Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym

Koukám, že se taky léčíš špatně, chce to vybít viry a čistit tělo od toxinů, všichni jste zanešení toxiny a viry, nervy v hajzlu.

Ruzena

Tie závraty mám plus búšenie srdca silná bolesť hlavy a krčnej chrbtice celková slabosť tela ale snažím sa nezvysovat dávku .vedel by si my poradiť ako dlho mám zostať na dávke tri ráno tri poobede a pet večer ???

Michal
1x

Odpověď je jednoduchá, dokud nebudeš stabilizovaná. Nejde to bohužel uspěchat.

anonym

Ahoj Růženko, podle těch příznaků co popisuješ je to taky chlamydie pneumonie, je potřeba užívat ještě něco jiného, nejspíš antibiotika, lichořeřišnici a třapatku nachovou, píšu o tom tady hodně dlouho.

Rduzena

Dakujem za každou radu citam ake mate vsetci zdravotně problémy a je mi smutno pretoze lékaři k nám nepristupuju tak jako by mali ,či su to psychické problemi alebo nie .Na Slovensku ta poslu aspoň na vyšetření ale tu AK aj poslu tak sá čaka neuvěřitelně dlho .ani len výsledky niesu z toho magnetického a to už je tyzden.Člověka nechají nech se dusí ve vlastní šťávě.Bola som u obvodneho lekara který mi povedal ze vsetky bolesty co mám sposobuje riv .a poslal ma domov.To sa mám liecit sama??? Aby som nezabudla predpisal mi lieky diazepam dvojky 4 krát 4 tabletky denně .

anonym

Jak dlouho máš ty bolesti zátylku ? proč ti nenapsal zrovna desítku , bez antibiotik se chlamydie nezbavíš bude to horší a nevím jestli na to sama budeš stačit, taky bude asi problém to všechno vysadit, ty AD asi nemají velkou cenu

Rduzena

5 skoro šest mesiacov .A nic jiné my na to nedal .Kebyze nepoviem ze užívám rivotril možno by ma liecil .No teraz ked víe co beriem tak za vsetko moze rivotril mám ho okamžitě vysadit a brát len diazepan .ked som mu povedla ze ho náhle nemožem vysadit ,povedal vsetko dá da .

anonym

Nic nevysazuj, ber ještě k tomu ten diazepam, ale antibiotika jsou nutné tetracyklinové řady i jiné

anonym

Piš to jasně a česky, nerozumím Ti

anonym

chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy: náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamydií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnózu přesně, protože nemoc má tisíc tváří.

Rduzena

Za jakou dobu si tělo zvykne na znizenou dávku riv .Dokedy budou ty abstaky trvat??

anonym

Kolik čeho bereš, nemusejí to být abstáky, při chlamydioze jsou ty bolesti jak popisuješ a trvá to dlouho i při správné léčbě.

Ruzena

Rivotril tri kvapky ráno tri poobede. A 5vecer .Ale úvodná dávka bola dvanásť rokov 3rano 3pobede3kvapky o šiestej a 10 kvapiek večer

anonym

A doktor Ti dal ještě ten diazepam, kolik ho bereš ? budeš stejně muset hledat nějakou pomoc.

Michal

Tak dívej zkusím ještě jednou, ale naposledy. Brala jak 12 let 19kapek Rivotrilu což k 1,9mg Rivotrilu = 4 tabletky denně cca pokud jsi už na tabletách. Teď bereš 1,1mg což jsi prakticky snížila o 40% z 1,9mg na 1,1mg, což je dost. Téměř polovina dávky. Lepší vysazování je pomalejší což znamená třeba o 0,2-0,3mg ty jsi snížila o 0,8mg což jsou téměř fakt 2 tablety. A proč vysazovat pomalu? Aby jsi se necítila tak hrozně jako teď. Rychlé vysazení spíše uškodí než pomůže. Já jsem vysazoval například o 0,125mg což je 1/4 tablety, ale neměl jsem z daleka takové množství jako ty. Ale být Tebou snižují třeba o 10% z původní dávky nechám být pár týdnů a pak pokračují dál. Zaprvé Ti nebudou hrozit epi.záchvaty a další problémy a zadruhé se nebudeš cítit tak nesnesitelně ( což jen předpokládám). Jak se cítíš nyní a jak dlouho teď jsi na této dávce? Kdy jsi snížila z těch 1,9mg na 1,1mg? Drž se!

Ruzena

Už sou to dva týždne co sem znížila dávku mám silné bolesti hlavy a jako by sem byla na kolotoči .

anonym

Máš brát diazepam, potřebuješ antibiotika.

Michal

Tak ale o tom píšu, vysazuješ rychle.....já už nevím jak bych to jinak napsal.

anonym

Čus, oblbováky jí nepomůžou jenom to zmírní, potřebuje doktora, tady jí nepomůžeme a co říkáš na kurva viry to bude prů.er.

Michal

Ja si myslím, že vyszuje rychle, kdyby vysazovala pomaleji nemá takový stavy. No co říct, každý den vidíme, jak to jde do **** , kdyby jsem byl zdravý na 100% ještě bych si věřil i teď na ten klasický, ale ty mutace, to Tě podle mě může sestřelit ani nevíš jak. Nicméně za to můžou 2 věci, 1) naprosto pomalé restrikce, které nikdo nedodržuje tedy tak 70% a policie s tím nic nedělá, lidi mají problém nosit blbý respirátor a hojně chlastaji na sluníčku pivo jako by nic a to je vlastně ten druhý bod občané, jsme hloupý národ. Naše zdravotnictví se sesype jak dům z karet. Pak už bude hodně o držku vylézt vůbec za práh bytu, pže Tě nikdo neošetrí a nebudeš mít, kde jít. Tak to vidím já = hodně mrtvých, zbytečně.

anonym

Ty si to asi neprodělal, ale to jsou hrozný bolesti to přemnožení CPN , já jsem bral spoustu věcí a trvalo mi to řadu měsíců, ani to tady nemůžu psát. Člověk se sotva pohybuje a na stará kolena ještě ty viry, já to taky vidím kolem sebe, jsme bezohlední hlupáci, ale to je ta výchova, já jsem to předpovídal.

Michal

Taky jsem říkal, že to tak bude. No já mám rok bolesti dolních končetin, slabost rukou, trošku takové píchání v kloubech, takže BOHUŽEL vím, co je bolest :/

anonym

Podívej se na tinktury a užívej třeba chlamysan forte. Víme kdo konkrétně za tenhle stav může, hlavně slováci si vydupaali lečbu ivermectinem a je spousta i jiných léků, ale to tady není schválené, tak tady budou tisíce mrtvol !

Michal

Cau kamaráde, poznačil jsem si to už 2 dny z5, ještě ho ale nemám koupený. Budou podle mě je to otázka pár týdnů a bude to ve stovkách, možná něco okolo tisíce ....

anonym

Moc tomu nerozumím, napiš to jednoduše, jde o ivermectin ?

Michal

První odpoved je odhledně toho chlamysanu, že jsem si ho ještě nekoupil, ale zapsal do bloku jako připomínku ať tak udělám. Druhá část ohledně úmrtí a situace, ten lék na SK jsem zaznamenal, ale hlouběji to nechci ani studovat, tady nic nefunguje, restrikce, jejich kontrola, očkování a zmizelých 160 000 vakcín, které mají být v lidech už od prosince/ ledna, ale nejsou. Ty zapinkaly evidentně taky. Podle mě pomůže jen tvrdý lockdown na stabilizaci zdravotnictví a masivní očkování a samozřejmě i další restrikce, ohledně sportu nebo cetostování bezmozků na Zanzibar a další destinace, ať si vyjedou, ale nevrací se a zavřou se na měsíc do karantény.

anonym

Jo vím o tom, podívej se taky na zdraví-az koronavirus roušky a pod.

Michal

Kašlu na to.

Michal

Jak je?

anonym

Zatím jsem živej, jinak nevím co je pravda, bude to otrava, na to zdraví se podívej.

Michal

Čusek já asi jen dýchám, moc živý si nepřipadám, tady to období lidí uvrtá max do deprese, jaký zdraví? Jo to A-Z no možná kouknu :)

anonym

Ber nějaký vitaminy na nervy, pupalkový olej, diviznu, B12 , bělotrn a podobé.

Michal

Mam něco, ale není to vono. Potřeboval bych nějakou bylinku, co by člověka hodila do klidu, ale ne marušku :D

anonym

To co tady píšu je na nervy , třeba divizna je potřeba dát do lihu a potom do čaje, na co máš net, podívej se na to.

Michal

Net? Ono když vygoogluješ nějaký problém někde Ti to 472 možných příčin 😁 sv dnešní době i 1500 zázračných bylin a doplňků, které Te vyléčí, e ono se to neděje, taky js už zkoušel xy věci.

Michal

Sorry pořád mi to přepisuje, upisuje, kdo vymyslel tady tu kravinu v telefonu netuším.

anonym

Já Ti píšu vyzkoušené věci, sežeň si PC já mám taky starej krám, ale bez toho bych byl pod kytkama, najdu skoro všechno, bylinky od Naděje

anonym

Zjistil jsem, že koronavirus zeslábne až vykvetou hrábě :-D

anonym

Oprava, pampelišky.

Michal
1x

Ja mám doma PC. No asi tak 😁

Ruzena

Ahojte.chcela by som sa opýtať na váš názor .Keďže už dva týždne čakám na výsledky z magnetyckeho vyšetrení a ešte stále ich nemám a doktori nevedia čo to je a ani nevedia čo so mnou majú robiť.To trpnutie tváre a rúk môže byt z náhleho zníženia rivotrilu???Dakujem

Michal
1x

Ahoj, jasně, že může a když se objevily problémy po snížení Riva, tak taky na 99,9% bude. Že lékaři neví mě vůbec nepřekvapuje, hod si na YouTube třeba bentos withdrawals nebo benzos/klonopin cold turkey. Lidi mají ještě horší věci třeba taková akatizie, to je vlastně cesta vedoucí k smrti. Pokud to nezvládáš, zvyš dávku, snižuj pomaleji, to je jediná cesta.

anonym
1x

Nejspíš je to chlamydie pneumonie, máme ji všichni kup si ivermectin a budeš zdravá.

Ruzena

Ďakujem.teraz som ešte stále na dávke 3+3+5bolest hlavy závraty ale snažím sa nezvysovat už som takto tretí tyden len to ze my trápne tvar a ruky a neviem mám s toho strach . Mám dety ktoré ma potrebujú hovorím si ze musim byť silná ale niekedy to nejde

anonym

Doktor ať ti napíše doxyhexal stejně je to léčba na roky , ale neumírá se na to.

Michal

To ale nefunguje tak, musím být silná a vydržím, to musíš vysazovat pomalu, představ si alkoholika co pije litr tvrdého 5 let, taky nemůže přejít na 5 piv, pže se bude cítit jako ty. Musíš si uvědomit, že Rivotril je droga a vysazovat pomalu, když vysadíš rychle, vrátí Ti to. Tak jak si za 12 let vypěstuješ závislost na droze, nezměníš to pak za měsíc, dva ani tři. Pročti si důkladně to vlákno najdeš tam vše co potřebuješ. Proč si myslíš, že tu bylo takoví, kteří si dávku odměřovali po 0,001 mg a škrábali nožem nebo rozpouštěli ve vodě, pro zábavu ne.....ber hořčík alespoň Tu poleví ty křeče trošku možná, denní dávka je 375mg, ale nebál bych se tam prát alespoň 1000mg. Z hořčíku s maximálně po***** nic se nestane. Drž se.

anonym

Hořčík se podílí na transportu cukrů do buněk a zlepšuje využití kyslíku v nich, to podporuje množení chlamydie a proto držet dietu a žádný cukr a hořčík.

Michal

Píšu to ohledně absťáků od Riva.

anonym

Já vím, ale ona má asi chlamydie, to brnění je od CPN.

Ruzena

Dobrý večer .Tak teda čo mám robiť??Doktor ktorý by mi poradil ,taký tu nieje .Iné lieky som nikdy nebrala len frontin a rivotril ani som predtym neznizovala lieky ,nemám s tým skusenosty.Teraz neznizujem som stále na 11 mg mám to zvýšiť alebo ostať tak ako som.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce