let. Nicméně ne nezdá se Ti to ty stavy a bolesti jsou reálné, samozřejmě, že rádoby "lékaři" budou tvrdit, že to není možné ....pročti si vlákno... :)

Kristýna

Ne ne obvoďák mi napsal rivotril jen na přechodnou dobu 14 dní než půjdu k psychiatričce. Psychiatrička mi ho píše celou dobu,,, 1,5 je jedna 0,5 tableta a půlka s 0,5 tablety takže necelí 1mg,,,, 1 mg beru zcela vyjímečně,,,,, Jinak ano chci to řešit teď, protože pak by mohlo být pozdě, jsem mladá, a mám pocit, že přes rivotril bych třeba jednou nemohla založit rodinu a tak. Takže lepší řešit teď než bude pozdě. Ale ty bolesti a celkově mě to až děsí, že na tom může být až taková závislost

anonym

Je to asi chlamydie , nebo jinej vir, dokud to nezaléčíš tak budeš mít bolesti a nic nevysadíš, třeba bolest hlavy, zubů, kloubů, závratě, motaní hlavy a to nejde dlouho vydržet, to jsou ty příznaky všech mikroparazitů, píšu to tady spoustu let a nikdo tomu nevěří, je to vaše chyba.

Michal

Já tomu věřím :)

Kristýna

No jo, ale jak na ten vir, přijdu nějaké testy?

anonym

Neškodilo by ATB a nebo chlamysan forte a podobné bylinky

Kristýna

Jak je možné, že tohle může způsobit tento vir?

Michal

Máš fb? Vysvětlím. Pošlu odkazy.

Kristýna

Můj email je [email protected], tam pošlu odkaz na fb, nebo mi dej ty svůj email a pošlu ti tam odkaz. Jinak díky

Michal

Oki napíšu :)

anonym

Dej sem odkazy, mě to zajímá.

JOZEF

Ahojte. Po dlhej dobe som sem pozrel a trošku prečítal čo tu nové 😊. Michal ako sa máš? Nič nevieš o Peťovi? Nič som tu od neho nenašiel. Trošku o sebe. Taakzzee. Peter mal úplnú pravdu keď mi tu na fóre napísal, ze po vysadení riva bude trvať dva roky kym sa človek bude stabilizovaný. Mal pravdu. Všetkým ktorí tu hľadajú pomoc ako si pomôcť vysadiť benzo, a vzdávajú to tak rolujte do zadu a verte, ze to ide. 😉

Michal

Čusek kamaráde!!!!! Jsem rád, že píšeš :) ... No u mě by bylo fajn nebýt Covidu pěkně mi zaclpumsl zdravím doteď. Mel jsem už dvakrát a děs momentálně. Nebýt toho, tak jsem relativně už ok. Ale na kdyby se nehraje ... Jak jsi na tom ty? Péťa nepsal :( tak nevím.... Vítej zpět! :)

Michal

Všem vám přeji hezké svátky :)

JOZEF
1x

Ahojte. Tiež prajem všetkým všetko dobré v novom roku. Michal ak dobre chápem tak si mal kovida? Snáď si stoho vonku. U mňa je to adi tak priemer, a dúfam, že to bude iba lepšie. Konečne som sa sem preroloval 😃. Tak si tu čítam niečo od nových ktorím držím veľmi palce aby to dali.....

Michal

Ahoooj měl a venku ne no mám problémy :/. Jinak všichni mluví no kamaráde a skoro nikdo nepíše, tak diskuze umřela :D

Michal
1x

Anonyme žiješ?

anonym
2x

Ahoj, žiju , ale stojí to za ho...o, bolesti kloubů a pod. nechodím nikam , nejsem očkovanej a asi nebudu, podívej se na youtube něco o krvinkách, vakcína je na ho..o, jedině prášky na parazity, mám je připravený a pampelišku, lékořici, citron bio i se slupkou. Ale počítám, že to smažou.

anonym

(Y)

Michal

Ahoooj jsem rád, že jsi ok, jako ve smyslu, že žiješ. Kámo mě bolí klouby taky bohužel, je to boj....

anonym

Ahoj, jak se máš, už mě to kecání o viru unavuje, hlavně na TV Bar.....v to je reklama jako noha a vo ničem.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce