Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Já nevím. Píšeš, že problémy přišly po snížení Rivotrilu, tak podle mě vše co se Ti děje je logicky Rivotrilem a jeho snížením. Pokud jsi s prominutím v hajzlu, vrátil bych se na původní dávku, hodil se do klidu a stabilizoval. A až by se to stalo, vysazoval bych znova, ale POMALU!! Jinak zavolal bych třeba telefonicky nějakému Dr., ale co se dozvíš? Nic, jen žvásty. Tak jako jsme slyšely žvásty my, že můžeme snižovat o 0,25mg týdne apod, prostě směšný kecy, který v realitě udělat nejdou, ale doktoři mají pravdu, nikdy to nebrali, ale mají příbalový leták víš :). Nechci být zlý, ale píšu pořád to samé dokola, takže asi naposled nezlob se. Resumé : vysadila jsi moc rychle .....

anonym

Hledej doktora a léky na CPN a k AD ber ještě diazepam nebo frontin, ale hedej pomoc. Já Ti víc nemůžu poradit.

Ruzena

Tak bola som u doktora spýtať sa na moje výsledky povedal že ešte neprišli "majú ma na haku ;co sa tyka rivotrilu povedala som mu ze som si sama znížila dávky suvodnych 19 na 11 kvapiek povedal že to je úžasné a mám ďalej znižovať .keď som povedala ze mi nieje dobre povedal že to je s toho dvovodu že užívam rivotril a poslal ma domov .

Michal

V tomto Ti nikdo nepomůže, pokud by jsi šla třeba na detox, tak jediné co by s Tebou udělali, že by Ti nasadili buď antidepresiva a diazepam nebo antipsychotika, prostě léky za léky. Jediné co jde je pomalé snižování, ale ani to není záruka, že se z toho dostaneš a budeš bez problémů. Já teď neberu nic a problémy mám stále. Otázka je z čeho, buď z léků, které jsem bral, z jiné nemoci, ale kdykoliv někde jdu, tak jsem "zdravý" no kdo ví co by ukázala magnetická rezonance mozku, nedivil bych se kdyby tam byly nějaké změny, co je na tom nejhorší, že lékaři jsou bez postihu a tady toto dělají směle dál, já to nepochopím. Zrovna včera psala jedná na fb, že je 10 let na Neurolu a doktor, za už ji to nebude psát ať jde na detox, hovado, jako by to nevěděl těch 10 let, co jí píše.

Michal

Ruzeno popiš mi ještě jednou, ale přesně co se Ti ten den stalo, odkud kde šla bolest, co jsi cítila, kde Ti trnulo apod přes tím zhroucením. A jak Ti je teď. Něco mě napadlo.

Ruzena

Pred tým ako sa mi to stalo som už mesiac znižovala dávku 3+5 no bolo mi veľmý zle mozog mi v kuse pracoval aj v noci vôbec som nespala zvisila som na 3+3+5 ďalšie dva týždne a potom som sa zobudila ráno o štvrtej spravila som si kávu a asi po hodine som cítila ze mi strpla práva časť tváre a ruka od lakta dole hneď som volala doktorovy zo slovenska (môjmu obvodnemu ).Ten povedal aby som išla na pohotovosť .na pohotovosti mi zobrali krv a spravili ct hlavy povedali ze som prekonala slabú porážku no ešte v nemocnici som začala cítiť ako mi to trpnutie prešlo aj do nvoch .potom to trpnutie na chvíľu zmizlo a potom zase to začalo nemala som ani vysoký krvný tlak ani bolesť hlavy odvtedy presly skoro tri týždne a ja to trpnutie mám stále ale teraz to prechazda aj do pravej strany .Neuveriteľná bolesť hlavy závraty tlak na hrudi ťažšie dýchanie depresie až úzkosť No mám problémy aj s krcnou chrbticou už dávno len na to som sa neliecila .Momentálne sa tiež necítim dobre a ešte k tomu ma vôbec doktor nepotešil lieky rivotril tu majú ale nepredpisu takže neviem či to je z toho náhleho vysadenia teda zníženia liekov alebo z čoho to je .Keď som sa pitala ďalej ako si mám upraviť dávku povedal že to záleží na mne ze on mi tieto lieky nepredpisal .A kde je ešte problem??Primárka zo slovenska ktorá ich predpisovala sa so mnou odmieta rozprávať pokiaľ sa nedostavim na slovensko ale ani tam sa nemám ako dostat pretože nemám kam ísť do karanteny.Takže keď mi pises že som znížila richlo chápem ,ale ja nemám ani šajnu ako mám brat rivotril v tabletkach a ani to ako si ešte upraviť dávku ,som teraz dosť zmetena tak prepáč ak to nemá ani hlavu ani petu.Ďakujem

anonym

Já stále tvrdím, že je to od chlamydie pneumonie, je toho všude plno ! léčba bude strašně složitá a drahá

Michal
1x

Úplně vpohodě. Nezlobím se. Za mě to je z Rivotrilu na 100% a právě přesně toto mě napadlo, když bereš Rivotril, uvolňuje Ti kosterní svalstvo, kolem páteře, nervy, když snížíš/vysadíš, tak ty svaly a páteř celkově zatuhnou a může se to projevovat všelijak. Takže ta spojitost páteř a Rivotril tady je. Místní jeden Jožko by Ti mohl vyprávět. Takže dovej se evidentně se trápíš, máš potom přísun k Rivotrilu dále? Myslím tím, bude Ti ho někdo posílat? Pokud ano, navyš Rivotril a stabilizuj se - už víš s čím bojuješ a takhle trpět je zbytečně. Budeš pak vysazovat pomaleji a tělo si bude zvykat na život bez drogy.....

Ruzena

Rivotril čiže klonazepam mi pošle sestra ale v tabletkach o 0.5 mg .Takže lieky zatiaľ mám,ale neviem ako ich mám brat v akej dávke ,koľko krát denne a ci to mám dať naspet na pôvodnú dávku čiže tých 19 mg.Ináč tu krčnu chrbticu mám stuhnutu ako betón.

anonym

Počkáme uvidíme ,necháme to odeznít, je to chlamydie

Ruzena

Velmi pekne dakujem Michal za všetko .Ani si nevieš predstaviť ako mi pomahas.Diki

Michal
1x

Vůbec není zač, hlavně člověk si láme hlavu, co se to děje, ale je to fakt driák, který potrápil mnoho lidí. Jestli to jsou kapky nebo tablety je opravdu jedno. Asi bych to navýšil na 1,5mg. Tedy bude to o 0,4mg méně než původně, ale nebude to takový skok - abstinenční příznaky by měly být mnohem snesitelnější. A na 1,5mg bych to nechal alespoň měsíc než se stabilizuješ a pak snižoval POMALU dál, tím myslím třeba o jeden blbý miligram za 2 týdny, jednodušše pomalu, ale jistě. Vysazování je hold dlouhá trať.

Jozef

Ahojte.... Uffff vidím že to fičí fest okolo Kovidu. My uz máme od dnes prísny zákaz vychádzania od 20:00hod. 😁😁😁Ja som to skúsil a šiel som von.... Čo sa stálo??? Nič polícia ma upozornila, porosili ak je to možné nech idem domov lebo oni potom musia dať pokutu ktorú nechcú ľuďom rozdávať pre nezmyselné opatreniami proti šíreniu kovidu..... Máme uz 2milióny sputniku a jebnu....vláda sa nám kôli tomu úplne zosypala 😂😂😂😂tak konečne vakcína, a oni riešia hovadiny nez by to mali v pič.. ako nás ma v pič.... EÚ, a dodávkou vakcín. Smutné. Michal písal som ti nedávno..... keď to chytiš možno wni nebudeš vedieť že si ju prekonal..... Hlava boli a soliť budeš ako blázon 😂😂😂😂. Dostaneš telefonát s hygieny aby si bol doma a bral paralen a vitamín D to ti pošlú asi tak za tašku.... A povedia ak by bolo horšie volajte, kde sa ani nedovolas 😁 Ľudia toto je strašný o. eb. Vsugerovat ľuďom niečo čo nie je tak ako to zostrihajú médiá. Takže kľud.

Ruzena

Ahojte vsetkym dakujem za podporu .Dnes som bola v nemocnici nakolko ako som pisala ze na mna zabudli.ano zabudli na mna!!!! Dva skoro tri tyzdne ma nechaly aby som sa doslova dusila vo vlastnej stave.Porazka to nastastie nebola.Chvala Panu Bohu.Z magnetickeho zistili ze mam roztrusene nervy ze mi chyba davka rivotrilu.Neviem ci sa mam tesit alebo plakat pretoze liecbu mi nedali ziadnu.

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

anonym

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Chlamydie nemám diagnostikované a Covid nemám, dobře mi taky není. Přežívání. Ale podle doktorů jsem zdravý jak rybka....:)))))))?

anonym

Chlamydie nepotřebuješ testovat , máme je všichni, ale ne každý má potíže, je to stejné jako koronavirus taky všichni nemají příznaky, dávno jsi měl brát chlamysan forte a další léčbu, na diagnozu stači co jsi napsal do diskuse.

Michal

Mi už nepomůže chlamysan ani svěcená voda :)

anonym

Je naděje ,že by v téhle situaci pomohl ivermectol a další.

Michal

To neznám :D

anonym

Záleží to jen na Tobě, je to léčba na roky, doktoři Ti nepomůžou.

Michal

Mi nepomůžou určitě to je pravda. Jen ono léčba na roky nezní moc fajn a hlavně kámo mám Tě rád, ale ty taky nejsi ready a to se léčíš x let. Jinak co ven už chodíš nebo máš obavy z toho Covidu ještě?

anonym

Čus, já už zdravej nebudu, mám sedmdesát plus a kdybych to chytil tak jdu pod kytky, ale stejně mám isoprinosine jen tak to nevzdám, chtělo by to ivermectin, za tady ten průser můžou určití lidé, zbytená úmrtí, dělej něco pro zlepšení zdravotního stavu.

Michal

Tak jo začnu pít slivovici :D

Ruzena

Dobry den .Michal vedel by si mi poradiť ?? Písala som ze mám tabletky clonazepam 0,5 ale mám ešte jednu fľašku rivotrilu ,neviem sa nijako odhodlat brat lieky.preto potrebujem radu môžem si dať ráno 3 kvapky o jednej polku tabletky o šiestej tri kvapky a na noc celú tabletku ??? Pokiaľ si zvykne telo a hlavne moja hlava na tabletky.Diky

Michal
1x

Ahoj :), nemusíš se bát je to jedno a to samé. Jen je účinná látka clonazepam buď v kapalné nebo pevné formě, nic víc, noc míň. Nehledej v tom něco co není . Tvoje obavy jsou zbytečné :).

anonym

Copak to tam asi bylo, že je to smazaný ?

Michal

Že lékaři a psychiatři zničí člověkovi zdraví dlouhodobým předepisováním benzodiazepinů, přitom každý blb ví, že se nemůžou užívat dlouho a když má člověk zničené zdraví, tak se strašně diví a neví co s tím. Admine trošku objektivity, vždyť je to pravda. Myslím, že toto fórum je jasný důkaz nebo si tady všichni vymýšlíme? ;)

Ruzena

Ahojte podľa môjho doktora som rivotril nikdy neuzivala len keď som išla na kontrolu ,a preto mi je teraz tak zle.Keď som mu navrhla aby mi vzal krv tak povedal že to nieje nutné on takeho človeka vyciti na diaľku ktorí užíva až 12 rokov niečo také .Vraj je to nemožné pretože už dávno by zo mňa bola zelenina.Chcela by som sa opýtať či niekto vie ako dlho po silnom abstaku ktorý mi spôsobil trpnutie tváre a rúk ,za aký čas sa to úpravy už je to mesiac a mne v kuse trpne tvar je to dosť nepríjemné .

anonym
2x

Hledej dál nějakou pomoc a tu krev je potřeba vyšetřit, tady je vidět ta lékařská péče !!!

Ruzena

Krv je v poriadku .Doktor ma už nikde neodporúča.Ukončil to tým že mám rozbité nervy a to s vyšetrenia na magnetickom.Náhle zníženie rivotrilu .Nasadil diazepam ktorí neuzivam mám tabletky klonazepam .Takže už neviem kam mám ísť.

anonym
1x

Ahoj Růženko: doktor lže a nedělá ty správné testy, tady nejsme žádní blbci a něco jsme prožili , je to asi napadení nervů, ale to je potřeba správně léčit a né antideprsivama, já už nevím co bych k tomu dodal.

Ruzena

Ahoj Michal takže včera som začala brat tabletky neviem či si to už náhodou nenamyslam ale neviem čo to je o šiestej som si dala polku a o desiatej večer celú tabletku ráno som vstala s tým že mám zas ten pocit pálenie na hrudníku nepokoj úzkosť môže to byť tabletkami ??viem ze kvapky aj tabletky he to to iste ale pred Tim som Toto necitila Len ked som znizovala tie kvapky co to moze byt. Diki

Michal
1x

Vyjádřím se, ale třeba můj komentář zmizí. Nejdříve Klonazepam patří mezi benzodiazepiny = drogy. Ne nadarmo je odhalí i policejní drogový test ano drogový. Že Ti lékař nevěří je od něj smutné, benzodiazepiny se v krvi dají najít a jsem si jist, že kdyby jsi ode dneška už nebrala, tak i za týden by jsi ještě v sobě měla stopové množství po dlouhodobém užívání. S takovými lékaři by se mělo zacházet tak, že člověk toho dotyčného zažaluje za zničení zdraví a špatnou léčbu. Pokud Ti to dlouhodobě předepisuje lékař je zodpovědný! Pokud a tím lidé nezačnou něco dělat nic se nestane a budou to dělat dále. To je jediná šance, jak zastavit toho nemorální a nelidské chování lékařů vůči lidskému zdraví. Teď k tomu pálení, účinná látka je stejná, ale zažil jsem mnohokrát, že stejný lék od jiného výrobce funguje triksu jinak. Kapky i tablety jsou od výrobce Roche nebo? Může to být možná i sugescí/úzkosti vyplývající z Tvých zbytečných obav ....psychika je mocná o tom se nemusíme bavit.

Ruzena

Tak najprv k tím liekom ,nie su od rovnakého vyrobcu sú poľské clonazepamum.Takže úplne s tebov súhlasím človek ktorý je chorý a liečia ho dlhé roky takýmito (drogami)by mal byť oboznámený lekárom aspoň o tom že sú vysoko navykove mala ich znižovať ja nie som lekár som pacient prečo ich nevysadilla dávno???Ale hlavná vec ze ona sa somnov už nechce po telefóne rozprávať .Čakám len na zlepšenie situácie ohľadom covidu a letím na SK.

Michal

Aaaaa paní doktorka nechce komunikovat přes telefon :), podal bych stížnost a prošetření tohoto případu. Předepisovat Rivotril 12 let v takových dávkách no, jsem zvědavý jak si to obhájí. Být Tebou řeším to, nedej bože budeš mít následky napořád a takové případy se nesmí nechat zamést pod koberec. Už kvůli dalším lidem. Pak si možná paní doktorka rozmyslí koho bude "léčit Rivotrilem". Panické ataky se mají léčit tedy jinak. K tomu Klonazepamu, nevím čím to je, ale je pravda, že mnohdy lék od jiného výrobce působí jinak. Možná nějaké přídavné složky, ale v tomto se vůbec nevyznám, tak nemůžu soudit. Jen to neslyším poprvé.

anonym
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Důkaz? :)

anonym

Zadej to do PC

Michal

Černé na bílém nebo nic :)

anonym

Piš česky, jak to mám poznat co chceš, četl si ten článek, to podepíšu.

anonym

:-D

Michal

Ze to člověk musí mít potvrzené černé na bílém, jinak nic nemá smysl, mohou pomoci třeba "dlouhá kůra antibiotiky" a kde je má člověk vzít? Bez diagnózy antibiotika nedostanu a shánět na černém trhu je nehodlám.

anonym

Už jsem to psal, že se to dá léčit taky alternativně, u každého je to jinak a nejsou to jen chlamydie, ale i ostatní viry a paraziti, není to nic platný tady něco psát, máte svoji hlavu, jste zblbnutý doktorama, ale ono se to ukáže , je to podobný jako kura vir, chlamydie jsou uznaný jako bakterie asi šedesát let a nic se nevyřešilo :-D

Michal

Kamaráde ty mě neposloucháš :). Já doktoroma zblbnutý nejsem, kdyby ano, tak teď beru antipsychotika a dvoje AD na "úzkost" ;) ...ptám se za někoho ukazatele se dá zjistit, že se jedná o toto, přeci skryt chronicky zánět musí mít vliv na nějaké hodnoty v krvi, to mi neříkej že ne. Bylinky užívám výsledek neměnný. Já netvrdím, že nemáš pravdu, ale mám ráda věci poškozené a bylinky jsou asi k ničemu, nám to píšeš cca 5 let a nejsi zdravý, takže ta léčba asi prostě kamaráde nefunguje.

anonym

Jo pozna se něco, ale testy Ti nikdo neudělá PCR, chlamydie působí i v malém množství, podle doktora je to neg. a nebude to léčit. Bylinky používáš asi nesprávné a léčba trvá roky a trvalé následky, používej tinktury od Naděje.

Michal

No jo, ale jestli jsou trvalé následky, tak nějaká léčba je dost demotivující. Je pravda, dneska jsme byl běhat - indiánský běh, 400m běh, 400m chůze a hrůza. Kdysi ještě pár let z5 jsem bouchnul 5km vkuse jak nic.

anonym

To je vono dušnost a to neznám všechny tvoje potíže, ale po zaléčení by se to mělo zlepšit, každy má jiné potíže a nemoci, chlamydie je zákeřná bakterie a někdy se nezjistí

Michal

Rozběhám to, kousnu se. Budu teď chodit 2krát týdně.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce