Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Čtu, opravdu olej mám, kozlík mám i kopřivu. Diviznu ne, uvažuju na spaní o L-Tryptofanu. No právě nevím zda se mi chce do benzaků, je to pořád dokola :(

anonym

L-Tryptofan nemám vyzkoušený zkus tu diviznu jako kapky

Michal

Dobře vyzkouším, snad zabere :) díky kamaráde :)

anonym
1x

Na netu se o bylinkách všechno dočteš a je jich víc tinktury bělotrn, tužebník místo kopřiv a pod.

Michal

Díky možná si koupím nějakou knihu :)

anonym
2x

Zadej do PC tinktury a najdeš to Mgr. P.

Petr st.
1x

Michale, za posledni 4 mesice mi byly predepsany 3x ATB, doporucene caje, tinktury, dieta. Vsechny jmenovane me asi dovedly k zaludecnim problemum, takze ted beru "jen" prasky na zanet celeho zazivaciho traktu a caj medunku, pripadne hermanek.

Jozef
1x

Ahojte. Michal od tramalu ruky čím najďalej. Keď tak flektor granulat tiež nie dlhodobo. Mne ked je, že full na p... dám polku z 0,25 neurolu. Fakt len keď mi je riadne zle, a vo výnimočných situáciách. Napíš na maseger broo. Prekonal niekto z vás koronu???

Michal

Večer napíšu, ale vždy píšu jen reálné zkušenosti, tak by se měl admin zamyslet, když člověk píše ze života zda je na místě to mazat :D

Michal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Konkrétně játra, bílé krvinky, FW/7 nevím co znamená, kyslík v krvi to mě děsí nevím proč, ale ani mi během dlouhé 3minutové rádoby lékařské prohlídce nestačil říct. Asi 6 hodnot mimo.

Michal

Žlučník mam dost špatný, volal jsem včera mám zase zavolat 24.2 cca nevím teď přesně mám to napsané. Takže druhý měsíc, co mě poslali k šipku. Mám dole 6 kg, téměř nemůžu jíst až na některé potraviny.

Michal

Obvodní mi řekla počkáme, revmatolog, počkáme, se žlučníkem počkáme, zítra jdu k psychiatrovi a žádám o invalidní důchod, pže nefunguji. Taky mi říkal poslední rok počkáme, já už jsem dočekal.

Michal

Píšu do více zpráv, pže nevím, co píší tak nevhodného a či si usmyslí admin, že smaže. Pokud by mě admin nasměroval, kde by mě neodbyli jako psa, rád dostanu kontakt ;). Pohotovost ne tam mi dali hořčík bez vyšetření. Takže rád se budu léčit, rád se budu cítit dobře, ale nevím jak. Nepiju, nekouřím neužívám drogy, skoro nejím, pijí dost tekutin, minerály mám ok, tak snad asi někde problém je. Ale ne jsem "zdravý" a mám úzkost. Loučím se ahoj

anonym

Na všechno se dají užívat bylinky i na chlamydie, ale víc tady nemůžu psát, já mám taky potíže se žaludkem a nemám žlučník a nervové potíže jsou původu virového, jestli napíšeš kam by se dalo napsat.

Petr st.

Michale, nejsi v tom sam. Mam stejne zkusenosti s doktory. Mam 12 kg dolu za 4,5 mesice. Podle doktoru a vysledku krve, jsem zdravy, i kdyz mam skoro porad zvys. teplotu. Podle jednoho gastroenterologa a endoskopie zaludek, jicen, dvanacternik hodne spatny. Podle jineho, a vysledku druhe endoskopie, jsem skoro v poradku, jen si mam najit dobreho psychologa a budu v poradku. Je to na ho..o

anonym

Podívej se na recept lněné semínko, sám jsem ho zatím nezkoušel

Michal

Ahojte, mě navíc včera vyhodil psychiatr ať už k němu nechodím, zhuntival mi zdraví a teď ať jdu na PL, tak jsem mu řekl, že jsem přišel k 400% v lepším stavu a němu a myslím si, že mi je takto díky jeho "léčbě", že není zdravé předepisovat Rivotril x let, pak antipsychotika u pacienta bez psychózy, bipoláry apod a on že máme už jiné názory a je to poslední návštěva. Zeptal jsem se zda je to běžné jednání. Že ano i dlouhodobé předepisování Rivotrilu je standartní. Takže tím uzavřel 10let. Že se toto děje je zarážející a že to ty - omlouvám se - ale svině můžou dělat bez nějakého postihu. Kde se obrátit? Já jsem přece ten pacient a blázen. Podotýkám, že má diagnóza byla panická poruchu. Ve zprávě mi napsal neurotik, nezvladatelná osobnostní struktura a postižení vnímáno jako těžké. Že si toho nevšiml, když jsem 9 let pracoval a byl jsem dle jeho slov, slušný a skvělý člověk :) ....

Radek

Nerad ti to rikam ale si zavisla jak fetak a toto jsou abstinencni priznaky. Pomalicku postupne snizovat davku a pod vedenim lekare a idealne jit na odvykacku do lecebny.

Michal

Nejsem si jistý zda to autorka po tolika letech čte a je jí to nyní k něčemu 😁

anonym

Ahoj , tak jak to pokračuje ? to jsou vyhlídky , moje předpovědi se potvrdily, vidím to černě.

Michal

No u mě v pondělí mám volat kvůli žlučníku a už striktně řeknu, že chci hned operaci, povolují nouzový stav, k tomu není co říct, Covid tu bude i za xy měsíců a nebudu čekat pořád. Musím odstranit problém po problémů. U Tebe špatné?

anonym

U mě zatím dobrý, operace žlučníku je asi na tři dni, ale potom to stejně chce čistit tělo alternativně, jenom něco nechytit.

Michal

No nechytit je těžký v nemocnici :), ale co se dá dělat to riziko tam je a Covid bude ještě fakt dlouho :/

anonym

Čus, užívej ten celík, situace bude ještě horší, kdopak za to všechno můze, odmítači !

Michal

Souhlas! Jinak ahoj kamaráde. Piju čaje, bylinky osto šest :)

anonym

Echinacea (Třapatka nachová)

Michal

Tu mám :)

Rduzena

Ahojte je tato diskuse ještě funkční??

Rduzena

Prosím vas niekoho kto ma skusenosty z visadenim rivotrilu v kvapkach moja dávka bola tři krát 3 kvapky a večer 10 kvapiek před spaním.Žijeme v belfaste 9 rokov lieky mi tu nechci predpisat na Slovensko sá nevíme dostavit kvoli covid19 podarilo dá mi přesvědčit obvod něho aby mi predpisal rivotril 0.5 ale nevíme jako jako ho brát predpisal 0.5 ráno a jednu večer při tom dávkování ake som mala je to normálně.Dakujem.

anonym

Na jakou diagnozu a potíže bereš rivitrol ?

Rduzena

Panická porucha depresia

anonym
1x

PP se léčí jinak, antidepresiva Tě nevyléčí, nevim co tam seženeš za oblbováky, je potřeba čistit tělo od virů a toxinů, nějaké bylinky a pod. asi Ti nikdo neporadí, třeba se někdo ozve.

Rduzena

Tu v belfaste nezozeniem nic sestra mi ZO Slovenska posiela frontin a klonazepam 0.5 kteří SIM ještě nezobrala léno ještě mám kvapky .momentálně SIM psichycky na tom velký zle nemám dá s kým poradit prosím pomozte mi .dakujem

anonym

Piš to česky, kolik bereš frontinu ?

anonym

tak 0,5mg Neurolu se rovná 0,5mg Rivotrilu. Rivotril ale na rozdíl od Neurolu patří mezi dlouhodobě působící benzodiazepiny (více než 24hod), Neurol je střednědobě působicí (12 až 24 hod). Oba dva léky jsou stejně účinné u panických záchvatů, na druhou stranu Rivotril je proti Neurolu víc sedativní.

Rduzena

0.25 ráno a 0.25 vecer

anonym
1x

Záleží na tom jak Ti je, nárazově můžeš třeba frontin 1mg, jinak musíš podle sebe př. 3x 0,25mg. Ale je možný užívat taky nějaké kapky, kozlík ,pupalkový olej ,diviznu a pod. nechceš napsat email.

Rduzena

Mislis ze když si dam frontin 3 krát denně moje abstinenční příznaky budou slabší??

anonym
1x

Nevím jestli to chápeš ? jsou to všechno návykové oblbováky a mají stejné složení, tak se snaž začít třeba od o,25 mg a přečti si taky léták.

Rduzena

Tito léky užívám uz 12 let .doteď jsem problémy nemnela az když sem znizovala dávku .nechala sem ranny 3 kapky dvě denný sem vypustila a na noc z deseti kapek sem si dala jenom 5 .všechno bylo OK vydržela sem dva týdny pak mi doktor povedal ze mám ist dolu ze 3 kapek ráno na dvě a noční dávku z 5 na tři vydržela sem týden a pak najednou sem se vzbudila ze mám strpnutou tvar staly pravou ruku šla sem na pohotovost udělaly mi ct a v pondělí mám jít na magnetické sami doktoři neznají co to je nejdříve mluvili o slabé porážce ted o seknutem nervu .stále už 6 den mám trpnutie a zhoršená psychicky stav je to na zblazneni

anonym
1x

Jsi pěkně vyrychtovaná, za 12 let je to tak zanedbané, že se to jen tak nesrovná, jasný, že jsou to taky abstáky, ale jestli ti udělají prohlídky tak s tím neváhej a dej si uděkat testy na viry a chlamydie, užívej taky acylpyrin.

Rduzena

Dakujem

Nika
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Jak se vám daří borci ? Anonyme, Peťo, Jožko jak to jde? Já mám dneska Holtera.

anonym

Ahoj, u mě už to lepší nebude, kolik máš tepů a jakej tlak, taky jsem to měl asi tři neděle a bylo to na nic, dg. byla stejně vymyšlená a nasazených asi deset prášků a nakonec to byla chlamydie :-)

Michal

Čusek, to je taková krabička, která to už zaznamenává sama, takže vím kulový, jen jsem ji odvezl zpět do nemocnice, neřeším to, uvidím co Mudr :))

anonym

Ahoj, to si můžeš změřit sám a měřák na tlak není tak drahej, na ten kámen je ještě další metoda, vyjde sám, možná ti pošlu odkaz.

anonym

Ta očista jater je na Tebe moc složitá, epsomská sůl a další složky, najdeš to na netu.

Rduzena
1x

Za každou řadu a pomoc děkuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce